Νέα

Το γκομενικόν άθλημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kalogero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 286
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
745
Like
588
Πόντοι
86
Ο τύπος Καλόγερος πρέπει να έχει περάσει 2-2.5 δεκαετίες τρομακτικής αγαμίας...

Δεν ανοίγεις τύπε ένα θέμα και για το άθλημα του αυνανισμού? Πρέπει να είσαι βιρτουόζος σολίστ εσύ :2funny::2funny:
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Είναι τυχαίο ότι τα τελευταία χρόνια έχουμε γεμίσει σχολές φλερτ κοινωνικών δεξιοτήτων μεντορες βιβλία και 1002 μεθόδους για την προσέγγιση των γυναικων;Πλέον όλοι χρησιμοποιούν social media και εφαρμογές γνωριμιών.Αν πας να μιλήσεις σε κοπέλα έξω σε κοίτα σαν εξωγήινο γιατί είναι ανεκπαιδευτες στο καμάκι στο δρόμο.Θελει σωστή στάση σώματος τονικότητα φωνής επαφη με τα μάτια αυτοπεποίθηση να έχεις στυλ σαν να σαι κάποιος πετυχημένος.Φυσικα δεν είναι στρωμένος ο δρόμος με ροδοπέταλα έχει πολύ άκυρο αλλά όσο το δουλεύεις τόσο βελτιώνεσαι.Γενικα θέλει άγνοια κινδύνου να μην σε νοιάζει η απόρριψη να σαι άνετος και πιστεύω ότι τώρα μετά την καραντίνα no2 οι γυναίκες θα εκτιμήσουν ξανά την προσέγγιση.

Βρήκαν ευκαιρία όλοι αυτοί οι απατεώνες να βγάλουν χρήμα από την απελπισία/αγαμία των αντρών.Το'χει η εποχή δυστυχώς.



 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
:2funny:
Το σκυλάκι, ας τον πούμε Τάκη, ήταν ωραίο παιδί, αλλά λίγο χαζούλης (ή το έπαιζε χαζός). Ήταν πρόθυμος να κάνει ό,τιδήποτε για να γαμήσει. Τον είχε φέρει μία φορά για sexual assistant. Εγώ την πήδαγα κι αυτός σέρβιρε τα ποτά. Προς το τέλος του φώναξε «φώτα, Τάκη, φώτα, ρίξε φώτα στην πίστα» κι ο τυπάκος αναβόσβηνε το φως μέχρι να τελειώσω. Έτσι τον είχε δασκαλέψει. Κόντεψα να πέσω από το κρεβάτι απο τα γέλια. Πάντως την πήδηξε κι αυτός και τη Τζίνα κι ολες τις φίλες της.

Μπραβο στον Τακη, δυσκολη δουλεια
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Ο τύπος Καλόγερος πρέπει να έχει περάσει 2-2.5 δεκαετίες τρομακτικής αγαμίας...

Δεν ανοίγεις τύπε ένα θέμα και για το άθλημα του αυνανισμού? Πρέπει να είσαι βιρτουόζος σολίστ εσύ :2funny::2funny:

Το έχει δηλώσει πως μέχρι να έρθει στην Αθήνα και να τον ανοίξει ο Τάκης έκανε σόλο καριέρα.:jerking:
Το θέμα είναι αν στο χωριό που έμενε είχε στενές επαφές αλά Μήτσου....:zfuck::zfuck::zfuck:
:confused::confused::confused:
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.206
Like
3.474
Πόντοι
1.706
Ο τύπος Καλόγερος πρέπει να έχει περάσει 2-2.5 δεκαετίες τρομακτικής αγαμίας...

Δεν ανοίγεις τύπε ένα θέμα και για το άθλημα του αυνανισμού? Πρέπει να είσαι βιρτουόζος σολίστ εσύ :2funny::2funny:

Γαμούσα εσένα όλο αυτό το διάστημα και βολεύτηκα. :fuck1:
 

steveman7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Δεκ 2017
Μηνύματα
163
Κριτικές
207
Like
10.620
Πόντοι
30.573
Sad man ετσι είναι σκέψου έχουν επιστρατευτει ακόμα και γυναίκες κοινωνιολογοι για να κάνεις εξάσκηση μιλώντας τους πριν βγεις έξω στο infield για καμάκι με γυναίκες στο δρόμο κυρίως Σύνταγμα Ερμού προ καραντίνας.
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.206
Like
3.474
Πόντοι
1.706
Τύποι Τρομπαδούρος και Πρόβατος αδυνατούν πλέον να διαβάσουν σωστά ένα κείμενο και να καταλάβουν τι γράφει. Προφανώς οφείλεται σε οξυμένα προβλήματα όρασης λόγω υπερβολικού αυνανισμού. Καλά ο πρώτος είναι και τρόμπας, το λέει και το όνομα. Ο δεύτερος τόριξε στις προβατίνες από απόγνωση.
:confused:
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
745
Like
588
Πόντοι
86
Τυπε δεν είναι κακό που τον έβρεξες πρώτη φορά στα 35-40, μην τρελαίνεσαι :2funny::2funny:


Υ. Γ. Δε μαλωνω με πουθενάδες μπουλη :glasses:, τράβα μια παθιαρικη και θα σου περάσει..
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.206
Like
3.474
Πόντοι
1.706
Κάποιοι προσπαθούν να πουν δυο κουβέντες, αλλα οι μαλάκες θα μπουν να πετάξουν τη μαλακία τους. Μαλάκες είναι, δεν το ελέγχουν, είναι στη φύση τους.
Άντε να οργανωθείτε κι όλας και να διεκδικήσετε τη θέση σας στους ΛΟΑΤΚΙ σαν gender ΑΥΤΟΦΥΛΟΦΙΛΟΊ.
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.430
Like
7.006
Πόντοι
1.056
Κάποιοι προσπαθούν να πουν δυο κουβέντες, αλλα οι μαλάκες θα μπουν να πετάξουν τη μαλακία τους. Μαλάκες είναι, δεν το ελέγχουν, είναι στη φύση τους.
Άντε να οργανωθείτε κι όλας και να διεκδικήσετε τη θέση σας στους ΛΟΑΤΚΙ σαν gender ΑΥΤΟΦΥΛΟΦΙΛΟΊ.

Απιστευτο το οτι η αυτοφυλοφιλια οντως υφισταται ως ορος (αν και μαλλον αποδιδεται καλυτερα ως αυτοσεξουαλικοτητα). Αυτο δεν ειναι φορουμ , αυτο ειναι think tank. Τελος. :kneel:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Ρε συ Kalogero στο χωριό σου το ξέρουν πως σου αναβόσβηνε τα φώτα ο Τάκης;:confused::confused::confused:
 

curtism333

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
239
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
1
Ας ρίξει κάποιος μια ματιά στο MOS(Men of Style).Είναι ακαδημία αυτοβελτίωσης, με έμφαση στο φλερτ και κάνουν σεμινάρια επί πληρωμή αλλά έχουν και πολλά βίντεο στο κανάλι τους στου you tube
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Το θέμα είναι να πείτε τι σας συμβούλεψαν πρακτικά οι γκόμενες.Οχι σε θέματα μόδας,εμφάνισης,στυλιστικά κτλ που μπορεί και να έχουν δίκιο αλλά σε θέματα προσέγγισης και στρατηγικής.Τι πρέπει να κάνετε στην πράξη.
Εγώ λέω η Τσέχα μου είπε θα κάνεις αυτό για να γαμάς Τσέχες και όντως ίσχυε.Συγκεκριμένα πράγματα.Η Πολωνέζα μου είπε έτσι θα κάνεις τις Πολωνέζες να τουμπάρουν κτλ.Μιλάμε για πολύ συγκεκριμένα πράγματα.Πρακτικές συμβουλές από του αλόγου το στόμα τι θέλουν οι γκόμενες στην πράξη όχι φρου φρου και θεωρίες.Να σου δώσει η άλλη πραγματικό know how να σου ανοίξει τα μάτια.
Ελλάδα παίζει πολύ ισχυρή γυναικεία αλληλεγγύη σιγά μη σου δώσει η άλλη know how προτιμώντας σε από και προδίδοντας το αδερφάτο,τη sisterhood.Δεν παίζει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: SKEF

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Το θέμα είναι να πείτε τι σας συμβούλεψαν πρακτικά οι γκόμενες.Οχι σε θέματα μόδας,εμφάνισης,στυλιστικά κτλ που μπορεί και να έχουν δίκιο αλλά σε θέματα προσέγγισης και στρατηγικής.Τι πρέπει να κάνετε στην πράξη.
Εγώ λέω η Τσέχα μου είπε θα κάνεις αυτό για να γαμάς Τσέχες και όντως ίσχυε.Συγκεκριμένα πράγματα.Η Πολωνέζα μου είπε έτσι θα κάνεις τις Πολωνέζες να τουμπάρουν κτλ.Μιλάμε για πολύ συγκεκριμένα πράγματα.Πρακτικές συμβουλές τι θέλουν οι γκόμενες στην πράξη όχι φρου φρου και θεωρίες.

Λες και ξέρουν τί θέλουν

Οι ελληνίδες σου λένε να είσαι ο εαυτός σου,να έχεις θάρρος κλπ.Μαλακίες δηλαδή,αφού δεν τα εννοούν.Αν τους την πέσεις,σε κοιτάνε σαν εξωγήινο

Τουλάχιστον οι Τσέχες και οι Πολωνέζες σου λένε αυτό και ισχύει αυτό.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
Προτείνω να οργανωθούμε μάγκες.

Να ορίσουμε σε πρώτη φάση με ψηφοφορία ποιοί θα είναι οι εκπαιδευτές μας.
Δηλαδή οι πιο δεινοί κυνηγοί στο μπου.

Μετά να υποβληθούμε σε οντισιόν όλοι εμείς οι άλλοι προσεγγίζοντας στο δρόμο στόχους ενώ μας παρακολουθεί η κριτική επιτροπή που θα αποτελείται από αυτά τα μέλη που θα εκλέξουμε.

Έτσι θα αποκτήσουμε ώθηση να το παλέψουμε.

Η κριτική επιτροπή θα βαθμολογεί τον καθένα μας και θα κάνει παρατηρήσεις προς διόρθωση.
Εννοείται όλα σε καλοπροαίρετο πνεύμα αλλυλεγγύης.

Όσοι περάσουν στην επόμενη φάση θα διαγωνιστούν μεταξύ τους και στο τέλος οι 4 καλύτεροι θα αποτελέσουν τη νεα κριτική επιτροπή

Έτσι θα αναγκαστούμε για να παίξουμε το παιχνίδι να χωνόμαστε αβέρτα
Σκεφτείτε το μάγκες
Αντί να τη λεμε ο ενας στον αλλο η να αναπτύσσουμε θεωρίες πάμε όλοι μαζί βατραχάνθρωποι να πέσουμε στον Ωκεανό να πιάσουμε ψάρια!:zfuck::zfuck::rockon::rockon::rockon:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
2 γεγονοτα απο την εμπειρια μου...σχεδον ποτε γυναικα γνωστη σου η και καλα φιλη σου δεν θα σου γνωρισει καμμια....γεγονος δευτερον σχεδον ποτε φιλος σου γνωστος σου δεν θα σου γνωρισει καμμια.ΟΤΙ κανει ο καθενας μονος του αλανια:)
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
Προτείνω να οργανωθούμε μάγκες.

Να ορίσουμε σε πρώτη φάση με ψηφοφορία ποιοί θα είναι οι εκπαιδευτές μας.
Δηλαδή οι πιο δεινοί κυνηγοί στο μπου.

εδω τυπε..ο,τι θες ρωτα να μαθαινεις...
μην ντρεπεσαι ρε κουτουλη..
:grouphug:
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
10
Like
1.542
Πόντοι
506
Το θέμα είναι να πείτε τι σας συμβούλεψαν πρακτικά οι γκόμενες.Οχι σε θέματα μόδας,εμφάνισης,στυλιστικά κτλ που μπορεί και να έχουν δίκιο αλλά σε θέματα προσέγγισης και στρατηγικής.Τι πρέπει να κάνετε στην πράξη.
Εγώ λέω η Τσέχα μου είπε θα κάνεις αυτό για να γαμάς Τσέχες και όντως ίσχυε.Συγκεκριμένα πράγματα.Η Πολωνέζα μου είπε έτσι θα κάνεις τις Πολωνέζες να τουμπάρουν κτλ.Μιλάμε για πολύ συγκεκριμένα πράγματα.Πρακτικές συμβουλές από του αλόγου το στόμα τι θέλουν οι γκόμενες στην πράξη όχι φρου φρου και θεωρίες.Να σου δώσει η άλλη πραγματικό know how να σου ανοίξει τα μάτια.
Ελλάδα παίζει πολύ ισχυρή γυναικεία αλληλεγγύη σιγά μη σου δώσει η άλλη know how προτιμώντας σε από και προδίδοντας το αδερφάτο,τη sisterhood.Δεν παίζει.
ρε αρχοντα, δεν αποκαλυπτεις, τι σου ειπαν; :glasses:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Τα έχω γράψει,η Τσέχα μου είπε,μη βγαίνεις ραντεβού με Τσέχες,δε θα γαμήσεις καμία έτσι.Για να γαμήσεις Τσέχα πρέπει να μείνετε μαζί.Αν δίνεις ραντεβού,δε θα σου κάτσουν ούτε σε 6 μήνες.Αυτό ήταν όντως σωστό,με αυτή τη συμβουλή κάλεσα και γάμησα καμιά δεκαριά Τσέχες σε διακοπές.
Οσο έδινα ραντεβού,έπαιρνα το τρίτο το μακρύτερο.Γκόμενες που δεν ήθελαν καν να με συναντήσουν Πράγα,έκατσαν αμέσως όταν τις κάλεσα Αθήνα.
Αλλες γκόμενες που δεν είχα καν χουφτώσει μετά 3 ραντεβού,το έδωσαν με το καλημέρα όταν έφτασαν Αθήνα και διανυκτέρευσαν στο διαμέρισμά μου.
Αλλο που μου είπε η Τσέχα ήταν οι Τσέχες σε εσένα δε βλέπουν καθόλου την προσωπικότητα.Το οτι είσαι αυτός που είσαι δεν τις ενδιαφέρει καθόλου δε δίνουν ούτε μισό αρχίδι για εσένα.Αυτό που τις ενδιαφέρει είναι το διαμέρισμα που έχεις,τα λεφτά,η οικογένεια κτλ.Αυτά ναι τις ενδιαφέρουν.Για εσένα σαν άτομο και προσωπικότητα δε δίνουν πεντάρα τσακιστή.
Και άλλα πολλά,μιλάμε για πληροφορίες από του αλόγου το στόμα,να ξέρεις να κινηθείς ακριβώς.
Και οι Πολωνέζες,Ρωσίδες,Ουκρανές να σου δίνουν απίστευτες λεπτομέρειες στο πιάτο για τις συμπατριώτισές τους,με το νι και το σίγμα τα πάντα όλα τσελεμεντέ.Πρέπει όμως
1.Να έχεις γαμήσει τη γκόμενα
2.Να μην την ενδιαφέρει αν θα γαμήσεις και άλλες
3.Να σε συμπαθεί κάπως για να θέλει να περάσεις καλά
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
10
Like
1.542
Πόντοι
506
Τα έχω γράψει,η Τσέχα μου είπε,μη βγαίνεις ραντεβού με Τσέχες,δε θα γαμήσεις καμία έτσι.Για να γαμήσεις Τσέχα πρέπει να μείνετε μαζί.Αν δίνεις ραντεβού,δε θα σου κάτσουν ούτε σε 6 μήνες....
Και άλλα πολλά,μιλάμε για πληροφορίες από του αλόγου το στόμα,να ξέρεις να κινηθείς ακριβώς.
για πολωνεζες, αρχοντα, πολωνεζες ειναι γεματη η NRW!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom