Νέα

Tinder αξίζει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 452K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.116
Κριτικές
27
Like
1.442
Πόντοι
1.720
Πήγα εξωτερικό και σκόραρα με τιντερ από τα αποδυτηρια. Στο ελληνιδισταν καλυτερα να την καταργησει η εταιρια την εφαρμογη δεν εχει νοημα υπαρξης....εκτος απο τουριστριες καλοκαιρι κυριως. Ή ακόμα καλύτερα να ρίξει μπαν μόνιμο σε όλα τα προφιλ ελλεηνίδων που τζάμπα τους τρώνε ΜΒ από τους σερβερ.
 

Kostas H.S.F

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2017
Μηνύματα
126
Like
711
Πόντοι
81
Τελευταία που παίζω δυνατά πάλι στις εφαρμογές. Απλά να ξέρετε ότι είναι γεμάτο φασαίες, μοντέρνες και μη. Όσοι έχετε δεξιά πιστεύω θα ξενερωσεται. Έχω πέσει 4/4.
 

ALX4

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2014
Μηνύματα
263
Like
735
Πόντοι
81
Τελευταία που παίζω δυνατά πάλι στις εφαρμογές. Απλά να ξέρετε ότι είναι γεμάτο φασαίες, μοντέρνες και μη. Όσοι έχετε δεξιά πιστεύω θα ξενερωσεται. Έχω πέσει 4/4.
Και σκυλογατομανες
 

taniak

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
6
Like
3
Πόντοι
0
ίσος μονο να είναι καλό στην Ελλάδα αν βάλεις πχ premium..
 

redtattoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2021
Μηνύματα
290
Like
1.219
Πόντοι
201
"Χρωσταω" τη συνεχεια για οποιον το ειχε διαβασει και το θυμαται, ειχα γραψει για 1 τυπισσα και μενα που ειχαμε βρεθει και ειχαμε περασει και καποιες φορες καλα. Αλλα ξαφνικα εξαφανιζολ. Ε για να μην σας τα πολυλογω φανηκε παλι με... διαθεση. Δεν αντεξα και τη ρωτησα, τι εγινε ξαναμπαρκαρε ο δικος σου;
Τσαντιστηκε και τελος
 
Εγγρ.
25 Μαΐ 2024
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
εξωτερικό σίγουρα καλύτερα αλλα και εδώ δεν μου πήγε και τόσο άσχημα.. αν ειναι και κανενας άλλος να στειλει να πουμε καμια ιστορία
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.062
Κριτικές
9
Like
13.031
Πόντοι
3.836
Από ripetinder.com έχει εμπειρίες κανείς; Αξίζει ή είναι απάτη;
 
Εγγρ.
17 Απρ 2024
Μηνύματα
57
Like
103
Πόντοι
0
Εγώ πάντως έχω δει πολλές γνωστές μου στο τιντερ και μια πρώην μου..πάλαι δεν είχε..ίσως το κάνουνε για επιβεβαίωση..και για να τους φυγουνε τα ψυχολογικά τους..πιθανόν και να ζητάνε χορηγό για τις διακοπές τους..
Εγώ να δεις......
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
436
Like
799
Πόντοι
81
Εγώ έχω πέσει από τα σύννεφα να βλέπω εκεί μέσα νέες κοπέλες κυρίως με αποκρουστικές εμφανίσεις,σκουλαρίκια,σατανιστικα τατουάζ,αρκετά plus που ούτε να μου κερναγαν τριήμερο Σαντορίνη δεν τις έπαιρνα.Βασικα θα ντρεπόμουν να κυκλοφορήσω πλάι τους.
 

kapoiosekei

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2024
Μηνύματα
11
Like
11
Πόντοι
0
Όχι μόνο το tinder αλλά και τα άλλα apps δεν δείχνουν να δουλεύουν στην Ελλάδα.

Αρχίζω να θεωρώ πως οι περισσότερες το έχουν απλά και μόνο για την επιβεβαίωση και να μεγαλώνει ο εγωισμός τους
 

kapoiosekei

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2024
Μηνύματα
11
Like
11
Πόντοι
0
Έχεις κάνει τίποτα με το γκολντ φίλε?εγώ έστειλα σε.καμια 300αρια κάτι Ισραηλινές και αεμροκανες τουρίστριες.κε έκανε λαϊκ..και κάτι γκεουλες..ελλεινιδα ούτε χοντρελο δε με έκανε λαϊκ..
Νομίζω είχα βάλει μια φορά για μια εβδομάδα. Πρέπει να ήταν κάποια προσφορά καθώς δεν υπήρχε περίπτωση να πληρώσω την κανονική τιμή.
Δεν είδα κάτι καλύτερο, μόνο κάτι κρος έκαναν like
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.946
Κριτικές
5
Like
8.032
Πόντοι
2.306
Σήμερα έληγε η συνδρομή με την έκπτωση. Με το που άλλαξε η μέρα, χωρίς να έχω προλάβει να κάνω ακύρωση της συνδρομής, μου δέσμευσε τα 26€ στην κάρτα μου.
Υπάρχει καμία περίπτωση να τα κάνω claim back;
Την έχω ακυρώσει πλέον τη συνδρομή...
 

akinho

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
688
Κριτικές
1
Like
1.772
Πόντοι
206
Σήμερα έληγε η συνδρομή με την έκπτωση. Με το που άλλαξε η μέρα, χωρίς να έχω προλάβει να κάνω ακύρωση της συνδρομής, μου δέσμευσε τα 26€ στην κάρτα μου.
Υπάρχει καμία περίπτωση να τα κάνω claim back;
Την έχω ακυρώσει πλέον τη συνδρομή...
Λυπάμαι αλλά όχι.. τουλάχιστον να εκμεταλλευτείς την επιπλέον περίοδο που αγοράστηκε
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.946
Κριτικές
5
Like
8.032
Πόντοι
2.306
Ευτυχώς που τα γράφουμε αυτά, μπας και σωθεί κανένας...
 

akinho

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
688
Κριτικές
1
Like
1.772
Πόντοι
206
Να σας πω. Θεωρώ ότι είναι και θέμα τύχης γενικά. Πριν 3 μήνες έβγαλαν το platinum με 15 ευρώ. Εννοείται ότι αγόρασα αμέσως. Έβγαινα κάθε εβδομάδα με 2-3 διαφορετικές. Υπήρξαν εβδομάδες που έκανα σεξ μέρα παρά μέρα με άλλη.

Αργότερα, έληξε, το άφησα να περάσει 1 μήνας και έβαλα για 1 εβδομάδα. Καμμία σχέση με πριν. 3-4 like μόνο.
Δε λέω μούφες για όσους δύσπιστους. Δεν έχω λόγο ούτε έχω να κερδίσω κάτι. Απλά έκατσε
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
Να σας πω. Θεωρώ ότι είναι και θέμα τύχης γενικά. Πριν 3 μήνες έβγαλαν το platinum με 15 ευρώ. Εννοείται ότι αγόρασα αμέσως. Έβγαινα κάθε εβδομάδα με 2-3 διαφορετικές. Υπήρξαν εβδομάδες που έκανα σεξ μέρα παρά μέρα με άλλη.

Στην Αθήνα;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: tepes

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom