Νέα

Την έχετε πέσει σε αδερφή/γκόμενα φίλου ή διεκδικήσει κοπέλα που άρεσε σε φίλο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα edwkaigw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 505
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Την έχετε πέσει σε αδερφή/γκόμενα φίλου/συγγενή ή εχετε διεκδικήσει κοπέλα που άρεσε σε φίλο/συγγενή

  • Ναι, στα @@ μου φίλοι και λοιποί.Με νοιάζει η πούτσα μου!

    Ψήφοι: 17 18,3%
  • Οχι, μερικούς ανθρώπους του σέβομαι.

    Ψήφοι: 54 58,1%
  • Έχω μόνο διεκδικήσει κοπέλα που άρεσε σε φίλο και υπήρξα πιο 'πάνθηρας' και την καπάρωσα π

    Ψήφοι: 6 6,5%
  • Αλλο...

    Ψήφοι: 16 17,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    93

edwkaigw

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
1
Πόντοι
1
Την έχετε πέσει σε αδερφή/γκόμενα φίλου/συγγενή ή εχετε διεκδικήσει κοπέλα που άρεσε σε φίλο/συγγενή?

Ναι, στα @@ μου φίλοι και λοιποί.Με νοιάζει η πούτσα μου!
Οχι, μερικούς ανθρώπους του σέβομαι.
Έχω μόνο διεκδικήσει κοπέλα που άρεσε σε φίλο και υπήρξα πιο 'πάνθηρας' και την καπάρωσα πρώτος.
Αλλο...


Είπα να ανοίξω ένα τέτοιο θεματάκι για να δούμε αν όντως οι άντρες μεταξύ τους έχουμε περισσότερο 'άδερφικες' σχέσεις και σεβασμό μεταξύ μας απ ότι οι γυναίκες που πλακώνονται μεταξύ τους πιο συχνά για τέτοια θέματα.(απ οτι εχω παρατηρήσει εγώ τουλαχιστον)

Εγω προσωπικά καφρίλα σε καλους φιλους δεν εχω κανει καμία, σε καπως οχι κοντινους προσεκτικά,σπανια και αφού δω οτι κατι θα γινει αλλιως δεν το προσπαθω και πολύ.
Να διεκδικησω κοπέλα που γουσταρει φίλος ουτε.
Μια φορα την είχα πεσει σε αδερφη φιλου χωρις να του το πω αλλα επειδη δεν ειχαμε και μελλον την εκανα σιγα σιγα μην βγω τελειως μαλακας  και απλα δεν προχωρησε.Ετσι και αλλιως θα εχω ευκαιριες και στο μελλον  ;)
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Την έχετε πέσει σε αδερφή/γκόμενα φίλου/συγγενή ή εχετε διεκδικήσει κοπέλα που άρεσε σε φίλο/συγγενή?

Είπα να ανοίξω ένα τέτοιο θεματάκι για να δούμε αν όντως οι άντρες μεταξύ τους έχουμε περισσότερο 'άδερφικες' σχέσεις και σεβασμό μεταξύ μας απ ότι οι γυναίκες που πλακώνονται μεταξύ τους πιο συχνά για τέτοια θέματα.(απ οτι εχω παρατηρήσει εγώ τουλαχιστον)

απ'όλα :grin:...αλλά με γνώμονα την σχέση που έχω με τον καθένα..εαν είναι τέρμα κολλητός, δεν μπαίνω...αλλά και πάλι δεν υπάρχουν αληθινοί φίλοι...οπότε κρίνω σύμφωνα με το αν θέλω να κρατήσω την "φιλία" ή όχι...

χμ...όταν σου την πέφτει η γκόμενα του ξαδέρφου σου, που τα'χουν 2 χρόνια, τι κάνεις?? :think: :huh:
 

Επισκέπτης
οχι δεν πουλαω τα παντα για ενα  :fuck1: που μπορει να ειναι και αποτυχημενο
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
χμ...όταν σου την πέφτει η γκόμενα του ξαδέρφου σου, που τα'χουν 2 χρόνια, τι κάνεις?? :think: :huh:
ενημερωνεις το ξαδερφο,γιατι κατα πασα πιθανοτητα εισαι ο 84ος σε αυτα τα δυο χρονια... ;)

 
OP
OP
edwkaigw

edwkaigw

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
1
Πόντοι
1
χμ...όταν σου την πέφτει η γκόμενα του ξαδέρφου σου, που τα'χουν 2 χρόνια, τι κάνεις?? :think: :huh:
[/quote]

Αν είναι καραπουτανα και μεσα σου το αντεχεις την γαμας.Ουτως η αλλως ο ξαδερφος πρεπει ναναι στοκος και θαχει φαει κερατο μεγαλο.Αλλιως μην δινεις σημασια.Μπορει να το κανει για να σε τσεκαρει  ;)και να βγεις και μλκς μετα.

Παντως για κατι τετοιες μλκς τα σπανε οι φιλοι μεταξυ τους...
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
+1 αλλα αν το παρει σταβά ο αλλος τι κανεις μετα??? :huh: :huh: :huh:
αυτο ειναι ενα πιθανο ενδεχομενο...
μπορεις να το αποφυγεις αν το πεις οπως πρεπει...
λ.χ. να χεις κανονισει ραντεβου με την καριολα και να τη δωσεις στο ξαδερφο επι τοπου...

 

Επισκέπτης
Όχι,γιατί θα σε κυνηγάει ο φίλος μετά....και είναι κρίμα να χαλάσετε τη φιλία......τώρα σε καμιά πρώην του φίλου οκ......αλλά στη νυν με τίποτα..... :headbang:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
ενημερωνεις το ξαδερφο,γιατι κατα πασα πιθανοτητα εισαι ο 84ος σε αυτα τα δυο χρονια... ;)


αφού μέσα στα 2 χρόνια δεν έχει παρει πρέφα, θα πιστέψει εμένα ? και στο τέλος, και δεν θα την γαμούσα και δεν θα μιλούσα με τον ξάδερφο...

Αν είναι καραπουτανα και μεσα σου το αντεχεις την γαμας.Ουτως η αλλως ο ξαδερφος πρεπει ναναι στοκος και θαχει φαει κερατο μεγαλο.Αλλιως μην δινεις σημασια.Μπορει να το κανει για να σε τσεκαρει  ;)και να βγεις και μλκς μετα.

Παντως για κατι τετοιες μλκς τα σπανε οι φιλοι μεταξυ τους...

είναι μεγάλο τσόλι αλλά έχει ίματζ που το κρύβει... ;)

αν το παρει σταβά ο αλλος τι κανεις μετα??? :huh: :huh: :huh:

+1

τον αφηνεις να ζει το παραμυθι του

;)

αυτο ειναι ενα πιθανο ενδεχομενο...
μπορεις να το αποφυγεις αν το πεις οπως πρεπει...
λ.χ. να χεις κανονισει ραντεβου με την καριολα και να τη δωσεις στο ξαδερφο επι τοπου...

μλκιες...θα το έπαιζε τρελίτσα η τύπισσα και θα σε γαμούσε ο ξάδερφος...δήθεν και καλά ότι την απειλούσες...
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
στους περισσοτερους φίλους θα το έκανα aaneta χωρίς τύψεις αλλα βαριέμαι το όλο μπλέξιμο μετά....
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
μλκιες...θα το έπαιζε τρελίτσα η τύπισσα και θα σε γαμούσε ο ξάδερφος...δήθεν και καλά ότι την απειλούσες...
αρχιδια τρελιτσα θα παιζε....
θα της εκλεινες ραντεβου σε ενα γαμιστρωνα,και κει θα την περιμενε ο ξαδερφος..
αν παρολαυτα αυτος ειναι τοσο ζωο και τον φερει τουμπα,τοτε ειναι αξιος της μοιρας του..
εσυ θα χεις κανει αυτο που πρεπει...
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.893
Πόντοι
266
Όχι,γιατί θα σε κυνηγάει ο φίλος μετά....και είναι κρίμα να χαλάσετε τη φιλία......τώρα σε καμιά πρώην του φίλου οκ......αλλά στη νυν με τίποτα..... :headbang:

...Καλά, εσύ τι μιλάς, ρε? ΠΟΥΣΤΡΑ δεν είσαι??
 

spi8oxyshs

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2010
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
1
Μου του έχει κάνει "φίλος",του ριξα μερικές και δεν ξαναμιλήσαμε. Μετά από καιρό κατάλαβα ότι μου είχε κάνει ψυχικό γιατί δεν μπορούσα να ξεφορτωθώ τη γκόμενα  :rockon:  :rockon:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
αρχιδια τρελιτσα θα παιζε....
θα της εκλεινες ραντεβου σε ενα γαμιστρωνα,και κει θα την περιμενε ο ξαδερφος..
αν παρολαυτα αυτος ειναι τοσο ζωο και τον φερει τουμπα,τοτε ειναι αξιος της μοιρας του..
εσυ θα χεις κανει αυτο που πρεπει...

το πουτανάκι ξέρεις τι θα'θελε? να την πας στον γαμιστρώνα, να την γδύσεις..όχι φιλάκια και μλκιες...και να'χεις τον ξάδερφο στο μπάνιο να ακούει και να βλέπει τα πάντα..διαφάνεια...και μια στιγμή να της πεις πάω τουαλέτα...τσαφ τσουφ μπαίνεις εσύ βγαίνει ο ξάδερφος..φεύγεις και τους αφήνεις να σφάζονται..τότε δεν θα μπορεί να σου πει τπτ.. ;)
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
...Καλά, εσύ τι μιλάς, ρε? ΠΟΥΣΤΡΑ δεν είσαι??

τυπε το σκεφτηκες καλα αυτο που εκανες??? τωρα θα σε καλεσει σε μονομαχια....

περιμενε να φτιαξουμε και το δελτιο αγωνα που μενεις πες μας μονο... για να το βαλουμε σαν σταδιο
 

Ed

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
90
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Όχι και ελπίζω (γιατί ποτέ μη λες ποτέ) ότι δεν θα το κάνω ποτέ. Εδώ την γκόμενα ενός συμμαθητή μου είχα φάει κάποτε που ούτε καν μιλάγαμε πέρα από ένα γεια και είχα ξενερώσει με τον εαυτό μου. Πόσο μάλλον σε φίλο μου. Υπάρχουν άπειρες ελεύθερες και να φλερτάρεις και να γαμήσεις και οτιδήποτε.
 

Gator146

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.220
Like
31
Πόντοι
16
Αν κρινω απο τις ηθικες αναστολες και το γενικοτερο επιπεδο του μεσου ορου του ελληνα, πολλοι μεχρι και  την μανα τους θα γαμαγανε και τα θα το τραβουσαν στο κινητο να το βλεπουν με τους καγκουρες φιλους τους να γελανε... :jerking: :jerking: :jerking:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom