Νέα

Την άποψή σας παρακαλώ...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα metso1986
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 120
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

DIMO

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
990
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
1.997
κ μονο που το σκεφτεσαι *P

σοβαρα.. το  να την κανεις ξανα ορ νοτ δεν μπορουμε να στο απαντησουμε (δλδ θα πεταχτουν διαφοροι κ θα σου πουνε καντο κ μην το σκεφτεσαι ολες ειναι ετσι κ αλλιως κ αλλιωτικα κ τετοια παρομοια που λενε σε τετοιες περιπτωσεις) εσυ το ξερεις... παιζεις με τη φλογα παντως... οποτε σκεψου τι ειναι πιο σημαντικο για σενα, τι θελεις πραγματικα.. κ αν βασταει η καρδια σου να το κανεις ακομη με τη κουμπαρα σας.. προετοιμασου για τις συνεπειες ..
Ελικρινά με τρομάζεις (και δεν το λέω ειρωνικά)
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Να αρχίσουμε τα ψυχικά τώρα? Το σπέρμα του ελέους δηλαδή?  :2funny: :2funny: :2funny:

Ας τον ανθρωπο να εχει να θυμαται πριν ερθει να σε βρει εκει κατω τουλαχιστον.
Αν θελει θα το κρυψει και μαλιστα καλα.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Ας τον ανθρωπο να εχει να θυμαται πριν ερθει να σε βρει εκει κατω τουλαχιστον.
Αν θελει θα το κρυψει και μαλιστα καλα.

οχι ρε! δεν τον αφήνω δεν τον αφήνω!!!  :argue:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Συναγωνιστές είμαι σε μεγάλο δίλλημα. Τις δύο τελευταίες μέρες έγιναν πράματα και θάματα. Δεν λέω, κανά-δυό φορές τις έκανα τις "λαδιές" μου και στο παρελθόν αλλά εδώ τα πράγματα έχουν σοβαρέψει. Όπως όλοι γνωρίζετε!!! είμαι στην ηλικία των πρώτων -ήντα. Την Παρασκευή το βράδυ, είχαμε βγει με μεγάλη παρέα με τις γυναίκες μας. Πήγαμε φάγαμε και μετά σε club. Εκεί πάνω στην αναμπουμπούλα, μου την "έπεσε" η...κουμπάρα. Βέβαια λόγω της κατάστασης δεν μπορούσε να γίνει οτιδήποτε, αλλά την επόμενη έλαβα τηλεφώνημα. Απάντησα ήξεις-αφήξεις. Δεν ήθελα ούτε να ενδώσω, ούτε να απορρίψω τέτοια...προσφορά. Η εν λόγω κυρία είναι καλοβαλμένη, λίγο μετά τα 30. Από τότε αναρωτιέμαι. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ; Απ τη μια σκέφτομαι ότι εντάξει να την κάνω άλλη μία φορά. Αλλά αν γίνει κάτι και μας μάθουν; Δεν θα ξέρω που να πάω να κρυφτώ. Απ την άλλη πως να απορρίψεις κάτι τέτοιο; Ξαναρωτώ: ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ; Πάσα συμβουλή θα εξεταστεί με τη δέουσα προσοχή.


Πολυ το.....σκεφτεσαι!!!!
περασαν ηδη δυο μερεs....Αυτα τα πραγματα τρωγονται ζεστα.....
Αν περασουν κι αλλεs μερεs ....θα κρυωσει η κουμπαρα....
Η τοχειs η δεν τοχειs....
 

klain

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Αυγ 2008
Μηνύματα
502
Κριτικές
35
Like
364
Πόντοι
3.235
Λοιπόν κοιτάξτε πως έχει η φάση...Είχα γνωρίσει πριν 2 χρόνια σε φοιτητικη εκδρομή στη μύκονο 1 ωραίο νιμού με το οποίο πέρασα σχετικά καλά για 2 μήνες!Γιατί σχετικά?Στα ++ της ήταν η πολύ ωραία εμφάνιση που αγγιζε το 9/10 στη δικιά μου κλίμακα και είναι ακόμη η πιο όμορφη γκόμενα που είχα ποτέ,ότι ήταν ώριμη/σοβαρή σχετικά κοπέλα.Επιπλέον έκανε ωραίες πίπες... :rockon:
Στα -- ήταν η ολική άρνηση της ως προς το σεξ κάτι που καταντούσε ανυπόφορο όσο περνούσαν οι βδομάδες καθώς ξεκινούσε όλη η φάση με πίπες κτλ αλλά έμενε στάσιμη η φάση εκεί και έγω κόντευα να πεθάνω απτη κάβλα!Μάλιστα σε μία φάση θυμάμαι της είχα πει την φράση:"Καλύτερα την παίζω μόνος μου"!Το θεωρούσα γελείο να θες να είσαι με μία ώριμη κοπέλα(μεγαλύτερη απο μένα)και να τελειωνείς για 2 μήνες με το χέρι και οχι πάντα...Επιπλέον δε ξέρει να ντύνεται(η γιαγιά μου ντίνεται πιο ωραία και θυληκοπρεπώς απο αυτήν)...Είναι όμως πολύ ωραίο νιμού με τα κόμπλεξ της όπως δείχνουν τα -- της.Είναι με λίγα λόγια η γκόμενα που σε ανάβω αλλά δε σε σβήνω!
Την συνάντησα τις προάλλες τυχαία μετά απο 2 χρόνια και είπαμε να πάμε για πότο οπού παλί έπαιξε μπαλαμούτι μέσα στο αμάξι(μόνο φιλιά κτλ) και δε ξέρω τώρα τι να κάνω...Λέω μπορεί να έχει αλλάξει τη στάση της ως προς το θέμα σεξ και να της κολλήσω και πάλι...Απτην άλλη δε μπορώ να ξανααντέξω όλες τις δοκιμάσιες που πέρασα με αυτήν αν τελίκα συνεχίζει να έχει τα ίδια κουσούρια!
Ποιά είναι η γνώμη σας?
Στη ζωη να μετανιωνεις γι αυτα που εκανες και οχι γι αυτα που δεν εκανες.Κανε ξανα τη προσπαθεια σου γιατι αλλιως θα σου μεινει για παντα αυτο το: κι αν?
 

DIMO

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
990
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
1.997
Επειδή φαίνεσαι και ολίγον μπουταλάκος :) έχεις σκέφτεί μήπως την έβαλε η γυναίκα σου;
                                                               Σ' ευχαριστώ για την μεγάλη εκτίμηση που έχεις για τις πνευματικές μου ικανότητες.
 

DIMO

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
990
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
1.997
Στη ζωη να μετανιωνεις γι αυτα που εκανες και οχι γι αυτα που δεν εκανες.Κανε ξανα τη προσπαθεια σου γιατι αλλιως θα σου μεινει για παντα αυτο το: κι αν?
Klain είσαι εκτός θέματος. Από το Νο 27 post και μετά είναι αυτά που κουβεντάζουμε σήμερα
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Ελικρινά με τρομάζεις (και δεν το λέω ειρωνικά)

γιατι? λεω τη σκληρη αληθεια χαχαχαχα

φανταζομαι οτι τη δικια σου την θελεις γι αυτο το σκεφτεσαι αν θα την κανεις τη λαδια ή οχι
ε αμα την κανεις κ με τη κουμπαρα... φυσικα κ προετοιμασου για το τι μπορει να ακολουθησει
δεν με λες η κουμπαρα κ η δικια σου ειναι φιλες? καλες?
 

algida

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2009
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
                                                               Σ' ευχαριστώ για την μεγάλη εκτίμηση που έχεις για τις πνευματικές μου ικανότητες.

Συγνώμη, αλλά μπορεί να επηρεάστηκαν από τη κουμπαραύλα :)
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Φιλαρακο ενα γνωμικο λεει:''Ο καλύτερος τρόπος για να ξεφορτωθείς έναν πειρασμό είναι να ενδώσεις σε αυτόν...''
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Μην κανεις πολυ παρεα με την Βιτε σε χαλαει. Ο αρχοντας του κατω κοσμου και δεν θελεις?? Ντροπη!!!
Φερε πισω τον τιτλο. :2funny: :2funny:

χιχιχιχι

βρε τωρα που παω να τον κανω καλο αγγελακι... να μετανοησει.. θα μου τον χαλασετε??? :crazy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom