Νέα

Την άποψή σας παρακαλώ...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα metso1986
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 120
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Καλη τυχη και περιμενουμε ενημερωση.
 

kaligoul

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2006
Μηνύματα
17.108
Like
9
Πόντοι
166
Οι ευχες και οι καταρες μαζι σου.
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Συναγωνιστές είμαι σε μεγάλο δίλλημα. Τις δύο τελευταίες μέρες έγιναν πράματα και θάματα. Δεν λέω, κανά-δυό φορές τις έκανα τις "λαδιές" μου και στο παρελθόν αλλά εδώ τα πράγματα έχουν σοβαρέψει. Όπως όλοι γνωρίζετε!!! είμαι στην ηλικία των πρώτων -ήντα. Την Παρασκευή το βράδυ, είχαμε βγει με μεγάλη παρέα με τις γυναίκες μας. Πήγαμε φάγαμε και μετά σε club. Εκεί πάνω στην αναμπουμπούλα, μου την "έπεσε" η...κουμπάρα. Βέβαια λόγω της κατάστασης δεν μπορούσε να γίνει οτιδήποτε, αλλά την επόμενη έλαβα τηλεφώνημα. Απάντησα ήξεις-αφήξεις. Δεν ήθελα ούτε να ενδώσω, ούτε να απορρίψω τέτοια...προσφορά. Η εν λόγω κυρία είναι καλοβαλμένη, λίγο μετά τα 30. Από τότε αναρωτιέμαι. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ; Απ τη μια σκέφτομαι ότι εντάξει να την κάνω άλλη μία φορά. Αλλά αν γίνει κάτι και μας μάθουν; Δεν θα ξέρω που να πάω να κρυφτώ. Απ την άλλη πως να απορρίψεις κάτι τέτοιο; Ξαναρωτώ: ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ; Πάσα συμβουλή θα εξεταστεί με τη δέουσα προσοχή.

H   Π Ε Ι Ρ Α   μου με τη κουμπάρα, λέει:

Just do it.

Αποκλείεται η κουμπάρα να μιλήσει.
Γιατί αν μιλήσει, αυτομάτως γίνεται πουτάνα.

Πρόσεξε μόνο μη μιλήσεις εσύ.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Όλοι κύριοι είμαστε. Όπως και να 'χει τώρα θα την κάνω. Φίλοι και συναγωνιστές evilplasma, avatar, bitemeIaMfresh, life97 και λοιποί σας ευχαριστώ και σας εύχομαι καλό απόγευμα.
Kαλο σου απογευμα  και θυμισου δεν εισαι στο καναλι τηs....εκκλησιαs
ουτε στο...parea.....netlove.....amore
be a man
 

perpetouas

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
75
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
10
τελικά την έκανες την λαδιά;
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Είναι όμως πολύ ωραίο νιμού με τα κόμπλεξ της όπως δείχνουν τα -- της. Είναι με λίγα λόγια η γκόμενα που σε ανάβω αλλά δε σε σβήνω!
Την συνάντησα τις προάλλες τυχαία μετά απο 2 χρόνια και είπαμε να πάμε για πότο οπού παλί έπαιξε μπαλαμούτι μέσα στο αμάξι (μόνο φιλιά κτλ) και δε ξέρω τώρα τι να κάνω... Λέω μπορεί να έχει αλλάξει τη στάση της ως προς το θέμα σεξ και να της κολλήσω και πάλι... Απ' την άλλη δε μπορώ να ξανααντέξω όλες τις δοκιμάσιες που πέρασα με αυτήν αν τελίκα συνεχίζει να έχει τα ίδια κουσούρια!
Ποιά είναι η γνώμη σας?

Οσο σε παίρνει ΧΑΛΑΡΑ... κράτα την καβάτζα για πίπες ;)
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
H   Π Ε Ι Ρ Α   μου με τη κουμπάρα, λέει:

Just do it.

Αποκλείεται η κουμπάρα να μιλήσει.
Γιατί αν μιλήσει, αυτομάτως γίνεται πουτάνα.

Πρόσεξε μόνο μη μιλήσεις εσύ.
Σωστος ο συναγωνηστης και απο την αρχη ξεκαθαρισε την θεση σου για αυτο δεν ειναι κακο καποιες φορες συνευρεσης για να φυγει το stress το αγχος και γενικα η καθημερινοτητα με εναν ωραιο πηδουλο με την κουμπαρα και στους δυο καλο θα κανει ;) ;) ;)
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
εγω στη θεση σου θα το εκανα... με προφυλαξεις και διακριτικοτητα ..
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.423
Κριτικές
61
Like
42.546
Πόντοι
22.785
αυτες μεγαλε ειναι καβατσες ..
σαν τη λιρα αγγλιας τις φυλας για δυσκολες εποχες.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Συναγωνιστές είμαι σε μεγάλο δίλλημα.
.......................
Εκεί πάνω στην αναμπουμπούλα, μου την "έπεσε" η...κουμπάρα.
.......................
αλλά την επόμενη έλαβα τηλεφώνημα.
.......................
Από τότε αναρωτιέμαι. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ;

Κρίμα είναι τέτοιο "ψημένο" μουνί να το φάει κάποιος άλλος. Δεν είναι καλύτερα να μείνει στην οικογένεια? :grin:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Την Παρασκευή το βράδυ, είχαμε βγει με μεγάλη παρέα με τις γυναίκες μας. Πήγαμε φάγαμε και μετά σε club. Εκεί πάνω στην αναμπουμπούλα, μου την "έπεσε" η...κουμπάρα. Βέβαια λόγω της κατάστασης δεν μπορούσε να γίνει οτιδήποτε, αλλά την επόμενη έλαβα τηλεφώνημα. Απάντησα ήξεις-αφήξεις. Δεν ήθελα ούτε να ενδώσω, ούτε να απορρίψω τέτοια... προσφορά. Η εν λόγω κυρία είναι καλοβαλμένη, λίγο μετά τα 30. Από τότε αναρωτιέμαι. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ;

Εγώ αν ήμουν στην θέση σου θα την είχα ΗΔΗ καρφώσει μέσα σε καμιά τουαλέτα του club ή στο πάρκιγκ... τέσπα, αφού σου κωλοτρίβεται κ πάει γυρεύοντας... πάρε τις όλες τις απαραίτητες προφυλάξεις κ ξεπάτωσέ την στο γαμήσι σε κανένα καυλό ξενοδοχείο ;)
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.423
Κριτικές
61
Like
42.546
Πόντοι
22.785
Εχει πεσει η λιρα αγγλιας κατα πολυ.. δε λεει μια πλεον.
μονο χρυσες λιριτσες... ;)
τετοιυ ειδος χρυσος δεν πεφτη ποτε...
η καβατζα εινε καβατζα για τα δυσκολα... που σιγουρα θα εθρουνε.
 

johnny2_x

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Μπορεί κάποιες φορές να είναι ερεθιστικό να το "απαγορευμένο" αλλά πάνω απο όλα μετράει η αγάπη και ο σεβασμός προς τον σύντροφο σου.
Ακόμα και να μη το μάθουν οι απατημένοι,θα το ξέρεις εσύ και αυτο φτάνει νομίζω.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Συναγωνιστές είμαι σε μεγάλο δίλλημα. Τις δύο τελευταίες μέρες έγιναν πράματα και θάματα. Δεν λέω, κανά-δυό φορές τις έκανα τις "λαδιές" μου και στο παρελθόν αλλά εδώ τα πράγματα έχουν σοβαρέψει. Όπως όλοι γνωρίζετε!!! είμαι στην ηλικία των πρώτων -ήντα. Την Παρασκευή το βράδυ, είχαμε βγει με μεγάλη παρέα με τις γυναίκες μας. Πήγαμε φάγαμε και μετά σε club. Εκεί πάνω στην αναμπουμπούλα, μου την "έπεσε" η...κουμπάρα. Βέβαια λόγω της κατάστασης δεν μπορούσε να γίνει οτιδήποτε, αλλά την επόμενη έλαβα τηλεφώνημα. Απάντησα ήξεις-αφήξεις. Δεν ήθελα ούτε να ενδώσω, ούτε να απορρίψω τέτοια...προσφορά. Η εν λόγω κυρία είναι καλοβαλμένη, λίγο μετά τα 30. Από τότε αναρωτιέμαι. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ; Απ τη μια σκέφτομαι ότι εντάξει να την κάνω άλλη μία φορά. Αλλά αν γίνει κάτι και μας μάθουν; Δεν θα ξέρω που να πάω να κρυφτώ. Απ την άλλη πως να απορρίψεις κάτι τέτοιο; Ξαναρωτώ: ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ; Πάσα συμβουλή θα εξεταστεί με τη δέουσα προσοχή.
αρχηγε ο κουμπαρος την κουμπαρα 3 φορες την βδομαδα
ορμα!
φατην!
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Συναγωνιστές είμαι σε μεγάλο δίλλημα. Τις δύο τελευταίες μέρες έγιναν πράματα και θάματα. Δεν λέω, κανά-δυό φορές τις έκανα τις "λαδιές" μου και στο παρελθόν αλλά εδώ τα πράγματα έχουν σοβαρέψει. Όπως όλοι γνωρίζετε!!! είμαι στην ηλικία των πρώτων -ήντα. Την Παρασκευή το βράδυ, είχαμε βγει με μεγάλη παρέα με τις γυναίκες μας. Πήγαμε φάγαμε και μετά σε club. Εκεί πάνω στην αναμπουμπούλα, μου την "έπεσε" η...κουμπάρα. Βέβαια λόγω της κατάστασης δεν μπορούσε να γίνει οτιδήποτε, αλλά την επόμενη έλαβα τηλεφώνημα. Απάντησα ήξεις-αφήξεις. Δεν ήθελα ούτε να ενδώσω, ούτε να απορρίψω τέτοια...προσφορά. Η εν λόγω κυρία είναι καλοβαλμένη, λίγο μετά τα 30. Από τότε αναρωτιέμαι. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ; Απ τη μια σκέφτομαι ότι εντάξει να την κάνω άλλη μία φορά. Αλλά αν γίνει κάτι και μας μάθουν; Δεν θα ξέρω που να πάω να κρυφτώ. Απ την άλλη πως να απορρίψεις κάτι τέτοιο; Ξαναρωτώ: ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ; Πάσα συμβουλή θα εξεταστεί με τη δέουσα προσοχή.

Αν δεν υπαρχουν στην μεση παιδια γατια σκυλια και τετοιες μ@λ@κιες τοτε αντε με το καλο!!!
Και μετα αν σε βρουν το καλυτερο ειναι να παραδεχτεις πως ηταν λαθος.

Και ολα καλα!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Μεγαλε.....να μεινει στην οικογενεια....που να τρεχειs τωρα στα οξωτερικα??
Φατην κανονικα....Ενδυναμωνει τουs θεσμουs....διατηρει την οικογενεια  ενωμενη!!!!!!!!Θα το κανειs που θα το κανειs....αs ειναι με καποια που θα την ξερειs
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Μεγαλε.....να μεινει στην οικογενεια....που να τρεχειs τωρα στα οξωτερικα??
Φατην κανονικα....Ενδυναμωνει τουs θεσμουs....διατηρει την οικογενεια  ενωμενη!!!!!!!!Θα το κανειs που θα το κανειs....αs ειναι με καποια που θα την ξερειs
σωστος ο τυπος!
:rockon:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Λοιπόν κοιτάξτε πως έχει η φάση...Είχα γνωρίσει πριν 2 χρόνια σε φοιτητικη εκδρομή στη μύκονο 1 ωραίο νιμού με το οποίο πέρασα σχετικά καλά για 2 μήνες!Γιατί σχετικά?Στα ++ της ήταν η πολύ ωραία εμφάνιση που αγγιζε το 9/10 στη δικιά μου κλίμακα και είναι ακόμη η πιο όμορφη γκόμενα που είχα ποτέ,ότι ήταν ώριμη/σοβαρή σχετικά κοπέλα.Επιπλέον έκανε ωραίες πίπες... :rockon:
Στα -- ήταν η ολική άρνηση της ως προς το σεξ κάτι που καταντούσε ανυπόφορο όσο περνούσαν οι βδομάδες καθώς ξεκινούσε όλη η φάση με πίπες κτλ αλλά έμενε στάσιμη η φάση εκεί και έγω κόντευα να πεθάνω απτη κάβλα!Μάλιστα σε μία φάση θυμάμαι της είχα πει την φράση:"Καλύτερα την παίζω μόνος μου"!Το θεωρούσα γελείο να θες να είσαι με μία ώριμη κοπέλα(μεγαλύτερη απο μένα)και να τελειωνείς για 2 μήνες με το χέρι και οχι πάντα...Επιπλέον δε ξέρει να ντύνεται(η γιαγιά μου ντίνεται πιο ωραία και θυληκοπρεπώς απο αυτήν)...Είναι όμως πολύ ωραίο νιμού με τα κόμπλεξ της όπως δείχνουν τα -- της.Είναι με λίγα λόγια η γκόμενα που σε ανάβω αλλά δε σε σβήνω!
Την συνάντησα τις προάλλες τυχαία μετά απο 2 χρόνια και είπαμε να πάμε για πότο οπού παλί έπαιξε μπαλαμούτι μέσα στο αμάξι(μόνο φιλιά κτλ) και δε ξέρω τώρα τι να κάνω...Λέω μπορεί να έχει αλλάξει τη στάση της ως προς το θέμα σεξ και να της κολλήσω και πάλι...Απτην άλλη δε μπορώ να ξανααντέξω όλες τις δοκιμάσιες που πέρασα με αυτήν αν τελίκα συνεχίζει να έχει τα ίδια κουσούρια!
Ποιά είναι η γνώμη σας?

Βουρ στον πατσα....

:knockinb: :knockinb: :knockinb:

Δεν μπορει μετα απο τοσα χρονια θα εχει βελτιωθει....
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Θαρθει μια στιγμη στην ζωη του καθενοs μαs , που θα αναπολησουμε για τιs χαμενεs ευκαιριεs του παρελθοντοs.......προσεξτε με ιδιαιτερη προσοχη την ορθογραφια τηs λεξηs....χ  α  μ  ε  ν  ε  s...
Βουρ στον πατσα βρε!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom