Νέα

Τιμολόγηση ερωτικών υπηρεσιών στην Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jaygatsby
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 43
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Μετά την πολύμηνη παραμονή μου στο σάιτ αυτό και όντας προσωρινά έλληνας του εξωτερικού θα ήθελα νε μοιραστώ μαζί σας κάποιες σκέψεις μου για την πραγματικότητα του αγοραίου έρωτα στην Ελλάδα, έτσι όπως εγώ την βιώνω επισκεπτόμενος αυτή την ιστοσελίδα.
Θα κάνω παράλληλα και κάποιες σκέψεις για βελτίωση της κατάστασης και αναμένω πάνω σε αυτές, όπως και στο σύνολο του θέματος που ανοίγω, τις παρατηρήσεις σας.

Αν κατάλαβα καλά στην Ελλάδα υπάρχουν τρείς μορφές σεξουαλικής ανακούφισης/ερωτικής ψευδαίσθησης:
Tα «μπουρδέλα» της Φυλής των 10 έως 30 ευρώ (τιμές ενδεικτικές), τα στούντιο (όχι της Universal!) των 50 έως ??? ευρώ και τα call girls/city tours των 250 ανά ώρα μέχρι διαβάζω κάποιο πληρώνουν για τρίωρα 600 ευρώ και βάλε.

Ας αρχίσω από τα τελευταία.
Call girl σημαίνει exclusivity και personalised service. Το να γαμάς με 250 ευρώ γυναίκες που γαμιούνται σε ρυθμό μπουρδέλου (εσείς οι ίδιοι λέτε οτι τις βρίσκετε αναμαλιασμένες με τις παντόφλες μετά τον προηγούμενο από εσάς) το αφήνω στην κρίση σας. Επίσης το να δίνεις 700 ευρώ για να περάσεις δίωρα μέσα σε ένα δωμάτιο ξενοδοχείου όπου θα ρίξεις δύο χέρια, άντε το πολύ τρία, το αφήνω επίσης στην κρίση σας. Θα προτιμούσα να δώσω το ίδιο ποσό και να φάω μαζί της και έξω, θα το θεωρούσα πιο ολοκληρωμένη εμπειρία. (Δεν θα τό κανα για λόγους αρχής αλλά αυτό είναι άλλο θέμα, προσωπική μου επιλογή) Για αυτούς που ξέρουν τι είναι το call girl λοιπόν.

Πάμε στην πρώτη επιλογή τώρα. Εκεί διαβάζω εξωφρενικά πράγματα. Για τσάτσες που χτυπάν την πόρτα, για σεξ των 7! λεπτών, για δωμάτια που μυρίζουν ούρα, για κάποιες κοπέλες που πάνε από δωμάτιο σε δωμάτιο σε χρόνο dt, για συνεννόηση στην νοηματική γλώσσα κοκ.

Δεν μπορώ να πιστέψω οτι μπορείτε να κάνετε σεξ υπό αυτές τις συνθήκες και να έρχεσθε να γράφετε και κριτικές εδώ μέσα.
Τι σεξ να κάνεις (σε 7 λεπτά!!!!) - και τι σεξ να σου κάνει και αυτή η φουκαριάρα -  με  μία κοπέλα που έρχεται κατ΄ ευθείαν από ένα δωμάτιο όπου ήταν με τον χ, ψ, ω γέρο/μαλάκα/στερημένο/κοπρολάγνο κ.ο.κ.

Πάμε τέλος στα στούντιο που φαίνεται ότι είναι κάπως αξιοπρεπέστερα αλλά και εκεί έχω κάποιες απορίες. Γιατί δεν υπάρχει σαφής χρονοχρέωση όπως υπάρχει στα γερμανικά μπουρδέλα πχ? Δηλαδή θέλω να μείνω με την κοπέλλα στο δωμάτιο μισή ώρα ακριβώς για 60 – 100 ευρώ ας πούμε, μέσα στην οποία τιμή συμπεριλαμβάνονται αξιοπρεπή προκαταρκτικά, στοματικό και πήδημα. Αν θέλω κάποιες άλλες υπηρεσίες πχ γλωσσόφιλα, αν η κοπέλλα με συμπαθεί  ;), στοματικό χωρίς προφύλαξη (στην Γερμανία το λέμε γαλλικό naturell!) πληρώνω κάποια δεκάρικα ή εικοσάρικα extra.

Eπειδή από οτι κατάλαβα την ιστοσελίδα αυτή επισκέφτονται και αρκετές από τις εν πολλαίς αμαρτίαις περιπεσούσες .... (αστειεύομαι, ο αναμάρτητος πρώτος τον λίθον βαλέτω) θα ήθελα ΠΟΛΥ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ να ακούσω τις απόψεις και σχόλια σας.

Έχω και έναν προσωπικό λόγο που ανοίγω με τόσο εποικοδομητικές προτάσεις το θέμα αυτό. Επιστρέφω σύντομα στην Ελλάδα και σε περίπτωση απούσης άλλης ερωτικής επιλογής στην ζωή μου το βλέπω δύσκολο με βάση τα ελληνικά δεδομένα που βλέπω να έχω προσβαση στο

σεξ ημών το επιούσιον
δος ημίν σήμερον
και άφες ημίν τα οφειλήματα ημών,
ως και ημείς αφίεμεν τοις οφειλέταις ημών.
Και μη εισενέγκης ημάς εις πειρασμόν,
αλλά ρύσαι ημάς από του πονηρού.

ΑΜΗΝ 
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
τυπε μην  την ψαχνεις και πολυ την δουλεια.....απλα γαματε γιατι χανομαστε......
 

on92

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.529
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
τα call girls/city tours των 250 ανά ώρα 

Τα call girls αρχιζουν απο 100 ανα ωρα.
Ξεχασες επισης και αλλη μια κατηγορια,
τις πουτανες 'του δρομου' που κυκλοφορουν σε διαφορες πιατσες.
 

pilot2005

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
1.393
Κριτικές
21
Like
9
Πόντοι
5.775
τυπε μην  την ψαχνεις και πολυ την δουλεια.....απλα γαματε γιατι χανομαστε......
έλα ντε. στην ελλάδα άλλωστε όλα είναι υπερτιμολογημένα. τουλάχιστον στο γαμήσι που λέμε υπάρχει πιθανότητα να βγεις χαρούμενος ενώ σε όλα τα άλλα τα "γαμήσια" μόνο αυτοί που μας γαμάνε γουστάρουν.
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
Μετά την πολύμηνη παραμονή μου στο σάιτ αυτό και όντας προσωρινά έλληνας του εξωτερικού θα ήθελα νε μοιραστώ μαζί σας κάποιες σκέψεις μου για την πραγματικότητα του αγοραίου έρωτα στην Ελλάδα, έτσι όπως εγώ την βιώνω επισκεπτόμενος αυτή την ιστοσελίδα.
Θα κάνω παράλληλα και κάποιες σκέψεις για βελτίωση της κατάστασης και αναμένω πάνω σε αυτές, όπως και στο σύνολο του θέματος που ανοίγω, τις παρατηρήσεις σας.

Αν κατάλαβα καλά στην Ελλάδα υπάρχουν τρείς μορφές σεξουαλικής ανακούφισης/ερωτικής ψευδαίσθησης:
Tα «μπουρδέλα» της Φυλής των 10 έως 30 ευρώ (τιμές ενδεικτικές), τα στούντιο (όχι της Universal!) των 50 έως ??? ευρώ και τα call girls/city tours των 250 ανά ώρα μέχρι διαβάζω κάποιο πληρώνουν για τρίωρα 600 ευρώ και βάλε.

Ας αρχίσω από τα τελευταία.
Call girl σημαίνει exclusivity και personalised service. Το να γαμάς με 250 ευρώ γυναίκες που γαμιούνται σε ρυθμό μπουρδέλου (εσείς οι ίδιοι λέτε οτι τις βρίσκετε αναμαλιασμένες με τις παντόφλες μετά τον προηγούμενο από εσάς) το αφήνω στην κρίση σας. Επίσης το να δίνεις 700 ευρώ για να περάσεις δίωρα μέσα σε ένα δωμάτιο ξενοδοχείου όπου θα ρίξεις δύο χέρια, άντε το πολύ τρία, το αφήνω επίσης στην κρίση σας. Θα προτιμούσα να δώσω το ίδιο ποσό και να φάω μαζί της και έξω, θα το θεωρούσα πιο ολοκληρωμένη εμπειρία. (Δεν θα τό κανα για λόγους αρχής αλλά αυτό είναι άλλο θέμα, προσωπική μου επιλογή) Για αυτούς που ξέρουν τι είναι το call girl λοιπόν.

Πάμε στην πρώτη επιλογή τώρα. Εκεί διαβάζω εξωφρενικά πράγματα. Για τσάτσες που χτυπάν την πόρτα, για σεξ των 7! λεπτών, για δωμάτια που μυρίζουν ούρα, για κάποιες κοπέλες που πάνε από δωμάτιο σε δωμάτιο σε χρόνο dt, για συνεννόηση στην νοηματική γλώσσα κοκ.

Δεν μπορώ να πιστέψω οτι μπορείτε να κάνετε σεξ υπό αυτές τις συνθήκες και να έρχεσθε να γράφετε και κριτικές εδώ μέσα.
Τι σεξ να κάνεις (σε 7 λεπτά!!!!) - και τι σεξ να σου κάνει και αυτή η φουκαριάρα -   με  μία κοπέλα που έρχεται κατ΄ ευθείαν από ένα δωμάτιο όπου ήταν με τον χ, ψ, ω γέρο/μαλάκα/στερημένο/κοπρολάγνο κ.ο.κ.

Πάμε τέλος στα στούντιο που φαίνεται ότι είναι κάπως αξιοπρεπέστερα αλλά και εκεί έχω κάποιες απορίες. Γιατί δεν υπάρχει σαφής χρονοχρέωση όπως υπάρχει στα γερμανικά μπουρδέλα πχ? Δηλαδή θέλω να μείνω με την κοπέλλα στο δωμάτιο μισή ώρα ακριβώς για 60 – 100 ευρώ ας πούμε, μέσα στην οποία τιμή συμπεριλαμβάνονται αξιοπρεπή προκαταρκτικά, στοματικό και πήδημα. Αν θέλω κάποιες άλλες υπηρεσίες πχ γλωσσόφιλα, αν η κοπέλλα με συμπαθεί  ;), στοματικό χωρίς προφύλαξη (στην Γερμανία το λέμε γαλλικό naturell!) πληρώνω κάποια δεκάρικα ή εικοσάρικα extra.

Eπειδή από οτι κατάλαβα την ιστοσελίδα αυτή επισκέφτονται και αρκετές από τις εν πολλαίς αμαρτίαις περιπεσούσες .... (αστειεύομαι, ο αναμάρτητος πρώτος τον λίθον βαλέτω) θα ήθελα ΠΟΛΥ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ να ακούσω τις απόψεις και σχόλια σας.

Έχω και έναν προσωπικό λόγο που ανοίγω με τόσο εποικοδομητικές προτάσεις το θέμα αυτό. Επιστρέφω σύντομα στην Ελλάδα και σε περίπτωση απούσης άλλης ερωτικής επιλογής στην ζωή μου το βλέπω δύσκολο με βάση τα ελληνικά δεδομένα που βλέπω να έχω προσβαση στο

σεξ ημών το επιούσιον
δος ημίν σήμερον
και άφες ημίν τα οφειλήματα ημών,
ως και ημείς αφίεμεν τοις οφειλέταις ημών.
Και μη εισενέγκης ημάς εις πειρασμόν,
αλλά ρύσαι ημάς από του πονηρού.

ΑΜΗΝ 
μακαρι να ηταν σαν την γερμανια!εδω εχουμε γυφτεια!!!μην το ψαχνεις φυλε,κατσε εκει που εισαι!
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
Τα call girls αρχιζουν απο 100 ανα ωρα.
Ξεχασες επισης και αλλη μια κατηγορια,
τις πουτανες 'του δρομου' που κυκλοφορουν σε διαφορες πιατσες.
υπαρχει και με 50 την ωρα φυλε
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
τυπε μην  την ψαχνεις και πολυ την δουλεια.....απλα γαματε γιατι χανομαστε......

Ακριβώς,  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Και αν κάτι στην Ελλάδα λειτουργεί σωστά, σε σχέση πάντα με τα υπόλοιπα πράγματα είναι τα μπουρδέλα.

Ο καθένας υπομονετικά περιμένει να έρθει η σειρά του για να γαμήσει και τηρουμένων των συνθηκών αν δεν υπήρχε οικονομική κρίση οι τιμές/υπηρεσίες θα ήταν οκ.

Τώρα πάντα θα υπάρχουν πολλά μα πάρα πολλά περιθώρεια βελτίωσης, και πιστεύω ότι και στον αγοραίο έρωτα τα πράγματα έχουν βελτιωθεί σε σχέση με παλαιότερα.
 

Επισκέπτης
Μη λεμε μαλακιες. Ειμαστε η πιο προνομιουχα χωρα της Ευρωπης στον αγοραιο ερωτα. Που αλλου γαμας με 10 ευρω? Μονο στην Ελλαδα μπορει ενας φτωχος μεροκαματιαρης να γαμαει τακτικοτατα χωρις να εχει γκομενα. Τωρα, ολα τα υπολοιπα ειναι κακιες απο εκεινους που θελουν 20 λεπτα μονο για να τους σηκωθει. Τελος!
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16
Μετά την πολύμηνη παραμονή μου στο σάιτ αυτό ...

Και μη εισενέγκης ημάς εις πειρασμόν,
αλλά ρύσαι ημάς από του πονηρού.

ΑΜΗΝ  

Φιλαράκο,

Επειδή πολύ το βασάνισες το θέμα, και λογαριασμούς έκανες, και τα συν και πλην εντόπισες, και όλα καλά, κάνε κάτι ακόμα και πες μας το αποτέλεσμα:

1) Τράβα μια μαλακία και χρονομέτρησέ την.  Εννοώ μέτρα το χρόνο που θα σου χρειαστεί από τη στιγμή που θα αρχίσεις να τραβάς το πουλί σου πάνω-κάτω, μέχρι να έρθει "το ποθητόν αποτέλεσμα".

Και πες μας πόσος χρόνος χρειάστηκε (θα επανέλθω σ' αυτό)

2) Μελέτησε την σεξουαλική σου διάθεση και σύγκρινε αυτή που είχες ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΡΙΝ από τη στιγμή που άρχισες να την τραβάς (πέος όρθιον), και αυτή που είχες ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΕΤΑ από τη στιγμή που τα φλόκια φύγανε έξω (πέος εν καθόδω).

Τι παρατηρείς?

Να σου πω εγώ, μια που σε όλους το ίδιο συμβαίνει:
ΚΑΤΑΚΟΡΥΦΗ ΜΕΙΩΣΗ της σεξουαλικής ορέξεως τη δεύτερη στιγμή σε σύγκριση με την πρώτη.
Είναι φυσικό, έτσι δουλεύει το σύστημα, μετά το σεξ δεν έχεις διάθεση να ξαναγαμήσεις, αυτή μπορεί να σου έρθει πάλι μετά από λίγο (εξαρτάται από τη γκόμενα κυρίως αυτό), αλλά γενικώς με το σεξ σου περνάει η διάθεση.

Αυτό (το "πέρασμα" της διάθεσης) είναι μια ανακούφιση.

ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΓΑΜΑΜΕ, αν εξαιρέσεις τον πρώτο και κύριο, που είναι η διαιώνιση του είδους.
Ομοίως αυτός είναι ο λόγος που βαράμε και μαλακία, άμα δεν έχουμε γκόμενα, δεν έχουμε λεφτά, ή δεν έχουμε διάθεση να μπλέξουμε σε "κυνηγητά".

Αυτός είναι και ο λόγος που πάμε στο μπουρδέλο.
Ή στο στούντιο.
Ή στο CT]
Ή φωνάζουμε το CG στο σπίτι.
Ή κάτι από όλα αυτά.

Πάμε λοιπόν πάλι πίσω στην πρώτη ερώτηση, και απάντησε (στον εαυτό σου - και αν θες το λες κι εδώ):

ΠΟΣΗ ΩΡΑ κρατάει η μαλακία?

Να σου πω ότι εγώ έχω μετρήσει μέχρι και 20 δευτερόλετπα!!!

Σε 20 δευτερόλεπτα καθάρισες! ανακουφίστηκες!  Μπορείς να το κάνεις!  Έφερες αποτέλεσμα!

Άρα τι σε πειράζει αν στο μουρδέλο κάθεσαι 3 ή 5 ή 7 ή 10 λεπτά, αφού το αποτέλεσμα έρχεται, αν δε χύσεις, δε φεύγεις από το μπουρδέλο!
Για την παρέα πας εκεί, ή για να ανακουφιστείς?

Άν πηγαίνεις για την παρέα, λάθος μέρος διάλεξες. Άλλαξε στέκι, κάτσε εδώ, κάτσε με τη μαμά σου, κάτσε με τους φίλους σου, πάντως στο μπουρδέλο δεν πας για να κάνεις κοινωνικές σχέσεις, πας ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΗ, οπότε μη διαμαρτύρεσαι για το χρόνο.

Α, ξέχασα:  Μπορείς να πηγαίνεις και εκκλησία για κοινωνικές σχέσεις. Εκεί λένε και το πάτερ ημών, και "Αμήν".
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Μετά την πολύμηνη παραμονή μου στο σάιτ αυτό και όντας προσωρινά έλληνας του εξωτερικού θα ήθελα νε μοιραστώ μαζί σας κάποιες σκέψεις μου για την πραγματικότητα του αγοραίου έρωτα στην Ελλάδα, έτσι όπως εγώ την βιώνω επισκεπτόμενος αυτή την ιστοσελίδα.
Θα κάνω παράλληλα και κάποιες σκέψεις για βελτίωση της κατάστασης και αναμένω πάνω σε αυτές, όπως και στο σύνολο του θέματος που ανοίγω, τις παρατηρήσεις σας.

Αν κατάλαβα καλά στην Ελλάδα υπάρχουν τρείς μορφές σεξουαλικής ανακούφισης/ερωτικής ψευδαίσθησης:
Tα «μπουρδέλα» της Φυλής των 10 έως 30 ευρώ (τιμές ενδεικτικές), τα στούντιο (όχι της Universal!) των 50 έως ??? ευρώ και τα call girls/city tours των 250 ανά ώρα μέχρι διαβάζω κάποιο πληρώνουν για τρίωρα 600 ευρώ και βάλε.

Ας αρχίσω από τα τελευταία.
Call girl σημαίνει exclusivity και personalised service. Το να γαμάς με 250 ευρώ γυναίκες που γαμιούνται σε ρυθμό μπουρδέλου (εσείς οι ίδιοι λέτε οτι τις βρίσκετε αναμαλιασμένες με τις παντόφλες μετά τον προηγούμενο από εσάς) το αφήνω στην κρίση σας. Επίσης το να δίνεις 700 ευρώ για να περάσεις δίωρα μέσα σε ένα δωμάτιο ξενοδοχείου όπου θα ρίξεις δύο χέρια, άντε το πολύ τρία, το αφήνω επίσης στην κρίση σας. Θα προτιμούσα να δώσω το ίδιο ποσό και να φάω μαζί της και έξω, θα το θεωρούσα πιο ολοκληρωμένη εμπειρία. (Δεν θα τό κανα για λόγους αρχής αλλά αυτό είναι άλλο θέμα, προσωπική μου επιλογή) Για αυτούς που ξέρουν τι είναι το call girl λοιπόν.

Πάμε στην πρώτη επιλογή τώρα. Εκεί διαβάζω εξωφρενικά πράγματα. Για τσάτσες που χτυπάν την πόρτα, για σεξ των 7! λεπτών, για δωμάτια που μυρίζουν ούρα, για κάποιες κοπέλες που πάνε από δωμάτιο σε δωμάτιο σε χρόνο dt, για συνεννόηση στην νοηματική γλώσσα κοκ.

Δεν μπορώ να πιστέψω οτι μπορείτε να κάνετε σεξ υπό αυτές τις συνθήκες και να έρχεσθε να γράφετε και κριτικές εδώ μέσα.
Τι σεξ να κάνεις (σε 7 λεπτά!!!!) - και τι σεξ να σου κάνει και αυτή η φουκαριάρα -   με  μία κοπέλα που έρχεται κατ΄ ευθείαν από ένα δωμάτιο όπου ήταν με τον χ, ψ, ω γέρο/μαλάκα/στερημένο/κοπρολάγνο κ.ο.κ.

Πάμε τέλος στα στούντιο που φαίνεται ότι είναι κάπως αξιοπρεπέστερα αλλά και εκεί έχω κάποιες απορίες. Γιατί δεν υπάρχει σαφής χρονοχρέωση όπως υπάρχει στα γερμανικά μπουρδέλα πχ? Δηλαδή θέλω να μείνω με την κοπέλλα στο δωμάτιο μισή ώρα ακριβώς για 60 – 100 ευρώ ας πούμε, μέσα στην οποία τιμή συμπεριλαμβάνονται αξιοπρεπή προκαταρκτικά, στοματικό και πήδημα. Αν θέλω κάποιες άλλες υπηρεσίες πχ γλωσσόφιλα, αν η κοπέλλα με συμπαθεί  ;), στοματικό χωρίς προφύλαξη (στην Γερμανία το λέμε γαλλικό naturell!) πληρώνω κάποια δεκάρικα ή εικοσάρικα extra.

Eπειδή από οτι κατάλαβα την ιστοσελίδα αυτή επισκέφτονται και αρκετές από τις εν πολλαίς αμαρτίαις περιπεσούσες .... (αστειεύομαι, ο αναμάρτητος πρώτος τον λίθον βαλέτω) θα ήθελα ΠΟΛΥ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ να ακούσω τις απόψεις και σχόλια σας.

Έχω και έναν προσωπικό λόγο που ανοίγω με τόσο εποικοδομητικές προτάσεις το θέμα αυτό. Επιστρέφω σύντομα στην Ελλάδα και σε περίπτωση απούσης άλλης ερωτικής επιλογής στην ζωή μου το βλέπω δύσκολο με βάση τα ελληνικά δεδομένα που βλέπω να έχω προσβαση στο

σεξ ημών το επιούσιον
δος ημίν σήμερον
και άφες ημίν τα οφειλήματα ημών,
ως και ημείς αφίεμεν τοις οφειλέταις ημών.
Και μη εισενέγκης ημάς εις πειρασμόν,
αλλά ρύσαι ημάς από του πονηρού.

ΑΜΗΝ  

Ωραιο θεματακι για συζητησουλα!

Λοιπον! Κοιτα (ή μαλλον διαβασε) να δεις!

Ζουσα χρονια στη Γερμανια. Εκει γεννηθηκα.
Βασικα η ποιοτητα των υπηρεσιων εκει με εδω ειναι η μερα με τη νυχτα.

Εδω επικρατει η αποψη του ξεπεταγματος. Ενω πανω η ποιοτητα των υπηρεσιων ειναι βασικος παραγοντας.

Το 20ρικο κατα κυριο λογο που δινει καποιος σε ενα μπουρδελο ειναι (για μενα παντα) υπερβολικο καποιες φορες οταν μπορεις να περασεις καλα και με 10 ευραιους μονο.

Για Στουντιοκαταστασεις ειναι σκετη απαταιωνια πιστευω καθως η πληοψηφεια των ταμαχιων ειναι ξετατατζουδες.

Σωστη δουλεια γινεται ΜΟΝΟ στα Μασαζιδικα που με 60-80 ευραιους καθαρισες ΑΨΟΓΑ!

Απο εκει και περα με τα τηλεφωνοκοριτσα δεν βρισκεις ακρη.
Εκτος του οτι ειναι Voll υπεριμημενες δεν αξιζουν κιολας τα χρηματα τους.

Αυτα!
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.638
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Όλα είναι σχετικά και περί ορέξεως κολοκυθόπιτα!

Μπορεί του άλλου να του αρέσει να γαμάει για 7 λεπτά μόνο!
Ή να τον παίζει για 20 δευτερόπλεπτ μόνο!
Ή να γαμάει για μισή ώρα!
Ή να κάνει να του σηκωθεί μισή ώρα!

Τπ θέμα είναι να υπάρχει ποικιλία! Να βολέψουμε όλα τα γούστα!
Οπότε τα ερωτήματα "πως και πάτε", "πως γαμάτε", "πόσα δίνετε"
δεν έχουν κανένα νόημα. Ο καθένας ορίζει τις κάβλες του όπως
θέλει και δεν δέχεται κανέναν τροχονόμο στον πούτσο του ή στην
τσέπη του!

Οπότε... AMHN φίλε SPEED!!!
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
Φιλαράκο,

Επειδή πολύ το βασάνισες το θέμα, και λογαριασμούς έκανες, και τα συν και πλην εντόπισες, και όλα καλά, κάνε κάτι ακόμα και πες μας το αποτέλεσμα:

1) Τράβα μια μαλακία και χρονομέτρησέ την.  Εννοώ μέτρα το χρόνο που θα σου χρειαστεί από τη στιγμή που θα αρχίσεις να τραβάς το πουλί σου πάνω-κάτω, μέχρι να έρθει "το ποθητόν αποτέλεσμα".

Και πες μας πόσος χρόνος χρειάστηκε (θα επανέλθω σ' αυτό)

2) Μελέτησε την σεξουαλική σου διάθεση και σύγκρινε αυτή που είχες ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΡΙΝ από τη στιγμή που άρχισες να την τραβάς (πέος όρθιον), και αυτή που είχες ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΕΤΑ από τη στιγμή που τα φλόκια φύγανε έξω (πέος εν καθόδω).

Τι παρατηρείς?

Να σου πω εγώ, μια που σε όλους το ίδιο συμβαίνει:
ΚΑΤΑΚΟΡΥΦΗ ΜΕΙΩΣΗ της σεξουαλικής ορέξεως τη δεύτερη στιγμή σε σύγκριση με την πρώτη.
Είναι φυσικό, έτσι δουλεύει το σύστημα, μετά το σεξ δεν έχεις διάθεση να ξαναγαμήσεις, αυτή μπορεί να σου έρθει πάλι μετά από λίγο (εξαρτάται από τη γκόμενα κυρίως αυτό), αλλά γενικώς με το σεξ σου περνάει η διάθεση.

Αυτό (το "πέρασμα" της διάθεσης) είναι μια ανακούφιση.

ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΓΑΜΑΜΕ, αν εξαιρέσεις τον πρώτο και κύριο, που είναι η διαιώνιση του είδους.
Ομοίως αυτός είναι ο λόγος που βαράμε και μαλακία, άμα δεν έχουμε γκόμενα, δεν έχουμε λεφτά, ή δεν έχουμε διάθεση να μπλέξουμε σε "κυνηγητά".

Αυτός είναι και ο λόγος που πάμε στο μπουρδέλο.
Ή στο στούντιο.
Ή στο CT]
Ή φωνάζουμε το CG στο σπίτι.
Ή κάτι από όλα αυτά.

Πάμε λοιπόν πάλι πίσω στην πρώτη ερώτηση, και απάντησε (στον εαυτό σου - και αν θες το λες κι εδώ):

ΠΟΣΗ ΩΡΑ κρατάει η μαλακία?

Να σου πω ότι εγώ έχω μετρήσει μέχρι και 20 δευτερόλετπα!!!

Σε 20 δευτερόλεπτα καθάρισες! ανακουφίστηκες!  Μπορείς να το κάνεις!  Έφερες αποτέλεσμα!

Άρα τι σε πειράζει αν στο μουρδέλο κάθεσαι 3 ή 5 ή 7 ή 10 λεπτά, αφού το αποτέλεσμα έρχεται, αν δε χύσεις, δε φεύγεις από το μπουρδέλο!
Για την παρέα πας εκεί, ή για να ανακουφιστείς?

Άν πηγαίνεις για την παρέα, λάθος μέρος διάλεξες. Άλλαξε στέκι, κάτσε εδώ, κάτσε με τη μαμά σου, κάτσε με τους φίλους σου, πάντως στο μπουρδέλο δεν πας για να κάνεις κοινωνικές σχέσεις, πας ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΗ, οπότε μη διαμαρτύρεσαι για το χρόνο.

Α, ξέχασα:  Μπορείς να πηγαίνεις και εκκλησία για κοινωνικές σχέσεις. Εκεί λένε και το πάτερ ημών, και "Αμήν".
:rockon: :rockon: :rockon: εγραψες!
 

Επισκέπτης
Όντως ωραίο θέμα. Η απάντησή μου βρίσκεται στην "υπογραφή" μου.
 

Mexikanos_

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.929
Like
7
Πόντοι
16
Φιλαράκο,

Επειδή πολύ το βασάνισες το θέμα, και λογαριασμούς έκανες, και τα συν και πλην εντόπισες, και όλα καλά, κάνε κάτι ακόμα και πες μας το αποτέλεσμα:

1) Τράβα μια μαλακία και χρονομέτρησέ την.  Εννοώ μέτρα το χρόνο που θα σου χρειαστεί από τη στιγμή που θα αρχίσεις να τραβάς το πουλί σου πάνω-κάτω, μέχρι να έρθει "το ποθητόν αποτέλεσμα".

Και πες μας πόσος χρόνος χρειάστηκε (θα επανέλθω σ' αυτό)

2) Μελέτησε την σεξουαλική σου διάθεση και σύγκρινε αυτή που είχες ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΡΙΝ από τη στιγμή που άρχισες να την τραβάς (πέος όρθιον), και αυτή που είχες ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΕΤΑ από τη στιγμή που τα φλόκια φύγανε έξω (πέος εν καθόδω).

Τι παρατηρείς?

Να σου πω εγώ, μια που σε όλους το ίδιο συμβαίνει:
ΚΑΤΑΚΟΡΥΦΗ ΜΕΙΩΣΗ της σεξουαλικής ορέξεως τη δεύτερη στιγμή σε σύγκριση με την πρώτη.
Είναι φυσικό, έτσι δουλεύει το σύστημα, μετά το σεξ δεν έχεις διάθεση να ξαναγαμήσεις, αυτή μπορεί να σου έρθει πάλι μετά από λίγο (εξαρτάται από τη γκόμενα κυρίως αυτό), αλλά γενικώς με το σεξ σου περνάει η διάθεση.

Αυτό (το "πέρασμα" της διάθεσης) είναι μια ανακούφιση.

ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΓΑΜΑΜΕ, αν εξαιρέσεις τον πρώτο και κύριο, που είναι η διαιώνιση του είδους.
Ομοίως αυτός είναι ο λόγος που βαράμε και μαλακία, άμα δεν έχουμε γκόμενα, δεν έχουμε λεφτά, ή δεν έχουμε διάθεση να μπλέξουμε σε "κυνηγητά".

Αυτός είναι και ο λόγος που πάμε στο μπουρδέλο.
Ή στο στούντιο.
Ή στο CT]
Ή φωνάζουμε το CG στο σπίτι.
Ή κάτι από όλα αυτά.

Πάμε λοιπόν πάλι πίσω στην πρώτη ερώτηση, και απάντησε (στον εαυτό σου - και αν θες το λες κι εδώ):

ΠΟΣΗ ΩΡΑ κρατάει η μαλακία?

Να σου πω ότι εγώ έχω μετρήσει μέχρι και 20 δευτερόλετπα!!!

Σε 20 δευτερόλεπτα καθάρισες! ανακουφίστηκες!  Μπορείς να το κάνεις!  Έφερες αποτέλεσμα!

Άρα τι σε πειράζει αν στο μουρδέλο κάθεσαι 3 ή 5 ή 7 ή 10 λεπτά, αφού το αποτέλεσμα έρχεται, αν δε χύσεις, δε φεύγεις από το μπουρδέλο!
Για την παρέα πας εκεί, ή για να ανακουφιστείς?

Άν πηγαίνεις για την παρέα, λάθος μέρος διάλεξες. Άλλαξε στέκι, κάτσε εδώ, κάτσε με τη μαμά σου, κάτσε με τους φίλους σου, πάντως στο μπουρδέλο δεν πας για να κάνεις κοινωνικές σχέσεις, πας ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΗ, οπότε μη διαμαρτύρεσαι για το χρόνο.

Α, ξέχασα:  Μπορείς να πηγαίνεις και εκκλησία για κοινωνικές σχέσεις. Εκεί λένε και το πάτερ ημών, και "Αμήν".


Μου αρέσει η προσέγγισή σου όμως με αυτή τη λογική γιατί να πάει κανείς σε μπουρδέλο. Εφόσον απότερος στόχος σε όλες τις περιπτώσεις είναι η "ανακούφιση" όπως πολύ γλαφυρά ορίζεις, γιατί να μη κάτσει κανείς να την παίξει απλά σπίτι του; Πιο φθηνά σε χρόνο και χρήμα θα του βγει.
 

Επισκέπτης
Μου αρέσει η προσέγγισή σου όμως με αυτή τη λογική γιατί να πάει κανείς σε μπουρδέλο. Εφόσον απότερος στόχος σε όλες τις περιπτώσεις είναι η "ανακούφιση" όπως πολύ γλαφυρά ορίζεις, γιατί να μη κάτσει κανείς να την παίξει απλά σπίτι του; Πιο φθηνά σε χρόνο και χρήμα θα του βγει.

Γιατί η ποικιλία έχει τη χάρη της αγαπητέ.

Καμια σχεση δεν εχει η ψυχικη ικανοποιηση του να τελειωνεις μεσα σε μουνι με τη μαλακυνση εγκεφαλου που προκαλει το να τελειωνεις μεσα στο χερι σου. Μα καμια ομως!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom