Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (0 μέλη και 33 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 573 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.953

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
τι λες βρε κατεστραμενε που οι ξενες δεν ειναι ο παραδεισος?...με αυτα τα μυαλα θα σε βγαλω στο εξωτερικο? ου να μυ χαθεις, και τα λες αυτα εναμιση μηνα πριν την ηρωικη μας εξοδο..

ετσι για ξεκαρφωμα το λεω / μην αρχισω απο τωρα να ονειρευομαι ξενες γιατι δεν με βλεπω να τη βγαζω μεχρι το Πασχα ....
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Η 24η καλύτερη χώρα στον κόσμο για να ζει κάποιος είναι η Ελλάδα, σύμφωνα με τον ετήσιο Δείκτη Ανθρώπινης Ανάπτυξης του ΟΗΕ. Πρώτη στον κατάλογο βρίσκεται η Ισλανδία, ενώ τελευταίες είναι η Σιέρα Λεόνε και άλλες αφρικανικές χώρες.
Πλούσιες χώρες της Δύσης βρίσκονται στις 20 πρώτες θέσεις, καθώς ο Δείκτης διαμορφώνεται λαμβάνοντας υπ΄ όψιν τρεις βασικούς παράγοντες για την ανθρώπινη ανάπτυξη: το να ζει ο κάτοικός της πολλά χρόνια με υγεία (προσδόκιμο ηλικίας), το να μορφώνεται (αλφαβητισμός και πόσα χρόνια παρακολουθεί σχολείο) και να έχει υψηλό βιοτικό επίπεδο (Ακαθάριστο Εθνικό Προϊόν)

Οσον αφορα το ποσο μαγκες ειμαστε στην  Ελλάδα το βλέπω¨¨

1) Εχουμε κανει τις πατσαβουρες  Paris Hilton..

2) Φαγαμε 40 δις Εuro  επιδοτησεις ΕΕ και δεν λεμε να σηκωσουμε κεφαλι..

3) Οποιος ειναι μαγκας να παει με 650 € να ζησει μονος του..
  (1300 € ειναι το ταμειο ανεργειας στην Δανια η το 80% του τελευταιου μισθου..)..

   Ναι ξερω πουτανες οι Δανεζες ..ξενερωτες..
4) Στην Ελλαδα χωρις σπρωξιμο  και χοντρο μεσο εισαι τελειωμενος..
 

therion

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
2) Φαγαμε 40 δις Εuro  επιδοτησεις ΕΕ και δεν λεμε να σηκωσουμε κεφαλι..

   Ναι ξερω πουτανες οι Δανεζες ..ξενερωτες..

Λίγα λες, αλλά τώρα με Ρουμανία, Βουλγαρία κ.α. θα σφίξουν και άλλο οι κώλοι.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:. Αυτό για τις Δανέζες καλό. :2funny: :2funny: :2funny: Το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις υποθέτω.
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
H ιστορία  εχει πλακα  μας παιρνει  ολους  μπαλα...

Εκτος  και μαλακες ...ειμαστε και μαμακες...

Εγω ειμαι  μεγαλος  μαμακιας¨

1) Εφυγα  μόνος  για Κύπρο  το 1997 με 300,000 DRS δανεικα..
  και βρηκα μονος μου δουλεια..

2) Μαζεψα 5,000,000 DRS δουλεοντας 2 δουλειες  Πηγα μόνος...για Μεταπτυχιακα στο Sydney.  Δουλεψα  σε Customer Care, Aτομα με ειδικες ανάγκες , Δημοσιος Υπάλληλος..(χωρις μέσο) ..Πηρα το Αυστραλεζικο Διαβατηριο..
  Εκανα σχεσεις με Γερμανιδα (Wilma ..θελετε επωνυμο και τηλεφωνο?? Cronulla, NSW)
                Με Νορβηγιδα..Βραζιλιανα..Ιρλανδεζα..Ολλανδεζα.

  Ειμαι εμφανισημος .
3) Εχω κανει 296 αιτησεις για δουλεια στην Ελλάδα και 150 στην Αυστραλια.

4) Συνολικα εχω δουλεψει ως Σερβιτορος(ως Φοιτητης)/Security /Εξυπηρ Πελατων/Ρεσεψιον/Bαλιτσες.Πηρα μονος μου αμάξι..
  Εργατης, Δημοσιο στην Αυστραλια (Μερα με την νυχτα σε σχεση με εμας)..


5) Γιατι γυρισα? Μου εκατσε κληρονομια..Αλλα με βλεπω να την κανω με ελαφρια πηδηματακια..

Ο Μακακιας..μαμακιας!!

Ρε φιλαράκι σόρρυ κιόλας αλλά από θρέντ για τις Ελληνίδες, το έκανες θρέντ για την αυτοβιογραφία σου... *P
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
4) Στην Ελλαδα χωρις σπρωξιμο  και χοντρο μεσο εισαι τελειωμενος..
Καλο!
Θα προσεθετα οτι αν δεν εχεις θεση στο δημοσιο (και δη σιγουρη συνταξη) εισαι τελειωμενος
(με τα τελευταια δρωμενα)
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Απλως  ηθελα  να πω οτι ¨

1) Δεν ημαστε φαλακροι ολοι στο site!!!

2) Δεν ημαστε ολοι μαμακες και μαλακες..

3) Το οτι η Ελληνιδα θελει ιδιαιτερο τροπο  συμφωνω..

  Παρε την SL  300 Caprio..  (Ειχα βγει με ενα γνωστο μια φορα) ]

  και κοιτα γυρω σου να δεις τον πανικο..

  Τι τροπους και μαλακιες... Προσκυνανε σχεδον ολες!!

  Αυτες ειναι οι αρχες που εχουν!!
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Παραθέτω  δυο απόψεις:

1) Δηλωση Φιλανδου ...

Παντως στην σκανδιναβια γουσταρουν γενικα μεσογειακους

οπως μου λεγε ενας φιλανδος
'scando sluts love darkish greek men, you would get lots of pussy'

Τα ιδια μου έλεγε Σουηδος Helsingborg, Σουηδια.. to 1999 ..

Ενα βράδι βγήκα  με εξι !!!

2)
"Επειδή έχω βαρεθεί να ακούω τις γυναίκες να λυσσάνε ότι δεν υπάρχουν άντρες πια  "
"
Δηλωση φοιτητη..


Συμπερασμα...  Πας στην Σουηδια  σε γουσταρουν οι γυναικες και στο δειχνουν!

              Γυριζεις στην Ελλάδα  ..μιλας και σου λεει ..¨¨
              " Αντε χεσου ..Πρωι πρωι για καλακι ηρθες?"

              Μετα σου λεει¨Δεν υπάρχουν αντρες"





 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
Εγώ πάντως ακόμα προσπαθώ να καταλάβω αφού βρίζετε οι περισσότεροι τις ελληνίδες γιατί συνεχίζετε να ασχολείστε ακόμα μαζί τους... :idiot:
Ας μου το εξηγήσει κάποιος αυτό...
Γιατί τρώγεστε με τα ρούχα σας; Είναι μαλακισμένες; ΟΚ, γράφτε τις και πηγαίνετε παρακάτω.
Δε σου κάνει ρε φίλε μου; ΟΚ δε σου τη φόρτωσε κανένας στο σβέρκο...
Ρε παιδιά, ειλικρινά δεν καταλαβαίνω το κόλλημα που έχετε με αυτό το θρεντ.
Δε γράφω για να τις υποστηρίξω γιατί όπως βλέπετε δεν εκφέρω άποψη, απλά δεν καταλαβαίνω γιατί συνεχίζεται αυτή η ανούσια κουβέντα;
Μήπως τελικά υπάρχουν άλλοι λόγοι; :uglystupid: (κουτσομπολιά, κακίες, χυλόπιτες, ψυχολογικά απωθημένα;...  :uglystupid: )

Το είπα και πριν και να το ξαναπώ. Γιατί τις βλέπουμε κάθε μέρα. Ζουν Ανάμεσά μας. Μια καλή λύση θα ήταν η ένωση με τη Ρωσσική Ομοσπονδία. Μπορείτε να σκεφτείτε τι θα γινόταν τότε? Ελεύθερη διακίνηση αγαθών και ανθρώπων - ειδικά γυναικών -, μεγάλες επιχειρηματικές ευκαιρίες, άπειροι πόροι. Όλα μαζί, συν μεγάλη προσφορά που βάζει τα δεύτερα... αγαθά στο περιθώριο.

                    [youtube=425,350]1ZwpA4L7bws[/youtube]
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
H ιστορία  εχει πλακα  μας παιρνει  ολους  μπαλα...

Εκτος  και μαλακες ...ειμαστε και μαμακες...

Εγω ειμαι  μεγαλος  μαμακιας¨

1) Εφυγα  μόνος  για Κύπρο  το 1997 με 300,000 DRS δανεικα..
  και βρηκα μονος μου δουλεια..

2) Μαζεψα 5,000,000 DRS δουλεοντας 2 δουλειες  Πηγα μόνος...για Μεταπτυχιακα στο Sydney.   Δουλεψα  σε Customer Care, Aτομα με ειδικες ανάγκες , Δημοσιος Υπάλληλος..(χωρις μέσο) ..Πηρα το Αυστραλεζικο Διαβατηριο..
  Εκανα σχεσεις με Γερμανιδα (Wilma ..θελετε επωνυμο και τηλεφωνο?? Cronulla, NSW)
                Με Νορβηγιδα..Βραζιλιανα..Ιρλανδεζα..Ολλανδεζα.

  Ειμαι εμφανισημος .
3) Εχω κανει 296 αιτησεις για δουλεια στην Ελλάδα και 150 στην Αυστραλια.

4) Συνολικα εχω δουλεψει ως Σερβιτορος(ως Φοιτητης)/Security /Εξυπηρ Πελατων/Ρεσεψιον/Bαλιτσες.Πηρα μονος μου αμάξι..
  Εργατης, Δημοσιο στην Αυστραλια (Μερα με την νυχτα σε σχεση με εμας)..


5) Γιατι γυρισα? Μου εκατσε κληρονομια..Αλλα με βλεπω να την κανω με ελαφρια πηδηματακια..

Ο Μακακιας..μαμακιας!!

 
εγω παντος δε γυριζω!!μια συμβουλη:αν ειναι διαμερησματα νοικιασε τα.αν ειναι οικοπεδα πουλα τα.και κανε την.χειροτερα απο την Ελλαδα δεν θα βρεις!!!!!!!!
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Το είπα και πριν και να το ξαναπώ. Γιατί τις βλέπουμε κάθε μέρα. Ζουν Ανάμεσά μας. Μια καλή λύση θα ήταν η ένωση με τη Ρωσσική Ομοσπονδία. Μπορείτε να σκεφτείτε τι θα γινόταν τότε? Ελεύθερη διακίνηση αγαθών και ανθρώπων - ειδικά γυναικών -, μεγάλες επιχειρηματικές ευκαιρίες, άπειροι πόροι. Όλα μαζί, συν μεγάλη προσφορά που βάζει τα δεύτερα... αγαθά στο περιθώριο.

Μια ανταλλαγή πλυθησμών αρκεί.Τους στέλνουμε κανα δυο μύρια ελλεινίδες και μας επιστρέφουν τον ανάλογο αριθμό. Εν ανάγκη να τις προικίσουμε κιόλας
Αλλά όλα αυτά θέλουν Καθεστώτα με φρύδια
όχι Δημοκρατίες με Γιωργάκη, Κωστάκη και τα συναφή συμπαθή κατά τα άλλα ελληνόφωνα ανθρωποειδή δίποδα.
 

litle cat boy

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2006
Μηνύματα
94
Like
1
Πόντοι
0
Μια ανταλλαγή πλυθησμών αρκεί.Τους στέλνουμε κανα δυο μύρια ελλεινίδες και μας επιστρέφουν τον ανάλογο αριθμό. Εν ανάγκη να τις προικίσουμε κιόλας
Αλλά όλα αυτά θέλουν Καθεστώτα με φρύδια
όχι Δημοκρατίες με Γιωργάκη, Κωστάκη και τα συναφή συμπαθή κατά τα άλλα ελληνόφωνα ανθρωποειδή δίποδα.

+100000000000000000000000000000000000000000000000000
 

Επισκέπτης
Οι ελεινιδες και οι μπαζογαμιαδες τους φαινεται εχουν φαει μεγαλη ητα και την εχουν κανει με την ουρα στα σκελια  :dancing:
 

litle cat boy

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2006
Μηνύματα
94
Like
1
Πόντοι
0
Το θέμα είναι επιτέλους να καταλάβουμε πως το γαμήσι είναι γαμήσι και τίποτα άλλο
Απλά μη τις παίρνετε στα σοβαρά!!!!!!!!!!!!  Τελείωσε δεν σας κάθεται μια κολλάτε σε άλλη και γενικά κολλάτε σε όπια βρίσκεται μπροστά σας η αγαμία είναι ότι χειρότερο μπορεί να συμβεί  σε έναν άνθρωπο απλά μην τις παίρνεται στα σοβαρά
Γιατί ρε μαλακές εκτός από σεξ σας χρησιμεύουν σε τίποτα άλλο? κρέατα  με τρύπες είναι !!!έλεος δηλαδή….και βλέπω κολλητούς μου ηλίθιους που μου λένε πως φέρομαι στις γκόμενες σκατά και στους συγκεκριμένους οι ίδιες δεν κάθονται  και σκέφτομαι τι μουνοδουλομογκολοι που υπάρχουν γιατί αυτοί είναι ουσιαστικά που χαλάνε την πιάτσα οι γυναίκες τους δονούνε χυλοπίτες και αυτοί κουνάνε τα αυτάκια τους
Πάρτε το χαμπάρι μην τις παίρνεται στα σοβαρά κάντε ότι είναι να κάνετε μαζί τους πετάξτε τους και Κανά 2 μαλακίες κεράστε τις Κανά ποτό και τέλειωσε μόλις τις βαρεθείτε και βρείτε κάτι άλλο χωριστέ τις μην συζητάτε μαζί τους μην είστε ειλικρινείς  και μην συμπεριφέρεστε σαν να τις έχετε ανάγκη
Και γενικά πάρτε το χαμπάρι επιτέλους,…κρέατα με τρύπες είναι μην είστε μουνοδουλοι
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :headbang: :headbang:
 

litle cat boy

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2006
Μηνύματα
94
Like
1
Πόντοι
0

Αυτό που ένας άντρας πρέπει να έχει για να  έχει ψυχική ισορροπία είναι αξιοπρέπεια
Μην είστε δούλοι του μουνιού
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Η 24η καλύτερη χώρα στον κόσμο για να ζει κάποιος είναι η Ελλάδα, σύμφωνα με τον ετήσιο Δείκτη Ανθρώπινης Ανάπτυξης του ΟΗΕ. Πρώτη στον κατάλογο βρίσκεται η Ισλανδία, ενώ τελευταίες είναι η Σιέρα Λεόνε και άλλες αφρικανικές χώρες.
Πλούσιες χώρες της Δύσης βρίσκονται στις 20 πρώτες θέσεις, καθώς ο Δείκτης διαμορφώνεται λαμβάνοντας υπ΄ όψιν τρεις βασικούς παράγοντες για την ανθρώπινη ανάπτυξη: το να ζει ο κάτοικός της πολλά χρόνια με υγεία (προσδόκιμο ηλικίας), το να μορφώνεται (αλφαβητισμός και πόσα χρόνια παρακολουθεί σχολείο) και να έχει υψηλό βιοτικό επίπεδο (Ακαθάριστο Εθνικό Προϊόν)

Οσον αφορα το ποσο μαγκες ειμαστε στην  Ελλάδα το βλέπω¨¨

1) Εχουμε κανει τις πατσαβουρες  Paris Hilton..

2) Φαγαμε 40 δις Εuro  επιδοτησεις ΕΕ και δεν λεμε να σηκωσουμε κεφαλι..

3) Οποιος ειναι μαγκας να παει με 650 € να ζησει μονος του..
  (1300 € ειναι το ταμειο ανεργειας στην Δανια η το 80% του τελευταιου μισθου..)..

   Ναι ξερω πουτανες οι Δανεζες ..ξενερωτες..
4) Στην Ελλαδα χωρις σπρωξιμο  και χοντρο μεσο εισαι τελειωμενος..
απο αποψη μουνιου και γυναικων η Ελλαδα ειναι στις τελευταιες θεσεις!μετα τη Σαουδικη Αραβια το Ιραν και το Αφγανισταν!!!!!!!!
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
Άμα έχουν τη συμπεριφορά που κατηγορούμε ναι είναι κρέατα με τρύπες.
Κατεβαίνωντας σήμερα την Εθνική, προσπερνάω δεξιά μου μια Merchedes 500 SL. Στη θέση του συνοδηγού, ήταν μια Γερμανίδα 50+ με φάτσα σεκιουριτά. Εγώ έχω ένα αμάξι των 17000€. Κοίτα να δεις λέω, ο άνθρωπος έχει την αμαξάρα και έχει και τον μπουλντόγκο δίπλα. Μάλλονμ 60άρης θα είναι. Προσπερνάει και όταν περνάω από αριστερά αργότερα, τιβλεπω. ΕΛΛΗΝΑΡΑΣ. 45 νεώτερος, με τη κλασσική φάτσα παντρεμένου άντε να βγω έξω. Αθάνατη φυλή όπου και να πας διαπρέπεις :cheesy:.
Αν και από αυτά που έχω δει, μπορεί να ήταν μια χαρά Γερμανίδα και ο χαίτη, κοιλιά, δερμάτινο να την κατάντησε Ελλεηνίδα. 
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Είχα πάει στο Balthazar τις προάλες. Τίγκα στις "αγάμητες - ψάχνω να παντρευτώ - δεν υπάρχουν άντρες" 30άρες. Είχε και κάτι καλά εκκολαπτόμενα milfakia πάντως . . . ;) ;)
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
απο αποψη μουνιου και γυναικων η Ελλαδα ειναι στις τελευταιες θεσεις!μετα τη Σαουδικη Αραβια το Ιραν και το Αφγανισταν!!!!!!!!

πάντως εγώ έχω άρτι επιστρέψει από Νορβηγία όπου εξάσκησα το άθλημα της aquavit-ποσίας και ξενογαμίας.. καλές βρε παιδάκι μου αλλά πολύ ξενέρα. .το νού τους όλο στο πιώμα το είχανε.. είχα πάρει μαζί μου 4 λίτρα τσίπουρο και μόλις έλεγα "θέλεις να δοκιάσεις τσίπουρο?" τρέχανε ... το νού τους εκεί.. γρήγορο πήδημα και μετά λιώμα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom