Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 573 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.953

stype

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
104
Like
0
Πόντοι
1
-10000 Είναι προφανές ότι οι εμπειρίες σας είναι μόνο με Ρωσσίδες πουτάνες :dunno:
ενω οι δικες σου ειναι με ρωσσιδες απο ΄΄σπιτι΄΄ εεεεεεε;;;; ειπαμε οπου τα παιρνει τα γκομενακια τα κανουν οπου οχι τουμπεκι ψιλοκομμενο
 

stype

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
104
Like
0
Πόντοι
1
Η Ελλαδίτσα τα έχει χάσει τα ήθη κι έθιμα προ πολλού.Τα διαζύγια ολοένα αυξάνονται,και τα περισσότερα ως αιτία έχουν την απιστία και από τα δύο μέλη.Όταν ο άλλος χωρίζει μετά από 10-12 χρόνια με 2 παιδιά,επειδή η γυναίκα του άρχισε να γαμιέται με πιτσιρικάδες,είναι ήθος ή έθιμο;Οι Ελληνίδες έχουν γίνει ιδιαίτερα απαιτητικές,αφού τις έχουν αποχαυνώσει οι τηλεοπτικές σειρές που τα δείχνουν όλα ιδανικά.Θέλουν δικό τους αυτοκίνητο,τις μπογιές τους και τους στόκους τους,διακοπές σε χλιδάτα μέρη και ξενοδοχεία,και αν δεν τους τα προσφέρεις,αρχίσουν την εκδίκηση,σε άλλα κρεβάτια...
ενω οι αλλοδαπες ειναι πιστες. ρε που ζεις; η ελληνιδα θα ξενοπηδηχτει για ολα αυτα που λες οκ
το αλλοδαπο επειδη ετσι εχει μαθει θα ξενοπηδιεται καθε μερα και με αλλον γιατι ετσι ειναι ο ΘΕΣΜΟΣ. και εσυ ο αντρας με αλλοδαπη που ειναι καλυτερη απο ελληνιδα και σε καταλαβαινει εεεεεε;
 

loverguy

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
116
Like
1
Πόντοι
1
όχι, από εργαζόμενες έξω. Δεν πρέπει να υπάρχει πιο ηλίθιος άντρας από τον Έλληνα. Το πως έχει γίνει αυτή κατάσταση έτσι, χρειάζεται ειδικούς επιστήμονες. Μοναδικό φαινόμενο. Άμα δεν έχεις γνωρίσει άλλους λαούς, λες ναι  :cheesy: , έτσι είναι τα πράγματα. Είναι φυσιολογικό το έτερο φύλλο στην Ελλάδα να φέρεται από τα 23 σαν 50  :2funny: .
Τουλάχιστον η συμπεριφορά ημών αυτή, όταν γίνεται στις ξένες φαίνεται αρχικά γοητευτική. Από εκεί και πέρα...
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Τελικά  ...μάλλον  ειμαι κομπλεξικός!!

Ισως οι Ελληνιδες ειναι  οι καλυτερες  στην  Ε.Ε ..

Στοργικές .. με κατανόηση..εξωστρεφείς..υπερσεξουαλικές..και  ενδιαφέρονται μόνο για άντρες με προσωπικότητα..

Eγώ και οι Εγγλέζοι , Ιταλοί ψηφίζουμε  Εσθονία.. διοτι είμαστε ξενέρωτοι!!



Εγω είμαι  κολλημένος...με τις Hot Estonian Girls..
Oι Εγγλέζοι πάνε στο Ταλινν της Εσθονίας και παραμιλάνε..(Weekends tours)

 

Επισκέπτης
1. Πολυ ζηλο για τα ξενοφερτα διακρινω.
2. Προσωπικα προτιμω εν ωρα ΄΄μαχης΄΄ να ακουω ΄΄ναι μωρο μου, θελω κι αλλο, παρε με οπως θες΄΄ παρα ΄΄ντα ντα, νιετ΄΄ κλπ.
3. Ελεεινες και τρισαθλιες ειναι ολες τους, ΟΤΑΝ τους παιρνει. Εξ ου πυρ γυνη και θαλασσα.Η γυναικα ειναι γατουλα αλλα και τιγρης συναμα, ειτε Ελληνιδα ειτε αλλοδαπη.Εσυ θετεις τους κανονες του παιχνιδιου, αν βεβαια μπορεις. Μακακας μπορει να εισαι με Ελληνιδα μακακας και με αλλοδαπη. Ρωτησατε ποτε τους αντρες τους πως περνανε μαζι τους; Εχεις δει σαβουρα ρωσσιδα; Θα παρεις δρομο.
4. Οσον αφορα εικονα αυτο ειναι προσωπικη υποθεση της καθε μιας. Οπως και για μας. Αλλος 40 μαιων φετες και αλλος μπακας.
5. Στο ζητουμενο απελευθερωση ας παει το ρωσσακι να το παιξει απελευθερωμενο στη Ρωσσια και θα τη βρουνε στο χαντακι...........
6. Κατω χωρες, εδω και χρονια στην πουτανια. Εκτος συναγωνισμου.
7. Για το δερμα, με τοσο κρυο και πεινα εκει πανω ναι το δερμα σφιγγει. Αμα βαλεις το ρωσσακι να μαυρισει με τετοια ασπριλα που κουβαλαει το πιθανοτερο ειναι να το παρεις παϊδακι απο το τσουρουφλισμα. Για το χρωμα ομως,ψηφιζω ΠΑΝΤΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟ!!!!!!
8. Για θεσμο Ελληνιδας στην οικογενεια ας μην μιλησουμε, η Ελλαδιτσα κραταει ακομα καποια ηθη και εθιμα.

:jerking:  :jerking:  :jerking:
Αλλος ενας φανατικος ελειναρας.Ναι σιγα μην γινουν τηγανιτες οι Ρωσιδες και οι ανοιχτοχρωμες στον ηλιο μπαγλαμα γελοιε.
Περι θεσμου Ελληνιδας στην οικογενεια να χαιρεσε την νοοτροπια που περνιεται οτι για να κατσει καποια σε εναν και να μην την πουν πουτανα γινεται μετα απο 10 χιλιαδες ραντεβου η μετα τον γαμο.

Κατσε πηδα χοντροκωλες σαβουρες με τραβελοφατσα γιατι οι αλλες ειναι πουτανες χωρις ηθη και "σπανε" γρηγορα οταν γερνανε και επισης στον ηλιο δεν αντεχουν :jerking:

 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Λές και οι ξένες είναι καλύτερες.Εδώ διακρίνουμε ρατσισμό απο την ανάποδη.Και ποιές ξένες λένε 'καλές'? Τις βιζιτούδες.Μόνο αυτές έχουν μάθει οι περισσότεροι απο πρώην ανατολικό μπλόκ (εντός μπουρδέλων βέβαια που πέφτει και ο παράς γιατί εκτός μπουρδέλων λίγοι είχαν την τύχη να δούνε το dvd).Οι Ρωσίδες είναι 'όμορφες',οι Ουκρανές είναι 'κούκλες',οι Ρουμάνες είναι 'θερμές',οι Αλβανίδες είναι 'ξηγημένες',οι Πολωνέζες είναι 'θεές',οι Τσέχες 'αρωματισμένες.

Ακριβώς!!!Μα, αν οι μόνες ξένες που βλέπεις είναι οι πουτάνες, λογικό είναι να είναι ωραιότερες από τις Ελληνίδες, και άμα λάχει να κάνουνε και καλύτερο σεξ...Έχουμε φτάσει στο σημείο να συγκρίνουμε τα ασύγκριτα, δηλαδή επιδόσεις στο κρεβάτι ανάμεσα σε επαγγελματίες πουτάνες και σε κορίτσια της καθημερινότητας!!!

Και όσες γυναίκες ήρθαν εδώ απο αυτές τις εθνότητες [size=12pt]ΧΑΛΑΣΑΝΕ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ[/size] και νά σου πάλι κλαψομουνιάσματα απο 'Ελληνοπαίδες'.

Σωστός, για άλλη μια φορά!!!Οι ξένες, είναι τέλειες στην πατρίδα τους...Όταν έρχονται εδώ, μετά από λίγο καιρό γίνονται μία από τα ίδια με τις Ελληνίδες...Και βέβαια δε γίνονται έτσι από την πολλή παρέα με τις Ελληνίδες :idiot:
 

Επισκέπτης
Ακριβώς!!!Μα, αν οι μόνες ξένες που βλέπεις είναι οι πουτάνες, λογικό είναι να είναι ωραιότερες από τις Ελληνίδες, και άμα λάχει να κάνουνε και καλύτερο σεξ...Έχουμε φτάσει στο σημείο να συγκρίνουμε τα ασύγκριτα, δηλαδή επιδόσεις στο κρεβάτι ανάμεσα σε επαγγελματίες πουτάνες και σε κορίτσια της καθημερινότητας!!!


Εσεις στην Αθηνα μπορει οι επαφες σας με ξενες να ειναι μονο με πουτανες ακομα και καλοκαιρια.

Καλα πηγαινε μια βολτα απο σε παραλιες στα νησια και σε τουριστικα θερετρα και μετα ελα να μου πεις.Και μην μου πεις οτι και οι τουριστριες ειναι πορνες απο αλλες χωρες.

Σωστός, για άλλη μια φορά!!!Οι ξένες, είναι τέλειες στην πατρίδα τους...Όταν έρχονται εδώ, μετά από λίγο καιρό γίνονται μία από τα ίδια με τις Ελληνίδες...Και βέβαια δε γίνονται έτσι από την πολλή παρέα με τις Ελληνίδες :idiot:

Σε αυτο συμφωνω αλλα δεν παυουν να ειναι πιο μουναρες απο τις δικες μας χοντροκωλες και σαβουρες.Οποτε χαλαλι και να "χαλανε" οπως λες.
Αλλα οχι να βλεπεις και την χοντροκωλα να πουμε να κανει την ντιβα.Ουστ απο δω μωρη φασολα που σαι για τον καιαδα.

 

stype

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
104
Like
0
Πόντοι
1
:jerking:  :jerking:  :jerking:
Αλλος ενας φανατικος ελειναρας.Ναι σιγα μην γινουν τηγανιτες οι Ρωσιδες και οι ανοιχτοχρωμες στον ηλιο μπαγλαμα γελοιε.
Περι θεσμου Ελληνιδας στην οικογενεια να χαιρεσε την νοοτροπια που περνιεται οτι για να κατσει καποια σε εναν και να μην την πουν πουτανα γινεται μετα απο 10 χιλιαδες ραντεβου η μετα τον γαμο.

Κατσε πηδα χοντροκωλες σαβουρες με τραβελοφατσα γιατι οι αλλες ειναι πουτανες χωρις ηθη και "σπανε" γρηγορα οταν γερνανε και επισης στον ηλιο δεν αντεχουν :jerking:
οι αποψεις ειναι αποψεις και τα γουστα γουστα. επι προσωπικου αν θελεις εκτος θρεντ.οιεμπειριες ειναι τα διδαγματα και απο αυτα μαλλον εισαι κενος
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
:jerking:  :jerking:  :jerking:
Αλλος ενας φανατικος ελειναρας.Ναι σιγα μην γινουν τηγανιτες οι Ρωσιδες και οι ανοιχτοχρωμες στον ηλιο μπαγλαμα γελοιε.
Περι θεσμου Ελληνιδας στην οικογενεια να χαιρεσε την νοοτροπια που περνιεται οτι για να κατσει καποια σε εναν και να μην την πουν πουτανα γινεται μετα απο 10 χιλιαδες ραντεβου η μετα τον γαμο.

Κατσε πηδα χοντροκωλες σαβουρες με τραβελοφατσα γιατι οι αλλες ειναι πουτανες χωρις ηθη και "σπανε" γρηγορα οταν γερνανε και επισης στον ηλιο δεν αντεχουν :jerking:

 Το ποιον σου δεν χρειαζεται να το δειχνεις αλλο...
 Ειπαμε...παλικαρακι του πληκτρολογιου...
 Αντρακι του κωλου...
 Τσου ρε.....
 Μαθε να κανεις κουβεντα
 

Επισκέπτης
οι αποψεις ειναι αποψεις και τα γουστα γουστα. επι προσωπικου αν θελεις εκτος θρεντ.οιεμπειριες ειναι τα διδαγματα και απο αυτα μαλλον εισαι κενος

Ναι τα γουστα γουστα.Αμα σου αρεσει να γαμας σαβουρες δικαιωμα σου αλλα μην μας το δικαιλογεις και μην τολμας να συγκρινεις τις κολοσαβουρες που εχουμε για γυναικες με τα θεομουνα του εξωτερικου γιατι ειναι γελοια συγκριση.
Εμπειριες (σαβουραγαμιαση) και διδαγματα σαν τα δικα σου να μου λειπουν.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Σε αυτο συμφωνω αλλα δεν παυουν να ειναι πιο μουναρες απο τις δικες μας χοντροκωλες και σαβουρες.Οποτε χαλαλι και να "χαλανε" οπως λες.
[size=12pt]Αλλα οχι να βλεπεις και την χοντροκωλα να πουμε να κανει την ντιβα.[/size]Ουστ απο δω μωρη φασολα που σαι για τον καιαδα.

Τα έχουμε ξαναπεί...Για να κάνει η πατσαβούρα τη ντίβα, έχει καταλάβει ότι την παίρνει  :uglystupid:
Αν ήξερε ότι έχει να κάνει με μάγκες, θα έκανε τουμπεκί  :rockon:
 

Επισκέπτης
  Το ποιον σου δεν χρειαζεται να το δειχνεις αλλο...
  Ειπαμε...παλικαρακι του πληκτρολογιου...
  Αντρακι του κωλου...
  Τσου ρε.....
  Μαθε να κανεις κουβεντα

Αντε ρε χαλβα που μας παριστανεις και τον ψευτοδιανοουμενο εδω με το δηθεν σοφιστικε υφακι σου πηγαινε σε κανενα τοπικ με πολιτικα/θρησκευτικα σου παει καλυτερα.
 

Επισκέπτης
Τα έχουμε ξαναπεί...Για να κάνει η πατσαβούρα τη ντίβα, έχει καταλάβει ότι την παίρνει  :uglystupid:
Αν ήξερε ότι έχει να κάνει με μάγκες, θα έκανε τουμπεκί  :rockon:

Ετσι ειναι αλλα δες εδω μεσα μερικους μπαγλαμαδες που λενε γουστο ειναι να πηδω Ελεινιδες και τις υπερασπιζονται και με τοσο σθενος.
Ε φυσικα αμα βρισκουν μουνοδουλους θυματα οι σαβουρες και δεν τρωνε ακυρο οπως πρεπει κανονικα λογικο ειναι να την βλεπουν σαν ντιβες.
 

stype

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
104
Like
0
Πόντοι
1
Ναι τα γουστα γουστα.Αμα σου αρεσει να γαμας σαβουρες δικαιωμα σου αλλα μην μας το δικαιλογεις και μην τολμας να συγκρινεις τις κολοσαβουρες που εχουμε για γυναικες με τα θεομουνα του εξωτερικου γιατι ειναι γελοια συγκριση.
Εμπειριες (σαβουραγαμιαση) και διδαγματα σαν τα δικα σου να μου λειπουν.
κοιτα οπως λεει και το προφιλ σου εισαι λατρης των κοκκινων σπιτιων. γιατι μονο για εκει κανεις ξενερωτε. εκει που πληρωνεις για να δεις τις θεογκομενες που λες και αν τις δεις κιολας.προς το παρον βολεψου με την χουφτιτσα σου και τα ματαλεμε
 

Επισκέπτης
κοιτα οπως λεει και το προφιλ σου εισαι λατρης των κοκκινων σπιτιων. γιατι μονο για εκει κανεις ξενερωτε. εκει που πληρωνεις για να δεις τις θεογκομενες που λες και αν τις δεις κιολας.προς το παρον βολεψου με την χουφτιτσα σου και τα ματαλεμε

Ρε γελοιο υποκειμενο σαβουραγαμη μπετατζη σε σιτε με μπουρδελα μπηκες ρε στοκε τι περιμενες να δεις?Εδω σχεδον ολοι εχουν καποια σχεση με τον αγοριαιο ερωτα.
Μαλλον εισαι σαν μερικους μαλακες γνωστους μου που δεν θελουν να πλησιασουν μπουρδελο γιατι δεν ειναι "σωστο"¨και προτιμουν να χιλιοπαρακαλανε καμια σαβουρα ελεινιδα μπας και τους κατσει.
Οσο για το αν ειμαι ξενερωτος ελα να μου τα πεις απο κοντα θα τρεχεις και δεν θα φτανεις δον ζουα του γλυκου νερου.
Τραβα τωρα με την χοντρη σου φασολα να κοιμηθειται και αδειασε μας την γωνια.

 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Ρε γελοιο υποκειμενο σαβουραγαμη μπετατζη σε σιτε με μπουρδελα μπηκες ρε στοκε τι περιμενες να δεις?Εδω σχεδον ολοι εχουν καποια σχεση με τον αγοριαιο ερωτα.
Μαλλον εισαι σαν μερικους μαλακες γνωστους μου που δεν θελουν να πλησιασουν μπουρδελο γιατι δεν ειναι "σωστο"¨και προτιμουν να χιλιοπαρακαλανε καμια σαβουρα ελεινιδα μπας και τους κατσει.
Οσο για το αν ειμαι ξενερωτος ελα να μου τα πεις απο κοντα θα τρεχεις και δεν θα φτανεις δον ζουα του γλυκου νερου.
Τραβα τωρα με την χοντρη σου φασολα να κοιμηθειται και αδειασε μας την γωνια.

  .....
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Εσεις στην Αθηνα μπορει οι επαφες σας με ξενες να ειναι μονο με πουτανες ακομα και καλοκαιρια.

Καλα πηγαινε μια βολτα απο σε παραλιες στα νησια και σε τουριστικα θερετρα και μετα ελα να μου πεις.Και μην μου πεις οτι και οι τουριστριες ειναι πορνες απο αλλες χωρες.

Κωστακη, οι τουριστριες που ερχονται και γνωριζεις στο νησι σου τα καλοκαιρια, εχουν διαφορετικη ψυχολογια απ' οτι οταν βρισκονται στις χωρες τους. Εγω θα σου ελεγα οτι οι Ελληνιδες που κανουν διακοπες στο εξωτερικο ειναι οι ΞΕΝΕΣ που εξυμνεις, αλλα θα με πιστεψεις?? Οχι φυσικα.
Για αυτο διαβασε το ποστ του Πανου προς το παρον. Ξανα και ξανα, αν δεν καταλαβεις με την πρωτη αναγνωση.
 

stype

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
104
Like
0
Πόντοι
1
Ρε γελοιο υποκειμενο σαβουραγαμη μπετατζη σε σιτε με μπουρδελα μπηκες ρε στοκε τι περιμενες να δεις?Εδω σχεδον ολοι εχουν καποια σχεση με τον αγοριαιο ερωτα.
Μαλλον εισαι σαν μερικους μαλακες γνωστους μου που δεν θελουν να πλησιασουν μπουρδελο γιατι δεν ειναι "σωστο"¨και προτιμουν να χιλιοπαρακαλανε καμια σαβουρα ελεινιδα μπας και τους κατσει.
Οσο για το αν ειμαι ξενερωτος ελα να μου τα πεις απο κοντα θα τρεχεις και δεν θα φτανεις δον ζουα του γλυκου νερου.
Τραβα τωρα με την χοντρη σου φασολα να κοιμηθειται και αδειασε μας την γωνια.
τι λες;σωπα;ολοι εδω μεσα μαλακες σαν και σενα ειναι;μικρε συμαζεψου γιατι θα σε συμαζεψω.το πηγες προσωπικα το θεμα και λαθος που σε συμμεριζομαι. οταν αποκτησεις εμπειριες τα λεμε
 

loverguy

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
116
Like
1
Πόντοι
1
Κωστακη, οι τουριστριες που ερχονται και γνωριζεις στο νησι σου τα καλοκαιρια, εχουν διαφορετικη ψυχολογια απ' οτι οταν βρισκονται στις χωρες τους. Εγω θα σου ελεγα οτι οι Ελληνιδες που κανουν διακοπες στο εξωτερικο ειναι οι ΞΕΝΕΣ που εξυμνεις, αλλα θα με πιστεψεις?? Οχι φυσικα.
Για αυτο διαβασε το ποστ του Πανου προς το παρον. Ξανα και ξανα, αν δεν καταλαβεις με την πρωτη αναγνωση.

Και αυτο κατηγορεί ο whitey , αλλά με λάθος τρόπο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom