Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 76 άτομα (0 μέλη και 76 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Επισκέπτης
Θα ήθελα να μου απαντήσεις-αν βέβαια θέλεις-στα παρακάτω ερωτήματα:
1)Πόσα χρόνια είσαι παντρεμένος;
2)Το σπίτι που μένετε είναι δικό σου,50%-50%,ή προίκα της γυναίκας σου;
3)Έχετε παιδιά;Αν ναι,περίπου ποιας ηλικίας
4)Σε ποια ηλικία την είχες γνωρίσει και με ποιο τρόπο
5)Πώς αποδεικνύεις ΕΣΥ ότι είσαι πιο άντρας από τους υπόλοιπους εδώ;
6)Πόσους πόντους είναι το...τσουτσούνι σου;
7)Πόσες ώρες αντέχεις μέχρι την κορύφωση;
8)Είχες πρόταση από τον Dorcel την private να παίξεις σε ταινίες με την sylvia saint,aurora snow,jenna jameson;

Αστον ρε τον μπαγλαμα εχει παντρευτει και καψουρευτει εκει μια φασολα και νομιζει οτι τον εδεσε τον Γαιδαρο και οτι ειναι και γαμω τους αντρες και οι αλλοι ειναι μικροτσουτσουνοι και δεν γαμανε καλα και και και και...
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Ναι ενω οι δικες μας μετα τον γαμο προσεχουν την εμφανιση τους.Ασε ρε που απο 80 κιλα πανε 140 μολις δεσουν τον γαιδαρο(μουνοδουλο-σαβουρογαμη).
Προπαγανδα που εχουν βγαλει οι σαβουριτσες και οι κυρα κατινιτσες για τις ξενες που δικαιως ξετρελενουν τους αντρες και τους παιρνουν απο τις χοντροκωλες σαβουρες.

:2funny: καθε σου ποστ μια απολαυση... κ σταθερος στις αποψεις σου παντα μ αρεσεις χα χαχα

παντως απο ανδρες τα εμαθα αυτα που ειναι φαν σαν κ σενα των ρωσιδων, λες να ναι προπαγανδα για να τους μεινουν περισσοτερες εκεινους? :2funny:
 

Επισκέπτης
εσυ θα την εβγαζες ετσι στο δρομο ????

προοδευτικεεεεεεε.. :grin:

Δεν θα με ενοχλουσε.Αρκει να μην την μπαλαμουτιαζαν οι οδηγοι οπως περνουσαν απο το παραθυρο.
Καθε χρονο ερχονται τοσα ζευγαρια ξενων στις παραλιες μας και δεν εχουν κομπλεξ οι γκομενες να κανουν ηλιοθεραπεια με το στρινκ τους μονο.
Αλλα εμας εδω μας εχει φαει η σεμνοτυφια και η παπαροηθικολογια.
 

Επισκέπτης
:lol: καθε σου ποστ μια απολαυση... κ σταθερος στις αποψεις σου παντα μ αρεσεις χα χαχα

παντως απο ανδρες τα εμαθα αυτα που ειναι φαν σαν κ σενα των ρωσιδων, λες να ναι προπαγανδα για να τους μεινουν περισσοτερες εκεινους? :2funny:

Μαλλον προσπαθουν να παρηγορηθουν με αυτο τον τροπο επειδη εκλωβισμενοι στην Ελλαδα η για χ λογους δεν μπορουν να βρουν να παντρευτουν Ρωσιδα. :dancing:
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Θα ήθελα να μου απαντήσεις-αν βέβαια θέλεις-στα παρακάτω ερωτήματα:
1)Πόσα χρόνια είσαι παντρεμένος;
2)Το σπίτι που μένετε είναι δικό σου,50%-50%,ή προίκα της γυναίκας σου;
3)Έχετε παιδιά;Αν ναι,περίπου ποιας ηλικίας
4)Σε ποια ηλικία την είχες γνωρίσει και με ποιο τρόπο
5)Πώς αποδεικνύεις ΕΣΥ ότι είσαι πιο άντρας από τους υπόλοιπους εδώ;
6)Πόσους πόντους είναι το...τσουτσούνι σου;
7)Πόσες ώρες αντέχεις μέχρι την κορύφωση;
8)Είχες πρόταση από τον Dorcel την private να παίξεις σε ταινίες με την sylvia saint,aurora snow,jenna jameson;

 Δεν απαντω σε ατομα που δεν κανουν τον στοιχειωδη κοπο να διαβασουν το θρεντ...ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΡΙΝ
 Ειδες κατι που εγραψα και περιμενεις απαντηση..και με αυτο το υφος...
 
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Αντε ρε πουριτανε απο εδω να πουμε.Βαλε και μαντιλα στην γυναικα σου.
Αστον ρε τον μπαγλαμα εχει παντρευτει και καψουρευτει εκει μια φασολα και νομιζει οτι τον εδεσε τον Γαιδαρο και οτι ειναι και γαμω τους αντρες και οι αλλοι ειναι μικροτσουτσουνοι και δεν γαμανε καλα και και και και...

  Θα παρακαλεσω οχι προσωπικους χαρακτηρισμους...
  Οτι ειπα περι μικροτσουτσουνων ειναι γενικοτης και χαριν λογου...
  Οποιος ετρεξε να αυτοχαρακτηριστει τετοιος ειναι και αυτος που εχει προβλημα με τις Ελληνιδες...

  Μην πιασουμε τα προσωπικα βρισιδια και αρχισουνε τα κοκκινα κουρινα παρασημα....
 
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Μαλλον προσπαθουν να παρηγορηθουν με αυτο τον τροπο επειδη εκλωβισμενοι στην Ελλαδα η για χ λογους δεν μπορουν να βρουν να παντρευτουν Ρωσιδα. :dancing:

μπα μην το λες... γιατι κανεις λαθος :P
 

Επισκέπτης
  Θα παρακαλεσω οχι προσωπικους χαρακτηρισμους...
  Οτι ειπα περι μικροτσουτσουνων ειναι γενικοτης και χαριν λογου...
  Οποιος ετρεξε να αυτοχαρακτηριστει τετοιος ειναι και αυτος που εχει προβλημα με τις Ελληνιδες...

  Μην πιασουμε τα προσωπικα βρισιδια και αρχισουνε τα κοκκινα κουρινα παρασημα....
 

Αποκαλεσες εν ολιγοις οτι οποιος δεν γουσταρει τις Ελεινιδες και τις λεει μπαζολες (που ειναι κι ολας οι περισσοτερες) ειναι μικροτσουτσουνος και κομπλεξικος κτλ...Μαλλον εσυ αρχισες τους χαρακτηρισμους πρωτος.
 

enoxlitikos

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
521
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
6
  Δεν απαντω σε ατομα που δεν κανουν τον στοιχειωδη κοπο να διαβασουν το θρεντ...ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΡΙΝ
  Ειδες κατι που εγραψα και περιμενεις απαντηση..και με αυτο το υφος...
 

Υποθέτω πως ο λόγος που δεν απαντάς είναι ότι οι ερωτήσεις μου χτύπησαν εκεί που σε πονάει...
Προφανώς είσαι σχετικά φρέσκα παντρεμένος,το σπίτι ανήκει στη γυναίκα σου,αν σε σουτάρει ή πας στους γονείς σου ή στο δρόμο,σου παίρνει και τα παιδιά.Πιθανόν είσαι εσύ ο μικροτσούτσουνος που μέσω της ανωνυμίας του διαδικτύου μετατρέπεται σε John Holmes οπότε αφού βρήκες το "κορόιδο" κάνεις τα πάντα για να είναι ευχαριστημένη ώστε να έχεις κι εσύ μια γυναίκα να παίζεις,και ένα μέρος να κοιμάσαι...

Άντε Καληνύχτα!
 

Επισκέπτης
Υποθέτω πως ο λόγος που δεν απαντάς είναι ότι οι ερωτήσεις μου χτύπησαν εκεί που σε πονάει...
Προφανώς είσαι σχετικά φρέσκα παντρεμένος,το σπίτι ανήκει στη γυναίκα σου,αν σε σουτάρει ή πας στους γονείς σου ή στο δρόμο,σου παίρνει και τα παιδιά.Πιθανόν είσαι εσύ ο μικροτσούτσουνος που μέσω της ανωνυμίας του διαδικτύου μετατρέπεται σε John Holmes οπότε αφού βρήκες το "κορόιδο" κάνεις τα πάντα για να είναι ευχαριστημένη ώστε να έχεις κι εσύ μια γυναίκα να παίζεις,και ένα μέρος να κοιμάσαι...

Άντε Καληνύχτα!

+1
Ευστοχες παρατηρησεις
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Τελοςπαντων ποια η διαφορα.Να υποστεις μια χοντροκωλα σαβουρα απο μικρη επειδη και καλα στα 45 μπορει να μην "σπαει" οπως η Ρωσιδα ειναι το λιγοτερο γελοιο.

πηγαινε να ζησεις στην λεμεσο... οποια πετρα κ αν σηκωσεις εκει ρωσιδα θα βρεις... :2funny:
 

Επισκέπτης
πολλοι ψωλαραδες μαζευτηκανε....μαζευτε τα  τεραστια παλαμαρια σας ολοι γιατι κ τα μικρα τα δικα μας δεν χωρανε πουθενα :2funny: :2funny: :2funny:
 

Sexpeare in Luv

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
838
Like
2
Πόντοι
6
1. Αν και δεν κατάφερα να τελειώσω την Θεολογικήν, θα πρότεινα ΕΙΡΗΝΗ ΥΜΙΝ. :priest: :priest: :priest:

2. Τώρα που το σκέφτομαι, έχω την εντύπωση πως ο μέσος ¨Ελληνας είναι πιο νόστιμος κατά μέσο όρο από την μέση Ελληνίδα. (Αυτός που άνοιξε το thread της ομαδικής μαλακίας  :grouphug: :grouphug: :grouphug: να μην παίρνει θάρρος παρακαλώ...)

3. Ισως κιόλας να είμαι και λίγο προκατειλημμένος υπέρ των Ελληνίδων, καθώς είναι πιο πολύ του γούστου μου σε σχέση με τις πιο ανοιχτόχρωμες!
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Υποθέτω πως ο λόγος που δεν απαντάς είναι ότι οι ερωτήσεις μου χτύπησαν εκεί που σε πονάει...
Προφανώς είσαι σχετικά φρέσκα παντρεμένος,το σπίτι ανήκει στη γυναίκα σου,αν σε σουτάρει ή πας στους γονείς σου ή στο δρόμο,σου παίρνει και τα παιδιά.Πιθανόν είσαι εσύ ο μικροτσούτσουνος που μέσω της ανωνυμίας του διαδικτύου μετατρέπεται σε John Holmes οπότε αφού βρήκες το "κορόιδο" κάνεις τα πάντα για να είναι ευχαριστημένη ώστε να έχεις κι εσύ μια γυναίκα να παίζεις,και ένα μέρος να κοιμάσαι...

Άντε Καληνύχτα!

 μαλλον δεν εκανες τον κοπο...

 Εκτειθεσε
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
παιδες τιποτα δεν ειναι απολυτο
οποτε και εσεις μην ειστε απολυτοι απλα επειδη ο αλλος δε συμφωνει μαζι σας
εγω ειμαι με μια κοπελα (οχι ελληνιδα)και μπορει να το παω πιο σοβαρα
αλλα δε λεει κατι
υπαρχουν και ξεκωλιαρες ελληνιδες
οπως υπαρχουν ομως και ρωσσιδες
με τη μονη διαφορα βεβαια οτι η ρωσσιδα θα σου πει ναι θελω τα λεφτα και μου αρεσει η καλη ζωη σε αντιθεση με μερικες ελληνιδες
αν στεναχωρησα καποιον ζητω συγνωμη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom