Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (0 μέλη και 43 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
Μην την ψάχνετε. Δεν φταίνε αυτές.
Εμείς είμαστε οι μαλάκες που τους έχουμε δώσει αξία.
Τις χιλιοπαρακαλάμε για ένα ραντεβού, τους τάζουμε λαγούς με πετραχίλια για ένα ποτό μαζί μας, προσπαθούμε να τις εντυπωσιάσουμε με την slk. Ε, δεν θέλει και πολύ το μαλακισμένο να καβαλήσει το καλάμι.
Αν όλοι τις έφτυναν και τις είχαν του κλώτσου και του μπάτσου, πιστεύετε οτι θα είχαν τέτοια συμπεριφορά τα μαλακισμένα;
Δεν τον πήραν μόνες τους τον αέρα. Εμείς τους τον δώσαμε, και εμείς πρέπει να τον πάρουμε πίσω.
Ουστ μωρή, θα δώσω 50-100 ευρώ σε μιά ρωσσίδα και θα μου κάνει τεμενάδες. Εσένα τα 100 δεν φτάνουν ούτε το περίπτερο να σε πάω.
Αντε στο διάολο φόλες.

Πηγαίντε σε ένα chat και πείτε μιά καλησπέρα σε 100 γυναίκες απο εκει μέσα.
Στοίχημα οτι δεν θα απαντήσουν ούτε 3-4, και όσες απαντήσουν, με τη μαλακία στο στόμα θα είναι.
ΑΝΤΕ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!
Πουτάνες και πάλι πουτάνες. Αυτές τουλάχιστον είναι μόνο στο σώμα και όχι στο μυαλό, και είναι πιο ντόμπρες απο πολλές απο σας.

Τα είπα και ξεθύμανα. Επιτέλους τέλος. Μην τους δίνετε αξία. Δεν αξίζουν μία.

+10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
 

Επισκέπτης
Προτιμησε τοτε τις χοντροκολες σαβουρες που θελουν το μισο χοντο στις τραβελοφατσες τους για να βλεπονται που σου καθονται μετα απο ενα μηνα κλαψομουνιασης.

Αυτο το σκεπτικο σαν το δικο σου ειναι που εχει κανει ετσι τις Ελεινιδες.

σωστος ο gabadoo ο οποιος καλα εκανε κ πονηρευτηκε...μην εισαι προκατελημενος με τους ανθρωπους στο εχω ξαναπει :tickedoff:
 

Επισκέπτης
σωστος ο gabadoo ο οποιος καλα εκανε κ πονηρευτηκε...μην εισαι προκατελημενος με τους ανθρωπους στο εχω ξαναπει :tickedoff:

Αλλο ενοουσα εγω ομως.Το σκεπτικο οτι ειναι "ανηθικο" και "μαλακια" να σου κατσει ευκολα μια σεξουαλικα απελευθερωμενη κοπελα και οχι να σου ψησει το ψαρι στα χειλη 1-2 μηνες και στο τελος να γαμηθει και με κανεναν κολητο σου αντι για εσενα.
 

Sexpeare in Luv

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
838
Like
2
Πόντοι
6
Aaaaaaxxx, Ελλεεινίδες, cant live with them cant live without them!!!!

[size=10pt][size=10pt][size=10pt]
------ Κάποια χιλιάδες χρόνια πριν, κάπου στην Ελλάδα....
[/size][/size][/size]
[glow=red,2,300][/glow]

Το αρσενικόν αποζητά σύντροφο με σκοπό την συνέχεια της γενετικής πληροφορίας που κουβαλάει στο λευκόν, παχύρρευστον, με αλατώδην γεύση υγρό του. Με κριτήριον την εξωτερική εμφάνιση της
γυναικός (ναι, τόσο απλά ρε πούστη μου!!!!), ο ανήρ επιλέγει την κατάλληλη σύντροφο, η οποία θα του διασφαλίσει πως θα δεχτεί το δικό του (και ΜΟΝΟ) γενετικό υλικό
κατά την δημιουργία του οικογενειακού θύλακος. Ο φόβος του έγκειται στην αποκλειστικότητα που επιθυμεί να έχει όσον αφορά στην παροχή του πολύτιμου γενετικού του υλικού, δικαίωμα
το οποίο δεν είναι διατεθιμένος να μοιραστεί με κανέναν ανταγωνιστή.

Το θυληκόν αποζητά σύντροφο με σκοπό την διαώνιση του είδους. Λόγω επιτέλεσης της αναπαραγωγικής διαδικασίας, ο πολυπλοκότερος (άρα κι ανώτερος εφόσον διαθέτει και
περισσότερες νευρικές απολήξεις) γυναικείος οργανισμός επιλέγει τον σύντροφο της βάσει την παροχή φυσικής, υλικής προστασίας στα μέλη της οικογένειας. Ο φόβος της έγκειται
στην αποκλειστικότητα που επιθυμεί να έχει όσον αφορά στην παροχή προστασίας, δικαίωμα το οποίο δεν είναι διατεθιμένος να μοιραστεί με κανέναν ανταγωνίστρια.


[size=10pt]----- Σωτήριον ¨Ετος 2008, somewhere in Greece....[/size][glow=red,2,300][/glow]

To θυληκόν αποζητά σύντροφο με το βέλτιστον δυνατόν στατους, κοινωνικό δίκτυον, τραπεζικόν λογαριασμό και λιγότερον τη φυσική δύναμη, καθώς τοιουτοτρόπως μεταφράζονται
τα βιολογικά της κριτήρια την σήμερον ημέραν προκειμένου να ηγηθεί μιας οικογένειας,  η οποία θα έχει τις πλείστες και βέλτιστες πιθανότητες επιβίωσης στην σύγχρονη ανθρώπινη ζούγκλα.


Το αρσενικόν καταφεύγει όλο και λιγότερο σε κινήσεις εντυπωσιασμού με βάση την επίδειξη φυσικών ικανοτήτων του προκειμένου να αποσπάσει την έγκριση του θυληκού για ζευγάρωμα (χωρίς την οποία μένει με το
μόριον του ανά χείρας). Ο ανταγωνισμός του με τα υπόλοιπα αρσενικά κινείται είτε σε 2 επίπεδα: 

1. Λεκτικά π.χ. Είχε ο (enter name here) μεγαλύτερη πούτσα από μένα? Σε γαμούσε καλύτερα από μένα? κ.λ.π. Σε περίπτωση φόβου τέτοιας ευθέως αντιμετώπισης υποβάλλονται ερωτήσεις του αλαφρογαμούλικου ύφους
Σου άρεσε? Το είχες ξανακάνει έτσι?  Με πόσους είχες παέι πριν από μένα? Τελείωσες? κ.λ.π. 
2. Πρακτικά. Σε αυτό το επίπεδο ο σημερινός ανήρ έχει επιδοθεί σε έναν ανελέητο αγώνα εντυπωσιασμού με βάση τα ψέμματα (για να το παίξει large), την επίδειξη χρηματικών μέσων (κέρασμα,δώρα, αυτοκίνητο,
μοδάτος ρουχισμός,ωρολόγιον) και φυσικών προσόντων (κολλητά μπλουζάκια, ημίγυμνη εμφάνιση στις παραλίες κατά τους θερινούς μήνες). Οι έχοντες λιγότερο γούστο ιππεύουν κάποιο όχημα υψηλού κυβισμού
και επιδίδονται σε αμφιβόλου απατελεσματικότητας εντυπωσιασμόν έμπροσθεν καφετεριών με την μουσική στην διαπανσών.


[size=10pt][size=10pt][size=10pt]To be continued....[/size][/size][/size]
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Φίλοι  συναγωνιστές !!!

Λίγα  σχόλια :

1) Δεν προσπαθώ νά ενθαρύνω στην μετανάστευση  ...Η Ελλάδα είναι όμορφη χώρα ..¨Ομως οι περισσότεροι στις παρέες γκρινιάζουν για το πρήξιμο των αρχιδ..που υφίστανται απο τις Ελλεινηδες..
Προσωπικά έμεινα  5 χρόνια  στην Αυστραλία(Μaster's+ Δουλειά) και γύρισα διότι μου έκατσε οικοπεδο κληρονομιά το οποιο μπαινει στο σχέδιο ..Δεν μπορουσα να μείνω στο Sydney και να αγνοήσω μια μεγάλη περιουσία..


2) Το τι θά κάνει ο καθένας είναι προσωπική υπόθεση..Εχω γνωστό που του λεει πατσαβουρα σκασε μαλακα και κάθεται και γελάει..Απο τοτε δεν τον ξαναεκανα παρέα.

3) Απλως στην Ελλάδα πρεπει οι αντρες να ξυπνησουνε και να αγριεψουν ...
  Εχουμε χάσει την αυτοεκτιμησή μας..


4) Ωραιο πραγμα το ξανθό μου..

 
  Χαιρετισματα
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Προτιμησε τοτε τις χοντροκολες σαβουρες που θελουν το μισο χοντο στις τραβελοφατσες τους για να βλεπονται που σου καθονται μετα απο ενα μηνα κλαψομουνιασης.

Αυτο το σκεπτικο σαν το δικο σου ειναι που εχει κανει ετσι τις Ελεινιδες.

  Το σκεπτικο το δικο μου φιλε,δεν το ξερεις,απλα γιατι δεν με ξερεις...
  Οπως δεν ξερεις οτι ειμαι παντρεμενος με Ελληνιδα εδω και 10 χρονια και ευτυχισμενος ,και εγω και εκεινη και η κορη μας...
  Οπως δεν ξερεις οτι, αν θα δεις την γυναικα μου,θα σου πεσουν τα δοντια απο την λαμψη της...
  Καποιοι που ξερουν απο εδω,..ξερουν και τι φαση ειμαστε σαν οικογενεια..
  Μηπως εσυ και κατι αλλοι εδω μεσα εισαστε αυτοι που φτηνηνατε το ειδος εν εξαφανιση που λεγεται...ΑΝΤΡΑΣ ;
  Για ψαχτο λιγο μεσα σου.....
 

Επισκέπτης
  Το σκεπτικο το δικο μου φιλε,δεν το ξερεις,απλα γιατι δεν με ξερεις...
  Οπως δεν ξερεις οτι ειμαι παντρεμενος με Ελληνιδα εδω και 10 χρονια και ευτυχισμενος ,και εγω και εκεινη και η κορη μας...
  Οπως δεν ξερεις οτι, αν θα δεις την γυναικα μου,θα σου πεσουν τα δοντια απο την λαμψη της...
  Καποιοι που ξερουν απο εδω,..ξερουν και τι φαση ειμαστε σαν οικογενεια..
  Μηπως εσυ και κατι αλλοι εδω μεσα εισαστε αυτοι που φτηνηνατε το ειδος εν εξαφανιση που λεγεται...ΑΝΤΡΑΣ ;
  Για ψαχτο λιγο μεσα σου.....

Επειδη εσυ βρηκες τον ερωτα της ζωης σου σε μια Ελεινιδα δεν σημαινει οτι ειναι ολες ετσι.
Να μου πεσουν τα δοντια απο την λαμψη της δεν παιζει γιατι ακομα και κανενα μοντελο να ειναι δεν πιανει μια μπροστα στις πραγματικα μουναρες Ρωσιδες.
Διαβασε και λιγο το Ρωσια sex&vodka.

Εγω ξερω πολυ καλα τι ειμαι.Δεν καθομαι να γαμαω και να φλερταρω σαβουρες για μηνες μπας και μου κατσουν και να τις θεοποιω.Αυτο ειναι ξεφτυλα.
Στα παπαρια μας εν ολιγοις η οικογενεια σου και ποσο ευτιχισμενος εισαι οταν το 90% των Ελεινιδων ειναι για τα μπαζα και το παιζουν και ντιβες.
 

Sexpeare in Luv

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
838
Like
2
Πόντοι
6
Continued from above


Η σημερινή γυναίκα αντιμετωπίζει υπομονετικά την υπερπροσφορά πρόθυμων ανδρών για την αναπαραγωγική διαδικασία, βλέποντας πως ο αγοραίος νόμος της ζήτησης και προσφοράς εν Ελλάδι έχει δώσει υπέρμετρη αξία στην κοιλότητα που ευρίσκεται ανλαμεσα στα σκέλια της. Ο ¨Ελλην ανήρ βρίσκεται σε δύσκολην κατάσταση καθώς εκφράζει τον φόβο του για την ανεξέλεγκτη θυληκή σεξουαλικότητα αποκαλώντας το ασθενές φύλο
μαζικώς ως "πουτάνες", ελπίζοντας ταυτόχρονα σε μία τυχόν απελευθέρψση που θα αυξήσει την γυναικεία επισκεψιμότητα εις το μόριον του. Μην ξεχνούμε πως πραγματικά πολυγαμικός είναι ο γυναικέιος οργανισμός,ο οποίος μπορεί εντός 1 ημέρας να ικανοποιήσει τις γενετήσιες ορμές ενός λόχου την στιγμή που ο φτωχός ανήρ αδυνατεί να ικανοποιήσει περισσότερες από 5-6 θυλυκές όρνιθες.


Η ακαλλιέργητος Ελεεινίς διεμόρφωσε με βάση τα παραπάνω έναν ιδιόμορφον ψυχισμόν, ο οποίος μερικώς εξηγείται κι από την πλείστη προσοχή την οποία έτυχε ως θυγατέρα-κόρη οφθαλμού κάποιου ανόητου πατρός.Επαφυόμενη στις δάφνες της πρόσκαιρου αυξημένης ζητήσεως του αιδοίου της, ξεχνά πως ο ανήρ έχει πλέον μεγαλύτερον επιλογή από πιο πρόθυμας γυναίκας που διαθέτουν λιγότερα μέσα φυσικής και υλικής προστασίας.Επιπλέον, η γυναικεία αναίδεια και αγένεια τιμωρείται από το αδυσώπητον πέρασμα των ετών, το οποίο αφήνοντας εντονότερα σημάδια εις τα θήλεα, τα ωθεί αργότερα σε πιο απελευθερωμένες κοσμοθεωρήσεις.


Ο σημερινός ανήρ δεν πρέπει να ακολουθήσει τον πνευματικόν και ηθικόν κατήφορον της Ελληνίδος, αλλά να οπλιστεί με θάρρος κι αυτοεκτίμηση. Αναγκαίο κρίνεται να αναλάβει πάλι τον αρχέτυπον ρόλο του κυνηγού αντί του παθητικού εναγωνιούντα της επιλογής της κάθε Ελλεινίδος. Τοιουτοτρόπως θα αποκτήσει εκ νέου τον ενεργητικόν του ρόλον και να βρει εκείνην την κατηγορία αξιόλογων Ελληνίδων, που δεν παρουσιάζουν τα άνωθεν ελεεινά χαρακτηριστικά, παραπονούνται δικαίως δια την ανδρικήν απραξίαν, με αποτέλεσμα να μένει ακελλιέργητο το άνθος τους κι ανικαποίητος η πιο περίπλοκης υφής γενετήσιος ορμή τους.


Sexpeare in Luv
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Continued from above


Η σημερινή γυναίκα αντιμετωπίζει υπομονετικά την υπερπροσφορά πρόθυμων ανδρών για την αναπαραγωγική διαδικασία, βλέποντας πως ο αγοραίος νόμος της ζήτησης και προσφοράς εν Ελλάδι έχει δώσει υπέρμετρη αξία στην κοιλότητα που ευρίσκεται ανλαμεσα στα σκέλια της. Ο ¨Ελλην ανήρ βρίσκεται σε δύσκολην κατάσταση καθώς εκφράζει τον φόβο του για την ανεξέλεγκτη θυληκή σεξουαλικότητα αποκαλώντας το ασθενές φύλο
μαζικώς ως "πουτάνες", ελπίζοντας ταυτόχρονα σε μία τυχόν απελευθέρψση που θα αυξήσει την γυναικεία επισκεψιμότητα εις το μόριον του. Μην ξεχνούμε πως πραγματικά πολυγαμικός είναι ο γυναικέιος οργανισμός,ο οποίος μπορεί εντός 1 ημέρας να ικανοποιήσει τις γενετήσιες ορμές ενός λόχου την στιγμή που ο φτωχός ανήρ αδυνατεί να ικανοποιήσει περισσότερες από 5-6 θυλυκές όρνιθες.


Η ακαλλιέργητος Ελεεινίς διεμόρφωσε με βάση τα παραπάνω έναν ιδιόμορφον ψυχισμόν, ο οποίος μερικώς εξηγείται κι από την πλείστη προσοχή την οποία έτυχε ως θυγατέρα-κόρη οφθαλμού κάποιου ανόητου πατρός.Επαφυόμενη στις δάφνες της πρόσκαιρου αυξημένης ζητήσεως του αιδοίου της, ξεχνά πως ο ανήρ έχει πλέον μεγαλύτερον επιλογή από πιο πρόθυμας γυναίκας που διαθέτουν λιγότερα μέσα φυσικής και υλικής προστασίας.Επιπλέον, η γυναικεία αναίδεια και αγένεια τιμωρείται από το αδυσώπητον πέρασμα των ετών, το οποίο αφήνοντας εντονότερα σημάδια εις τα θήλεα, τα ωθεί αργότερα σε πιο απελευθερωμένες κοσμοθεωρήσεις.


Ο σημερινός ανήρ δεν πρέπει να ακολουθήσει τον πνευματικόν και ηθικόν κατήφορον της Ελληνίδος, αλλά να οπλιστεί με θάρρος κι αυτοεκτίμηση. Αναγκαίο κρίνεται να αναλάβει πάλι τον αρχέτυπον ρόλο του κυνηγού αντί του παθητικού εναγωνιούντα της επιλογής της κάθε Ελλεινίδος. Τοιουτοτρόπως θα αποκτήσει εκ νέου τον ενεργητικόν του ρόλον και να βρει εκείνην την κατηγορία αξιόλογων Ελληνίδων, που δεν παρουσιάζουν τα άνωθεν ελεεινά χαρακτηριστικά, παραπονούνται δικαίως δια την ανδρικήν απραξίαν, με αποτέλεσμα να μένει ακελλιέργητο το άνθος τους κι ανικαποίητος η πιο περίπλοκης υφής γενετήσιος ορμή τους.


Sexpeare in Luv

προσκυνωωωω!!!!!!
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Συναγωνιστές:

1) Φίλε  White ..Δεν εχω ιδέα για το τραγούδι..


2) Φίλε  Shakespeare in Luv ..Συμφωνώ  με την αναλυσή σου ..
   Ομως  η θεωρία σου μπαζει νερά  οσον αφορά την δεκατία του 1950-60 στην Ελλάδα....
   Τότε πολλοι νεοι πηγαιναν στο γάμο ξυπόλητοι ..Κανενας δεν ειχε GOLF ΤSI ..
   Tότε η γυναίκα δεχόταν ..και ξυπόλητους..

   Τωρα τα θέλουμε όλα ..οποτε η θεωρια σου εχει βαση ιδιαιτερα σήμερα..
   Παρεχουμε υλική προστασία και αγοραζουμε : Eλληνιδα με στηθος D Cup size και  μυαλό  τυρόγαλο ...(Φυσικά υπάρχουν  και εξαιρεσεις)


Οποτε προτείνω τις εξής λύσεις  για τον εαυτό μου:

1) TΗΝ Ε9  να την κάνω διανομή  σε υποφήφιες κοπέλες.??.(Direct Marketing approach)?Η να την βάλω στο τζάμι του αυτοκινήτου μου? ? (External advertising)

Απορία: Σπιτι  170μ2 . .  5 στρεματα παραθαλάσσια ..30 στρ αγροτεμάχια..
Ενα μαγαζι στο μαρουσι ..Φθάνουν ???

Απορια:Grad Dipl./ Master's of Science in HRM (The University of Sydney ) Aρκεί?

Aμάξι εχω ενα C4 μεγάλο λάθος...Πρεπει να πάρω στην SLK ..Πουλα πατέρα..!!

Εχω Αυστραλέζικο Διαβατήριο να πάρω  Tax Free 911 Porsche?? η κατι αλλο??


Να πω στην μέλουσα Ελλεεινιδα  συντροφο μου οτι παλια δουλευα σε βενζιναδικο και security  η θα μου χαλασει το image??

Nα παω Δάσκαλος  Αγγλικών(career change) στην Latvia (Soros Foundation International)..


Nα παω για Phd στην Ισλανδια ??Που ειναι και τσάμπα και εχω κανει τρια χρόνια Σουηδικά(SVENSKA I, II, III) ..Ιcelandic similar to Νοrwegian similar το Swedish..



 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Επειδη εσυ βρηκες τον ερωτα της ζωης σου σε μια Ελεινιδα δεν σημαινει οτι ειναι ολες ετσι.
Να μου πεσουν τα δοντια απο την λαμψη της δεν παιζει γιατι ακομα και κανενα μοντελο να ειναι δεν πιανει μια μπροστα στις πραγματικα μουναρες Ρωσιδες.
Διαβασε και λιγο το Ρωσια sex&vodka.

Εγω ξερω πολυ καλα τι ειμαι.Δεν καθομαι να γαμαω και να φλερταρω σαβουρες για μηνες μπας και μου κατσουν και να τις θεοποιω.Αυτο ειναι ξεφτυλα.
Στα παπαρια μας εν ολιγοις η οικογενεια σου και ποσο ευτιχισμενος εισαι οταν το 90% των Ελεινιδων ειναι για τα μπαζα και το παιζουν και ντιβες.

  Ωπα,τωρα το ειδα...λοιπον...

 Κοιτα....το πας αλλου τωρα

Κατ αρχην δεν σου επιτρεπω το παραμικρο σχολιο για το αν παντρευτηκα Ελεεινιδα...Στο ξεκαθαρησα οτι η γυναικα μου ειναι Ελληνιδα με το Ε κεφαλαιο
Ελλεινιδα ειναι ορος-εφευρεση καποιων κακογαμημενων νεανιων που μενουν Αγαμητου και Απαρτου γωνια,στο αδιεξοδο...μαλλον θα ξερεις..
Που αυτοι ειναι και αλλοι δεν ειναι
Που μονο αυτοι γαμουν,ολοι οι αλλοι εχουν παντρευτει ελεεινιδες που τους τα πρηζουν
Που δυστυχως εχουν μικρο τσουτσουνι και τους εκλασε καποια μικρη ελεεινιδα,τωρα γαμουν Ρωσιδες Θεες και χυνουν στο 3λεπτο...
Που νομιζουν τον εαυτο τους σουπερ αντρες ...Εισαι ΑΝΤΡΑΣ; αποδειξε το πρωτα...και γαμας μετα...
Που ειναι δαγκωμενοι ακομα με το γκομενακι που τους εκλασε,και το βριζουν ενω μεσα τους πεθαινουν γιαυτην...
Που στο τελος πεθαινουν μονοι..Δεν λογιζεται συντροφος η αλβανιδα που τους πλενει τον κωλο...

Εν ολιγεις,στα παπαρια μου η αποψη σου για την οικογενεια μου,ειλικρινα...
Αντρακια του πληκτρολογιου,βρισκουν γυναικες γιαλαντζι...και ελεεινιδες βεβαιως-βεβαιως...εξου και το μενος τους
Εισαι Αντρας; Αποδειξη.....

Πες οτι γουσταρεις τωρα...

 
 

rainbowkiss

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2008
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Kai by the way....
ποσοι απο εσας θα παντρευοσασταν ρωσιδα πρωην η νυν πουτανα;
ποσοι θα την γνωριζατε στη μανα σας;
στην αδελφη σας;
στους φιλους σας;

Αντε γιατι η μαλακια τυφλωνει...
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
Απορία: Σπιτι  170μ2 . .  5 στρεματα παραθαλάσσια ..30 στρ αγροτεμάχια..
Ενα μαγαζι στο μαρουσι ..Φθάνουν ???
 

ΣΕ παιρνω!! :2funny: :2funny:
 

frappes

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2007
Μηνύματα
93
Κριτικές
44
Like
11
Πόντοι
10
Μην την ψάχνετε. Δεν φταίνε αυτές.
Εμείς είμαστε οι μαλάκες που τους έχουμε δώσει αξία.
Τις χιλιοπαρακαλάμε για ένα ραντεβού, τους τάζουμε λαγούς με πετραχίλια για ένα ποτό μαζί μας, προσπαθούμε να τις εντυπωσιάσουμε με την slk. Ε, δεν θέλει και πολύ το μαλακισμένο να καβαλήσει το καλάμι.
Αν όλοι τις έφτυναν και τις είχαν του κλώτσου και του μπάτσου, πιστεύετε οτι θα είχαν τέτοια συμπεριφορά τα μαλακισμένα;
Δεν τον πήραν μόνες τους τον αέρα. Εμείς τους τον δώσαμε, και εμείς πρέπει να τον πάρουμε πίσω.
Ουστ μωρή, θα δώσω 50-100 ευρώ σε μιά ρωσσίδα και θα μου κάνει τεμενάδες. Εσένα τα 100 δεν φτάνουν ούτε το περίπτερο να σε πάω.
Αντε στο διάολο φόλες.

Πηγαίντε σε ένα chat και πείτε μιά καλησπέρα σε 100 γυναίκες απο εκει μέσα.
Στοίχημα οτι δεν θα απαντήσουν ούτε 3-4, και όσες απαντήσουν, με τη μαλακία στο στόμα θα είναι.
ΑΝΤΕ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!
Πουτάνες και πάλι πουτάνες. Αυτές τουλάχιστον είναι μόνο στο σώμα και όχι στο μυαλό, και είναι πιο ντόμπρες απο πολλές απο σας.

Τα είπα και ξεθύμανα. Επιτέλους τέλος. Μην τους δίνετε αξία. Δεν αξίζουν μία.



Συμφωνώ 100%
 

Επισκέπτης
  Ωπα,τωρα το ειδα...λοιπον...

  Κοιτα....το πας αλλου τωρα

Κατ αρχην δεν σου επιτρεπω το παραμικρο σχολιο για το αν παντρευτηκα Ελεεινιδα...Στο ξεκαθαρησα οτι η γυναικα μου ειναι Ελληνιδα με το Ε κεφαλαιο
Ελλεινιδα ειναι ορος-εφευρεση καποιων κακογαμημενων νεανιων που μενουν Αγαμητου και Απαρτου γωνια,στο αδιεξοδο...μαλλον θα ξερεις..
Που αυτοι ειναι και αλλοι δεν ειναι
Που μονο αυτοι γαμουν,ολοι οι αλλοι εχουν παντρευτει ελεεινιδες που τους τα πρηζουν
Που δυστυχως εχουν μικρο τσουτσουνι και τους εκλασε καποια μικρη ελεεινιδα,τωρα γαμουν Ρωσιδες Θεες και χυνουν στο 3λεπτο...
Που νομιζουν τον εαυτο τους σουπερ αντρες ...Εισαι ΑΝΤΡΑΣ; αποδειξε το πρωτα...και γαμας μετα...
Που ειναι δαγκωμενοι ακομα με το γκομενακι που τους εκλασε,και το βριζουν ενω μεσα τους πεθαινουν γιαυτην...
Που στο τελος πεθαινουν μονοι..Δεν λογιζεται συντροφος η αλβανιδα που τους πλενει τον κωλο...

Εν ολιγεις,στα παπαρια μου η αποψη σου για την οικογενεια μου,ειλικρινα...
Αντρακια του πληκτρολογιου,βρισκουν γυναικες γιαλαντζι...και ελεεινιδες βεβαιως-βεβαιως...εξου και το μενος τους
Εισαι Αντρας; Αποδειξη.....

Πες οτι γουσταρεις τωρα...

 

Φυσικα και στα αρχιδια σου η αποψη μου για την οικογενεια σου αλλα μην την μοστραρεις οποτε μιλαμε για μουνια.Αφου εισαι ενας ευτυχισμενος οικογενειαρχης πηγαινε στο κρεβατακι σου τωρα  με την φασολα που λατρευεις και ασε εμας τους κακογαμημενους μαλακες κομπλεξικους να βριζουμε τις Ελεινιδες.

 

Επισκέπτης
Kai by the way....
ποσοι απο εσας θα παντρευοσασταν ρωσιδα πρωην η νυν πουτανα;
ποσοι θα την γνωριζατε στη μανα σας;
στην αδελφη σας;
στους φιλους σας;

Αντε γιατι η μαλακια τυφλωνει...

Φυσικα και τυφλωνει και φαινεται απο εσενα.
Πουριτανε.
Στα @@ μου τι δουλεια κανει μια γκομενα αμα την γουσταρω και πληρη οτι προυποθεσεις θελω εγω.
 

Επισκέπτης
gabadoo εχεις δικιο σε οτι γραφεις δεν διαφωνω σε τιποτα βεβαια δεν κοντραριστηκα κιολας ουτε σε προσεβαλλα :grin: :grin:...αλλα μιλας εκ του ασφαλους σε αυτα που γραφεις...εαν ησουν μονος σου αυτη την στιγμη κ δεν ησουν ολοκληρωμενος αυτα θα εγραφες?...μπορει να εγραφες κ αυτα :2funny: δεν ξερω αλλα προβλημα υπαρχει γενικο κ νομιζω κ εσυ το βλεπεις καθημερινως δεν ειναι μια γνωμη της μειοψηφιας...τουλαχιστον αυτο καταλαβαινω εγω....
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
  Ωπα,τωρα το ειδα...λοιπον...

  Κοιτα....το πας αλλου τωρα

Κατ αρχην δεν σου επιτρεπω το παραμικρο σχολιο για το αν παντρευτηκα Ελεεινιδα...Στο ξεκαθαρησα οτι η γυναικα μου ειναι Ελληνιδα με το Ε κεφαλαιο
Ελλεινιδα ειναι ορος-εφευρεση καποιων κακογαμημενων νεανιων που μενουν Αγαμητου και Απαρτου γωνια,στο αδιεξοδο...μαλλον θα ξερεις..
Που αυτοι ειναι και αλλοι δεν ειναι
Που μονο αυτοι γαμουν,ολοι οι αλλοι εχουν παντρευτει ελεεινιδες που τους τα πρηζουν
Που δυστυχως εχουν μικρο τσουτσουνι και τους εκλασε καποια μικρη ελεεινιδα,τωρα γαμουν Ρωσιδες Θεες και χυνουν στο 3λεπτο...
Που νομιζουν τον εαυτο τους σουπερ αντρες ...Εισαι ΑΝΤΡΑΣ; αποδειξε το πρωτα...και γαμας μετα...
Που ειναι δαγκωμενοι ακομα με το γκομενακι που τους εκλασε,και το βριζουν ενω μεσα τους πεθαινουν γιαυτην...
Που στο τελος πεθαινουν μονοι..Δεν λογιζεται συντροφος η αλβανιδα που τους πλενει τον κωλο...

Εν ολιγεις,στα παπαρια μου η αποψη σου για την οικογενεια μου,ειλικρινα...
Αντρακια του πληκτρολογιου,βρισκουν γυναικες γιαλαντζι...και ελεεινιδες βεβαιως-βεβαιως...εξου και το μενος τους
Εισαι Αντρας; Αποδειξη.....

Πες οτι γουσταρεις τωρα...

 
Γκαμπαντου σκεφτηκες ποτε οτι ΙΣΩΣ εισαι εξαιρεση ; Διαφωνω στον ορο ελλεινιδες. Ασφαλως δεν ειναι ολες ετσι. Ειναι ομως το 80 - 90 %. Σκεφτηκες οτι εσυ μπορει να βρεθηκες στο 10- 20 % και να εισαι τυχερος ; Δεν ειναι ολοι ομως τοσο τυχεροι. Και αν δεν ειναι τυχερος καποιος να βρει καλη γυναικα δε σημαινει  αυτοματως οτι ειναι και ολα αυτα που γραφεις.
Τελος παντων να εισαι παντα καλα και εσυ και η οικογενεια σου. Ο φραπες κατι παει να πει , αλλα καπως υπερβαλλει.
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
ελεος με τις ελλεεινιδες και τους μακακες πορτιεριδες και σερβιτορους στις καφετεριες!! χθες πηγα με φιλαρακια μου γλυφαδα και σε γνωστη γωνιακη καφετερια δεν μας αφησανε να κατσουμε στα 2-3 καλα μπροστινα τραπεζακια που ειναι τα καλα και η χαζοσερβιτορα( η και καλα θεομουνο ελεεινιδα) μας ταξιδευε μεχρι να μας παει σε ενα τραπεζακι στην ακρη του πουθενα..φυσικα και τους εβαλα τις φωνες και εφηγα..μετα πηγα σε αλλη καφετερια που ειχε κοσμο, στην αλλη γωνια της γλυφαδας..ολοι καταλαβατε ποιες ειναι..και δεν μας αφησανε να μπουμε μεσα με την προφαση οτι ειναι γεματα ολα τα τραπεζια, ενω κοιταξα οτι ειχε..ειναι ρεζερβε λεει ο καριολης ο σερβιτορος. δε γαμιεται λεμε ας μη κανουμε φασαρια παλι και ας κατσουμε εξω..το λοιπον καθονται απεναντι μας δυο ελεεινιδες πολυ καλες και κοιτουσαν γυρω γυρω σαν να ψαχνουνε κατι. δεν αργησε ο πορτιερης να παει να τις αλλαξει τραπεζι κ να τις βαλει μεσα. μετα αρχισε το καμακι μεσα απο ευπορους θαμωνες του μαγαζιου! τελικα οι ελεεινιδες εχουν ξεπεσει τοσο χαμηλα που πανε στα κυριλλε στεκια που μαζευονται πλουσιοι γερονταρες και καθονται κατοπιν υποδειξεων των σερβιτορων σε συγκεκριμενα μερη για να γινουν ερμαια των ορεξεων των ιδιοκτητων της καφετεριας ή καλοστεκουμενων γεροπορτοφολαδων θαμωνων!..γι αυτο βγαινουν εξω κυριοι και οχι για να πιουν τον καφε τους κ γι αυτο δεν μιλανε οταν τους κανει καμακι καποιος "κοινος θνητος" αφου εχουν αποκτησει την νοοτροπια να ψαχνουν μονο τους πλπυσιογερους. αυτες ειναι οι συγχρονες ελεεινιδες κυριοι, βγαινουν μαζι σου μον αν ξερουν οτι τα χεις, μονο αν τις κερνας, μονο αν δουλευεις γι αυτες.ε οχι κυριοι δεν ειμαστε τοσο μαλακες επιτελους ας ξυπνησουμε και να βγουμε στους δρομους, να κανουμε απεργια ολοι, πλουσιοι,φτωχοι,αθιγγανοι,πακιστανοι..ολοι!!να μεινουν αγαμητες και το κυριοτερο ανυπαντρες ολες τους!! κατω οι πουτανες! ζητω οι ρωσιδες και οι τσεχες!!
αντε υπουργε να φυγουμε..100 κ σημερα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom