Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Επισκέπτης
Τι ψυχραιμοτατος ρε Liomas, μαλακας ειναι ο τυπος. Καθεται και ακουει τα μπινελικια και τρωει φαπες αντι να τη ριξει κατω την καριολα και να την πατησει στο λαιμο μπας και σκασει η γελαδα.
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Ελληνίδες σε διακοπές  :2funny:

[youtube=425,350]L0oUeZWu4VM[/youtube]

  Πω-πω-πω ρε παιδια.....σοκαριστηκα..ειλικρινα

  Με πειραζει να ειναι βρωμοστομος ο αλλος,ποσο μαλλον εαν ειναι γυναικα...κουφαθηκα

  Οταν μαλακας σαν τον εν λογω δινει δικαιωμα για να τον βριζει ΤΕΤΟΙΟ πατσαβουρι κατ'αυτον τον τροπο,ειναι να παει να κανει σεπουκου....που εδωσε το δικαιωμα.Ας μην της εστελνε μηνυματα στο κινητο,καλος σαβουρης ειναι και ο εν λογω Ελλεεινιδης(κατα το ελλεινιδα)
  Αντρας δεν ειναι παντως..και οπως του ελεγε το πατσαβουρι ,ουτε μπαρμπάλια ειχε...

  Εμενα παντως μου αρεσουν οι Ελληνιδες...
  Οταν ξερεις πως να βρεις το κουμπι τους,ειναι εν ταξει ατομα με την βασικη προυποθεση να εισαι και εσυ εν ταξει απεναντι τους(σαν ΑΝΤΡΑΣ με την κυριολεκτικη εννοια...)
  Μπορει αυτα που ειπα να "ενοχλησουν" τα σερνικα του σαιτ ,αλλα ειναι προσωπικη μου κτηση και χρηση..
  Τωρα για Ρωσα και λοιπα ,ολες οι γυναικες καλες ειναι,εαν τηρουνται οι προυποθεσεις που προειπα...οσο για ομορφια ,για σκεφτητε ποσα θρεντ εχουν ανοιχτει για ομορφες Ελληνιδες....

  Φιλοι....κανε μια γυναικα να καταλαβει οτι ΕΣΥ εισαι ο καταλληλος για αυτην,μην παρεκλινεις απο αυτα που θα της υποσχεθεις(βασικο...),και θα ειναι δικια σου για ΠΑΝΤΑ...αν δεν το καταφερνεις δεν φταινε οι Ελληνιδες
  Μαλλον το πολυ Κλικ και Νιτρο που διαβαζες οταν ησουν στην εφηβεια,και που σε γαλουχησε με την ιδεα οτι εισαι ο Εκλεκτος....

  Δεν αναφερομαι σε καποιον ειδικα,ΓΕΝΙΚΑ μιλω.....
 
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
αισχος το βιντεο... κατι θα της εκανε βεβαια κ αυτος για να τα παρει ετσι η γκομενα αλλα η συμπεριφορα της ειναι απλα αθλια!

α τωρα φωναζει κ η αλλη... :2funny:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Οι υστερικες χοντρες μπαζογαμιολες που βριζουν τον τυπο ειναι για πολλα κλωτσομπουνιδια.
Αλλα οταν δινεις το δικαιωμα σε γυναικα και ειδικα με τετοιο επιπεδο και  τετοια μπαζα να σε κανουν ρομπα τοτε εισαι αξιος της μοιρας σου.
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
αισχος το βιντεο... κατι θα της εκανε βεβαια κ αυτος για να τα παρει ετσι η γκομενα αλλα η συμπεριφορα της ειναι απλα αθλια!

α τωρα φωναζει κ η αλλη... :2funny:

 αν καταλαβα καλα,κατι παιχτηκε με μηνυματα στο κινητο της....
 καλα να παθει....
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
34
Πόντοι
16
[youtube=425,350]VQRhqui-jM0[/youtube]


Τσεκάρετε εδώ... Πολύ γέλιο όμως...!!!  :2funny: :2funny:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
καλά...πανεπιστημιακού επιπέδου οι μπαζόλες....ΘΕΕ ΜΟΥ...μια τέτοια γυναίκα ονειρεύομαι... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:...να την χαίρεται ο άντρας της..... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
όσο για τον μάλάκα..χεσμένη την έχει την φωλιά του για να μη αντιδρά.....

συμπέρασμα.....αν είναι έτσι οι άντρες και οι γυναίκες...ΚΑΛΛΙΤΕΡΑ ΜΟΝΟΙ ΜΑς ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ.... :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
υποθετωντας οτι ειναι αληθινο το βιντεο (νομιζω το ξαναειδα εδω μεσα) γκαλπ... καλοι @@κες κ αυτοι...
 

Επισκέπτης
συμπέρασμα.....αν είναι έτσι οι άντρες και οι γυναίκες...ΚΑΛΛΙΤΕΡΑ ΜΟΝΟΙ ΜΑς ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ....


tale δεν ειναι ετσι ουτε οι γυναικες ουτε οι αντρες...ετσι ειναι οι μαλακες κ οι κοτες εχει διαφορα....

Τσεκάρετε εδώ... Πολύ γέλιο όμως...!!!  :2funny: :2funny:

πεθανα στα γελια τι να σου πω τοσο πολυ που θα ηθελα να μου το κανουν κ εμενα :jerking:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
το ξέρω βρε μουν...απλά το μεγαλοποίησα λίγο...υπάρχουν αστερια και στα 2 φύλα.....το έχω εξακριβώσει....
 

Επισκέπτης
Τι ψυχραιμοτατος ρε Liomas, μαλακας ειναι ο τυπος. Καθεται και ακουει τα μπινελικια και τρωει φαπες αντι να τη ριξει κατω την καριολα και να την πατησει στο λαιμο μπας και σκασει η γελαδα.

Μα αυτό ήθελε και η φώκια ρε ;) Για να του γαμήσει μετά ότι έχει και δεν έχει... και με τον νόμο με το μέρος της ;)
 

biggest

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2007
Μηνύματα
252
Like
332
Πόντοι
21
[youtube=425,350]VQRhqui-jM0[/youtube]


Τσεκάρετε εδώ... Πολύ γέλιο όμως...!!!  :2funny: :2funny:

Πολύ γέλιο ή πολύ μαλάκες αυτοί που τα κάνουν αυτά; Δηλαδή ρε φιλαράκι αν ένας τέτοιος σκατομαλάκας έκανε αυτήν την πουστιά στην αδελφή σου , ή την γκομενά σου , θα γουσταρες το σκηνικό και θα γέλαγες; :jerking: :jerking: :jerking:
 

mama

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2005
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Το πρώτο βιντεάκι δεν το κρινω γιατί δεν έχω ήχο να το ακούσω

Το δευτερο όμως το έχω ξαναδεί και το βρίσκω απαράδεκτο.

Εκτός αυτού που λέει ο Biggest για το αν θα το κάνανε στη μάνα ή στην αδερφή κάποιου έχω να πω αν το κάνανε στον ίδιο θα του άρεσε? Στον μπαμπάκα του που γυρνάει με τις σακούλες απο το σουπερ μάρκετ?

Και με τον τίτλο τα παίρνω λίγο του θέματος... Ελλεεινίδες ξε-ελλεεινίδες, αυτές είμαστε και καλώς ή κακώς είμαστε οι μάνες, οι αδερφές σας και οι γυναίκες σας...

Ας προσανατολιστούν αυτοί που θέλουν σε άλλες ενθικότητες και ας αφήσουν την κριτική για τον καθρέφτη τους.

Και τώρα βρίστε όσο θέλετε...
 

Επισκέπτης
Και με τον τίτλο τα παίρνω λίγο του θέματος... Ελλεεινίδες ξε-ελλεεινίδες, αυτές είμαστε και καλώς ή κακώς είμαστε οι μάνες, οι αδερφές σας και οι γυναίκες σας...

Ας προσανατολιστούν αυτοί που θέλουν σε άλλες ενθικότητες και ας αφήσουν την κριτική για τον καθρέφτη τους.

εδω δεν σχολιαζουν τις ειδικοτες που εχεις αλλα τα λαθος κριτηρια που επιλεγετε συντροφους..κανενας δεν ειπε οτι δεν εισαι σωστη μανα σωστη νοικοκυρα κλπ κλπ αλλα επειδη πολλα βλεπουν τα ματια του καθενα κ κερατα κλπ κλπ δεν ειναι ακριβως ετσι οπως τα λες...αυτο που λες μπορει να ισχυει για σενα...εδω μιλαμε γενικα
 

mama

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2005
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Μπορεί και να κάνω λάθος στην προσέγγιση.. Δεν είναι όμως θέμα ιδιότητας (μάλλον αυτό εννοείς με το ειδικότητα)
ουτε μάνα είμαι ούτε νοικοκυρά και δεν προσβλήθηκα προσωπικά (άσχετα αν μπαίνω στο τσουβάλι κι εγώ και πολλες αλλες).

Αλλά κι έτσι όπως το λές να είναι, δηλαδή να έχουμε/έχουνε λάθος κριτίρια επιλογής, "εσας" τι σας κόφτει?
Εμείς τις κάνουμε τις λάθος επιλογές.
Κι αν εννοείς πως ζητάμε/ζητάνε πράγματα απο τους συντρόφους μας που είναι ανήθικα/παράλογα/κουφά ή παρουσιάζουμε ψευτικο πρόσωπο μέχρι να μπλα-μπλα-μπλα εγώ ρωτάω απλώς το εξής: και "εσείς" τι είστε? Πρόβατα? Δεν έχει κρίση ο όποιος άντρας να δει αν η γυναίκα που είναι δίπλα του είναι έτσι? Και τόσο αθώοι πια που σας ξεγελάνε και δεν έχετε καμιά ευθύνη?

Ξερω κι εγω... Εγω όσες φορές έμπλεξα με τρι-μάλακα είπα : μα καλά στραβή είμαι και δεν τον κατάλαβα?!?!

 

Επισκέπτης
Μπορεί και να κάνω λάθος στην προσέγγιση.. Δεν είναι όμως θέμα ιδιότητας (μάλλον αυτό εννοείς με το ειδικότητα)
ουτε μάνα είμαι ούτε νοικοκυρά και δεν προσβλήθηκα προσωπικά (άσχετα αν μπαίνω στο τσουβάλι κι εγώ και πολλες αλλες).

Αλλά κι έτσι όπως το λές να είναι, δηλαδή να έχουμε/έχουνε λάθος κριτίρια επιλογής, "εσας" τι σας κόφτει?
Εμείς τις κάνουμε τις λάθος επιλογές.
Κι αν εννοείς πως ζητάμε/ζητάνε πράγματα απο τους συντρόφους μας που είναι ανήθικα/παράλογα/κουφά ή παρουσιάζουμε ψευτικο πρόσωπο μέχρι να μπλα-μπλα-μπλα εγώ ρωτάω απλώς το εξής: και "εσείς" τι είστε? Πρόβατα? Δεν έχει κρίση ο όποιος άντρας να δει αν η γυναίκα που είναι δίπλα του είναι έτσι? Και τόσο αθώοι πια που σας ξεγελάνε και δεν έχετε καμιά ευθύνη?

Ξερω κι εγω... Εγω όσες φορές έμπλεξα με τρι-μάλακα είπα : μα καλά στραβή είμαι και δεν τον κατάλαβα?!?!

1)καταρχην οπως λες τι με κοφτει για τα κριτηρια επιλογης..μαγκια σου που το λες αλλα κ εσενα να μην σε κοφτει εαν σε θεωρουν ελλεινιδα αυτοι που δεν σε ενδιφερουν κ πολυ περισσοτερο να μην σε ενδιαφερει εαν ασχολουνται με ρωσσιδες κ τα ρεστα κ οχι μονο αυτοι που δεν σε ενδιαφερουν αλλα κ αυτοι που σε ενδιαφερουν
2)τωρα στα προβατα που αναφερεσει θα σου πω να μην λες μεγαλες κουβεντες γιατι εαν γνωρισεις καποιον που σου φερεται τελεια κ ανακαλυψεις οτι κανει διπλη ζωη θα σου πω εγω μετα πιος ειναι το προβατο κ ποιος δεν ειναι...εχε λοιπον μικρο καλαθι γιατι η αλαζονεια δεν ειναι στοιχειο που σε βοηθα στην ζωη να πας μπροστα...ευχαριστω
 

G1ANN1S

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Δεν κρυβω οτι καπου καπου αισθανομουν 'καπως' να επισκεφτομαι τα πορνοχαουζ...ειχα παραμυθιαστει οτι εκει πηγαινουν τα τερατα ασχημιας και οι αναπηροι σωματικως και πνευματικως αλλα αυτο που βλεπω ειναι παιδια ΚΑΙ με εμφανιση ΚΑΙ με τροπους ΚΑΙ με κοινωνικη επιφανεια...καλα και σιγουρα με οικονομικη γιατι για να σκασεις το 20αρι για 5 λεπτα αντε 10 η το 50αρι στο στουντιο πρεπει να εισαι ανετος...και το ερωτημα ειναι:γιατι αυτη η εικονα του πορνοπληθυσμου? :think:

Φίλε μου νομίζω ότι έδωσες το στίγμα της κατάστασης που επικρατεί σήμερα στην ελληνική κοινωνία...αποκαρδιωτική κατα τη γνώμη μου χωρίς να θέλω να πω κάτι για το σύστημα του αγοραίου έρωτα (αυτό καλά κάνει και υπάρχει) αλλά το μη υγιές είναι αυτό που επισημαίνεις...και σ'αυτό σίγουρα συνέδραμαν και συνδράμουν με τη συμπεριφορά τους οι ελληνίδες...
 

mama

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2005
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
mou_aresi_h_mounila:
το αν με λέει κάποιος ελλεινή ή κάτι παρόμοιο ή το αν βάζει στο ίδιο τσουβάλι μια ολόκληρη εθνικότητα δεν καταλαβαίνω πως είναι το ίδιο με το να λέω "μην σε κόφτει για τα κριτίρια ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ"
ίσως να μην το καταλαβαίνω επειδή είμαι πολύ υπεροπτική όπως λες....

Επίσης αυτό που περιγράφεις ως πρόβατο δεν είναι καθόλου αυτό που εννοούσα. Αυτό που περιγράφεις είναι απολύτως ενεργή σταση ζωής ασχετα αν είναι υποκριτική και μουλωχτή.
Ο καθένας κάνει τις επιλογές του.

Και το τελευταιο τι ήταν? Συμβουλή? Αν ναι, ευχαριστώ πολύ...

 

Επισκέπτης
Κι αν εννοείς πως ζητάμε/ζητάνε πράγματα απο τους συντρόφους μας που είναι ανήθικα/παράλογα/κουφά ή παρουσιάζουμε ψευτικο πρόσωπο μέχρι να μπλα-μπλα-μπλα εγώ ρωτάω απλώς το εξής: και "εσείς" τι είστε?

Εμείς είμαστε οι τύποι που παρόλο που δεν κρύψαμε ΤΙΠΟΤΑ από αυτό που ήμασταν όταν μας γνωρίσατε, μετά τον γάμο προσπαθήσατε με κάθε τρόπο και μέσον να μας αλλάξετε κι όταν αλλάξαμε να μας λέτε "μα πως άλλαξες έτσι, δεν είσαι αυτός που γνώρισα" :2funny:

Αυτό είμαστε :)
 

mama

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2005
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
ωχ...
την έχεις πατήσει έτσι?

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom