Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Επισκέπτης
εμενα με καυλωνει και με ξεκαυλωνει ο persona, σημερα με εστειλε σε μπουρδελο μονο με το γλυφιτζουρακι..να ναι καλα.. ;)

Κρατουσες και γλειφιτζουρακι για να το τοποθετουσες στο επιμαχο σημειο της ιεροδουλης?Πρεπει να γινει σωστα η αναπαρασταση της ολης εικονας!
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16

Επισκέπτης
Δυστυχως στην Ελλαδα επικρατει και η αντιληψη οτι η εμφανιση δεν ειναι το παν και ειναι πιο σημαντικα τα εσωτερικα προσοντα μιας κοπελας.Αυτο βεβαια εχει καραπαρεξεγηθει με αποτελεσμα να υπαρχει μια γενικη αδιαφορια σε θεματα εμφανισης και ειδικα σιλουετας.Ετσι οι πιο πολες προτιμουν να μοστραρουν τα δηθεν εσωτερικα τους χαρισματα αδιαφοραντας για ολα τα αλλα και δυστυχως υπαρχουν αρκετοι μαμακες που συμβιβαζονται και τις εξυψωνουν και τις δικαιολογουν και το χαλι αυτο...
ασε ρε...ποια εσωτερικα προσοντα που ουτε να γελασουν δεν μπορουν χωρις προσποιηση
 

Επισκέπτης
ναι οκ συμφωνω δεν ειμαι απολυτος..αυτο που γινεται ομως παντα ειναι να με καυλωνεις παλι με τα avatar σου..τι κωλαρα ειναι αυτη? :o :o :jerking:
πραγματι ο τυπος κανει ζημια,τα βλεπουμε και καβλωνουμε και ειναι και αργα για βολτα!
 

Επισκέπτης
Κρατουσες και γλειφιτζουρακι για να το τοποθετουσες στο επιμαχο σημειο της ιεροδουλης?Πρεπει να γινει σωστα η αναπαρασταση της ολης εικονας!
αμα πεις στην πουτανα να τη βγαλεις φωτο θα κατσει?
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ναι οκ συμφωνω δεν ειμαι απολυτος..αυτο που γινεται ομως παντα ειναι να με καυλωνεις παλι με τα avatar σου..τι κωλαρα ειναι αυτη? :o :o :jerking:
Ερχεται και άλλος καβλιάρη μου......
 

Επισκέπτης
ασε ρε...ποια εσωτερικα προσοντα που ουτε να γελασουν δεν μπορουν χωρις προσποιηση

Ε μωρε δεν ξερεις τωρα?
Μορφωση και καλα.Οχι περασε στο Πολυτεχνειο,Οχι ξερει να φτιαχνει παστιτσιο και τετοιες μαλακιες καθονται και μοστραρουν για δηθεν χαρισματα....
Αμα ειναι σαβουρες και σε ριχνουν στο κρεβατι σαν αντρα ε να τα βρασω ολα.Καλυτερα να φτιαχνω μονος μου παστιτσιο και να εχω στο κρεβατι μου μια γκομεναρα παρα να εχω προσλαβει για bodyguard μια διμετρη ντουλαπα που παραλληλα θα εχει και τον ρολο της συζυγου και της νοικοκυρας....
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
ασε ρε...ποια εσωτερικα προσοντα που ουτε να γελασουν δεν μπορουν χωρις προσποιηση
η προσποιηση ειναι ενα αλλο φλεγον θεμα...παντως υπαρχουν πολλες που ειναι τοσο καλες ηθοποιοι που σου γελανε και σε κοιτανε στα ματια τοσο γλυκα και πονηρα που ευλογα νομιζεις οτι σε γουσταρουν, ποσες φορες την ειχα πατησει ετσι και στο τελος μαζευα ολη την αγενεια οταν επιχειρουσα το κατι παραπανω. ενταξει αυτες που σε γουσταρουν το κανουν για να σε κερδισουν αλλα και αυτες μετα σε γαμανε αλλιως..
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Ε μωρε δεν ξερεις τωρα?
Μορφωση και καλα.Οχι περασε στο Πολυτεχνειο,Οχι ξερει να φτιαχνει παστιτσιο και τετοιες μαλακιες καθονται και μοστραρουν για δηθεν χαρισματα....
Αμα ειναι σαβουρες και σε ριχνουν στο κρεβατι σαν αντρα ε να τα βρασω ολα.Καλυτερα να φτιαχνω μονος μου παστιτσιο και να εχω στο κρεβατι μου μια γκομεναρα παρα να εχω προσλαβει για bodyguard μια διμετρη ντουλαπα που παραλληλα θα εχει και τον ρολο της συζυγου και της νοικοκυρας....
Οπως η συζυγος του Κωστα Τσακωνα στη 'Μεγαλη αποφραξη'...τι θυμασαι τη γυναικα του που ηταν ολοκληρη ντουλαπα?
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Οπως η συζυγος του Κωστα Τσακωνα στη 'Μεγαλη αποφραξη'...τι θυμασαι τη γυναικα του που ηταν ολοκληρη ντουλαπα?

:2funny: :2funny: επικη ταινια κλασικης ελεεινιδας που κατανταει ετσι μετα απο γαμο..η σουζα με το μηχανακι ολα τα λεφτα :P
 

Επισκέπτης
Οπως η συζυγος του Κωστα Τσακωνα στη 'Μεγαλη αποφραξη'...τι θυμασαι τη γυναικα του που ηταν ολοκληρη ντουλαπα?

Δεν το εχω δει.Παντως μια βολτα εξω καθημερινα στους δρομους και θα δεις ελεινιδες ντουλαπες διμετρες και μη.χεχε
 

Επισκέπτης
η προσποιηση ειναι ενα αλλο φλεγον θεμα...παντως υπαρχουν πολλες που ειναι τοσο καλες ηθοποιοι που σου γελανε και σε κοιτανε στα ματια τοσο γλυκα και πονηρα που ευλογα νομιζεις οτι σε γουσταρουν, ποσες φορες την ειχα πατησει ετσι και στο τελος μαζευα ολη την αγενεια οταν επιχειρουσα το κατι παραπανω. ενταξει αυτες που σε γουσταρουν το κανουν για να σε κερδισουν αλλα και αυτες μετα σε γαμανε αλλιως..

ουστ ηλιθιες...πουτανες και παλι.ολη η ευγενια του κοσμου στο καβλι μου με 20 ευρω
 

pavlos8080

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
η προσποιηση ειναι ενα αλλο φλεγον θεμα...παντως υπαρχουν πολλες που ειναι τοσο καλες ηθοποιοι που σου γελανε και σε κοιτανε στα ματια τοσο γλυκα και πονηρα που ευλογα νομιζεις οτι σε γουσταρουν, ποσες φορες την ειχα πατησει ετσι και στο τελος μαζευα ολη την αγενεια οταν επιχειρουσα το κατι παραπανω. ενταξει αυτες που σε γουσταρουν το κανουν για να σε κερδισουν αλλα και αυτες μετα σε γαμανε αλλιως..
φίλε μου, είναι κλασσική η περίπτωση που αναφέρεις. Αλλά για να το καταλάβεις και να το δικαιολογήσεις εν μέρει θα πρέπει να το εντοπίσεις στον εαυτό σου πρώτα, και πες μου αν λέω μαλακίες…
Πόσες φορές δεν έχεις δει ένα γκομενάκι, που δεν το γουστάρεις, ούτε τρελαίνεσαι και να το γνωρίσεις, αλλά θα το έπαιρνες χωρίς πρόβλημα (γιατί ως γνωστόν ο καλός ο μύλος…). Και σου έρχεται μια μέρα με τα μακιγιάζ της, και τα κολλητά της, και τα χτενίσματα, και τα αρώματα κι ότι γουστάρεις… Μένεις μαλάκας εσύ, έχεις και ένα μήνα να γαμήσεις, τι κάνεις; Κάνεις τον αδιάφορο ότι κάτι ψάχνεις στα συρτάρια σου; Κοιτάς τις γωνίες στο ταβάνι μήπως δεις καμιά αράχνη; Ή συγκεντρώνεσαι στην δουλειά σου και κλείνεις ότι εκκρεμότητα είχες αφήσει ανοιχτή τον τελευταίο μήνα; Άσε μας ρε φίλε! Αστράκια κάνουν τα μάτια σου, βαράνε τζακ ποτ και κερνάς κι όλο το μαγαζί.
Οπότε πας, πλησιάζεις ως κλασσικό greek καμάκι, και τις λες «στις ομορφιές σου είσαι σήμερα Κουλάρα», ή «Κούλα μου η κουλάρα σου», ή «ας το κολόπαιδο τον Κυριάκο», και ο νοών νοείτο και ο πεινασμένος αδικείτο (/άσχετο).
Τρελαίνεται η γκόμενα, μαμάω, ροκάρω, τον έριξα τον γκόμενο, είμαι θεά η πουτάνα, κου του λου, κου του λου, κου του λου.
Έλα όμως που την επόμενη μέρα αντιλαμβάνεσαι, ότι ή αυτή είχε κρίση ομορφιάς ή εσύ είχες κρίση αγαμίας; Πες μου ρε φίλε, τι κάνεις; Ας το πιούμε και το ποτήριον ετούτο; Ε, όχι ρε φίλε… Έχεις κι ένα όνομα, ένα status σε αυτήν την κοινωνία… Τι θα πει ο έτσι, τι θα πει ο αλλιώς;
Πες μου ότι έχω άδικο ρε φίλε, και φεύγω όπως είμαι να βρω συμβολαιογράφο να σκίσω τα διπλώματα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom