Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Επισκέπτης
Χρειαζομασται εισαγωγη και σε αυτο το ειδος.Αν και στην Ταυλανδη πας την αραζεις ενα μηνα και γαμας καθε μερα φτηνα.Εδω κακα τα ψεματα ειναι και καπως τσιμπιμενες οι τιμες.
πρεπει να αποτανθουμε στους μοντς...κατι θα ξερουν
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
και τι κανεις?γαμας πουτανες να ξεκαβλωνεις και περιμενεις την ιδανικη γκομενα που τελικα δεν υπαρχει
καπως ετσι και απλα περιμενεις γιατι το να κυνηγας γκομενα ειναι χειροτερο απο το να κυνηγας πουτανα...στην τελικη αν δεις τα σκουρα την πουτανα την πληρωνεις και σου καθεται ενω την γκομενα θα την πληρωνεις και μπορει να μην σου κατσει..θυμαμαι μια που μετα απο 5 ραντεβου μου ελεγε οτι αγαπαει εναν αλλο και μου ζητουσε συμβουλες για να τον καταφερει..την παρατησα εκει που ηταν στην ερημια. μετα εμαθα οτι ο τυπος βγηκε τελικα μαζι της αλλα τελικα δεν της αρεσε...αβυσσος :idiot:
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
σιγουρα.20 ειμαι φιλε,καλο???δεν ειμαι και τοσο χαλια απλως απογοητευομαι.μεχρι να παω στη φυλης!!!
Της Αντελλας το τσιμπουκι στη Φωκαιας το εχεις δοκιμασει?το καλυτερο παρηγορητικο... :rockon:
 

Επισκέπτης
σιγουρα.20 ειμαι φιλε,καλο???δεν ειμαι και τοσο χαλια απλως απογοητευομαι.μεχρι να παω στη φυλης!!!

Καλυτερα να πας για λιγο στην Φυλης παρα να συμβιβαστεις με καμια χοντροκολα μπαζολα στριμμενη που να κανει και την ντιβα μονο και μονο για να λες οτι εχεις γκομενα!Ο συμβιβασμος ειδικα σε μεγαλο βαθμο ειναι πολυ ασχημο πραγμα!!!
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
καπως ετσι και απλα περιμενεις γιατι το να κυνηγας γκομενα ειναι χειροτερο απο το να κυνηγας πουτανα...στην τελικη αν δεις τα σκουρα την πουτανα την πληρωνεις και σου καθεται ενω την γκομενα θα την πληρωνεις και μπορει να μην σου κατσει..θυμαμαι μια που μετα απο 5 ραντεβου μου ελεγε οτι αγαπαει εναν αλλο και μου ζητουσε συμβουλες για να τον καταφερει..την παρατησα εκει που ηταν στην ερημια. μετα εμαθα οτι ο τυπος βγηκε τελικα μαζι της αλλα τελικα δεν της αρεσε...αβυσσος :idiot:
μπορει και στον αλλο να ελεγε οτι αγαπα εσενα και να του ζητουσε συμβουλες για να σε ριξει...και οι δυο σκατα συμβουλες της δωσατε! :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Καλυτερα να πας για λιγο στην Φυλης παρα να συμβιβαστεις με καμια χοντροκολα μπαζολα στριμμενη που να κανει και την ντιβα μονο και μονο για να λες οτι εχεις γκομενα!Ο συμβιβασμος ειδικα σε μεγαλο βαθμο ειναι πολυ ασχημο πραγμα!!!
και παλι θα συμφωνησω.συμβιβασμους και υποχωρησεις κανεις μονο οταν κι ο αλλος σου δειχνει δειγματα σεβασμου
 

Επισκέπτης
και παλι θα συμφωνησω.συμβιβασμους και υποχωρησεις κανεις μονο οταν κι ο αλλος σου δειχνει δειγματα σεβασμου

Ακριβως...Και μεχρι και ενα σημειο παλι.Γιατι κακα τα ψεματα και καλη κοπελα και συνεσταλμενη και λογικη να βρεθει αμα ειναι σαν διμετρη ντουλαπα ε τι συμβιβασμο να κανεις...
 

Επισκέπτης
Ακριβως...Και μεχρι και ενα σημειο παλι.Γιατι κακα τα ψεματα και καλη κοπελα και συνεσταλμενη και λογικη να βρεθει αμα ειναι σαν διμετρη ντουλαπα ε τι συμβιβασμο να κανεις...
εκει δουλευει η κατω λογικη αυτοματως
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ακριβως...Και μεχρι και ενα σημειο παλι.Γιατι κακα τα ψεματα και καλη κοπελα και συνεσταλμενη και λογικη να βρεθει αμα ειναι σαν διμετρη ντουλαπα ε τι συμβιβασμο να κανεις...
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Ακριβως...Και μεχρι και ενα σημειο παλι.Γιατι κακα τα ψεματα και καλη κοπελα και συνεσταλμενη και λογικη να βρεθει αμα ειναι σαν διμετρη ντουλαπα ε τι συμβιβασμο να κανεις...
συνηθως τυγχανει αυτες ειναι οι συνεσταλμενες και λογικες... :headbang:
 

Επισκέπτης
γιατι δεν εχουν ρευμα στο υπουργειο πολιτισμου?


...επεσε ο γενικος...
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
ειμαστε πιο απλα ζωα εμεις,καβλωνουμε ξεκαβλωνουμε,τελος.και ασε τις αλλες να διαβαζουν κοσμοπολιταν αντι να γαμιουνται
εμενα με καυλωνει και με ξεκαυλωνει ο persona, σημερα με εστειλε σε μπουρδελο μονο με το γλυφιτζουρακι..να ναι καλα.. ;)
 

Επισκέπτης
συνηθως τυγχανει αυτες ειναι οι συνεσταλμενες και λογικες... :headbang:

Δυστυχως στην Ελλαδα επικρατει και η αντιληψη οτι η εμφανιση δεν ειναι το παν και ειναι πιο σημαντικα τα εσωτερικα προσοντα μιας κοπελας.Αυτο βεβαια εχει καραπαρεξεγηθει με αποτελεσμα να υπαρχει μια γενικη αδιαφορια σε θεματα εμφανισης και ειδικα σιλουετας.Ετσι οι πιο πολες προτιμουν να μοστραρουν τα δηθεν εσωτερικα τους χαρισματα αδιαφοραντας για ολα τα αλλα και δυστυχως υπαρχουν αρκετοι μαμακες που συμβιβαζονται και τις εξυψωνουν και τις δικαιολογουν και το χαλι αυτο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom