Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Επισκέπτης
ωχ...
την έχεις πατήσει έτσι?

Μπα δεν θα το έλεγα... εγώ την έχω βρει την άκρη. Την έχω γραμμένη στα αρχίδια μου και το μόνο που με ενδιαφέρει είναι ο γιος μου :) Απλά αν τα ήξερα πιο πριν (τα ήξερα δηλαδή, τα άκουγα... αλλά άλλο να τα ακούς και άλλο να τα ζεις) θα παντρευόμουνα στα 40 μου μια 25άρα και τα πράγματα θα ήταν εντελώς διαφορετικά ;)
 

mama

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2005
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
χαχαχαχαχαχαχαχαχα
Μια χαρά σε βρίσκω!
 

Iani07

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2007
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Το βίντεο δεν χρειάζεται ήχο για να καταλάβεις ένα τσόκαρο να τσακώνεται με εναν μαλάκα(ελεεινίδα με ελληνάρα), απλά δεν σε συμφέρει να πείς άποψη.

Θα ηθελες πολυ να ειναι όπως τα λες... Δεν είναι ομως. Δεν είσαστε οι γυναικες μας, οι γυναικες μας είναι αυτές που διαλέγουμε εμεις και μονον και γίνονται συντρόφοι μας στην ζωή.

Οκ, υπάρχουν ακομα κάποιοι που μπορείτε και τους πείθετε οτι θέλετε... Γιαυτό συνεχίζετε. Μανάδες μας και αδελφές μας, δεν είναι οι συντρόφοι μας στην ζωή.

Συντρόφοι μας στην ζωή είναι οι γυναίκες μας. Εχει υπόψιν σου τι σημαίνει αυτό? Δεν έχεις! Και ούτε θα μάθεις ποτέ σου. Δεν θα στεναχωρηθεί κανείς, να είσαι σίγουρη.

Και για αυτούς που καταφέρνεις να τους παίζεις στα δάχτυλα( ακούνε μόνον τις μαναδες και τις αδελφές τους, και λέγονται ελληνάρες).. ποτε δεν θα σε κανουν να χύσεις οπως σου αξίζει.. δεν σου έδειξε κανείς.. και ούτε θα σου δείξει..


Το πρώτο βιντεάκι δεν το κρινω γιατί δεν έχω ήχο να το ακούσω

Το δευτερο όμως το έχω ξαναδεί και το βρίσκω απαράδεκτο.

Εκτός αυτού που λέει ο Biggest για το αν θα το κάνανε στη μάνα ή στην αδερφή κάποιου έχω να πω αν το κάνανε στον ίδιο θα του άρεσε? Στον μπαμπάκα του που γυρνάει με τις σακούλες απο το σουπερ μάρκετ?

Και με τον τίτλο τα παίρνω λίγο του θέματος... Ελλεεινίδες ξε-ελλεεινίδες, αυτές είμαστε και καλώς ή κακώς είμαστε οι μάνες, οι αδερφές σας και οι γυναίκες σας...

Ας προσανατολιστούν αυτοί που θέλουν σε άλλες ενθικότητες και ας αφήσουν την κριτική για τον καθρέφτη τους.

Και τώρα βρίστε όσο θέλετε...
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.710
Κριτικές
3
Like
4.707
Πόντοι
606
γαματο το 1ο βιντεο παιδια,πολυ γελιο  :2funny:
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
34
Πόντοι
16
πεθανα στα γελια τι να σου πω τοσο πολυ που θα ηθελα να μου το κανουν κ εμενα :jerking:

Πολύ γέλιο ή πολύ μαλάκες αυτοί που τα κάνουν αυτά; Δηλαδή ρε φιλαράκι αν ένας τέτοιος σκατομαλάκας έκανε αυτήν την πουστιά στην αδελφή σου , ή την γκομενά σου , θα γουσταρες το σκηνικό και θα γέλαγες; :jerking: :jerking: :jerking:

Το πρώτο βιντεάκι δεν το κρινω γιατί δεν έχω ήχο να το ακούσω

Το δευτερο όμως το έχω ξαναδεί και το βρίσκω απαράδεκτο.

Εκτός αυτού που λέει ο Biggest για το αν θα το κάνανε στη μάνα ή στην αδερφή κάποιου έχω να πω αν το κάνανε στον ίδιο θα του άρεσε? Στον μπαμπάκα του που γυρνάει με τις σακούλες απο το σουπερ μάρκετ?

Και με τον τίτλο τα παίρνω λίγο του θέματος... Ελλεεινίδες ξε-ελλεεινίδες, αυτές είμαστε και καλώς ή κακώς είμαστε οι μάνες, οι αδερφές σας και οι γυναίκες σας...

Ας προσανατολιστούν αυτοί που θέλουν σε άλλες ενθικότητες και ας αφήσουν την κριτική για τον καθρέφτη τους.

Και τώρα βρίστε όσο θέλετε...
Εγώ πάντως γέλασα με το βίντεο το έγραψα εδώ και αυτό ήταν όλο...

Δεν έκρινα αν ήταν σωστό ή όχι ή αν πως θα μου φαινόταν να το κάνουν στην κοπέλα μου - αδερφή μου - μάνα μου..

Υ.Γ. Μερικά πράγματα που είναι <<τραγικά>> και παράλληλα σε κάνουν να γελάς ονομάζονται ... ΤΡΑΓΕΛΑΦΙΚΑ.... Οκ κύριοι κατακριτές ??? :cool2:
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
Ελληνίδες σε διακοπές  :2funny:

[youtube=425,350]L0oUeZWu4VM[/youtube]
καλα επαθα πλακα.ο τυπος πηγαινε καλα?η ειχε κανει μαθηματα νιρβανα στο θιβετ?αντι να σηκωθει να της πεταξει την καρεκλα στο κεφαλι,και αν ξανασηκωθει να της σπασει τη μυτη,αυτος το επαιζε μαθητης του δαλαι λαμα.ε ρε που καταντησαμε
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
18
Πόντοι
6
Τρελό γέλιο! Χαχαχαχαχαχαχα
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Αγαπητοί φίλοι!!

Αφιερωμένο  σε όλους  τους άντρες της Ελλάδος  που  ξεροσταλιάζουν(τα έκανα και εγώ πρίν 10 χρόνια!!) στα clubs τρώγωντας 32,000,000  χυλόπιτες απο σαβούρες ...Ελλεεινηδες...

Χώρα: Ισλανδία

Βγήκε 1η χώρα στον κόσμο  σε δείκτη ανθρώπινης ανάπτυξης (κατα κεφαλήν εισόδημα $ 45,000, μεσος όρος ζωής , ισότητα).

Χώρα ακριβή με  1,600 Εuro βασικό ..Ταμείο ανεργειας για πέντε χρόνια 1300 euro  
η το 80% του προηγούμενου μισθού..(υπαλληλος Macdonalds 1900 euro)..


η πληκτρολογήστε στο  google.gr    .. Icelandic girls get busy in Reykjavik  video

Μια Ισλανδέζα λέει σε συνέντευξη στην Oprah (USA) ...

Ιt is  a norm in Iceland to have  sex  from the first date ..

Εντάξει  κοπέλα  μου είπαμε  ..προσωπικά  και απο το πεμπτο  ραντεβου δεν εχω προβλημα!!!!


PS  ..Η συγκεκριμένη διεύθυνση http... αφορά την νυχτερινή ζωή στο μουντό και ξενέρωτο Ρεκιαβικ ..
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Αγαπητοί φίλοι!!

Αφιερωμένο  σε όλους  τους άντρες της Ελλάδος  που  ξεροσταλιάζουν(τα έκανα και εγώ πρίν 10 χρόνια!!) στα clubs τρώγωντας 32,000,000  χυλόπιτες απο σαβούρες ...Ελλεεινηδες...

Χώρα: Ισλανδία

Βγήκε 1η χώρα στον κόσμο  σε δείκτη ανθρώπινης ανάπτυξης (κατα κεφαλήν εισόδημα $ 45,000, μεσος όρος ζωής , ισότητα).

Χώρα ακριβή με  1,600 Εuro βασικό ..Ταμείο ανεργειας για πέντε χρόνια 1300 euro 
η το 80% του προηγούμενου μισθού..(υπαλληλος Macdonalds 1900 euro)..


η πληκτρολογήστε στο  google.gr    .. Icelandic girls get busy in Reykjavik  video

Μια Ισλανδέζα λέει σε συνέντευξη στην Oprah (USA) ...

Ιt is  a norm in Iceland to have  sex  from the first date ..

Εντάξει  κοπέλα  μου είπαμε  ..προσωπικά  και απο το πεμπτο  ραντεβου δεν εχω προβλημα!!!!


PS  ..Η συγκεκριμένη διεύθυνση http... αφορά την νυχτερινή ζωή στο μουντό και ξενέρωτο Ρεκιαβικ ..

Αγαπητέ συνάδελφε is2001:
1ον Ποιός φταίει γι'αυτή τη συμπεριφορά των γυναικών απέναντί μας,όταν αντί να τις βάζουμε στη θέση τους όταν χρειάζεται σαν κακομαθημένα που είναι,εμείς παίζουμε το παιχνίδι τους;Μήπως πρέπει να κοτάξουμε στόν καθρέφτη;
2ον αναφέρεις μια χώρα με ΕΝΤΕΛΩΣ διαφορετικά ΗΘΗ από τη δική μας και εντελώς διαφορετική ανατροφή απ'τη δική μας.Δεν μπορείς να συγκρίνεις πατάτες με μήλα.
Φιλικά...
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

 

pipadoros1

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
39
Like
3
Πόντοι
0
Μην την ψάχνετε. Δεν φταίνε αυτές.
Εμείς είμαστε οι μαλάκες που τους έχουμε δώσει αξία.
Τις χιλιοπαρακαλάμε για ένα ραντεβού, τους τάζουμε λαγούς με πετραχίλια για ένα ποτό μαζί μας, προσπαθούμε να τις εντυπωσιάσουμε με την slk. Ε, δεν θέλει και πολύ το μαλακισμένο να καβαλήσει το καλάμι.
Αν όλοι τις έφτυναν και τις είχαν του κλώτσου και του μπάτσου, πιστεύετε οτι θα είχαν τέτοια συμπεριφορά τα μαλακισμένα;
Δεν τον πήραν μόνες τους τον αέρα. Εμείς τους τον δώσαμε, και εμείς πρέπει να τον πάρουμε πίσω.
Ουστ μωρή, θα δώσω 50-100 ευρώ σε μιά ρωσσίδα και θα μου κάνει τεμενάδες. Εσένα τα 100 δεν φτάνουν ούτε το περίπτερο να σε πάω.
Αντε στο διάολο φόλες.

Πηγαίντε σε ένα chat και πείτε μιά καλησπέρα σε 100 γυναίκες απο εκει μέσα.
Στοίχημα οτι δεν θα απαντήσουν ούτε 3-4, και όσες απαντήσουν, με τη μαλακία στο στόμα θα είναι.
ΑΝΤΕ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!
Πουτάνες και πάλι πουτάνες. Αυτές τουλάχιστον είναι μόνο στο σώμα και όχι στο μυαλό, και είναι πιο ντόμπρες απο πολλές απο σας.

Τα είπα και ξεθύμανα. Επιτέλους τέλος. Μην τους δίνετε αξία. Δεν αξίζουν μία.
 

Επισκέπτης
Αγαπητέ συνάδελφε is2001:

2ον αναφέρεις μια χώρα με ΕΝΤΕΛΩΣ διαφορετικά ΗΘΗ από τη δική μας και εντελώς διαφορετική ανατροφή απ'τη δική μας.Δεν μπορείς να συγκρίνεις πατάτες με μήλα.
Φιλικά...
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Και για καλο το λες οτι εχουμε διαφορετικα Ηθη?
Μα για αυτο ειμαστε για τον πουτσο γιατι μας εχει φαει ο ψευτοσυντηρητισμος μας και η ηθικολογια.Για τον πουτσο μας και τα Ηθη μας και ολες οι δηθεν αξιες της πουτσοΕλλαδας.
Και εχουμε σαβουρες κομπλεξικες που παραλληλα το παιζουν και του κατηχητικου.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
αντε αντε ν αρχισει η μεταναστευση... μπας κ γλιτωσουμε την συνεχη επαναληψη τετοιων θεματων :P

παρτε κ τον αερα σας μαζι... κ την αξια σας... κ τους λαγους σας... κ τα πετραχειλια σας... κ μεις θα σας κουναμε το μαντιλι... :crazy:

 

Επισκέπτης
Πουτάνες και πάλι πουτάνες. Αυτές τουλάχιστον είναι μόνο στο σώμα και όχι στο μυαλό, και είναι πιο ντόμπρες απο πολλές απο σας.

Τα είπα και ξεθύμανα. Επιτέλους τέλος. Μην τους δίνετε αξία. Δεν αξίζουν μία.

Πολυ σωστη τοποθετηση!
+1
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
 
Ιcelandic girls  No2 ..

Οποιος  ειδε το πρωτο video  clip ...


Ας δει και το  δεύτερο...



Tι λέγαμε ..για Ελλεεινήδες και  SLK ....!!???
 

Επισκέπτης
παιδια ο μεγιστος αρχηγος ολων των εποχων το ειπε καθαρα....παρτε εδω καποιες συμβουλες για το καμακι κ διαβαστε για να μαθαινεται τι εστι αντρας...το ρεζουμε ΄΄ειναι περουκα στο μαλλι σπασμενο καρπο λιφτινγκ αλλα ψινακης κ φωνη αλλα γαλητης΄΄ :2funny: :2funny:

 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
Παιδες γενικα οι βορειοευρωπαιες ειναι τελειως ακομπλεξαριστες!! δειτε πχ αγγλια γερμανια...ισλανδια...
οσον αφορα προηγουμενα ποστς δηλωνω οτι εχω το προνομιο λογω δουλιας να ξερω οτι αυτο που δηλωθηκε πριν οτι αλλιως ηταν πριν ο αντρας φαινεται αμεσως στην πρωτη γραμμη των αιτησεων διαζυγιων!!ΟΜΩΣ!! πολλες φορες ΚΑΙ οι γυναικες αλλιως ηταν πριν αλλιως μετα τον γαμο!! (βλ. συζυγικο σεξ! :grin:)

οποιος θελει διαζυγιο πμ μου!! :rockon:
 

Επισκέπτης
IS2001 το τραγουδι στο πρωτο βιντεο γαμαει.Ξερεις ποιο ειναι?
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
 
Ιcelandic girls  No2 ..

Οποιος  ειδε το πρωτο video  clip ...


Ας δει και το  δεύτερο...



Tι λέγαμε ..για Ελλεεινήδες και  SLK ....!!???

 Σαν καλοστημενο προμοταρισμα μου κανει ολο το θεμα....με τα κρυοκωλα κοριτσια απο Ισλανδια που τα fuck απο το πρωτο ραντεβου...
 

Επισκέπτης
  Σαν καλοστημενο προμοταρισμα μου κανει ολο το θεμα....με τα κρυοκωλα κοριτσια απο Ισλανδια που τα fuck απο το πρωτο ραντεβου...

Προτιμησε τοτε τις χοντροκολες σαβουρες που θελουν το μισο χοντο στις τραβελοφατσες τους για να βλεπονται που σου καθονται μετα απο ενα μηνα κλαψομουνιασης.

Αυτο το σκεπτικο σαν το δικο σου ειναι που εχει κανει ετσι τις Ελεινιδες.
 

lolita2006

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
223
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Ελεος.Μακρια.Οσο πιο μακρια.Ας κανουν την "επανασταση" τους.Δε χρειαζεται να τις τρωμε και στη μαπα.Υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom