Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Αν λέμε χειρότερα 10 χρόνια μετά, σημαίνει ότι δεν καταφέραμε να αλλάξουμε την κοινωνία. *P
Αν αφυπνιστεί όντως η κοινωνία, το thread θα πάψει να έχει λόγο ύπαρξης κάποια στιγμή.

Όχιιιιιιι εγώ θα γίνω όσο χειρότερη μπορώ τότε, δε θέλω να σταματήσει το θρεεεντ  :boobies: :boobies: :rockon: :rockon: :rockon:
 

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
Όχιιιιιιι εγώ θα γίνω όσο χειρότερη μπορώ τότε, δε θέλω να σταματήσει το θρεεεντ  :boobies: :boobies: :rockon: :rockon: :rockon:

Σιγά μην σταματήσει αυτό το θρεντ..
βρέξει χιονίσει,μιουταριστούν ξεμιουταριστούν
οι κοπέλες πάντα επίκαιρο θα ΄ναι.. :P
και ναι χωρίς bite και mounitsa δεν λέει μια..
 

freiheit

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Συμφωνω απολυτως duracell!

συντηρωντας εδω καποιες ελλεινιδες απλα μεταφερεις την καταντια που υπαρχει εξω και εδω.

βλεπεις πουστονεα να τρεχουν πισω απο τον κωλο τους για ενα τους σχολιο.

και το πιο επικυνδινο ,ποιος ο λογος να εχεις τις ελλεινιδες και στο φορουμ και να εισαι υποχρεωμενος

να υπομενεις τις ιδιες μαλακιες που λενε στην καθημερινη μας ζωη?

μονο αλλοιωση και μαλακιτιδα θα προσφερει στα νεα μελη.

αδερφες θα καταντησουνε ολα τα νεα παιδια σε λιγο.

ουτε στο φορουμ δεν μπορουν να δειξουν πυγμη.οταν τις παιρνουν στα σοβαρα και τις παρακαλανε για ενα σχολιο.

επισης η αλλοιωση της συνειδησης που επιτυχγανουν οι ελλεινιδες χρησιμοποιωντας και την τεχνολογια

ειναι εμφανης στο φορουμ.

και εχει ολες τις προυποθεσεις για να γινει μια κλειστη ανδρικη λεσχη.

ελεος. για πουτανες και για τα ενδιαφεροντα και τις επιθυμιες μας μιλαμε εδω.οχι για τα δικα τους.

εξω οι ελλεινιδες απο το site.

μονο μια εξαιρεση/να επιτρεπονται μονο οι ξενες.και οι θεες κατα προτιμηση. και απαραιτητα οι πουτανες. ;)

πρεπει να ειμαστε λατρεις του ωραιου φυλου(εσωτερικα και εξωτερικα).οχι λατρεις των ελλεινιδων. ;)

Απλα θεός......
 

freiheit

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Ελλεεινίδα  - 7 (25.9%)
Αλλοδαπή - 12 (44.4%)
Ελληνίδα του εξωτερικού - 3 (11.1%)
Καμία, είμαι κατά του γάμου! - 5 (18.5%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 27

Απορώ...μόνο 27 ατομα απαντησανε?
Και κατι αλλο αδιανόητο-απιστευτο , ειναι οτι απο τους 27 , οι 10 διαλέξανε ελλεεινίδα του (εξωτερικού+εσωτερικου).Μιλάμε για ένα 37%! :headbang:
Έννοια σας ομως και η ελλεινίδα του εξωτερικού δεν έχει τιποτα να ζηλεψει απο την ελλεινίδα του εσωτερικού.Ιδιες και απαράλαχτες ειναι...τις ίδιες οικονομικες απαιτησεις έχουν, όπως και την ίδια κυτταριτιδα εχουν στη κωλαθρα και τις ποδαρες τους :jerking:

 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Ελλεεινίδα  - 7 (25.9%)
Αλλοδαπή - 12 (44.4%)
Ελληνίδα του εξωτερικού - 3 (11.1%)
Καμία, είμαι κατά του γάμου! - 5 (18.5%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 27

Απορώ...μόνο 27 ατομα απαντησανε?

ΟΧΙ! Δυστηχώς η ψηφοφορία έχει μηδενιστεί, γιατί έχουν γίνει πολλές απόπειρες αλλοίωσης των αποτελεσμάτων από διάφορους κλώνους...
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
Ελλεεινίδα  - 7 (25.9%)
Αλλοδαπή - 12 (44.4%)
Ελληνίδα του εξωτερικού - 3 (11.1%)
Καμία, είμαι κατά του γάμου! - 5 (18.5%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 27

Απορώ...μόνο 27 ατομα απαντησανε?
Και κατι αλλο αδιανόητο-απιστευτο , ειναι οτι απο τους 27 , οι 10 διαλέξανε ελλεεινίδα του (εξωτερικού+εσωτερικου).Μιλάμε για ένα 37%! :headbang:
Έννοια σας ομως και η ελλεινίδα του εξωτερικού δεν έχει τιποτα να ζηλεψει απο την ελλεινίδα του εσωτερικού.Ιδιες και απαράλαχτες ειναι...τις ίδιες οικονομικες απαιτησεις έχουν, όπως και την ίδια κυτταριτιδα εχουν στη κωλαθρα και τις ποδαρες τους :jerking:



αυτοι ειμαστε...α και αβραμης.
 

freiheit

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
ΟΧΙ! Δυστηχώς η ψηφοφορία έχει μηδενιστεί, γιατί έχουν γίνει πολλές απόπειρες αλλοίωσης των αποτελεσμάτων από διάφορους κλώνους...

Μη μου πεις ότι οι κλωνοι ψηφίζανε ελλεινιδες...γιατι θα ουρλιάξω! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Απορώ...μόνο 27 ατομα απαντησανε?
Και κατι αλλο αδιανόητο-απιστευτο , ειναι οτι απο τους 27 , οι 10 διαλέξανε ελλεεινίδα του (εξωτερικού+εσωτερικου).Μιλάμε για ένα 37%! :headbang:
Έννοια σας ομως και η ελλεινίδα του εξωτερικού δεν έχει τιποτα να ζηλεψει απο την ελλεινίδα του εσωτερικού.Ιδιες και απαράλαχτες ειναι...τις ίδιες οικονομικες απαιτησεις έχουν, όπως και την ίδια κυτταριτιδα εχουν στη κωλαθρα και τις ποδαρες τους :jerking:
κάνεις μεγάλο λάθος.
η εισαγόμενη ελληνίδα διαφέρει πάρα πολύ από την ξένη.
1ον έχει μεγάλη πιθανότητα να έχει πολλά λεφτά.
2ον παίρνει ντόπιο πράμα με νοοτροπία εξωτερικού.
3ον έχεις προοπτική να φύγεις από το μπουρδέλο που ζεις.
4ον είναι πιο απελευθερωμένη(μπορείς να την γαμήσεις από τον κώλο, μπορεί να σου πει για τρίο με καμιά φίλη της,μπορεί να διακαιολογήσει την επίσκεψή σου σε μπουρδέλο μια στο τόσο)

και τα 4 σημεία είναι τεκμηριωμένα από συγγενική περίπτωση
φραγκάτη, ντόπιας(μεσογειακής ομορφιάς, όχι αυτό το μπασταρδεμένο το χαμηλοκώλικο),με  σπίτια στο εξωτερικό(για διακοπές πολέμους πραξικοπήματα),και για το 4ο ήταν συζητήσιμη, τώρα είναι μάνα.
 

freiheit

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
κάνεις μεγάλο λάθος.
η εισαγόμενη ελληνίδα διαφέρει πάρα πολύ από την ξένη.
1ον έχει μεγάλη πιθανότητα να έχει πολλά λεφτά.
2ον παίρνει ντόπιο πράμα με νοοτροπία εξωτερικού.
3ον έχεις προοπτική να φύγεις από το μπουρδέλο που ζεις.
4ον είναι πιο απελευθερωμένη(μπορείς να την γαμήσεις από τον κώλο, μπορεί να σου πει για τρίο με καμιά φίλη της,μπορεί να διακαιολογήσει την επίσκεψή σου σε μπουρδέλο μια στο τόσο)

και τα 4 σημεία είναι τεκμηριωμένα από συγγενική περίπτωση
φραγκάτη, ντόπιας(μεσογειακής ομορφιάς, όχι αυτό το μπασταρδεμένο το χαμηλοκώλικο),με  σπίτια στο εξωτερικό(για διακοπές πολέμους πραξικοπήματα),και για το 4ο ήταν συζητήσιμη, τώρα είναι μάνα.
Και έγω απο συγγενική περιπτωση μιλάω...
Τεσπα τα αλλοδαπα rules!
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Και έγω απο συγγενική περιπτωση μιλάω...
Τεσπα τα αλλοδαπα rules!
...

Συντροφοι  εχω  κανει 5  χρονια στην Αustralia (Βankstown , Gladesville , NSW) ειχα  την ατυχια να γνωρισω κοπελες   απο  την Ελληνοαυστραλιανη κοινοτητα  και  μετα  το εριξα στις Ολλανδεζες και βρηκα την υγεια  μου !!


1) Το  μουνι το εχουν  χρυσο..


2) Πρεπει να εχεις σπιτι ..κοντα  στο  νερο  βαλε $AUD  1,500,000  


3) Αμαξι ΒΜW ..και  Μanager ...Δημοσιο δεν μετραει εκει ..

4) Οι  Ελληνες γονεις  εχουν  φοβερα κομπλεξ εχουν κολλησει  50  χρονια πισω ..



 

freiheit

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
...

Συντροφοι  εχω  κανει 5  χρονια στην Αustralia (Βankstown , Gladesville , NSW) ειχα  την ατυχια να γνωρισω κοπελες   απο  την Ελληνοαυστραλιανη κοινοτητα  και  μετα  το εριξα στις Ολλανδεζες και βρηκα την υγεια  μου !!


1) Το  μουνι το εχουν  χρυσο..


2) Πρεπει να εχεις σπιτι ..κοντα  στο  νερο  βαλε $AUD  1,500,000  


3) Αμαξι ΒΜW ..και  Μanager ...Δημοσιο δεν μετραει εκει ..

4) Οι  Ελληνες γονεις  εχουν  φοβερα κομπλεξ εχουν κολλησει  50  χρονια πισω ..
Δυστηχώς και εδώ τα ίδια σκατα ειναι φιλε μου , η ελλεινίδα πάντα θέλει ο γκομενος να έχει δικό του σπίτι ,και ένα καλό αμάξι..
Τουτεστιν το μουνί εδώ κοστιζει 150.000 euros μινιμουν..και μη φανταστεις οτι μιλαμε για μουνάρες..για την κοπελα της διπλανης πορτας με τα παχάκια της λεμε!
Πάντα η ελλεινίδα θα το παιζει "ανεξάρτητη" με τα λεφτα του έλληνα..θα του κάνει ενα παιδι..θα τον αποξενώσει απο τους φιλους του, και θα γίνει μια χοντρέλα , αν δεν ήταν ήδη απο την αρχη της σχέσης.

Σε σχετικη κουβέντα που είχα σημερα , τι κουβεντα δηλαδη την έκραζα την κοπελα, οι ελλεινίδες με το που φλερτάρουνε με κάποιον τον οραματίζονται με μαυρο κουστούμι έξω απο την εκκλλησια , όποτε το σπίτι ειναι απαραίτητο. lol
Παντα πρεπει να πλαθουν με το μυαλο τους ολόκληρο το μέλλον πρωτου ανοιξουν τα γαμημένα ποδια τους, θαρεις και οπως σωστα ειπες..το μουνί τους αξίζει χρυσάφι! :2funny:

Αληθεια όμως ο πουτσος ο ελληνικος τι αξίζει για αυτες? :2funny: :2funny: :2funny:
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Δυστηχώς και εδώ τα ίδια σκατα ειναι φιλε μου , η ελλεινίδα πάντα θέλει ο γκομενος να έχει δικό του σπίτι ,και ένα καλό αμάξι..
Τουτεστιν το μουνί εδώ κοστιζει 150.000 euros μινιμουν..και μη φανταστεις οτι μιλαμε για μουνάρες..για την κοπελα της διπλανης πορτας με τα παχάκια της λεμε!
Πάντα η ελλεινίδα θα το παιζει "ανεξάρτητη" με τα λεφτα του έλληνα..θα του κάνει ενα παιδι..θα τον αποξενώσει απο τους φιλους του, και θα γίνει μια χοντρέλα , αν δεν ήταν ήδη απο την αρχη της σχέσης.

Σε σχετικη κουβέντα που είχα σημερα , τι κουβεντα δηλαδη την έκραζα την κοπελα, οι ελλεινίδες με το που φλερτάρουνε με κάποιον τον οραματίζονται με μαυρο κουστούμι έξω απο την εκκλλησια , όποτε το σπίτι ειναι απαραίτητο. lol
Παντα πρεπει να πλαθουν με το μυαλο τους ολόκληρο το μέλλον πρωτου ανοιξουν τα γαμημένα ποδια τους, θαρεις και οπως σωστα ειπες..το μουνί τους αξίζει χρυσάφι! :2funny:

Αληθεια όμως ο πουτσος ο ελληνικος τι αξίζει για αυτες? :2funny: :2funny: :2funny:

Μήπως είσαι φίλος του whitey>????
Whiteyyyyyyyyyyyyy σου βρήκα το έτερόν σου ήμισυυυυυυυυ :2funny: :uglystupid:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom