Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (1 μέλη και 37 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Επισκέπτης
lol
Καλά της είπες της καριολας!
Αλλα να ξερεις εννουσε μάλλον οτι της αρεσει να ειναι στην ψυχή bitch και όχι στο σώμα , για αυτό και το έπεξε παρεξηγημένη!

ακόμα χειρότερα για εκείνη!!! ουστ από εδώ βρωμό-Ελλεεινίδα!!!! :pipa1: :pipa1: :pipa1:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
συνάδελφοι παραθέτω εμπειρία από Ελλεεινίδα στο facebook...σπαρταράει πριν από λίγο μου έτυχε...γράφει λοιπόν μια Ελλεεινίδα στο wall της αφού συμπλήρωσε ένα κουίζ που έβγαλε το αποτέλεσμα ότι είναι bitch..."μου αρέσει που είμαι bitch" ..της γράφω και εγώ λοιπόν στο wall "if you are a bitch come and suck my dick" ...και μου απαντάει "έλεος ρε φίλε" :headbang: :headbang: :headbang: τι έλεος? μωρή παλιοκαριόλα Ελλεεινίδα!!! :2on1: :2on1: :2on1:

Ξερειs ποσεs χιλιαδεs Ελλεηνιδεs δηλωνουνε στα διαφορα προφιλ...ταχα μου και καλα...σεξυ???? Σεχυ, Ηοτ, Σoυπερ Ντουπερ Ουαουα  κτλ???....μολιs γινει βεβαια το γνωστον και μη εξαιρετεον τεστ...."Ελα να το αποδειξειs"  εκει......ωπα φρεναρουμε.....Ειπαμε να το λεμε, ειπαμε να το γραφουμε και στο προφιλ.....Αλλα να το κανουμε ...στ αληθεια????ααααααα   ζηταs πολλα!!!! Εδω μονο βιτρινα...Φατε ματια ψαρια!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Επισκέπτης
Ξερειs ποσεs χιλιαδεs Ελλεηνιδεs δηλωνουνε στα διαφορα προφιλ...ταχα μου και καλα...σεξυ???? Σεχυ, Ηοτ, Σoυπερ Ντουπερ Ουαουα  κτλ???....μολιs γινει βεβαια το γνωστον και μη εξαιρετεον τεστ...."Ελα να το αποδειξειs"  εκει......ωπα φρεναρουμε.....Ειπαμε να το λεμε, ειπαμε να το γραφουμε και στο προφιλ.....Αλλα να το κανουμε ...στ αληθεια????ααααααα   ζηταs πολλα!!!! Εδω μονο βιτρινα...Φατε ματια ψαρια!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

έτσι είναι φίλε μου..για αυτό και εμείς όχι αδίκως τις αποκαλούμε Ελλεεινίδες!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357

Πρεπει να το παρουμε χαμπαρι πωs....γενικα γραφονται, οχι γιατι εχουν μεγαλυτερη αναγκη απο μαs στο σεξ....κατα πωs λενε......τριχεs κατσαρεs βεβαια.......αλλα περισσοτερο εκεινο που ζητανε και που μετραει πιο πολυ ειναι η επικοινωνια και η φιλια εστω και ηλεκτρονικη....θελουνε ν ακουνε γλυκολογα κοπλιμεντα....αλλα πισω απ τον παγκο.......Μπροστα δεν βγαινουν κανει τζιζ
 

Επισκέπτης
Πρεπει να το παρουμε χαμπαρι πωs....γενικα γραφονται, οχι γιατι εχουν μεγαλυτερη αναγκη απο μαs στο σεξ....κατα πωs λενε......τριχεs κατσαρεs βεβαια.......αλλα περισσοτερο εκεινο που ζητανε και που μετραει πιο πολυ ειναι η επικοινωνια και η φιλια εστω και ηλεκτρονικη....θελουνε ν ακουνε γλυκολογα κοπλιμεντα....αλλα πισω απ τον παγκο.......Μπροστα δεν βγαινουν κανει τζιζ

;) :thumbsup:
 

freiheit

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Ξερειs ποσεs χιλιαδεs Ελλεηνιδεs δηλωνουνε στα διαφορα προφιλ...ταχα μου και καλα...σεξυ???? Σεχυ, Ηοτ, Σoυπερ Ντουπερ Ουαουα  κτλ???....μολιs γινει βεβαια το γνωστον και μη εξαιρετεον τεστ...."Ελα να το αποδειξειs"  εκει......ωπα φρεναρουμε.....Ειπαμε να το λεμε, ειπαμε να το γραφουμε και στο προφιλ.....Αλλα να το κανουμε ...στ αληθεια????ααααααα   ζηταs πολλα!!!! Εδω μονο βιτρινα...Φατε ματια ψαρια!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Πάντα αυτο γίνεται..
Πάντος παντα να κοιτατε εξονυχιστικά ενα γυναικιο προκλητικό προφιλ, γιατι τις προαλλες στο fb μου έτυχε ενας μαλακας που μετετρεψε το προφιλ του σε γυναικιο , και μαλιστε διέδιδε οτι ειναι CG!Μου έστειλε και μηνυμα για να δει αμα ενδιαφέρομαι  :jerking:
Πονηρευτητα γιατι απο κατι κουιζ που έκανε ειδα οτι το fb αναφερόταν στο αποτελεσμα του προφιλ με τη λεξη "του" και οχι "της"... :2funny: :2funny: :2funny:
Μετα πηγα να δω το τα older posts , και με εκλπηξη διαπιστωσα οτι οταν πρωτο δημιουργησε το προφίλ στο fb λεγοταν ΔΗΜΗΤΡΗΣ!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
δυστυχωs!!!!!!!!εχω αφθονεs τετοιεs γνωριμιεs που τουλαχιστον στα email κανουνε παπαδεs.......μεχρι εκει μονο.....Οταν τουs ειπα ελα να το κανουμε στη πραξη...κωλωσαν....Δεν τιs πιεζω γιατι μου στελνουν φιλακια το πρωι κι αλλεs τετοιεs μαλακιουλεs...εικονιτσεs, βιντεακια κλπ....Ομωs δεν τιs παιρνω στα σοβαρα πλεον...Ειναι σαν να βλεπειs στην βιτρινα  την Πορσε καγιεν.....ξερειs οτι δεν θα την αγορασειs ποτε, αλλα σ αρεσει να την βλεπειs να γυαλιζει στην εκθεση.... :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Κυκλοφόρησε ένα πρώιμο τρέιλερ της υπερπαραγωγής "Τι τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεεινίδες;" :rockon: :rockon:
Το φινάλε το είχατε προβλέψει, σωστά;;;; :2funny: :2funny:
 

leopard

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2009
Μηνύματα
374
Like
0
Πόντοι
1
Αφιερωμένο σε κάθε Ελλεεινίδα 35 χρονώνε, ανύπαντρη, ψωνάρα, δήθεν ανεξάρτητη και συνειδητοποιημένη γκόμενα :
Οι Ελλεεινίδες μικρές δεν ξέρουν τί θέλουν. Την έχουν δει θεές. Νιώθουν ότι με τα βυζιά και τα μπουτάκια τους μπορούν να κατακτήσουν όλους τους άντρες, όλο τον κόσμο. Ότι μπορούν συνέχεια να περνάει το δικό τους. Μια μειοψηφία μόνο από αυτές θα το πετύχει.
Η πλειοψηφία όμως αυτών μόλις φτάσει περίπου στα 33-34-35, (προσ)γειωμένες πλέον, ξέρουν τι θέλουν.
Μα είναι αργά πια μικρή μου πριγκιπέσσα. Τώρα πια μεγάλωσες  :grin:.  Κανείς δεν σε θέλει τώρα!
Και αρχίζουν πλέον σ'αυτή την ηλικία να λένε τις γνωστές μαλακίες τους : μα πού πήγαν οι άντρες?
Άραγε γιατί περίμεναν τόσο πολύ? Ο ένας τους ξύνιζε, ο άλλος τους βρώμαγε. Κανέναν της προκοπής δεν έβρισκαν τόσα χρόνια?

Μάλλον η αλήθεια είναι ότι κανείς δεν άντεχε τις υστερίες τους, τα ψέμματα τους, την προδοσία τους και το στυλάκι τους.
  Και θα πω κάτι πολύ κακό τώρα : καλά να πάθουν, όπως στρώνεις έτσι κοιμάσαι, λέει η παροιμία.
 
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Αφιερωμένο σε κάθε Ελλεεινίδα 35 χρονών, ανύπαντρη, ψωνάρα, δήθεν ανεξάρτητη και συνειδητοποιημένη γκόμενα :
Οι Ελλεεινίδες μικρές δεν ξέρουν τί θέλουν. Την έχουν δει θεές. Νιώθουν ότι με τα βυζιά και τα μπουτάκια τους μπορούν να κατακτήσουν όλους τους άντρες, όλο τον κόσμο. Ότι μπορούν συνέχεια να περνάει το δικό τους. Μια μειοψηφία μόνο από αυτές θα το πετύχει.
Η πλειοψηφία όμως αυτών μόλις φτάσει περίπου στα 33-34-35, (προσ)γειωμένες πλέον, ξέρουν τι θέλουν.
Μα είναι αργά πια μικρή μου πριγκιπέσσα. Τώρα πια μεγάλωσες  :grin:.  Κανείς δεν σε θέλει τώρα!
Και αρχίζουν πλέον σ'αυτή την ηλικία να λένε τις γνωστές μαλακίες τους : μα πού πήγαν οι άντρες?
Άραγε γιατί περίμεναν τόσο πολύ? Ο ένας τους ξύνιζε, ο άλλος τους βρώμαγε. Κανέναν της προκοπής δεν έβρισκαν τόσα χρόνια?
Μάλλον η αλήθεια είναι ότι κανείς δεν άντεχε τις υστερίες τους, τα ψέμματα τους, την προδοσία τους και το στυλάκι τους.
   Και θα πω κάτι πολύ κακό τώρα : καλά να πάθουν, όπως στρώνεις έτσι κοιμάσαι, λέει η παροιμία.

χαχαχαχα υπενθυμίζω κ το σχετικό μας thread... :2funny:
 

Επισκέπτης
Αφιερωμένο σε κάθε Ελλεεινίδα 35 χρονώνε, ανύπαντρη, ψωνάρα, δήθεν ανεξάρτητη και συνειδητοποιημένη γκόμενα :
Οι Ελλεεινίδες μικρές δεν ξέρουν τί θέλουν. Την έχουν δει θεές. Νιώθουν ότι με τα βυζιά και τα μπουτάκια τους μπορούν να κατακτήσουν όλους τους άντρες, όλο τον κόσμο. Ότι μπορούν συνέχεια να περνάει το δικό τους. Μια μειοψηφία μόνο από αυτές θα το πετύχει.
Η πλειοψηφία όμως αυτών μόλις φτάσει περίπου στα 33-34-35, (προσ)γειωμένες πλέον, ξέρουν τι θέλουν.
Μα είναι αργά πια μικρή μου πριγκιπέσσα. Τώρα πια μεγάλωσες  :grin:.  Κανείς δεν σε θέλει τώρα!
Και αρχίζουν πλέον σ'αυτή την ηλικία να λένε τις γνωστές μαλακίες τους : μα πού πήγαν οι άντρες?
Άραγε γιατί περίμεναν τόσο πολύ? Ο ένας τους ξύνιζε, ο άλλος τους βρώμαγε. Κανέναν της προκοπής δεν έβρισκαν τόσα χρόνια?

Μάλλον η αλήθεια είναι ότι κανείς δεν άντεχε τις υστερίες τους, τα ψέμματα τους, την προδοσία τους και το στυλάκι τους.
   Και θα πω κάτι πολύ κακό τώρα : καλά να πάθουν, όπως στρώνεις έτσι κοιμάσαι, λέει η παροιμία.
 

Και τοτε ανακαλυπτουν το internet. Και νιωθουν παλι γυναικες, επιθυμητες και πιστευουν οτι τιποτα δεν χαθηκε, οτι μπορουν να κανουν μια νεα αρχη. Και περνουν παλι τ΄αρχιδια μου.
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566
Αφιερωμένο σε κάθε Ελλεεινίδα 35 χρονώνε, ανύπαντρη, ψωνάρα, δήθεν ανεξάρτητη και συνειδητοποιημένη γκόμενα :
Οι Ελλεεινίδες μικρές δεν ξέρουν τί θέλουν. Την έχουν δει θεές. Νιώθουν ότι με τα βυζιά και τα μπουτάκια τους μπορούν να κατακτήσουν όλους τους άντρες, όλο τον κόσμο. Ότι μπορούν συνέχεια να περνάει το δικό τους. Μια μειοψηφία μόνο από αυτές θα το πετύχει.
Η πλειοψηφία όμως αυτών μόλις φτάσει περίπου στα 33-34-35, (προσ)γειωμένες πλέον, ξέρουν τι θέλουν.
Μα είναι αργά πια μικρή μου πριγκιπέσσα. Τώρα πια μεγάλωσες  :grin:.  Κανείς δεν σε θέλει τώρα!
Και αρχίζουν πλέον σ'αυτή την ηλικία να λένε τις γνωστές μαλακίες τους : μα πού πήγαν οι άντρες?
Άραγε γιατί περίμεναν τόσο πολύ? Ο ένας τους ξύνιζε, ο άλλος τους βρώμαγε. Κανέναν της προκοπής δεν έβρισκαν τόσα χρόνια?

Μάλλον η αλήθεια είναι ότι κανείς δεν άντεχε τις υστερίες τους, τα ψέμματα τους, την προδοσία τους και το στυλάκι τους.
   Και θα πω κάτι πολύ κακό τώρα : καλά να πάθουν, όπως στρώνεις έτσι κοιμάσαι, λέει η παροιμία.
 

:rockon: :rockon: :rockon: με μια μικρή διόρθωση... Και αρχίζουν πλέον σ'αυτή την ηλικία να λένε τις γνωστές μαλακίες τους : Γιατί οι άντρες δεν παντρεύονται σήμερα?
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Αφιερωμένο σε κάθε Ελλεεινίδα 35 χρονώνε, ανύπαντρη, ψωνάρα, δήθεν ανεξάρτητη και συνειδητοποιημένη γκόμενα :
Οι Ελλεεινίδες μικρές δεν ξέρουν τί θέλουν. Την έχουν δει θεές. Νιώθουν ότι με τα βυζιά και τα μπουτάκια τους μπορούν να κατακτήσουν όλους τους άντρες, όλο τον κόσμο. Ότι μπορούν συνέχεια να περνάει το δικό τους. Μια μειοψηφία μόνο από αυτές θα το πετύχει.
Η πλειοψηφία όμως αυτών μόλις φτάσει περίπου στα 33-34-35, (προσ)γειωμένες πλέον, ξέρουν τι θέλουν.
Μα είναι αργά πια μικρή μου πριγκιπέσσα. Τώρα πια μεγάλωσες  :grin:.  Κανείς δεν σε θέλει τώρα!
Και αρχίζουν πλέον σ'αυτή την ηλικία να λένε τις γνωστές μαλακίες τους : μα πού πήγαν οι άντρες?
Άραγε γιατί περίμεναν τόσο πολύ? Ο ένας τους ξύνιζε, ο άλλος τους βρώμαγε. Κανέναν της προκοπής δεν έβρισκαν τόσα χρόνια?

Μάλλον η αλήθεια είναι ότι κανείς δεν άντεχε τις υστερίες τους, τα ψέμματα τους, την προδοσία τους και το στυλάκι τους.
   Και θα πω κάτι πολύ κακό τώρα : καλά να πάθουν, όπως στρώνεις έτσι κοιμάσαι, λέει η παροιμία.
 


το θεμα ειναι να τους γυρισουν την πλατη οι ελληνες γιατι

αν παρολαυτα και στα 30 την παντρευτουν παλι μαλακες θαναι.

το θεμα ειναι να απορριψουν τελειως τις ελληνιδες για κατι σοβαρο

και να τις εχουν μονο για το σεξ.αυτο θα ειναι η μαγκια.

να βλεπουν σοβαρα μονο τις ξενες.


αλλα ειπαμε θελει αρχιδια να πας κοντρα στο κατεστημενο.

τι θα πει η μαμα .. :cheesy:

τι θα πουν οι συγγενεις..


αμα παρεις ξενη..
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Το έχω ξαναγράψει κάπου, αλλά δεν πειράζει μια φορά ακόμα...

Θεωρώ ότι η διάδοση του Forum μας τα τελευταία χρόνια έχει συμβάλει τα μέγιστα στην "αφύπνιση" των νεο-Ελλήνων... ;) :rockon:
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566
Το έχω ξαναγράψει κάπου, αλλά δεν πειράζει μια φορά ακόμα...

Θεωρώ ότι η διάδοση του Forum μας τα τελευταία χρόνια έχει συμβάλει τα μέγιστα στην "αφύπνιση" των νεο-Ελλήνων... ;) :rockon:

...ΜΕΓΆΛΗ ΑΛΗΘΕΙΑ  :rockon: :rockon: :rockon:

...γνωρίζω πλέον αρκετούς που έχουν μυηθεί στις ιδέες του Forum μας και ιδιαιτέρως του "Τι τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεεινίδες;" :rockon: :rockon: :rockon:
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
εχει διαφορα αν ειναι Αλβανεζα ή Ρωσίδα κτλ.Συμφωνεις ?

οχι. δεν συμφωνω.

οποιος πιστευει κατι τετοιο ειναι βαθυτατα ρατσιστης και κομπλεξικος.

η κοπελα ειτε αλβανεζα ειναι ,ειτε ρωσιδα ειναι το ιδιο. ο χαρακτηρας και η ομορφια μετροανε.

το θεμα ειναι να εχεις τα αρχιδια να κανεις σοβαρη σχεση

και να την παρουσιασεις και στον κυκλο σου. οχι να την εχεις κρυφη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom