Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 76 άτομα (0 μέλη και 76 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.678
Πόντοι
4.655
ρε μεσαιε την βρισκεις και κανεις τετοια στο site?ή μηπως σου βγαινει κατι αλλο οπως ανωμαλια ας πουμε..Πες το γιατι αν το κανεις για πλακα, δεν εχει καθολου, αν το κανεις απο αφελεια......Παλι σταματησε το
 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.678
Πόντοι
4.655
Το λοιπον...επανερχομαι στο θεμα..Ειδα και γνωρισα μια Ελλεηνιδα, αλλο πραμα λεμε..Φαρμακι..δηλητηριο...Αστα να πανε...Εντελως σνομπ στην αρχη αλλα μετα πιασαμε κουβεντουλα και φανηκε λιγο βλαχακι....Α ρε...Ερχονται ολες στις μεγαλες πολεις γενικα και μετα 2 χρονια..τσουπ ξεπεταγονται...Μην πω νωριτερα
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Και πρέπει να είσαι εδώ? Άλλα sites δεν υπάρχουν?

Ε, ρε τρελό κάψιμο. Καλά έλεγε η κλώνα.

αχαχαχχαχαχαχαχααα, επανήλθαμε μετά το διάλειμμα για διαφημίσεις  :2funny: :2funny:

Πού αλλού προσφέρεται τέτοιο υψηλού επιπέδου κράξιμο όπως αυτό των τελευταίων σελίδων, μου λες; εεεε; μμμμ; όχι, αν ξες δηλαδή πες το μου να επεκτείνω τους ορίζοντές μου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
:2funny:

Μ' αρέσουν επίσης οι mods που υπάρχουν εδώ μέσα. Ας μη βάλω smiley καλύτερα, γιατί θα έχουμε πρόβλημα. :rolleyes:

Καλημέρα boomb :)
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
αχαχαχχαχαχαχαχααα, επανήλθαμε μετά το διάλειμμα για διαφημίσεις  :2funny: :2funny:

Πού αλλού προσφέρεται τέτοιο υψηλού επιπέδου κράξιμο όπως αυτό των τελευταίων σελίδων, μου λες; εεεε; μμμμ; όχι, αν ξες δηλαδή πες το μου να επεκτείνω τους ορίζοντές μου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

μπουμπαρα σουτ εσυ στην δουλεια σου γρηγορα που ασχολησε με το θρεντ ελλεινηδες αφου εισαι ιταλιδα εσυ τι σε νοιαζουν τα ενχωρια???????
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
μπουμπαρα σουτ εσυ στην δουλεια σου γρηγορα που ασχολησε με το θρεντ ελλεινηδες αφου εισαι ιταλιδα εσυ τι σε νοιαζουν τα ενχωρια???????

ρουμάνα γαμώ το φελέκι μου  :headbang: :headbang:  :2funny:



καλημέρα πριστίν  :-*

α, α, ααα είσαι άδικοςςςς πού να μένουν μέχρι τις 5 να κάνουν περιπολία-και πού μάλιστα, στις ελεεινίδες!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
καλημέρα πριστίν  :-*

α, α, ααα είσαι άδικοςςςς πού να μένουν μέχρι τις 5 να κάνουν περιπολία-και πού μάλιστα, στις ελεεινίδες!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Καλά εντάξει - ας σβήνουν και μερικές αρχιδιές και στ' άλλα threads πέρα απ' τα πολιτικά. Δε βλάπτει... :rolleyes:

Να μπανάρουν IP δε βλέπω να γίνεται γενικώς. Μη ζητάμε και πολλά... :rolleyes:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Άμα κρίνω από το παραλήρημα του Stratocaster στην προηγούμενη σελίδα, λογικά έχασα κάτι καλό. :2funny:
 

Επισκέπτης
σωστο αυτο αλλα τι να το κανω καλε μου το τεκνό με τους κοιλιακους φετες οταν θα ανοιξει το στομα του θα πει την κοτσανα και δεν θα ξερω απο που να κρυφτω????

ναι βεβαια το τεκνο το θελεις για φιλοσοφικη κουβεντα προπαντως
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
ειχα ενα ποστ καπου εδω...
τι απεγινε? :think:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
τρόπος προσέγγισης:οι μέχρι τώρα μελέτες έδειξαν πως δεν υφίσταται τέτοιο θέμα.καλύτερα να πιστέψετε πως διανέμουν το πετρέλαιο δωρεάν παρα πως θα καταφέρετε να κερδίσετε μια λέξη από το στόμα τους..

hobby:μοιράζει χυλοπίτες τις περισσότερες φορες όχι για κάποιο ιδιαίτερο λόγο αλλα για να νιώσει πιο σπουδαία.αυτό έχει σαν αποτέλεσμα χρονια αποχη από το sex και στο τέλος επισυνάψει σχέσεων με κάθε είδους δονητή

σοφοτατο  ;)
 

Επισκέπτης


συνάδελφοι παραθέτω εμπειρία από Ελλεεινίδα στο facebook...σπαρταράει πριν από λίγο μου έτυχε...γράφει λοιπόν μια Ελλεεινίδα στο wall της αφού συμπλήρωσε ένα κουίζ που έβγαλε το αποτέλεσμα ότι είναι bitch..."μου αρέσει που είμαι bitch" ..της γράφω και εγώ λοιπόν στο wall "if you are a bitch come and suck my dick" ...και μου απαντάει "έλεος ρε φίλε" :headbang: :headbang: :headbang: τι έλεος? μωρή παλιοκαριόλα Ελλεεινίδα!!! :2on1: :2on1: :2on1:
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
συνάδελφοι παραθέτω εμπειρία από Ελλεεινίδα στο facebook...σπαρταράει πριν από λίγο μου έτυχε...γράφει λοιπόν μια Ελλεεινίδα στο wall της αφού συμπλήρωσε ένα κουίζ που έβγαλε το αποτέλεσμα ότι είναι bitch..."μου αρέσει που είμαι bitch" ..της γράφω και εγώ λοιπόν στο wall "if you are a bitch come and suck my dick" ...και μου απαντάει "έλεος ρε φίλε" :headbang: :headbang: :headbang: τι έλεος? μωρή παλιοκαριόλα Ελλεεινίδα!!! :2on1: :2on1: :2on1:


xxaxaxaxaxaxaxa.καλο ρε φιλε!!!
 

freiheit

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
συνάδελφοι παραθέτω εμπειρία από Ελλεεινίδα στο facebook...σπαρταράει πριν από λίγο μου έτυχε...γράφει λοιπόν μια Ελλεεινίδα στο wall της αφού συμπλήρωσε ένα κουίζ που έβγαλε το αποτέλεσμα ότι είναι bitch..."μου αρέσει που είμαι bitch" ..της γράφω και εγώ λοιπόν στο wall "if you are a bitch come and suck my dick" ...και μου απαντάει "έλεος ρε φίλε" :headbang: :headbang: :headbang: τι έλεος? μωρή παλιοκαριόλα Ελλεεινίδα!!! :2on1: :2on1: :2on1:
lol
Καλά της είπες της καριολας!
Αλλα να ξερεις εννουσε μάλλον οτι της αρεσει να ειναι στην ψυχή bitch και όχι στο σώμα , για αυτό και το έπεξε παρεξηγημένη!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom