Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
αντι να παρακουληθησε το μαθηματα βρε ψολες μηπως και ξεστραβωθητε,καθεστε και μαλακιζεστε με τον αβραμη.επιτειδες το κανετε για να μην γινετε ρομπες.ολο και σε καποια κατηγορια θα ειστε απο αυτε που αναφεραμε με τον μουνιντζα.

Ποιο μάθημα ρε, άμα είμαι χοντρή και δουλεύω σε νετ καφέ με ποιον γαμιέμαι;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
αντι να παρακουληθησε το μαθηματα βρε ψολες μηπως και ξεστραβωθητε,καθεστε και μαλακιζεστε με τον αβραμη.επιτειδες το κανετε για να μην γινετε ρομπες.ολο και σε καποια κατηγορια θα ειστε απο αυτε που αναφεραμε με τον μουνιντζα.
δε με βρηκα σε καμια κατηγορια... :'(
εγω θα καθομουν κοντα στη βιβλιοθηκη,ορθιος
εγω κοντα στην βιβλιοθηκη...
σκετο.
κ αν εισαι διπλα ορθιος μη με ενοχλησεις...
ειμαι αντικοινωνικη.
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
σωστος ειναι ο διαχωρισμος που κανεις.
ειμεις ειμαστε στη κατηγορια που γαμαμε την γκομενα του αλλουνου διοτι ετσι ειναι αυτη η ζωη.αλλα αν το δεις απο την αλλη προσφερουμε κοινωνικο εργο.
για να καταλαβεις να σου πω και το εξης.

το μαιο φετος γαμουσα μια γκομενα(ωραιο γυναικα 23 χρονων) η οποια ητανε στα χωρισμα τοτε απο μια σχεση 3 ετων.μετα απο καμια 15 μερες την γνωρισα σε ενα φιλο μου,για να την ξεφορτωθω κιολας.ο φιλος μου αφου την ειχε καμια 10 μερες απο κοντα(δεν την γαμησε ο μαλακας κιολας)την γνωρισε στον ξαδερφο του που ειχε ερθει απο την σουηδια.τα παιδια ερωτευτηκα παρα πολυ :jerking: :jerking: και η γκομενα θα ανεβει τα χριστουγεννα να μεινει σουηδια μαζι του για παντα.εννοειτε πως γνωριστηκαν οι γονεις τους και τωρα ειναι σαν αρραβωνιασμενοι :jerking: :jerking: :jerking:.

αν δεν ειναι αυτο κοινωνικο εργο τοτε πιο ειναι?
(ασχετα που η γκομενα θα ξεσκιστη στο πουτσο μολις φυγει ο αλλος σουηδια) :boobies: :boobies:

Γι' αυτό είσαι και εσύ Δάσκαλος.
Και τις γαμάς αλλά και τις αποκαταστάς έμμεσα.
Κλασική περίπτωση κοινωνικού έργου.

Ανησυχώ πάντως γιατί δε βλέπω την τάξη να παρακολουθεί ενώ το σημερινό μάθημα είναι καραsos.
 

latinos35

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
επισης μια αλλη κατηγορια ειναι οι κρυφογαμιολες,οι οποιες ειναι.
ταμιες σε σουπερ-μαρκετ
νοσοκομες-ταμιες σε τραπεζα-πωλητρια σε κινητα-προποτζου-ψιλικατζου-σουβλατζου.
αυτες ειναι οι πιο επικινδυνες διοτι οταν μαθετε ειναι η φαση κοβει και απο κοσμο και το μαγαζι. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

latinos35

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
Γι' αυτό είσαι και εσύ Δάσκαλος.
Και τις γαμάς αλλά και τις αποκαταστάς έμμεσα.
Κλασική περίπτωση κοινωνικού έργου.

Ανησυχώ πάντως γιατί δε βλέπω την τάξη να παρακολουθεί ενώ το σημερινό μάθημα είναι καραsos.
γιατι μουνιντζα η γκομενες ειναι μεσα σε καποια απο τις κατηγοριες που αναφεραμε και κανουν τις κινεζες.καθοντε και μαλακιζοντε επιτιδες με τον αβραμη.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
γιατι μουνιντζα η γκομενες ειναι μεσα σε καποια απο τις κατηγοριες που αναφεραμε και κανουν τις κινεζες.καθοντε και μαλακιζοντε επιτιδες με τον αβραμη.
εεε!
εγω ειπα που ανηκω!
μη με τσουβαλοποιεις! :tickedoff:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
γιατι μουνιντζα η γκομενες ειναι μεσα σε καποια απο τις κατηγοριες που αναφεραμε και κανουν τις κινεζες.καθοντε και μαλακιζοντε επιτιδες με τον αβραμη.

Τύπε μου αυτό κατάλαβα και εγώ.
Όλες λένε ότι καθόντουσαν πίσω-πίσω που σημαίνει ότι δεν θα υπήρχε και κανένας που θα ήθελαν να ασχολείται μαζί τους. Εγώ θυμάμαι πως όλα τα καλά μουνιά κάθονταν κάπου στη μέση για να παίζουν με το κινητό τους αλλά και για να τις χαζεύουν οι από πίσω και να ακούνε συζητήσεις. Λες να μαζέψαμε όλες τις φόλες εδώ πέρα?
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
γιατι μουνιντζα η γκομενες ειναι μεσα σε καποια απο τις κατηγοριες που αναφεραμε και κανουν τις κινεζες.καθοντε και μαλακιζοντε επιτιδες με τον αβραμη.

Δηλαδή άμα -λέμε, ΛΕΜΕΕΕΕΕ ΤΩΡΑΑΑ- εγώ είμαι χονδρή αλλά δε δουλεύω σε νετ καφέ; Δε γαμιέμαι, θα μου πεις... άρα μπορώ να πάρω εξαίρεση από το μάθημα;
 

latinos35

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
μπουμ. ειμαι σιγουρος οτι εχει κερατωσει γκομενο τις,και οποτε τις δοθει ευκαιρια θα το ξανακανει.

λουκριτια.εχει γαμηθει και αυτη,το τελευταιο καιρο ειναι αληθεια πως δεν το εχει κανει,ο λογος ειναι οτι δεν εχει βρει κατι καλο.το ψιλοψαχνει παντως γιατι τις εχει λειπει το ξενο.

σιλβα.το εχει κανει απειρες φορες.μοναδικη προυποθεση ειναι η εξης,να ειναι ο αλλος πιο καγκουρας απο τον γκομενος τις,δηλαδη να εχει πιο φτιαγμενο αμαξι ο αλλος.

μπαιτ.κανει υπομονη,περιμενει να βαλει μυαλο ο αβραμης και να του δοθει.ωστοσο σε οτι καλο βρεθει δεν λεει οχι.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Τύπε μου αυτό κατάλαβα και εγώ.
Όλες λένε ότι καθόντουσαν πίσω-πίσω που σημαίνει ότι δεν θα υπήρχε και κανένας που θα ήθελαν να ασχολείται μαζί τους. Εγώ θυμάμαι πως όλα τα καλά μουνιά κάθονταν κάπου στη μέση για να παίζουν με το κινητό τους αλλά και για να τις χαζεύουν οι από πίσω και να ακούνε συζητήσεις. Λες να μαζέψαμε όλες τις φόλες εδώ πέρα?

Τι να κάνω που μπλέξαμε με τα πιτσιρίκια εδώ...  :2funny: :2funny: :2funny:

ΡΕΕΕΕ, (τόοοτε, πολύ παλιάααααα) η καλύτερη θέση ήταν πίσω πάνταααααααα γιατί εκεί καθόντουσαν αυτοί που σου τραβάγανε το σουτιέν, κοιτάζανε το βρακί σου και σου ρίχνανε γόμες στο παντελόνιιιιιι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom