Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Εγώ πάντως πιστεύω οτι οι Ελληνίδες έχουν κάνει τρομερή βελτίωση στο σώμα τους και τολμώ να πω πως συναγωνίζονται τα αλλοδαπά.Έχω μαγαζί με εσώρουχα και έχουν δει πολλά τα μάτια μου.Πριν 6-7 χρόνια ας πούμε οι Ελληνίδα ήταν πιο αγύμναστη,πιο χοντρή,κυταρρίτιδα στο φουλ..τώρα έχει φτιάξει απίστευτα.Ίσως το κράξιμο από τους Έλληνες και η σαφής προτίμηση τους στις ξένες ,την ξύπνησαν.
Τελοσπάντων ο καθένας με τις προτιμήσεις του.Κι εγώ τους Ισπανούς γουστάρω αλλά δεν έρχεται και κανένας για CT ρε γαμώτο!Άδικη ζωή.

Κατα  την ταπεινή μου  γνωμη  το προβλημα  των  Ελληνιδων (γενικα μιλαμε...)  ειναι  πολυπλευρο:

* Γενικα  πασχουν απο  το συνδρομο  της πριγκιπισσας .. Ειμαι μια και μοναδικη ..δεν εχω αναγκη κανενα  ..το οποιο ενισχυεται  απο τους καγκουρες..

* Δεν σεβονται  τον εαυτο τους  και  την παρεα .

*  Ειναι  εγωκεντρικες ...Μονο να παιρνουν  ..  Νο Money ..No honey  attitude ..

*  Εχουν ξυνισμενες  φατσες  και  αντι-ερωτικο βλεμμα (βλεπε ηλεκτρικο , μετρο , καφε
  τεριες )

*   Ανακυκλωνονται  σε  τσατσο κλικαδορικες καταστασεις  και  δεν παιρνουν ρισκο .
   Εκτος  του κυκλου τους  χανουν την μπαλα ..

*   Τα θελουν ετοιμα και  στο πιατο  

*   Ειναι καλομαθημενες ..και  το extra  mile  (κανε και εσυ κατι  ..) δεν
   το εχουν  στο λεξιλογιο τους ..

*   Εχουν κολληματα  με  συγκεκριμενα επαγγελματα .. (αλιμονο αμα εισαι  χαμηλομισθος)

και τελος....    

*   Ειναι  θυματα  του  Lifestyle  ...
παραθετω...

Η εποχή δύσκολη, ο κόσμος δύσπιστος και συνάμα απαιτητικός. Ο συνεχής βομβαρδισμός προτύπων και μοντέλων ζωής έχει κάνει τον κόσμο τρελό και παλαβό. Η μοναξιά, η αποξένωση, η καχυποψία και ο κοινωνικός αποκλεισμός έχει κάνει τον κόσμο από τη μία πλευρά με τεράστια ανάγκη για κάθε είδους σχέση-ανθρώπινη επαφή αλλά από την άλλη με "λογική" όλα για την "πάρτη" μου, να θέλουν όλοι το καλύτερο, το τέλειο, αυτό που προβάλεται από τα media χωρίς κανείς να έχει το θάρρος τα κοιταχτεί κατάμουτρα στον καθρεφτη και να αναρωτηθεί αν του αξίζει αυτό που επιδιώκει αλλά και αν πραγματικά αξίζει τελικά να το επιζητά. Να θέλει το καλύτερο και με στάση "εκ του ασφαλούς", χωρίς ρίσκο, χωρίς δοκιμη...
 

Επισκέπτης
Δεν είναι ανοργασμικές,αντιδραστικές είναι.Τους την λες και σου απαντάνε ανάλογα.Για να μην σου πω οτι σου απαντάνε και ευγενέστατα σε σχέση με όσα τους προσάπτεις.





Αλίμονο αν δεν είχα πιάσει το νόημα στην ηλικία που είμαι.

Μονο με αντιδραση ορισμενα προβληματα ομως δεν λυνονται.Καλο ειναι να βλεπουν και τα λαθη να παραδεχονται τα μειον τους και ετσι ισως δεν εκπεμπουν και μια αρνητικη ενεργεια.
Το να βγαινει η αλλη να χαρακτηριζει μισογυνιδες οσους ψηφισαν αλλοδαπες!!!Ε ειναι κατι που οσο ψυχραιμος και να εισαι σε βγαζει εξω απο τα ρουχα σου

Μιας και εχεις μαγαζι με βρακακια και τετοια συναφη...απο ζαρτιερες πως πανε οι πωλησεις???Υπαρχει δυνατο ποσοστο? :boobies: :boobies:
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Μονο με αντιδραση ορισμενα προβληματα ομως δεν λυνονται.Καλο ειναι να βλεπουν και τα λαθη να παραδεχονται τα μειον τους και ετσι ισως δεν εκπεμπουν και μια αρνητικη ενεργεια.
Το να βγαινει η αλλη να χαρακτηριζει μισογυνιδες οσους ψηφισαν αλλοδαπες!!!Ε ειναι κατι που οσο ψυχραιμος και να εισαι σε βγαζει εξω απο τα ρουχα σου

Μιας και εχεις μαγαζι με βρακακια και τετοια συναφη...απο ζαρτιερες πως πανε οι πωλησεις???Υπαρχει δυνατο ποσοστο? :boobies: :boobies:


..Μηπως  φιλε  θα  επρεπε  να  ψαξουμε  τις πωλησεις  των δονητων ??? 
 

Επισκέπτης
Μονο με αντιδραση ορισμενα προβληματα ομως δεν λυνονται.Καλο ειναι να βλεπουν και τα λαθη να παραδεχονται τα μειον τους και ετσι ισως δεν εκπεμπουν και μια αρνητικη ενεργεια.
Το να βγαινει η αλλη να χαρακτηριζει μισογυνιδες οσους ψηφισαν αλλοδαπες!!!Ε ειναι κατι που οσο ψυχραιμος και να εισαι σε βγαζει εξω απο τα ρουχα σου

Μιας και εχεις μαγαζι με βρακακια και τετοια συναφη...απο ζαρτιερες πως πανε οι πωλησεις???Υπαρχει δυνατο ποσοστο? :boobies: :boobies:
Οι ζαρτιέρες πούλαγαν ,πουλάνε και θα πουλάνε τρελά.Τις αγοράζουν με τρέλα  και περισσόιτερο οι φάλαινες του Ειρηνικού και σκιάζομαι η αλήθεια είναι όταν τις προβάρουν.Καμία αυτογνωσία πραγματικά.
 

Επισκέπτης
Οι ζαρτιέρες πούλαγαν ,πουλάνε και θα πουλάνε τρελά.Τις αγοράζουν με τρέλα  και περισσόιτερο οι φάλαινες του Ειρηνικού και σκιάζομαι η αλήθεια είναι όταν τις προβάρουν.Καμία αυτογνωσία πραγματικά.


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ελπιζω να με καταλαβαινεις οταν μιλαω για ελεινιδες και ελειψη αυτογνωσιας...αυτο τις κανει περισσοτερο ελεινιδες :)


Επισης μια προσωπικη ερωτηση αν θελεις απαντας...
Ποσες φορες εχεις παρει ματι πιπινακια οταν αλλαζουν.Και με ποσα εχεις βρεθει στο πισω μερος του μαγαζιου για τα περεταιρω? ;)
 

Επισκέπτης
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ελπιζω να με καταλαβαινεις οταν μιλαω για ελεινιδες και ελειψη αυτογνωσιας...αυτο τις κανει περισσοτερο ελεινιδες :)
Ναι σε καταλαβαίνω αλλά δεν καταλαβαίνω την γενίκευση.Όλες οι Ελληνίδες είναι φάλαινες?Όλες οι Ελληνίδες θέλουν γάμο στα 30+ και πάνε να σας τυλίξουν?Όλες οι Ελληνίδες είναι ξινομούρες?
 

Επισκέπτης
Ναι σε καταλαβαίνω αλλά δεν καταλαβαίνω την γενίκευση.Όλες οι Ελληνίδες είναι φάλαινες?Όλες οι Ελληνίδες θέλουν γάμο στα 30+ και πάνε να σας τυλίξουν?Όλες οι Ελληνίδες είναι ξινομούρες?

Υπαρχουν και οι εξαιρεσεις.Αλλα δυστυχως δεν ειναι η πλειοψηφεια
 

Επισκέπτης
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ελπιζω να με καταλαβαινεις οταν μιλαω για ελεινιδες και ελειψη αυτογνωσιας...αυτο τις κανει περισσοτερο ελεινιδες :)


Επισης μια προσωπικη ερωτηση αν θελεις απαντας...
Ποσες φορες εχεις παρει ματι πιπινακια οταν αλλαζουν.Και με ποσα εχεις βρεθει στο πισω μερος του μαγαζιου για τα περεταιρω? ;)
Δεν με ερεθίζει ένα γυναικείο κορμί απλά όταν δω κάτι ωραίο το θαυμάζω.Αντίθετα ένα boxer" παραγεμισμένο" είναοι όλα τα λεφτα.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885

geamoiri

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Ας πω και γω την Ταπεινη μο γνωμη. Ας απαντησω πρωτα στη κυρια Αλιντισσα.... εσυ ισαπνους θες τους ρωτησες αν θελουν αυτοι Ελληνιδες? Διοτι φιλτατη αν δεν εχεις βρεθει τωρα τελευτεα Ισπανια ( που ετυχε να βρεθω εγω) Η ισπανιδες - Λατινες ειναι καποιες κλασεις ανωτερες (κλασικα) απο την "μεσογειακη" ομορφια των Ελληνιδων και βεβαια  οταν πας και δεις το ποσο ελευθερα ειναι τα ηθη εκει και ποσο απλα τα πραγματα κανειςΙσπανος δεν θα κατσει να ασχολειθει με μια "Γυναικα" αντι αισθησιακη μεσα στα Ταμπου και τα Κομπλεξ και την Αγαμια.
Τωρα που εσυ εχεις δει στο μαγαζι σου βελτιωση δεν ξερω τη εννοεις με τη λεξη βελτιωση, διοτι 7 στις 10 Ελληνιδες ειναι απο υπερβαρες εως Φαλαινες και απο τις υπολοιπες 3 οι 2 φουλ  στην κυτταριτιδα και αν η 1 βλεπετε δεν ειναι ποσοστο για ναλεμε οι Ελληνιδες ειναι ομορφες.Να μην μηλισψ για τριχα στο φουλ , δερμα τραχυ και σκληρο , ασχηματιστο λογο ελλειψης στοιχειωδους παιδειας οτι ενα κοριτσακι πρεπει να παει μικρο να κανει λιγο μπαλετο λιγο χορο κανα αθλημα και οχι να τρωει και να βοδευει απο τα 18 του. Και βεβαια αν πιασουμε Ηλικιες ανω 25 26 ζητω που καηκαμε .
Εκτος και αν ολοι εμεις ζουμε σε αλλο πλανητη και μονο εσυ βλεπεις βελτιωση. Δεν θα μπω στο θεμα της ψυχοσυνθεσης διοτι ειναι μεγαλη ιστορια , αρκει να παραθεχω μονο οτι ταμπου και κμπλεξ σεξουαλικα 100 χρονια πισω απο την υπολοιπη ευρωπη , αγαμια στο φουλ για την κακογαμια φταιμε εμεις βεβαια και ευτυχως οσοι απο μας ξυπνησαν δεν ασχολουντε πλεον.

Εν ολιγης μην προσπαθειτε να βρειτε ακρη η αληθεια παντα ποναει και βγαζει ματι. Ενα βιντεο ντοκουμεντο τραβηξτε σε ενα δρομο με 200 γυναεικες και κλεινουν πολλα στοματα. Για να βαλει μυαλο η Ελλινιδα δεν υπαρχει ...

Υπαρχει και γρουπ στο FB Ελληνιδες θεες του κοσμου ΕΛΕΟΣ δηλαδη.Μουστακι Κυταριτιδα Φαι και Μαλακια συννεφο
Εις Υγειαν

 

Επισκέπτης
α γεια σου...τετοιες πωλητριες θελουμε.
Πως σκεφτεσαι να ριξεις τα δικτυα σου?
Έλα βρε τι πιο εύκολο να στριμώξεις έναν άντρα και να τον :pipa2:
Σου τραβάει λίγο εδώ(απαλό άγγιγμα)..θες μεγαλύτερο νούμερο..για να δω(γράπωμα) και  :pipa2: :pipa2: :pipa2:
 

Επισκέπτης
Έλα βρε τι πιο εύκολο να στριμώξεις έναν άντρα και να τον :pipa2:
Σου τραβάει λίγο εδώ(απαλό άγγιγμα)..θες μεγαλύτερο νούμερο..για να δω(γράπωμα) και  :pipa2: :pipa2: :pipa2:

Βλεπω οτι εχεις διανυσει πολλα km στο αθλημα.Ουτε πορνορεπορτερ να εισουν...
Εχεις σκεφτει το ενδεχομενο να κομπλαρεις το πιπινακι και να μην ανταποκριθει?
Η να μην γουσταρει και να σε αποπαρει? :boobies: :boobies: :boobies:


Καμια ποδολαγνεια στο προγραμμα εχει?
 

Επισκέπτης
Βλεπω οτι εχεις διανυσει πολλα km στο αθλημα.Ουτε πορνορεπορτερ να εισουν...
Εχεις σκεφτει το ενδεχομενο να κομπλαρεις το πιπινακι και να μην ανταποκριθει?
Η να μην γουσταρει και να σε αποπαρει? :boobies: :boobies: :boobies:


Καμια ποδολαγνεια στο προγραμμα εχει?
Ξέρω που χτυπάω.Δεν πηγαίνω ποτέ στα χαμένα.Δεν έχω χρόνο για χάσιμο. :lheel: μόνο με κάποιον που επίσης έχει τερματίσει το κοντέρ.
 

Επισκέπτης
Ξέρω που χτυπάω.Δεν πηγαίνω ποτέ στα χαμένα.Δεν έχω χρόνο για χάσιμο. :lheel: μόνο με κάποιον που επίσης έχει τερματίσει το κοντέρ.

:lheel:το εχεις εξασκισει αρκετες φορες?Για πες μας τα ποσοστα των πιπινακιων που εχουν μηδενισει το κοντερ :boobies: :boobies: :boobies:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom