Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (0 μέλη και 46 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Επισκέπτης
:lheel:το εχεις εξασκισει αρκετες φορες?Για πες μας τα ποσοστα των πιπινακιων που εχουν μηδενισει το κοντερ :boobies: :boobies: :boobies:
Μην το ξεφτιλίζουμε τώρα.Δεν υπάρχει άντρας κάτω από τα 35 που να το κατέχει το νόημα της :lheel: :lheel: :lheel:Γνώμη μου.
 

Επισκέπτης
Μην το ξεφτιλίζουμε τώρα.Δεν υπάρχει άντρας κάτω από τα 35 που να το κατέχει το νόημα της :lheel: :lheel: :lheel:Γνώμη μου.

Γινεσαι αδικη τωρα :boobies: :boobies: :boobies:
Νομιζω οτι χρειαζεται να τρεξεις ενα crash test  :lheel: :lheel: :lheel: σε πιπινακι...Η να στειλουμε τον πιτσι να αναλαβει να αποδειξει το αντιθετο περι  :lheel: :lheel: :lheel:

Εσυ αληθεια ποσο μυημενη εισαι  :humpleg: και κανεις τετοιες βαρυγδουπες δηλωσεις?
 

Επισκέπτης
Γινεσαι αδικη τωρα :boobies: :boobies: :boobies:
Νομιζω οτι χρειαζεται να τρεξεις ενα crash test  :lheel: :lheel: :lheel: σε πιπινακι...Η να στειλουμε τον πιτσι να αναλαβει να αποδειξει το αντιθετο περι  :lheel: :lheel: :lheel:

Εσυ αληθεια ποσο μυημενη εισαι   :humpleg: και κανεις τετοιες βαρυγδουπες δηλωσεις?
Δεν μου αρέσουν οι ταμπέλες.Απλά γουστάρω το sex και τα ερωτικά παιχνίδια γενικά.
 

Επισκέπτης
Όχι με τίποτα.Λίγα βασανάκια θέλω να μου κάνουν και να κάνω.Ήπια βασανάκια όμως. :2funny:

Για την ώρα πάω για ύπνο γιατί αύριο έχει ξύπνημα στις 8.Καλό σου βράδυ και να έχεις μια υπέροχη μέρα αύριο.


Καυλο βραδυ και καυλη μερα επισης να εχεις αυριο με οτι ευχαριστο απροοπτο μπορει να τυχει σε αυτη την ακρως ενδιαφερουσα δουλεια σου!!!

Μπορουμε να συνεχισουμε αυριο αυτη την εγκυκλοπαιδικη συζητηση παντως :humpleg: :humpleg: :humpleg: :lheel: :lheel: :lheel: :tits: :tits: :tits:

 

Επισκέπτης
ποσο μ αρεσει οταν γινεται πολιτισμένος διάλογος!!!!


 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.678
Πόντοι
4.655
Δεν λεω...Υπαρχουν κ αξιολογες γυναικες ελληνιδες...Ειναι ομως μαλλον σπανιο να τις τελικα..Οσο αφορα για τον παραπανωδιαλογο περι σεξ..Μα και μια που δειχνει ακομπλεξαριστη (η εξαιρεση ποθ επιβεβαιωνει τον κανονα..) Γιατι βρε κουτες γυναικες τι νομιζετε οτι θελει ο ελληναρας???Μια καλη κουβεντα, μια καλη πιπα, και ενα καλο πιατο φαι (εστω χλυαρο).Μετα χαλι γινομαστε...Αντ'αυτου συνηθως παιζει...Ενας καλος φιλος, μια καλη (ελπιζουμε σε αυτο πουτανα) και καποιο 24ωρο εστιατοριο..Εκτος απο καποιον σαν εμενα που μαγειρευει αλλα και παλι..
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Δεν λεω...Υπαρχουν κ αξιολογες γυναικες ελληνιδες...Ειναι ομως μαλλον σπανιο να τις τελικα..Οσο αφορα για τον παραπανωδιαλογο περι σεξ..Μα και μια που δειχνει ακομπλεξαριστη (η εξαιρεση ποθ επιβεβαιωνει τον κανονα..) Γιατι βρε κουτες γυναικες τι νομιζετε οτι θελει ο ελληναρας???Μια καλη κουβεντα, μια καλη πιπα, και ενα καλο πιατο φαι (εστω χλυαρο).Μετα χαλι γινομαστε...Αντ'αυτου συνηθως παιζει...Ενας καλος φιλος, μια καλη (ελπιζουμε σε αυτο πουτανα) και καποιο 24ωρο εστιατοριο..Εκτος απο καποιον σαν εμενα που μαγειρευει αλλα και παλι..
ξεχασες την προικα....κουβεντες με γυναικες δεν θελουμε,πιπα μετα τον γαμο γενικως δεν προκειται να σου κανει ελλεηνιδα οποτε ξεχνα την καλη κιολας,φαι ...ειπαμε τοστακια γαλακτος ε αυτα.....η ακομπλεξαριστη που λες  μαλλον βλεπει πολλες τσοντες να το κοιταξει λιγο το θεμα....
 

leopard

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2009
Μηνύματα
374
Like
0
Πόντοι
1
Καλά εγώ έφαγα μία χιλόπιττα μέσα στο καλοκαιράκι πρόσφατα και ήταν και κάπως άσχημη  >:(
Αλλά πάλι στ'αρχίδια μας και μας κωστής παλαμάς, σιγά μην μασήσουμε  :grin:


 

gamao_ke_derno

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2009
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
0
Καλά εγώ έφαγα μία χιλόπιττα μέσα στο καλοκαιράκι πρόσφατα και ήταν και κάπως άσχημη  >:(
Αλλά πάλι στ'αρχίδια μας και μας κωστής παλαμάς, σιγά μην μασήσουμε  :grin:

εδώ εγώ έφαγα χυλόπιτα απο τροφαντή πιτσιρίκα που συχνάζει μιλο πετρούπολη και όταν με είχε δει παραλία με έπιανε χεράκι να δειχτεί στις φίλες τις..γάμησε τα ..ανέραστες κομπλεξικές
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Μύλο ε; Κι εσυ της ποιοτικής μουσικής σαν και μένα είσαι! :rockon:
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
εδώ εγώ έφαγα χυλόπιτα απο τροφαντή πιτσιρίκα που συχνάζει μιλο πετρούπολη
Έπρεπε να της το πεις εκεί στο καπάκι ρε σειρά. Τροφαντή πιτσιρίκα έλα δω άρπαξε την τροφαντή πούτσα μου - μην είσαι ακατάδεχτη. :pipa1:

:2funny:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Έπρεπε να της το πεις εκεί στο καπάκι ρε σειρά. Τροφαντή πιτσιρίκα έλα δω άρπαξε την τροφαντή πούτσα μου - μην είσαι ακατάδεχτη. :pipa1:

:2funny:

Μπορεί έτσι να την άρπαζε πλάκα πλάκα  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom