Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.307
Κριτικές
62
Like
44.964
Πόντοι
9.297
πλάκα κάνεις ; παίζεις στο pc τα πάντα ... τις εκδόσεις που έπαιζες στα arcade ....

Ποτέ δεν ασχολήθηκα με πισι
Μου αρέσουν τα πισια
όταν τύχει και πέσω σε κάνα ποντιακό κέρασμα .
Μόνο τα παραδοσιακά παιχνίδια Με λεβιέ και κουμπιά και κέρματα δέχομαι...τα άλλα στον υπολογιστή είναι να'χαμε να λέγαμε ,απομονώνεσαι με αυτά ,συχνά ούτε χρειάζεται να βγεις από το σπίτι να παίζεις με αυτά αν τα έχεις ήδη εκεί.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.587
Like
17.706
Πόντοι
3.656
Ποτέ δεν ασχολήθηκα με πισι
Μου αρέσουν τα πισια
όταν τύχει και πέσω σε κάνα ποντιακό κέρασμα .
Μόνο τα παραδοσιακά παιχνίδια Με λεβιέ και κουμπιά και κέρματα δέχομαι...τα άλλα στον υπολογιστή είναι να'χαμε να λέγαμε ,απομονώνεσαι με αυτά ,συχνά ούτε χρειάζεται να βγεις από το σπίτι να παίζεις με αυτά αν τα έχεις ήδη εκεί.


και σε ταμπλετ πρέπει να παίζει ...... φορτώνει τις αυθεντικές εκδόσεις των παιχνιδιών που είπες .... cabal , shinobi κτλ ...
μέχρι που πατάς κουμπί για το κέρμα στην αρχή ..... και είναι το ίδιο .......
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.307
Κριτικές
62
Like
44.964
Πόντοι
9.297
και σε ταμπλετ πρέπει να παίζει ...... φορτώνει τις αυθεντικές εκδόσεις των παιχνιδιών που είπες .... cabal , shinobi κτλ ...
μέχρι που πατάς κουμπί για το κέρμα στην αρχή ..... και είναι το ίδιο .......
Σαν την καυλα των κουμπιών και του λεβιέ ΔΕΝ ΕΧΕΙ....
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.587
Like
17.706
Πόντοι
3.656
Σαν την καυλα των κουμπιών και του λεβιέ ΔΕΝ ΕΧΕΙ....


αν γουστάρεις, βρίσκεις και λεβιέ .... κοίτα τα ουφάδικα που παίζαμε τότε, δεν υπάρχουν πια .........

δες πχ το cabal στο mame .....

 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.307
Κριτικές
62
Like
44.964
Πόντοι
9.297
αν γουστάρεις, βρίσκεις και λεβιέ .... κοίτα τα ουφάδικα που παίζαμε τότε, δεν υπάρχουν πια .........
Δεν νομίζω...μιλούσα με @FARAW ενωρίτερα και ειπα ότι σε ντοκυμανταιρ της σειράς "Τα στέκια" υπήρχαν μερικά τέτοια μαγαζιά.
Ουφαδικα νομίζω τα λέγατε εσείς οι Νότιοι,στον Βορρά τα λέγαμε απλά"ηλεκτρονικά".
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.179
Like
1.694
Πόντοι
216
Απλά περίμενε να κάνω εγώ στην άκρη. Και μετά δεν ανέλαβε την ευθύνη της μαλακιας της
Και στο δρόμο το ίδιο ακριβώς βλέπω να συμβαίνει.
Βγαίνουν σε αγέλες (με μια φακλάνα πάντα) και πιάνουν όλο το πεζοδρόμιο για να μη χωράει να περάσει άλλος μπροστά.
Μετά κάποιες χαζεύουν σα μαστούρια τα κινητά γράφοντας τα πάντα στη μουνάρα τους ακόμα και όταν οδηγάνε.
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
Και στο δρόμο το ίδιο ακριβώς βλέπω να συμβαίνει.
Βγαίνουν σε αγέλες (με μια φακλάνα πάντα) και πιάνουν όλο το πεζοδρόμιο για να μη χωράει να περάσει άλλος μπροστά.
Μετά κάποιες χαζεύουν σα μαστούρια τα κινητά γράφοντας τα πάντα στη μουνάρα τους ακόμα και όταν οδηγάνε.
η φακλανα ειναι must.
 

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
2
Like
6.362
Πόντοι
1.336
Ουφ άδικα τα λέγαμε φίλε αργυροτοξε έχεις δίκιο .Τώρα δεν υπάρχουν αυτά τα μαγαζιά .Εμένα τα αγαπημένα μου ήταν αυτά (πανγκ , μπου μπλε ,μπου μπλε )
B2A5C10D-A08F-40A1-B057-87A9EC36B86D.jpeg
8CE8AAE4-24F9-4B1D-AE21-AB87A6C186A1.png
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.307
Κριτικές
62
Like
44.964
Πόντοι
9.297
Ουφ άδικα τα λέγαμε φίλε αργυροτοξε έχεις δίκιο .Τώρα δεν υπάρχουν αυτά τα μαγαζιά .Εμένα τα αγαπημένα μου ήταν αυτά (πανγκ , μπου μπλε ,μπου μπλε )
B2A5C10D-A08F-40A1-B057-87A9EC36B86D.jpeg
8CE8AAE4-24F9-4B1D-AE21-AB87A6C186A1.png
Ουαου ρεεεεε!!!!!
Το είχα ξεχάσει...πήγαινα και εκεί καλά αλλά το Twin Cobra για μένα είναι το κορυφαίο .
Επίσης εσκιζα στο Raiden...μαζί με πρώην συναγωνιστή που τώρα μας διαβάζει στα κρυφά υπό τον παντοφλιακο ζυγό που όμως βοήθησε τον Αργυροτοξο στα πρώτα του βήματα στο σαη με τεχνική καθοδήγηση κτλ περνούσαμε τις οθόνες για πλάκα .
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
2
Like
6.362
Πόντοι
1.336
πολυ καλό το τουιν κόμπρα που λες .Αλλά ειπσης αγαπημένα ήταν και το Στρίτ φαιτερ το 2 ,το Μορταλ κομπατ1και 2 και το Νταμπλ ντΡάγκον μαζί με το γουντερμποι στην πόλη με τα τέρατα (αυτό με το σπαθάκι όχι με το πατινι ).Να είσαι καλά (τα σημερινά δεν μου αρέσουν καμία σχέση με τα αρκειντ ).
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Σαν την καυλα των κουμπιών και του λεβιέ ΔΕΝ ΕΧΕΙ....
Το karnov το εχω τερματισει στον amstrad με κουμπια.
Το ιδιο παιχνιδι υπηρχε και στα ηλεκτρονικα (ουφαδικα) με λεβιε, και δεν υπηρχε περιπτωση να προχωρησει καποιος τοσο πολυ, πολυ πιο δυσκολο.

Με κουμπια πολυ καλυτερα.
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.039
Like
6.577
Πόντοι
1.056
Δεν έχει σημασία,η γυναίκα σε οποιαδήποτε ηλικία πάντα έχει επιλογές,ενώ οι άντρες όχι

Ισα ισα το αντιθετο φιλε!

Ο αντρας εχει πολυ μεγαλυτερο οριο στην ηλικια και πολυ περισσοτερες επιλογες..

Στην γυναικα υπαρχει ενα οριο και για την εμφανιση της αλλα και για την αναπαραγωγη της!

Δεν ειναι τυχαιο που ενα μεγαλο ποσοστο μετα τα 35 αρχιζει τα ψυχολογικα! Ο αντρας σε αυτην την ηλικια μπορει να κανει μια καινουργια αρχη!
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.517
Πόντοι
3.656
γεια σας αγορια. ωραια θεματα εχετε εδω αλλα για το συγκεκριμενο γιατι δε ρωτατε μια κοπελα αντι να παιδευεστε?
ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!!!!! Το άλλο με τον Τοτό, το ξέρεις; Αν πιστεύεις ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ότι οι Γυναίκες θα σου πουν ευθέως τι θέλουν, και δεν θα το καλύψουν με αμέτρητα παραμύθια, μάλλον δεν έχεις κατανοήσει κάτι
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Ισα ισα το αντιθετο φιλε!

Ο αντρας εχει πολυ μεγαλυτερο οριο στην ηλικια και πολυ περισσοτερες επιλογες..

Στην γυναικα υπαρχει ενα οριο και για την εμφανιση της αλλα και για την αναπαραγωγη της!

Δεν ειναι τυχαιο που ενα μεγαλο ποσοστο μετα τα 35 αρχιζει τα ψυχολογικα! Ο αντρας σε αυτην την ηλικια μπορει να κανει μια καινουργια αρχη!

Σε μια φυσιολογική κοινωνία θα ίσχυε αυτό που λες

Αλλά στο Αγαμιστάν δεν υπάρχει κανένα όριο για τη γυναίκα.Και 50-60 μπορεί να γνωρίζει όσους θέλει,κάθε ηλικίας

Επίσης,πολύ πιο εύκολα κάνει η γυναίκα μια καινούρια αρχή παρά ο άντρας σ'αυτές τις ηλικίες.
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Εντάξει,Θεσσαλονίκη πχ αν περπατάς παραλία,κέντρο κλπ πάντα θα έχει κάποιες που κοιτάνε.

χαχαχαχχαχαχα
\το εχω ξαναγραψει πολλακις...!

εγω ηδονιζομαι να τις κοιταζω πρωτος επιμονα :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
ιδιως οταν οδηγαω κανω συνεχεια γκριματσες σε μουνιτσες ,πεζες η οδηγους:2funny::2funny::2funny:
κλεινω ματια,στελνω φιλακια και 8 στις 10 χαμογελαανε!:cool2: στην Ελλαδα αν εισαι παπατζης και καραγκιοζακος ,εχεις περαση.

στο δρομο ειμαι πιο διακριτικος ,δε συνηθιζω να ασχολουμαι επισταμενα γιατι οι καιροι ειναι επικινδυνοι.
....καλυτερα να κανεις κινηση για σελφι, παρα να τις προσεγγισεις για ομιλια στα καλα καθουμενα :2funny::2funny::2funny:γενικως οι σελφι και τα κινητα ειναι η χαρα των πουθεναδων,αρκετοι ομως εχουν ξεκινησει φαση ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ετσι !

καλα σε μπαρακια ειμαι τελειως ζωο και ανιωθος :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
η ολη συμπεριφορα μου θυμιζει προθερμανση για πεσιμο παρεα με Σαουριδη, Τσουκαλα κλπ, απαξ και βαλω μια στο ματι ,παω κατευθειαν και ο,τι γινει, η πολλη σκεψη ειναι ψυχοθορα και χρονοβορα.

οταν βγαινουμε πρεπει να κανουμε σωστη κατανομη του χρονου!
και στο τελος καθε εξοδου να αξιολογουμε την αποδοση της επενδυσης καναμε στα πλαισια της εξοδου :rockon:
καθε εξοδος ειναι επενδυση, οχι μονο για αυτα που ξοδευεις σε ποτα,αλλα και για τις πρωτες υλες -->αρωματα,ρουχα κλπ γιατι πας και αγοραζεις ? για να το παιζεις κουκλεντες στον καθρεφτη η τους μπακουρηδες που κουβαλας??? ολα για ΑΥΤΕΣ γινονται!

ποιο ειναι το νοημα των εξοδων? οποιος εχει αυτοσεβασμο,οποιος "ποναει" το χρονο και το οποιο κεφαλαιο επενδυει σε μπαρακια,πρεπει να μαχεται μεχρι την τελικη νικη :wanker: :wanker: :wanker:
η μοναδικη χαμενη μαχη ειναι αυτη που δε δινεται. στην τελικη καλυτερα να πεσεις ορθιος, παρα να εισαι φυγοστρατος αυνανας!

προσφατο παραδειγμα, ηρωικης ΜΑΧΟΜΕΝΗΣ :upsidedown:πτωσης μου ετυχε ...το προηγουμενο Σαββατο...!

:tooth::tooth::tooth::tooth: σε "ελληναδικο " του κωλου ειχα μπουχτισει με την playlist απο Αργυρους,Σνικ,Σαμπανηδες :jerking: :jerking:

....ΜΕΧΡΙ που ξαφνικα και εντελως αψυxολογητα(αβυσσος ο νους καθε dj) σκαει η εισαγωγη του κατωθι ΥΜΝΟΥ !!

:priest::priest::priest::priest:

.

" ΤΙ ΚΑΤΑΛΑΑΑΑΒΕΣ ΛΟΙΠΟΟΟΟΝ...
ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΩΝ...
ΤΙ ΚΑΤΑΑΑΛΑΒΕΣ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ..
ΜΟΝΑΧΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΟΙΕΙΣΑΙΙΙΙ":kneel::kneel::kneel::kneel::kneel:


Ε ΛΟΙΠΟΝ ...AYTO HTAN....!!! :wanker: :wanker: :wanker:

στο "ΟΤΑΝ Μ 'ΑΝΤΑΜΩΩΩΩΝΕΙΣ " του ΝΟΤΑΡΟΥ σεληνιαζομαι..!

και πιανω για ....τσιφτετελι το χερι μιας σαρανταφευγα που καθοταν με πιτσιρικα φιλη της δεξια μπροστα μου,πλησιον της μπαρας.!

ΠΡΙΝ ΚΑΝ ΠΕΡΙΣΤΡΕΨΩ ΤΟΝ ΚΑΡΠΟ ΜΟΥ, ΕΝΣΤΙΚΤΩΔΩΣ ΚΑΙ ΒΙΑΙΩΣ ΤΙΝΑΣΣΕΤΑΙ ΣΑΝ ΟΙΚΟΣΙΤΗ ΓΑΛΟΠΟΥΛΑ...!!! :headbang: :headbang:
δεν μιλαμε για προβλεπέ αντιδραση ,αλλα εντονη απωθηση:2funny::2funny::2funny::2funny:
Η ΑΠΩΘΗΣΗ ΣΥΝΟΔΕΥΤΗΚΕ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΔΥΝΑΤΗ ΤΣΙΡΙΔΑ ,ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΣΙΜΠΗΣΕ...ΜΠΑΠΟΥΡΑΣ...! :confused: :confused: :confused: ΥΠΕΡΚΑΛΥΨΕ ΚΑΙ ΤΗ ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΝΟΤΑΡΟΥ Η ....ΚΑΡΙΟΛΑ!!!:undecided::undecided::undecided::undecided::undecided:

AN TΟ ΣΚΗΝΙΚΟ εληγε εκει,θα ενιωθα ευλογημενος μπορω να πω !
δυστυχως περα απο την τσιριδα,αρχισε να ριχνει μπινελικια και να με απειλει μη τυχον την...ξαναγγιξω...!!! :confused::confused: :confused:
εγω ΕΥΤΥΧΩΣ ψυχραιμα της απαντησα..."θα ηθελα να γινω κουμπαρος σου οταν φτασει η ΜΕΓΑΛΗ στιγμη" :cool2: :tooth: :tooth:
και μετα για σπασιμο -και μονο- κερασα ενα σφηνακι(ποτε δεν λειτουργω ετσι)στην πιτσιρικα φιλη της ,η οποια το δεχτηκε μετα χαρας,γεγονος που εκνευρισε ακομη περισσοτερο την... εκφυλη μπεμπεκα!! :rockon: :rockon: :rockon:

της γυρισα πλατη τις επομενες 2 ωρες(μεχρι να φυγω) για να την απαξιωσω.!
σιγουρα καταλαβε τη μαλακια της γιατι ειχε λουφαξει σαν βρεγμενη γατα και δεν τη μιλουσε ουτε η φιλη της καποια στιγμη.
προσωπικα πρωτη (και τελευταια) φορα μου ετυχε τετοια ψυχοπαθης:uglystupid::uglystupid:
αυτα ειναι μες το προγραμμα και δεν πρεπει να μας πτοοουν.
στοχος ειναι να περναμε καλα,να γνωριζουμε μουνιτσες,να ειμαστε αναισθητοι:headbang2:
υπαρχουν πολλες ΠΑΠΑΡΟΥΝΕΣ που δεν ειναι μαραμενες:cheesy::cheesy:

ο ενας μπαρμαν κοιτουσε αμηχανα ,ο αλλος βρισκοταν στην αλλη ακρη της μπαρας και δεν πηρε...χαμπαρι!
για καλη μου τυχη ,την ωρα του σκηνικου γενικα ηταν φουλαρισμενο το μαγαζι και δεν εγινε αντιληπτο σε παραπανω απο μια- δυο παρεες που καθονταν κολλητα διπλα μου!:coffee::coffee:
 
Τελευταία τροποποίηση:

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
επισυναπτω το πιο ΘΡΥΛΙΚΟ βιντεακι στην ιστορια του ελληνικου youtube :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

τροφη για σκεψη στο μαχομενο λαο του παροντος νηματος --δειγμα για case study της μεσης ΕΛΛΗΝΙΔΑΣ :buck2:

ως γνωστον,η ΕΛΛΗΝΙΔΑ δεν ειναι απλα μια ακομη γυναικα....ειναι το ΘΗΛΥΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ !

καλο σκ -καλα καμακια - καλα γαμησια :wanker: :wanker: :wanker:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom