Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
επισυναπτω το πιο ΘΡΥΛΙΚΟ βιντεακι στην ιστορια του ελληνικου youtube :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

τροφη για σκεψη στο μαχομενο λαο του παροντος νηματος --δειγμα για case study της μεσης ΕΛΛΗΝΙΔΑΣ :buck2:

ως γνωστον,η ΕΛΛΗΝΙΔΑ δεν ειναι απλα μια ακομη γυναικα....ειναι το ΘΗΛΥΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ !

καλο σκ -καλα καμακια - καλα γαμησια :wanker: :wanker: :wanker:

Υπάρχουν και χειρότερα :idiot:

 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
χαχαχαχχαχαχα
\το εχω ξαναγραψει πολλακις...!

εγω ηδονιζομαι να τις κοιταζω πρωτος επιμονα :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
ιδιως οταν οδηγαω κανω συνεχεια γκριματσες σε μουνιτσες ,πεζες η οδηγους:2funny::2funny::2funny:
κλεινω ματια,στελνω φιλακια και 8 στις 10 χαμογελαανε!:cool2: στην Ελλαδα αν εισαι παπατζης και καραγκιοζακος ,εχεις περαση.

στο δρομο ειμαι πιο διακριτικος ,δε συνηθιζω να ασχολουμαι επισταμενα γιατι οι καιροι ειναι επικινδυνοι.
....καλυτερα να κανεις κινηση για σελφι, παρα να τις προσεγγισεις για ομιλια στα καλα καθουμενα :2funny::2funny::2funny:γενικως οι σελφι και τα κινητα ειναι η χαρα των πουθεναδων,αρκετοι ομως εχουν ξεκινησει φαση ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ετσι !

καλα σε μπαρακια ειμαι τελειως ζωο και ανιωθος :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
η ολη συμπεριφορα μου θυμιζει προθερμανση για πεσιμο παρεα με Σαουριδη, Τσουκαλα κλπ, απαξ και βαλω μια στο ματι ,παω κατευθειαν και ο,τι γινει, η πολλη σκεψη ειναι ψυχοθορα και χρονοβορα.

οταν βγαινουμε πρεπει να κανουμε σωστη κατανομη του χρονου!
και στο τελος καθε εξοδου να αξιολογουμε την αποδοση της επενδυσης καναμε στα πλαισια της εξοδου :rockon:
καθε εξοδος ειναι επενδυση, οχι μονο για αυτα που ξοδευεις σε ποτα,αλλα και για τις πρωτες υλες -->αρωματα,ρουχα κλπ γιατι πας και αγοραζεις ? για να το παιζεις κουκλεντες στον καθρεφτη η τους μπακουρηδες που κουβαλας??? ολα για ΑΥΤΕΣ γινονται!

ποιο ειναι το νοημα των εξοδων? οποιος εχει αυτοσεβασμο,οποιος "ποναει" το χρονο και το οποιο κεφαλαιο επενδυει σε μπαρακια,πρεπει να μαχεται μεχρι την τελικη νικη :wanker: :wanker: :wanker:
η μοναδικη χαμενη μαχη ειναι αυτη που δε δινεται. στην τελικη καλυτερα να πεσεις ορθιος, παρα να εισαι φυγοστρατος αυνανας!

προσφατο παραδειγμα, ηρωικης ΜΑΧΟΜΕΝΗΣ :upsidedown:πτωσης μου ετυχε ...το προηγουμενο Σαββατο...!

:tooth::tooth::tooth::tooth: σε "ελληναδικο " του κωλου ειχα μπουχτισει με την playlist απο Αργυρους,Σνικ,Σαμπανηδες :jerking: :jerking:

....ΜΕΧΡΙ που ξαφνικα και εντελως αψυxολογητα(αβυσσος ο νους καθε dj) σκαει η εισαγωγη του κατωθι ΥΜΝΟΥ !!

:priest::priest::priest::priest:

.

" ΤΙ ΚΑΤΑΛΑΑΑΑΒΕΣ ΛΟΙΠΟΟΟΟΝ...
ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΩΝ...
ΤΙ ΚΑΤΑΑΑΛΑΒΕΣ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ..
ΜΟΝΑΧΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΟΙΕΙΣΑΙΙΙΙ":kneel::kneel::kneel::kneel::kneel:


Ε ΛΟΙΠΟΝ ...AYTO HTAN....!!! :wanker: :wanker: :wanker:

στο "ΟΤΑΝ Μ 'ΑΝΤΑΜΩΩΩΩΝΕΙΣ " του ΝΟΤΑΡΟΥ σεληνιαζομαι..!

και πιανω για ....τσιφτετελι το χερι μιας σαρανταφευγα που καθοταν με πιτσιρικα φιλη της δεξια μπροστα μου,πλησιον της μπαρας.!

ΠΡΙΝ ΚΑΝ ΠΕΡΙΣΤΡΕΨΩ ΤΟΝ ΚΑΡΠΟ ΜΟΥ, ΕΝΣΤΙΚΤΩΔΩΣ ΚΑΙ ΒΙΑΙΩΣ ΤΙΝΑΣΣΕΤΑΙ ΣΑΝ ΟΙΚΟΣΙΤΗ ΓΑΛΟΠΟΥΛΑ...!!! :headbang: :headbang:
δεν μιλαμε για προβλεπέ αντιδραση ,αλλα εντονη απωθηση:2funny::2funny::2funny::2funny:
Η ΑΠΩΘΗΣΗ ΣΥΝΟΔΕΥΤΗΚΕ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΔΥΝΑΤΗ ΤΣΙΡΙΔΑ ,ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΣΙΜΠΗΣΕ...ΜΠΑΠΟΥΡΑΣ...! :confused: :confused: :confused: ΥΠΕΡΚΑΛΥΨΕ ΚΑΙ ΤΗ ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΝΟΤΑΡΟΥ Η ....ΚΑΡΙΟΛΑ!!!:undecided::undecided::undecided::undecided::undecided:

AN TΟ ΣΚΗΝΙΚΟ εληγε εκει,θα ενιωθα ευλογημενος μπορω να πω !
δυστυχως περα απο την τσιριδα,αρχισε να ριχνει μπινελικια και να με απειλει μη τυχον την...ξαναγγιξω...!!! :confused::confused: :confused:
εγω ΕΥΤΥΧΩΣ ψυχραιμα της απαντησα..."θα ηθελα να γινω κουμπαρος σου οταν φτασει η ΜΕΓΑΛΗ στιγμη" :cool2: :tooth: :tooth:
και μετα για σπασιμο -και μονο- κερασα ενα σφηνακι(ποτε δεν λειτουργω ετσι)στην πιτσιρικα φιλη της ,η οποια το δεχτηκε μετα χαρας,γεγονος που εκνευρισε ακομη περισσοτερο την... εκφυλη μπεμπεκα!! :rockon: :rockon: :rockon:

της γυρισα πλατη τις επομενες 2 ωρες(μεχρι να φυγω) για να την απαξιωσω.!
σιγουρα καταλαβε τη μαλακια της γιατι ειχε λουφαξει σαν βρεγμενη γατα και δεν τη μιλουσε ουτε η φιλη της καποια στιγμη.
προσωπικα πρωτη (και τελευταια) φορα μου ετυχε τετοια ψυχοπαθης:uglystupid::uglystupid:
αυτα ειναι μες το προγραμμα και δεν πρεπει να μας πτοοουν.
στοχος ειναι να περναμε καλα,να γνωριζουμε μουνιτσες,να ειμαστε αναισθητοι:headbang2:
υπαρχουν πολλες ΠΑΠΑΡΟΥΝΕΣ που δεν ειναι μαραμενες:cheesy::cheesy:

ο ενας μπαρμαν κοιτουσε αμηχανα ,ο αλλος βρισκοταν στην αλλη ακρη της μπαρας και δεν πηρε...χαμπαρι!
για καλη μου τυχη ,την ωρα του σκηνικου γενικα ηταν φουλαρισμενο το μαγαζι και δεν εγινε αντιληπτο σε παραπανω απο μια- δυο παρεες που καθονταν κολλητα διπλα μου!:coffee::coffee:

Χαρα στο κουράγιο σου που ασχολείσαι ακόμα με εξόδους και πεσίματα σε ελλεεινίδες

Τα γράφεις στην πλάκα,αλλά με κάτι τέτοια μπορεί να μπλέξεις,αν πέσεις σε καμια μίσανδρη ψυχοπαθή :idiot:

Το'χω ξαναπεί,έξοδος πλέον μόνο με γκόμενα αν θες να περνάς καλά.Φιλάκια,χουφτώματα,να σε κοιτάνε και τα άλλα μπακούρια με φθόνο και οι αγάμητες να σε καρφώνουν στα μάτια.Νιώθεις άρχοντας (σαν τον Νότη :sunglasses:) .Όχι να βγαίνετε τα μπακούρια παρέα και μετά να γυρνάς σπίτι για:cum:.Οκ,να βγαίνεις μαζί τους για καφέ ή γήπεδο ή να δεις καναν αγώνα,αλλά μέχρι εκεί.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Είμαι λίγο μετά τα 36 και είμαι single πολλά χρόνια. Χθες το βράδυ είδα δήθεν ότι κάποιος άγνωστος νέος άντρας με φλέρταρε όμορφα και με άγγιζε. Νόμιζα πως ήταν αλήθεια μέσα στον ύπνο μου και μου άρεσε. Δεν ήταν πολύ όμορφος, αλλά ήταν ελκυστικός. Δυστυχώς ξύπνησα και ήταν ένα απλό όνειρο. Σήμερα χαμογελούσα σαν χαζή με αυτή την εμπειρία μου, γιατί ένιωσα μια γλύκα που έχω πολύ καιρό να νιώσω. Δεν έχω ζήσει κάτι όμορφο ποτέ μου. Στη πραγματικότητα δεν μου συμβαίνει απολύτως τίποτα. Μόνη μου πάω κι μόνη μου έρχομαι. Λένε να μη δίνουμε βάση στα όνειρα γιατί είναι οι σκέψεις και οι επιθυμίες της καρδιάς μας που τα βλέπουμε στον ύπνο μετά. Τώρα νιώθω πάλι μια απογοήτευση. Ήταν σαν μια μικρή ελπίδα όλο αυτό. :(



 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.200
Like
3.434
Πόντοι
456
Οι Ελληνίδες πλέον αναβάλλουν τον γάμο τους ή δεν παντρεύονται – Τι έχει αλλάξει τις τελευταίες δεκαετίες

Αυξάνεται η μέση ηλικία στον πρώτο γάμο

Σχετικά με τη μέση ηλικία στον πρώτο γάμο είναι ενδεικτικό ότι μειώνεται σταθερά από τα μέσα της δεκαετίας του 1950 έως και τα τέλη αυτής του 1970 (25,4 έτη το 1956, αλλά 23,4 έτη την πενταετία 1978-1982). Από τις αρχές της δεκαετίας του 1980 όμως, η μέση ηλικία αυξάνεται αδιάκοπα (για 4 σχεδόν δεκαετίες), με αποτέλεσμα τη διετία 2019-2020 οι γυναίκες να παντρεύονται για πρώτη φορά στη χώρα μας στα 30,5 τους έτη, κάτι που επηρεάζει τον αριθμό των απογόνων που θα αποκτήσουν, καθώς οι πιθανότητες σύλληψης και τεκνοποίησης μειώνονται ταχύτατα μετά τα 35 τους έτη (υπενθυμίζεται ότι ο γάμος και η απόκτηση απογόνων είναι ακόμη έντονα συνδεδεμένοι στη χώρα μας).

Κοινώς όσο μεγαλώνει η ηλικία που παντρεύονται οι γυναίκες η όλη φάση είναι hit or miss.
Όλες το κάνουν λίγο πριν σταματήσει το βιολογικό τους ρολόι και προφανώς όχι επειδή το θέλουν πραγματικά. Για το λόγο αυτό πιστεύω οι πιο πολλοί γάμοι πάνε κατά διαόλου και όσες χάσουν το τρένο μετά είναι φουλ στα ψυχολογικά. Πως να το κάνουμε, η φύση δεν θέλει 40χρονες μητέρες και οι νεώτερες είναι πιο ελκυστικές. Όλοι ήθελαν την 20χρονη Britney και όλοι προσπερνούν τη 40χρονη Britney.
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Το'χω ξαναπεί,έξοδος πλέον μόνο με γκόμενα αν θες να περνάς καλά.Φιλάκια,χουφτώματα,να σε κοιτάνε και τα άλλα μπακούρια με φθόνο και οι αγάμητες να σε καρφώνουν στα μάτια.Νιώθεις άρχοντας (σαν τον Νότη :sunglasses:) .Όχι να βγαίνετε τα μπακούρια παρέα και μετά να γυρνάς σπίτι για:cum:.Οκ,να βγαίνεις μαζί τους για καφέ ή γήπεδο ή να δεις καναν αγώνα,αλλά μέχρι εκεί.

με τη γκομενα δε θα βγεις σε τσιφτετελοκωλαδικα αδερφε μου...αυτο ειναι το θεμα!
μονο γαμησι-περιπατος-καφεδακι-σινεμα-αντε καμια βολτα με το αμαξι :coffee:
εγω θελω να να γνωριζω συνεχως νεες μουνιτσες...γενικως αγαπω τη νυχτα.....δεν αντεχω μεσα!

αν γυριζα καποια χρονια πισω,σιγουρα θα χωνομουν στη νυχτα και επαγγελματικα..θεωρω αμαρτια που δεν το εκανα!
επομενως οταν αρχιζει η κυνηγετικη περιοδος.. ακομη και το ενα μπακουρι ειναι αναγκαιο..!.
το σπασιμο αρχιδιων ,μπροστα στο νεκταρ της γνωριμιας με μια νεα μουνιτσα, ειναι vfm.



ακολουθει ιστορια απο lifo:2funny::2funny::dancing:


Δεν είναι ότι δεν θέλει να βοηθήσει στο σπίτι – είναι ότι δεν ξέρει να κάνει καμία δουλειά. Καθαρίζω από τις 5 και έχει πάει 9 και κάπου λύγισα πια :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

Συνήθως με τον σύντροφο μου αν και μένουμε στο ίδιο σπίτι βρισκόμαστε για μια ώρα την ημέρα. Μισή ώρα το πρωί και μισή ώρα το βράδυ για να κοιμηθούμε και να φάμε. Σήμερα δε τον πέτυχα στον δρόμο μέσα στο λεωφορείο εγώ όπως γυρνούσα από την δουλειά και απ έξω αυτός στην απέναντι στάση. Ναι, αυτό ήταν η συνάντηση μας.

Μέσα σε όλο αυτό το χάος προσπαθούμε να περνάμε χαλαροί τις Κυριακές. Εγώ συνήθιζα να κάνω γενική, καθώς κάνω τα πολύ βασικά μέσα στην εβδομάδα. Έτσι τις Κυριακές τις περνούσαμε και σφουγγαρίστρες σκούπες σκάλες για τα τζάμια κτλ.

Τώρα είπαμε να μην το κάνουμε αυτό. Το μεσημέρι τον ρώτησα πως είναι το σπίτι και μου είπε πως έχει συμμαζέψει. Γύρισα σπίτι και ήθελα να ουρλιάξω. Όλα τα πιάτα θέλουν ξανά πλύσιμο, σφουγγάρισε χωρίς να σκουπίσει πρώτα και επειδή έχουμε σκύλο το πάτωμα και οι γωνιές των επίπλων έχουν γεμίσει σκόνη. Τα παράθυρα κλειστά και τα τασάκια γεμάτα. Δεν αντέχω άλλο.
Και δεν φταίει αυτός. Να το τονίσω, δεν φταίει αυτός. Θέλει να κρατάει καθαρό τον χώρο του. Μαζεύει τα ρούχα, πετάει σκουπίδια, πηγαίνει σούπερ. Όμως πολλές δουλειές δεν τις ξέρει. Στο σπίτι του το πατρικό δεν έκανε ποτέ τίποτα.

Τα ρούχα τα έπαιρναν από το δωμάτιο βρώμικα τα γύριζαν καθαρά. Τα πιάτα και τα ποτήρια το ίδιο. Δεν του είχε μπει ποτε το τασκ. Από τα πρώτα σκ που περνούσαμε μαζί ήθελε να τον μάθω να κάνει αυτές τις πολύ απλές δουλειές. Ακόμα όμως, και είναι θλιβερό αυτό, δεν τις ξέρει. Δεν είμαι καμία εμμονική με την καθαριότητα, είμαι ακατάστατη και δεν με ενοχλεί καμία σακούλα σκουπίδια στο μπαλκόνι παρά πάνω.

Αλήθεια όμως αυτό το βομβαρδισμένο τοπίο με σκοτώνει. Τον έχουν μεγαλώσει σε άλλο σύμπαν. Ακόμα και αυτά που προσπαθεί να κάνει δεν τα καταφέρνει. Μην τον κρίνετε, δεν είναι πως δεν θέλει. Είναι πως δεν μπορεί. Και φυσικά εγώ δεν ήξερα πως πρέπει να τον εκπαιδευσω ότι βάζουμε σκούπα πριν το σφουγγάρισμα. Τουλάχιστον έβαλε και άπλωσε πλυντήριο. Αλλά αυτά δεν φτάνουν. Βαριέμαι αυτή την κοινωνία, μεγάλωσε σε ένα γαλάζιο συννεφάκι του πρίγκιπα άνδρα και όσο και αν θέλει οι συνήθειες αυτές δεν κόβονται.


Θέλω να κλάψω. Θα του προτείνω να πάρει και να πληρώσει μόνος του κάποιον να μας καθαρίζει μια φορά την εβδομάδα. Να είναι και αυτός στο σπίτι να παρακολουθεί να μάθει και μετά να συνεχίσουμε το κοινό πρόγραμμα. Δεν είμαι μηχανή καθαρισμού ούτε μπορώ να διδάσκω ολόκληρο μαντράχαλο. Πείτε μου κάτι, θα τρελαθώ. Καθαρίζω από τις 5 και έχει πάει 9. Ακόμα δεν έχει γυρίσει και δεν ξέρω τι θα φάμε. Ούτε να μαγειρεύει ξέρει αλλά που λόγος για κάτι τόσο πολύπλοκο.

Ας τα μοιράσουμε. Ας αναλάβω εξ ολοκληρου το φαγητό, δεν με νοιάζει. Πρέπει εξ ολοκλήρου να κάνει κάτι και αυτός. Θα τρελαθώ, θα πάρω τηλέφωνο τους γονείς του να τους πω να τον διδάξουν.


ΑΠΟ ΤΗΝ – Εξαντλημένη υπηρέτρια
:jerking: :jerking: :jerking:

 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
ποιο μελος του bou ειναι?? :wanker: :wanker: :wanker:

:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:


Στην αρχή απλώς νόμισα ότι βρήκα τον έρωτα της ζωής μου, το μεγάλο πάθος που ονειρεύονται όλοι. Δυστυχώς, τα πράγματα εξελίχθηκαν οδυνηρά.



Χαίρετε,

Με πολλή χαρά διαβάζω τις διάφορες ιστορίες και φυσικά πάντα στο τέλος προβληματίζομαι… μας πως έχουμε γίνει έτσι οι άνθρωποι;! Με την ιστορία της κοπέλας όπου ο φίλος της αυτοϊκανοποιούνταν δίπλα της, ομολογώ σχεδόν δεν θυμήθηκα… το έχω θάψει μέσα μου χρόνια τώρα… διαβάζοντας όμως την ιστορία “Όταν κοιμάσαι, δεν είναι σεξ. Βιασμός είναι” ξύπνησα για τα καλά και θυμήθηκα.

Η δική μου ιστορία μετρά κάπου 10 χρόνια… Ήμουν στα 30s μου και η τότε σχέση μου (που κράτησε on and off 3 χρόνια+) ήταν ένας ξένος. Τα φτιάξαμε σε ένα ταξίδι μου στην ευρωπαϊκή πόλη που ζούσε και είχαμε long distance relationship 2+ χρόνια. Άτομο εγώ, οικονομικά άνετη καβαλούσα τα αεροπλάνα και πηγαινοερχόμουν.

Μεγαλοστέλεχος κι αυτός, κοσμογυρισμένος με ωραίους τρόπους (γενικά) ερχόταν κι αυτός πολύ συχνά… για κρατήσουμε αυτή την σχέση κάναμε πολλή προσπάθεια. Μέχρι που αποφάσισα να μετακομίσω μαζί του για να το πάμε πιο σοβαρά. Τρελό πάθος, έρωτας, σεξ. Καλό παιδί γενικά, με κάποια ψυχολογικά θέματα τα οποία όμως δούλευε με την ψυχοθεραπεύτρια του. Σίγουρα είχε κάποια εμμονή με το σεξ. Ήθελε να κάνουμε κάθε μέρα.

Εμένα στην αρχή μου φάνηκε περίεργο – δεν μου είχε συμβεί ξανά σε προηγούμενες σχέσεις μου – μετά συνήθισα, σχεδόν το ήθελα κι εγώ. Όταν γυρνούσα στην Ελλάδα μου έλειπε, κάναμε τηλεφωνικό σεξ. Σε κάποιες επαφές μας τραβούσε βιντεάκια για να τα βλέπει έλεγε όταν δεν ήμουν εκεί. Δεν μου άρεσε αυτό αλλά το δέχτηκα. Σίγουρα αυτοϊκανοποιούνταν όταν δεν ήμασταν μαζί… όταν όμως μετακόμισα εκεί και είδα το σεξ συνέχιζε να είναι καθημερινό, προβληματίστηκα.

Σοκ έπαθα όταν αντιλήφθηκα μία φορά ότι μέσα στην νύχτα ξύπνησα από τον “θόρυβο” που έκανε όπως αυτοϊκανοποιούταν δίπλα σε μένα που κοιμόμουν!!! Την δεύτερη φορά, δεν άντεξα του είπα ενοχλημένη “μα, τι κάνεις; Πριν κοιμηθούμε κάναμε σεξ… πως είναι δυνατόν να θέλεις ξανά; Και γιατί δεν με ξυπνάς γλυκά να σε ικανοποιήσω από το να το κάνεις μόνος σου δίπλα μου σαν ανώμαλος;”, τον ρώτησα. Ξεκαρδίστηκε στα γέλια και μου είπε πως έχει πολύ στρες και τον χαλαρώνει και πως δεν ήθελε να με ενοχλήσει… :coffee:

Δεν ξέρω αν και πόσες φορές έγινε αυτό ξανά… γενικά μετά είχε γίνει το αστείο μας. Και καλά.
Για να μην μακρυγορώ (με έναν μ@λ@κ@) αυτός ο ίδιος τύπος σε κάποια επαφή μας, και ενώ του έκανα στοματικό έρωτα μου είπε πως θα του άρεσε να είναι κάποιος από πίσω μου ταυτόχρονα και να με ικανοποιεί… ξενέρωσα τόσο, ντράπηκα που σταμάτησα στιγμιαία, πέταξα δυο ρούχα σε βαλίτσα και πέταξα για Ελλάδα.

Αυτός ο “Απόλυτος” έρωτας ήταν μια μπαρούφα; Εγώ τον έβλεπα σαν τον άντρα της ζωής μου για τον οποίο παράτησα οικογένεια, φίλους, δική μου δουλειά στην πατρίδα μου, κι αυτός ονειρευόταν να κάνουμε τρίο;!

Δυστυχώς μετά από ένα ταξίδι του έκπληξη στην Ελλάδα – κι έχοντας κάνει ένα break 3-4 εβδομάδων – με πείθει να τα ξαναβρούμε και γυρίζω πίσω. Ακόμη πιο έντονο το πάθος και το σεξ… μένω έγκυος… έτσι γίνεται εάν το κάνεις σαν τα κουνέλια όλη μέρα, κάθε μέρα… παθαίνουμε σοκ και οι δύο. Εγώ το θεωρώ δεδομένο πως θα το κρατήσουμε – δεν ήμουν και μικρή για να κάνω έκτρωση – αλλά ήμουν και ερωτευμένη και κατασταλλαγμένη ότι αυτόν ήθελα, αυτός ούτε να το συζητήσει.

Ένιωσε πίεση, δεν ήταν έτοιμος να γίνει πατέρας, δεν, δεν δεν… έκλαψα όσο δεν έχω κλάψει στην ζωή μου όλη! Τον παρακάλεσα να το σκεφτεί ξανά, πιο σοβαρά. Με πήγε σε ένα γιατρό και όλα έγιναν με συνοπτικές διαδικασίες. Εγώ, η ατομάρα, η ανεξάρτητη, η ευκατάστατη, που οι γονείς μου με είχαν στα ώπα ώπα… πήγα σαν το σκυλί να το στειρώσουν… θα μου πείτε τώρα γιατί δεν πήρα πάλι το καπελάκι κι ένα αεροπλάνο να φύγω και να κρατήσω ενδεχομένως και το παιδάκι αυτό εφόσον το ήθελα; Έλα ντε… γιατί; Γιατί κώλωσα!

Γιατί καταλήγω ότι όταν είσαι με ψυχικά άρρωστους ανθρώπους που δεν γνωρίζουν τι θα πει ΣΕΒΑΣΜΟΣ, πολλές φορές γίνεσαι υποχείριο τους. Σου ρουφάνε σαν βαμπίρ την αυτοπεποίθηση λίγο λίγο με μικρές άσεμνες κινήσεις και όσο χώρο αφήνεις, τόσο η κατάσταση ξεφεύγει. Για αυτό κορίτσια να ΦΕΥΓΕΤΕ! Να φεύγετε μακριά και ΓΡΗΓΟΡΑ! Δεν θα σας πω πότε… η κάθε μία ξέρει πότε ο σύντροφος της έχει ξεπεράσει τα όρια και δεν υπάρχει σεβασμός. Πρώτα από όλα να σέβεστε εσείς οι ίδιες τον εαυτό σας και να μην αφήνετε κανένα να σας μειώνει με τον οποιοδήποτε τρόπο.

Για να μην σας αφήσω έτσι… μετά τον “βιασμό” λοιπόν που δέχθηκα στο δικό ΜΟΥ σώμα από έναν γυναικολόγο που δεν έφταιγε – την δουλειά του έκανε ο άνθρωπος με την δική μου “συναίνεση”, τα μάζεψα όλα κι εξαφανίστηκα! Δύο μέρες αφότου είχαμε μετακομίσει σε μεγαλύτερο σπίτι – το δικό μας σπίτι και καλά… δεν τον είδα ποτέ ξανά όσο και να με παρακάλεσε.

Τώρα είμαι παντρεμένη με ένα ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ άνθρωπο, που τον λατρεύω και με λατρεύει και μου το δείχνει κάθε μέρα με όποιο τρόπο μπορεί, μαμά τριών παιδιών, που όμως κάποιες φορές σκέφτομαι ότι θα μπορούσα να είμαι μαμά τεσσάρων παιδιών…


ΑΠΟ ΤΗΝ – Ανεξάρτητη ατομάρα (που νόμιζα πως ήμουν;)
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.517
Πόντοι
3.656
Μια Οικιακή Βοηθός έπνιξε τη Γυναίκα που φρόντιζε, κι ομολόγησε κι άλλες τρεις δολοφονίες Γυναικών.

Μήπως τα πρωτοσέλιδα των Εφημερίδων γράφουν ....Άλλες τρεις Γυναικοκτονίεςστη χώρα μας...;

Μήπως διοργανώθηκαν ήδη πορείες από τις Γυναικείες Οργανώσεις, από Συλλογικότητες και από τους ΑΝΤΙΦΑ, με Κυρίαρχο Σύνθημα ......ΚΑΜΙΑ ΜΟΝΗ ΤΗΣ.....;

ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΟΧΙ. Αυτά θα συνέβαιναν μόνο αν ο θύτης ήταν άντρας, τώρα που είναι Γυναίκα, τι νομίζετε ότι θα γίνει; Τρελή θα τη βγάλουν, ώστα να συνεχίσει την καριέρα της. Ποιός ξέρει πόσες άλλες έχουν κάνει παρόμοιες δολοφονίες, και κανένας δεν τις υποψιάστηκε. Οι Πισπιρίγου αυτού του Κόσμου, Συνήθως την γλυτώνουν, επειδή η Κοινωνία δεν θέλει να παραδεχτεί ότι και οι Γυναίκες εγκληματούν και κρύβουν τη Γυναικεία Εγκληματικότητα κάτω από το χαλί

 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.320
Like
9.400
Πόντοι
2.306
ποιο μελος του bou ειναι?? :wanker: :wanker: :wanker:

:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:


Στην αρχή απλώς νόμισα ότι βρήκα τον έρωτα της ζωής μου, το μεγάλο πάθος που ονειρεύονται όλοι. Δυστυχώς, τα πράγματα εξελίχθηκαν οδυνηρά.



Χαίρετε,

Με πολλή χαρά διαβάζω τις διάφορες ιστορίες και φυσικά πάντα στο τέλος προβληματίζομαι… μας πως έχουμε γίνει έτσι οι άνθρωποι;! Με την ιστορία της κοπέλας όπου ο φίλος της αυτοϊκανοποιούνταν δίπλα της, ομολογώ σχεδόν δεν θυμήθηκα… το έχω θάψει μέσα μου χρόνια τώρα… διαβάζοντας όμως την ιστορία “Όταν κοιμάσαι, δεν είναι σεξ. Βιασμός είναι” ξύπνησα για τα καλά και θυμήθηκα.

Η δική μου ιστορία μετρά κάπου 10 χρόνια… Ήμουν στα 30s μου και η τότε σχέση μου (που κράτησε on and off 3 χρόνια+) ήταν ένας ξένος. Τα φτιάξαμε σε ένα ταξίδι μου στην ευρωπαϊκή πόλη που ζούσε και είχαμε long distance relationship 2+ χρόνια. Άτομο εγώ, οικονομικά άνετη καβαλούσα τα αεροπλάνα και πηγαινοερχόμουν.

Μεγαλοστέλεχος κι αυτός, κοσμογυρισμένος με ωραίους τρόπους (γενικά) ερχόταν κι αυτός πολύ συχνά… για κρατήσουμε αυτή την σχέση κάναμε πολλή προσπάθεια. Μέχρι που αποφάσισα να μετακομίσω μαζί του για να το πάμε πιο σοβαρά. Τρελό πάθος, έρωτας, σεξ. Καλό παιδί γενικά, με κάποια ψυχολογικά θέματα τα οποία όμως δούλευε με την ψυχοθεραπεύτρια του. Σίγουρα είχε κάποια εμμονή με το σεξ. Ήθελε να κάνουμε κάθε μέρα.

Εμένα στην αρχή μου φάνηκε περίεργο – δεν μου είχε συμβεί ξανά σε προηγούμενες σχέσεις μου – μετά συνήθισα, σχεδόν το ήθελα κι εγώ. Όταν γυρνούσα στην Ελλάδα μου έλειπε, κάναμε τηλεφωνικό σεξ. Σε κάποιες επαφές μας τραβούσε βιντεάκια για να τα βλέπει έλεγε όταν δεν ήμουν εκεί. Δεν μου άρεσε αυτό αλλά το δέχτηκα. Σίγουρα αυτοϊκανοποιούνταν όταν δεν ήμασταν μαζί… όταν όμως μετακόμισα εκεί και είδα το σεξ συνέχιζε να είναι καθημερινό, προβληματίστηκα.

Σοκ έπαθα όταν αντιλήφθηκα μία φορά ότι μέσα στην νύχτα ξύπνησα από τον “θόρυβο” που έκανε όπως αυτοϊκανοποιούταν δίπλα σε μένα που κοιμόμουν!!! Την δεύτερη φορά, δεν άντεξα του είπα ενοχλημένη “μα, τι κάνεις; Πριν κοιμηθούμε κάναμε σεξ… πως είναι δυνατόν να θέλεις ξανά; Και γιατί δεν με ξυπνάς γλυκά να σε ικανοποιήσω από το να το κάνεις μόνος σου δίπλα μου σαν ανώμαλος;”, τον ρώτησα. Ξεκαρδίστηκε στα γέλια και μου είπε πως έχει πολύ στρες και τον χαλαρώνει και πως δεν ήθελε να με ενοχλήσει… :coffee:

Δεν ξέρω αν και πόσες φορές έγινε αυτό ξανά… γενικά μετά είχε γίνει το αστείο μας. Και καλά.
Για να μην μακρυγορώ (με έναν μ@λ@κ@) αυτός ο ίδιος τύπος σε κάποια επαφή μας, και ενώ του έκανα στοματικό έρωτα μου είπε πως θα του άρεσε να είναι κάποιος από πίσω μου ταυτόχρονα και να με ικανοποιεί… ξενέρωσα τόσο, ντράπηκα που σταμάτησα στιγμιαία, πέταξα δυο ρούχα σε βαλίτσα και πέταξα για Ελλάδα.

Αυτός ο “Απόλυτος” έρωτας ήταν μια μπαρούφα; Εγώ τον έβλεπα σαν τον άντρα της ζωής μου για τον οποίο παράτησα οικογένεια, φίλους, δική μου δουλειά στην πατρίδα μου, κι αυτός ονειρευόταν να κάνουμε τρίο;!

Δυστυχώς μετά από ένα ταξίδι του έκπληξη στην Ελλάδα – κι έχοντας κάνει ένα break 3-4 εβδομάδων – με πείθει να τα ξαναβρούμε και γυρίζω πίσω. Ακόμη πιο έντονο το πάθος και το σεξ… μένω έγκυος… έτσι γίνεται εάν το κάνεις σαν τα κουνέλια όλη μέρα, κάθε μέρα… παθαίνουμε σοκ και οι δύο. Εγώ το θεωρώ δεδομένο πως θα το κρατήσουμε – δεν ήμουν και μικρή για να κάνω έκτρωση – αλλά ήμουν και ερωτευμένη και κατασταλλαγμένη ότι αυτόν ήθελα, αυτός ούτε να το συζητήσει.

Ένιωσε πίεση, δεν ήταν έτοιμος να γίνει πατέρας, δεν, δεν δεν… έκλαψα όσο δεν έχω κλάψει στην ζωή μου όλη! Τον παρακάλεσα να το σκεφτεί ξανά, πιο σοβαρά. Με πήγε σε ένα γιατρό και όλα έγιναν με συνοπτικές διαδικασίες. Εγώ, η ατομάρα, η ανεξάρτητη, η ευκατάστατη, που οι γονείς μου με είχαν στα ώπα ώπα… πήγα σαν το σκυλί να το στειρώσουν… θα μου πείτε τώρα γιατί δεν πήρα πάλι το καπελάκι κι ένα αεροπλάνο να φύγω και να κρατήσω ενδεχομένως και το παιδάκι αυτό εφόσον το ήθελα; Έλα ντε… γιατί; Γιατί κώλωσα!

Γιατί καταλήγω ότι όταν είσαι με ψυχικά άρρωστους ανθρώπους που δεν γνωρίζουν τι θα πει ΣΕΒΑΣΜΟΣ, πολλές φορές γίνεσαι υποχείριο τους. Σου ρουφάνε σαν βαμπίρ την αυτοπεποίθηση λίγο λίγο με μικρές άσεμνες κινήσεις και όσο χώρο αφήνεις, τόσο η κατάσταση ξεφεύγει. Για αυτό κορίτσια να ΦΕΥΓΕΤΕ! Να φεύγετε μακριά και ΓΡΗΓΟΡΑ! Δεν θα σας πω πότε… η κάθε μία ξέρει πότε ο σύντροφος της έχει ξεπεράσει τα όρια και δεν υπάρχει σεβασμός. Πρώτα από όλα να σέβεστε εσείς οι ίδιες τον εαυτό σας και να μην αφήνετε κανένα να σας μειώνει με τον οποιοδήποτε τρόπο.

Για να μην σας αφήσω έτσι… μετά τον “βιασμό” λοιπόν που δέχθηκα στο δικό ΜΟΥ σώμα από έναν γυναικολόγο που δεν έφταιγε – την δουλειά του έκανε ο άνθρωπος με την δική μου “συναίνεση”, τα μάζεψα όλα κι εξαφανίστηκα! Δύο μέρες αφότου είχαμε μετακομίσει σε μεγαλύτερο σπίτι – το δικό μας σπίτι και καλά… δεν τον είδα ποτέ ξανά όσο και να με παρακάλεσε.

Τώρα είμαι παντρεμένη με ένα ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ άνθρωπο, που τον λατρεύω και με λατρεύει και μου το δείχνει κάθε μέρα με όποιο τρόπο μπορεί, μαμά τριών παιδιών, που όμως κάποιες φορές σκέφτομαι ότι θα μπορούσα να είμαι μαμά τεσσάρων παιδιών…



ΑΠΟ ΤΗΝ – Ανεξάρτητη ατομάρα (που νόμιζα πως ήμουν;)
Για να το γράφει ακόμα τη ψωλη του Αυναν σκέφτεται
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.460
Like
6.337
Πόντοι
1.056
Μια Οικιακή Βοηθός έπνιξε τη Γυναίκα που φρόντιζε, κι ομολόγησε κι άλλες τρεις δολοφονίες Γυναικών.

Μήπως τα πρωτοσέλιδα των Εφημερίδων γράφουν ....Άλλες τρεις Γυναικοκτονίεςστη χώρα μας...;

Μήπως διοργανώθηκαν ήδη πορείες από τις Γυναικείες Οργανώσεις, από Συλλογικότητες και από τους ΑΝΤΙΦΑ, με Κυρίαρχο Σύνθημα ......ΚΑΜΙΑ ΜΟΝΗ ΤΗΣ.....;

ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΟΧΙ. Αυτά θα συνέβαιναν μόνο αν ο θύτης ήταν άντρας, τώρα που είναι Γυναίκα, τι νομίζετε ότι θα γίνει; Τρελή θα τη βγάλουν, ώστα να συνεχίσει την καριέρα της. Ποιός ξέρει πόσες άλλες έχουν κάνει παρόμοιες δολοφονίες, και κανένας δεν τις υποψιάστηκε. Οι Πισπιρίγου αυτού του Κόσμου, Συνήθως την γλυτώνουν, επειδή η Κοινωνία δεν θέλει να παραδεχτεί ότι και οι Γυναίκες εγκληματούν και κρύβουν τη Γυναικεία Εγκληματικότητα κάτω από το χαλί

Η συγκεκριμένη είναι σχιζοφρενής και με τη βούλα. Πολύ πιθανόν οι υπόλοιποι "φόνοι" που ομολόγησε να είναι αποκυήματα της φαντασίας της. Πάντως σίγουρα η μία "δολοφονία" που και καλά ομολόγησε δεν ισχύει. Μου το είπε γνωστός μου που είναι συγγενής της μίας γριούλας.
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.169
Like
2.055
Πόντοι
456
Το ξέρω πως μάλλον δε σας νοιάζει αλλά εγώ με τη τρελή στη δουλειά βρήκα το κουμπί της και δεν ενοχλούμαι πλέον.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.517
Πόντοι
3.656
Η συγκεκριμένη είναι σχιζοφρενής και με τη βούλα. Πολύ πιθανόν οι υπόλοιποι "φόνοι" που ομολόγησε να είναι αποκυήματα της φαντασίας της. Πάντως σίγουρα η μία "δολοφονία" που και καλά ομολόγησε δεν ισχύει. Μου το είπε γνωστός μου που είναι συγγενής της μίας γριούλας.
ο γνωστός σου είναι Ιατροδικαστής κι έκανε νεκροψία στην εν λόγω, ώστε να είναι σίγουρος για την αιτία θανάτου της; Αλλά ας πάρω την ακραία περίπτωση που ΕΣΥ Ο ΙΔΙΟΣ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ. Εγώ επισημαίνω την αντίδραση της Ελληνικής Κοινωνίας. Ότι αν στη θέση της Γυναίκας ήταν Άντρας, τώρα θα είχε γίνει της τρελής και όλες θα είχαν βγει στα παράθυρα και θα ούρλιαζαν για τις Γυναικοκτονίες που γίνονται στη χώρα μας. Ενώ τώρα, Άκρα του Τάφου Σιωπή
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.593
Like
17.709
Πόντοι
3.656
Χαρα στο κουράγιο σου που ασχολείσαι ακόμα με εξόδους και πεσίματα σε ελλεεινίδες

Τα γράφεις στην πλάκα,αλλά με κάτι τέτοια μπορεί να μπλέξεις,αν πέσεις σε καμια μίσανδρη ψυχοπαθή :idiot:

Το'χω ξαναπεί,έξοδος πλέον μόνο με γκόμενα αν θες να περνάς καλά.Φιλάκια,χουφτώματα,να σε κοιτάνε και τα άλλα μπακούρια με φθόνο και οι αγάμητες να σε καρφώνουν στα μάτια.Νιώθεις άρχοντας (σαν τον Νότη :sunglasses:) .Όχι να βγαίνετε τα μπακούρια παρέα και μετά να γυρνάς σπίτι για:cum:.Οκ,να βγαίνεις μαζί τους για καφέ ή γήπεδο ή να δεις καναν αγώνα,αλλά μέχρι εκεί.


εσύ δηλαδή δεν έχεις βγει ποτέ τότε .... αφού ποτέ δεν είχες γκόμενα ......

είχες ;
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
με τη γκομενα δε θα βγεις σε τσιφτετελοκωλαδικα αδερφε μου...αυτο ειναι το θεμα!
μονο γαμησι-περιπατος-καφεδακι-σινεμα-αντε καμια βολτα με το αμαξι :coffee:
εγω θελω να να γνωριζω συνεχως νεες μουνιτσες...γενικως αγαπω τη νυχτα.....δεν αντεχω μεσα!

αν γυριζα καποια χρονια πισω,σιγουρα θα χωνομουν στη νυχτα και επαγγελματικα..θεωρω αμαρτια που δεν το εκανα!
επομενως οταν αρχιζει η κυνηγετικη περιοδος.. ακομη και το ενα μπακουρι ειναι αναγκαιο..!.
το σπασιμο αρχιδιων ,μπροστα στο νεκταρ της γνωριμιας με μια νεα μουνιτσα, ειναι vfm.

Τί να κάνω ρε τύπε στα τσιφτετελοκωλάδικα;Ποιες μουνίτσες γνωρίζεις εκεί;
:jerking:


Σορυ αλλά εγώ είμαι πλέον σε μια ηλικία/φάση που προτιμώ σαφώς βόλτα-σινεμά-γαμήσι με γκόμενα.Και ευτυχώς ή δυστυχώς (δυστυχώς δηλαδή),η γκόμενα είναι το μόνο κίνητρο πλέον να βγαίνεις βράδυ για άτομα της ηλικίας μου.Μπακουροπαρέες,βαρετές έξοδοι,να βλέπεις και να μην μπορείς να κάνεις τίποτα,τελειώσανε.Κι εμένα δε μου αρέσει το μέσα,αλλά απο αυτά το προτιμώ
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.460
Like
6.337
Πόντοι
1.056
ο γνωστός σου είναι Ιατροδικαστής κι έκανε νεκροψία στην εν λόγω, ώστε να είναι σίγουρος για την αιτία θανάτου της; Αλλά ας πάρω την ακραία περίπτωση που ΕΣΥ Ο ΙΔΙΟΣ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ. Εγώ επισημαίνω την αντίδραση της Ελληνικής Κοινωνίας. Ότι αν στη θέση της Γυναίκας ήταν Άντρας, τώρα θα είχε γίνει της τρελής και όλες θα είχαν βγει στα παράθυρα και θα ούρλιαζαν για τις Γυναικοκτονίες που γίνονται στη χώρα μας. Ενώ τώρα, Άκρα του Τάφου Σιωπή
Η αστυνομία πήρε καταθέσεις από την οικογένεια του γνωστού μου. Η γριά εκτός ότι πέθανε πολύ αργότερα, όταν πλέον είχαν απολύσει την οικιακή βοηθό, η αιτία θανάτου ήταν τελείως διαφορετική από αυτό που περιέγραψε η τρελή στην ομολογία της.
Γενικά συμφωνώ με την άποψη σου, ότι δεν δίνεται η δέουσα προσοχή σε εγκλήματα που διαπράττουν γυναίκες και ούτε "καταδικάζονται" από την κοινωνία οι γυναίκες εγκληματίες στο βαθμό που βλέπουμε να συμβαίνει σε άντρες.
Πάντως μην ξεχνάς ότι στην συγκεκριμένη περίπτωση έχουμε να κάνουμε με μια κλινικά αποδεδειγμένα σχιζοφρενή. Έχουμε πολλές περιπτώσεις σχιζοφρενων αντρών που σκότωσαν π.χ. τη μητέρα τους και πάλι δεν υπήρξε μεγάλη αντίδραση από την ελληνική κοινωνία.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.517
Πόντοι
3.656
Η αστυνομία πήρε καταθέσεις από την οικογένεια του γνωστού μου. Η γριά εκτός ότι πέθανε πολύ αργότερα, όταν πλέον είχαν απολύσει την οικιακή βοηθό, η αιτία θανάτου ήταν τελείως διαφορετική από αυτό που περιέγραψε η τρελή στην ομολογία της.
Γενικά συμφωνώ με την άποψη σου, ότι δεν δίνεται η δέουσα προσοχή σε εγκλήματα που διαπράττουν γυναίκες και ούτε "καταδικάζονται" από την κοινωνία οι γυναίκες εγκληματίες στο βαθμό που βλέπουμε να συμβαίνει σε άντρες.
Πάντως μην ξεχνάς ότι στην συγκεκριμένη περίπτωση έχουμε να κάνουμε με μια κλινικά αποδεδειγμένα σχιζοφρενή. Έχουμε πολλές περιπτώσεις σχιζοφρενων αντρών που σκότωσαν π.χ. τη μητέρα τους και πάλι δεν υπήρξε μεγάλη αντίδραση από την ελληνική κοινωνία.
...«Είναι 20 χρόνια σχιζοφρενής» - Τι λέει ο γιος του ζευγαριού για τη γυναικοκτονία στη Θεσσαλονίκη....
Πηγή «Είναι 20 χρόνια σχιζοφρενής» - Τι λέει ο γιος του ζευγαριού για τη γυναικοκτονία στη Θεσσαλονίκη

όπως βλέπεις οι λέξεις σχιζοφρένεια και γυναικοκτονία συνυπάρχουν στην ίδια Επικεφαλίδα. Αυτό εννοώ. Ένας σχιζοφρενής δολοφόνησε τη σύζθγο, και χαρακτηρίζεται Γυναικοκτονία από τα μέσα
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656

Άλλη μια που την ξεκωλιαζε Αλβανός εγκληματίας
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.141
Πόντοι
6.056

Άλλη μια που την ξεκωλιαζε Αλβανός εγκληματίας
παιζει να ηταν κανενα πουταναριο και να το εφερνε ο αλβανοπουστας-οδηγος απο κανενα ραντεβου :coffee:
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
ο γνωστός σου είναι Ιατροδικαστής κι έκανε νεκροψία στην εν λόγω, ώστε να είναι σίγουρος για την αιτία θανάτου της; Αλλά ας πάρω την ακραία περίπτωση που ΕΣΥ Ο ΙΔΙΟΣ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ. Εγώ επισημαίνω την αντίδραση της Ελληνικής Κοινωνίας. Ότι αν στη θέση της Γυναίκας ήταν Άντρας, τώρα θα είχε γίνει της τρελής και όλες θα είχαν βγει στα παράθυρα και θα ούρλιαζαν για τις Γυναικοκτονίες που γίνονται στη χώρα μας. Ενώ τώρα, Άκρα του Τάφου Σιωπή
Εδω με τον φονια πιλοτο ειχαν κολλησει αφισες στην Πατησιων οτι ηταν Λευκος αντρας, Ελληνας, Χριστιανος, αυτο εφταιγε. Οχι οτι ηταν φονιας. Βεβαια δεν εχουν κολλησει αλλη φορα αφισες σε αναλογα εγκληματα οτι ηταν μουσουλμανος, οτι ηταν μαυρος, οτι ηταν Πακιστανος.

Οι ανθρωποι ειναι σχιζοφρενεις.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.517
Πόντοι
3.656
Εδω με τον φονια πιλοτο ειχαν κολλησει αφισες στην Πατησιων οτι ηταν Λευκος αντρας, Ελληνας, Χριστιανος, αυτο εφταιγε. Οχι οτι ηταν φονιας. Βεβαια δεν εχουν κολλησει αλλη φορα αφισες σε αναλογα εγκληματα οτι ηταν μουσουλμανος, οτι ηταν μαυρος, οτι ηταν Πακιστανος.

Οι ανθρωποι ειναι σχιζοφρενεις.
Οχι, είναι φανατισμένοι. Κι ο φανατισμός σε εμποδίζει να δεις πέρα από τη μύτη σου. Όμως το πραγματικό πρόβλημα δεν είναι η συμμαχία Φεμινιστριών - Αδερφάτου - Αριστεράς - Μουνοζητιάνων. Είναι ότι οι περισσότεροι άντρες ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΟΥΝ ότι τους θεωρούν εν δυνάμει Εγκληματίες / Κακοποιητές. Όταν το συνειδητοποιήσει το μεγαλύτερο κομάτι, τότε θα αρχίσουν να βαράνε τα νταούλια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom