Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

Cocteau88

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2022
Μηνύματα
36
Like
44
Πόντοι
0
επισυναπτω το πιο ΘΡΥΛΙΚΟ βιντεακι στην ιστορια του ελληνικου youtube :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

τροφη για σκεψη στο μαχομενο λαο του παροντος νηματος --δειγμα για case study της μεσης ΕΛΛΗΝΙΔΑΣ :buck2:

ως γνωστον,η ΕΛΛΗΝΙΔΑ δεν ειναι απλα μια ακομη γυναικα....ειναι το ΘΗΛΥΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ !

καλο σκ -καλα καμακια - καλα γαμησια :wanker: :wanker: :wanker:

Βασικά ο τυροβοσκος με το γυαλί είναι ο ενοχλητικός εδώ.
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.039
Like
6.577
Πόντοι
1.056

Άλλη μια που την ξεκωλιαζε Αλβανός εγκληματίας
Αυτο της αξιζε, να την γαμαει αλβανος

Κριμα για την αλλη κοπελα!
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Με αφορμη το τροχαιο στη Θεσσαλονικη που σκοτωθηκε η κοπελα. Ο δραστης με καταγωγη απο Αλβανια ειπε οτι ειδε ξαφνικα μια κοπελα στο δρομο του με το κινητο στο χερι.
Βλεπω γυναικες, αλλα και αντρες, το κινητο τους να το εχουν προεκταση του χεριου τους. Συνεχεια το κρατανε. Δηλαδη το ενα χερι ουσιαστικα ειναι αχρηστο. Με το αλλο λειτουργουν. Αυτο εμενα με ξενιζει, μου φαινεται περιεργο, επειδη και ρολοι οταν ειχα, το ειχα στη τσεπη. Με ενοχλει στο χερι, οπως δεν θελω να φοραω σταυρουδακια, στο χερι κοσμηματα, δαχτυλιδια που φορανε πολλοι. Ποσο μαλλον να εχεις συνεχεια το κινητο να σου δεσμευει το χερι.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.312
Κριτικές
62
Like
44.966
Πόντοι
9.297
Σε μια φυσιολογική κοινωνία θα ίσχυε αυτό που λες

Αλλά στο Αγαμιστάν δεν υπάρχει κανένα όριο για τη γυναίκα.Και 50-60 μπορεί να γνωρίζει όσους θέλει,κάθε ηλικίας

Επίσης,πολύ πιο εύκολα κάνει η γυναίκα μια καινούρια αρχή παρά ο άντρας σ'αυτές τις ηλικίες.
Ο άντρας πρώτα μάλλον θα το ρίξει στο ποτό και αν δεν γίνει τελειως σαπακι μπορεί και να κάνει νέο ξεκίνημα...
Γυναίκα γύρω στα 40-45 το πολύ πολύ να γίνει σκυλομαμα αλλά να καταστρέψει τον εαυτό της όπως αρκετοί άνδρες δύσκολο αυτό...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.312
Κριτικές
62
Like
44.966
Πόντοι
9.297
Με αφορμη το τροχαιο στη Θεσσαλονικη που σκοτωθηκε η κοπελα. Ο δραστης με καταγωγη απο Αλβανια ειπε οτι ειδε ξαφνικα μια κοπελα στο δρομο του με το κινητο στο χερι.
Βλεπω γυναικες, αλλα και αντρες, το κινητο τους να το εχουν προεκταση του χεριου τους. Συνεχεια το κρατανε. Δηλαδη το ενα χερι ουσιαστικα ειναι αχρηστο. Με το αλλο λειτουργουν. Αυτο εμενα με ξενιζει, μου φαινεται περιεργο, επειδη και ρολοι οταν ειχα, το ειχα στη τσεπη. Με ενοχλει στο χερι, οπως δεν θελω να φοραω σταυρουδακια, στο χερι κοσμηματα, δαχτυλιδια που φορανε πολλοι. Ποσο μαλλον να εχεις συνεχεια το κινητο να σου δεσμευει το χερι.
Αυτοί που περπατάνε έξω με κινητό στο χέρι είναι τρομερά καταπιεσμένοι γιατί στο σπίτι τους δεν έχουν τις συνθήκες που θέλουν για να ασχοληθούν με το κινητό....η απλά είναι εθισμένοι σε βαθμό πλήρους χασιματος/ χεσιματος.
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Αυτοί που περπατάνε έξω με κινητό στο χέρι είναι τρομερά καταπιεσμένοι γιατί στο σπίτι τους δεν έχουν τις συνθήκες που θέλουν για να ασχοληθούν με το κινητό....η απλά είναι εθισμένοι σε βαθμό πλήρους χασιματος/ χεσιματος.

ειναι καθυστερημενοι ,δε θελει ιδιαιτερη αναλυση φιλτατε..! :confused: ξερεις ποσοι τετοιοι μενουν σε βιλες?

σημερα ειχα μπροστα μου μια ξανθια μιλφαρα και πηγαινε σαν χελωνα..οταν αντιληφθηκα οτι εχει κινητο πανω στο τιμονι ,
....αρχισα να την κολλαω, μεχρι να...ξυπνησει! οταν συνεχισε να με γραφει στο μουνακι της ,την κορναρα σαν.. ψυχακιας!
στην επομενη διασταυρωση κανει πιο δεξια να περασω ,αλλα εχοντας καταλαβει οτι εχει χεστει, ουτε καν γυρισα να την κοιταξω!

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ? τη στιγμη που την προσπερναω (ειχα ανοιχτα παραθυρα) φωνααζει "αντε ρε μαλακααααα" :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
ανεβαζω χειροφρενο ,γυριζω να την κοιταξω και αντικρυζω μια παρατεταμενη μουτζα...!! :confused: :confused: :confused: :confused:
ΑΝΑΒΩ ΑΛΑΡΜ και ΚΑΝΩ πως βαζω οπισθεν...! για ποτε εστριψε η πουλαδα ....κογιοτ εγινε!!!

αι στο διαολο σιχαμενες Ελλεηνιδες!! το καλοκαιρι ΜΙΑ ΦΩΚΙΑ με πινακιδες διπλωματικου σωματος ΠΑΡΑΒΙΑΣΕ STOP !!!!
παραλιγο να ειχαμε μετωπικη ,αν (απο συνηθεια) δεν ελαττωνα ταχυτητα..
διοτι ακομα και οταν εχω προτεραιοτητα,ξερω πολυ καλα σε τι ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ζουμε!!!

η παλιοφακλανα μου εκανε εντυπωση, οτι παρολο που τελικα την αφησα να...περασει,χωρις να πω κατι...
μου ανοιξε κουβεντα λεγοντας...."τι κοιτας ρε???φοβηθηκα!!! " :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
.....παραλιγο να παθω εγκεφαλικο !!! αν αυτο το ζωον κατεχει υψηλο αξιωμα,φανταζομαι τι σκουπιδια ειναι οι υφισταμενοι..

λογικα συζυγος καποιου.. απελπισμενου αξιωματουχου θα ηταν..! το ευχομαι δηλαδη...:undecided::undecided::undecided::undecided:
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Με αφορμη το τροχαιο στη Θεσσαλονικη που σκοτωθηκε η κοπελα. Ο δραστης με καταγωγη απο Αλβανια ειπε οτι ειδε ξαφνικα μια κοπελα στο δρομο του με το κινητο στο χερι.
Βλεπω γυναικες, αλλα και αντρες, το κινητο τους να το εχουν προεκταση του χεριου τους. Συνεχεια το κρατανε. Δηλαδη το ενα χερι ουσιαστικα ειναι αχρηστο. Με το αλλο λειτουργουν. Αυτο εμενα με ξενιζει, μου φαινεται περιεργο, επειδη και ρολοι οταν ειχα, το ειχα στη τσεπη. Με ενοχλει στο χερι, οπως δεν θελω να φοραω σταυρουδακια, στο χερι κοσμηματα, δαχτυλιδια που φορανε πολλοι. Ποσο μαλλον να εχεις συνεχεια το κινητο να σου δεσμευει το χερι.


χωρις να θελω να υποστηριξω τον Αλβανο,ΔΙΟΤΙ εκανε μαλακια που την ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ μετα...

ξερεις ποσες και ποσοι πεταγονται στην οδο Εγνατια -στο Κεντρο της Θεσσαλονικης- κατ ΄εξακολουθηση ΕΚΤΟΣ διαβασης??:undecided::undecided:

προπερυσι μου ετυχε τετοιο σκηνικο και ευτυχως ειχα ΑΓΙΟ....αστο!!:undecided::undecided::undecided:

αυτος θεωρητικα την πουτσισε.... γιατι περα απο την εγκαταλειψη,ειναι και σεσημασμενος για ναρκωτικα....
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Με αφορμη το τροχαιο στη Θεσσαλονικη που σκοτωθηκε η κοπελα. Ο δραστης με καταγωγη απο Αλβανια ειπε οτι ειδε ξαφνικα μια κοπελα στο δρομο του με το κινητο στο χερι.
Βλεπω γυναικες, αλλα και αντρες, το κινητο τους να το εχουν προεκταση του χεριου τους. Συνεχεια το κρατανε. Δηλαδη το ενα χερι ουσιαστικα ειναι αχρηστο. Με το αλλο λειτουργουν. Αυτο εμενα με ξενιζει, μου φαινεται περιεργο, επειδη και ρολοι οταν ειχα, το ειχα στη τσεπη. Με ενοχλει στο χερι, οπως δεν θελω να φοραω σταυρουδακια, στο χερι κοσμηματα, δαχτυλιδια που φορανε πολλοι. Ποσο μαλλον να εχεις συνεχεια το κινητο να σου δεσμευει το χερι.

Πιο πολύ οι γυναίκες περπατάνε με το κινητό,άντρες όχι τόσο.

Αντί να είναι ερεθισμένες,είναι εθισμένες
:headbang:
:headbang:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Αυτοί που περπατάνε έξω με κινητό στο χέρι είναι τρομερά καταπιεσμένοι γιατί στο σπίτι τους δεν έχουν τις συνθήκες που θέλουν για να ασχοληθούν με το κινητό....η απλά είναι εθισμένοι σε βαθμό πλήρους χασιματος/ χεσιματος.

Όχι μωρέ,και στο σπίτι τους με το κινητό ξυπνάνε,με το κινητό κοιμούνται

Ναρκισσισμός,να περιμένουν τα καινούρια like στις φώτο και τα καινούρια λιγούρια
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.732
Like
2.021
Πόντοι
456
Με αφορμη το τροχαιο στη Θεσσαλονικη που σκοτωθηκε η κοπελα. Ο δραστης με καταγωγη απο Αλβανια ειπε οτι ειδε ξαφνικα μια κοπελα στο δρομο του με το κινητο στο χερι.
Ο αλβανός το είπε γιατί του το είπε ο δικηγόρος του να το πει, δεν σημαίνει οτι έτσι ήταν, το πιθανότερο είναι να ήταν μεθυσμένος, έτρεχε και παρέσυρε ό,τι βρέθηκε στο δρόμο του. την κοπάνησε, πέταξε το αμάξι σε ρέμα, έβγαλε τις πινακίδες,κρυβόταν μέχρι το να παρέλθει το αυτόφωρο...ούτε προσχεδιασμένη δολοφονία τέτοιο σχέδιο.
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.039
Like
6.577
Πόντοι
1.056
ειναι καθυστερημενοι ,δε θελει ιδιαιτερη αναλυση φιλτατε..! :confused: ξερεις ποσοι τετοιοι μενουν σε βιλες?

σημερα ειχα μπροστα μου μια ξανθια μιλφαρα και πηγαινε σαν χελωνα..οταν αντιληφθηκα οτι εχει κινητο πανω στο τιμονι ,
....αρχισα να την κολλαω, μεχρι να...ξυπνησει! οταν συνεχισε να με γραφει στο μουνακι της ,την κορναρα σαν.. ψυχακιας!
στην επομενη διασταυρωση κανει πιο δεξια να περασω ,αλλα εχοντας καταλαβει οτι εχει χεστει, ουτε καν γυρισα να την κοιταξω!

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ? τη στιγμη που την προσπερναω (ειχα ανοιχτα παραθυρα) φωνααζει "αντε ρε μαλακααααα" :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
ανεβαζω χειροφρενο ,γυριζω να την κοιταξω και αντικρυζω μια παρατεταμενη μουτζα...!! :confused: :confused: :confused: :confused:
ΑΝΑΒΩ ΑΛΑΡΜ και ΚΑΝΩ πως βαζω οπισθεν...! για ποτε εστριψε η πουλαδα ....κογιοτ εγινε!!!

αι στο διαολο σιχαμενες Ελλεηνιδες!! το καλοκαιρι ΜΙΑ ΦΩΚΙΑ με πινακιδες διπλωματικου σωματος ΠΑΡΑΒΙΑΣΕ STOP !!!!
παραλιγο να ειχαμε μετωπικη ,αν (απο συνηθεια) δεν ελαττωνα ταχυτητα..
διοτι ακομα και οταν εχω προτεραιοτητα,ξερω πολυ καλα σε τι ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ζουμε!!!

η παλιοφακλανα μου εκανε εντυπωση, οτι παρολο που τελικα την αφησα να...περασει,χωρις να πω κατι...
μου ανοιξε κουβεντα λεγοντας...."τι κοιτας ρε???φοβηθηκα!!! " :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
.....παραλιγο να παθω εγκεφαλικο !!! αν αυτο το ζωον κατεχει υψηλο αξιωμα,φανταζομαι τι σκουπιδια ειναι οι υφισταμενοι..

λογικα συζυγος καποιου.. απελπισμενου αξιωματουχου θα ηταν..! το ευχομαι δηλαδη...:undecided::undecided::undecided::undecided:

Φιλε οδηγος ειμαι και τα βλεπω καθε μερα, δεν φανταζεσαι τι τραβαω..

Καθε 100 μετρα και μια καριολα!! Δεν εχουν ιδεα απο οδηγηση!

Προσπαθω και κανω υπομονη αλλα φοβαμαι μην αγριεψω καμια μερα..

Αντί να είναι ερεθισμένες,είναι εθισμένες
:headbang:
:headbang:

Αυτες ειναι τελειωμενες και δεν το ξερουν..

Χαμενα κορμια!
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Τί να κάνω ρε τύπε στα τσιφτετελοκωλάδικα;Ποιες μουνίτσες γνωρίζεις εκεί;
:jerking:


Σορυ αλλά εγώ είμαι πλέον σε μια ηλικία/φάση που προτιμώ σαφώς βόλτα-σινεμά-γαμήσι με γκόμενα.Και ευτυχώς ή δυστυχώς (δυστυχώς δηλαδή),η γκόμενα είναι το μόνο κίνητρο πλέον να βγαίνεις βράδυ για άτομα της ηλικίας μου.Μπακουροπαρέες,βαρετές έξοδοι,να βλέπεις και να μην μπορείς να κάνεις τίποτα,τελειώσανε.Κι εμένα δε μου αρέσει το μέσα,αλλά απο αυτά το προτιμώ

οκ Σαντ ,σεβαστο ....σε νιωθω....αλλα δεν υιοθετω:cheesy:
Βασικά ο τυροβοσκος με το γυαλί είναι ο ενοχλητικός εδώ.

φιλε αμα η αλλη εχει σφηνωμενη τυροπιτα στο εγκεφαλο,στην προκειμενη δε μπορω να αδικησω τον βλαχαντερ...
δυστυχως ετσι ειναι η μεση Ελλεηνιδα..ανεξαρτητως ηλικιας....σαφως υπαρχουν εξαιρεσεις...
αν βαλουν κατι στο μυαλο τους,παει τελειωσε...η αλλη η βλαμμενη ηθελε ανοιχτη κουρτινα με νταλα ηλιο 40 βαθμους κελσιου...

τον εβγαλε εξω απο τα ρουχα του να πουμε.... μαλακυνση εγκεφαλου...γονιδιακο ειναι το θεμα μαλλον :confused:


ΔΕΣ και το παρακατω βιντεο...ο Μπουταρης ειναι ενας ευπορος γονος αστικης ευγενειας..
φιλελευθερος(προς φιλε-left) , ανοιχτομυαλος,προοδευτικος σε σημειο αηδιας...!
δες πως καταφεραν να τον εξοργισουν...και να περασουν προς τα εξω μια εικονα αντιδημοκρατη-σατραπη-μισογυνη:undecided::undecided:

 
Τελευταία τροποποίηση:

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Σήμερα στην ουρά του σουπερ μαρκετ πέτυχα ένα μελαχρινό γυρω στα 25+,λεπτούλα,φόραγε κι ένα κολάν απ'αυτά με δερματίνη που τόνιζαν τα πόδια και το κωλαράκι της,ακάλυπτοι αστράγαλοι,καυλωτικό στυλάκι.Τη φάτσα ίσα που την πρόσεξα όταν έβγαινε,επιεικώς μέτρια.Όταν έχουν ωραίο σώμα/στυλάκι οι καριόλες,δεν χρειάζονται ούτε σοβάδες ούτε μεικ απ
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.039
Like
6.577
Πόντοι
1.056
Μακρια απο εμας!

Πλεον εχω φτασει σε σημειο να της κωβω σε 2-3 λεπτα.., αυτες που μου αρεσουν τις τεσταρω για λιγο, και αν περασουν τα τεστ ισως βγω μαζι τους μετα..

Η ζωη ειναι πολυ ωραια για να χαλας τον χρονο σου με πατσαβουρες!
 

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
595
Πόντοι
96
Ε βέβαια θέλει μεγάλη προσοχη. Πρέπει όταν μπαίνεις σε αυτές τις διαδικασίες να είσαι έτοιμος για όλα. Το να θέλει ένας άντρας να κάνει οικογένεια είναι φυσιολογικο αλλα ακόμα και η πιο Αγία γυναίκα μπορεί αν θέλει να σε καταστρέψει.
Δεν συμφωνω με τον Παριο που λεει το τραγουδι στο κατω κατω της γραφης αξιζει να καταστραφεις για μια γυναικα π'αγαπας.... πολυ θαρρος εχουν παρει με τις εξυμνησεις οι γυναικες στα τραγουδια. Παντου ολα για τη γυναικα:angry:
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.315
Like
16.761
Πόντοι
3.556
Δεν συμφωνω με τον Παριο που λεει το τραγουδι στο κατω κατω της γραφης αξιζει να καταστραφεις για μια γυναικα π'αγαπας.... πολυ θαρρος εχουν παρει με τις εξυμνησεις οι γυναικες στα τραγουδια. Παντου ολα για τη γυναικα:angry:
:wanker::wanker::wanker:

 

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
595
Πόντοι
96
Ο αλβανός το είπε γιατί του το είπε ο δικηγόρος του να το πει, δεν σημαίνει οτι έτσι ήταν, το πιθανότερο είναι να ήταν μεθυσμένος, έτρεχε και παρέσυρε ό,τι βρέθηκε στο δρόμο του. την κοπάνησε, πέταξε το αμάξι σε ρέμα, έβγαλε τις πινακίδες,κρυβόταν μέχρι το να παρέλθει το αυτόφωρο...ούτε προσχεδιασμένη δολοφονία τέτοιο σχέδιο.
Μαρτυρες που ειδαν τι εγινε ειπαν οτι εκανε οπισθεν και ξαναπερασε απο πανω της. Την ειχε αχτι φαινεται ο σκατολαθροαλβανος γιατι δεν του κατσε. Οι λαθροπιθηκοι ζηλευουν που δεν εχουν γκομενες. Εμενα μια φορα ενας λαθροβρωμιαρης οταν μιλαγα με μια ωραια γκομενα με αγριοκοιταζε. Ενας αλλος παλι οταν με βλεπει με γυναικα περναει με ενα μηχανακι με αγριοκοιταζει γκαριζει και με φοβεριζει
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.312
Κριτικές
62
Like
44.966
Πόντοι
9.297

Μπράβο ο πορνογερος,με 30αρα;:woldman:
Λεφτά αισθηματα είχε η νεαρά...αν δεν είχε φράγκα ο παππούς ούτε θα τον έχεζε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom