Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 573 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.953

inspector

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
41
Κριτικές
13
Like
133
Πόντοι
10
το καλυτερο! οπως ερχεσαι στη ζωη χωρις φραγκο ετσι και να φευγεις!

αλλωστε δηλωσε: Ξόδεψα το 90% των χρημάτων μου στο ποτό και στις γυναίκες. Τα υπόλοιπα τα σπατάλησα.
Την έζησε τη ζωή του.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Αφού ξέρεις το μυστικό για να χτυπήσεις μουνάρες γιατί τρέχεις στα μπουρδέλα ρε μαν;
Γιατι σπαταλαω χρονο ενεργεια και χρημα.
Ενας αντρας για να ρηξει μια γκομενα θα πρεπει λιγο πολυ να σπαταλησει και τα 3 αυτα που αναφερα.
Αν δουλευεις 8ωρες 8 ωρες κοιμασαι 2 ωρες σου τρωνε οι μετακινησεις βαλε φαγητο πλυσιμο ντυσιμο σπυ μενουμ 2 με 3 ωρες.
Αν εχεις γκομενα τις τρως εκει τις ωρες σου οποτε μηδεν χρονος για δραστηριοτητα η οτιδηποτε αλλο.
Οσο για την ενεργεια λιγο θα σου πρηξει τα μπαλονια λιγο θα θελει κατι,μη το ενα μη το αλλο μεγαλο μερος της ενεργειας στο τρωει η γκομενα χωρις να το καταλάβεις.
Οσο για το χρημα δεν χρειαζεται εξήγηση.
Οποτε πας στα μουρδελακια χαλας λιγο χρημα αλλα εισαι γεματος απο χρονο και ενεργεια για δραστηριοτητες εμπειρίες ταξιδια κλπ κλπ.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.818
Πόντοι
9.297
εγω παντως δε νιωθω μονος οταν ειμαι μονος
Ακριβως το ιδιο και εγω...γιατι εμεις οι συναγωνιστες του bou.αφενος εχουμε ο ενας τον αλλον αφετερου εχουμε στο μυαλο φορτωμενες τοσες εμπειριες ωστε πραγματικα we never walk alone!( αν και ειμαι Manchester. United!)??
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Καυτες Κινεζες της νεοτερης εξευρωπαισμενης γενιας πλημμυριζουν το τιντερ !
Εκανα match με 30αρα που πηγαινοερχεται τακτικα Θεσσαλονικη γιατι εργαζεται στο fashion design and finance ασουμε :tooth: :headbang2:
Το μωρακι ειναι τοσο δεκτικο και προσιτο ,που νομιζω οτι μου το εστειλε ο Ιησους απο τη Ναζαρετ. Βυζακι τιμιοτατο για Κινεζα.
...το καλυτερο? Εχει σπιτι Θεσσαλονικη ! Καναμε match την ημερα που εφευγε ,
ωστοσο θα ξαναερθει και θα μεινει ολλλο τον Αυγουστο :erection:♥️?? Καθε μερα μου στελνει στο what s app μονη της.

Δικαιωση emperor13:hi:Οι γυφτοελληνιδες σκετη φολα στο τιντερ,μονο για καμακι δια ζωσης προσφερονται ...ετσι σπαει το τουπε!
Υ.Γ. Sad Man λογω ωραριου καραντινας ειχα κοψει τα μπαρακια, τωρα που ανοιξαν ΚΑΝΟΝΙΚΑ παμε να τα γαμησουμε:headbang2:
 
Τελευταία τροποποίηση:

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.585
Κριτικές
1
Like
5.500
Πόντοι
2.356
Καυτες Κινεζες της νεοτερης εξευρωπαισμενης γενιας πλημμυριζουν το τιντερ !
Εκανα match με 30αρα που πηγαινοερχεται τακτικα Θεσσαλονικη γιατι εργαζεται στο fashion design and finance ασουμε :tooth: :headbang2:
Το μωρακι ειναι τοσο δεκτικο και προσιτο ,που νομιζω οτι μου το εστειλε ο Ιησους απο τη Ναζαρετ. Βυζακι τιμιοτατο για Κινεζα.
...το καλυτερο? Εχει σπιτι Θεσσαλονικη ! Καναμε match την ημερα που εφευγε ,
ωστοσο θα ξαναερθει και θα μεινει ολλλο τον Αυγουστο :erection:♥️?? Καθε μερα μου στελνει στο what s app μονη της.

Δικαιωση emperor13:hi:Οι γυφτοελληνιδες σκετη φολα στο τιντερ,μονο για καμακι δια ζωσης προσφερονται ...ετσι σπαει το τουπε!
Υ.Γ. Sad Man λογω ωραριου καραντινας ειχα κοψει τα μπαρακια, τωρα που ανοιξαν ΚΑΝΟΝΙΚΑ παμε να τα γαμησουμε:headbang2:
καλα συντομα θα σε βαλει να παρεις φορεξ και κινεζικα κρυπτονομισματα !
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Καυτες Κινεζες της νεοτερης εξευρωπαισμενης γενιας πλημμυριζουν το τιντερ !
Εκανα match με 30αρα που πηγαινοερχεται τακτικα Θεσσαλονικη γιατι εργαζεται στο fashion design and finance ασουμε :tooth: :headbang2:
Το μωρακι ειναι τοσο δεκτικο και προσιτο ,που νομιζω οτι μου το εστειλε ο Ιησους απο τη Ναζαρετ. Βυζακι τιμιοτατο για Κινεζα.
...το καλυτερο? Εχει σπιτι Θεσσαλονικη ! Καναμε match την ημερα που εφευγε ,
ωστοσο θα ξαναερθει και θα μεινει ολλλο τον Αυγουστο :erection:♥️?? Καθε μερα μου στελνει στο what s app μονη της.

Δικαιωση emperor13:hi:Οι γυφτοελληνιδες σκετη φολα στο τιντερ,μονο για καμακι δια ζωσης προσφερονται ...ετσι σπαει το τουπε!
Υ.Γ. Sad Man λογω ωραριου καραντινας ειχα κοψει τα μπαρακια, τωρα που ανοιξαν ΚΑΝΟΝΙΚΑ παμε να τα γαμησουμε:headbang2:
Πήγαινε διάβασε τις τελευταίες σελίδες του thread με το Tinder...
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.828
Like
12.816
Πόντοι
2.606
τυπε καραμανη εγω στη θεση σου...και ειδικα υστερα απο ολα συμβαινουν στο κοσμο. περα απο τα προσωπικα σου προβληματα δηλ θα πηγαινα ενα ταξιδακι σε ενα τροπικο νησι θα τα εγραφα ολα και ολους στα παπαρια μου.Και το μονο που θα με ενοιαζε
θα ηταν να μου εγλυφε το πουτσο μια λατινα κατω απο ενα κοκοφοινικα σε μια ερημικη τροπικη παραλια....εναι το μονο που σκεφτομαι πλεον.Και ενα δωρο που θελω να κανω στον εαυτο μου σε λιγο που κλεινω τα 40
γιατι τροπικο νησι τυπε εχει διαφορα αμα κρεμαστεις απο ελια η απο κοκοφοινικα? :confused:
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Πιο πολυ στεναχωρεθηκα για την προηγουμενη που εχασα παρα την τελευταια! Ηταν απιστευτο μουνι μελαχρινο 8αρακι… :undecided-old: Και γαμιονταν σα σκυλι…

εχασα και τη καβατζα την αλβανεζα που χα…και ξελαμπικαρα λιγο.. βρηκε εναν αλβανο εκανε και παιδι κ εκοψε τις πουτσες…

μ αυτα κ μ αυτα φτασαμε 4ετια ακαπνοι… πως να μη πεσω στα μουρλοχαπα… 6 τη μερα κουμπονω και 2 ταμπλετες γαιδουραγκαθο! :confused:

Βρες μια Κινεζουλα να γαμας και να σε φροντιζει σαν ΕΛΛΗΝΑΡΑ αριστοκρατη,οχι σαν μιζερο Ελληνεζο πιρφορο ... οπως δηλαδη μας θελουν οι Ελλεηνιδες. Οι οποιες οτι και αν "προσφερουν",στο βγαζουν ξινο στο τελος-τελος......η απλα ζητανε ανταποδωση:confused:
....το επιπεδο ευγενειας και αρχων της μεσης Κινεζας ειναι ασυλληπτο για τη μεση ελληνικη χυσαποθηκη.

Η μεση ελληνικη χυσαποθηκη εχει την κουτοπονηρια και την επαρση στο αιμα της. Ποιοτικα χαρακτηριστικα τα οποια μοιραια εχω αποδεχτει και αναλογως πραττω... Γι 'αυτο διασκεδαζω να τις δουλευω με σχετικη ευκολια πλεον.
Αν οι Ελληνες παντρευομασταν ξενες,το dna θα εξελισσονταν προς το θετικο! Φταινε οι Ελληνες γονεις για τον τροπο που τις εχουν διαπαιδαγωγησει....στο μοτιβο "πρωτα καριερα,μετα οικογενεια-παιδι ,μετα ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΗΣ και μετα ΕΣΥ ΜΑΛΑΚΑ ΕΛΛΗΝΑ ΠΟΥ ΤΙΣ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΕΣ..τα βλεπω στον περιγυρο μου.
Πολλοι εχουν παντρευτει και ζουν σα χωρισμενοι....πολλες φορες και εξ αποστασεως!
Το γεγονος οτι η μεση Ελληνιδα καριολα με το καλημερα κανει πολεμο στην πεθερα της και στρεφει το συζυγο της απεναντι στην ιδια του τη μητερα(!),ειναι ενδεικτικο της ...ανατροφης της.

Παντως αυτα τα μικρα στοματακια που εχουν οι Κινεζουλες προκαλουν απιστευτους συνειρμους για μπουκωμα....:smitten:

....πως να μην καβλωσεις μετα?? Και οι Αλβανιδες καλες ειναι...γαμουσα μια milf ....Απιστευτoς πατος...Απο καποια φαση κι επειτα ομως μου μου εβγαινε το ρατσιστικο απο μεσα μου....χωρις το επιδιωκω και χωρις φυσικα να της το δειχνω...:confused:ηταν εξαιρετικη κοπελα,αλλα μακροημερευση με Αλβανιδα χλωμο... Διαφορετικοι κοσμοι..διαφορετικες συνηθειες...Ομοιος ομοιω αει πελαζει ,που λενε.....

Ενω οι Κινεζουλες ειναι πιο κοντα στα δικα μας προτυπα πιστευω.... :wink: οπως και οι βορειοευρωπαιες!
 
Τελευταία τροποποίηση:

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.792
Like
741
Πόντοι
96
Καυτες Κινεζες της νεοτερης εξευρωπαισμενης γενιας πλημμυριζουν το τιντερ !
Εκανα match με 30αρα που πηγαινοερχεται τακτικα Θεσσαλονικη γιατι εργαζεται στο fashion design and finance ασουμε :tooth: :headbang2:
Το μωρακι ειναι τοσο δεκτικο και προσιτο ,που νομιζω οτι μου το εστειλε ο Ιησους απο τη Ναζαρετ. Βυζακι τιμιοτατο για Κινεζα.
...το καλυτερο? Εχει σπιτι Θεσσαλονικη ! Καναμε match την ημερα που εφευγε ,
ωστοσο θα ξαναερθει και θα μεινει ολλλο τον Αυγουστο :erection:♥️?? Καθε μερα μου στελνει στο what s app μονη της.

Δικαιωση emperor13:hi:Οι γυφτοελληνιδες σκετη φολα στο τιντερ,μονο για καμακι δια ζωσης προσφερονται ...ετσι σπαει το τουπε!
Υ.Γ. Sad Man λογω ωραριου καραντινας ειχα κοψει τα μπαρακια, τωρα που ανοιξαν ΚΑΝΟΝΙΚΑ παμε να τα γαμησουμε:headbang2:
φερτε 10 μυρια ασιατισσες απο ασια (βορειο κορεα,Λαος,καμποτζη,βιετναμ,κινα) και διωξτε νοικοκυραιους.λαθρο,εφιαλτακηδες,υλιστριες και χοντροκωλες ελληνιδες για να απογειωθει το εθνος και ο Δασκαλος Σαντμαν να λαβει την γυναικα που του αξιζει:rockon::rockon::rockon:
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.792
Like
741
Πόντοι
96
Βρες μια Κινεζουλα να γαμας και να σε φροντιζει σαν ΕΛΛΗΝΑΡΑ αριστοκρατη,οχι σαν μιζερο Ελληνεζο πιρφορο ... οπως δηλαδη μας θελουν οι Ελλεηνιδες. Οι οποιες οτι και αν "προσφερουν",στο βγαζουν ξινο στο τελος-τελος......η απλα ζητανε ανταποδωση:confused:
....το επιπεδο ευγενειας και αρχων της μεσης Κινεζας ειναι ασυλληπτο για τη μεση ελληνικη χυσαποθηκη.

Η μεση ελληνικη χυσαποθηκη εχει την κουτοπονηρια και την επαρση στο αιμα της. Ποιοτικα χαρακτηριστικα τα οποια μοιραια εχω αποδεχτει και αναλογως πραττω... Γι 'αυτο διασκεδαζω να τις δουλευω με σχετικη ευκολια πλεον.
Αν οι Ελληνες παντρευομασταν ξενες,το dna θα εξελισσονταν προς το θετικο! Φταινει οι Ελληνες γονεις για τον τροπο που τις εχουν διαπαιδαγωγησει....στο μοτιβο "πρωτα καριερα,μετα οικογενεια-παιδι ,μετα ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΗΣ και μετα ΕΣΥ ΜΑΛΑΚΑ ΕΛΛΗΝΑ ΠΟΥ ΤΙΣ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΕΣ..τα βλεπω στον περιγυρο μου.
Πολλοι εχουν παντρευτει και ζουν σα χωρισμενοι....πολλες φορες και εξ αποστασεως!
Το γεγονος οτι η μεση Ελληνιδα καριολα με το καλημερα κανει πολεμο στην πεθερα της και στρεφει το συζυγο της απεναντι στην ιδια του τη μητερα(!),ειναι ενδεικτικο της ...ανατροφης της.

Παντως αυτα τα μικρα στοματακια που εχουν οι Κινεζουλες προκαλουν απιστευτους συνειρμους για μπουκωμα....:smitten:

....πως να μην καβλωσεις μετα?? Και οι Αλβανιδες καλες ειναι...γαμουσα μια milf ....Απιστευτoς πατος...Απο καποια φαση κι επειτα ομως μου μου εβγαινε το ρατσιστικο απο μεσα μου....χωρις το επιδιωκω και χωρις φυσικα να της το δειχνω...:confused:ηταν εξαιρετικη κοπελα,αλλα μακροημερευση με Αλβανιδα χλωμο... Διαφορετικοι κοσμοι..διαφορετικες συνηθειες...Ομοιος ομοιω αει πελαζει ,που λενε.....

Ενω οι Κινεζουλες ειναι πιο κοντα στα δικα μας προτυπα πιστευω.... :wink: οπως και οι βορειοευρωπαιες!
με το καλο και η πολυποθητη Βορειοκορεατοποιηση τυπε μου:rockon::rockon::sunglasses:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.013
Like
72.020
Πόντοι
12.756

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.828
Like
12.816
Πόντοι
2.606
ειχε ενας δικος μου μια αλβανιδα , η αληθεια ειναι οτι τα δίνουνε ολα οι πουτανες στο γαμησι.
ντρεπεσε να πεις οτι την ειχες εσυ σαν αυτους που μπαινουν μεσα ανοιγουν θρεντ να παιδια ξερετε θελει ενας δικος μου μια καλη πουτανα με μεγαλα βυζια για μπατσελορ παρτι πειτε κανα σιγουρο :2funny:
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
φερτε 10 μυρια ασιατισσες απο ασια (βορειο κορεα,Λαος,καμποτζη,βιετναμ,κινα) και διωξτε νοικοκυραιους.λαθρο,εφιαλτακηδες,υλιστριες και χοντροκωλες ελληνιδες για να απογειωθει το εθνος και ο Δασκαλος Σαντμαν να λαβει την γυναικα που του αξιζει:rockon::rockon::rockon:

Ο Μεγας Διδασκαλος, πιστος στα προτυπα της Φιλικης Εταιριας ,θα μυησει το ποιμνιο των Ασιατισσων προς τιμην και διαιωνισην της Ελληνικης Φυλης! Ετσι θα απαλλαγουμε απο την πλεμπα ,τις καριολαρες ,τους πιρφορους και τους νενεκους...
Ετσι το Εθνος θα βρει ξανα τον προσανατολισμο του :headbang2:

Παραδειγμα πετυχημενου ανδρος,αποτοκου συζευξης ελληνικου και ασιατικου πολιτισμου...ο Κοντιζας απο Μαστερ σεφ!
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.013
Like
72.020
Πόντοι
12.756
ντρεπεσε να πεις οτι την ειχες εσυ σαν αυτους που μπαινουν μεσα ανοιγουν θρεντ να παιδια ξερετε θελει ενας δικος μου μια καλη πουτανα με μεγαλα βυζια για μπατσελορ παρτι πειτε κανα σιγουρο :2funny:
Μαλακα δεν με λενε Μπραμπ , μην μπερδευεσαι .
σιγα μην ντρεπομαι να πω βρε μπαγλαμα.
Αν ειχα θα το ελεγα , αλλο αν δεν μπορω καθολου Αλβανίδες και γενικα βουλγαρορουμανες
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.792
Like
741
Πόντοι
96
Ο Μεγας Διδασκαλος, πιστος στα προτυπα της Φιλικης Εταιριας ,θα μυησει το ποιμνιο των Ασιατισσων προς τιμην και διαιωνισην της Ελληνικης Φυλης! Ετσι θα απαλλαγουμε απο την πλεμπα ,τις καριολαρες ,τους πιρφορους και τους νενεκους...
Ετσι το Εθνος θα βρει ξανα τον προσανατολισμο του :headbang2:

Παραδειγμα πετυχημενου ανδρος,αποτοκου συζευξης ελληνικου και ασιατικου πολιτισμου...ο Κοντιζας απο Μαστερ σεφ!

ο Δημητρακης τα ελεγε αλλα καποια ζωα δεν τον πιστευανε,τωρα θα τον πιστεψουνε ευτυχως και τα ζωα :rockon: :rockon:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.818
Πόντοι
9.297
φερτε 10 μυρια ασιατισσες απο ασια (βορειο κορεα,Λαος,καμποτζη,βιετναμ,κινα) και διωξτε νοικοκυραιους.λαθρο,εφιαλτακηδες,υλιστριες και χοντροκωλες ελληνιδες για να απογειωθει το εθνος και ο Δασκαλος Σαντμαν να λαβει την γυναικα που του αξιζει:rockon::rockon::rockon:
Πιο Ελληνες θα ειναι αυτοι παρα οι Αντετοκουνμποι που ΔΕΝ εχουν σταγονα ελληνικου αιματος μεσα τους.Αλλα και παλι ας ειμαστε ειλικρινεις...ουτε η κινεζοποιηση ειναι λυση.Κινητρα για τεκνοποιηση.και στους Ελληνες ΟΧΙ μονο στους λαθρο για τεκνοποιηση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom