Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 573 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.953

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.793
Like
742
Πόντοι
96

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.230
Κριτικές
62
Like
44.881
Πόντοι
9.297
Ρε εσύ,γιατί ο μέσος ίνσελ είναι σαν ανάποδο γαμώτο?Εν ολίγοις γιατί τα ινσελάκια είστε κάτω του μετρίου?
Εμενα φοβηθηκε το ματι μου με τον μεσο συναγωνιστη την πρωτη μερα ανοιγματος των ιδρυματων...συνειδητοποιησα ποσο επιπονο ειναι να διαχειριζεσαι τοσες σκατοφατσες καθε μερα...ηρωιδες τα κοριτσια μας!
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Αν μπλεχτεις με κινεζικη μαφια θα σε βρουμε σε καμια βαλιτσα στον Υμηττό.
Να εισαι αιλουρως μην δινεις στοιχεια και διευθυνσεις και οι συναντησεις σε δημοσιους χωρους και χοτελια.


Απιστευτο κι ομως αληθινο...Προτου αλεκτωρ λαλησει..:headbang:

Το αφηγημα μαλλον καταρρεει και ο Βαλκανιος Πουτσαρας δικαιωνεται:confused::confused::confused::confused: Μηπως οι Κινεζουλες διαβαζουν bou?

Μηπως πισω απο τις Κινεζουλες κρυβονται Ελλεηνιδες? ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΤΗΣ ΔΑΝΙΜΑΡΚΙΑΣ?

:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: Σημερα το απογευμα πανω στην κουβεντα ...ξεφουρνισε την απαγορευμενη λεξη 'investments' στα... bitcoins!

Αυτο ηταν...μ' ελουσε κρυος ιδρωτας! Λεω μεσα μου..δεν ειναι δυνατον Υψιστε να πεφτω θυμα συνωμοσιας:cartman::cartman::cartman:

Τη ρωταω λοιπον... αφου ασχολειται με fashion design,τι δουλεια εχουν τα bitcoins? Μου απαντησε οτι το κανει συμπληρωματικα...και οτι ειναι συνηθης επενδυση στην Κινα:face-medical-mask::think: Επισης εδειξε φανερα ενοχλημενη επειδη στην τελικη (οντως) δε μου ζητησε κατι επ' αυτου,αντιθετα εγω την στριμωξα με συνεχομενες ερωτησεις ,μεχρι που μπουχτισε και ελεγε οτι δεν την εμπιστευομαι...

Μυστηρια περιπτωση ..Οχι μονο δε ζητησε χρηματα ,αλλα ουτε επισης διαφημιζε ποσα βγαζει οπως ανεφερε ο John65 στο σχετικο θρεντ περι Τιντερ, ως οδηγια πλοηγησης για του αρχαριους στο σπορ...:undecided: Διαβεβαιωσε πολλακις οτι η βασικη της απασχοληση ειναι το fashion design ασουμε..και οτι δεν εχει αναγκη απο τετοια κολπα(ελευθερη μεταφραση)....Επισης μιλαμε μια εβδομαδα στο what s app και εχει φωτο που στα ματια μου φαινεται γνησια...Λετε να ειμαι τοσο μπαγλαμας??

Δε ξερω τυπε, αλλα εχω ξενερωσει γιατι ηθελα πολυ να ξεμουνιασω μια ευγενη Κινεζουλα. ΕΠΙΣΗΣ μετα την ανακριση που επεσε,της ζητησα με διπλωματικο τροπο βιντεοκληση και...αρνηθηκε. Ενω τις προηγουμενες μερες το ειχε προτεινει εμμεσα αυτη...το παιζει θιγμενη και βαρυ πεπονι,ΑΚΡΙΒΩΣ οπως οι Ελλεηνιδες...Σχεδον Βατερλω... Ενιωσα οπως οι Ελληνες πολιτικοι στα Eurogroup!

Παππουτσι απ τον τοπο σου και ας ειναι μπαλωμενο.. ? Η μηπως η καχυποψια μου ..εγινε εμμονη?

Να τη μπλοκαρω στο what s app? Η να το παιξω Κινεζος μεχρι να ερθει Αυγουστο?:tooth: Βοηθηστε.. μαγνκες:think:

Δεν τρολαρω ,μιλαω ειλικρινα 100% :thumbsup:
 
Τελευταία τροποποίηση:

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.426
Πόντοι
216
Βρες μια Κινεζουλα να γαμας και να σε φροντιζει σαν ΕΛΛΗΝΑΡΑ αριστοκρατη,οχι σαν μιζερο Ελληνεζο πιρφορο ... οπως δηλαδη μας θελουν οι Ελλεηνιδες. Οι οποιες οτι και αν "προσφερουν",στο βγαζουν ξινο στο τελος-τελος......η απλα ζητανε ανταποδωση:confused:
....το επιπεδο ευγενειας και αρχων της μεσης Κινεζας ειναι ασυλληπτο για τη μεση ελληνικη χυσαποθηκη.

Η μεση ελληνικη χυσαποθηκη εχει την κουτοπονηρια και την επαρση στο αιμα της. Ποιοτικα χαρακτηριστικα τα οποια μοιραια εχω αποδεχτει και αναλογως πραττω... Γι 'αυτο διασκεδαζω να τις δουλευω με σχετικη ευκολια πλεον.
Αν οι Ελληνες παντρευομασταν ξενες,το dna θα εξελισσονταν προς το θετικο! Φταινε οι Ελληνες γονεις για τον τροπο που τις εχουν διαπαιδαγωγησει....στο μοτιβο "πρωτα καριερα,μετα οικογενεια-παιδι ,μετα ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΗΣ και μετα ΕΣΥ ΜΑΛΑΚΑ ΕΛΛΗΝΑ ΠΟΥ ΤΙΣ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΕΣ..τα βλεπω στον περιγυρο μου.
Πολλοι εχουν παντρευτει και ζουν σα χωρισμενοι....πολλες φορες και εξ αποστασεως!
Το γεγονος οτι η μεση Ελληνιδα καριολα με το καλημερα κανει πολεμο στην πεθερα της και στρεφει το συζυγο της απεναντι στην ιδια του τη μητερα(!),ειναι ενδεικτικο της ...ανατροφης της.

Παντως αυτα τα μικρα στοματακια που εχουν οι Κινεζουλες προκαλουν απιστευτους συνειρμους για μπουκωμα....:smitten:

....πως να μην καβλωσεις μετα?? Και οι Αλβανιδες καλες ειναι...γαμουσα μια milf ....Απιστευτoς πατος...Απο καποια φαση κι επειτα ομως μου μου εβγαινε το ρατσιστικο απο μεσα μου....χωρις το επιδιωκω και χωρις φυσικα να της το δειχνω...:confused:ηταν εξαιρετικη κοπελα,αλλα μακροημερευση με Αλβανιδα χλωμο... Διαφορετικοι κοσμοι..διαφορετικες συνηθειες...Ομοιος ομοιω αει πελαζει ,που λενε.....

Ενω οι Κινεζουλες ειναι πιο κοντα στα δικα μας προτυπα πιστευω.... :wink: οπως και οι βορειοευρωπαιες!

Που να βρουμε κινεζουλες στην Ελλαδα ομως;
Οκ, εχει αλλα λιγες σχετικα....
Και μιλαμε για Αθηνα - Θεσσαλονικη μονο;
Οι υπολοιποι Ελληνες;
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.426
Πόντοι
216
Απιστευτο κι ομως αληθινο...Προτου αλεκτωρ λαλησει..:headbang:

Το αφηγημα μαλλον καταρρεει και ο Βαλκανιος Πουτσαρας δικαιωνεται:confused::confused::confused::confused: Μηπως οι Κινεζουλες διαβαζουν bou?

Μηπως πισω απο τις Κινεζουλες κρυβονται Ελλεηνιδες? ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΤΗΣ ΔΑΝΙΜΑΡΚΙΑΣ?

:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: Σημερα το απογευμα πανω στην κουβεντα ...ξεφουρνισε την απαγορευμενη λεξη 'investments' στα... bitcoins!

Αυτο ηταν...μ' ελουσε κρυος ιδρωτας! Λεω μεσα μου..δεν ειναι δυνατον Υψιστε να πεφτω θυμα συνωμοσιας:cartman::cartman::cartman:

Τη ρωταω λοιπον... αφου ασχολειται με fashion design,τι δουλεια εχουν τα bitcoins? Μου απαντησε οτι το κανει συμπληρωματικα...και οτι ειναι συνηθης επενδυση στην Κινα:face-medical-mask::think: Επισης εδειξε φανερα ενοχλημενη επειδη στην τελικη (οντως) δε μου ζητησε κατι επ' αυτου,αντιθετα εγω την στριμωξα με συνεχομενες ερωτησεις ,μεχρι που μπουχτισε και ελεγε οτι δεν την εμπιστευομαι...

Μυστηρια περιπτωση ..Οχι μονο δε ζητησε χρηματα ,αλλα ουτε επισης διαφημιζε ποσα βγαζει οπως ανεφερε ο John65 στο σχετικο θρεντ περι Τιντερ, ως οδηγια πλοηγησης για του αρχαριους στο σπορ...:undecided: Διαβεβαιωσε πολλακις οτι η βασικη της απασχοληση ειναι το fashion design ασουμε..και οτι δεν εχει αναγκη απο τετοια κολπα(ελευθερη μεταφραση)....Επισης μιλαμε μια εβδομαδα στο what s app και εχει φωτο που στα ματια μου φαινεται γνησια...Λετε να ειμαι τοσο μπαγλαμας??

Δε ξερω τυπε, αλλα εχω ξενερωσει γιατι ηθελα πολυ να ξεμουνιασω μια ευγενη Κινεζουλα. ΕΠΙΣΗΣ μετα την ανακριση που επεσε,της ζητησα με διπλωματικο τροπο βιντεοκληση και...αρνηθηκε. Ενω τις προηγουμενες μερες το ειχε προτεινει εμμεσα αυτη...το παιζει θιγμενη και βαρυ πεπονι,ΑΚΡΙΒΩΣ οπως οι Ελλεηνιδες... Ενιωσα οπως οι Ελληνες πολιτικοι στα Eurogroup!

Παππουτσι απ τον τοπο σου και ας ειναι μπαλωμενο... ? Η μηπως η καχυποψια μου ..εγινε εμμονη?

Να τη μπλοκαρω στο what s app? Η να το παιξω Κινεζος μεχρι να ερθει Αυγουστο?:tooth: Βοηθηστε.. μαγνκες:think:

Δεν τρολαρω ,μιλαω ειλικρινα 100% :thumbsup:

Καλα, τι παιζει με τις Κινεζες και το bitcoin?
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Που να βρουμε κινεζουλες στην Ελλαδα ομως;
Οκ, εχει αλλα λιγες σχετικα....
Και μιλαμε για Αθηνα - Θεσσαλονικη μονο;
Οι υπολοιποι Ελληνες;

Φιλε εμενα με καβλωνουν πιο πολυ ο Ταυλανδεζες,οι Βιετναμεζες , οι Φιλιππινεζες...γιατι ειναι λιγοτερο σχιστοματες και εχουν και λιγο μελαμψο χρωμα.

Στην προκειμενη ομως με αρρωστησε αυτη η Κινεζουλα γιατι ειναι εξευρωπαισμενη με βυζακι γαλακτος :think: δεν ειναι η κλασικη ξερακιανη.

Εκτος απο Θεσνικη και Αθηνα ,σχεδον απιθανο να βρεις τετοιες.
Αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι οτι ουτε και στο χωρο των οικων τις συναντας. Για Αθηνα δεν παιρνω ορκο βεβαια
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.426
Πόντοι
216
Φιλε εμενα με καβλωνουν πιο πολυ ο Ταυλανδεζες,οι Βιετναμεζες , οι Φιλιππινεζες...γιατι ειναι λιγοτερο σχιστοματες και εχουν και λιγο μελαμψο χρωμα.

Στην προκειμενη ομως με αρρωστησε αυτη η Κινεζουλα γιατι ειναι εξευρωπαισμενη με βυζακι γαλακτος :think: δεν ειναι η κλασικη ξερακιανη.

Εκτος απο Θεσνικη και Αθηνα ,σχεδον απιθανο να βρεις τετοιες.
Αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι οτι ουτε και στο χωρο των οικων τις συναντας. Για Αθηνα δεν παιρνω ορκο βεβαια

Τυχαια την πετυχες στο tinder;
Εννοω, επειδη δεν εχω ασχοληθει, εχει επιλογη 'εθνικοτητας';
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Τυχαια την πετυχες στο tinder;
Εννοω, επειδη δεν εχω ασχοληθει, εχει επιλογη 'εθνικοτητας';

Ηταν Θεσσαλονικη λεει για δουλειες...και θα ξαναερθει να μεινει ολο τον Αυγουστο γιατι εχει εδω σπιτι+γραφειο(δυο σε ενα).

Αν τη στριμωξα αδικως,μιλαμε για απιστευτο χαρακιρι.... :confused: :confused: :confused:

Δε μου γεμισαν το ματι ομως οι μαλακιες που εγραφε σημερα...και ας το επαιζε θιγμενη. τι να πεις??

Αν οντως ερθει Αυγουστο και παιχτει συναντηση, θα βαλω τσιλιαδορο στανταρ....

Το ερωτημα ειναι αλλο....τοσο καιρο που μιλαμε στο what s app ,παιζει να υπεκλεψε τιποτα προσωπικα στοιχεια?
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Πήγαινε διάβασε τις τελευταίες σελίδες του thread με το Tinder...

Τυπε κατα 90% μαλλον δικαιωθηκες.......:undecided:

Κατεβαινω παραλια Θεσσαλονικης για τζοκινγκ ,μπας και ξεχασω το "κινεζικο ονειρο" βλεποντας καβλακια να χυνουν με τον ιδρωτα μου..

...τετοιες ωρες θα ειχα αναγκη απo εναν Sad Man για να πνιξω τον πονο μου! Ουτε καν καβλακια. Μονο Sad ,να κραζουμε παρεα !
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Παρτον να πατε να τα πιειτε σε κανα μπαρακι ρε τυπε… απο βδομαδα μπορει να ναι κλειστα τα παντα… :confused:
 

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056
...τετοιες ωρες θα ειχα αναγκη απo εναν Sad Man για να πνιξω τον πονο μου!

ελπίζω να αναφέρεστε σε κάποια παγκοσμίως άγνωστη μάρκα ουισκιού
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Παρτον να πατε να τα πιειτε σε κανα μπαρακι ρε τυπε… απο βδομαδα μπορει να ναι κλειστα τα παντα:confused:


η αισιόδοξη οπτική σας γωνία μας έχει σκλαβώσει όλους, το βλέπετε
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.257
Πόντοι
14.936
ελπίζω να αναφέρεστε σε κάποια παγκοσμίως άγνωστη μάρκα ουισκιού
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:




η αισιόδοξη οπτική σας γωνία μας έχει σκλαβώσει όλους, το βλέπετε
αλανι μεγαλο εισαι.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom