Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 573 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.953

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.197
Κριτικές
3
Like
1.846
Πόντοι
496
Πολύ ξύλο ρε παιδιά, Πάσχα έρχεται ας πλακωθουμε από βδομάδα που θα έχει και καλύτερο καιρό:springsmile:
Τον κατουραγα μερες για να του κανω διαιτα απο τις φαπες που ετρωγε τις προηγουμενες αλλα τον ειδα πολυ τοξικο και ειπα να του δωσω κανα δυο να βγαλει την εβδομαδα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τις λιγουρεύεσαι ?

Έστω και ίδιες , έστω και ζωγραφιστές ?

Ποσό καιρό έχεις να γαμηθεις μωρή ανέραστη ?
αστο παλιο το ποιημα ...κοπρια
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
4
Like
2.844
Πόντοι
456
Τον κατουραγα μερες για να του κανω διαιτα απο τις φαπες που ετρωγε τις προηγουμενες αλλα τον ειδα πολυ τοξικο και ειπα να του δωσω κανα δυο να βγαλει την εβδομαδα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


αστο παλιο το ποιημα ...κοπρια


παλιό το ποίημα αλλά επίκαιρο , τραβα βρες καμμία πουτσα που λίγωσες με το που είδες τόσες μαζεμένες και μετά τα λέμε πάλι .


Ααα και που σαι


Μάθε ρε γυφτάκι να γράφεις το όνομα σου στα αγγλικά

Στο τσαντίρι δεν σας έμαθαν τίποτα ?
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.197
Κριτικές
3
Like
1.846
Πόντοι
496
παλιό το ποίημα αλλά επίκαιρο , τραβα βρες καμμία πουτσα που λίγωσες με το που είδες τόσες μαζεμένες και μετά τα λέμε πάλι .


Ααα και που σαι


Μάθε ρε γυφτάκι να γράφεις το όνομα σου στα αγγλικά

Στο τσαντίρι δεν σας έμαθαν τίποτα ?
πιπιλα και στο παρκοκρεβατο...
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.197
Κριτικές
3
Like
1.846
Πόντοι
496
Πάρε εσυ την πιπίλα σου

:alivedick:
αντε παλι ...

Εφόσον θες να εχει ιπτάμενο πουλακι δεν θα λες πιπιλα αλλα παρε τσιμπουκι η παρκαρε το μουνι σου πανω του και τέτοια ....αντε αγορι μου ξανα παρε φορα και ποιο αντρικα ...
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
4
Like
2.844
Πόντοι
456
αντε παλι ...

Εφόσον θες να εχει ιπτάμενο πουλακι δεν θα λες πιπιλα αλλα παρε τσιμπουκι η παρκαρε το μουνι σου πανω του και τέτοια ....αντε αγορι μου ξανα παρε φορα και ποιο αντρικα ...
Αποφάσισε αγόρι η έχω μουνι

Μπερδεύεσαι γυφτάκι
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
4
Like
2.844
Πόντοι
456
πιασε μια πλευρα να καταλαβω , ετσι οπως το πας λεω οτι εισαι μεγαλο ταλεντο πισω μπρος
Ε μα είδες δεν καταλαβαίνεις αλλά πετάς μαλακιες .
πίσω μπρος θα πάρω εσένα , το νου σου γυφτάκι
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.197
Κριτικές
3
Like
1.846
Πόντοι
496
το καλύτερο ποστ του καραμαλακα, αγαμητου πουστη και πανασχετου με σχέσεις παντός τύπου ήταν αυτό.
Screenshot_2024-04-30-19-58-27-84_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12~2.jpg

μιλάμε για γαμωσπερμα όπως το άλλο το μουνοπανο.

ζαπατα αδικα περιμένεις να γραφουν σελιδες τα πτύελα διοτι εσυ δινεις συμβουλες ...βαλτο κορνιζα στο γραφειο σου ....
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.197
Κριτικές
3
Like
1.846
Πόντοι
496
Ναι αλλά ο μπαμπάς του μπουχεσα εχει λεφτά!!και εγώ χθες είδα ένα ωραίο μουνακι 25αρικο με ένα χοντρούλη με μούσια που είχε Νισάν εξτρειλ καινούριο 45χιλιαρικα!!καλά ρε πουστη μου..ποσο πουτανες ειναι αυτες οι οι ελλεινιδες!!πάνε και ξαπλώνουν με κάτι τέτοιους..μόνο για τα λεφτά..σιχαμενες..καλά λέει ένας τύπος εδώ μέσα ότι τις σιχενετε..όταν σκέφτεται με ποιους έχουν γαμηθει!!
καλαματιανο τετοια ωρα? (τσαμπα πλατες ενα ενα αλλα ελληνικα )
εχασες το καλυτερο με τον ηλιθιο:2funny::2funny::2funny::2funny:
[IMG alt="Anestis zapatas"]https://xenstorage.bourdela.com/data/avatars/m/240/240760.jpg?1711630267[/IMG]

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος​

Εγγρ.15 Μαρ 2024Μηνύματα1.327Κριτικές1Like1.096Πόντοι216

Η κατάσταση θα αλλαζε αν καταβαινε ελλαδα 1 εκ γυναικες απο το ανατολικο μπλοκ,εκει και ο μεσος ελληνας θα πηδαγε και η μεση ελληνιδα θα εριχνε τα στανταρ της γιατι θα εβρισκε ανταγωνισμό.

Zapata method of male self - improvement and evolution...


:2funny::2funny::2funny::2funny:
που ειχαμε μείνει ? οτι ακομα μενεις Ελλάδα ..και μαζι με τον ζαπατα 4 χερια δηλαδη ...το γδαρατε.. το νημα σου δεν εχει δουλιτσα και ηρθες παλι να γνωματεύσεις τι τρεχει με τις ελληνιδες ...και καταλαβες οτι θες ρωσιδες για να συμορφοθουν οι ελληνιδες αλλα εισαι ελλαδα..μαυρη κομωδια η ζωη σου...
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Δεν θα συμφωνήσω. Είναι μία σχέση που σε αφήνει ήσυχο και σε ηρεμία, να κάνεις και άλλα πράγματα που σε εξιτάρουν. Και φαντασία όπως και δράση, ελεύθερος να βάλεις, αν δεν αρκείσαι στο vanilla sex.
Καπετάνιε μου...εγώ γύρω από τό vanilla sex κινούμαι γιά νά σού πώ τήν αλήθεια...δέν έχω ιδιαίτερα γούστα καί βίτσια καί ελάχιστα φετίχ!!
Αντε τό πολύ-πολύ κανένα κωλοσκάμπιλο νά ρίξω στήν γκόμενα καί μέχρι εκεί...άλλοι μπορεί νά τό βρίσκουν ξενέρωτο...αλλά έτσι λειτουργώ σεξουαλικά.
Δέν είμαι σάν τόν Balkan πού θέλει νά χέζει τίς γκόμενες...η τήν Magi πού θέλει νά έχει τό πάνω χέρι στό Sex!!
Εγώ θέλω νά έχω τό πάνω χέρι στό Sex...αλλά σέ "Φυσιολογικά" πλαίσια...δέν τήν βρίσκω μέ βίτσια καί τέτοια!!
Είναι θέμα καύλας καί γούστων...αυτά τά Brutal σκηνικά πού κάνουν κάποιοι...η τό Bdsm Sex δέν είναι τού γούστου μου μέ τίποτα!! :sunglasses:
Εντάξει τυπε είσαι από εκείνους που δεν δένονται και δεν θέλουν να κάνουν παιδια. Οκ.

Αν αυτή θέλει δεν θα προχωρησετε. Να το ξέρεις. Με αυτά που διαβάζω δηλαδή και γράφεις.
Αν θέλει νά προχωρήσουμε ? Αυτή μέ παίρνει 10 φορές τηλ τήν ημέρα...καί μού στέλνει 20 μνμ στό κινητό!!
Οταν τής είπα νά πάμε στό Λουτράκι στό εξοχικό ενός φίλου μου...Μού κάνει...ναί αμέ πότε θά πάμε ?
Τής λέω μετά τό Πάσχα γιατί τώρα είναι αυτός εκεί!!
Αυτή μού εξηγήθηκε όπως καί εγώ νά έχουμε μία σχέση χωρίς επίσημες καταστάσεις...άν μετά μού τό γυρίσει είναι άλλο καπέλο!!
Αλλά δέν πιστεύω διότι μέ τόν άλλο δέν περνούσε καλά...άσε πού είναι καί 120 κιλά σκατάς...ενώ μέ εμένα θά έχει καί τίς βόλτες της...όλα κομπλέ!!
Βέβαια έτσι τά βλέπω τώρα τά πράγματα...αργότερα ποιός ξέρει!! :sunglasses:
Αυτή η θεωρία με τα λεφτά..είναι δικιά μου..εσείς όλοι λέγατε..ότι οι ελλεινιδες δε γουστάρουν λεφτά..αλλά όμορφους..και έχετε κοροϊδέψει πολλές φορές..έμενα..που λέω συνέχεια ότι οι ελλεινιδες θέλουν λεφτά..
Η θεωρία αυτή είναι παγκόσμια καί όχι δική σου...καί δέν είναι θεωρία...αλλά η πραγματικότητα!! :sunglasses:
 
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
241
Κριτικές
4
Like
479
Πόντοι
301
Μουνοπανο να πεις το πατερα που σε εκανε παλιομπασταρδι...Γαμω τα παιδια σου κωλαρχιδο εε κωλαρχιδο!Το γαμωστομα σου θα το ανοιγεις μονο για τσιμπουκια!!!Ακους παπαδοτετοιε...Κλαψε τωρα σε καμια αλλη γωνια παλιοαδερφή!
 
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
241
Κριτικές
4
Like
479
Πόντοι
301
Τις βλαχομαγκιες σου εκει που σε παιρνει πουτανακι!Αυτα σε εμενα δε πέρνανε γαμωμανε...Παρτουζα θα σου παρω ολο το σοι παρεα με τον αδερφο Ανεστη!Καντο λιγο εικονα...Θα ματωσουν οι κωλοτρυπες σας παλιοκαριολια!
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.197
Κριτικές
3
Like
1.846
Πόντοι
496
Καπετάνιε μου...εγώ γύρω από τό vanilla sex κινούμαι γιά νά σού πώ τήν αλήθεια...δέν έχω ιδιαίτερα γούστα καί βίτσια καί ελάχιστα φετίχ!!
Αντε τό πολύ-πολύ κανένα κωλοσκάμπιλο νά ρίξω στήν γκόμενα καί μέχρι εκεί...άλλοι μπορεί νά τό βρίσκουν ξενέρωτο...αλλά έτσι λειτουργώ σεξουαλικά.
Δέν είμαι σάν τόν Balkan πού θέλει νά χέζει τίς γκόμενες...η τήν Magi πού θέλει νά έχει τό πάνω χέρι στό Sex!!
Εγώ θέλω νά έχω τό πάνω χέρι στό Sex...αλλά σέ "Φυσιολογικά" πλαίσια...δέν τήν βρίσκω μέ βίτσια καί τέτοια!!
Είναι θέμα καύλας καί γούστων...αυτά τά Brutal σκηνικά πού κάνουν κάποιοι...η τό Bdsm Sex δέν είναι τού γούστου μου μέ τίποτα!! :sunglasses:

Αν θέλει νά προχωρήσουμε ? Αυτή μέ παίρνει 10 φορές τηλ τήν ημέρα...καί μού στέλνει 20 μνμ στό κινητό!!
Οταν τής είπα νά πάμε στό Λουτράκι στό εξοχικό ενός φίλου μου...Μού κάνει...ναί αμέ πότε θά πάμε ?
Τής λέω μετά τό Πάσχα γιατί τώρα είναι αυτός εκεί!!
Αυτή μού εξηγήθηκε όπως καί εγώ νά έχουμε μία σχέση χωρίς επίσημες καταστάσεις...άν μετά μού τό γυρίσει είναι άλλο καπέλο!!
Αλλά δέν πιστεύω διότι μέ τόν άλλο δέν περνούσε καλά...άσε πού είναι καί 120 κιλά σκατάς...ενώ μέ εμένα θά έχει καί τίς βόλτες της...όλα κομπλέ!!
Βέβαια έτσι τά βλέπω τώρα τά πράγματα...αργότερα ποιός ξέρει!! :sunglasses:

Η θεωρία αυτή είναι παγκόσμια καί όχι δική σου...καί δέν είναι θεωρία...αλλά η πραγματικότητα!! :sunglasses:
Ο leader ακουσε τη λεξη παγκόσμια και επαθε αγοραφοβία....
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.892
Πόντοι
27.261
Μουνοπανο να πεις το πατερα που σε εκανε παλιομπασταρδι...Γαμω τα παιδια σου κωλαρχιδο εε κωλαρχιδο!Το γαμωστομα σου θα το ανοιγεις μονο για τσιμπουκια!!!Ακους παπαδοτετοιε...Κλαψε τωρα σε καμια αλλη γωνια παλιοαδερφή!
Τις βλαχομαγκιες σου εκει που σε παιρνει πουτανακι!Αυτα σε εμενα δε πέρνανε γαμωμανε...Παρτουζα θα σου παρω ολο το σοι παρεα με τον αδερφο Ανεστη!Καντο λιγο εικονα...Θα ματωσουν οι κωλοτρυπες σας παλιοκαριολια!
:piss: @PanosK13
:piss: @Anestis zapatas
Gay Kiss GIF

ετσι μαζι τα γαμωσπερματα, οι αποτυχημενες μαλακιες.
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.197
Κριτικές
3
Like
1.846
Πόντοι
496
Τις βλαχομαγκιες σου εκει που σε παιρνει πουτανακι!Αυτα σε εμενα δε πέρνανε γαμωμανε...Παρτουζα θα σου παρω ολο το σοι παρεα με τον αδερφο Ανεστη!Καντο λιγο εικονα...Θα ματωσουν οι κωλοτρυπες σας παλιοκαριολια!
ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΑΠΟΤΥΧΙΑ ΕΙΣΑΙ ..
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Ο leader ακουσε τη λεξη παγκόσμια και επαθε αγοραφοβία....
Καλά αυτός έχει τήν εντύπωση...ότι είναι μεγάλη εξυπνάδα καί μαγκιά...νά λέει ότι οι κοπέλες θέλουν μόνο χρήμα!!
Οχι ότι έχει άδικο...αλλά δέν είναι όλες έτσι...υπάρχουν καί κοπέλες νορμάλ...αλλά αυτές θέλουν...καί άνδρες νορμάλ!! :undecided:
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
506
Like
957
Πόντοι
86
Ναι αλλά ο μπαμπάς του μπουχεσα εχει λεφτά!!και εγώ χθες είδα ένα ωραίο μουνακι 25αρικο με ένα χοντρούλη με μούσια που είχε Νισάν εξτρειλ καινούριο 45χιλιαρικα!!καλά ρε πουστη μου..ποσο πουτανες ειναι αυτες οι οι ελλεινιδες!!πάνε και ξαπλώνουν με κάτι τέτοιους..μόνο για τα λεφτά..σιχαμενες..καλά λέει ένας τύπος εδώ μέσα ότι τις σιχενετε..όταν σκέφτεται με ποιους έχουν γαμηθει!!
γιατι οι πιο πολλες που ειναι απο ηλικιες 22 εως 30 χρονων, εχουν βγαλει σχολες οπως κοινωνιολογια, πολιτικες επιστημες και δημοσια διοικηση, σλαβικων σπουδων, φιλολογια, που αυτες οι σχολες σε οδηγουν ειτε στην ανεργια, ειτε να εχεις ημιαπασχοληση με χαμηλο μισθο.
σε τετοιες σχολες που προανεφερα το 70% ειναι γυναικες, πανε εκει παιρνουν ενα πτυχιο απο πανεπιστημιο σου λενε μετα κιολας εχω τελειωσει φοβερη σχολη, και μετα δεν βρισκουν δουλεια πανω σε αυτο που σπουδασαν, αρα αναγκαζονται να δουλεψουν ως σερβιτορες ειτε να φτιαχνουν καφεδες για να βγαλουν καποια χρηματα,
αλλες βεβαια εχουν πιο ευκολη λυση , δεν δουλευουν καν τα ξυνουν μια ζωη και βρισκουν αγαπουληδες πατσαβουριδες που τους πουλανε ερωτα και τους τρωνε ενα μηνιατικο για να μπορουνε μετα να ανεβαζουν οτι ειναι μυκονο σε πολυτελη ξενοδοχεια και κανουν χλιδατη ζωη με ψωνια
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
γιατι οι πιο πολλες που ειναι απο ηλικιες 22 εως 30 χρονων, εχουν βγαλει σχολες οπως κοινωνιολογια, πολιτικες επιστημες και δημοσια διοικηση, σλαβικων σπουδων, φιλολογια, που αυτες οι σχολες σε οδηγουν ειτε στην ανεργια, ειτε να εχεις ημιαπασχοληση με χαμηλο μισθο.
σε τετοιες σχολες που προανεφερα το 70% ειναι γυναικες, πανε εκει παιρνουν ενα πτυχιο απο πανεπιστημιο σου λενε μετα κιολας εχω τελειωσει φοβερη σχολη, και μετα δεν βρισκουν δουλεια πανω σε αυτο που σπουδασαν, αρα αναγκαζονται να δουλεψουν ως σερβιτορες ειτε να φτιαχνουν καφεδες για να βγαλουν καποια χρηματα,
αλλες βεβαια εχουν πιο ευκολη λυση , δεν δουλευουν καν τα ξυνουν μια ζωη και βρισκουν αγαπουληδες πατσαβουριδες που τους πουλανε ερωτα και τους τρωνε ενα μηνιατικο για να μπορουνε μετα να ανεβαζουν οτι ειναι μυκονο σε πολυτελη ξενοδοχεια και κανουν χλιδατη ζωη με ψωνια
Στήν Ελλάδα εκτός από Ιατρική καί Πληροφορική...ίσως καί οικονομικά...ότι άλλο σχολή καί νά έχει βγάλει μία κοπέλα θά είναι άνεργη!!
Ξέρω 3 κοπέλες...πού έχουν τελειώσει Ε.Μ.Π καί είναι άνεργες!! :dunno:
Καί όσες εργάζονται παίρνουν πολύ λίγα χρήματα!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom