Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.816
Like
17.855
Πόντοι
3.656
και εγω στο σουπερ μαρκετ που πηγαινω εχει 4 κοπελες βεβαια πιο νεαρης ηλικιας, απο 20 μεχρι 23 χρονων, και οι 4 ειναι καραψωναρες του κερατα με νυχακια και μακιγιαζ, νομιζουν οτι ειναι σε κανα πρακτορειο μοντελων, , μου μιλανε βεβαια, τι κανεις και τετοια που θα πας διακοπες, μου εχει εμφανιστει το προφιλ τους γιατι εχουμε κοινους αρκετους, και εχω δει τι ανεβαζουν, τις βλεπω και καποιες φορες εξω γιατι ειναι της περιοχης
αυτες τωρα δουλευουν 20 ωρες την εβδομαδα και παιρνουν το μισο μισθο δηλαδη, και οι 4 ειναι χωρις γκομενο,γιατι προφανως ψαχνουν τον τελειο μαλακα αγαπουλη χορηγο, για να δωσουν το μουνι τους, οτι λεφτα εχουν τα χαλανε σε δικα τους εξοδα και θελουν απο εσενα να λιωνεις στην δουλεια για να την πας ταξιδακια και να κανεις δωρακια

Δύσκολο να είναι και οι 4 χωρίς γκόμενο,ή θα'χουν καμια σχέση απο λύκειο ή θα τρώνε πούτσα απο τον προιστάμενο.

Πάντως έχω πετύχει πολλές φορές κι εγώ σε σούπερ,κάτι σαλιάρηδες στην ηλικία του μπαμπά τους...ή του παππού τους να πιάνουν κουβέντα σε νεαρές υπαλλήλους.Η πλάκα είναι ότι σ'αυτούς μιλάνε πιο εύκολα απ'ότι σε συνομηλίκους τους :idiot:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.095
Πόντοι
2.356
Εεε ψιτ σε μενα μιλας.
Βαλε βιντεο αλλιως θα συνεχίσεις να ξεφτιλιζεσαι εδω μεσα,εισαι μονο λογια και ουσια μηδεν.
Πρωτον ασε τους κλωνους και τα συναφή,κάνεις δεν κανει κλωνο για να σε αντικρούσει ειναι στη φαντασια σου ολα αυτα.
Σου ειπα βάλε βίντεο βαλε φωτογραφίες αν θες η θεωρεια σου μα πιασει τοπο.
Το να λες αρλουμπες δεν σε κανει ιδεολογο.
Εγω τα καλυτερα γαμησια τα εχω κανει στα μπουρδελα και οχι με εξωτερικές που εσυ θαυμαζεις.
Εχω πετύχει εξωυερικη να συχενεται τη πιπα,εχω πετύχει πορνη που τα κανει ολα,δεν λεω οτι ολες οι πορνες ειναι καλες αλλα εχεις επιλογες ψαχνεις βρισκεις ντιλαρεις εχεις στανταρακια ανακυκλωνεσαι.
Τωρα θεμα κοστους θα δεις τι συμφερει.ποιες στοιχιζουν περισσοτερο πορνες η εξωτερικές.
Πολλοι λένε οι εξωτερικες και ισχυει,κατι γιορτες κατι βαλεντινοι κλπ
Και ας πουνε εσυ δεν εισαι της σχεσης αν δεν σκασεις παραδακι γκόμενά δεν σου κάθεται.
Βρες εναν να εχει ωραια γκόμενά νεα και να τον ταιζει η να τον κερναει.
Αν τον βρεις αναιρω ολα οσα εχω πει.
Σου έχω ήδη απαντήσει κλώνε με ελάχιστα ποστ που ήρθες κατευθείαν στο θέμα. :2funny:Διάβασε τι σου έγραψα ξανά μέχρι να το εμπεδώσεις.

:rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.095
Πόντοι
2.356
σκεφτόμουνα να μιλήσω γιατί φαινότανε απλή.αλλα με αυτά που είδα στο ινστα..μακρυά.

και εγω στο σουπερ μαρκετ που πηγαινω εχει 4 κοπελες βεβαια πιο νεαρης ηλικιας, απο 20 μεχρι 23 χρονων, και οι 4 ειναι καραψωναρες του κερατα με νυχακια και μακιγιαζ
Πάτως έχω πετύχει πολλές φορές κι εγώ σε σούπερ,κάτι σαλιάρηδες στην ηλικία του μπαμπά τους...ή του παππού τους να πιάνουν κουβέντα σε νεαρές υπαλλήλους.

3 στα 3 αποτυχία.

Δεν την έπεσε κανείς σας
σε καμία. Είστε άξιοι της μοίρας σας.
Αν την πέφτατε
δεν θα υπήρχε καμία συνέπεια πλην του να τρώγατε άκυρο.

:rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.095
Πόντοι
2.356
Δεν έχουν δεξιότητες στη προσέγγιση. Οι περισσότεροι είναι άμπαλοι στο πέσιμο, με συμπεριφορά μπονόμπο, γι αυτό και λογικό μία γυναίκα στις ηλικίες που γράφεις να φεύγει τρέχοντας. Πρέπει να οσμίζεσαι τα vibes της εποχής και να προσαρμόζεσαι αναλόγως (εσύ και το παραμύθι σου) αν θες να περιμένεις θετική ανταπόκριση. Αλλοιώς, πουτάνες και μπουρδέλα.
Σε βρίσκω ελαστικό.
Οι περισσότεροι είναι άχρηστοι σε προσέγγιση
και ντρέπονται. Έτσι είναι.
Το βλέπουμε δηλαδή.
Μόνη διαφωνία στην κατάληξη. Όχι πουτάνες
και μπουρδελα.
Γενικώς πουτάνες.
Κανένα δάκτυλο δεν είναι ξένο. Όλα στην ίδια παλάμη ανήκουν.

:rockon:
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
509
Like
960
Πόντοι
86
3 στα 3 αποτυχία.

Δεν την έπεσε κανείς σας
σε καμία. Είστε άξιοι της μοίρας σας.
Αν την πέφτατε
δεν θα υπήρχε καμία συνέπεια πλην του να τρώγατε άκυρο.

:rockon:
εμενα προσωπικα και οι 4 δεν με συγκινουν να την πεσω, απλα ανεφερα ποσο ψωναρα ειναι μια μετριας εμφανισης ελληνιδα που δουλευει σε ταμειο σουπερ μαρκετ για 400 ευρω τον μηνα,
γιατι εχει τους λιγουρες τους συναδελφους της να την παρακαλανε, εχει τους λιγουρες πελατες που τις βλεπουν και τις μιλανε οταν πανε στο ταμειο να περασουν τα πραγματα, και μετα φυσικα τους λιγουρες απο τα σοσιαλ
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.095
Πόντοι
2.356
εμενα προσωπικα και οι 4 δεν με συγκινουν να την πεσω, απλα ανεφερα ποσο ψωναρα ειναι μια μετριας εμφανισης ελληνιδα που δουλευει σε ταμειο σουπερ μαρκετ για 400 ευρω τον μηνα,
γιατι εχει τους λιγουρες τους συναδελφους της να την παρακαλανε, εχει τους λιγουρες πελατες που τις βλεπουν και τις μιλανε οταν πανε στο ταμειο να περασουν τα πραγματα, και μετα φυσικα τους λιγουρες απο τα σοσιαλ
Το δέχομαι. Να πάνε να γαμηθούν κι οι 4. Δεν σε συγκινούν. Από αυτές που σε συγκινούν διότι είναι αυταπόδεικτο ότι κάποιες σε συγκινουν, την πέφτεις; δεν χρειάζεται να πεις ναι η όχι. Απλά να την πέφτεις.

:rockon:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Οι Ελληνες δέν μπορούν νά βγάλουν γκόμενα, διότι είναι ατσούμπαλοι, άγαρμποι, καί άσχετοι από φλέρτ!!
Ενώ εμφανισιακά π.χ ο άλλος είναι καθαρό 4άρι...μού θέλει γκόμενα min 6.5άρι!!
Οι απαιτήσεις τους, είναι πολύ παραπάνω από τά προσόντα τους.
-Ασχετα τό οικονομικό Profil, τό μορφωτικό Profil κτλ- :coffee:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.095
Πόντοι
2.356
Η περιοχή μου είναι μικρή.αν αρχίσω να τη πέφτω εύκολα θα μου βάλουν τον τίτλο του τρελού και βιαστή της περιοχής..πρότεινα σκεφτόμαστε πριν κάνουμε κάτι..και βασικά με το πέσιμο το μόνο που θα πετύχεις..θα είναι να γίνουν οι ελλεινιδες ακόμα πιο..ελλεινιδες και ψωνισμενεε..για να τη πέσεις πρεπει να σου δείξει η άλλη σημάδια
Δικαιολογίες δεν περνάνε εδώ. Και σε έρημο με τροχόσπιτο να ζεις, έστω σε μια θα την πέσεις. :2funny:
Την καραμέλα του ότι οι γκόμενες θα ψωνιστούν κι άλλο, πες την άλλου. Σε έπιασε το μαράζι για το κοινό καλό. Απλά δεν πας είτε με σημάδια είτε χωρίς. Εγώ αυτό καταλαβαίνω.

:rockon:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.816
Like
17.855
Πόντοι
3.656
εμενα προσωπικα και οι 4 δεν με συγκινουν να την πεσω, απλα ανεφερα ποσο ψωναρα ειναι μια μετριας εμφανισης ελληνιδα που δουλευει σε ταμειο σουπερ μαρκετ για 400 ευρω τον μηνα,
γιατι εχει τους λιγουρες τους συναδελφους της να την παρακαλανε, εχει τους λιγουρες πελατες που τις βλεπουν και τις μιλανε οταν πανε στο ταμειο να περασουν τα πραγματα, και μετα φυσικα τους λιγουρες απο τα σοσιαλ

Μην ξεχνάς ότι για πολλούς εκεί έξω...η μόνη ευκαιρία να αλλάξουν δυο κουβέντες με γυναίκα...πλην της μάνας τους... είναι με ταμίες,σερβιτόρες,κομμώτριες κλπ...:sad2:

Το μισό λεπτό που θα μιλήσουν με την ταμία...ή με την σερβιτόρα...παίζει να'ναι και η καλ΄΄υτερη στιγμή της ημέρας τους...

Αυτές μιλάνε με εκατοντάδες κόσμο,και πολλούς άντρες φυσικά,και θέλοντας και μη πρέπει να είναι ευγενικές και ομιλητικές.Αλλά ο στερημένος,μπορεί να νομίζει ότι άλλη για να του μιλάει...τον γουστάρει :2funny:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.688
Like
17.807
Πόντοι
3.656
Φιλε δεν ισχυει
Ξερω πολλους ελληνες οχι αμπαλους οπως λες και στο εξ ωτερικο δινουν πονο.
Κατι ανατολικες αλλα και ντόπιες τις ριχνουν για πλακα τη στιγμη που στην ελλαδα ειχαν κανει πλούσια τα μπουρδελα
Αυτή είναι τεράστια αλήθεια. Έξω γαμάνε αβέρτα τύποι που στην ελλάδα είχαν μόνο 2-3 μακροχρόνιες σχέσεις από προξενιά.

Στο μεταξύ , είναι τόσο σκατοκοινωνία ... που την χαλάει ο όρος ΠΡΟΞΕΝΙΟ.
Λες και όταν ... η συμφοιτήτρια/συνάδελφος φέρνει στο μιλητό ελεύθερη κολλητή/ξαδέλφη
να τη γνωρίσει στον ελεύθερο ... διαθέσιμο μαλάκα ... ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΞΕΝΙΟ !!!!!!

Θέλουν να το λένε καμάκι . Τα γίδια. Οι ζωοκλέφτες. Οι λαχανάδες.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Φιλε δεν ισχυει
Ξερω πολλους ελληνες οχι αμπαλους οπως λες και στο εξ ωτερικο δινουν πονο.
Κατι ανατολικες αλλα και ντόπιες τις ριχνουν για πλακα τη στιγμη που στην ελλαδα ειχαν κανει πλούσια τα μπουρδελα
Πάντα γιά Ελλάδα μιλάω, στό εξωτερικό είναι...διαφορετικό τό παιχνίδι!!
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.816
Like
17.855
Πόντοι
3.656
Σιγά μη είναι χωρίς γκομενο.χορηγους έχουνε,ειδικά αν είναι και λίγο νέες και ομορφουλες.ποιος τα πληρώνει όλα τους τα έξοδα?με τα 400ευρω?απλώς δουλεύουν για να λένε ότι κάτι κάνουν..

Αν βρίσκαν χορηγούς,σιγά μη δουλεύανε.Σ'αυτές τις ηλικίες,με γκόμενους του 700ευρου τα'χουν ή άνεργους καφετεριόβιους,και αναγκαστικά δουλεύουν.Τουλάχιστον όσες δεν έχουν κανα πλούσιο μπαμπα/μαμα/γιαγιά να τις χαρτζηλικώνει
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.688
Like
17.807
Πόντοι
3.656
Ναι αυτό που λές είναι αληθεια.οι ελλεινιδες έχουν πιο μεγάλη εμπειρία από εμάς ..σκέψου ότι τρώνε πουτσα από τα 15..μέχρι τα 30..δεν θα έχουν φάει πέντε πουτσες το χρόνο?ξέρεις τι εμπειρία είναι αυτό?ενώ οι άντρες άντε να έχουν μια,δυο γκόμενες..πολλοί δεν εχουν και καμία..παρθένοι.αν μιλας όντως σε ταμία..αργά η γρήγορα σε παίρνουνε πρέφα ότι γουστάρεις και σε ψιλοκοροιδευει μετά όλο το μαγαζί..εγώ μιλούσα σε μια αλβανίδα που δουλευε στο βενζινάδικο που βάζω βενζινη..και μάλλον με είδε που τη κοιτούσα..και τώρα οπότε πάω να βάλω βενζίνη με κοροϊδεύουνε οι Πακιστανοί βενζιναδες..η αλβανίδα έχει φύγει..πιθανόν να βρήκε χορηγό..
Αν φερόσουν σαν χαλβάς ... καλά σου κάναν ......

Οι μάγκες, δεν λένε πολλά λόγια ... ακόμη καλύτερα καθόλου ....

Και σε εργαζόμενες, το παίζουν σκληρά καρύδια.
Δεν τις σκανάρουν από νύχια ποδιών μέχρι βυζί και αυτιά. Το παίρνουν πρέφα αυτό οι γκόμενες.

Δοκίμασε να πληρώσεις σερβιτόρα ... κατά προτίμηση μουνάρα ... και να μιλάς στον δίπλα ... χωρίς να την κοιτάς καν ... ή το ίδιο όταν παραγγέλνεις .... να παραγγέλνεις και να μιλάς σε άλλον δίπλα ... να κοιτάς εφημερίδα ....
να κοιτάς τίποτε ... παπούτσια στο κινητό ... αν τα δει αυτή ... ακόμη καλύτερα !!!!

ή σώβρακα ......

Εκεί ήττα.Να έρχεται η μουνάρα με πήρσιγκ , ρόγα κάγκελο να τρυπάει μπλουζάκι ... κοιλιές έξω ...
κρίκο από στριγκ να φαίνεται ... παντελόνι που πέφτει και δείχνει κωλάρα ....


ΚΙ ΕΣΥ ΝΑ ΚΟΙΤΑΣ ΣΩΒΡΑΚΑ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ή ΤΟ ΤΑΜΠΛΕΤ !!!!!!!!!


Θεός !

Ήρωας !

Κέρβερος !
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.095
Πόντοι
2.356
Εσυ ομως εκανες μωκο,ακομα περιμενω τα βιντεο με τα πεσιματα σου στην Ερμού.
Και δεν απάντησες σε τίποτα παραπάνω απο αυτα που σου ειπα.
Η θεωρεια σου λεει χωθητε σε πολλες να φατε 100 ακυρα να ανεβασετε την αυτοπεποίθηση ο καθενας σε αλλες 100 που την εχουν ηδη απο τα σοσιαλ και ισως μια μετρια σας κάτσει.
Με μια μέτρια που θα κάτσει σε σενα θα εχεις ανεβασει την αυτοπεποίθηση εσυ ο ιδιος σε αλλες 100 και μετα το παιχνιδι αναρωτιεστε γιατι δυσκολεύει.
Εσυ ο ιδιος με τις θεωρείες σου ανεβάζεις την αντικειμενική των γυναικων και δυσκολευεις μονος σου το παιχνίδι
Πηγαινε πλατσουρισε στα λιμνονερα ρε παπια και ασε τις θεωρείες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Σωστος του τα εγραψα και εγω αυτα
Ε ρε γαμήσι που σου έχω ρίξει. Δεν τολμάς να απαντήσεις σε ότι σου έγραψα με επιχειρήματα στα άλλα ποστ. Κάνε κι εσύ γαργάρες.
Δεν είσαι ο μόνος.

:2funny:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.688
Like
17.807
Πόντοι
3.656
Αντε μετα η γκόμενά να γουσταρει τον οποιοδήποτε,αν παει καποιος και της πει μου αρέσεις θα του πει εισαι λιγος και θα ρηξει χειλοπιτα.
Αν της πει ... ΟΤΙ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ... ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙ ... ΝΑ ΤΟΝ ΓΑΜΗΣΕΙ , ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΤΗΣΕΙ ΧΑΜΩ ... ΝΑ ΜΑΘΕΙ ...

Με κοπλιμέντα δεν γαμάς από το 1980 και μετά ......

Σιγά μην κάνεις και καντάδες .........


Αυτά ήταν στις γκόμενες της Πλάκας το 1880 ....

Σαν φιλαράκι την αντιμετωπίζεις ... δεν την κερνάς ... προτείνεις κανά καφέ στο πρόχειρο ....

κι εκεί βλέπεις αν σε παίρνει να χωθείς .

Αλλιώς αν δεν μπορείς να το κάνεις αυτό , θα το κάνει κανά αλάνι που μπορεί .
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.095
Πόντοι
2.356
Αυτή είναι τεράστια αλήθεια. Έξω γαμάνε αβέρτα τύποι που στην ελλάδα είχαν μόνο 2-3 μακροχρόνιες σχέσεις από προξενιά.

Στο μεταξύ , είναι τόσο σκατοκοινωνία ... που την χαλάει ο όρος ΠΡΟΞΕΝΙΟ.
Λες και όταν ... η συμφοιτήτρια/συνάδελφος φέρνει στο μιλητό ελεύθερη κολλητή/ξαδέλφη
να τη γνωρίσει στον ελεύθερο ... διαθέσιμο μαλάκα ... ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΞΕΝΙΟ !!!!!!

Θέλουν να το λένε καμάκι . Τα γίδια. Οι ζωοκλέφτες. Οι λαχανάδες.
Κατηγορούμε την πάσα δια γνωστού. Θεωρείται ξεφτίλα.
Κι όποιος το λέει καμάκι είναι ξεφτιλισμένος.

:rockon:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.688
Like
17.807
Πόντοι
3.656
Κατηγορούμε την πάσα δια γνωστού. Θεωρείται ξεφτίλα.
Κι όποιος το λέει καμάκι είναι ξεφτιλισμένος.
Το 95% των ελληναράδων ... έτσι γνωρίζει μια Σούλα μέχρι τα 22-23 ... 2-3 χρόνια σχέση ...
1-2 χρόνια αρραβώνα ... και γάμος μέχρι τα 30 ... βαριά.

Οι λίγοι που δεν το κάνουν ... κλαίγονται σαν το Σαμπ .

Κάτι σκληροί χύστες , καμάκια μπουρδελιάρηδες είναι μεμονωμένες περιπτώσεις, δεν εμπίπτουν σε κατηγορία ...
μελετάται έκαστος εξ αυτών χωριστά , από γνωστούς του και μόνο .

Οι τακτικές τους, μπορεί να χρησιμεύσουν για την διάπλαση των νέων.
Όσων δεν θέλουν να γίνουν αγαπούληδες.

Ραντεβού στα μπουρδέλα, τα μασατζίδικα , τα στούντιο και τους γαμιστρώνες σύντροφοι !!!!!
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.095
Πόντοι
2.356
Ποιο γαμησι ρε ονειροπολη παπια
Κανε τις ερωτήσεις εδω μια μια να σου απαντήσω
Ασε τα σεντονια ειναι βαρετά
Τραβά ρε κλώνε να διαβάσεις τι τάπες σου έχω ρίξει που θα κάτσω να λέω τα ίδια για να βρίσκεις χώρο.

:2funny:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.095
Πόντοι
2.356
Το 95% των ελληναράδων ... έτσι γνωρίζει μια Σούλα μέχρι τα 22-23 ... 2-3 χρόνια σχέση ...
1-2 χρόνια αρραβώνα ... και γάμος μέχρι τα 30 ... βαριά.

Οι λίγοι που δεν το κάνουν ... κλαίγονται σαν το Σαμπ .

Κάτι σκληροί χύστες , καμάκια μπουρδελιάρηδες είναι μεμονωμένες περιπτώσεις, δεν εμπίπτουν σε κατηγορία ...
μελετάται έκαστος εξ αυτών χωριστά , από γνωστούς του και μόνο .

Οι τακτικές τους, μπορεί να χρησιμεύσουν για την διάπλαση των νέων.
Όσων δεν θέλουν να γίνουν αγαπούληδες.

Ραντεβού στα μπουρδέλα, τα μασατζίδικα , τα στούντιο και τους γαμιστρώνες σύντροφοι !!!!!
Ε τώρα γιατρέ μου είσαι με όλους. Αυτά μόνο κάτι ραμολί τα κάνουν. Να μην επαναληφθεί παρακαλώ.
Ο πλούσιος σου λόγος κι
η ευφυία σου δεν έχουν φόβο ούτε κι ανάγκη από τενεκέδες που λιμνάζουν στο νήμα.
Γάμα τους!

:rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom