Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.605
Like
5.239
Πόντοι
1.056
Έφερνε κάτι σε Χεντί Λαμάρ ή Ρίτα Χέηγουορθ .... στα μεγάλα νιάτα τους ...
bombshell_hedylamarr1.jpg
gilda_trailer_hayworth1.jpg


Εύκολα πήγαινα στον ... πόλεμο στην αλγερία ... με τη λεγεώνα των ξένων !

Η Ρίτα Χέηγουορθ το 1940 ηταν η πιο ωραία γυναίκα του πλανήτη....με διαφορά!!
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
509
Like
960
Πόντοι
86
Παίζει όμως οι άντρες να είναι πιο πολλοί από τις γυναίκες..εγώ αυτό βλέπω έξω στο δρομο..πολλές ψολές αλλά λίγα μούνια..αγαμητη γυναίκα δεν υπάρχει..αν κρυφσκουσεις
.όλες κάποιον λενε ότι έχουνε..
στατιστικα μεχρι την ηλικια των 45 ετων, υπαρχουν περισσοτεροι 4% αντρες σε σχεση με γυναικες, απλα μετα οι γυναικες ζουν περισσοτερο και στο τελος βγαινει να υπαρχουν περισσοτερες γυναικες, ομως αυτες οι περισσοτερες κατι γριες ειναι που ειναι κλεισμενες σε ενα σπιτι πιο πολυ,
αρα εξω που κυκλοφορουν πιο πολλοι κατω των 60, για αυτο θα δεις ψωλαρια πιο πολυ, βαλε και τους μεταναστες που ερχονται, που ειναι κυριως αντρες και νεαρης ηλικιας, πλεον βγαινεις εξω και βλεπεις στα 100 ατομα, 60 αντρες και 40 γυναικες.
 

kostasgg87

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2023
Μηνύματα
158
Like
69
Πόντοι
1
Το μέλος kostasgg87 δεν δέχεται αποδείξεις σε τίποτα κι απλά είναι δειλός κι ανίκανος όπως άλλοι
που παραποιούν όσα γράφω. Θυμίζω ότι χτες αποδέχτηκα ότι έγραψε για να τα αποδομήσω
(μαλακίες με ντιτζέι που γαμάνε αβέρτα). :2funny:
Σήμερα πήγε και άλλαξε την λέξη τυχαίους γκόμενους σε ποστ μου με την λέξη φιλεναδίτσους.
Έτσι στα φθηνά θέλει να μας πει ότι οι γκόμενες πάνε μόνο με συγκεκριμένη κατηγορία ανδρών
κι ότι δεν βρίσκουν ποτέ γκόμενους αλλά τους έχουν φιλεναδίτσους. Θυμίζω ότι κι αυτός είναι
υπέρ των σόσιαλ πέραν του ότι ποτέ δεν έχει επιχειρήματα. Προσοχή. Αρκετοί σοσιαλάκηδες το κάνουν αυτό.
Δεν τους προλαβαίνω μαζί με τους πορωμένους πουτανάκηδες.

:2funny:
θες να πεις δηλαδη οτι ο μπαρμαν απλα καβλαντιζει τη ξαδερφη σου ενω ξερει οτι πηδιεται με τον ενα και τον αλλο τοσο μαλακας ειναι? για να δουλευεις νυχτα μαλακς δε πρεπει νασαι
συνηθως οι γκομενες εχουν 1 γαμια και πολλους ακολουθους καυλιαρηδες μονος ειπες οτι τα χε με αφεντικα σπονσορες
στοιχημα οτι θες οτι γαμιεται με το μπαρμαν και τους αλλους τους εχει για αλλες χρησεις αλλα εισαι ανοητος να το καταλαβεις

θα σου πω κιαλλο παραδειγμα που χω δει με τα ματια μου σε σουπερ μαρκετ
μπαινει μια μεσα μουναρα της περιοχης πανεμορφο προσωπο ψηλη 180 175 ψιλογεματη μεγαλος κωλοσ βυζια νταρντανομουνα απο τις λιγες σαν ιταλιδα απο πισω ενας λελες νεος ψηλος κραταγε ολες τις τσαντες της μιλουσε με μια φωνη υποταγμενης γυναικουλας
αυτη ουτε που του δινε σημασια στο κινητο μονο κοιταζε κρατουσε μια μικρη τσαντα λες κι ταν η βασιλσσσα της αγγλιας κιαυτος σερνοταν απο πισω της σα σκυλος και της μιλαγε χωρις να περνει φυσικα απαντηση λες και δεν υπηρχε
στο λεωφορειο που την εχω δει ειχε παιξει καβλαντησμα με ματια
γαμια ισως να μην ειχε λεμε τωρα

απλα στο λεω γιατι φαινεται να μην εχεις ιδεα τι θα πει γυναικα
 

kostasgg87

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2023
Μηνύματα
158
Like
69
Πόντοι
1
Τύπε ... οι διαφορές από ένα επίπεδο και πάνω .... χρεώνονται ακριβά ...
Βινύλια παίζει και το οντιο τέκνικα του ακροατή με 300€ ....
το βασικό LP12 ξεκινάει σήμερα από 6500€ ... τα βελτιωμένα παίζουν 25000€ και δεν έχει ταβάνι ....


Κικίτσα .... vs Υβόν ....
1709680064789.jpeg
1httpswww.lifo_.gr_.jpg
ωραια η δεξια μεγαλο κωλο ειχε?
 

kostasgg87

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2023
Μηνύματα
158
Like
69
Πόντοι
1
Τι έγινε; στράβωσες που βρήκα (κι άλλο) πάτημα;
από την στιγμή που κανείς δεν μπόρεσε χειροπιαστά να αντικρούσει όσα έγραψα λέγεται κότα. :2funny:
Επίσης σε ευχαριστώ που ανέφερες ότι είσαι σοσιαλάκιας κι επίσης κουβαλήθηκες, βγάζοντας σπυριά.
Επιπροσθέτως, βλέπω έξω πολλές γκόμενες που έχουν γκόμενους.
Έχεις να πεις κάτι που ο άλλος (kostasgg87 ) έβγαλε φιλεναδίτσους τους γκόμενους; :confused:
δεν θυμάμαι να κατηγόρησα τα μπουρδέλα.
Είμαι σαφής ότι είναι για τα χοντρά όπως κι όλη η πορνεία.
Αβάσιμα όσα γράφω δεν είναι. Πάω για 7.500 λάικ σε λιγότερο από χρόνο και σε τέτοια θέματα
όπου τα λάικ δεν πέφτουν όπως σαν φυστίκια στις ενημερώσεις, άρα έχουν γίνει αποδεκτά στα μέλη.
Δηλαδή και να μην μου ξανακάνουν ποτέ λάικ, με δικαίωσαν.

Να μην σε κρατάμε!

:2funny:

Τι έγινε; στράβωσες που βρήκα (κι άλλο) πάτημα;
από την στιγμή που κανείς δεν μπόρεσε χειροπιαστά να αντικρούσει όσα έγραψα λέγεται κότα. :2funny:
Επίσης σε ευχαριστώ που ανέφερες ότι είσαι σοσιαλάκιας κι επίσης κουβαλήθηκες, βγάζοντας σπυριά.
Επιπροσθέτως, βλέπω έξω πολλές γκόμενες που έχουν γκόμενους.
Έχεις να πεις κάτι που ο άλλος (kostasgg87 ) έβγαλε φιλεναδίτσους τους γκόμενους; :confused:
δεν θυμάμαι να κατηγόρησα τα μπουρδέλα.
Είμαι σαφής ότι είναι για τα χοντρά όπως κι όλη η πορνεία.
Αβάσιμα όσα γράφω δεν είναι. Πάω για 7.500 λάικ σε λιγότερο από χρόνο και σε τέτοια θέματα
όπου τα λάικ δεν πέφτουν όπως σαν φυστίκια στις ενημερώσεις, άρα έχουν γίνει αποδεκτά στα μέλη.
Δηλαδή και να μην μου ξανακάνουν ποτέ λάικ, με δικαίωσαν.

Να μην σε κρατάμε!

:2funny:
αιντε παλι αυτοι οι γκομενοι που βλεπεις εξω ειναι γιαλλες χρησεις
εχεις δει μικρη 20 περιπου να σκυβει το αγορι της στα τεσσερα συνομιλικο για να της δεσει τα κορδονια
μεχρι κι οι μπατσοι στη γωνια δειχνανε με το δαχτυλο
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.095
Πόντοι
2.356
θες να πεις δηλαδη οτι ο μπαρμαν απλα καβλαντιζει τη ξαδερφη σου ενω ξερει οτι πηδιεται με τον ενα και τον αλλο τοσο μαλακας ειναι? για να δουλευεις νυχτα μαλακς δε πρεπει νασαι
συνηθως οι γκομενες εχουν 1 γαμια και πολλους ακολουθους καυλιαρηδες μονος ειπες οτι τα χε με αφεντικα σπονσορες
στοιχημα οτι θες οτι γαμιεται με το μπαρμαν και τους αλλους τους εχει για αλλες χρησεις αλλα εισαι ανοητος να το καταλαβεις

θα σου πω κιαλλο παραδειγμα που χω δει με τα ματια μου σε σουπερ μαρκετ
μπαινει μια μεσα μουναρα της περιοχης πανεμορφο προσωπο ψηλη 180 175 ψιλογεματη μεγαλος κωλοσ βυζια νταρντανομουνα απο τις λιγες σαν ιταλιδα απο πισω ενας λελες νεος ψηλος κραταγε ολες τις τσαντες της μιλουσε με μια φωνη υποταγμενης γυναικουλας
αυτη ουτε που του δινε σημασια στο κινητο μονο κοιταζε κρατουσε μια μικρη τσαντα λες κι ταν η βασιλσσσα της αγγλιας κιαυτος σερνοταν απο πισω της σα σκυλος και της μιλαγε χωρις να περνει φυσικα απαντηση λες και δεν υπηρχε
στο λεωφορειο που την εχω δει ειχε παιξει καβλαντησμα με ματια
γαμια ισως να μην ειχε λεμε τωρα

απλα στο λεω γιατι φαινεται να μην εχεις ιδεα τι θα πει γυναικα
Αυτά όλα τι σχέση έχουν με όσα έγραψα; που βρέθηκε ο μπάρμαν που καυλαντίζει;:2funny:
ένα σύνολο αρλουμπολογίας ανακατεμένο με περιστατικά που όλοι γνωρίζουμε ως προπέτασμα καπνού
και με ύφος άμπαλου. Ίσα δηλαδή να γράψεις κάτι.

Επί της ουσίας όσων έγραψα, γαργάρα!

:2funny:
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
1.625
Πόντοι
216
Την καλησπέρα μου στους εντιμότατους συναγωνιστές!

Θα μοιραστώ μαζί σας ένα πολύ πρόσφατο στόρυ, για να βλέπουμε πως τα φέρνει η ζωή μερικές φορές....

Γνωστός μου, γύρω στα 40-43, παικτράκι γενικά, σχετικά ωραίος, οικονομικά άνετος. Τρώει ένα κόλλημα με μια βαρεμένη 37άρα την οποία δεν είδε ποτέ κανείς. Ο τύπος απλά πήγαινε και αράζανε σπίτι της συνέχεια.
Με τα πολλά, προκύπτει πως η τύπισσα πριν απ αυτόν τραβιόταν χρόνια με κάποιον με τον οποίο έχει χρόνιο κόλλημα.
-Ο γνωστός μου αντίλαμβάνεται πως απλά ζεσταίνει τις παντόφλες του άλλου (γνωρίζοντας πως απλά την εξυπηρετεί στο να το παίξει ιστορία στον πρώην), πάραυτα εκεί ο μαλάκας με τα μούτρα στη βλαμμένη!
Αυτή του λεγε συνέχεια πόσο τον είχε ερωτευτεί και πως ΜΟΝΟ αυτόν ήθελε και παπαριές για παιδάκια.
Είχαν ανησυχήσει κι οι κοντινοί του τι στο διάολο ζόρι τραβούσε μιας και δεν τον είχαν ξαναδεί έτσι.
Αυτή εν τω μεταξύ, δεν την είχε δει ποτέ ΚΑΝΕΙΣ, δεν έβγαινε πουθενά, δεν εμφανιζόταν.

Δεν περνάει ένα δίμηνο μάγκες, και στο άσχετο πεθαίνει ο πρώην αυτηνής από ανακοπή!
Παθαίνει αυτή ένα τραμπάκουλο, χήρα κανονική. Κλάμματα δράματα.
Μέσα σ αυτό το χάλι τρώει κι ο δικός μας μια αναλαμπή και εξαφανίζεται από την τύπισσα, μπλοκ από παντού κι αυτή στέλνει σε γνωστούς του μήπως τον ξαναβρεί.
Ο γκαντέμης ζέσταινε τις παντόφλες ενός μελλοθάνατου, κι η φαρμακομούνα θρηνεί νεκρούς και ζωντανούς ταυτόχρονα ....
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.095
Πόντοι
2.356
αιντε παλι αυτοι οι γκομενοι που βλεπεις εξω ειναι γιαλλες χρησεις
εχεις δει μικρη 20 περιπου να σκυβει το αγορι της στα τεσσερα συνομιλικο για να της δεσει τα κορδονια
μεχρι κι οι μπατσοι στη γωνια δειχνανε με το δαχτυλο
Άχρηστα επιχειρήματα! Κοιτάς κάτι τέτοια για να συνεχίζεις να στρουθοκαμηλίζεις.
Αυτά είναι για να γελάς κι όχι για να βρίσκεις άμυνες ώστε να κρύβεσαι.
Βρίσκεσαι σε σύγχυση. Παραθέτεις φωνάζοντας και γράφεις ατσούμπαλα.
Η σύγχυση είναι η κατάσταση εκείνη όπου ο ασθενής δεν αντιλαμβάνεται σωστά το περιβάλλον
και τα πρόσωπα γύρω του, με αποτέλεσμα να φέρεται με τρόπο ανορθόδοξο.
Η σύγχυση είναι ένα κοινό σύμπτωμα στα νοσοκομεία, ειδικά σε ηλικιωμένους ασθενείς.

Γέρασες πριν την ώρα σου! Αυτά!

:2funny:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.095
Πόντοι
2.356
Την καλησπέρα μου στους εντιμότατους συναγωνιστές!

Θα μοιραστώ μαζί σας ένα πολύ πρόσφατο στόρυ, για να βλέπουμε πως τα φέρνει η ζωή μερικές φορές....

Γνωστός μου, γύρω στα 40-43, παικτράκι γενικά, σχετικά ωραίος, οικονομικά άνετος. Τρώει ένα κόλλημα με μια βαρεμένη 37άρα την οποία δεν είδε ποτέ κανείς. Ο τύπος απλά πήγαινε και αράζανε σπίτι της συνέχεια.
Με τα πολλά, προκύπτει πως η τύπισσα πριν απ αυτόν τραβιόταν χρόνια με κάποιον με τον οποίο έχει χρόνιο κόλλημα.
-Ο γνωστός μου αντίλαμβάνεται πως απλά ζεσταίνει τις παντόφλες του άλλου (γνωρίζοντας πως απλά την εξυπηρετεί στο να το παίξει ιστορία στον πρώην), πάραυτα εκεί ο μαλάκας με τα μούτρα στη βλαμμένη!
Αυτή του λεγε συνέχεια πόσο τον είχε ερωτευτεί και πως ΜΟΝΟ αυτόν ήθελε και παπαριές για παιδάκια.
Είχαν ανησυχήσει κι οι κοντινοί του τι στο διάολο ζόρι τραβούσε μιας και δεν τον είχαν ξαναδεί έτσι.
Αυτή εν τω μεταξύ, δεν την είχε δει ποτέ ΚΑΝΕΙΣ, δεν έβγαινε πουθενά, δεν εμφανιζόταν.

Δεν περνάει ένα δίμηνο μάγκες, και στο άσχετο πεθαίνει ο πρώην αυτηνής από ανακοπή!
Παθαίνει αυτή ένα τραμπάκουλο, χήρα κανονική. Κλάμματα δράματα.
Μέσα σ αυτό το χάλι τρώει κι ο δικός μας μια αναλαμπή και εξαφανίζεται από την τύπισσα, μπλοκ από παντού κι αυτή στέλνει σε γνωστούς του μήπως τον ξαναβρεί.
Ο γκαντέμης ζέσταινε τις παντόφλες ενός μελλοθάνατου, κι η φαρμακομούνα θρηνεί νεκρούς και ζωντανούς ταυτόχρονα ....
Ολα συμβαίνουν. Η πραγματικότητα κατά πολύ ανώτερη της φαντασίας.

:rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.095
Πόντοι
2.356
Κάτι πολύ βασικό που βλέπουμε γύρω μας είναι η κατάντια ανδρών να προσπαθούν να εντυπωσιάσουν μουνιά
με κάθε τρόπο. :2funny:Έπειτα αναρωτιούνται γιατί δεν βρίσκουν ανταπόδοση. Τα κατώτερα όντα είναι αυτά
που προσπαθούν να εντυπωσιάσουν κάποια άλλα. :confused: Και βέβαια εκτός αυτού, προσοχή σε όσες αναφέρονται
στους πρώην τους. Όταν η γυναίκα έχει κολλήσει στο παρελθόν, δεν πρόκειται ποτέ να σας πάρει στα σοβαρά
κι ούτε καν ακούει τι λέτε. Συνεπώς κοιτάξτε να περνάτε όσο μπορείτε καλά και όλα στον πούτσο σας.
Στον γυναικοκεντρισμό του σήμερα, τα βάφουμε όλα αναλώσιμα και τα πετάμε στον βυθό
μέχρι αποδείξεως του αντιθέτου.

:rockon:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.815
Like
17.855
Πόντοι
3.656
Δεν θυμάμαι αν το'χα ξαναγράψει,αλλά τέτοια απαξίωση που τρώμε ειδικά οι Έλληνες άνδρες απο τις γυναίκες,είναι πρωτοφανής.Το μεγαλύτερο ποσοστό ανδρών στην Ελλάδα,είναι σαν να μην υπάρχει για τις γυναίκες.Ειδικ΄ά σε ηλικίες 25-35+,εγώ βλέπω ότι πραγματικά για να βρει γυναίκα ένας μέσος ελεύθερος άντρας χωρις λεφτά ή επάγγελ΄μα-μαγνήτη,πρέπει να φτύσει αίμα.Αρχίζω να πιστεύω ότι έχει ανέβει παρα πολύ και ο πληθυσμός κρυφολεσβιών,όπως λέμε κρυφομπούστηδων.

Όταν βλέπεις γυναίκες να μιλάνε μόνο με γυναίκες,να βγαίνουν μόνο με γυναίκες,να κοιτάνε άλλες γυναίκες και να αφρίζουν ή να αδιαφορούν εντελώς όταν βλέπουν άντρες,τί να σκεφτείς άλλο;
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.695
Like
1.463
Πόντοι
216
το ποσοστο πισωλουρηδων και γλυτσομουνηδων ειναι πανω απο 15%. Εδω κατω στην ΑΘηνα εχουν ξεσαλωσει τελευταία
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.243
Like
3.503
Πόντοι
1.706
Δεν θυμάμαι αν το'χα ξαναγράψει,αλλά τέτοια απαξίωση που τρώμε ειδικά οι Έλληνες άνδρες απο τις γυναίκες,είναι πρωτοφανής.Το μεγαλύτερο ποσοστό ανδρών στην Ελλάδα,είναι σαν να μην υπάρχει για τις γυναίκες.Ειδικ΄ά σε ηλικίες 25-35+,εγώ βλέπω ότι πραγματικά για να βρει γυναίκα ένας μέσος ελεύθερος άντρας χωρις λεφτά ή επάγγελ΄μα-μαγνήτη,πρέπει να φτύσει αίμα.Αρχίζω να πιστεύω ότι έχει ανέβει παρα πολύ και ο πληθυσμός κρυφολεσβιών,όπως λέμε κρυφομπούστηδων.

Όταν βλέπεις γυναίκες να μιλάνε μόνο με γυναίκες,να βγαίνουν μόνο με γυναίκες,να κοιτάνε άλλες γυναίκες και να αφρίζουν ή να αδιαφορούν εντελώς όταν βλέπουν άντρες,τί να σκεφτείς άλλο;
Είναι δύο προβλήματα μαζί. Το ένα ότι είμαστε λαός που λόγω ιστορίας έχει πολύ αναπτυγμένο το αίσθημα επιβίωσης που αυτό σήμερα μεταφράζεται σε αναζήτηση οικονομικής ασφάλειας και το άλλο είναι ότι οι Έλληνες είναι κάπως άμπαλοι στην προσέγγιση και αγχώνουν τις Ελληνίδες, οπότε αυτές δεν παίρνουν εύκολα ρίσκο με αγνώστους.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Την καλησπέρα μου στους εντιμότατους συναγωνιστές!

Θα μοιραστώ μαζί σας ένα πολύ πρόσφατο στόρυ, για να βλέπουμε πως τα φέρνει η ζωή μερικές φορές....

Γνωστός μου, γύρω στα 40-43, παικτράκι γενικά, σχετικά ωραίος, οικονομικά άνετος. Τρώει ένα κόλλημα με μια βαρεμένη 37άρα την οποία δεν είδε ποτέ κανείς. Ο τύπος απλά πήγαινε και αράζανε σπίτι της συνέχεια.
Με τα πολλά, προκύπτει πως η τύπισσα πριν απ αυτόν τραβιόταν χρόνια με κάποιον με τον οποίο έχει χρόνιο κόλλημα.
-Ο γνωστός μου αντίλαμβάνεται πως απλά ζεσταίνει τις παντόφλες του άλλου (γνωρίζοντας πως απλά την εξυπηρετεί στο να το παίξει ιστορία στον πρώην), πάραυτα εκεί ο μαλάκας με τα μούτρα στη βλαμμένη!
Αυτή του λεγε συνέχεια πόσο τον είχε ερωτευτεί και πως ΜΟΝΟ αυτόν ήθελε και παπαριές για παιδάκια.
Είχαν ανησυχήσει κι οι κοντινοί του τι στο διάολο ζόρι τραβούσε μιας και δεν τον είχαν ξαναδεί έτσι.
Αυτή εν τω μεταξύ, δεν την είχε δει ποτέ ΚΑΝΕΙΣ, δεν έβγαινε πουθενά, δεν εμφανιζόταν.

Δεν περνάει ένα δίμηνο μάγκες, και στο άσχετο πεθαίνει ο πρώην αυτηνής από ανακοπή!
Παθαίνει αυτή ένα τραμπάκουλο, χήρα κανονική. Κλάμματα δράματα.
Μέσα σ αυτό το χάλι τρώει κι ο δικός μας μια αναλαμπή και εξαφανίζεται από την τύπισσα, μπλοκ από παντού κι αυτή στέλνει σε γνωστούς του μήπως τον ξαναβρεί.
Ο γκαντέμης ζέσταινε τις παντόφλες ενός μελλοθάνατου, κι η φαρμακομούνα θρηνεί νεκρούς και ζωντανούς ταυτόχρονα ....
Αυτή τήν γκόμενα, είναι νά τήν πάρεις γιά γούρι τήν Πρωτοχρονιά νά σού σπάσει...τό ρόδι!! :cheesy:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.095
Πόντοι
2.356
Επειδη εχω ρηξει λίγες απο σοσιαλ δεν σημαινει οτι ειμαι σοσιαλακιας αλλα ούτε οποιος ρηξει μια η δυο με πέσιμο ειναι καμακας.
Απλα σου αρεσει να βαζεις σταμπες στο καθενα και μετα να τον κατηγορείς.
Χειροπιαστα πως θα σε αντικρούσουν ρε παπακι αφου πουλας αερα.
Θελω να βαλεις βίντεο εδω μεσα αν εχεις τα κοτσια λαιβ πέσιμο εσενα σε γκόμενά άγνωστη ανεξάρτητα αν πετύχει η οχι.
Μονο ετσι θα μπορεσεις να εχεις ποιντ και υπεροχη αλλιως θα εισαι ο σουργελος εδω μεσα που άλλοι σε απαξιωνουν και νομίζεις οτι τους ταπωσες και άλλοι θα σου μιλανε και θα το γυρίζεις στο καλαματιανο.
Οσο για τα μπουρδελα πολλες φορες τα εχεις κατηγορήσει μη με κανεις τώρα να ψαχνω παλια σου μνμ.
Ακους μπουρδελο και βγαζεις ιλαρα.
Μου κουβαλιέστε κάποιοι
με λίγα κι άκυρα ποστ. Φαντάζομαι πόσο πόνο σας έχω προξενήσει :2funny: που δεν κρατιέστε να αναπαράγετε κλώνους. Σας ισοπέδωσα
με ατράνταχτα επιχειρήματα και όσο σας γλεντάω που ούτε να με διώξετε δεν είστε ικανοί (διότι θα με κάνετε ήρωα) έρχεσαι να πεις τι; :2funny:
όταν είχατε την ευκαιρία να έρθετε από κοντά, κάνοντας σας την χάρη να πηγαίνω
σε ποια γκόμενα θέλετε, κλάσατε μέντες. Αλλά πώς να φέρνατε και τους κλώνους σας μαζί; :confused:
έχετε ξεφτιλιστεί εντελώς.
Η ακεραιότητα μου νίκησε το βρισίδι και την στρεψοδικία σας.:rockon: Τα μπουρδέλα και γενικως η πορνεία από οριακή ποιότητα στημένου γαμησιού, κατρακύλησε στην κατηγορία για τα χοντρά. Αυτό σας πετάω στα μούτρα μαζί με με την δειλία κι ανικανότητα σας να την πέφτετε σε γκομενες. Δεν μπήκα εμπόδιο να γαμήσετε. Οι Ερινύες θα σας τιμωρήσουν για την αταξία που προκαλέσατε απέναντι στην φυσική κι ηθική τάξη των πραγμάτων.:2funny: Εγώ είμαι απλά ο αγγελιοφόρος. Οι θέσεις μου σας πονούν λόγω χιλιάδων λάικ. Αποτύχατε! :confused:


(τι γαμήσι τους ρίχνω ρε; )

:2funny:
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.862
Like
2.252
Πόντοι
456
το ποσοστο πισωλουρηδων και γλυτσομουνηδων ειναι πανω απο 15%. Εδω κατω στην ΑΘηνα εχουν ξεσαλωσει τελευταία
Με το που ψηφίστηκε ο νόμος για την υιοθεσία κάνανε το come out. Στην Αθηνάς ένα πρωί πέτυχα σερί τρία ζευγάρια σινάμενων-κουνάμενων που παλιότερα δεν τολμούσε να κυκλοφορήσει ούτε χοντροκώλης εκεί από το κράξιμο.
Και λεσβίες με χοντρές μπότες, πιρσινγκ χεράκι-χεράκι παντού, ξεχύθηκαν σαν τα σαλιγκάρια μετά τη βροχή.
Διορθώστε με αν κάνω λάθος.
 

LostHood

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2024
Μηνύματα
7
Like
16
Πόντοι
0
Δεν έχει σημασία. Οι λεσβίες είναι γυναίκες βιολογικά οπότε θα πηδηχτούν και με άντρα αν τον σέβονται. Σε μία λεσβία συγκεκριμένα, της συμπεριφέρομαι τοξικά και απαξιωτικά και αυτό την κάνει να κυνηγάει την επιβεβαίωση μου.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Είναι δύο προβλήματα μαζί. Το ένα ότι είμαστε λαός που λόγω ιστορίας έχει πολύ αναπτυγμένο το αίσθημα επιβίωσης που αυτό σήμερα μεταφράζεται σε αναζήτηση οικονομικής ασφάλειας και το άλλο είναι ότι οι Έλληνες είναι κάπως άμπαλοι στην προσέγγιση και αγχώνουν τις Ελληνίδες, οπότε αυτές δεν παίρνουν εύκολα ρίσκο με αγνώστους.
Δεν νομιζω να ισχυει αυτο που λες.Τα μεγαλυτερα καμακια που ξερω ειναι 2 ιταλοι και ειναι τερμα αγαρμποι με τις γυναικες,αλλωστε τους εχω δει και live.Σε αλλες χωρες γαμανε αβερτα,πχ ρωσια.Σε αλλες χωρες δεν τους εχω δει
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
509
Like
960
Πόντοι
86
Στο σούπερ μάρκετ δουλεύει μια γύρω στα 30 νταξει καλή είναι ένα πουτσο τις τον έδινες αλλά δεν είναι και μουναρα απλά ένα εξαμισαρι,56κιλα 1,62 με απλα οκ φάτσα και 2τατουάζ σε χέρι και πλατη..βρήκα το ινσταγκραμ της.η τυπισα εχέι 12500 φολλοουερς και φωτό με ταξιδακια σε Ρώμη και Αράχωβα..απορώ πως τα πληρώνει αυτά με τα 400ευρω που παίρνει τετράωρη στο σούπερ μάρκετ..σίγουρα παίζει χορηγός
.σκεφτόμουνα να μιλήσω γιατί φαινότανε απλή.αλλα με αυτά που είδα στο ινστα..μακρυά..
και εγω στο σουπερ μαρκετ που πηγαινω εχει 4 κοπελες βεβαια πιο νεαρης ηλικιας, απο 20 μεχρι 23 χρονων, και οι 4 ειναι καραψωναρες του κερατα με νυχακια και μακιγιαζ, νομιζουν οτι ειναι σε κανα πρακτορειο μοντελων, , μου μιλανε βεβαια, τι κανεις και τετοια που θα πας διακοπες, μου εχει εμφανιστει το προφιλ τους γιατι εχουμε κοινους αρκετους, και εχω δει τι ανεβαζουν, τις βλεπω και καποιες φορες εξω γιατι ειναι της περιοχης
αυτες τωρα δουλευουν 20 ωρες την εβδομαδα και παιρνουν το μισο μισθο δηλαδη, και οι 4 ειναι χωρις γκομενο,γιατι προφανως ψαχνουν τον τελειο μαλακα αγαπουλη χορηγο, για να δωσουν το μουνι τους, οτι λεφτα εχουν τα χαλανε σε δικα τους εξοδα και θελουν απο εσενα να λιωνεις στην δουλεια για να την πας ταξιδακια και να κανεις δωρακια
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.527
Like
11.587
Πόντοι
3.506
Δεν θυμάμαι αν το'χα ξαναγράψει,αλλά τέτοια απαξίωση που τρώμε ειδικά οι Έλληνες άνδρες απο τις γυναίκες,είναι πρωτοφανής.Το μεγαλύτερο ποσοστό ανδρών στην Ελλάδα,είναι σαν να μην υπάρχει για τις γυναίκες.Ειδικ΄ά σε ηλικίες 25-35+,εγώ βλέπω ότι πραγματικά για να βρει γυναίκα ένας μέσος ελεύθερος άντρας χωρις λεφτά ή επάγγελ΄μα-μαγνήτη,πρέπει να φτύσει αίμα.Αρχίζω να πιστεύω ότι έχει ανέβει παρα πολύ και ο πληθυσμός κρυφολεσβιών,όπως λέμε κρυφομπούστηδων.
Δεν έχουν δεξιότητες στη προσέγγιση. Οι περισσότεροι είναι άμπαλοι στο πέσιμο, με συμπεριφορά μπονόμπο, γι αυτό και λογικό μία γυναίκα στις ηλικίες που γράφεις να φεύγει τρέχοντας. Πρέπει να οσμίζεσαι τα vibes της εποχής και να προσαρμόζεσαι αναλόγως (εσύ και το παραμύθι σου) αν θες να περιμένεις θετική ανταπόκριση. Αλλοιώς, πουτάνες και μπουρδέλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom