Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

kostasgg87

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2023
Μηνύματα
158
Like
69
Πόντοι
1
Δες λίγο το φίλο λουισιφερ..δεν φοβάται να τη πέσει στα ίσια στην ελλεινιδα για σεξ με δωρακι και όπως βλέπεις έχει επιτυχία η μέθοδος του..εγώ πάντως βγήκα λίγο πριν έξω και ήταν στο δρομο μου μια μαλακω21,22χρονων σαν τη Ματίνα Μανταρινάκη.μιλουσε με τη φίλη στα ακουστικά και έλεγε το μπαζο για το γκόμενο.και είπα του Δημήτρη δε θέλω να πάμε εκεί το Σάββατο κάτι τέτοια έλεγε.την ακολούθησα και καλα ότι κάνω γυμναστικη.με το που με πήρε πρέφα της λέω.εσυ μωρό θες αληθινό άντρα και έφυγα!!εγώ ήμουνα με το ποδήλατο.!!τελικά όπως έλεγε το Σάμπ όλες έχουν γκόμενο...ακόμα και τ μπαζα!!
αξια της εδωσες τυπε αγνοηση στα μπαζα
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.095
Πόντοι
2.356
Νά διαβάζεις ξέρεις άτομο μου ? :think:
Εξηγώ ότι συγκατοίκηση κάνω μόνο μέ γκόμενα πού γουστάρω, όχι γιά νά λέω...ότι απλά συγκατοικώ!!
Είναι γεγονός ότι άλλοι παντρεύονται, άλλοι συζούν, άλλοι συγκατοικούν στις υποχρεώσεις χωρίς έλξη (δική μου δράση για να είμαι απόλυτα ελεύθερος όπως έχω ξαναπεί), άλλοι συγκατοικούν μόνο με γκόμενα που γουστάρουν (εσύ) και πάει λέγοντας. Αυτά είναι σχετικά.
Το πρόβλημα είπαμε ποιο είναι. Όταν λες ότι 1+1=2, δεν γίνεται να σου απαντούν οτι σήμερα έχει ήλιο ως επιχείρημα. :2funny: Πρέπει να επιχειρηματολογούν
ή να γελάμε. Και τα δύο ταυτόχρονα δεν γίνονται.

:rockon:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Είναι γεγονός ότι άλλοι παντρεύονται, άλλοι συζούν, άλλοι συγκατοικούν στις υποχρεώσεις χωρίς έλξη (δική μου δράση για να είμαι απόλυτα ελεύθερος όπως έχω ξαναπεί), άλλοι συγκατοικούν μόνο με γκόμενα που γουστάρουν (εσύ) και πάει λέγοντας. Αυτά είναι σχετικά.
Το πρόβλημα είπαμε ποιο είναι. Όταν λες ότι 1+1=2, δεν γίνεται να σου απαντούν οτι σήμερα έχει ήλιο ως επιχείρημα. :2funny: Πρέπει να επιχειρηματολογούν
ή να γελάμε. Και τα δύο ταυτόχρονα δεν γίνονται.

:rockon:
Παπάκι εγώ δέχομαι μόνο τήν περίπτωση, νά συγκατοικεί ο άλλος μέ φίλη κτλ γιά τά έξοδα καί μόνο, άν δέν βγαίνει οικονομικά!!
Προσωπικά ούτε νά τό σκέφτομαι δέν θέλω. Τό είχα κάνει παλιά στίς Η.Π.Α γιά 3 μήνες...καί μαρτύρησα!!
Οχι ότι έμενε στό σπίτι καί πλήρωνε. Απλά μού είχε σπάσει τά αρχίδια νά μείνει καί είπα ο μαλάκας μείνε!!
-Ηταν η πρώτη φορά καί τελευταία, ποτέ δέν ξανά κάνω τέτοια μαλακία- :coffee:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.095
Πόντοι
2.356
Για τις Ελληνίδες το σεξ είναι απόλαυση, ή κάτι που έχει αξία και πρέπει να πάρουν αξία πίσω αν το δώσουν; Πότε ισχύει το ένα και πότε το άλλο;
Οι Ελληνίδες γκόμενες θέλουν κι επιδιώκουν ασφάλεια και ρεκλα για να έχουν σταθερό λιμάνι. Μετά κάνουν ότι γουστάρουν. Μόλις βρουν το λιμάνι, νομοτελειακά θα γαμιούνται αλλού ώστε να επιβεβαιώνονται. Ότι κανουν δηλαδή οι παντρεμένες κι οι βολεμενες Εξάλλου ποιος άνδρας γαμάει την γκόμενά του ή την γυναίκα του με την ίδια επιθυμία για πάντα; μην γίνεις λοιπόν λιμάνι αλλά γαμιάς κι ας γαμάς περιστασιακά.
Καλύτερα θα περνάς.

:rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.095
Πόντοι
2.356
Παπάκι εγώ δέχομαι μόνο τήν περίπτωση, νά συγκατοικεί ο άλλος μέ φίλη κτλ γιά τά έξοδα καί μόνο, άν δέν βγαίνει οικονομικά!!
Προσωπικά ούτε νά τό σκέφτομαι δέν θέλω. Τό είχα κάνει παλιά στίς Η.Π.Α γιά 3 μήνες...καί μαρτύρησα!!
Οχι ότι έμενε στό σπίτι καί πλήρωνε. Απλά μού είχε σπάσει τά αρχίδια νά μείνει καί είπα ο μαλάκας μείνε!!
-Ηταν η πρώτη φορά καί τελευταία, ποτέ δέν ξανά κάνω τέτοια μαλακία- :coffee:
Άπαξ κι η άλλη έχει την ζωή της και εσύ την δική σου ποιος ο λόγος να μην βοηθιέστε (πολύ σημαντικό στην ζωή)
αν είστε φίλοι ή γνωστοί;
σε αυτές τις περιπτώσεις δεν υπάρχει έλξη γιατί αν υπήρχε θα ήταν θανατηφόρα (θα σε θεωρούσε υπεύθυνο να την ζεις) :2funny: παρά μόνο χαρακτήρες. Βόλεψη δηλαδή και ανταπόδοση. Τίποτα λιγότερο και τίποτα περισσότερο.
Το δύσκολο σήμερα είναι
να βρεις χαρακτήρα. Εννοείται ότι δεν μπορείς να βρεις όλο το πακέτο.

:rockon:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Άπαξ κι η άλλη έχει την ζωή της και εσύ την δική σου ποιος ο λόγος να μην βοηθιέστε (πολύ σημαντικό στην ζωή)
αν είστε φίλοι ή γνωστοί;
σε αυτές τις περιπτώσεις δεν υπάρχει έλξη γιατί αν υπήρχε θα ήταν θανατηφόρα (θα σε θεωρούσε υπεύθυνο να την ζεις) :2funny: παρά μόνο χαρακτήρες. Βόλεψη δηλαδή και ανταπόδοση. Τίποτα λιγότερο και τίποτα περισσότερο.
Το δύσκολο σήμερα είναι
να βρεις χαρακτήρα. Εννοείται ότι δεν μπορείς να βρεις όλο το πακέτο.

:rockon:
Νά σέ βοηθήσει γκόμενα σέ τί ?
Θά στό χρεώσει 50 φορές επάνω, νά μού λείπει!!
Ούτε νά τό σκέφτομαι...δέν θέλω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

kostasgg87

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2023
Μηνύματα
158
Like
69
Πόντοι
1
Δεν μπορεί. Κάποιοι είστε εντελώς μαλάκες εκ φύσεως ή τους παριστάνετε. :2funny:Εδώ μπαινουμε για συζήτηση κι σνταλλαγή απόψεων. Λέει ένας κάτι κι όποιος θέλει σχολιάζει. Ο σχολιασμός εμπεριέχει χιούμορ και κριτική. Όσα γράφουμε επιδέχονται κριτικής. :rockon:Όταν προσπαθούμε να καταρρίψουμε ότι λέει κάποιος με μαλακίες, βρισίδια, στρεψοδικία και απομόνωση νοήματος, επόμενο είναι
να σας απαξιώσει. :2funny:
Οι συμπεριφορές φέρνουν συμπεριφορές. Αυτη η δουλειά γίνεται οπότε το έχω γυρίσει εδώ και καιρό στην απαξίωση και γελάω κιόλας. :2funny: Έχετε φτάσει στο σημείο να λέτε ότι την πέφτω και μάλιστα κάθε μέρα σε χιλιάδες γκόμενες για να βρω. :2funny: Έθαψα αντικειμενικά τα σοσιαλ που έχω δοκιμάσει με επιχειρήματα. Δεν έλεγα μαλακίες όπως εσείς που δεν έχετε κάνει ποτέ καμάκι. Όταν κάνετε καμάκι, όπως και να το πειτε δεν αλλάζει η έννοια. Τελευταία σερβίρετε το σόσιαλ προυφ ως πατέντα επιτυχίας. :confused: Ρε ναυάγια, σόσιαλ είναι κι αυτό. Κοινωνική απόδειξη το λενε για σερβίρισμα σε όσους δεν έχουν γνώμη και θέλουν σπρώξιμο να αποφασίσουν. :confused: Μέσα από εκεί αποσκοπείτε να έρθουν οι ηλίθιες γκόμενες για να σοσιαλάρετε ξανά. Πάλι δηλαδή στην άμυνα και στην υποχώρηση. Όλη
η ουσία είναι να φορέσετε παντελόνια και να παραδεχτείτε ότι κλάνετε μέντες στα άκυρα ή βαριέστε να κουνηθείτε (σας δίνω κι άλλοθι). :rockon:Τον ανταγωνισμό τον δημιουργείτε μόνοι σας. Μέσα σε όλα αυτά έχουμε και την παράταξη των τελειωμένων πουτανάκηδων :2funny: που ακόμα κι οι όμοιοι τους, έχουν κάνει πέρα. Αυτοί μυξοκλαίνε που πέφτουν αλήθειες για στημένα γαμήσια με πουτάνες που είναι απόλυτα φυσιολογικό να συμβαίνει. Γιατί κουβαλιέστε λοιπόν όλοι εσείς αφού δεν μπορείτε να κάνετε διάλογο; από εγωισμό. Αυτόν να το έχετε στις γκόμενες που σας καβαλάνε κι όχι στον διάλογο. Τελος, ποιο ταλέντο και μαλακίες; :2funny:ταλέντο είναι κάτι που αν δεν το δουλέψεις, παίρνεις τ αρχίδια σου. Σχεδόν όλα τα παραδείγματα που φέρνετε κατά καιρούς είναι για τον πούτσο.:2funny:
Πάει ένας, ρίχνεται σε όσους του αρέσουν και ότι φάει.
Μια γραμμή νόημα που έχει καταντήσει ο εφιάλτης σας. Σιγά την τέχνη.
Απλή προπόνηση θέλει
και μυαλό.

:rockon:
θα σου πω ενα περιστατικο που εχω δει με τα ματια μου
στο χωριο μου ενα μουνετο κορμι καλυτερο και απο μοντελο 180 αμα θες στου στελνω ιστα πμ θα καυλωσεις κορμι ομως
τα χε με ενα γνωστο μου εμφανισιμο ταιριαζανε ας πουμε ειναι λιγο σκυλα στη φατσα αυτη 20-25 ηλικιες
δεν ειχε πεσει ουτε φασωμα αυτη τον ειχε για φιλεναδα ανεβαινε πανω του στη θαλασσα και παιζανε σα 15χρονα αυτος πιστευε οτι θα γαμησει αμ δε
ενα βραδυ στο κλαμπ μπιτσ πως διαολοτο λενε αυτη χορευε και σε μια φαση ορμαει στο τιτζει τον χουφτωνει και του δαγκωνει το λαιμο
αυτος πιθηκοςυπερβολικα αδυνατο σα ζητιανος με φατσα πιθηκου πεταγανε τα δοντια προς τα εξω sa κατι σπασικλες απο αμερικα
ομως ηταν dj barman
του χιμιξε ομως κανονικα μετα παιζει να πεσε γαμισι
καλο βραδυ τυπε
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.095
Πόντοι
2.356
Νά σέ βοηθήσει γκόμενα σέ τί ?
Θά στό χρεώσει 50 φορές επάνω, νά μού λείπει!!
Ούτε νά τό σκέφτομαι...δέν θέλω.
Δεν είναι γκόμενα. Φίλη ή γνωστή είναι. Άρα δεν υπάρχει έλξη. Τεράστια σημασία και τεράστια διαφορά. Μπορείς να μείνεις με όποια βρεις ικανή για κατι τέτοιο
που να θέλετε κι οι δύο.
Εγώ ας πούμε είμαι ξεκάθαρος. Τα έχουμε πει πολλές φορές. Καταργώ ότι πρόβλημα εμφανιστεί. Κατήργησα τον γάμο που όλοι περνούν σκατά για να κρατήσω τα θετικά του. Δηλαδή την όποια φροντίδα παρόλο που ξέρω να κάνω τα πάντα σε ένα σπίτι. Το ζύγισα και δεν με συμφέρει να δουλεύω, κάνω δουλειές και να κοιμάμαι σε ένα 24ωρο. Θέλω να βρίσκω και πράγματα έτοιμα, όπως και λογαριασμούς μισούς όπως και ολα τα προβλήματα στην μέση.

:rockon:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Δεν είναι γκόμενα. Φίλη ή γνωστή είναι. Άρα δεν υπάρχει έλξη. Τεράστια σημασία και τεράστια διαφορά. Μπορείς να μείνεις με όποια βρεις ικανή για κατι τέτοιο
που να θέλετε κι οι δύο.
Εγώ ας πούμε είμαι ξεκάθαρος. Τα έχουμε πει πολλές φορές. Καταργώ ότι πρόβλημα εμφανιστεί. Κατήργησα τον γάμο που όλοι περνούν σκατά για να κρατήσω τα θετικά του. Δηλαδή την όποια φροντίδα παρόλο που ξέρω να κάνω τα πάντα σε ένα σπίτι. Το ζύγισα και δεν με συμφέρει να δουλεύω, κάνω δουλειές και να κοιμάμαι σε ένα 24ωρο. Θέλω να βρίσκω και πράγματα έτοιμα, όπως και λογαριασμούς μισούς όπως και ολα τα προβλήματα στην μέση.

:rockon:
Ναί έχουμε διαφορετική ιδιοσυγκρασία. Εγώ δέν τά μπορώ αυτά είμαι άλλη φάση!!
Μόνο μέ γκόμενα πού γουστάρω full. Αλλιώς ούτε μέ σφαίρες!!
Ακόμα καί αυτό, μετά από 5-6 μήνες μέ κουράζει αφάνταστα.
Βασικά αυτό έκανα πάντα, καί έμενα μόνο μέ γκόμενες πού τήν βρίσκαμε μαζί καλά...αλλά καλά όχι μέτρια!! :sunglasses:
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.095
Πόντοι
2.356
θα σου πω ενα περιστατικο που εχω δει με τα ματια μου
στο χωριο μου ενα μουνετο κορμι καλυτερο και απο μοντελο 180 αμα θες στου στελνω ιστα πμ θα καυλωσεις κορμι ομως
τα χε με ενα γνωστο μου εμφανισιμο ταιριαζανε ας πουμε ειναι λιγο σκυλα στη φατσα αυτη 20-25 ηλικιες
δεν ειχε πεσει ουτε φασωμα αυτη τον ειχε για φιλεναδα ανεβαινε πανω του στη θαλασσα και παιζανε σα 15χρονα αυτος πιστευε οτι θα γαμησει αμ δε
ενα βραδυ στο κλαμπ μπιτσ πως διαολοτο λενε αυτη χορευε και σε μια φαση ορμαει στο τιτζει τον χουφτωνει και του δαγκωνει το λαιμο
αυτος πιθηκοςυπερβολικα αδυνατο σα ζητιανος με φατσα πιθηκου πεταγανε τα δοντια προς τα εξω sa κατι σπασικλες απο αμερικα
ομως ηταν dj barman
του χιμιξε ομως κανονικα μετα παιζει να πεσε γαμισι
καλο βραδυ τυπε
Τι σχέση έχει αυτό που λες
με αυτό που έγραψα εγώ; προφανώς θες να πεις ότι έφαγε κλανιά ο ένας και (πιθανόν) γαμήθηκε
με τον άλλον.
Όμως δεν υπολόγισες τα πάντα. Σε χωριό...μια γκόμενα... με ελάχιστες επιλογές...πιθανώς να γαμήθηκε με έναν τύπο...που έπαιζε μουσική. Δεν βλέπω τίποτα το περίεργο. Ίσα ίσα εινσι πολύ φυσιολογικό.
Κι εδώ στην Αθήνα συμβαίνει αυτό. Δεν είναι όμως όλοι ντιτζέι. Είναι ελάχιστοι. Άρα αφού οι απείρως περισσότεροι δεν είναι ντιτζέι το παράδειγμα σου γέρνει.
Ενδέχεται λοιπόν οι ντιτζέι
να γαμάνε περισσότερες γκόμενες (κι όχι όλοι) αλλά
οι υπόλοιπες γαμιούνται
από τους υπόλοιπους. Και είναι αυταπόδεικτο! Εμένα μια γκόμενα που είχα ήταν από Έβρο και όλη μέρα μου έλεγε ότι εκεί τα κορίτσια θέλουν να φύγουν τρέχοντας και σκοπός είναι να παντρευτούν!!!Αθηναίο!!! Οι βλαχες γαμιούνται πιο εύκολα για να ζήσουν ότι προλάβουν.

Ότι κατάλαβες!

:rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.095
Πόντοι
2.356
Ναί έχουμε διαφορετική ιδιοσυγκρασία. Εγώ δέν τά μπορώ αυτά είμαι άλλη φάση!!
Μόνο μέ γκόμενα πού γουστάρω full. Αλλιώς ούτε μέ σφαίρες!!
Ακόμα καί αυτό, μετά από 5-6 μήνες μέ κουράζει αφάνταστα.
Βασικά αυτό έκανα πάντα, καί έμενα μόνο μέ γκόμενες πού τήν βρίσκαμε μαζί καλά...αλλά καλά όχι μέτρια!! :sunglasses:
Κι όμως το ίδιο σκεφτόμαστε σχεδόν όλοι! Με γκόμενα που γουστάρουμε όλοι σχεδόν θέλουμε να ζήσουμε κομπλέ. Αφού όμως έχουν σαπίσει και δεν συμφέρει η φάση κατά την εξέλιξη (πόσο μάλλον ο γάμος), επιλέγουμε ότι μας συμφέρει. Ο σκοπός αγιάζει τα μέσα.

:rockon:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Μήν ακούτε μαλακίες γιά τούς DJs, οι πιό πολλοί κάτι αρχιδάκια είναι πού ούτε κάν γαμούν!!
Αρκετοί μάλιστα...είναι καί πουστάκια!! :effemine:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.095
Πόντοι
2.356
Μήν ακούτε μαλακίες γιά τούς DJs, οι πιό πολλοί κάτι αρχιδάκια είναι πού ούτε κάν γαμούν!!
Αρκετοί μάλιστα...είναι καί πουστάκια!! :effemine:
Έτσι είναι. Αλλά για να αναλύσουμε το παράδειγμα του άλλου από πάνω πρέπει να δεχτούμε την υπόθεση εργασίας. Όντως ομως είπα πριν το ίδιο, τώρα
σε επιβεβαιώνω, ότι οι ντιτζέι δεν γαμάνε όπως ακούγεται. Στην καλυτερη περιπτωση γαμάνε το αφεντικά.
Η ξαδέρφη μου που ήταν μπαροβια όπως έχω ξαναπεί είχε κάνει σχέσεις με αφεντικά και τυχαίους γκόμενους στην ζωή της. Δεν πήγαινε δηλαδή με όποιον
να ναι στο μαγαζί ούτε κι έκανε κονσομανσιόν. Τον ντιτζέι τον είχε για να της βάζει ζεμπεκιες όταν γούσταρε τους γαμιαδες της. :2funny: Τον είχε δηλαδή για το μουνί της!

:rockon:
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.178
Like
2.077
Πόντοι
456
Βρήκα ένα ακραία βασισμένο στο threads.

IMG_20240305_151528.jpg
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.815
Like
17.855
Πόντοι
3.656
Είναι αυτό που λέμε εδώ μέσα..όλες έχουν γκόμενο.αλλα κοιτάνε και άλλους για να τους έχουνε καβατζα..σπάνια να βρεις κάποια μέτρια και πάνω χωρίς γκομενο

Ούτε μέτρια και κάτω
 

kostasgg87

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2023
Μηνύματα
158
Like
69
Πόντοι
1
Έτσι είναι. Αλλά για να αναλύσουμε το παράδειγμα του άλλου από πάνω πρέπει να δεχτούμε την υπόθεση εργασίας. Όντως ομως είπα πριν το ίδιο, τώρα
σε επιβεβαιώνω, ότι οι ντιτζέι δεν γαμάνε όπως ακούγεται. Στην καλυτερη περιπτωση γαμάνε το αφεντικά.
Η ξαδέρφη μου που ήταν μπαροβια όπως έχω ξαναπεί είχε κάνει σχέσεις με αφεντικά και τυχαίους φιλεναδιτσους στην ζωή της. Δεν πήγαινε δηλαδή με όποιον
να ναι στο μαγαζί ούτε κι έκανε κονσομανσιόν. Τον ντιτζέι τον είχε για να της βάζει ζεμπεκιες ψωλη όταν γούσταρε τους γαμιαδες υπηρετες της. :2funny: Τον είχε δηλαδή για το μουνί της!

:rockon:ψ
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.862
Like
2.252
Πόντοι
456
δεν ειχε πεσει ουτε φασωμα αυτη τον ειχε για φιλεναδα ανεβαινε πανω του στη θαλασσα και παιζανε σα 15χρονα αυτος πιστευε οτι θα γαμησει αμ δε
Πέστα τύπε μου. Οι παλιοί παππούδες στο καφενείο όταν βλέπουν τέτοια νομίζουν ότι ο μικρός γαμάει. Ούτε που πάει το μυαλό τους πόσο χαμηλά έχει πέσει ο άντρας και πόσο ψυχανώμαλες κατάντησαν οι γυναίκες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom