Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
περναω απο ερμου να κατουρησω εσενα
Σαν κωλόγρια καταντησες. Όλη μέρα λες Ερμού για να μειώσεις την ορμή της Ντονάλντιας μεθόδου που δρα σαν ανεμοστρόβιλος.
Κοίταξε μην κρατιέσαι
και πάθεις προστάτη.

:2funny:
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
1.109
Κριτικές
16
Like
1.848
Πόντοι
506
Έχει παραγινει η μαλακια με τα μπαρ..οι ελλεινιδες σε κοιτάνε για να πας να μιλήσεις και να σου ρίξουν χιλοπιτα με άσχημο τρόπο!πλεον τις καταλαβαίνω τις βρωμες..και τις ρίχνω εγώ πίτα με τρόπο..πχ εκεί που βλέπω ότι κοιτάνε..τους γυρναω τα μούτρα και φευγω,μετά πετάω ψιχολογικα!πάω και σημερα να πιω καμία μπύρα να κόψω φατσες απο τις βρωμες!τώρα από Απρίλη να ξέρετε βγαίνουν οι βρωμες έξω σαν τα σαλιγκάρια γιατι φτιάχνει ο καιρός!!
ε ναι. το κανουν για να τους την πεσεις και μετα να καεις μιας και δεν εχεις δευτερη ευκαιρια για το βραδυ αν εκτεθεις!
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
1.109
Κριτικές
16
Like
1.848
Πόντοι
506
Σαν κωλόγρια καταντησες. Όλη μέρα λες Ερμού για να μειώσεις την ορμή της Ντονάλντιας μεθόδου που δρα σαν ανεμοστρόβιλος.
Κοίταξε μην κρατιέσαι
και πάθεις προστάτη.

:2funny:
σου βρηκα αβαταρ
Hen-eggs_1370969c.jpg
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
509
Like
960
Πόντοι
86
εγώ πάντως που βγήκα πριν δεν είδα πολλές ελλεινιδες έξω..μόνο κάτι βλαμενες που ήταν στη κοζμαρα τους..
και εγω κηφισια και μαρουσι που πηγα , ολο πιτσιρικες ειχε, το πολυ 19 χρονων, να κοβουν βολτες εξω , οι υπολοιπες μεγαλυτερης ηλικιας σιγα μην βγουν εξω να πηγαινουν περα δωθε, για ποιο λογο, ειτε πανε με τον αγαπουλη γκομενο με το αμαξι του κατευθειαν στο μερος της βολτας σε κανα εστιατοριο-καφε, ειτε καθονται σπιτι και βλεπουν ταινιουλες με τις φιλες της περιμενοντας αταραχες να γνωρισουν τον τελειο γκομενο αφου εχουν πακετωσει ενα σωρο υποψηφιους τις προηγουμενες μερες.
και οι ελαχιστες ελληνιδες απο 25-40 που ειδα στον δρομο , οι τυπισες ητανε ντυμενες λες και ειχαμε καμια βαρυχειμωνια με -10,
και στον αντιποδα οι πιτσιρικες λες και ειχαμε καλοκαιρι, σιγα μην ντυθει ξεκωλα η ελληνιδα που εχει περασει τα 25 ετη για να βγει εξω , εχει βαρεθει τα βλεματα των λιγουριδων, εχει βαρεθει το πεσιμο, ουτε ορεξη εχει να την κοιταζει ο καθε ασχετος περιεργα και να γινεται στοχος, μια χαρα αυτοπεποιθηση εχει δημιουργησει τα προηγουμενα χρονια . δεν εχει αναγκη τα βλεμματα του καθε ακυρου να τονωθει να παρει τα πανω της.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.178
Like
2.077
Πόντοι
456
Μόλις έμαθα πως παλιός μου συμμαθητής αυτοκτόνησε. Δεν είχαμε βέβαια πολλά , πολλά πέρα από ένα " γεια " όταν τον πετύχαινα έξω αλλά και πάλι κρίμα.

Μάγκες προσέξτε τη ψυχική σας υγεία για κανένα και ΚΑΜΙΑ μη τη γαμάτε.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Τα μικρά εικοσάχρονα πουτανακιαέχουνε βγάλει τη κοιλιά έξω και κολάν να φαίνεται το βρακι μέσα στο κρυο..φαντάσου τι πουτανακια είναι..σου λέει θα βγω έξω έτσι ντυμένη για να τους καβλωνω και να σπάω πλάκα!!
Δηλαδή θες να μας πεις ότι κάνουν μόνο σόου κι ότι δεν τις νοιάζει να γαμηθούν
ή να βρουν χορηγό; (επειδή εσύ δεν ρίχνεσαι όπως λες)

:confused:
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
740
Πόντοι
81
Γνωρισα μια ελεηνιδα πριν καιρο.ειχαμε μονο μια τυπικη επαφη αλλα αρκετα μνμ.
Ωραια τυπισσα,φαινοταν πολυ καλη και γλυκια κοπελα.δηλωνε και μονη οτι ειναι ανθρωπος που δε μιλαει πολυ.
Στις συζητησεις για καθημερινα θεματα και απο την ζωη της,πχ μενει με την αδερφη,δεν φαινοταν οτι εχει γκομενο. Μου το ειπε 1 μηνα μετα ,σ αυτο διαστημα ειχα αναπτυξει ηδη ενδιαφερον.το γιατι επενα να κατσουμε να μιλησουμε απο κοντα σαν ανθρωποι ειναι αλλο θεμα.
Με αφορμη καποια μνμτ που εστειλα,με πηρε τηλ με αποκρυψη ο δικος της και ειπε οτι θα χασω τη δουλεια μου,οτι θα τα πει στο αφεντικο μου ,μπασταρδο κλπ κλπ.βεβαια εχει περασει καιρος και μου χει κλασει τ αρχιδια,δεν ειχα φοβηθει καθολου.
Γιατι με πηρε εμενα ομως τηλεφωνο ; Μονο ενας ελεεινος μαλακας μπορει να ειναι.
Εγω θα ξεκινουσα πρωτα απο την πατσαβουρα μου
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.536
Κριτικές
11
Like
3.418
Πόντοι
4.615
Γνωρισα μια ελεηνιδα πριν καιρο.ειχαμε μονο μια τυπικη επαφη αλλα αρκετα μνμ.
Ωραια τυπισσα,φαινοταν πολυ καλη και γλυκια κοπελα.δηλωνε και μονη οτι ειναι ανθρωπος που δε μιλαει πολυ.
Στις συζητησεις για καθημερινα θεματα και απο την ζωη της,πχ μενει με την αδερφη,δεν φαινοταν οτι εχει γκομενο. Μου το ειπε 1 μηνα μετα ,σ αυτο διαστημα ειχα αναπτυξει ηδη ενδιαφερον.το γιατι επενα να κατσουμε να μιλησουμε απο κοντα σαν ανθρωποι ειναι αλλο θεμα.
Με αφορμη καποια μνμτ που εστειλα,με πηρε τηλ με αποκρυψη ο δικος της και ειπε οτι θα χασω τη δουλεια μου,οτι θα τα πει στο αφεντικο μου ,μπασταρδο κλπ κλπ.βεβαια εχει περασει καιρος και μου χει κλασει τ αρχιδια,δεν ειχα φοβηθει καθολου.
Γιατι με πηρε εμενα ομως τηλεφωνο ; Μονο ενας ελεεινος μαλακας μπορει να ειναι.
Εγω θα ξεκινουσα πρωτα απο την πατσαβουρα μου
Πιθανότατα την ''τσάκωσε'' και εκείνη το παρουσίασε ως δική σου παρενόχληση (και όχι ως δικό της παιχνίδι για να πάρει επιβεβαίωση).
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
740
Πόντοι
81
Πιθανότατα την ''τσάκωσε'' και εκείνη το παρουσίασε ως δική σου παρενόχληση (και όχι ως δικό της παιχνίδι για να πάρει επιβεβαίωση).
Ειναι βαρια η λεξη παρενοχληση,θα τον γεμησε ψεματα και βγηκε και μαλακας
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.536
Κριτικές
11
Like
3.418
Πόντοι
4.615
Ειναι βαρια η λεξη παρενοχληση,θα τον γεμησε ψεματα και βγηκε και μαλακας
Πιθανότατα ως ''βαρύ'' το παρουσίασε, πες το ενόχληση, πες το όπως θέλεις, πάντως το παρουσίασε ως προερχόμενο από δική σου πρωτοβουλία χωρίς εκείνη να ''δώσει δικαίωμα''.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Ναι το είπαμε εαυτό ότι γσμιουντε με χορηγούς..αν δε βρούνε χορηγο θα τεθούν αναγκαστικά με κάποιον από τη παρέα τουεμ.δεν θα βγούνε όμως έξω για να γαμηθουνε με έναν άγνωστο που τις κάνει καμακι
Σου είπα. Πρώτα δρας και μετά κρίνεις. Εσύ δεν θες να δράσεις. Θες να λες ότι δεν γίνεται επειδή βαριέσαι η θες να γαμάς 1 στις 2 και για αυτό λες ότι κουράζομαι ενώ εγώ όποτε πάω το βλέπω βόλτα διότι βόλτα είναι. Κι ούτε έγραψα ποτέ ότι γαμάω αβέρτα. Στην ουσία τρολλάρεις.

:rockon:
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
740
Πόντοι
81
.κλασική συμπεριφορά ελλεηνιδας.τελικά τη γαμησες τη παλιοβωμα?άκου τι θα κανεις.θα της το παίξεις φίλος και καλος.και ξέσκισε την από όλες τις τριπες
Χαχαχαχα δε μπορω να κρυψω ποσο εχει πεσει στα μάτια μου,οχι απο την αποψε οτι της αρεσε που καποιος την φλερταρε...ειναι ανθρωπινο.
Απο την αποψη πως δε μ αρεσει πλεον η γκομενα που επιλεγει εναν τετοιο μαλακα και 2ο οτι φοβηθηκε πολυ μην τον χασει.
Τελικα οντως τα σιγανα πουταμακια να φοβομαστε
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
740
Πόντοι
81
Είναι αυτό που λέμε εδώ μέσα..όλες έχουν γκόμενο.αλλα κοιτάνε και άλλους για να τους έχουνε καβατζα..σπάνια να βρεις κάποια μέτρια και πάνω χωρίς γκομενο
Φιλε ειναι φυσιολογικο να κοιταμε και να μας αρεσουν κι αλλοι ανθρωποι.μεχρι εκει ομως οταν εχουμε κανει την επιλογη να ειμαστε με καποιον σταθερα,μετα κατανταει εκμετάλλευση συναισθηματων.
Μια γυναικα οταν ειναι με καποιον εχει ορισμενα πραματα σταθερα.δεν θα τα ζητησει απο καποιον αλλον ,θα ζητησει κατι που λείπει.
Τι να ζητησει πουτσα;καθε μερα ο αλλος μπορει να την σκιζει,ημουν με μια 2 χρονια και την ξεπατωνα σχεδον καθε μερα,το τσιμπουκι ηταν η καληνυχτα...αλλα ειχε κι αλλα πραματα σταθερα
 

kostasgg87

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2023
Μηνύματα
158
Like
69
Πόντοι
1
το κάνω αλλά σε στυλ να ξεσκάσω, 2-3 φορές τον μήνα πίνοντας ένα ποτό και κάνοντας αν κάτσει και κάνα πέσιμο.

το μοναδικό τηλέφωνο που έχω πάρει φέτος ήταν από μπαρ, που όμως δεν απάντησε ποτέ μετά.

βέβαια, δεν θεωρώ το μπαρ/κλαμπ καλή επιλογή, καθώς θα πρέπει να κάτσεις 1-2 ώρες, να ξενυχτάς, να τρως τσιγάρα στη μάπα (σιχαίνομαι το τσιγάρο) έχοντας ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ προσπάθεια να κάνεις (αν σε δουν ότι την έπεσες σε άλλη τελείωσες για όλες).

όσον αφορά τον βαθμό δυσκολίας θα έλεγα ότι στο μπαρ/κλαμπ/καφετέρια είναι ακόμα πιο δύσκολο γιατί εδώ καμία δεν βγαίνει μόνη της αλλά με παρέα.

κάποτε, προ διετίας, μιλούσα σε καφετέρια με μια τύπισσα που πήγα για καμάκι ενώ ήταν με την παρέα της (3 άτομα σύνολο). Πήγα να μιλήσω στην τύπισσα γιατί με κοιτούσε όλη την ώρα και φυσικά μου άρεσε. Στο τέλος για να το κλείσω ζητάω ίνσταγκραμ (πλέον ζητάω τηλέφωνο) και πετάγεται η μια φίλη της και λέει "ξεχάσαμε να σου πούμε ότι η τάδε έχει αγόρι". Ίσως η τύπισσα ήθελε απλά επιβεβαίωση, αλλά ΑΝ γούσταρε στο δρόμο μόνη της θα σου έδινε στοιχεία επικοινωνίας, μπροστά στις φίλες της στο μπαρ/καφετέρια όχι...
μπορουσες να πεις οτι εσυ φιλικα το εκανες και οτι δε σε ενδιαφερει
Το ότι γαμιούνται γιατί το έκανες γαργάρα; θες να πεις ότι δεν γαμιέται καμία; πώς γίνεται αυτό; :2funny:
γαμιουνται τυπε με τυπους που χουν σοσιαλ προυφ τυπου μπαρμαν και τιτζει και το κακο παιδι της παρεας που το μονο που τον ενδιαφερει ειναι η γνωμη των αλλων + κανακηδες παναγιωτοπουλους και τετοιους
αμα δεν εχεις σοσιαλ προυφ ελλαδα αλλα και γενικα στη δυση οπως εγραψε ο αλλος γαμας πιο δυσκολα αποτι βγαζεις ακρη σε δημοσια υπηρεσια
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
γαμιουνται τυπε με τυπους που χουν σοσιαλ προυφ τυπου μπαρμαν και τιτζει και το κακο παιδι της παρεας που το μονο που τον ενδιαφερει ειναι η γνωμη των αλλων + κανακηδες παναγιωτοπουλους και τετοιους
αμα δεν εχεις σοσιαλ προυφ ελλαδα αλλα και γενικα στη δυση οπως εγραψε ο αλλος γαμας πιο δυσκολα αποτι βγαζεις ακρη σε δημοσια υπηρεσια
Εγώ πάντως όταν είχα σόσιαλ για να ρίχνω καραμούζα ή σχόλια στα πολιτικά (ανοίγω και κάλπικα εκτός εκείνων), :2funny:όταν μιλούσα σε γυναίκες από ομάδες διάφορές (αυτό μόνο ήταν βατό) δεν θυμάμαι πότε να μου έδωσαν τηλέφωνο ακόμα και σε αληθινό προφίλ. :2funny: Ήθελαν πληκτρολόγηση. Κοινώς ήθελαν να περιμένω στην ουρά. Επίσης δεν ήξερα σε ποια μιλούσα :2funny: και δεν υπήρχε διαλογος της προκοπής. Δηλαδή θα ρωτάω κάτι και θα μου απαντούν μετά από ώρες η μέρες; :2funny:τώρα
τι λένε οι υπόλοιποι δεν ξέρω. Εγώ μιλάω ντόμπρα. Άνδρας που περιμένει έτσι, είναι δειλός η ανίκανος. Επίσης έχω κρίνει κι εμένα. Βρίσκω μια ανάμεσα σε μπόλικες όπου τρώω άφθονα άκυρα και όσο κρατήσει για γαμήσι. Τουλάχιστον όταν την πέφτω βλέπω ποια είναι ποια, δέχεται η με κλάνει άμεσα και δεν τρώω χρόνο. Με νοιάζει το αποτέλεσμα κι όχι να είμαι κομψός.

:sleeping:
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
1.109
Κριτικές
16
Like
1.848
Πόντοι
506
Εγώ πάντως όταν είχα σόσιαλ για να ρίχνω καραμούζα ή σχόλια στα πολιτικά (ανοίγω και κάλπικα εκτός εκείνων), :2funny:όταν μιλούσα σε γυναίκες από ομάδες διάφορές (αυτό μόνο ήταν βατό) δεν θυμάμαι πότε να μου έδωσαν τηλέφωνο ακόμα και σε αληθινό προφίλ. :2funny: Ήθελαν πληκτρολόγηση. Κοινώς ήθελαν να περιμένω στην ουρά. Επίσης δεν ήξερα σε ποια μιλούσα :2funny: και δεν υπήρχε διαλογος της προκοπής. Δηλαδή θα ρωτάω κάτι και θα μου απαντούν μετά από ώρες η μέρες; :2funny:τώρα
τι λένε οι υπόλοιποι δεν ξέρω. Εγώ μιλάω ντόμπρα. Άνδρας που περιμένει έτσι, είναι δειλός η ανίκανος. Επίσης έχω κρίνει κι εμένα. Βρίσκω μια ανάμεσα σε μπόλικες όπου τρώω άφθονα άκυρα και όσο κρατήσει για γαμήσι. Τουλάχιστον όταν την πέφτω βλέπω ποια είναι ποια, δέχεται η με κλάνει άμεσα και δεν τρώω χρόνο. Με νοιάζει το αποτέλεσμα κι όχι να είμαι κομψός.

:sleeping:
αν δε σε νοιαζει να εισαι κομψος τοτε δε χρειαζεται να τους λες στο δρομο -καλημερα
αλλα -θες να σε γαμησω?

αφου αυτο θες!
 

kostasgg87

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2023
Μηνύματα
158
Like
69
Πόντοι
1
Εγώ πάντως όταν είχα σόσιαλ για να ρίχνω καραμούζα ή σχόλια στα πολιτικά (ανοίγω και κάλπικα εκτός εκείνων), :2funny:όταν μιλούσα σε γυναίκες από ομάδες διάφορές (αυτό μόνο ήταν βατό) δεν θυμάμαι πότε να μου έδωσαν τηλέφωνο ακόμα και σε αληθινό προφίλ. :2funny: Ήθελαν πληκτρολόγηση. Κοινώς ήθελαν να περιμένω στην ουρά. Επίσης δεν ήξερα σε ποια μιλούσα :2funny: και δεν υπήρχε διαλογος της προκοπής. Δηλαδή θα ρωτάω κάτι και θα μου απαντούν μετά από ώρες η μέρες; :2funny:τώρα
τι λένε οι υπόλοιποι δεν ξέρω. Εγώ μιλάω ντόμπρα. Άνδρας που περιμένει έτσι, είναι δειλός η ανίκανος. Επίσης έχω κρίνει κι εμένα. Βρίσκω μια ανάμεσα σε μπόλικες όπου τρώω άφθονα άκυρα και όσο κρατήσει για γαμήσι. Τουλάχιστον όταν την πέφτω βλέπω ποια είναι ποια, δέχεται η με κλάνει άμεσα και δεν τρώω χρόνο. Με νοιάζει το αποτέλεσμα κι όχι να είμαι κομψός.

:sleeping:
social proof ξερεις τι θα πει?
Σου είπα. Πρώτα δρας και μετά κρίνεις. Εσύ δεν θες να δράσεις. Θες να λες ότι δεν γίνεται επειδή βαριέσαι η θες να γαμάς 1 στις 2 και για αυτό λες ότι κουράζομαι ενώ εγώ όποτε πάω το βλέπω βόλτα διότι βόλτα είναι. Κι ούτε έγραψα ποτέ ότι γαμάω αβέρτα. Στην ουσία τρολλάρεις.

:rockon:
βρε αγορι μου γιατι δε καταλαβαινεις δεν ειναι ολα για ολους οπως ειχε γραψει και ο σαββιδης εσυ κρινεις με βαση τις δικες σου ικανοτητες
εχεις το ροναλτινιο που πετυχαινει το δοκαρι απο την περιοχη οτι ωρα θελει και σε βλεπει και σου λεει φταις που δεν προσπαθεις αν προπονηθεις θα το κανεις κιεσυ
εχεις τον αινσταιν να εξηγει τη βαρυτητα και την επιταχυνση και σου λεει φταις εσυ που δε σκεφτεσαι αρκετα δεν το καταλαβαινεις
πας στο γυμναστηιο και βλεπεις ενα νεατερταλ με σωμα αρκουδας και μουρη αρπακτικου γυπα να σηκωνει 20 φορες οσα εσυ για πλακα και σου λεει φταις εσυ που δεν προνησαι αρκετα για το κανεις κι εσυ

εχουμε εσνα να μην μπορεις να κρατηθεις χωρις να μιλισεις και μας λες να παμε να τη πεσουμε σε 2200 γκομενες τη μερα για να κανουμε οτι κιεσυ
οταν ο αλλος θελει 2 δευτερολεπτα να σκεφτει την επομενη λεξη θα πει σε 1 εκατομυριο γκομενες να τη πεσει ειναι δεδομενο οτι θα φαει ακυρο απολοες απλα ξεφτιλιζεται θα τον παρουνε με ταλεμονια
η φυσικη εχει καποιους νομους εσυ εχεις ενα ταλεντο αλλο δε το εχει
δεν ειναι ολα για ολους
εγω βλεπις σου μιλαω με επιχειρηματα χωρις να σε ειρωνεβομαι οπως κανεις εσυ συστηματικα
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
social proof ξερεις τι θα πει?

βρε αγορι μου γιατι δε καταλαβαινεις δεν ειναι ολα για ολους οπως ειχε γραψει και ο σαββιδης εσυ κρινεις με βαση τις δικες σου ικανοτητες
εχεις το ροναλτινιο που πετυχαινει το δοκαρι απο την περιοχη οτι ωρα θελει και σε βλεπει και σου λεει φταις που δεν προσπαθεις αν προπονηθεις θα το κανεις κιεσυ
εχεις τον αινσταιν να εξηγει τη βαρυτητα και την επιταχυνση και σου λεει φταις εσυ που δε σκεφτεσαι αρκετα δεν το καταλαβαινεις
πας στο γυμναστηιο και βλεπεις ενα νεατερταλ με σωμα αρκουδας και μουρη αρπακτικου γυπα να σηκωνει 20 φορες οσα εσυ για πλακα και σου λεει φταις εσυ που δεν προνησαι αρκετα για το κανεις κι εσυ

εχουμε εσνα να μην μπορεις να κρατηθεις χωρις να μιλισεις και μας λες να παμε να τη πεσουμε σε 2200 γκομενες τη μερα για να κανουμε οτι κιεσυ
οταν ο αλλος θελει 2 δευτερολεπτα να σκεφτει την επομενη λεξη θα πει σε 1 εκατομυριο γκομενες να τη πεσει ειναι δεδομενο οτι θα φαει ακυρο απολοες απλα ξεφτιλιζεται θα τον παρουνε με ταλεμονια
η φυσικη εχει καποιους νομους εσυ εχεις ενα ταλεντο αλλο δε το εχει
δεν ειναι ολα για ολους
εγω βλεπις σου μιλαω με επιχειρηματα χωρις να σε ειρωνεβομαι οπως κανεις εσυ συστηματικα
αρχιδια ταλεντο εχει ο παπιας..το οτι μιλαει σε 500 γυναικες τη μερα δε λεει κατι εφοσον περνει τα αρχιδια μου.ολοι εκ του αποτελεσματος κρινομαστε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom