Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Δηλαδή με ταξί πηγαινοέρχεται;Ούτε μετρο η αστικο;
Ίσως είναι κακομαθημένη από μικρή άρα θα σε πρήζει όταν κάτι δεν πάει όπως το θέλει...αλλά εσύ στο ύψος σου.
Σιγά μην πάρει ταξί γυναίκα σε καθημερινή βάση. Αυτό συμβαίνει σπάνια και μόνο αν έχουν λεφτά δικά τους ή από αλλού και βιάζονται για σοβαρό λόγο. Οι γυναίκες ξοδεύονται μόνο για τον εαυτό τους. Αν βρείτε γυναίκα να ξοδεύεται για εσάς είναι καλό σημάδι. Πολύ σπάνιο βέβαια.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Αν σας ζαλίζουν πολύ τραβάτε κάπου μαζί τους για φαι. Φάτε κάνα 50αρι μαζί και πείτε ότι πάτε τουαλέτα αλλά φύγετε. Στον πούτσο σας οι συνέπειες. Εσείς θα πίνετε φραπέ χωνεύοντας με τα πόδια να γαργαλουν τον καναπέ κι αυτές θα βγάζουν αφρούς από το στόμα. :2funny:
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.299
Like
2.949
Πόντοι
456
Ακριβώς αυτό πούτσα και πατριαρχεία παίρνεις μία μαλακία….


:headbang2::headbang2::headbang2::headbang2:

μωρο μου επιασα g/g στο 100ο λεπτο:rockon::rockon::rockon::rockon::rockon:


κενρναω φιαλη οπου και οποτε θελεις!!!!:wanker::wanker::wanker:


ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΩΝ ΦΕΜΙΝΑΖΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΗΤΡΙΑΡΧΙΑΣ !!!

:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

:smitten::P:smitten::smitten::smitten::smitten::P:smitten::smitten::smitten::*:*:smitten::*:*:smitten::*:P

Valentines Day Dog GIF
Wine Rose Cheers GIF by CHANDON CALIFORNIA
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
@Donald-Duck συνέχισε να ξεμπροστιάζεις ασυστόλως τις κάρχιες, να πούμε!!:coffee:

:tooth::tooth::tooth::tooth:
Είναι σαν να κλέβω παγκάρι. Δεν μπορούν να προβάλλουν καμία αντίσταση. Μαρτυρικά τις ξεφτιλιζω επειδή είμαι απλά δίκαιος. Κάθε μέρα τσακωμοί. Ύψιστο καθήκον. :2funny: Όταν μάλιστα κάνουν το λάθος να βγουν εκτός θέματος με σάπια επιχειρήματα, γίνομαι και οχιά. Τελικά νομίζω ότι καλύτερα να τις ξεφτιλιζω παρά να τις γαμάω. Μην σου πω ότι την βρίσκουν τέτοιες ανωμαλάρες που είναι. Εχουν μεγάλη πλάκα. :2funny:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Οφείλουμε να παραμείνουμε σοβαροί κι ατάραχοι. Ότι κι αν κάνουν γίνονται γραφικές. Τρώνε ξεφτιλικι και στρωνουν σασί. Είναι από την μήτρα τους ύπουλες και φθονερές. Σας θυμίζω το περιστατικό με το βιτριόλι και την Παλαιοσπύρου. Προσέξτε την ροπή της κακίας. Κανενας άνδρας δεν θα το έκανε αυτό. Ο χειρότερος και δεν το εγκρίνω φυσικά θα σκότωνε
ή θα έκοβε κομμάτια μια γυναίκα οπότε και θα κατέληγε μπουζού ως το λιγότερο βλαξ.
Η γυναίκα όμως προς την γυναίκα της έριξε οξύ ώστε να την διαλύσει σωματικά και ψυχολογικά αλλά να την κρατήσει στην ζωή σακατεμένη.
Η υπέρτατη πράξη κακίας. Διαφωνείτε; Πάω να χέσω, να κάνω μποτέ και τα λέμε αργότερα.

:rockon:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656

Άσε μας μωρή κάργια που δήθεν ενοχλήθηκες επειδή κοίταζε τον κώλο σου

Εν τω μεταξύ,αν ο τύπος μιλούσε με κανα φίλο του,σιγά μην έκανε βιντεάκι.Αλλά θέλει να δείξει ότι να ο άλλος έχει γκόμενα και κοιτάει εμένα.Οι ναρκισσιστικές μαλακίες των γυναικών
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Άσε μας μωρή κάργια που δήθεν ενοχλήθηκες επειδή κοίταζε τον κώλο σου

Εν τω μεταξύ,αν ο τύπος μιλούσε με κανα φίλο του,σιγά μην έκανε βιντεάκι.Αλλά θέλει να δείξει ότι να ο άλλος έχει γκόμενα και κοιτάει εμένα.Οι ναρκισσιστικές μαλακίες των γυναικών
Είδα το βίντεο και έριξα ροχαλα με τριπλό ρούφηγμα μύξας στον νιπτήρα. Βγήκε τώρα η πουθενοπούλου να κάνει βίντεο για να πει μια μαλακία με σκοπό να την δει κανείς και να την πάρει στα σοβαρά για οτιδήποτε. Εννοείται και για να τονίσει τον κώλο της. Στην ηλικία αυτή κάνει αυτά οπότε φανταστείτε τι έχει να κάνει όταν θα τρίζει η σπονδυλική της από οστεοπόρωση και της κοπεί η περίοδος. Στα σχόλια την καρπαζωσαν.
Παω να πλύνω την οθόνη
με οινόπνευμα!
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Άσε μας μωρή κάργια που δήθεν ενοχλήθηκες επειδή κοίταζε τον κώλο σου

Εν τω μεταξύ,αν ο τύπος μιλούσε με κανα φίλο του,σιγά μην έκανε βιντεάκι.Αλλά θέλει να δείξει ότι να ο άλλος έχει γκόμενα και κοιτάει εμένα.Οι ναρκισσιστικές μαλακίες των γυναικών
Εν τω μεταξυ ολο το σκηνικο ειναι μαλλον σεναριο φαντασιας
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.478
Κριτικές
1
Like
6.167
Πόντοι
2.356

:2funny:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556

:2funny:
Σας το λεω καιρο τωρα πως ο Σαντ ετοιμαζει κινηση ματ!
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Οι γυναίκες κοιτουν περίεργα όποιον δεν έχει παντρευτεί. Είτε τον γουστάρουν είτε τον θεωρούν λούζερ κτλ. Για να προσδώσετε έμφαση, να τους λέτε ότι μόνο τα κορόιδα παντρεύονται (να με συγχωρούν οι παντρεμένοι φίλοι εδώ αλλά εγώ στις βρώμες στοχεύω) γιατί όλες θέλουν έναν μαλάκα να του φορτωθούν. Μόλις το πείτε αυτό θα τσιτωσουν. Αν μάλιστα σας ρωτήσουν πως περνάτε στην σχέση σας, απαντήστε ότι για το γαμήσι και το μαγείρεμα κάθεστε ώστε να βγάλουν σπυριά. Γενικώς όταν σας μιλάει γυναίκα για τέτοια θέματα, τσακίστε της τον τσαμπουκά κατευθείαν. Να νιώθει
οτι κι ο δικός της είναι ίδιος με την μούρη σας.
Να φοβάται, να νιώθει αποτυχημένη δευτεροτριτάτζα! :2funny:
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.381
Like
3.708
Πόντοι
456
Οι γυναίκες κοιτουν περίεργα όποιον δεν έχει παντρευτεί. Είτε τον γουστάρουν είτε τον θεωρούν λούζερ κτλ. Για να προσδώσετε έμφαση, να τους λέτε ότι μόνο τα κορόιδα παντρεύονται (να με συγχωρούν οι παντρεμένοι φίλοι εδώ αλλά εγώ στις βρώμες στοχεύω) γιατί όλες θέλουν έναν μαλάκα να του φορτωθούν. Μόλις το πείτε αυτό θα τσιτωσουν. Αν μάλιστα σας ρωτήσουν πως περνάτε στην σχέση σας, απαντήστε ότι για το γαμήσι και το μαγείρεμα κάθεστε ώστε να βγάλουν σπυριά. Γενικώς όταν σας μιλάει γυναίκα για τέτοια θέματα, τσακίστε της τον τσαμπουκά κατευθείαν. Να νιώθει
οτι κι ο δικός της είναι ίδιος με την μούρη σας.
Να φοβάται, να νιώθει αποτυχημένη δευτεροτριτάτζα! :2funny:
φιλε δεν θέλω να αμφισβητήσω τις εμπειρίες σου αλλά νομίζω οτι αυτό το κολπο πιάνει μονο αν είσαι εμφανίσιμος ή ακραία αλφα μειλ,αν είσαι τίποτα μέτριος ή άσχημος στο ψιλό θα σε πάρουν με τα φωναχτά γέλια και τις ειρωνίες,αν οχι κ προσβολές,κ κανέναν τσαμπουκά δεν σπάς.τουλάχιστον αυτό έχω δει εγώ
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
φιλε δεν θέλω να αμφισβητήσω τις εμπειρίες σου αλλά νομίζω οτι αυτό το κολπο πιάνει μονο αν είσαι εμφανίσιμος ή ακραία αλφα μειλ,αν είσαι τίποτα μέτριος ή άσχημος στο ψιλό θα σε πάρουν με τα φωναχτά γέλια και τις ειρωνίες,αν οχι κ προσβολές,κ κανέναν τσαμπουκά δεν σπάς.τουλάχιστον αυτό έχω δει εγώ
Ειίμαι αρρενωπή φάτσα με ωραίο σώμα και τσέπη της σειράς. Δηλαδή ένα κλικ πάνω από την καθημερινότητα. Τίποτα το φοβερό. Το άλφα μέιλ από την άλλη τι είναι; Όχι απαραίτητα κούκλος και μοντελο αλλά στάνταρ λεφτάς που τις προσελκύει με αυτά ενώ παράλληλα μπορεί και τις γράφει στα αρχίδια του μη κάνοντας τίποτα από ότι θέλουν. Αυτό είναι το πραγματικό άλφα μέιλ. Το μοντέλο είναι άλλο πράγμα. Δεν σε διορθώνω. Απλώς τα βάζω σε σειρά. Αν μπορείτε να τις προσελκύσετε με λεφτά αλλά απαραίτητα οπωσδήποτε και στάνταρ χωρίς καμία υποχώρηση να τις κλάνετε, αυτομάτως λέγεστε άλφα μέιλ. Στο μόνο που διαφωνώ είναι στο ότι οι γυναίκες απαξιώνουν όπως λες με φωναχτά γέλια κτλ. Αυτό συμβαίνει μόνο αν τις πάρεις στα σοβαρά. Όσο πετάς δηλητήριο και φεύγεις, τρελλαίνονται. Την προηγούμενη εβδομάδα έλεγε μια ένα κάρο παπαριές και την απαξίωσα λέγοντας την ανεραστη γεροντοκόρη. :2funny:Θέλει όσο μπορείς λιγότερα λόγια. Έστω μια λέξη. Φαντάσου τι θα τραβούσαν αν ήμουν άλφα μέιλ.
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.381
Like
3.708
Πόντοι
456
Ειίμαι αρρενωπή φάτσα με ωραίο σώμα και τσέπη της σειράς. Δηλαδή ένα κλικ πάνω από την καθημερινότητα. Τίποτα το φοβερό. Το άλφα μέιλ από την άλλη τι είναι; Όχι απαραίτητα κούκλος και μοντελο αλλά στάνταρ λεφτάς που τις προσελκύει με αυτά ενώ παράλληλα μπορεί και τις γράφει στα αρχίδια του μη κάνοντας τίποτα από ότι θέλουν. Αυτό είναι το πραγματικό άλφα μέιλ. Το μοντέλο είναι άλλο πράγμα. Δεν σε διορθώνω. Απλώς τα βάζω σε σειρά. Αν μπορείτε να τις προσελκύσετε με λεφτά αλλά απαραίτητα οπωσδήποτε και στάνταρ χωρίς καμία υποχώρηση να τις κλάνετε, αυτομάτως λέγεστε άλφα μέιλ. Στο μόνο που διαφωνώ είναι στο ότι οι γυναίκες απαξιώνουν όπως λες με φωναχτά γέλια κτλ. Αυτό συμβαίνει μόνο αν τις πάρεις στα σοβαρά. Όσο πετάς δηλητήριο και φεύγεις, τρελλαίνονται. Την προηγούμενη εβδομάδα έλεγε μια ένα κάρο παπαριές και την απαξίωσα λέγοντας την ανεραστη γεροντοκόρη. :2funny:Θέλει όσο μπορείς λιγότερα λόγια. Έστω μια λέξη. Φαντάσου τι θα τραβούσαν αν ήμουν άλφα μέιλ.
πρεπει να ειναι απολαυση η εκπληξη παντως που παιρνει η ξινισμενη μουρη της αλλης οταν βλεπει οτι δεν εχει να κανει με εναν μουνοδουλο αλλα με καποιον που τις αντιμετωπιζει στα ισια!
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Μας λένε μισογύνηδες ώστε να μας οδηγήσουν σε άμυνα για να πούμε ότι δεν είμαστε και να πάρουν επαίνους τύπου γουστάρουμε τις γυναίκες κτλ. Τεχνηέντως όλα τα κάνουν. Όπως και χρησιμοποιούν την λέξη τοξικότητα και τέτοιες μαλακίες. Μην αμύνεστε. Μην κάνετε διάλογο. Κατευθείαν θα λέτε ότι γουστάρετε μήπως γαμήσετε. Ότι και να σας πουν όσο και να σας κατηγορήσουν, εσείς στα αρχίδια σας. Σβήσιμο με γόμα. Δεν πρέπει ποτέ να δείχνετε αδυναμία
ή να επιχειρηματολογείτε ότι γουστάρετε τις γυναίκες κτλ. Αυτά είναι αυτονόητα. Δεν θα τα λέτε καν. Οι άνδρες θέλουν γυναίκες κι οι γυναίκες θέλουν άνδρες. Αυτό δεν σημαίνει ότι θα μας βάλουν πλάτη. Είναι φυσικά κατώτερες. Το ξέρουν από την γέννηση τους. Τους λείπει η ψωλή και την φθονούν, βάφονται για να τονιστούν, είναι αδύναμες σωματικά, κολλάνε εύκολα, τσιμπάνε ακαριαία, έχουν κομπλέξ, ανασφάλειες, γέρνουν γρήγορα, σπάνε άμεσα, εκτροχιαζονται για πλακα κτλ. Είναι μεζεδάκια!
Το μόνο που τις στηρίζει είναι
ο γυναικοκεντρισμός κι οι μουνοδουλοι. Για αυτό κάνουν τσαλίμια. Τόσα χρόνια ήταν ανύπαρκτες!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.926
Κριτικές
63
Like
45.831
Πόντοι
9.297
πρεπει να ειναι απολαυση η εκπληξη παντως που παιρνει η ξινισμενη μουρη της αλλης οταν βλεπει οτι δεν εχει να κανει με εναν μουνοδουλο αλλα με καποιον που τις αντιμετωπιζει στα ισια!
Δεν είναι μόνο αυτό...είναι ότι ΤΟ ΒΟΥΛΩΝΟΥΝ...έτσι αντέδρασε μια που είπε "εμείς είμαστε κυρίες",όταν εγώ απάντησα"δεν είστε κυρίες αλλά ερασιτέχνες πουτανες".
Απλώς μετά έφυγα αφήνοντας πίσω μου συντρίμμια...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom