Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960

_TELIS_

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2022
Μηνύματα
300
Like
544
Πόντοι
81
Συναγωνιστή,

Θυμάμαι μια Ελλειηνηδα γκόμενά που μου την έπεσε μόνη της
επειδη με είδε να βγαίνω από την αυτοκηνηταρα μου ...

Την σουταρα σε μια εβδομάδα ...
αφού ξυνογαμηθηκε πρώτα
και αφού μου έσπασε τα αρχιδια ...

Άσε λοιπόν τις θεωρίες περί ναυαγίων ... έχεις πολλά να μάθεις...!
Δεν υπάρχει κάτι περίεργο, το χρήμα πάντα τραβάει τους ανθρώπους

Δεν περιμένω να μάθω κάτι σε αυτό το νήμα, η άποψη μου δεν αλλάζει, η πλειοψηφία στο νημα αυτό είναι ναυάγια της ζωής, κλαίγονται εδώ και 15 χρόνια και αναπαράγουν τα ίδια και τα ίδια
 
Τελευταία τροποποίηση:

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Έγραψε λέει μια τύπισσα ότι οι άνδρες κοιτούν την γυναίκα από πολλές πλευρές και κάτι τρέχει στα γύφτικα. Αυτό συμβαίνει εδώ και χρόνια. Σχέσεις και μαλακίες. Βρίσκετε μια που να γαμιέται καλά και μετά κοιτάτε αν έχει μέλλον ως ταίρι. Ταίρι δεν σημαίνει σε καμία περιπτωση γάμο. Σημαίνει να φροντίζει, να νοιάζεται και να βάζει το χέρι στην τσέπη. Δηλαδή απολαύσεις και μοίρασμα υποχρεώσεων. Το να βρει κάποιος μια και να κάνει τον οδηγό, τον εξομολόγο, τον επιβεβαιωτή και τον χορηγό δεν λέει τίποτα. Είναι αποδεδειγμένη αποτυχία κι όσοι οδηγούνται εκεί δεν κερδίζουν τίποτα παρά μονο χάνουν τον χρόνο τους.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Στον σημερινό γυναικοκεντρισμό οφείλουμε να γράφουμε στ αρχίδια μας τις απαιτήσεις των γυναικών. Δεν είναι όπως παλιά η κατάσταση. Σήμερα κάθονται στα σόσιαλ κάθε μέρα όλη μέρα και διαλέγουν τον πιο χειραγωγισιμο αυνανα. Τα έχουμε ξαναπεί. Δεν υπάρχει πλέον ανάγκη επαφής με άλφα μέιλ και άνδρακλες. Ξέρουν ότι με αυτούς μόλις κάνουν 2-3 μαλακίες θα φάνε καντήλια, ροχαλα κι απαξίωση. Συνεπώς βρίσκουν έναν στερημένο μπούλη και τον μετατρέπουν σε όχημα μεταφοράς η μεσο γνωριμίας με άλλους, άγιο Βασίλη με δώρα κτλ. :2funny:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Έγραψε λέει μια τύπισσα ότι οι άνδρες κοιτούν την γυναίκα από πολλές πλευρές και κάτι τρέχει στα γύφτικα. Αυτό συμβαίνει εδώ και χρόνια. Σχέσεις και μαλακίες. Βρίσκετε μια που να γαμιέται καλά και μετά κοιτάτε αν έχει μέλλον ως ταίρι. Ταίρι δεν σημαίνει σε καμία περιπτωση γάμο. Σημαίνει να φροντίζει, να νοιάζεται και να βάζει το χέρι στην τσέπη. Δηλαδή απολαύσεις και μοίρασμα υποχρεώσεων. Το να βρει κάποιος μια και να κάνει τον οδηγό, τον εξομολόγο, τον επιβεβαιωτή και τον χορηγό δεν λέει τίποτα. Είναι αποδεδειγμένη αποτυχία κι όσοι οδηγούνται εκεί δεν κερδίζουν τίποτα παρά μονο χάνουν τον χρόνο τους.

Το θέμα είναι όμως να βρίσκεις.Κι επειδή πολλοί ζορίζονται και τους τρώει η μοναξιά,αν τους κάτσει κάποια πέφτουν με τα μούτρα και γίνονται όλα αυτά που λες.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Είναι όλα στάνταρ ως αντιδράσεις. Τα έχουμε πει. Κάνει μπαμ η δουλειά. Εδώ την άλλη την γάμησα ούτε 10 φορές (θυμίζω ότι έφαγα πάμπολλα άκυρα σε πεσίματα για να βρω μια) κι έχει αρχίσει να μου λέει μαλακίες ότι κουράζεται στην δουλειά για να πηγαίνω να την κουβαλάω. Από μαγείρεμα τίποτα, μου έφτιαξε μόνο μια σαλάτα την οποία πατσαβούριασε ενώ μου έδειχνε μέρη για διήμερα ντε και καλά ότι είναι ερωτευμένη. Αυτά όλα πριν καν κλείσει μήνας. Τώρα εδώ υπάρχει μόνο μία λύση την οποία λίγοι εφαρμόζουν. Της είπα ότι εμένα με νοιάζει να βρω μια να πηδιομαστε και να μοιραζόμαστε απολαύσεις, φροντίδα και έξοδα. Τα συναισθήματα θέλουν χρόνο και δεν πείθομαι παρά μόνο με αποδείξεις. Με κοίταξε μοχθηρά αλλά εγώ γελούσα με απαξίωση. Το πρωί έστειλε μήνυμα να μου πει ότι πάει για καφέ με μια φίλη της. Νομίζει ότι θα πάρω τηλεφωνο τώρα να τσεκαρω. Ρε αυτά τα κάναμε πριν 20 χρόνια. Αυτή ειναι η σημερινή κατάσταση. Στάνταρ έχει νευριάσει που δεν έπιασε τόπο το μουνί της. :2funny: Όλο τα ίδια και τα ίδια κάνουν. Καμία πρωτοτυπία να πεις έστω ότι πάνε να σε μονταρουν με έξυπνο τρόπο.
:confused:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Το θέμα είναι όμως να βρίσκεις.Κι επειδή πολλοί ζορίζονται και τους τρώει η μοναξιά,αν τους κάτσει κάποια πέφτουν με τα μούτρα και γίνονται όλα αυτά που λες.
Ο περισσότερος κόσμος νομίζει ότι για να βγάλεις γκόμενα πρέπει να είσαι πανίσχυρος και λεφτας. Έτσι βγάζεις μόνο πουτάνες. :2funny:
Αν θες να βγάλεις γκόμενα (μέχρι να σαπίσει στην σημερινή εποχή του γυναικοκεντρισμού) χρειάζεται να είσαι ένα επταράκι, να βλέπεσαι, να είσαι ανεξάρτητος για πάρτη σου και να ξέρεις να απαξιώνεις με γκιλοτίνα χωρίς υποχωρήσεις. Αυτό είναι το άλφα μέιλ σήμερα κι όχι οι υπεργαμιαδες που έχουν 10 γκόμενες. Αυτοί υπηρχαν κι υπάρχουν μόνο στα παραμύθια. Σημασία έχει ότι κι αν σου κάνει η άλλη να μην λυγίζεις και να μην τρέχεις ξωπίσω της. Αν δεν νιώθεις ότι η γκόμενα γουστάρει εσένα, δεν κουνάς ούτε τι δακτυλάκι σου.
Η φυσική ροή των πραγμάτων και της μιρλας της θα σε ξεκαυλωσει και θα πας για την επόμενη. Είναι φυσικός νόμος αυτό κι ότι στρέφεται εναντίον των φυσικών νόμων καταρρίπτεται.
 

Ουρσουλα

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
101
Like
146
Πόντοι
1
Δεν υπάρχει κάτι περίεργο, το χρήμα πάντα τραβάει τους ανθρώπους

Δεν περιμένω να μάθω κάτι σε αυτό το νήμα, η άποψη μου δεν αλλάζει, η πλειοψηφία στο νημα αυτό είναι ναυάγια της ζωής, κλαίγονται εδώ και 15 χρόνια και αναπαράγουν τα ίδια και τα ίδια
Τα απολύτως σωστά και λογικά τα λες αλλά ποιος θα σου δώσει σημασία εδώ πέρα.παίζει κασέτα!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.478
Κριτικές
1
Like
6.167
Πόντοι
2.356
Αν θες να βγάλεις γκόμενα (μέχρι να σαπίσει στην σημερινή εποχή του γυναικοκεντρισμού) χρειάζεται να είσαι ένα επταράκι, να βλέπεσαι, να είσαι ανεξάρτητος για πάρτη σου και να ξέρεις να απαξιώνεις με γκιλοτίνα χωρίς υποχωρήσεις. Αυτό είναι το άλφα μέιλ σήμερα κι όχι οι υπεργαμιαδες που έχουν 10 γκόμενες. Αυτοί υπηρχαν κι υπάρχουν μόνο στα παραμύθια.
Έτσι πες τα, διότι ορισμένα ναυάγια θα μας τρελάνουν εδώ μέσα.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Ο περισσότερος κόσμος νομίζει ότι για να βγάλεις γκόμενα πρέπει να είσαι πανίσχυρος και λεφτας. Έτσι βγάζεις μόνο πουτάνες. :2funny:
Αν θες να βγάλεις γκόμενα (μέχρι να σαπίσει στην σημερινή εποχή του γυναικοκεντρισμού) χρειάζεται να είσαι ένα επταράκι, να βλέπεσαι, να είσαι ανεξάρτητος για πάρτη σου και να ξέρεις να απαξιώνεις με γκιλοτίνα χωρίς υποχωρήσεις. Αυτό είναι το άλφα μέιλ σήμερα κι όχι οι υπεργαμιαδες που έχουν 10 γκόμενες. Αυτοί υπηρχαν κι υπάρχουν μόνο στα παραμύθια. Σημασία έχει ότι κι αν σου κάνει η άλλη να μην λυγίζεις και να μην τρέχεις ξωπίσω της. Αν δεν νιώθεις ότι η γκόμενα γουστάρει εσένα, δεν κουνάς ούτε τι δακτυλάκι σου.
Η φυσική ροή των πραγμάτων και της μιρλας της θα σε ξεκαυλωσει και θα πας για την επόμενη. Είναι φυσικός νόμος αυτό κι ότι στρέφεται εναντίον των φυσικών νόμων καταρρίπτεται.

Στην Ελλάδα χρειαζεται πάνω απ'όλα κύκλος και κονέ και μετά όλα αυτά,να βλέπεσαι κλπ

Ένας που δεν βλέπεται αλλά με κονέ,γνωρίζει πολύ πιο εύκολα απο έναν που βλέπεται αλλά χωρίς κονέ.Γι'αυτό και βλέπεις κάτι μέτριους/άσχημους/κοντούς με γκόμενες πάνω απ'τα κυβικά τους,όλα αυτά είναι γνωριμίες απο παρέα/δουλειά,που για τις ελλεεινίδες είναι απαράβατος κανόνας.Στο άγνωστο,αν είναι να τρως 800 χυλόπιτες για να γνωρίσεις μία,χέσε μέσα
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
11
Like
3.456
Πόντοι
4.615
Ο περισσότερος κόσμος νομίζει ότι για να βγάλεις γκόμενα πρέπει να είσαι πανίσχυρος και λεφτας. Έτσι βγάζεις μόνο πουτάνες. :2funny:
Αν θες να βγάλεις γκόμενα (μέχρι να σαπίσει στην σημερινή εποχή του γυναικοκεντρισμού) χρειάζεται να είσαι ένα επταράκι, να βλέπεσαι, να είσαι ανεξάρτητος για πάρτη σου και να ξέρεις να απαξιώνεις με γκιλοτίνα χωρίς υποχωρήσεις. Αυτό είναι το άλφα μέιλ σήμερα κι όχι οι υπεργαμιαδες που έχουν 10 γκόμενες. Αυτοί υπηρχαν κι υπάρχουν μόνο στα παραμύθια. Σημασία έχει ότι κι αν σου κάνει η άλλη να μην λυγίζεις και να μην τρέχεις ξωπίσω της. Αν δεν νιώθεις ότι η γκόμενα γουστάρει εσένα, δεν κουνάς ούτε τι δακτυλάκι σου.
Η φυσική ροή των πραγμάτων και της μιρλας της θα σε ξεκαυλωσει και θα πας για την επόμενη. Είναι φυσικός νόμος αυτό κι ότι στρέφεται εναντίον των φυσικών νόμων καταρρίπτεται.
Δε νομίζω πως στην πράξη ένα 7αράκι αρκεί και το να ''βλέπεσαι'' αρκεί για να ρίξεις γκόμενα, όταν κάθε ανθυπομέτρια ψωνισμένη έχει αρκετούς να την εκλιπαρούν για λίγη προσοχή.
Μετά από χρόνια στην πιάτσα έχω καταλήξει πως όλα είναι θέμα συγκυρίας: σε δεδομένη στιγμή να γνωρίσεις κάποια που θα της ''κάνεις το κλικ'' για κάτι το οποίο είναι πέρα από τις δικές σου δυνατότητες να προβλέψεις, γιατί καθεμιά μπορεί σε συγκεκριμένη περίπτωση να γουστάρει κάτι (που για άλλες 100 μπορεί να είναι πλήρως αδιάφορο).
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Έτσι πες τα, διότι ορισμένα ναυάγια θα μας τρελάνουν εδώ μέσα.
Τα ξέρουν όλοι όλα ή έστω σχεδόν. Λίγοι είναι οι εντελώς μαλάκες ή απλώς οπισθοχωρούν. Εγώ νιώθω πολύ πετυχημένος και μάλιστα με την αξία μου. Γαμάω μόνο οπότε μου κάτσει οποια μου αρέσει και γενικώς έχω άσχημο όνομα στην πιάτσα. Ας γαμάνε οι άλλοι συνέχεια. Εγώ δεν ξέρω κανέναν να αλλάζει γκόμενες σαν πουκάμισα.
οι γυναίκες με απεχθάνονται, με βρίζουν, με υποτιμούν, προσπαθούν να με ταπεινώσουν βγάζοντας με λάθος σε όλα για να κερδίσουν στα χαρτιά μια μάχη που έχει ήδη χαθεί. Δεν έχουν άλλον τρόπο. Βασικά πιστεύω ότι όταν με γνωρίζουν ελκονται περισσοτερο από την παραμύθα που τρώνε (αυτό τους αρέσει και τους αξίζει αφού από πράξεις είναι αχρηστες) και λιγότερο από καύλα. Δηλαδή κάθονται από εγωισμό όσο κάτσουν. :2funny:
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.478
Κριτικές
1
Like
6.167
Πόντοι
2.356

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Δε νομίζω πως στην πράξη ένα 7αράκι αρκεί και το να ''βλέπεσαι'' αρκεί για να ρίξεις γκόμενα, όταν κάθε ανθυπομέτρια ψωνισμένη έχει αρκετούς να την εκλιπαρούν για λίγη προσοχή.
Μετά από χρόνια στην πιάτσα έχω καταλήξει πως όλα είναι θέμα συγκυρίας: σε δεδομένη στιγμή να γνωρίσεις κάποια που θα της ''κάνεις το κλικ'' για κάτι το οποίο είναι πέρα από τις δικές σου δυνατότητες να προβλέψεις, γιατί καθεμιά μπορεί σε συγκεκριμένη περίπτωση να γουστάρει κάτι (που για άλλες 100 μπορεί να είναι πλήρως αδιάφορο).
Αρκεί με την έννοια εφοδίων. Δεν εννοώ ότι θα βγάζεις γκόμενες αβέρτα. Αυτό έτσι κι αλλιώς είναι αδύνατον. Είναι σαν να πάρεις ένα καλό πτυχίο. Αρκεί για να χτυπάς πόρτες. Μετά θέλει πράξεις. Τα υπόλοιπα που λες λέγονται χημεία (αληθινή κι όχι γιαλαντζι) αλλά πλέον ακόμα κι η χημεία διαρκεί λίγο. Στον σημερινό γυναικοκεντρισμό όλες -και εννοώ όλες- έχουν πάρει λάθος δρόμο και πιστεύουν ότι διαφέρουν, είναι μοναδικές, καλύτερες κτλ. Θα τους θυμίζουμε για πάντα ότι αν δεν πλύνουν το μουνί τους θα μυρίζει παστή σαρδέλα και θα φορούν μουνόπανα μέχρι τα βαθιά γεράματα την ώρα που θα τους δίνουμε την σακκουλα με τα σκουπιδια γιατι βαριόμαστε να κατέβουμε. Οι γκόμενες σιχαίνονται την απαξίωση. Βαράμε εκεί λοιπόν.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Διαφωνώ. Υπάρχουν πολλοί εντελώς μαλάκες γύρω μας. :2funny:
Μπορεί. Διατηρώ επιφυλάξεις για πολλούς που απλώς δεν θέλουν να δεχθούν ότι όλα σαπίζουν πρόωρα και προσπαθώντας να διαφέρουν παριστάνοντας τους πετυχημένους, το παίζουν υπεργαμιαδες. Ότι ντε και καλά βρήκαν κάποιες ως επιλεκτικοί και ζουν μια υπέροχη ζωή. Παπάρια!!! :2funny:
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.478
Κριτικές
1
Like
6.167
Πόντοι
2.356
Στον σημερινό γυναικοκεντρισμό όλες -και εννοώ όλες- έχουν πάρει λάθος δρόμο και πιστεύουν ότι διαφέρουν, είναι μοναδικές, καλύτερες κτλ.
Επίσης ότι θέλει ο άλλος να τη θαυμάζει :jerking: να τη βλέπει σαν την Kate Middleton :2funny: να της παρέχει τα πάντα :jerking: να κρέμεται από τα χείλη της :jerking: και τα σάλια για την πάρτη της να έχουν κάνει το διαμέρισμα σαν τον Ατλαντικό.

Thanks, but no thanks.
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
11
Like
3.456
Πόντοι
4.615
Αρκεί με την έννοια εφοδίων. Δεν εννοώ ότι θα βγάζεις γκόμενες αβέρτα. Αυτό έτσι κι αλλιώς είναι αδύνατον. Είναι σαν να πάρεις ένα καλό πτυχίο. Αρκεί για να χτυπάς πόρτες. Μετά θέλει πράξεις. Τα υπόλοιπα που λες λέγονται χημεία (αληθινή κι όχι γιαλαντζι) αλλά πλέον ακόμα κι η χημεία διαρκεί λίγο. Στον σημερινό γυναικοκεντρισμό όλες -και εννοώ όλες- έχουν πάρει λάθος δρόμο και πιστεύουν ότι διαφέρουν, είναι μοναδικές, καλύτερες κτλ. Θα τους θυμίζουμε για πάντα ότι αν δεν πλύνουν το μουνί τους θα μυρίζει παστή σαρδέλα και θα φορούν μουνόπανα μέχρι τα βαθιά γεράματα την ώρα που θα τους δίνουμε την σακκουλα με τα σκουπιδια γιατι βαριόμαστε να κατέβουμε. Οι γκόμενες σιχαίνονται την απαξίωση. Βαράμε εκεί λοιπόν.
Κρίνοντας από το τι βλέπω γύρω μου, δε νομίζω ότι για να βρεις σήμερα γκόμενα χρειάζονται ''εφόδια''. Άπειρα ναυάγια κυκλοφορούν με μουνάρες, και οι τελευταίες νιώθουν ευτυχισμένες κιόλας. Και βλέπεις πολλούς ''εφοδιασμένους'' να εκλιπαρούν για λίγη γυναικεία προσοχή.
Εκτός από το γυναικοκεντρισμό, εσχάτως αρχίζει και αναπτύσσεται έντονα και η ''υπογαμία'': οι γυναίκες αναζητούν άντρες τους οποίους θεωρούν κατώτερους ώστε να νιώθουν σπουδαίες δίπλα τους.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Τα μουνιά όταν φτάνουν 35-40 κτλ ανασφαλίζουν και απααφαλίζουν πολύ περισσότερο. Πετούν όλες τις ίδιες ατάκες και μαλακίες.
Αν τους αρέσεις, το πιο στάνταρ που κάνουν είναι να προσπαθήσουν να καταλάβουν αν θα έβγαινες από τα όρια σου για την μούρη τους. Νομίζουν ότι λίγο πριν τον ενταφιασμό της ύπαρξης τους ως γυναίκες θα βρεθεί κάποιος να τις φροντίζει επ απειρο μαζί με τα παιδιά τους. Ας πάρουν ένα αρχίδι και το άλλο ας το κανουν μπεγλέρι οι πουτάνες. Θα πλένουν πιάτα μέχρι την Δευτέρα Παρουσία. :2funny:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Κρίνοντας από το τι βλέπω γύρω μου, δε νομίζω ότι για να βρεις σήμερα γκόμενα χρειάζονται ''εφόδια''. Άπειρα ναυάγια κυκλοφορούν με μουνάρες, και οι τελευταίες νιώθουν ευτυχισμένες κιόλας. Και βλέπεις πολλούς ''εφοδιασμένους'' να εκλιπαρούν για λίγη γυναικεία προσοχή.
Εκτός από το γυναικοκεντρισμό, εσχάτως αρχίζει και αναπτύσσεται έντονα και η ''υπογαμία'': οι γυναίκες αναζητούν άντρες τους οποίους θεωρούν κατώτερους ώστε να νιώθουν σπουδαίες δίπλα τους.
Τα εφόδια είναι απαραίτητο για εσένα τον ίδιο. Δηλαδή αν είσαι 150 κιλά, μέσα σου νιώθεις άσχημα όπως και να έχει οπότε κάνεις υποχώρηση στα θέλω σου. Λες θα δώσω λεφτά και θα κάνω και τον μαλάκα. Το ίδιο αν είσαι κλειστός χαρακτήρας, απομονωμένος και δεν μιλάς. Λες μου έκατσε μια και θα υποχωρησω για να την κρατήσω και πάει λέγοντας.
Το 7 ως πακέτο μη κολλώντας στα νούμερα είναι μια φυσική ορμή που σου δίνει δύναμη στο να μην υποχωρείς.
Δεν αποτελεί μοχλό που αν τον γυρίσεις γάμησες. Περί υπογαμιας έχεις δίκιο. Αν βρουν έναν τενεκέ κάθονται μαζί του για να τον αρμεγουν βγάζοντας απωθημένα και κόμπλεξ ενώ παίζουν και με άλλους. Σήμερα για να κάτσει κάποιος με γκόμενα καιρό πρέπει να γονατίζει συνέχεια
ή να είναι απλά υπερ-κωλόφαρδος να βρει εξαίρεση. Να γονατίζουμε δεν παίζει και την τύχη δεν την έχουμε σε μεγάλη υπόληψη για να στηριχθούμε πάνω της.
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.478
Κριτικές
1
Like
6.167
Πόντοι
2.356

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
11
Like
3.456
Πόντοι
4.615
Ποια είναι τα ναυάγια με μουνάρες που βλέπεις έξω, ρε τύπε; Τι εννοείς; :think:

Εγώ εδώ μέσα βλέπω ναυάγια, όχι έξω. :2funny:
Τα μέσα ναυάγια είναι αυτά που κυκλοφορούν και έξω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom