Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Ποια είναι τα ναυάγια με μουνάρες που βλέπεις έξω, ρε τύπε; Τι εννοείς; :think:

Εγώ εδώ μέσα βλέπω ναυάγια, όχι έξω. :2funny:
Έχει δίκιο σε αυτό ο φίλος. Ξέρω πολλούς που τους έχουν σούζα. Το πιο πρόσφατο να σου πω. Τύπος στην διπλανή πολυκατοικία τελείως σοφτ , μανιαμουνιας και υποχωρητικός χωρίς ψήσιμο στην ζωή έχει μια ωραία (αλλά θεοξινη) τύπισσα που κυκλοφορεί.
Ρε φίλε τον βάζει και περνάει από το στενό για να την πάρει από την εξώπορτα λες και δεν μπορεί η άλλη να βγει στην άκρη του δρόμου να τον περιμένει. :2funny: Ήδη έχει γίνει σωφέρ. Ο τύπος γυρίζει στην γειτονιά όλη μέρα και κοκορευεται ότι τον αγαπάει
η άλλη που ανάθεμα αν μια φορά την έχουμε δει να του μιλάει ωραία. Δουλεύει σαν τον είλωτα και όταν βγαίνουν ο ίδιος λέει που πήγαν. Κάτω από 100 ευρώ έξοδο δεν παίζει με ότι λέει. Άσε που πάνε για καφέ και ντύνεται γαμπρός. Στο φατσοβιβλιο όλη μέρα γράφει ποιήματα. Αυτά ούτε στο λύκειο δεν τα κάναμε. Πιστεύω ότι θα του δίνει λίγο μουνί πεντάλεπτο και θα ξεσκίζεται άλλου αυτή με κανέναν που την έχει για σφουγγαρίστρα. :2funny:
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.478
Κριτικές
1
Like
6.167
Πόντοι
2.356
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Τέλος πάντων. Άλλο εννοούσα εγώ.

Πρέπει να βάλουμε ranking στα ναυάγια, για να μην μπερδευόμαστε. :2funny:
Εγω θελω να δω ενα νημα στο οποιο τα μελη να βαθμολογουν τον εαυτο τους στην κλιμακα απο 1 εως 10

Οτι πρεπει για Αυγουστατικο Κυριακατικο :headbaning1:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Για μένα το καλύτερο όπως έχω πει, είναι να βρεις μια να συζειτε ήρεμα χωρίς πάθη
κι έρωτες. Είτε γνωστή από παλιά είτε πρώην αλλά χωρίς φλόγες και καύλες. Κουλ και ήσυχα μοιράζεστε τα πάντα στα πλαίσια φιλίας κι ανθρωπιάς κι όποτε στην δώσει βρίσκεις καμία να γαμήσεις και στον πούτσο σου όλα. Πλέον όπως γιγαντώθηκε ο γυναικοκεντρισμός, όλες οι σχέσεις είναι άχρηστες
ή τείνουν να γίνουν. Κάθε γυναίκα που πλησιάζουμε έχει δικά της σχέδια στο μυαλό της που θέλει να υλοποιήσει.
Δεν έρχεται για να αφήσει την ομαλή εξέλιξη των πραγμάτων να οδηγήσει την κούρσα κι ότι βγει. Έρχεται με σχέδιο, ανασφάλειες και κομπλεξ. Οργανωμένη κομπίνα δηλαδή. :2funny:
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.478
Κριτικές
1
Like
6.167
Πόντοι
2.356
Δεν έρχεται για να αφήσει την ομαλή εξέλιξη των πραγμάτων να οδηγήσει την κούρσα κι ότι βγει. Έρχεται με σχέδιο, ανασφάλειες και κομπλεξ.
Περίπου αυτό έλεγε σε κάποιο σημείο το κείμενο στο link που συζητούσαμε χθες.

Αν ήταν άνετες με βασικό στόχο να περάσουν καλά, εφήμερα πηδήματα κλπ, τα πράγματα θα ήταν καλλίτερα και για τα 2 φύλα.

Επειδή όμως έχουν τόσα στο κεφάλι τους για το πως και το γιατί και σου 'πα μου 'πες, έχουμε αυτή την κατάσταση.

Ρε δεν πάνε στο διάολο, λέω εγώ. :2funny:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Εγω θελω να δω ενα νημα στο οποιο τα μελη να βαθμολογουν τον εαυτο τους στην κλιμακα απο 1 εως 10

Οτι πρεπει για Αυγουστατικο Κυριακατικο :headbaning1:
Ας το κάνουμε με πλήρη ανάλυση. Ξεκινάω με εμένα.
Επιτυχία πεσίματος και σεξ:
1 στις 150 μέσο όρο όσων μου αρέσουν αλλά ξέρω άμεσα τι θα γίνει χωρίς χρονοτριβή. Μιλάω για άμεσο καμάκι. Είμαι ευχαριστημένος.
Επιτυχία σχέσεων: 2 στις 10 από όσες έχω κάνει χονδρικά ως οκ αποδέκτες χωρίς πολλά ουάου. Δηλαδή μέτρια ως σκατά τα πράγματα. Είμαι δυσαρεστημένος που δεν το πήγα πιο σωστά με 2 αλλά μου έσπαγαν τα αρχίδια όλες.
Οι υπόλοιπες ήταν για να πετούν τα σκουπιδια μου.
Επιτυχία καταλοίπων: 10% μόνο και μόνο επειδή το μείωσα ώστε να μην μεταφέρω απωθημένα και να ξεκινάω ξεκάθαρος
κι απαλλαγμένος. Δεν μηδενίζει βέβαια διότι υπάρχουν αναμνήσεις που επηρεάζουν.
Επιτυχια γενική με γκόμενες: ρίξτε γιαούρτι,πείτε με ξερόλα αλλά είμαι περήφανος που πλέον μπορώ να πω ότι δεν μασάω τίποτα. Όχι ότι πέρασα υπέροχα όμως. Απλά καλά.

:rockon:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Ας το κάνουμε με πλήρη ανάλυση. Ξεκινάω με εμένα.
Επιτυχία πεσίματος και σεξ:
1 στις 150 μέσο όρο όσων μου αρέσουν αλλά ξέρω άμεσα τι θα γίνει χωρίς χρονοτριβή. Μιλάω για άμεσο καμάκι. Είμαι ευχαριστημένος.
Επιτυχία σχέσεων: 2 στις 10 από όσες έχω κάνει χονδρικά ως οκ αποδέκτες χωρίς πολλά ουάου. Δηλαδή μέτρια ως σκατά τα πράγματα. Είμαι δυσαρεστημένος που δεν το πήγα πιο σωστά με 2 αλλά μου έσπαγαν τα αρχίδια όλες.
Οι υπόλοιπες ήταν για να πετούν τα σκουπιδια μου.
Επιτυχία καταλοίπων: 10% μόνο και μόνο επειδή το μείωσα ώστε να μην μεταφέρω απωθημένα και να ξεκινάω ξεκάθαρος
κι απαλλαγμένος. Δεν μηδενίζει βέβαια διότι υπάρχουν αναμνήσεις που επηρεάζουν.
Επιτυχια γενική με γκόμενες: ρίξτε γιαούρτι,πείτε με ξερόλα αλλά είμαι περήφανος που πλέον μπορώ να πω ότι δεν μασάω τίποτα. Όχι ότι πέρασα υπέροχα όμως. Απλά καλά.

:rockon:
Ωραιος, εχεις αυτογνωσια. Και ποσο βαθμολογεις τον εαυτο σου απο το 1 ως το 10;
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Ωραιος, εχεις αυτογνωσια. Και ποσο βαθμολογεις τον εαυτο σου απο το 1 ως το 10;
Ως πακέτο 7. Πιστεύω ότι είμαι ένας απλός άνθρωπος με τεχνογνωσία και τριβή. Αυτό έκανε την διαφορά. Αρχικά την έπεφτα και τραυλιζα ιδρωμενος. Λούζερ στο μαξ. Γελάω τώρα πια. Σήμερα είμαι ένας οδοστρωτήρας με τις οποίες λίγες επιτυχίες. Άρα το θέμα σηκώνει εκπαίδευση και παίρνει γιατρειά ως προβλημα. Είμαι ζωντανό παράδειγμα.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Κορυφαία στιγμή ξεφτίλας μου όταν με σουταρε γκόμενα νομίζοντας ότι την κερατωνω στο ΤΕΙ (τότε ήμουν πολύ πιστός) και είχα γείρει πλάι της παριστάνοντας τον χάλια 10 φορές περισσότερο από ότι ήμουν. Μάλιστα παραπατουσα κιόλας όταν περπατήσαμε συζητώντας παριστάνοντας ότι δεν είμαι καλά. Μιλάμε για τρανταχτό μαλάκα. Πίστευα ότι έτσι θα την τουμπαρω. Μαλάκες, με σιχαθηκε εντελώς. :2funny:
Σιγά σιγά έμαθα.
Έλιωσα να προσπαθώ.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Κορυφαία στιγμή επιτυχίας μου που κοκορεύομαι. Γκόμενα με τσιγκλάει συνέχεια, μου έχει σπάσει κυριολεκτικά τα αρχίδια με ότι την γουσταρει ένας πρώην. Μέχρι που μου κότσαρε λουλούδια που της έφερε. Μου βγήκε λίγο το εγωιστικό όχι ως ζήλεια αλλά ως αξιοπρεπεια. Ξέρετε τι εννοώ. Έφυγα όμως κύριος κι εδώ με θαυμάζω που ήμουν ψύχραιμο καθαρμα. Το βράδυ μου είπε ότι θα πάει να τον βρει να ξεκαθαρίσει. Απανωτό το πατροναρισμα δηλαδη. Δεν απάντησα. Μετά από δύο μέρες ήθελε να με δει. Και τότε μάγκες έκανα το θεϊκό. Έδωσα ραντεβού και δεν πήγα ποτέ. Έπαιρνε τηλεφωνο όλο το βράδυ. Ήρθε και σπίτιι αλλα δεν ανοιξα. Είχα ξενερωσει. Αν ξενερώσω, παει. Μετά από δύο χρόνια όπως σας το λέω συναντηθήκαμε τυχαία και μου το πεταξε. Της στοίχισε αυτό. Αυτές είναι οι γυναίκες. Δεν μπορούν ποτέ να ξεπεράσουν την ευθύτητα και την ντομπροσυνη. Τότε την πέταξα στον τάφο με μια κουβεντα. Δεν πειράζει της είπα ρε Δεσποινάκι. Καλά γαμήσαμε. Ακόμα και σήμερα θεωρώ κορυφαία όλη την υπόθεση αυτή. Αν δεν είχα ξενερώσει, θα με είχε πάρει πολύ από κάτω. Να σκέφτεστε ανδροκεντρικά.

:rockon:
 

Ουρσουλα

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
101
Like
146
Πόντοι
1
Ξεκίνησε το 2008 το νημα και έχουμε 2023, γράφονται και αναπαράγονται ακριβώς τα ίδια πράγματα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Οι περισσότεροι εδώ που γράφουν είναι ναυάγια της ζωής, μετά τους φταίνε οι γυναίκες
Πολύ ωραία τα λες!
 

Aristippos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
381
Like
420
Πόντοι
21
Είναι όλα στάνταρ ως αντιδράσεις. Τα έχουμε πει. Κάνει μπαμ η δουλειά. Εδώ την άλλη την γάμησα ούτε 10 φορές (θυμίζω ότι έφαγα πάμπολλα άκυρα σε πεσίματα για να βρω μια) κι έχει αρχίσει να μου λέει μαλακίες ότι κουράζεται στην δουλειά για να πηγαίνω να την κουβαλάω. Από μαγείρεμα τίποτα, μου έφτιαξε μόνο μια σαλάτα την οποία πατσαβούριασε ενώ μου έδειχνε μέρη για διήμερα ντε και καλά ότι είναι ερωτευμένη. Αυτά όλα πριν καν κλείσει μήνας. Τώρα εδώ υπάρχει μόνο μία λύση την οποία λίγοι εφαρμόζουν. Της είπα ότι εμένα με νοιάζει να βρω μια να πηδιομαστε και να μοιραζόμαστε απολαύσεις, φροντίδα και έξοδα. Τα συναισθήματα θέλουν χρόνο και δεν πείθομαι παρά μόνο με αποδείξεις. Με κοίταξε μοχθηρά αλλά εγώ γελούσα με απαξίωση. Το πρωί έστειλε μήνυμα να μου πει ότι πάει για καφέ με μια φίλη της. Νομίζει ότι θα πάρω τηλεφωνο τώρα να τσεκαρω. Ρε αυτά τα κάναμε πριν 20 χρόνια. Αυτή ειναι η σημερινή κατάσταση. Στάνταρ έχει νευριάσει που δεν έπιασε τόπο το μουνί της. :2funny: Όλο τα ίδια και τα ίδια κάνουν. Καμία πρωτοτυπία να πεις έστω ότι πάνε να σε μονταρουν με έξυπνο τρόπο.
:confused:
Μπράβο τύπε είσαι μάγκας. Το καλύτερο κυριακάτικο καλύτερο κι απ αυτόν με τη γιατρίνα και τα σουβλάκια.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Μπράβο τύπε είσαι μάγκας. Το καλύτερο κυριακάτικο καλύτερο κι απ αυτόν με τη γιατρίνα και τα σουβλάκια.
Περιγράφουμε τις ιστορίες μας με τις πατσαβούρες. Τα έχω πει σε άλλο νήμα όπου μαζευόμαστε στην καλυβα του Αντισθένη και απαξιώνουμε την σημερινή κατάντια. Εσύ μπορείς να ταχθείς με τους πορνόδουλους. Ας αφήσουμε όλα τα λουλούδια να ανθίσουν. :2funny:
 

Aristippos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
381
Like
420
Πόντοι
21
Περιγράφουμε τις ιστορίες μας με τις πατσαβούρες. Τα έχω πει σε άλλο νήμα όπου μαζευόμαστε στην καλυβα του Αντισθένη και απαξιώνουμε την σημερινή κατάντια. Εσύ μπορείς να ταχθείς με τους πορνόδουλους. Ας αφήσουμε όλα τα λουλούδια να ανθίσουν. :2funny:
Οκ ναυάγιο εγώ πάω για μπανάκι εσυ live your myth at bou.com
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.926
Κριτικές
63
Like
45.831
Πόντοι
9.297
Είναι όλα στάνταρ ως αντιδράσεις. Τα έχουμε πει. Κάνει μπαμ η δουλειά. Εδώ την άλλη την γάμησα ούτε 10 φορές (θυμίζω ότι έφαγα πάμπολλα άκυρα σε πεσίματα για να βρω μια) κι έχει αρχίσει να μου λέει μαλακίες ότι κουράζεται στην δουλειά για να πηγαίνω να την κουβαλάω. Από μαγείρεμα τίποτα, μου έφτιαξε μόνο μια σαλάτα την οποία πατσαβούριασε ενώ μου έδειχνε μέρη για διήμερα ντε και καλά ότι είναι ερωτευμένη. Αυτά όλα πριν καν κλείσει μήνας. Τώρα εδώ υπάρχει μόνο μία λύση την οποία λίγοι εφαρμόζουν. Της είπα ότι εμένα με νοιάζει να βρω μια να πηδιομαστε και να μοιραζόμαστε απολαύσεις, φροντίδα και έξοδα. Τα συναισθήματα θέλουν χρόνο και δεν πείθομαι παρά μόνο με αποδείξεις. Με κοίταξε μοχθηρά αλλά εγώ γελούσα με απαξίωση. Το πρωί έστειλε μήνυμα να μου πει ότι πάει για καφέ με μια φίλη της. Νομίζει ότι θα πάρω τηλεφωνο τώρα να τσεκαρω. Ρε αυτά τα κάναμε πριν 20 χρόνια. Αυτή ειναι η σημερινή κατάσταση. Στάνταρ έχει νευριάσει που δεν έπιασε τόπο το μουνί της. :2funny: Όλο τα ίδια και τα ίδια κάνουν. Καμία πρωτοτυπία να πεις έστω ότι πάνε να σε μονταρουν με έξυπνο τρόπο.
:confused:
Δηλαδή πριν σε γνωρίσει πως πηγαινοερχοταν στην δουλειά;
Ανυπομονω να δω την επόμενη κριτική σου με τα λατρεμένα κορίτσια μας...δεν νομίζω να αργήσει.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Δηλαδή πριν σε γνωρίσει πως πηγαινοερχοταν στην δουλειά;
Ανυπομονω να δω την επόμενη κριτική σου με τα λατρεμένα κορίτσια μας...δεν νομίζω να αργήσει.
Σου λέει κάτσε να με πηγαινοφέρνει να μην χάνω χρόνο από το μεσεντζερ. :2funny:
Θα λέει κιόλας ξαφνικά
τι ζέστη που κάνει η πεινάει και θεωρεί δεδομένο πως θα πω μωρό μου τι θες να σου πάρω η που θες να σε πάω διήμερο; :2funny: δηλαδή χορηγία αλλά μονόπλευρη. Όλα αυτά για να γαμήσεις δεν αξίζει ακόμα κι αν το γαμήσι είναι πλήρες κι άνετο. Ξεκαυλωνεις. Θέλουμε γαμήσι και προσφορά αλλιώς αραουτ στον κάδο, οτι γαμήσαμε και πάμε για την επόμενη. Κριτικές δεν γράφω. Με πιάνουν τα γέλια μόλις
βλέπω γυμνές τις πουτάνες. :2funny: Το 70% είναι γυναίκες που ποτέ δεν θα θέλαμε για γκόμενες. Μόνο για χυσοντουλαπες κάνουν. Αν το καλοσκεφτείς μόνο επειδή ξεβρακώνοναι επιτόπου για 10, 20 ευρώ υπάρχουν στον χάρτη. Το γαμήσι είναι πάντα ορθοπεταλια.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.926
Κριτικές
63
Like
45.831
Πόντοι
9.297
Σου λέει κάτσε να με πηγαινοφέρνει να μην χάνω χρόνο από το μεσεντζερ. :2funny:
Θα λέει κιόλας ξαφνικά
τι ζέστη που κάνει η πεινάει και θεωρεί δεδομένο πως θα πω μωρό μου τι θες να σου πάρω η που θες να σε πάω διήμερο; :2funny: δηλαδή χορηγία αλλά μονόπλευρη. Όλα αυτά για να γαμήσεις δεν αξίζει ακόμα κι αν το γαμήσι είναι πλήρες κι άνετο. Ξεκαυλωνεις. Θέλουμε γαμήσι και προσφορά αλλιώς αραουτ στον κάδο, οτι γαμήσαμε και πάμε για την επόμενη. Κριτικές δεν γράφω. Με πιάνουν τα γέλια μόλις
βλέπω γυμνές τις πουτάνες. :2funny: Το 70% είναι γυναίκες που ποτέ δεν θα θέλαμε για γκόμενες. Μόνο για χυσοντουλαπες κάνουν. Αν το καλοσκεφτείς μόνο επειδή ξεβρακώνοναι επιτόπου για 10, 20 ευρώ υπάρχουν στον χάρτη. Το γαμήσι είναι πάντα ορθοπεταλια.
Δηλαδή με ταξί πηγαινοέρχεται;Ούτε μετρο η αστικο;
Ίσως είναι κακομαθημένη από μικρή άρα θα σε πρήζει όταν κάτι δεν πάει όπως το θέλει...αλλά εσύ στο ύψος σου.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Μην ξεχνάτε ότι σχεδόν όλες πιανουν κορυφαία απόδοση μεσεντζερ στις 2 την νύχτα. Τότε που κοιμούνται οι άνδρες τους ή οι γκόμενοι. Τι γυρεύουν τέτοια ώρα στα σόσιαλ; Ακριβώς! Ψάχνονται!!! :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom