Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.381
Like
3.708
Πόντοι
456
Δεν είναι μόνο αυτό...είναι ότι ΤΟ ΒΟΥΛΩΝΟΥΝ...έτσι αντέδρασε μια που είπε "εμείς είμαστε κυρίες",όταν εγώ απάντησα"δεν είστε κυρίες αλλά ερασιτέχνες πουτανες".
Απλώς μετά έφυγα αφήνοντας πίσω μου συντρίμμια...
και δεν αντεδρασε με φωνες και καταρες;
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
πρεπει να ειναι απολαυση η εκπληξη παντως που παιρνει η ξινισμενη μουρη της αλλης οταν βλεπει οτι δεν εχει να κανει με εναν μουνοδουλο αλλα με καποιον που τις αντιμετωπιζει στα ισια!
Είπες την πιο ταιριαστή λέξη. Σε συγχαίρω όχι επειδή συμφωνείς αλλά επειδή κατάλαβες. Δεν κρύβομαι. Δεν έχω λόγο. Τους ψήνω το ψάρι στα χείλη. Άπειρο φαρμάκι. Την βρίσκω ρε παιδί μου. Πώς να το πω; Τόσα χρόνια ήταν όλα καλύτερα. Τελευταία με τον γυναικοκεντρισμό μόνο ζημιά θέλω να τους κάνω μέσα τους. Μέχρι και στις παντρεμένες που δεν θα μου κάτσουν, θα τους βάλω στο μυαλό το μικρόβιο ότι κανείς άνδρας δεν πηδάει μόνο την ίδια γυναίκα για πάντα. Και τότε ΟΛΕΣ κοιτούν ψηλά περιστρέφοντας τα μάτια, διαστέλλονται οι κόρες τους, δαιμονιζονται και εκτροχιαζονται. Δεν μπορώ, δεν μου βγαίνει να πω σε γυναίκα ότι να ζήσεις εσύ και τα παιδάκια σου η ο αντρουλης σου κτλ. Είναι κλισέ και αυτονόητο. Μόλις πουλήσουν μούρη μπαίνει
ο διάολος μέσα μου. :2funny:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Δεν είναι μόνο αυτό...είναι ότι ΤΟ ΒΟΥΛΩΝΟΥΝ...έτσι αντέδρασε μια που είπε "εμείς είμαστε κυρίες",όταν εγώ απάντησα"δεν είστε κυρίες αλλά ερασιτέχνες πουτανες".
Απλώς μετά έφυγα αφήνοντας πίσω μου συντρίμμια...
Έχυσα με παλαμάκια! :rockon:
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.381
Like
3.708
Πόντοι
456
Είπες την πιο ταιριαστή λέξη. Σε συγχαίρω όχι επειδή συμφωνείς αλλά επειδή κατάλαβες. Δεν κρύβομαι. Δεν έχω λόγο. Τους ψήνω το ψάρι στα χείλη. Άπειρο φαρμάκι. Την βρίσκω ρε παιδί μου. Πώς να το πω; Τόσα χρόνια ήταν όλα καλύτερα. Τελευταία με τον γυναικοκεντρισμό μόνο ζημιά θέλω να τους κάνω μέσα τους. Μέχρι και στις παντρεμένες που δεν θα μου κάτσουν, θα τους βάλω στο μυαλό το μικρόβιο ότι κανείς άνδρας δεν πηδάει μόνο την ίδια γυναίκα για πάντα. Και τότε ΟΛΕΣ κοιτούν ψηλά περιστρέφοντας τα μάτια, διαστέλλονται οι κόρες τους, δαιμονιζονται και εκτροχιαζονται. Δεν μπορώ, δεν μου βγαίνει να πω σε γυναίκα ότι να ζήσεις εσύ και τα παιδάκια σου η ο αντρουλης σου κτλ. Είναι κλισέ και αυτονόητο. Μόλις πουλήσουν μούρη μπαίνει
ο διάολος μέσα μου. :2funny:
θα ηταν πολυ καλυτερος ο κοσμος και τα ερωτικά των αντρών αν όλοι τις φερόμασταν ετσι και δεν γεμίζαμε μουνόδουλους
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.926
Κριτικές
63
Like
45.831
Πόντοι
9.297
και δεν αντεδρασε με φωνες και καταρες;
Την έγραψα στα τριχωτά μου αρχιδια και αυτήν και τις υπόλοιπες καργιολιτσες και έφυγα από το γραφείο της για να αραξω στο δικό μου.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έχυσα με παλαμάκια! :rockon:
Σε εργασιακό χώρο έγινε αυτό...
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
θα ηταν πολυ καλυτερος ο κοσμος και τα ερωτικά των αντρών αν όλοι τις φερόμασταν ετσι και δεν γεμίζαμε μουνόδουλους
Όλοι υπήρξαμε λίγο πολύ μουνοδουλοι. Μην τρελλαθουμε. Όμως κάποια στιγμή παίρνει μπρος η μηχανή.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.926
Κριτικές
63
Like
45.831
Πόντοι
9.297
Όλοι υπήρξαμε λίγο πολύ μουνοδουλοι. Μην τρελλαθουμε. Όμως κάποια στιγμή παίρνει μπρος η μηχανή.
Αυτά ξεχωρίζουν τους άνδρες με αρχιδια από τους αρχιδια άνδρες.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Την έγραψα στα τριχωτά μου αρχιδια και αυτήν και τις υπόλοιπες καργιολιτσες και έφυγα από το γραφείο της για να αραξω στο δικό μου.
Από μένα έχεις απεριόριστο σεβασμό. Εύγε. Είναι απλούστατο και υπάρχει ατρανταχτο επιχείρημα.
Αν τώρα που μιλάμε αυτή την στιγμή γραπωσει γυναίκα τον άνδρα της η τον γκόμενο της με άλλη θα τον πει αλήτη, πουστη, μαλάκα, καριόλη κτλ. Θα ουρλιάζει η θα σηκωθεί να φύγει. Στα αρχίδια μας! Όλη η κοινωνία θα το περάσει στο ντούκου. Αντίθετα αν άνδρας πιάσει την γυναίκα του η την γκόμενα του με άλλον την λέει πουτάνα και την τελειώνει. Οι γυναίκες φοβούνται, τρέμουν, χέζονται αυτή την λέξη. Μάλιστα όλος
ο περίγυρός θα την πει πουτάνα. :2funny: Ακόμα κι οι δήθεν φίλες της.
Η λέξη πουτάνα πάει καρφί στο φέρετρο της γυναίκας. Δεν υπάρχει η λέξη πούτανος. Ακόμα κι εκεί γαμιώντας τις πάμε!!! :rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Από μικρές μεγαλώνουν με τα πρότυπα του είναι κρίμα, μην κάνει βαβα το μωρό, μην κουραστεί, μην το ένα μην το άλλο, να ζήσει βασιλικά κτλ. Πόσες φορές έχετε ακούσει μάνες να λένε ότι η κόρη τους αξίζει τον καλύτερο; Έχετε ακούσει πατέρα να λέει έτσι; Κακώς που τους κάνουν και όλα τα χατήρια. Μας είπαν εμάς ποτέ τέτοιες μαλακίες; Μας έλεγαν τελείως διαφορετικά πραγματα.
Για αυτό είναι που είναι άχρηστες γίνονται και ναυάγια. Νομίζουν ότι θα βρουν ανταπόκριση και δεύτερη μαμάκα και μπαμπάκα στον κάθε άνδρα. :2funny:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.398
Κριτικές
18
Like
20.452
Πόντοι
4.546

:2funny:
Σε ποιο εκλεκτό μέλος μας θα αναφέρεται η σειρά;

Ή μήπως θα σκιαγραφεί κάθε ξεχωριστό ναυάγιο, γενικώς και αοριστως;
 

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
1.361
Πόντοι
206
Στην αρχή οι γυναίκες ψάχνονται για σχέσεις αλλά μετά τα 25 αρχίζουν να σκέφτονται τον γάμο και γενικά στην Ελλάδα ποτέ δεν θεωρούνταν καλό πράγμα να κάθεται κάποια σε όποιον βρίσκεται μπροστά της για να μην της βγάλουν το όνομα. Από εκεί και πέρα υπάρχουν και κοπέλες με καλό χαρακτήρα που θέλουν να παντρευτούν γιατί μετά τα 35 της μια γυναίκα δυσκολεύεται να κάνει παιδί, αλλά δεν βρίσκουν γαμπρό γιατί δεν υπάρχει χρήμα στους περισσότερους άντρες ώστε να στηρίξουν γυναίκα και παιδί. Ας μην γινόμαστε κακοί λοιπόν επειδή οι ίδιοι αισθανόμαστε ανεπαρκείς απέναντι στις γυναίκες, έστω και αν δεν φταίμε εμείς για την κατάσταση της τσέπης μας.
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.381
Like
3.708
Πόντοι
456
Στην αρχή οι γυναίκες ψάχνονται για σχέσεις αλλά μετά τα 25 αρχίζουν να σκέφτονται τον γάμο και γενικά στην Ελλάδα ποτέ δεν θεωρούνταν καλό πράγμα να κάθεται κάποια σε όποιον βρίσκεται μπροστά της για να μην της βγάλουν το όνομα. Από εκεί και πέρα υπάρχουν και κοπέλες με καλό χαρακτήρα που θέλουν να παντρευτούν γιατί μετά τα 35 της μια γυναίκα δυσκολεύεται να κάνει παιδί, αλλά δεν βρίσκουν γαμπρό γιατί δεν υπάρχει χρήμα στους περισσότερους άντρες ώστε να στηρίξουν γυναίκα και παιδί. Ας μην γινόμαστε κακοί λοιπόν επειδή οι ίδιοι αισθανόμαστε ανεπαρκείς απέναντι στις γυναίκες, έστω και αν δεν φταίμε εμείς για την κατάσταση της τσέπης μας.
αφου θελουν ισοτητα ας ειναι αυτες επαρκεις για να στηριξουν μετα τα 35 αντρα και παιδια
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.478
Κριτικές
1
Like
6.167
Πόντοι
2.356
Μέχρι και στις παντρεμένες που δεν θα μου κάτσουν, θα τους βάλω στο μυαλό το μικρόβιο ότι κανείς άνδρας δεν πηδάει μόνο την ίδια γυναίκα για πάντα.
Αυτό.

Δεν μπορώ να καταλάβω πως το θεωρούν κάτι δεδομένο και φυσιολογικό.

Αδιανόητο.
 

Mounokolotripidogliftis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
402
Κριτικές
48
Like
2.529
Πόντοι
3.172
Καλημέρα παίδες...είχαμε μια συζήτηση χτες στην δουλειά με το τυπο να ισχυρίζεται ότι οι γυναίκες είναι περισσότερες..ισχύει;ποια είναι τα στατιστικά άνα ηλικία ;
 

das379

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Μαρ 2021
Μηνύματα
108
Κριτικές
53
Like
3.451
Πόντοι
7.131
Καλημέρα παίδες...είχαμε μια συζήτηση χτες στην δουλειά με το τυπο να ισχυρίζεται ότι οι γυναίκες είναι περισσότερες..ισχύει;ποια είναι τα στατιστικά άνα ηλικία ;
Σε όλα τα θηλαστικά είδη, τα θηλικά είναι και πρέπει να είναι περισσότερα για την διαιώνιση των ειδών. Γιατί τα θηλικά γονιμοποιούνται από ένα αρσενικό, ενώ ένα αρσενικό μπορεί να γονιμοποιήσει πολλά θηλικά.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Καλημέρα παίδες...είχαμε μια συζήτηση χτες στην δουλειά με το τυπο να ισχυρίζεται ότι οι γυναίκες είναι περισσότερες..ισχύει;ποια είναι τα στατιστικά άνα ηλικία ;

Είναι στις μεγαλύτερες ηλικίες γιατί ζουν παραπάνω απο μας.

Στις μικρότερες,οι άντρες θεωρώ πως είναι πολλοί περισσότεροι.Αλλιώς δεν θα βλεπες για κάθε γυναίκα να αντιστοιχούν 50-100 άντρες
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.926
Κριτικές
63
Like
45.831
Πόντοι
9.297
Καλημέρα παίδες...είχαμε μια συζήτηση χτες στην δουλειά με το τυπο να ισχυρίζεται ότι οι γυναίκες είναι περισσότερες..ισχύει;ποια είναι τα στατιστικά άνα ηλικία ;
Ισχύει...
Και πιο πολλές είναι και ζουν παρά πάνω γιατί δεν κάνουν τοσες μαλακίες όπως οι άνδρες( οδήγηση με ποτό κτλ).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom