Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.245
Κριτικές
81
Like
8.048
Πόντοι
7.865
Έχω άπειρα παραδείγματα από Ελλεινηδες που στους Έλληνες το έπεσαν δύσκολες ... και με το που βγηκαν έξω πηδηχτηκαν-παντρεύτηκαν τους χειρότερους που έχεται δει...
Μιλάμε για άφραγκους και άσχημους ...



Δεν θα μπω στην διαδικασία να αναλύσω τον κωλοχαρακτηρα τους ...

Τις αποφεύγω συνειδητά για να μην με κάνουν να συχαθω τις γυναίκες,

Γιατί η αλήθεια είναι μύστες μου ότι υπάρχουν αμετρητες ωραίες γυναίκες

Το μονο που θα πω έιναι αν έχετε την δυνατότητα να τις αποφηγετε ...
τότε ... Μακριά από Ελλεινηδες ...!
Απο τότε που ημουν εγώ έξω, επειδή ήταν ξινές κμαι δεν τις πλήσίαζε κανείς έμπλεκαν με μαροκάνους και λοιπούς περιθωριακους, που τους ταίζαν, τους έπαιρναν και την πρεζούλα τους, τις σακατευαν και αν δεν έφταναν τα λεφτά τις έβγαζαν και στο κλαρί κιόλας. Κάποιες απο αυτές τότε φυγαδεύτηκαν απο την πρεσβεία χωρίς καν τα πράγματά τους και ήρθαν εδώ και το παίζουν σήμερα μεγαλοδικηγόροι και μεγαλοαστές.
 

micaras

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2023
Μηνύματα
250
Like
258
Πόντοι
1
Γιατί ρε τύπε ;
Στην πάρο νοικιάζεις ένα μαντρί 100€ τη βραδιά, ξαπλώστρα με καφέδες 70€ , 50€ για σουβλάκια ..... 100€ για ποτά ....

βλέπεις γκόμενες ....


και πας στο δωμάτιο για εργόχειρο .


Τι άλλο θέλετε πια ;

Περίεργοι άνθρωποι δεν σας πιάνει κανείς πουθενά.
Χάχα έτσι κάθε χρόνο πάνε στα κυκλαδοπαλιονησια και τρώνε τα ωραία τους λεφτά 200ευρω τη μέρα νοικιάζουν μια παρσγκα και και δε γαμανε ούτε γατα
Και μετά τον άλλο χρόνο ξαναπάνε και παλι τα ίδια πάλι τρώνε τα λεφτά τους σε μαλακιες και μένουν αγαμητοι
 

micaras

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2023
Μηνύματα
250
Like
258
Πόντοι
1
Εκεί δεν έχουν τις στρατιές των αγαπούληδων για να κάνουν τις μαλακίες τους

Αφού με την εμφάνιση δεν μπορούν να τραβήξουν κανέναν,αναγκαστικά θα πρέπει να γίνουν τρομπόνια για να ασχολούνται οι ντόπιοι μαζί τους
Ποιοι ντόπιοι τύπε? Όσες ελλενιδες είναι Αγγλία Γαλλία γερμανια ξελολιαζοντε από κάτι μαροκινους αλεγερινουε και Τούρκους, όσες είναι Αμερική από αραπαδες.οι ντόπιοι γραμμένες τις έχουν τις ελλεεινιδες, τις θεωρούν λίγο τριτομοσμικεςζπως οπως βλέπουμε εμείς τις Ινδές ένα πραμα
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.642
Like
10.279
Πόντοι
3.506
Απο τότε που ημουν εγώ έξω, επειδή ήταν ξινές κμαι δεν τις πλήσίαζε κανείς έμπλεκαν με μαροκάνους και λοιπούς περιθωριακους, που τους ταίζαν, τους έπαιρναν και την πρεζούλα τους, τις σακατευαν και αν δεν έφταναν τα λεφτά τις έβγαζαν και στο κλαρί κιόλας. Κάποιες απο αυτές τότε φυγαδεύτηκαν απο την πρεσβεία χωρίς καν τα πράγματά τους και ήρθαν εδώ και το παίζουν σήμερα μεγαλοδικηγόροι και μεγαλοαστές.
Η κάθε βρωμιαρα που έχει πακοχυθει από τη μισή αποικία του Ισλαμαμπάντ στο μπερμινγκχαμ,ερχόταν μετά από κανα δυο χρόνια Ελλάδα και έλεγε έχω ζήσει εξωτερικό θέλω κάποιον ανώτερο

Αλλά όταν ο κάθε αγαπουλης ακούει τη μάνα του και θέλει παπούτσι από τον τόπο του και δέχεται να γλείφει πακοχυσια καλά να πάθει
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.642
Like
10.279
Πόντοι
3.506
Ποιοι ντόπιοι τύπε? Όσες ελλενιδες είναι Αγγλία Γαλλία γερμανια ξελολιαζοντε από κάτι μαροκινους αλεγερινουε και Τούρκους, όσες είναι Αμερική από αραπαδες.οι ντόπιοι γραμμένες τις έχουν τις ελλεεινιδες, τις θεωρούν λίγο τριτομοσμικεςζπως οπως βλέπουμε εμείς τις Ινδές ένα πραμα
Μόνο μουναρες Ελληνίδες ξέρω να βρήκανε ντόπιους στο εξωτερικό. Αλλά μιλάμε για μουναρες το τοπ 5%. Οι υπόλοιπες από κινέζους στην καλύτερη μέχρι πακιστανους Τούρκους η Αφγανούς
 

The1

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.465
Κριτικές
15
Like
4.670
Πόντοι
1.446
Αν μπορούσαμε να παρομοιάσουμε τις γυναίκες με διάφορα πράγματα και έννοιες, οι Γαλλίδες θα ήταν μεθυστικά αρώματα, οι Σουηδές ρόδα, οι Ισπανίδες η αλμύρα της θάλασσας, οι Ιταλίδες ηλιοβασιλέματα κ.ο.κ.,
οι Ελληνίδες θα ήταν ενας σκουπιδοντενεκές με χεσμένα κωλόχαρτα, ξερατά και αποτσίγαρα....

Μύστες δείτε τι σημαίνει να εχεις εμπειρία ζωής ...
Ένας συνδυασμός ποίησης και ρεαλισμού... ;)

Τα έζησα και εγώ και συμφωνώ 1000%
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.245
Κριτικές
81
Like
8.048
Πόντοι
7.865
Η κάθε βρωμιαρα που έχει πακοχυθει από τη μισή αποικία του Ισλαμαμπάντ στο μπερμινγκχαμ,ερχόταν μετά από κανα δυο χρόνια Ελλάδα και έλεγε έχω ζήσει εξωτερικό θέλω κάποιον ανώτερο

Αλλά όταν ο κάθε αγαπουλης ακούει τη μάνα του και θέλει παπούτσι από τον τόπο του και δέχεται να γλείφει πακοχυσια καλά να πάθει
Ακόμα έτσι λένε. Έφερε ο γιός μου τις προάλλες στο σπίτι παρέα (ζούμε μαζί όταν έρχεται Ελλάδα) και μου είπαν να κάτσω. Ψήσαμε και κανένα κρέας εκεί να γουστάρουμε. Ήταν μια παχουλοκομψή που μου την έπεφτε, στην παρέα αυτή. Έλεγε έλεγε έλεγε για ένα Εράσμους που πήγε και πως πλέον ίσταται παραπάνω απο τον μέσο όρο κτλ. Δεν θα έδινα συνέχεια έτσι και αλλιώς. Και μου είπε ο γιός μου ότι στην Μασσαλία που είχε πάει αυτό το εξάμηνο, μονο κάτι αράπηδες την γαμουσαν και μάλιστα οι τέρμα χαμηλής υποστάθμης. Μάλλιστα ήρθε πίσω με πρόβλημα στο κωλάντερο απο τα γαμήσια και ποιός ξέρει τι αρρωστιες, όμως εχει ζήσει στο εξωτερικό και θα πρέπει να πάρει απο γιό Πατούλη και πάνω (και ΔΑΠίτισσα μπήκε στο πασοκικό μου σπίτι.)
 

micaras

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2023
Μηνύματα
250
Like
258
Πόντοι
1
Μόνο μουναρες Ελληνίδες ξέρω να βρήκανε ντόπιους στο εξωτερικό. Αλλά μιλάμε για μουναρες το τοπ 5%. Οι υπόλοιπες από κινέζους στην καλύτερη μέχρι πακιστανους Τούρκους η Αφγανούς
Ναι ετσι ειναι,πχ στη Γερμανια οι ελλεινιδες ουτε καν με ιταλους και ισπανους δεν τα φτιαχνουν γιατι απλα δεν τις θελουν,στην καλυτερη με κανα τουρκο,καλα για σουηδια φανταζομαι τι δουλεμα θα τρωνε οι καημενες απο τους ντοπιους,οταν θα πηγαινουν με γνωστο ελλεινιδιστικο τουπε και συμπεριφορα.Πιστευω Σουηδια,χωρις να εχω παει,οι ελλεινιδες θ καταληγουν με τιποτα σομαλους,ιρακινους,κουρδους και στη καλυτερη με κανα τουρκο
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.023
Like
18.385
Πόντοι
3.656
.Πιστευω Σουηδια,χωρις να εχω παει,οι ελλεινιδες θ καταληγουν με τιποτα σομαλους,ιρακινους,κουρδους και στη καλυτερη με κανα τουρκο
Τύπε, έχει πλάκα να πας.
Ακόμη και κάποιοι από αυτούς που λες, βρίσκουν μουνάρες σουηδέζες, που εδώ για να τις είχε ελληνάρας, έπρεπε να παίζει μόνο κηφισιά, κολωνάκι, βουλιαγμένη , μύκονο , σπέτσες, αράχωβα με κανά πορσικό και να κοζάρει 10-20 πιατέλες των 80€ το βδομάδα, σαν αυθεντικός μαλάκας, σε ακριβά πουτανοεστιατόρια.
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.245
Κριτικές
81
Like
8.048
Πόντοι
7.865
Ναι ετσι ειναι,πχ στη Γερμανια οι ελλεινιδες ουτε καν με ιταλους και ισπανους δεν τα φτιαχνουν γιατι απλα δεν τις θελουν,στην καλυτερη με κανα τουρκο,καλα για σουηδια φανταζομαι τι δουλεμα θα τρωνε οι καημενες απο τους ντοπιους,οταν θα πηγαινουν με γνωστο ελλεινιδιστικο τουπε και συμπεριφορα.Πιστευω Σουηδια,χωρις να εχω παει,οι ελλεινιδες θ καταληγουν με τιποτα σομαλους,ιρακινους,κουρδους και στη καλυτερη με κανα τουρκο
Ουτε καν. Με παράνομους αράπηδες και πακιστανοτέτοιους καταλήγουν με την νοοτροπία τους. Όσες μεγάλωσαν εκεί και έχουν άλλο τρόπο μια χαρά τα πορεύουν.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.807
Like
14.594
Πόντοι
3.656
Βόλτα στον Εθνικό Κήπο. Σήμερα. Στη λιμνούλα με τις πάπιες, διασταυρώθηκα με πανέμορφη νεαρή Γαλλίδα. Με κοίταξε και μου χαμογέλασα, της χαμογέλασα κι εγώ από ευγένεια, και συνέχισα το δρόμο μου. Πιστεύει κάποιος ότι αν στη θέση της ήταν Ελεεινίδα, θα εισέπραττα βλέμμα και χαμόγελο; ΠΡΟΣΟΧΗ, δεν θέλω να θεωρήσετε ότι πίστεψα πως ήταν φλερτ. Ανθρώπινη αντίδραση, η οποία έχει εξαφανιστεί από αυτή τη χώρα
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.245
Κριτικές
81
Like
8.048
Πόντοι
7.865
Βόλτα στον Εθνικό Κήπο. Σήμερα. Στη λιμνούλα με τις πάπιες, διασταυρώθηκα με πανέμορφη νεαρή Γαλλίδα. Με κοίταξε και μου χαμογέλασα, της χαμογέλασα κι εγώ από ευγένεια, και συνέχισα το δρόμο μου. Πιστεύει κάποιος ότι αν στη θέση της ήταν Ελεεινίδα, θα εισέπραττα βλέμμα και χαμόγελο; ΠΡΟΣΟΧΗ, δεν θέλω να θεωρήσετε ότι πίστεψα πως ήταν φλερτ. Ανθρώπινη αντίδραση, η οποία έχει εξαφανιστεί από αυτή τη χώρα
Θα σου έλέγε και κανένα

"τι κοιτάς ρε μαλάκα" ή τουλάχιστον θα ξίνιζε την μουρη της.
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.642
Like
10.279
Πόντοι
3.506
Ναι ετσι ειναι,πχ στη Γερμανια οι ελλεινιδες ουτε καν με ιταλους και ισπανους δεν τα φτιαχνουν γιατι απλα δεν τις θελουν,στην καλυτερη με κανα τουρκο,καλα για σουηδια φανταζομαι τι δουλεμα θα τρωνε οι καημενες απο τους ντοπιους,οταν θα πηγαινουν με γνωστο ελλεινιδιστικο τουπε και συμπεριφορα.Πιστευω Σουηδια,χωρις να εχω παει,οι ελλεινιδες θ καταληγουν με τιποτα σομαλους,ιρακινους,κουρδους και στη καλυτερη με κανα τουρκο
Τύπε το ελλεηνιδιστικο το έχουν μόνο με Έλληνες

Το πρόβλημα είναι ότι στο εξωτερικό η πλειοψηφία των παιδιών που έχει φύγει είναι άντρες. Εκ των οποίων οι πιο πολλοί άμπαλοι με το σπορ ,έχουν και τις μάνες να θέλουν εγγόνια και έτσι οι βρωμιαρες βρίσκουν και τα κάνουν
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.409
Πόντοι
3.296
Πάνε στα πυρφορομαφαζα νομίζοντας θα γνωρίσουν κοπελες..που να ήξεραν ότι σε τέτοια μαγαζιά γαμάνε μόνο οι pr, οι μπάρμαν, οι σερβιτόροι, και οι σελέμπριτις…αν πας να κανεις πέσιμο σε γκομενα εκεί, κατά 99% θα πέσει άκυρο, ή θα κανεις μια γνωριμία που δεν θα οδηγήσει πουθενά, γιατί και να γνωρίσεις γκομενα δεν σημαίνει ότι θα σου κάτσει…Δηλαδή πληρώνουν για να πανε να στριμώχνοντε σα τα ζωα και να γαμάνε άλλοι

καλώς ήρθατε στο πυρφορισταν…την κωλοτρυπιδα της γης :tooth::tooth:
Η και να σου κάτσει θα τη γαμανε κι άλλοι η άλλος παράλληλα
Και μόλις πάρει αυτο που ήθελε από σένα θα σε εγκαταλείψει για αλλα..
Καλύτερα να σε απορρίψει από την αρχή
Χάρη θα σου κάνει
Μετά... πονάει πολύ
Ειδικά αν ψαρωσεις με τίποτα συναισθηματισμούς της γκόμενας(τίποτα δήθεν λόγια βάθους,κάνα ψεύτικο δάκρυ)
Γι αυτό θέλει προσοχή μάγκες
Ο πόνος της απόρριψης είναι τρίχες μπροστά στον πόνο της απώλειας(που έρχεται αν δεθείς με καμμία)
Χωθειτε άφοβα διασκεδάστε με τις χυλοπιτες και αν τυχόν σας κάτσει μεζές φάτε πιέστε και χαιρετηστε κύριοι
Ολα θέλουν διαχείριση και το θέμα δεν είναι μόνο πως θα γαμήσεις
Αλλά πώς θα γαμήσεις χωρίς να σου γαμηθει η ψυχολογία...
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.224
Κριτικές
36
Like
3.283
Πόντοι
5.595

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
516
Like
988
Πόντοι
86
Μια Ελληνίδα! Έτσι είναι και οι άλλες?


αυτο που ειχα γραψει την αλλη φορα, παει η αλλη σπουδαζει σε ενα πανεπιστημιο και βγαζει μια σχολη που μετα οταν την τελειωσει δεν βρισκει πουθενα δουλεια, υστερα καθεται και δουλευει σε καφετερια και σε σουπερ μαρκετ, και επειδη εχουν τιγκα απαιτησεις για ζωαρα οπως για νυχια και ψωνια, οτι βγαζει απο την δουλεια της τα χαλαει και εχει απαιτηση μετα απο σενα να της παρεχεις τα υπολοιπα
της λες της αλλης μα μενεις με τους γονεις σου και δουλευεις πως γινεται να μην εχεις λιγα λεφτα στην ακρη, σου απαντανε ειναι ακριβη η ζωη
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.023
Like
18.385
Πόντοι
3.656
Και μόλις πάρει αυτο που ήθελε από σένα θα σε εγκαταλείψει για αλλα..
Καλύτερα να σε απορρίψει από την αρχή
Χάρη θα σου κάνει
Μετά... πονάει πολύ
Αν πονάς, είσαι ακόμη μπόμπος. Μετά το στάδιο του μπόμπου, τα ξεπερνάς αυτά.

ΚΑΘΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΗ ΓΑΜΑΣ ΣΗΜΕΡΑ.
Δεν θεωρείς τίποτε δεδομένο , ούτε καν για το ίδιο βράδυ .

Γαμάς τώρα, δίχως αύριο .
Αυτό ισχύει και γενικότερα στη ζωή. Σίγουρο ήταν το χτες και ψιλοσίγουρο το τώρα.
Το αύριο αβέβαιο .
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.224
Κριτικές
36
Like
3.283
Πόντοι
5.595
αυτο που ειχα γραψει την αλλη φορα, παει η αλλη σπουδαζει σε ενα πανεπιστημιο και βγαζει μια σχολη που μετα οταν την τελειωσει δεν βρισκει πουθενα δουλεια, υστερα καθεται και δουλευει σε καφετερια και σε σουπερ μαρκετ, και επειδη εχουν τιγκα απαιτησεις για ζωαρα οπως για νυχια και ψωνια, οτι βγαζει απο την δουλεια της τα χαλαει και εχει απαιτηση μετα απο σενα να της παρεχεις τα υπολοιπα
της λες της αλλης μα μενεις με τους γονεις σου και δουλευεις πως γινεται να μην εχεις λιγα λεφτα στην ακρη, σου απαντανε ειναι ακριβη η ζωη
Ξέχασες τα tattoo
 
  • Like
Αντιδράσεις: j 1973

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
516
Like
988
Πόντοι
86
ενταξει οι πιο πολλες κανουν λιγα τατουαζ και μετα δεν συνεχιζουν, δηλαδη να τους στοιχισει αυτο κανα 300 ευρω
για νυχια ειναι που γινεται ο πανικος, κανει η αλλη ποδια-χερια τα νυχια 2 φορες το μηνα, συνολο 100 ευρω το μηνα και βγαζει η αλλη 550-650 το μηνα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.084
Κριτικές
63
Like
46.038
Πόντοι
9.297
αυτο που ειχα γραψει την αλλη φορα, παει η αλλη σπουδαζει σε ενα πανεπιστημιο και βγαζει μια σχολη που μετα οταν την τελειωσει δεν βρισκει πουθενα δουλεια, υστερα καθεται και δουλευει σε καφετερια και σε σουπερ μαρκετ, και επειδη εχουν τιγκα απαιτησεις για ζωαρα οπως για νυχια και ψωνια, οτι βγαζει απο την δουλεια της τα χαλαει και εχει απαιτηση μετα απο σενα να της παρεχεις τα υπολοιπα
της λες της αλλης μα μενεις με τους γονεις σου και δουλευεις πως γινεται να μην εχεις λιγα λεφτα στην ακρη, σου απαντανε ειναι ακριβη η ζωη
Δεν έγινε άνθρωπος το τσόκαρο επειδή πέρασε σε Πανεπιστήμιο...επειδή παπαγαλιζε μια χρονιά στις Πανελλήνιες.
Πάλι δεν θα ξέρει ποιο έτος έχουμε χωρίς να πιάσει κινητό και θα γράφει λάθος το ονομα της χωρίς αυτόματη διόρθωση...αμοιβάδα με πτυχίο δηλαδή.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom