Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.218
Like
18.319
Πόντοι
3.656
Ελλάδα μόνο για πιτσιρικάδες είναι καλά.

Ημουν έξω χθες βράδυ,το τι καυλίδια πιτσιρίκες κυκλοφορούσαν δεν περιγράφεται.

Θυμάμαι τις δικές μας σαβούρες όταν ήμασταν εμεις στις ηλικίες τους και κλαίω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: j 1973
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Ελλάδα μόνο για πιτσιρικάδες είναι καλά.

Ημουν έξω χθες βράδυ,το τι καυλίδια πιτσιρίκες κυκλοφορούσαν δεν περιγράφεται.

Θυμάμαι τις δικές μας σαβούρες όταν ήμασταν εμεις στις ηλικίες τους και κλαίω.
Σαβουρες οι δικες μας ειδικα Θεσσαλονικη;
Πλακα κανεις τυπε;
Στην ιδια πολη ζουσαμε;
Που πηγαινες Ab-fab το καλοκαιρινο και σου επεφταν τα σαγονια;
Εχουν περασει 25 χρονια απο τοτε και ακομα δεν εχω ξεπερασει το σοκ...
 

Λουκι λουξ

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
215
Like
179
Πόντοι
1
ολοι οι μεξικανοι και λατινοι,παρανομα πανε,μεχρι και απο κουβα αιτη πανε παρανομα.μπορεις να πας με 3 μηνες τουριστικη βιζα,αλλα για δουλεια δεν ξερω αν θα βρεις χωρις social security number.ειναι ωραια χωρα η αμερικη.επισης λενε οτι οι και οι λατινες ειναι πολυ ευκολες,και κατι κινεζες και φιλιπινεζες,ενας γνωστος μου αμερικα φιλιπινα ειχε
Πανε παρανομα τους πιάνουν τρωνε απελα και παλι τα ίδια.
Τιποτα δεν κάνουν,εδω πολλοι δούλευαν μεσα στα ράντζα στο Τέξας αγρότες στη μεση του πουθενα το πιο κοντινό χωριο ηταν 25 μιλια και ερχονταν η αστυνομια και τους ελεγχε,πολλοι οταν μυρίζονταν αστυνομια κρυβονταν μεσα στα καλαμπόκια και τα ζαχαροκαλαμα.
Η Αμερική δεν ειναι αυτο που σου λενε η αυτο που διαφημιζουν,ειναι δυσκολη η ζωή,οταν πας θα το καταλάβεις.
Στη Φιλαδέλφεια δεν ξερεις αν θα γυρίσεις ζωνατανος σπίτι νεα υορκη πανακριβη ειδικα τα ενοίκια,ναρκωτικό φουλ,μπουλινγκ φουλ,ανταγωνισμός φουλ,συστημα υγειας για το πεοντα αρρωσταίνεις και σκέφτεσαι τα λεφτά και αν θα σε περιθαλψουν μιας και οι ασφάλιστικες τριβουν τα χερια τους
 

Λουκι λουξ

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
215
Like
179
Πόντοι
1
Ελλάδα μόνο για πιτσιρικάδες είναι καλά.

Ημουν έξω χθες βράδυ,το τι καυλίδια πιτσιρίκες κυκλοφορούσαν δεν περιγράφεται.

Θυμάμαι τις δικές μας σαβούρες όταν ήμασταν εμεις στις ηλικίες τους και κλαίω.
Ποποοοο τι κλαψονουνης είσαι ρε τυπε.
Υπηρχαν ωραιες και τοτε απλά τοτε ηταν πιο κλειστές έβγαιναν γυναικοπαρεες αντροπαρεεες και δεν υπηρχε αυτη η ανακατα.
Αλλα μη νομιζεις πολλούς τους βλεπουν για φιλους γδυνονται μπροστα τους και δεν τις νοιαζει η και το τσουτσουνι τους να δουν κλαιν γι αυτες.
Πολλες λεσβιες ασεξουαλ μπαι και τα μυαλα στα κάγκελα.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.218
Like
18.319
Πόντοι
3.656
Σαβουρες οι δικες μας ειδικα Θεσσαλονικη;
Πλακα κανεις τυπε;
Στην ιδια πολη ζουσαμε;
Που πηγαινες Ab-fab το καλοκαιρινο και σου επεφταν τα σαγονια;
Εχουν περασει 25 χρονια απο τοτε και ακομα δεν εχω ξεπερασει το σοκ...

Καμια σχέση με τα τωρινά πορνίδια.Δεν υπήρχε αυτό που υπάρχει τώρα.Και πολυ πιο ψωνάρες τότε,αφού ήταν εποχές παχέων αγελάδων
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.489
Κριτικές
42
Like
8.009
Πόντοι
4.666
εγώ πάντως βλέπω μία τάση προς το αντίθετο τελευταία.......δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσα πεσίματα έχω δεχθεί από πελάτισσες στον επαγγελματικό μου χώρο!!!!!!!! Μιλάμε στο ψιλοάσχετο.....τα τελευταία 2 χρόνια περίπου....οι περισσότερες βέβαια μπάζα, αλλά και τα μπάζα παλιά το παίζαν δύσκολες....
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.642
Like
10.275
Πόντοι
3.506
Σαβουρες οι δικες μας ειδικα Θεσσαλονικη;
Πλακα κανεις τυπε;
Στην ιδια πολη ζουσαμε;
Που πηγαινες Ab-fab το καλοκαιρινο και σου επεφταν τα σαγονια;
Εχουν περασει 25 χρονια απο τοτε και ακομα δεν εχω ξεπερασει το σοκ...
Έχει κενά μνήμης τόσα χρόνια στο παιδικό του δωμάτιο με τα ίδια τσοντοπεριοδικα
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
516
Like
988
Πόντοι
86
Ελλάδα μόνο για πιτσιρικάδες είναι καλά.

Ημουν έξω χθες βράδυ,το τι καυλίδια πιτσιρίκες κυκλοφορούσαν δεν περιγράφεται.

Θυμάμαι τις δικές μας σαβούρες όταν ήμασταν εμεις στις ηλικίες τους και κλαίω.
γιατι ηρθαν στην ελλαδα πριν 15-20 χρονια ξενες απο χωρες οπως ρωσια, πολωνια που ειναι ανωτερες απο τις ελληνιδες εμφανισιακα και εκαναν οικογενεια εδω ελλαδα και τωρα βλεπεις τα παιδια τους , που εχουν παρει τα γονιδια τους,
ενω πριν 20 χρονια που εβλεπες σκετες ελληνιδες 100% ,εβλεπες τα πιο πολλα μπαζα και ελαχιστες καλες
ξερω παμπολες 22 χρονες με ελληνικη υπηκοοτητα που ειναι ελληνιδες επειδη απλα γεννηθηκαν εδω, αλλα εχουν καταγωγη απο αλλες χωρες
 

Λουκι λουξ

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
215
Like
179
Πόντοι
1
γιατι ηρθαν στην ελλαδα πριν 15-20 χρονια ξενες απο χωρες οπως ρωσια, πολωνια που ειναι ανωτερες απο τις ελληνιδες εμφανισιακα και εκαναν οικογενεια εδω ελλαδα και τωρα βλεπεις τα παιδια τους , που εχουν παρει τα γονιδια τους,
ενω πριν 20 χρονια που εβλεπες σκετες ελληνιδες 100% ,εβλεπες τα πιο πολλα μπαζα και ελαχιστες καλες
ξερω παμπολες 22 χρονες με ελληνικη υπηκοοτητα που ειναι ελληνιδες επειδη απλα γεννηθηκαν εδω, αλλα εχουν καταγωγη απο αλλες χωρες
Ηρθαν λιγες τυπε δεν γίνεται αυτοι να βοηθησαν τοσο και ομορφηνε το ελληνικο είδος οπως λες.
Εγω πιστεύω οτι τα ιδια ειναι με παλια απλα τωρα καλοπιζονται περισσότερο,βοηθάει η τηλεοραση τα σοσιαλ τα είδωλα και αντιγραφουν.
Τι εκανε η τάδε λευκανση πρωκτου θα κανω και εγω,η η αλλη έκανε μποτοξ στα 30 θα κανω και εγώ.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.218
Like
18.319
Πόντοι
3.656
γιατι ηρθαν στην ελλαδα πριν 15-20 χρονια ξενες απο χωρες οπως ρωσια, πολωνια που ειναι ανωτερες απο τις ελληνιδες εμφανισιακα και εκαναν οικογενεια εδω ελλαδα και τωρα βλεπεις τα παιδια τους , που εχουν παρει τα γονιδια τους,
ενω πριν 20 χρονια που εβλεπες σκετες ελληνιδες 100% ,εβλεπες τα πιο πολλα μπαζα και ελαχιστες καλες
ξερω παμπολες 22 χρονες με ελληνικη υπηκοοτητα που ειναι ελληνιδες επειδη απλα γεννηθηκαν εδω, αλλα εχουν καταγωγη απο αλλες χωρες

Σίγουρα έχει ένα ποσοστό που είναι απο αλλοδαπές μάνες,αλλά δε νομίζω να είναι τόσο μεγάλο.Οι πιο πολλές ελληνίδες είναι

Αλλά τότε,δεν υπήρχε αυτό το να μοστράρουν μπούτια,κώλους αβέρτα.Λίγες το έκαναν,και ήταν όντως πουτανάκια.Τώρα το κάνουν όλες.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.807
Like
14.594
Πόντοι
3.656
Σίγουρα έχει ένα ποσοστό που είναι απο αλλοδαπές μάνες,αλλά δε νομίζω να είναι τόσο μεγάλο.Οι πιο πολλές ελληνίδες είναι

Αλλά τότε,δεν υπήρχε αυτό το να μοστράρουν μπούτια,κώλους αβέρτα.Λίγες το έκαναν,και ήταν όντως πουτανάκια.Τώρα το κάνουν όλες.
Σου υπενθυμίζω ότι η μάνα της Τζούλιας είναι Αγγλίδα. Κοίταξε αυτές που συμμετέχουν στα Καλλιστεία. Πόσες συμμετέχουν με Αλλοδαπά Ονόματα;
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.218
Like
18.319
Πόντοι
3.656
Σου υπενθυμίζω ότι η μάνα της Τζούλιας είναι Αγγλίδα. Κοίταξε αυτές που συμμετέχουν στα Καλλιστεία. Πόσες συμμετέχουν με Αλλοδαπά Ονόματα;

Εντάξει,εγώ λέω πιο πολύ γι'αυτές που βλέπουμε γύρω μας.

Της Τζούλιας της έκατσε το τζακ ποτ γονιδιακά,αλλά αυτές είναι ειδικές περιπτώσεις
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
24.015
Κριτικές
8
Like
34.073
Πόντοι
6.536
Ελλάδα μόνο για πιτσιρικάδες είναι καλά.

Ημουν έξω χθες βράδυ,το τι καυλίδια πιτσιρίκες κυκλοφορούσαν δεν περιγράφεται.

Θυμάμαι τις δικές μας σαβούρες όταν ήμασταν εμεις στις ηλικίες τους και κλαίω.
Κυκλοφορούσες στα λάθος μέρη τύπε....
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.807
Like
14.594
Πόντοι
3.656
Εντάξει,εγώ λέω πιο πολύ γι'αυτές που βλέπουμε γύρω μας.

Της Τζούλιας της έκατσε το τζακ ποτ γονιδιακά,αλλά αυτές είναι ειδικές περιπτώσεις
Νικήτρια των καλλιστείων 2022, τα οποία έλαβαν χωρα χθες, ήταν η Σαμάνθα Μίσοβιτς. Η 19χρονη κοπέλα που ζει στην Κρήτη και έχει καταγωγή από τη Σερβία και την Ουκρανία
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
516
Like
988
Πόντοι
86
Νικήτρια των καλλιστείων 2022, τα οποία έλαβαν χωρα χθες, ήταν η Σαμάνθα Μίσοβιτς. Η 19χρονη κοπέλα που ζει στην Κρήτη και έχει καταγωγή από τη Σερβία και την Ουκρανία
υπαρχουν πολλες ελληνιδες 20 χρονες με ελληνικο επωνυμο γιατι ειναι ελληνιδες απο την μερια του μπαμπα και πηραν το επωνυμο του, αλλα απο την μερια της μαμας ειναι απο ουκρανια,πολωνια και απο κατι τετοιες χωρες
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.218
Like
18.319
Πόντοι
3.656

Aristippos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
381
Like
420
Πόντοι
21
Όχι παντού τα χαλια της Ελλάδας δεν νομίζω να τα έχει κάπου αλλου. Αμερική πχ τις καρφώνουν σε πάρτυ σε μπαρ παίζουν μπάλα ακόμα και στο γυμναστήριο μπορείς να φας εδώ πας γυμναστήριο και δεν κοιτάει καμία ελλεινιδα
Τι να κοιτάξει ρε μάστορα τον μπουχεσα συγγνώμη εύσωμο με τα αμπιμπας. Άμα μετράς μια χαρά παίζει το ματάκι τους
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.080
Κριτικές
63
Like
46.038
Πόντοι
9.297
Η οποια νιωθει και συμπεριφερεται σαν 10ρι και κανει τον αλλον να νιωθει 3ρι το πολυ
Aγαπαει την διαφορετικότητα ο μπαζολαγνος συνοδος της...έτσι το είπε ο Αντώνης Λουδαρος σε πρόσφατη συνέντευξη του.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.080
Κριτικές
63
Like
46.038
Πόντοι
9.297
Οχι φιλε εχω ζησει αμερικη και ξέρω.
Ημουν Φιλαδέλφεια πολυ δύσκολες γενικα.
Μονο οι μαυρες ηταν ευκολες.
Ισχύει ότι εκεί είσαι κελεπουρι αρκεί να εργάζεσαι και να μένεις μόνος;Γιατί σε ταινίες αυτό το κλίμα έχω εισπράξει...
Εδώ μόνος εργαζόμενος δεν μετράει πλην ένστολων.Ο κύκλος είναι σχεδόν η μόνη περίπτωση για κονέ και η δουλειά σε εστίαση όπου παραδοσιακά γίνονται σκηνικά και ανάμεσα στο προσωπικό .
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.080
Κριτικές
63
Like
46.038
Πόντοι
9.297
Ελλάδα μόνο για πιτσιρικάδες είναι καλά.

Ημουν έξω χθες βράδυ,το τι καυλίδια πιτσιρίκες κυκλοφορούσαν δεν περιγράφεται.

Θυμάμαι τις δικές μας σαβούρες όταν ήμασταν εμεις στις ηλικίες τους και κλαίω.
Και πάλι με τους φιλεναδιτσους τους από το ίδιο σχολείο η το φροντιστήριο θα βγουν...ιδού ο κύκλος!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom