Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.019
Like
18.377
Πόντοι
3.656
Όπουδήποτε και να πας διακοπές ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ χωρίς γκόμενα,θα πάρεις ένα αρχίδι
Στο έσιαξα !
Χρειαζόταν η bold προσθήκη .

Στην ελλάδα ... και με γκόμενα ... αν δεν έχεις σπίτι .... δεν πας !

Στο δυτικό κόσμο ..... παντού γαμάς .... αν είσαι σωστός ..............

Ρε σαμπ ........... δεν έχεις λεφτά να πας στο τελευταίο χοστάλ στη βαρκελώνη ;;;

Δεν προτείνω τυχαία το τελευταίο χοστάλ !

Δεν θες 5στερο , γιατί εκεί πάνε σουσοφάγες ινφλουένσερς.

Σε ένα χαμαιτυπείο να πας.

Θα έχει σκανδιναβές ..... και λοιπές καριόλες μπέκρες ............

ΑΘΗΝΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΡΕ ;;;;;


Στο πεζοδρόμιο στο μοναστηράκι ..... να πίνεις μπύρες από το περίπτερο !!!!!!!!!

Μακάρι να μπορούσα να το κάνω κι εγώ ξανά.

2-3 ΒΡΑΔΙΑ ΝΑ ΠΙΝΕΙΣ ΜΠΥΡΕΣ ΚΑΙ ΜΠΡΙΖΕΡ ΑΠΟ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΣΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ ..............

όποια εναλλακτική καριόλα ξεκωλιάρα με κολλητές βλέπεις .... με παντόφλες ......
θα πιάνεις κουβέντα ........ για τους σαλτιμπάγκους ....... τους αφρικάνους έμπορους ακούνα ματάτα ..........

τα σκυλιά ...... τη γιγαντοθόνη .......... το γάμο του καραγκιόζη ......... το τζαμί ......... τις χανούμισες του σουλτάνου που το έχτισε .........



κουβέντα δεν μπορείς να πιάσεις ρε ;;;;
 
Τελευταία τροποποίηση:

Ουρσουλα

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
103
Like
149
Πόντοι
1
Τι λες μωρε;Ξεκωλιάζονται γιατί αλλιώς δεν τις παίρνει

Άμα φέρονται όπως φέρονται εδώ,δεν θ'ασχολείται κανεις μαζί τους.Εδώ στο πυρφοριστάν κάνουν ότι θέλουν γιατί έχουν 100αδες να τις παρακαλάνε και να τις κερνάνε.Που να τα δει αυτά στο εξωτερικό η κοντομπαζόλα ελλεεινίδα;

Εμφανίσιμες Αγγλίδες δεν γαμιούνται με τίποτα με Έλληνα,αν μιλάς για αγελάδες Αγγλίδες,μπορεί
Όχι Στο εξωτερικό το κάνουμε γιατί εκεί δε θα μας πούνε πουτάνες ούτε θα πάρουν ντουντούκα ότι μας γαμησαν.όταν στο ίδιο σάιτ έχει το νήμα Πάνω από 3 τις παίρνουμε σοβαρά είναι μόνο για τον πούτς…εδώ κάποιοι το σεξ το έχουν ότι είναι ξεφτίλα και την ξεφτίλισα στην που… και αλλες τετοιεσ Χαζομάρες όταν αλλάξει Αυτή η νοοτροπία τότε θα παίρνουν και το ανάλογο.Και ορισμένοι εδώ μέσα δεν έχετε καμία διαφορά με την φεμινίστριες(Της φανατικές)μια χαζή εμμονή Πως θα την πω στο άλλο φύλο,και στο τέλος τη μένει μια τοξικότητα.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.019
Like
18.377
Πόντοι
3.656
Όχι Στο εξωτερικό το κάνουμε γιατί εκεί δε θα μας πούνε πουτάνες ούτε θα πάρουν ντουντούκα ότι μας γαμησαν.όταν στο ίδιο σάιτ έχει το νήμα Πάνω από 3 τις παίρνουμε σοβαρά είναι μόνο για τον πούτς…εδώ κάποιοι το σεξ το έχουν ότι είναι ξεφτίλα και την ξεφτίλισα στην που… και αλλες τετοιεσ Χαζομάρες
Αυτή τη νοοτροπία την έχουν κάτι ορεσίβιοι κάτω των 30 .
 

The1

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.465
Κριτικές
15
Like
4.670
Πόντοι
1.446
Πάρτε και αλλη Ρουμάνα στα ισπανικά...

Αφιερωμένο στους βόσκους των μουνολιβαδων της Τρανσιλβανιας ...!


 

micaras

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2023
Μηνύματα
250
Like
258
Πόντοι
1
Τα λεφτά που δίνει ο μέσος πυρφορος για μια βδομάδα στην Πάρο το καλοκαίρι ,φτάνουν για να πάει Μεξικό η Ταυλανδη η Μπλοκ (παλαιότερα) και να γαμησει τζάμπα.

Πάνε στην Πάρο, τους πιάνει ο καθε βλάχος που μπορεί να έχει και κανα σωγαμπρο,κορόιδα ,κερνάνε τις κυτταριδιασμενες φώκιες και γυρνάνε στο δωματιάκι με γιουπορν.

Μια πέτρα στο λαιμο και βουτιά στην θάλασσα θέλουν.
Χάχα έτσι ακριβώς κερνάει τις κυταριτιδιιασμενες φωκες τις ελλεεινιδες και τους τρώνε τα λεφτα οι βλάχοι οι κυκλαδιτες που το χειμώνα γαμανε κατσικια
 

micaras

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2023
Μηνύματα
250
Like
258
Πόντοι
1
Όχι Στο εξωτερικό το κάνουμε γιατί εκεί δε θα μας πούνε πουτάνες ούτε θα πάρουν ντουντούκα ότι μας γαμησαν.όταν στο ίδιο σάιτ έχει το νήμα Πάνω από 3 τις παίρνουμε σοβαρά είναι μόνο για τον πούτς…εδώ κάποιοι το σεξ το έχουν ότι είναι ξεφτίλα και την ξεφτίλισα στην που… και αλλες τετοιεσ Χαζομάρες όταν αλλάξει Αυτή η νοοτροπία τότε θα παίρνουν και το ανάλογο.Και ορισμένοι εδώ μέσα δεν έχετε καμία διαφορά με την φεμινίστριες(Της φανατικές)μια χαζή εμμονή Πως θα την πω στο άλλο φύλο,και στο τέλος τη μένει μια τοξικότητα.
Στο εξωτερικό το κάνετε γιατί εκεί η αξία σας είναι μικρή, είναι μικρό το ασσετ της ελλεινιδας, και δεν το κάνετε με λευκους αμερικάν ους και ευρωπαιουςαλλά με πακηδες άραβες Τούρκους και αραπαδες, να λέμε αληθειες
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.642
Like
10.275
Πόντοι
3.506
Στο έσιαξα !
Χρειαζόταν η bold προσθήκη .

Στην ελλάδα ... και με γκόμενα ... αν δεν έχεις σπίτι .... δεν πας !

Στο δυτικό κόσμο ..... παντού γαμάς .... αν είσαι σωστός ..............

Ρε σαμπ ........... δεν έχεις λεφτά να πας στο τελευταίο χοστάλ στη βαρκελώνη ;;;

Δεν προτείνω τυχαία το τελευταίο χοστάλ !

Δεν θες 5στερο , γιατί εκεί πάνε σουσοφάγες ινφλουένσερς.

Σε ένα χαμαιτυπείο να πας.

Θα έχει σκανδιναβές ..... και λοιπές καριόλες μπέκρες ............

ΑΘΗΝΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΡΕ ;;;;;


Στο πεζοδρόμιο στο μοναστηράκι ..... να πίνεις μπύρες από το περίπτερο !!!!!!!!!

Μακάρι να μπορούσα να το κάνω κι εγώ ξανά.

2-3 ΒΡΑΔΙΑ ΝΑ ΠΙΝΕΙΣ ΜΠΥΡΕΣ ΚΑΙ ΜΠΡΙΖΕΡ ΑΠΟ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΣΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ ..............

όποια εναλλακτική καριόλα ξεκωλιάρα με κολλητές βλέπεις .... με παντόφλες ......
θα πιάνεις κουβέντα ........ για τους σαλτιμπάγκους ....... τους αφρικάνους έμπορους ακούνα ματάτα ..........

τα σκυλιά ...... τη γιγαντοθόνη .......... το γάμο του καραγκιόζη ......... το τζαμί ......... τις χανούμισες του σουλτάνου που το έχτισε .........



κουβέντα δεν μπορείς να πιάσεις ρε ;;;;
Πες τα ρε τύπε. Παίζουν πολλά χοστελ που κάθε μέρα έχει κοινούς χώρους και πάρτυ. Στη χειρότερη κανεις χαβαλέ στην καλύτερη γαμας. Με τους αποτυχημένους χωριάτες να πούμε που ξέρουν τι γίνεται στο εξωτερικό ενώ έχουν πάει μόνο μέχρι Κατερίνη
 

Λουκι λουξ

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
215
Like
179
Πόντοι
1
Στο εξωτερικό το κάνετε γιατί εκεί η αξία σας είναι μικρή, είναι μικρό το ασσετ της ελλεινιδας, και δεν το κάνετε με λευκους αμερικάν ους και ευρωπαιουςαλλά με πακηδες άραβες Τούρκους και αραπαδες, να λέμε αληθειες
Ρε φιλε παντου το μουνι ειδικα στη δυση εχει υπεραξία.
Αν πας σε αλλα μερη ναι πεφτει η αξια του.
 

micaras

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2023
Μηνύματα
250
Like
258
Πόντοι
1
Τα μάθατε τα νέα πλακώθηκε ο τζιμακος στο νήμα του μητσοτακουλα με έναν δεξιουκλα ο κακος χαμός έγινε σήμερα. Τελικά έφαγε μπαν ο τζιμακος?
 

micaras

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2023
Μηνύματα
250
Like
258
Πόντοι
1
Ρε φιλε παντου το μουνι ειδικα στη δυση εχει υπεραξία.
Αν πας σε αλλα μερη ναι πεφτει η αξια του.
Όχι παντού τα χαλια της Ελλάδας δεν νομίζω να τα έχει κάπου αλλου. Αμερική πχ τις καρφώνουν σε πάρτυ σε μπαρ παίζουν μπάλα ακόμα και στο γυμναστήριο μπορείς να φας εδώ πας γυμναστήριο και δεν κοιτάει καμία ελλεινιδα
 

Λουκι λουξ

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
215
Like
179
Πόντοι
1
Όχι παντού τα χαλια της Ελλάδας δεν νομίζω να τα έχει κάπου αλλου. Αμερική πχ τις καρφώνουν σε πάρτυ σε μπαρ παίζουν μπάλα ακόμα και στο γυμναστήριο μπορείς να φας εδώ πας γυμναστήριο και δεν κοιτάει καμία ελλεινιδα
Οχι φιλε εχω ζησει αμερικη και ξέρω.
Ημουν Φιλαδέλφεια πολυ δύσκολες γενικα.
Μονο οι μαυρες ηταν ευκολες.
 

micaras

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2023
Μηνύματα
250
Like
258
Πόντοι
1
Οχι φιλε εχω ζησει αμερικη και ξέρω.
Ημουν Φιλαδέλφεια πολυ δύσκολες γενικα.
Μονο οι μαυρες ηταν ευκολες.
Έχει και ωραίες μαύρες η είναι όλες μπάζα και χοντρές? Θέλω να παω Αμερική αλλά μάλλον παράνομα γιατί θέλει βιζα
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
741
Πόντοι
6.135
Στο εξωτερικό το κάνετε γιατί εκεί η αξία σας είναι μικρή, είναι μικρό το ασσετ της ελλεινιδας, και δεν το κάνετε με λευκους αμερικάν ους και ευρωπαιουςαλλά με πακηδες άραβες Τούρκους και αραπαδες, να λέμε αληθειες
Όχι παντού τα χαλια της Ελλάδας δεν νομίζω να τα έχει κάπου αλλου. Αμερική πχ τις καρφώνουν σε πάρτυ σε μπαρ παίζουν μπάλα ακόμα και στο γυμναστήριο μπορείς να φας εδώ πας γυμναστήριο και δεν κοιτάει καμία ελλεινιδα
Όπως όλοι όσοι λέτε τα ίδια για τις κακές Ελληνίδες και τις υπέροχες ξένες έχεις γνώσεις από την μουνοκατάσταση στο εξωτερικό πάντως δεν λέω:
Έχει και ωραίες μαύρες η είναι όλες μπάζα και χοντρές? Θέλω να παω Αμερική αλλά μάλλον παράνομα γιατί θέλει βιζα
Μήπως ξέρουν κάτι τελικά οι Ελληνίδες που σου ρίχνουν άκυρα τύπε;
Κοίτα να ψαχτείς γιατί μπορεί ΙΣΩΣ (λέω ΙΣΩΣ) να έχουν και δίκιο ξέρεις.
 

Λουκι λουξ

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
215
Like
179
Πόντοι
1
Έχει και ωραίες μαύρες η είναι όλες μπάζα και χοντρές? Θέλω να παω Αμερική αλλά μάλλον παράνομα γιατί θέλει βιζα
Παράνομα δεν πας με τίποτα,αλλα για ποιο λογο να πας παρανομα αφου πας εως 3 μηνες χωρις βίζα.
Τοτε που ημουν εγω ηθελε βίζα αλλα σου έδιναν εύκολα,απλα να ειχες κλείσει ξενοδοχείο κατάλυμα η αν εμενες σε φιλο συγγενή και να εχεις πανω σου ενα ποσό το οποιο δεν θα επιβαρύνει το κρατος για να σε απελασει εαν εσυ ήθελες να μεινεις.
Είναι οργανωμενο κρατος και ελέγχει τα πάντα δύσκολο να μεινεις παρανομα οπως λες.
Τώρα μαυρες υπαρχουν ωραίες ειδικα αυτες οι μυγαδες αλλα ειναι δυσκολες.
Ευκολες ειναι οι μαυρες οι ασχημες οι χοντρές με ενα καρο ψυχολογικα οι περισσότερες
 

micaras

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2023
Μηνύματα
250
Like
258
Πόντοι
1
Παράνομα δεν πας με τίποτα,αλλα για ποιο λογο να πας παρανομα αφου πας εως 3 μηνες χωρις βίζα.
Τοτε που ημουν εγω ηθελε βίζα αλλα σου έδιναν εύκολα,απλα να ειχες κλείσει ξενοδοχείο κατάλυμα η αν εμενες σε φιλο συγγενή και να εχεις πανω σου ενα ποσό το οποιο δεν θα επιβαρύνει το κρατος για να σε απελασει εαν εσυ ήθελες να μεινεις.
Είναι οργανωμενο κρατος και ελέγχει τα πάντα δύσκολο να μεινεις παρανομα οπως λες.
Τώρα μαυρες υπαρχουν ωραίες ειδικα αυτες οι μυγαδες αλλα ειναι δυσκολες.
Ευκολες ειναι οι μαυρες οι ασχημες οι χοντρές με ενα καρο ψυχολογικα οι περισσότερες
ολοι οι μεξικανοι και λατινοι,παρανομα πανε,μεχρι και απο κουβα αιτη πανε παρανομα.μπορεις να πας με 3 μηνες τουριστικη βιζα,αλλα για δουλεια δεν ξερω αν θα βρεις χωρις social security number.ειναι ωραια χωρα η αμερικη.επισης λενε οτι οι και οι λατινες ειναι πολυ ευκολες,και κατι κινεζες και φιλιπινεζες,ενας γνωστος μου αμερικα φιλιπινα ειχε
 

micaras

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2023
Μηνύματα
250
Like
258
Πόντοι
1
Όπως όλοι όσοι λέτε τα ίδια για τις κακές Ελληνίδες και τις υπέροχες ξένες έχεις γνώσεις από την μουνοκατάσταση στο εξωτερικό πάντως δεν λέω:

Μήπως ξέρουν κάτι τελικά οι Ελληνίδες που σου ρίχνουν άκυρα τύπε;
Κοίτα να ψαχτείς γιατί μπορεί ΙΣΩΣ (λέω ΙΣΩΣ) να έχουν και δίκιο ξέρεις.
τι να πω μπορει να εχεις και δικιο.προσωπικα δεν τις γουσταρω καθολου τις ελλεινιδες,με νευριαζουν,τις θεωρω πολυ χαμηλου επιπεδου και κακες γυναικες,οι ξενες ειναι οκ οι πιο πολλες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom