Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.036
Like
12.200
Πόντοι
2.256
Νιώθω ότι είσαι προκατειλημμένος. Έχω κάνει ευχάριστες συζητήσεις με γυναίκες (εκ των οποίων η μία ήταν φεμινίστρια, με την οποία συζητάγαμε για τα μπουρδέλα!). Το να τσουβαλιάζουμε καταστάσεις το μόνο που καταφέρνει είναι να καλύπτει τον εγωισμό μας που δε βρίσκουμε γυναίκα να νοικοκυρευτούμε. Δεν είναι όλες ξέκωλα, υπάρχουν και ελεύθερες και ωραίες και με μυαλό. Το ίδιο ισχύει και για μας. Χαλαρώστε λίγο τη μιζέρια σας....

Και οταν θα γνωρισεις μια τετοια προσωπικοτητα , που θα σε γεμιζει και ερωτικα ειναι η ιδανικη σχεση ( ή η απολυτη στεναχώρια οταν δεν θα εχεις τη δυνατοτητα να κανεις κανονικη σχεση )
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.033
Πόντοι
2.356
@Donald-Duck

Ενω καταλαβαινεις αρκετα απο το τροπο που φεροντε οι γυναικες βγαζεις καποιον αρνητισμο που δεν σε βοηθαει καθολου με το αντιθετο φυλλο, και να ξερεις οτι το διαισθανοντε οι γυναικες αυτο..

Αν αλλαξεις λιγο την νοοτροπια σου μονο καλο θα σου κανει..
Καταλαβαίνω μόνο ότι μου βγάζουν. Πότε δεν ψάχνω βαθύτερα και αυτό με έχει σώσει μέχρι τώρα. Δεν υπάρχει περίπτωση να αλλάξω νοοτροπία ειδικά τώρα όπως έχουν γίνει τα πράγματα. Η μόνη τακτική είναι να την πέφτω σε όσες μου αρέσουν. Όποια μου κάτσει θα της λουσω το μυαλό με ψέμματα, επαίνους, μυστήριο κτλ για να την γαμήσω. Θεμιτό αυτό. Μετά αν η μόλις στραβωσει το πράγμα, θα την διώξω η θα φύγει. Έτσι γίνεται πάντα. Αν κρατούσα κάποια θα ήταν η καλύτερη μαγείρισσα. Δεν είναι τυχαίο ότι η τελευταία νορμάλ που γνώρισα ήταν προ ετών και μου κάνει εντύπωση διότι είμαι ακόμα ίδιος. Αν ας πούμε είχα γίνει 300 κιλα ή αλλοιωθεί ή καταστραφεί ή κι εγώ δεν ξέρω τι, θα το απέδιδα εκεί.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.033
Πόντοι
2.356
Και οταν θα γνωρισεις μια τετοια προσωπικοτητα , που θα σε γεμιζει και ερωτικα ειναι η ιδανικη σχεση ( ή η απολυτη στεναχώρια οταν δεν θα εχεις τη δυνατοτητα να κανεις κανονικη σχεση )
Λίγο ατελής και μονόπατη σκέψη. Πιθανότερο ως εξήγηση (και μόνο) να βρεις κάποια οκ, όταν θα έχεις ωριμάσει κτλ αλλά δεν θα έχεις όλα τα προσόντα σε πλήρη ισχύ ώστε να υποστηρίξεις το θέμα. Μάλλον αυτό εννοείς.
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.036
Like
12.200
Πόντοι
2.256
Ακριβως και δεν εννοω για επαγγελματικα ή οικονομιμα προσοντα, μπορει πχ να εχεις οικογενεια
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.033
Πόντοι
2.356
Ακριβως και δεν εννοω για επαγγελματικα ή οικονομιμα προσοντα, μπορει πχ να εχεις οικογενεια
Επιλύσιμο. Ακριβώς επειδή βρήκες κάτι τέτοιο, πάει να πει ότι σε εκφράζει. Αυτομάτως συντηρείς την υπάρχουσα κατασταση περνώντας σε safe mode και απολαμβάνεις την οποια νέα κατάσταση στον βαθμό που μπορείς. Δεν έχει σημασία το αν θα συμβαινει εξ ολοκλήρου. Αν πάλι θες εξ ολοκλήρου βάζεις δυναμίτη στην υπάρχουσα κατάσταση, κάτι που προϋποθέτει εξαιρετικό ζύγισμα. Κοινώς, βλέποντας και κάνοντας...
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.033
Πόντοι
2.356
Σας αρεσει κι εας που τις κουτσομπολεύουμε; Έτσι δεν είναι; :dancing:
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.036
Like
12.200
Πόντοι
2.256
Το προβλημα ειναι οταν στο ξεκαθαριζει οτι απολαμβανει τις στιγμες αλλα θελει και κανονικη σχεση, οποτε ειναι θεμα χρονου να τη χασεις
 
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
517
Like
513
Πόντοι
86
Σας αρεσει κι εας που τις κουτσομπολεύουμε; Έτσι δεν είναι; :dancing:
Ρε φίλε κοιμήθηκα, ξύπνησα κι εσύ ακόμη με τις ελλεεινίδες ασχολείσαι. Έχεις εμμονές. Για το καλό σου στο λέω. Προχώρα τη ζωή σου, μην κολλάς
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.033
Πόντοι
2.356
Προχθες είδα μια πελάτισσα και τρελλαθηκα. Είχε φοβερα μάτια σχιστά κι εκφραστικά, με μια γλύκα παράλληλα, κάτι πολύ σπάνιο. Σωματάρα, κωλαρα και ωραίο στητο βυζί. Ένα μαλλί τέλειο μακρύ πλουσιο. Βία να ήταν στα 25. Εβγαζε μια θηλυκότητα και μια φρεσκάδα. Περπατούσε κι ωραία το σκασμένο. Θα έλεγα ότι είχε και ωραία αυρα. Δηλαδή δεν μου έβγαζε ξινιλα. Δεν πήγα ούτε να μιλήσω. Ξέρετε γιατί; Όχι για να μην με γειώσει αλλά για να έχω να σκεφτομαι ότι πέρασε μια που πραγματικά με εξέπληξε. Μπορεί αν μιλούσα να μου χαλούσε την οποία εικόνα. Εκεί κατάντησαν όπως έγιναν...
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.033
Πόντοι
2.356
Ρε φίλε κοιμήθηκα, ξύπνησα κι εσύ ακόμη με τις ελλεεινίδες ασχολείσαι. Έχεις εμμονές. Για το καλό σου στο λέω. Προχώρα τη ζωή σου, μην κολλάς
Σε άλλα νήματα γράφω. Εδώ έρχομαι για συντήρηση νήματος μια στο τόσο. Είχα να γράψω πολύ καιρό. :2funny:Αυτό με τις εμμονές το λένε οι γυναίκες. Πες ότι δεν σου αρέσουν αυτά που γράφω. Δεν σε μαλώνω. Δικαίωμα σου.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.033
Πόντοι
2.356
Το προβλημα ειναι οταν στο ξεκαθαριζει οτι απολαμβανει τις στιγμες αλλα θελει και κανονικη σχεση, οποτε ειναι θεμα χρονου να τη χασεις
Ε τι να κάνουμε; Θα το αποδώσουμε ότι δεν ήταν γραφτό.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.033
Πόντοι
2.356
Η ιδανικη γκόμενα είναι αυτή που μετά από ένα ονειρικό γαμήσι σου φέρνει αυτό με χαμόγελο. Κι όμως
με λίγα είμαστε ευτυχισμένοι οι ανδρες. :rockon:
IMG_20230611_152233.jpg
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.033
Πόντοι
2.356
Φυσικά πάντα βρίσκεις μόνο το ένα και για λίγο. Η το καλό γαμήσι για λίγο ή το καλό φαί για λίγο. Δεν είμαστε ευτυχισμένοι έτσι. :confused:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.124
Κριτικές
63
Like
46.114
Πόντοι
9.297
Η ιδανικη γκόμενα είναι αυτή που μετά από ένα ονειρικό γαμήσι σου φέρνει αυτό με χαμόγελο. Κι όμως
με λίγα είμαστε ευτυχισμένοι οι ανδρες. :rockon:
IMG_20230611_152233.jpg
Λίγο το λες αυτό;
Αργότερα μπορεί να στο ετοιμάζει αυτό αλλά σεξ δεν θα έχει...δεν γίνεται να τα έχουμε όλα και μάλιστα για πολύ .
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.033
Πόντοι
2.356
Λίγο το λες αυτό;
Αργότερα μπορεί να στο ετοιμάζει αυτό αλλά σεξ δεν θα έχει...δεν γίνεται να τα έχουμε όλα και μάλιστα για πολύ .
Συμφωνώ. Κι εγώ μόλις έκανα το ποστ, στο αμέσως επόμενο ολοκλήρωσα το νόημα. :confused:
 

The1

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.466
Κριτικές
15
Like
4.673
Πόντοι
1.446
Να τρως και να γαμας καλά ... αλλά μην κανείς την μαλάκια και την παντρευτείς ... σε βλέπω στα στούντιο ... και μετά να παραγγέλνεις σουβλάκια
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.124
Κριτικές
63
Like
46.114
Πόντοι
9.297
Να τρως και να γαμας καλά ... αλλά μην κανείς την μαλάκια και την παντρευτείς ... σε βλέπω στα στούντιο ... και μετά να παραγγέλνεις σουβλάκια
Το θέμα ειναι να εξαρτάσαι από άλλους όσο γίνεται πιο λίγο.
Εγώ έκανα μέσα στην εβδομάδα αρακά με κοτόπουλο και το ευχαριστήθηκα γιατί μπορεί να μην το βρω στο μαγειρείο.
Αν περιμένω εγώ από τις τις τωρινές διαθέσιμες γυναίκες να με περιποιηθεί ...τον ήπια!
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.033
Πόντοι
2.356
Να τρως και να γαμας καλά ... αλλά μην κανείς την μαλάκια και την παντρευτείς ... σε βλέπω στα στούντιο ... και μετά να παραγγέλνεις σουβλάκια
Αν λες για μένα, ποτέ δεν βρήκα γυναίκα για γάμο διότι δεν πιστεύω στον γάμο.
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.249
Like
1.599
Πόντοι
216
Αν λες για μένα, ποτέ δεν βρήκα γυναίκα για γάμο διότι δεν πιστεύω στον γάμο.
Όσο μεγαλώνουμε τόσο δυσκολεύει το πράγμα να βρεθεί κάποια καλή περίπτωση. Αυτά φαίνονται από νωρίς. Όπως και κάποιος που "το έχει" με τις γυναίκες γενικά, φαίνεται από νωρίς.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.124
Κριτικές
63
Like
46.114
Πόντοι
9.297
Αν λες για μένα, ποτέ δεν βρήκα γυναίκα για γάμο διότι δεν πιστεύω στον γάμο.
Οι γκόμενες που πέρασαν από την ζωή σου όμως πιθανότατα πίστευαν στον γάμο και έφυγαν απογοητευμένες και χωρίς να έχουν "αποκατασταθεί".
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom