Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
517
Like
513
Πόντοι
86
Νομίζω ότι κάποτε πρέπει να κλείσει αυτό το νήμα. Τα συμπεράσματα βγήκαν. Από εδώ και πέρα επαναλαμβάνεστε και μιζεριάζετε μέσα σε μια ανούσια γκρίνια. Προχωρήστε τη ζωή σας γνωρίζοντας ότι οι γυναίκες είναι ο,τι είναι επειδή βρίσκουν και τα κάνουν. Από εμάς τους άντρες ξεκινάει το κακό.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.033
Πόντοι
2.356
Και γιατί να χάνουμε τον χρόνο μας με τέτοια πειράματα; Αυτά είναι πλέον κοινός τόπος, θα πρέπει να είναι κάποιος πολύ άσχετος από την ζωή για να μην τα καταλαβαίνει. Γιατί σε καίει όμως να καταλάβουν σώνει και ντε αυτοί που δεν καταλαβαίνουν τον γυναικοκεντρισμό; Προχώρα εσύ μπροστά στη ζωή σου και άσε τους άλλους να κοιμούνται...
Δεν υπάρχει καμία απολύτως σωτηρία από τον γυναικοκεντρισμό. Ούτε με καίει. Από σιχαμαρα το θίγω κι από ευχαρίστηση τους σπάω τ αρχίδια οπότε μπαίνω. Άλλο η ζωή μας άλλο αυτό. Σε αυτό συμφωνούμε όλοι πιστεύω.
 
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
517
Like
513
Πόντοι
86
Δεν υπάρχει καμία απολύτως σωτηρία από τον γυναικοκεντρισμό. Ούτε με καίει. Από σιχαμαρα το θίγω κι από ευχαρίστηση τους σπάω τ αρχίδια οπότε μπαίνω. Άλλο η ζωή μας άλλο αυτό. Σε αυτό συμφωνούμε όλοι πιστεύω.
Κοίτα, πιστεύω ότι ζούμε σε μια μεταβατική εποχή όσον αφορά τις σχέσεις. Η παλιά εποχή της πατριαρχίας ήταν λάθος κι έπρεπε να αλλάξει. Δεν νομίζω να αρέσει σε κανέναν να επιβάλλει με το ζόρι, το θέμα είναι να το κάνει η άλλη με τη θέληση της. Ζούμε την περίοδο της αντίδρασης στο παλιό και είναι αναμενόμενο σε τέτοιες περιόδους ανατροπών να υπάρχουν υπερβολές. Νομίζω ότι κάποια στιγμή στο μέλλον θα βρεθούν οι ισοροπίες. Δεν μπορεί να συνεχιστεί για πάντα αυτή η άρρωστη κατάσταση. Έτσι νομίζω
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.033
Πόντοι
2.356
Νομίζω ότι κάποτε πρέπει να κλείσει αυτό το νήμα. Τα συμπεράσματα βγήκαν. Από εδώ και πέρα επαναλαμβάνεστε και μιζεριάζετε μέσα σε μια ανούσια γκρίνια. Προχωρήστε τη ζωή σας γνωρίζοντας ότι οι γυναίκες είναι ο,τι είναι επειδή βρίσκουν και τα κάνουν. Από εμάς τους άντρες ξεκινάει το κακό.
Υπάρχει το εξής πρόβλημα.
Το νήμα ναι μεν υπάρχει ως σύλλογος παραπόνων που γελάμε. Ωστόσο δεν φταίνε οι άνδρες. Η καλύτερα φταίνε μέχρι εκεί που φταίνε. Αν ένας άνθρωπος είναι ανεπιδεκτος μαθήσεως δεν φταίει ο καθηγητής αλλά αυτός που ειναι ντουβαρι. Από την άλλη σίγουρα το να τις κανακευουμε είναι το απόλυτο λάθος αλλά δεν γίνεται να κοπεί ως κοινή γραμμή στο ανδρικό φύλο. Η μόνη ας πούμε υποθετική λύση θα ήταν να μην θολώνει ο άνδρας από αγαμία και υποπεφτει στο ολισθημα (μην πω έγκλημα) της υποχώρησης. Άρα αν οι άνδρες γαμούν, δεν θολώνουν. Συνεπώς χρειαζονται πουτάνες και γκόμενες. Μονο με το πρώτο δεν ευχαριστιέσαι τελείως ενώ μόνο με το δεύτερο δεν θα γαμάς όσο θες. Δικαίως θα πεις καλά μόνο για γαμήσι είναι οι γυναίκες; Πλέον ναι (αν το ξέρουν καλά κι αυτό).
 
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
517
Like
513
Πόντοι
86
Υπάρχει το εξής πρόβλημα.
Το νήμα ναι μεν υπάρχει ως σύλλογος παραπόνων που γελάμε. Ωστόσο δεν φταίνε οι άνδρες. Η καλύτερα φταίνε μέχρι εκεί που φταίνε. Αν ένας άνθρωπος είναι ανεπιδεκτος μαθήσεως δεν φταίει ο καθηγητής αλλά αυτός που ειναι ντουβαρι. Από την άλλη σίγουρα το να τις κανακευουμε είναι το απόλυτο λάθος αλλά δεν γίνεται να κοπεί ως κοινή γραμμή στο ανδρικό φύλο. Η μόνη ας πούμε υποθετική λύση θα ήταν να μην θολώνει ο άνδρας από αγαμία και υποπεφτει στο ολισθημα (μην πω έγκλημα) της υποχώρησης. Άρα αν οι άνδρες γαμούν, δεν θολώνουν. Συνεπώς χρειαζονται πουτάνες και γκόμενες. Μονο με το πρώτο δεν ευχαριστιέσαι τελείως ενώ μόνο με το δεύτερο δεν θα γαμάς όσο θες. Δικαίως θα πεις καλά μόνο για γαμήσι είναι οι γυναίκες; Πλέον ναι (αν το ξέρουν καλά κι αυτό).
Αυτό που χρειάζεται είναι να μην εξαρτά κάποιος τον οργασμό του από τους άλλους. Σκέψου το. Μια κωλομπαρού μου είχε πει κάποτε ότι οι γυναίκες έχουν το πάνω χέρι επειδή μπορούν και να αυνανιστούν, δεν τις νοιάζει τόσο να φάνε πούτσο. Οι άντρες, μου λέει, δεν μπορούν να μην γαμήσουν μουνί. Πάντα το έχω στο μυαλό μου αυτό που μου είπε. Νομίζω αυτό είναι το μυστικό.
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
903
Like
1.835
Πόντοι
206
Γράψε εξομολόγησεις Facebook στο γκουγκλ και θα σου βγάλει λινκ. Γίνε μέλος με κάλπικο προφίλ (γιατί αν τσακωθείς θα σε βρίζουν όπου βρουν και θα βάζουν και δικά τους) η μπες με κανονικό και κάνε ανώνυμη δημοσίευση. Κάθε λίγες μέρες ο αγάς του σάιτ εγκρίνει μαζικά κι αρχίζει το γλέντι. Αν μπεις έξυπνα όπως βλέπω με όμορφη διαπεραστική ειρωνεία θα σε μειώσουν ως ακάματη, άκυρο, ανεπρόκοπο , γκομενιαρη,κτλ. Θα σου πουν ότι δεν τις κράτησες γιατί δεν μπόρεσες, θα σου πουν ότι έχεις κάποιο κουσούρι, θα σε πουν ανασφαλη κτλ, αν έχεις φωτό θα σε σκίσουν και παίδαρος να είσαι, αν δεν έχεις θα σε βγάλουν ανασφαλη. Αν απαντάς συχνά στα σχόλια, θα στην πέσουν μαζικά. Μόλις τις απαξιώσεις θα ενωθούν και θα απαντούν η μία στην άλλη μήπως σε τσιτωσουν
η θα σε μπλοκάρουν να μην μπορείς να τους απαντάς κτλ αλλά να βλέπεις τι λένε. Αν το χοντρύνεις πολύ χέζονται. Εξαρτάται πως θα το χειριστείς για να τις κρατάς στην μέγγενη να γελάς. Μόνο μην βρίσεις πολύ άγρια, θέλει τρόπο, πιστεύω έχεις την εξυπνάδα να παιξεις για να μην φας μπαν διότι έτσι θα πρέπει να φτιάξεις άλλο προφίλ και είναι βαρετό. Παίζει να βρεις και καμιά να γίνει φάση. Έχει πολλές όπως και υποτακτικούς που θα σε λιανισουν για να αποσπασουν ένα λαικ από γκόμενες. Αν βρεις και μπεις μεσεντζερ καμία σχεδόν δεν θα σου μιλήσει ηχητικά αμέσως διότι έχουν κι αλλο προφίλ και δεν θέλουν να καρφωθούν η δεν ξέρουν ποιος είσαι και μήπως είσαι πρώην. Πιθανόν να έχουν και πελατακια. Πότε δεν ξέρεις όπως έχει γίνει το φατσιβιβλίο.Γενικως έμπαινε όμως και μεσεντζερ. Παίζουν πολλές που έχουν φάει πολύ γαμήσι και ψάχνουν ρομαντσαδα. Αυτές βρίζουν πολύ αλλά αν τους πεις καμία καλή κουβέντα, έγιναν αλλοιφη. Δες το σαν σκάκι και κυρίως σαν διασκέδαση. Εύχομαι τα καλύτερα. Κανονικά θα έπρεπε να μπαίναμε μαζικά εκεί μέσα να τις τσακιζαμε. Να γράφει ένας κάτι και μετά να τα κάνουμε λαμπογυαλο. :2funny:
Θα το στοχεύσω ότι θέλω να γαμαω τουλάχιστον 2 φορές την μέρα
Και όταν βαριόνται … βρίσκω την άλλη
 
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
517
Like
513
Πόντοι
86
Επίσης η διάλυση των σχέσεων πιστεύω ότι προωθείται από το σύστημα εξουσίας για τον έλεγχο των γεννήσεων, για να μειωθεί ο πληθυσμός σιγά σιγά.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.033
Πόντοι
2.356
Κοίτα, πιστεύω ότι ζούμε σε μια μεταβατική εποχή όσον αφορά τις σχέσεις. Η παλιά εποχή της πατριαρχίας ήταν λάθος κι έπρεπε να αλλάξει. Δεν νομίζω να αρέσει σε κανέναν να επιβάλλει με το ζόρι, το θέμα είναι να το κάνει η άλλη με τη θέληση της. Ζούμε την περίοδο της αντίδρασης στο παλιό και είναι αναμενόμενο σε τέτοιες περιόδους ανατροπών να υπάρχουν υπερβολές. Νομίζω ότι κάποια στιγμή στο μέλλον θα βρεθούν οι ισοροπίες. Δεν μπορεί να συνεχιστεί για πάντα αυτή η άρρωστη κατάσταση. Έτσι νομίζω
Είναι φτιαχτη η κατάσταση με τον γυναικοκεντρισμό για να χτυπηθεί κυρίως ο Ευρωπαίος άνδρας. Η αντίδραση στο παλιό θα ήταν λογική αν υπήρχαν και δράσεις γυναικών για βελτίωση. Όμως όλη τους η δυναμική εξαντλείται στην δράση "εγώ είμαι γυναίκα η εγώ είμαι μάνα". Ως επιχείρημα δηλαδή ένα τιποτα. Δεν φτάνει λοιπόν αυτό διότι μας φανερώνει την ανάγκη και τον στόχο τους για ρεκλα και αραλικι. Επιπροσθέτως δεν υπάρχει ισότητα στην φύση. Αυτά είναι μαλακίες. Υπάρχουν ρόλοι, δυναμικές και ισορροπίες. Άπαξ και λείπουν αυτά η αρμονία χάνεται, η ζυγαριά γέρνει και το γάλα χύνεται από την καρδαρα. Τα πράγματα θα γίνουν χειρότερα. Είναι φανερό δηλαδή. Έχουμε επιταχυνομενη κινηση προς τα κάτω. Η νομοθεσία είναι εντελώς σάπια για τον άνδρα και ένας γάμος αποτελεί πλέον μέγιστο ρίσκο. Έχεις δει εσύ γυναίκα να περιορίζεται στα θέλω της; η γυναικεία ματαιοδοξία δεν έχει φρενα εξάλλου. Έγινε αυτό που φοβομασταν. Πλήρης πουτανοποίηση με την έννοια του αν θες να έχεις οτιδήποτε από αυτές θα πληρώνεις. Αυτό από μόνο του είναι ντεκαυλέ. Δεν είναι ούτε καλυμμένο πια να πεις ότι θα το χάψεις. Όπως είχε πει και μια γνωστή μου σε κρίση αληθειας για τον άνδρα της, η γυναίκα ξεκινά για να φέρει τον άνδρα εκεί που θέλει. Αν τα καταφέρει τελείωσε. Πάει για τον επόμενο. Μέγιστη αλήθεια. Δηλαδή αν σε καβαλήσει μετά σου λέει ααααααα τι κάνω εγώ με αυτόν τον μαλάκα που τον κέρδισα; Μπορώ και καλύτερα.
 
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
517
Like
513
Πόντοι
86
Είναι φτιαχτη η κατάσταση με τον γυναικοκεντρισμό για να χτυπηθεί κυρίως ο Ευρωπαίος άνδρας. Η αντίδραση στο παλιό θα ήταν λογική αν υπήρχαν και δράσεις γυναικών για βελτίωση. Όμως όλη τους η δυναμική εξαντλείται στην δράση "εγώ είμαι γυναίκα η εγώ είμαι μάνα". Ως επιχείρημα δηλαδή ένα τιποτα. Δεν φτάνει λοιπόν αυτό διότι μας φανερώνει την ανάγκη και τον στόχο τους για ρεκλα και αραλικι. Επιπροσθέτως δεν υπάρχει ισότητα στην φύση. Αυτά είναι μαλακίες. Υπάρχουν ρόλοι, δυναμικές και ισορροπίες. Άπαξ και λείπουν αυτά η αρμονία χάνεται, η ζυγαριά γέρνει και το γάλα χύνεται από την καρδαρα. Τα πράγματα θα γίνουν χειρότερα. Είναι φανερό δηλαδή. Έχουμε επιταχυνομενη κινηση προς τα κάτω. Η νομοθεσία είναι εντελώς σάπια για τον άνδρα και ένας γάμος αποτελεί πλέον μέγιστο ρίσκο. Έχεις δει εσύ γυναίκα να περιορίζεται στα θέλω της; η γυναικεία ματαιοδοξία δεν έχει φρενα εξάλλου. Έγινε αυτό που φοβομασταν. Πλήρης πουτανοποίηση με την έννοια του αν θες να έχεις οτιδήποτε από αυτές θα πληρώνεις. Αυτό από μόνο του είναι ντεκαυλέ. Δεν είναι ούτε καλυμμένο πια να πεις ότι θα το χάψεις. Όπως είχε πει και μια γνωστή μου σε κρίση αληθειας για τον άνδρα της, η γυναίκα ξεκινά για να φέρει τον άνδρα εκεί που θέλει. Αν τα καταφέρει τελείωσε. Πάει για τον επόμενο. Μέγιστη αλήθεια. Δηλαδή αν σε καβαλήσει μετά σου λέει ααααααα τι κάνω εγώ με αυτόν τον μαλάκα που τον κέρδισα; Μπορώ και καλύτερα.
Όσον αφορά την ισότητα θα διαφωνίσω. Απεχθάνομαι τις σχέσεις ιεραρχίας. Απλώς το πρόβλημα ξεκινάει από την δεκαετία του '70 με κάποιους στοχαστές που εδραίωσαν τις ταυτοτικές πολιτικές, όπως αρχικά η Μποβουάρ, μετά ο Ντεριντά κ.α. Αυτές οι θεωρίες ήταν από την ρίζα τους λάθος, ψευτοπροοδευτικές. Θεωρούσαν ότι ο δυτικός άντρας είναι η πηγή της εκμετάλλευσης και όχι ο καπιταλισμός. Κι έτσι ξεκίνησε το κακό. Ακόμα και τώρα όλοι οι ψευτοπροοδευτικοί μη θέλοντας να αγγίξουν την ρίζα της εκμετάλλευσης, το καπιταλιστικό σύστημα, στρέφουν τα βέλη προς κατευθύνσεις άλλες και καταντούν σε μια αμετροεπή στοχοποίηση του ανδρικού φύλου. Στο τέλος θα μας ζητήσουν να απολογηθούμε που γεννηθήκαμε άντρες.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.033
Πόντοι
2.356
Θα το στοχεύσω ότι θέλω να γαμαω τουλάχιστον 2 φορές την μέρα
Και όταν βαριόνται … βρίσκω την άλλη
Αυτό παίζει καλά ως μπηχτή στους νευρώνες τους αλλά θα χρειαστεί να το στολίσεις λίγο. Κατά την γνώμη μου να φανεί όντως αληθινό κι ως ανάγκη για να μην σε βγάλουν τρολ και χάσεις το γέλιο. Αν το πας οκ θα σε λιώσουν. Το τι θα σου γράψουν δεν λέγεται. Κατάρες, βρισιές κτλ.
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
903
Like
1.835
Πόντοι
206
Αυτό παίζει καλά ως μπηχτή στους νευρώνες τους αλλά θα χρειαστεί να το στολίσεις λίγο. Κατά την γνώμη μου να φανεί όντως αληθινό κι ως ανάγκη για να μην σε βγάλουν τρολ και χάσεις το γέλιο. Αν το πας οκ θα σε λιώσουν. Το τι θα σου γράψουν δεν λέγεται. Κατάρες, βρισιές κτλ.
Έλα ρε να φτιάξουμε 2 προφίλ
Γουστάρω να γράψω και για την αδελφή της γυναίκας μου της 1ης
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Κάντε ένα πείραμα. Ανοίξτε λογαριασμό στις εξομολογήσεις στο Facebook. Γράψτε μια ιστορία σας με γκόμενα. Έτσι κι αλλιώς κάτι θα έχετε να πείτε όλοι. Μπορείτε και ανώνυμα. Μόλις γίνει ανάρτηση (δεν γίνεται αμέσως) θα ξεκινήσουν σχολιασμό και μετά απο ώρες θα σας έχουν καταγαμήσει στα δηλητηριασμένα σχόλια. Προσοχή! Ότι κι αν γράψετε θα σας γαμήσουν. Αν μάλιστα γράψετε για πάχος κτλ γκόμενας θα σας λιώσουν στην πρέσα. Καταλαβαίνετε τι κόμπλεξ έχουν λοιπόν. Ακόμα κι αν γράψετε απλά και μόνο ότι χωρίσατε, θα σας βγάλουν παλιοπουστες, φαλοκρατες και συμφεροντολογους. Δέχονται μόνο ΠΡΙΓΚΗΠΕΣ!!! Δοκιμάστε το να κατουρηθειτε στο γέλιο.
Μιλαμε για αυτον τον αποπατο; Ποιος ο λογος να μπει καποιος μεσα σε αυτον τον οχετο;


1686435684886.png
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.033
Πόντοι
2.356
Όσον αφορά την ισότητα θα διαφωνίσω. Απεχθάνομαι τις σχέσεις ιεραρχίας. Απλώς το πρόβλημα ξεκινάει από την δεκαετία του '70 με κάποιους στοχαστές που εδραίωσαν τις ταυτοτικές πολιτικές, όπως αρχικά η Μποβουάρ, μετά ο Ντεριντά κ.α. Αυτές οι θεωρίες ήταν από την ρίζα τους λάθος, ψευτοπροοδευτικές. Θεωρούσαν ότι ο δυτικός άντρας είναι η πηγή της εκμετάλλευσης και όχι ο καπιταλισμός. Κι έτσι ξεκίνησε το κακό. Ακόμα και τώρα όλοι οι ψευτοπροοδευτικοί μη θέλοντας να αγγίξουν την ρίζα της εκμετάλλευσης, το καπιταλιστικό σύστημα, στρέφουν τα βέλη προς κατευθύνσεις άλλες και καταντούν σε μια απετροεπή στοχοποίηση του ανδρικού φύλου. Στο τέλος θα μας ζητήσουν να απολογηθούμε που γεννηθήκαμε άντρες.
Κι όμως! Δεν υπάρχει ισότητα και δεν είναι αναγκαίο να υπάρχει ιεραρχία. Αρκεί η ισορροπία. Συμφωνώ 101% ότι θέλουν να βγάλουν "δολοφόνο" τον δυτικό άνδρα κι όχι τον καπιταλισμό διότι οι γυναίκες λατρεύουν τον καπιταλισμό αλλά πώς να ενοχοποιήσουν κάτι που δεν μπορούν να κάμψουν λόγω αγάπης; Ρε εδώ οι ψυχίατροι απεβαλλαν από τον λεξιλόγιο τους την λέξη νυμφομανης και την αντικατέστησαν με την λέξη υπερσεξουαλικη για να μην θίγονται οι καριολες. Και τέλος, ήδη θέλουν να απολογηθείς που είσαι άνδρας. Για αυτό μιλούν προκαταβολικά περί σεβασμού κτλ. Για να υπερτονισουν ότι είναι οι καταπιεσμένες από το ανδρικό φύλο.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.033
Πόντοι
2.356
Μιλαμε για αυτον τον αποπατο; Ποιος ο λογος να μπει καποιος μεσα σε αυτον τον οχετο;


1686435684886.png
Εχει αυτό σχόλια η είναι άλλο; Αυτό που λέω εγώ έχει μεγάλη λέξη "ιντρο" εξομολογήσεις κτλ. Να κι η φωτό του.
αρχείο λήψης.png
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.033
Πόντοι
2.356
Έλα ρε να φτιάξουμε 2 προφίλ
Γουστάρω να γράψω και για την αδελφή της γυναίκας μου της 1ης
Εγώ λέω εντός της εβδομάδας να μπουκαρουμε όλοι και να χειροκροτούμε οτιδήποτε γράφει κάποιος (με σχόλια φυσικά). Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ας πούμε κάποιος δεν μπορεί να εκφράζει την άποψη του ότι θέλει να γαμάει διαφορετικες γυναίκες κι όχι μόνο μια; Αυτό τις ενοχλεί απίστευτα να ξέρεις. :2funny:
 
  • Like
Αντιδράσεις: ALX79

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.033
Πόντοι
2.356
Θυμάμαι μια φορα τις είχα λιώσει. Είχα γράψει ότι μας ζηλευουν κι ότι φθονούν το πεος. Είχα ξεσηκώσει την ατάκα από αλλού και μετά το εξυψωσα με τροπο. Κορδωνομουν τι πετυχημένοι που είμαστε όταν με αυνανισμό η με σεξ χύνουμε με 100% επιτυχία ενώ αυτές είναι δυσλειτουργικές, ποτέ και καμιά δεν έχει 100% επιτυχία, πόσο μάλλον μακροχρόνια,, οτι είναι ανοργασμικες και γενικως ότι ήθελα έλεγα. Τις σακατεψα. Μετά με έλεγαν μισογύνη, μου έριχναν καταρες και τέτοια. Απάντησα δυναμικά με αισχρη
ειρωνεία ότι πιθανόν ευθύνεται η ζήλεια λόγω ελλειψης ηδονης και η ξήρανση κόλπου για τις ψυχωτικες αντίδρασεις τους. Μετά φώναζαν τους μοντερειτορ. Φθηνιαρες! Δεν μπόρεσαν να καθαρίσουν μόνες τους. :2funny:
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
903
Like
1.835
Πόντοι
206
Θυμάμαι μια φορα τις είχα λιώσει. Είχα γράψει ότι μας ζηλευουν κι ότι φθονούν το πεος. Είχα ξεσηκώσει την ατάκα από αλλού και μετά το εξυψωσα με τροπο. Κορδωνομουν τι πετυχημένοι που είμαστε όταν με αυνανισμό η με σεξ χύνουμε με 100% επιτυχία ενώ αυτές είναι δυσλειτουργικές, ποτέ και καμιά δεν έχει 100% επιτυχία, πόσο μάλλον μακροχρόνια,, οτι είναι ανοργασμικες και γενικως ότι ήθελα έλεγα. Τις σακατεψα. Μετά με έλεγαν μισογύνη, μου έριχναν καταρες και τέτοια. Απάντησα δυναμικά με αισχρη
ειρωνεία ότι πιθανόν ευθύνεται η ζήλεια λόγω ελλειψης ηδονης και η ξήρανση κόλπου για τις ψυχωτικες αντίδρασεις τους. Μετά φώναζαν τους μοντερειτορ. Φθηνιαρες! Δεν μπόρεσαν να καθαρίσουν μόνες τους. :2funny:
Ωωωωωωω
Έτσι….

Κανονικά πρέπει να μπούμε ομαδικά και να λέμε για το ποσό φτηνό €€€ είναι το μουνι πλέον
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.033
Πόντοι
2.356
Η μαλακία είναι ότι έχουν υποτακτικούς που μπαίνουν μαζί τους και σε βρίζουν κι εκείνοι. Αυτό δεν λέει κάτι αλλά χαίρονται βγάζοντας τους μαλάκες μπροστά.
Η ουσία να τις έχεις πρέσα και να μην μπορούν να απαντήσουν. Εξάλλου εμείς δε φταίμε. Εξομολόγηση κάνουμε. Αν μας αρεσει να πηδάμε γιατί μας βρίζουν; Ποιον ενοχλούμε; :2funny:
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
903
Like
1.835
Πόντοι
206
Η μαλακία είναι ότι έχουν υποτακτικούς που μπαίνουν μαζί τους και σε βρίζουν κι εκείνοι. Αυτό δεν λέει κάτι αλλά χαίρονται βγάζοντας τους μαλάκες μπροστά.
Η ουσία να τις έχεις πρέσα και να μην μπορούν να απαντήσουν. Εξάλλου εμείς δε φταίμε. Εξομολόγηση κάνουμε. Αν μας αρεσει να πηδάμε γιατί μας βρίζουν; Ποιον ενοχλούμε; :2funny:
Εννοείς το ρομαντικούς μπας και γαμησουν

Δεν μας λένε τίποτα αυτές οι λινατσες

Εγώ θέλω να γράψω για την αδερφή της γυναίκας μου και την Κουμπαρα
Το ποσό πολύ με βοήθησαν όταν δεν μπορούσε η 1η να γαμιεται κάθε μέρα τουλάχιστον 2 φορές
Και τα κορίτσια ήταν βράχος δίπλα μου….
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.033
Πόντοι
2.356
Ωωωωωωω
Έτσι….

Κανονικά πρέπει να μπούμε ομαδικά και να λέμε για το ποσό φτηνό €€€ είναι το μουνι πλέον
Κι αυτό έχει ειπωθει κι είναι σωστο. Αν δηλαδή μια γυναίκα γίνει πόρνη και πληρώνεται για να γαμιέται μια κι έξω γιατί να μην το πούμε; Δεν έχω κυρία μου λεφτά να σε πάω σε πενταστερο αλλά κι αν τα έχω γιατί να σε πάω; Παρε τα αρχιδια μου. Θα τρως σουβλάκι κι άντε γαμησου. Αγάπη δεν θες; Η αγάπη είναι τσάμπα. Το πολύ πολύ αν είσαι οκ θα σε πάω σε ταβέρνα η εκδρομή αλλά θα δείξεις χαρακτήρα πριν. Αλλιώς πάρε μου ένα τζιπ αν με αγαπάς κι εσύ. Βέβαια εκεί λένε για τραφικινγκ πουτανών και τέτοια αλλά στον πούτσο μας. Ο πελάτης δεν διώκεται. Ας πάνε να πιάσουν τους νταβάδες. Όχι όλο νύχια και σολαριουμ αφού κοπτονται για το γυναικείο φύλο. :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom