Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
903
Like
1.835
Πόντοι
206
Γιατί οι άλλοι έχουν να προσφέρουν κάτι παραπάνω;
Απλώς νιώθουν πιο ασφαλείς με γνωστό ...ακόμα και αν τον....χαρτζηλικωνουν.
"Better the devil you know " όπως έλεγε και η λατρεμένη Kylie Minogue.
ρε πως την έχετε δει όλλοι οι αγαμητοι εδώ μέσα ;

Διαβάζω για Πακια - Άραβες - Πορτογάλους - και ότι άλλη εθνικότητα σας έρθει…
η μανούλα σας που γαμηθηκε με τον μπαμπάκα σας… μάλλον μαλακα την έπιασε… ως Έλληνας

Για τις πουτανες τις έχετε κάνει Μαρία Τερέζα και ψυχολόγο σας…. δεν μπορείτε να σταυρώσετε γκομενα (τα εχω αναλύσει σε πολλά παρτάλια εδώ μέσα…
Είπαμε όταν είσαι κουασιμοδος (genetics από την μανούλα και μπαμπάκα…)
Δεν δουλεύετε ή έχετε τους γονείς πέσε πίτα να σε φάω…

Καμία γυναίκα και η ποιο τελειωμένη να είναι… ΟΥΤΕ να κατεβάσει το βρακι της να σας το δείξει…. ΟΧΙ να της το γαμησετε !

Οι γκόμενες να χαρτζιλικώνουν τον άνδρα ; Δεν καταλαβαίνω την αργκό που μιλάς…
δηλαδή αν εννόησα καλά… η γυναίκα να πληρώνει τον άνδρα ;
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
903
Like
1.835
Πόντοι
206
Γιατί οι άλλοι έχουν να προσφέρουν κάτι παραπάνω;
Απλώς νιώθουν πιο ασφαλείς με γνωστό ...ακόμα και αν τον....χαρτζηλικωνουν.
"Better the devil you know " όπως έλεγε και η λατρεμένη Kylie Minogue.
Kylie ????

Αυτή δεν την γαμαγε ο Βάνταμ ;

Φτάσμενος και φτασμένη σε χρήμα και δημοσιότητα και οι 2 τους…

Μάλλον δεν είχατε βγάλει το ένθετο “τι τρέχει με τις Ελλεινιδες… να πάρει ιδέα και αυτός…”
ή δεν χρειάζεται γιατί και οι 2 τους έχουν πηδήξει…. αμέτρητες και αμέτρητους
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.033
Πόντοι
2.356
Αυτή την εποχή πηδάω αραιά (αλλά πηδάω) μια 30αρα Ιταλίδα τύπισσα με μεταπτυχιακό από πρόγραμμα σπουδών η οποία δουλεύει κιόλας εδώ στην Ελλάδα. Είναι του 7 ως πακέτο. Αναφερω το μεταπτυχιακό και ότι δουλεύει για να θίξω την θηριώδη διάφορα με μια Ελληνίδα
η οποία λόγω γυναικοκεντρισμού (βαράει τις άχρηστες περισσότερο αυτή η "ασθένεια') θεωρεί ότι η παχιά και λεχρίτικη τρύπα του μουνιού της όπως και η σάπια ψωλοείσοδος του κώλου της, αξίζουν τεμενάδες. Βλέπεις κάτι φώκιες με κώλους 40 κιλων λίπος να το παίζουν μοντέλα και θες να τις φτύσεις μέσα στο στόμα. Η γιατί όχι; Να ξεράσεις στα μαλλιά τους!!!
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
903
Like
1.835
Πόντοι
206
Αυτή την εποχή πηδάω αραιά (αλλά πηδάω) μια 30αρα Ιταλίδα τύπισσα με μεταπτυχιακό από πρόγραμμα σπουδών η οποία δουλεύει κιόλας εδώ στην Ελλάδα. Είναι του 7 ως πακέτο. Αναφερω το μεταπτυχιακό και ότι δουλεύει για να θίξω την θηριώδη διάφορα με μια Ελληνίδα
η οποία λόγω γυναικοκεντρισμού (βαράει τις άχρηστες περισσότερο αυτή η "ασθένεια') θεωρεί ότι η παχιά και λεχρίτικη τρύπα του μουνιού της όπως και η σάπια ψωλοείσοδος του κώλου της, αξίζουν τεμενάδες. Βλέπεις κάτι φώκιες με κώλους 40 κιλων λίπος να το παίζουν μοντέλα και θες να τις φτύσεις μέσα στο στόμα. Η γιατί όχι; Να ξεράσεις στα μαλλιά τους!!!
Μάλλον την πέφτεις σε αυτές και μπορείς να εκφέρεις γνώμη…
Γιατί αλλιώς θα νοήσω ότι γράφεις ότι και οι άλλοι από τις ιστορίες του Cosmopolitan
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.033
Πόντοι
2.356
Μάλλον την πέφτεις σε αυτές και μπορείς να εκφέρεις γνώμη…
Γιατί αλλιώς θα νοήσω ότι γράφεις ότι και οι άλλοι από τις ιστορίες του Cosmopolitan
Πάντα την έπεφτα κι ήμουν αγωνιστής. Μετά την σαπίλα του γυναικοκεντρισμού που έχει αγγίξει κρίσιμη μάζα πλέον, γαμάω πολύ λιγότερο όπως έχω δηλώσει. Πλέον τολμώ να πω ότι έχω να γαμήσω Ελληνίδα πάνω από 1,5 χρόνο. Ούτε πίπα δεν βγάζω. Αντίθετα με τις ξένες κάτι γίνεται (έστω με αγώνα) αλλά πέφτει το μανίκι. Το δηλώνω επισημα πλέον ότι ΕΓΩ είναι σχεδόν αδύνατον να βγάλω Ελληνίδα γκόμενα. Αφήνω ένα παράθυρο να τις έχω σιχαθεί τόσο τελευταία που να τα σκατωνω ο ίδιος αλλά παρατηρώ ότι οι ξένες (δεν μιλάω για ξεφτιλισμενες αλλά για νορμάλ) συμμετέχουν στο καμακι. Δεν μουτρωνουν, δεν ξυνιζουν, χαμογελούν κτλ. Και βέβαια δεν γαμάω κάργα αλλά νιώθω υπαρκτός. Με τις Ελληνίδες
Ο ΙΔΙΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ -ΕΓΩ- ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΑΚΡΗ. Νιώθω ότι γίνομαι κομπάρσος μαζί τους. Τελευταία την έπεσα σε μια όμορφη εύσωμη (όχι χοντρή) και μου είπε το απίστευτο στα ίσα ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΤΗΣ ΤΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΟΛΑ. Μετά από αυτό ακόμα κι αν μου καθόταν, θα με σιχαινόμουν αν ασχολιομουν. Είναι θέμα αρχής. Αυτά δεν λέγονται.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.126
Κριτικές
63
Like
46.121
Πόντοι
9.297
ρε πως την έχετε δει όλλοι οι αγαμητοι εδώ μέσα ;

Διαβάζω για Πακια - Άραβες - Πορτογάλους - και ότι άλλη εθνικότητα σας έρθει…
η μανούλα σας που γαμηθηκε με τον μπαμπάκα σας… μάλλον μαλακα την έπιασε… ως Έλληνας

Για τις πουτανες τις έχετε κάνει Μαρία Τερέζα και ψυχολόγο σας…. δεν μπορείτε να σταυρώσετε γκομενα (τα εχω αναλύσει σε πολλά παρτάλια εδώ μέσα…
Είπαμε όταν είσαι κουασιμοδος (genetics από την μανούλα και μπαμπάκα…)
Δεν δουλεύετε ή έχετε τους γονείς πέσε πίτα να σε φάω…

Καμία γυναίκα και η ποιο τελειωμένη να είναι… ΟΥΤΕ να κατεβάσει το βρακι της να σας το δείξει…. ΟΧΙ να της το γαμησετε !

Οι γκόμενες να χαρτζιλικώνουν τον άνδρα ; Δεν καταλαβαίνω την αργκό που μιλάς…
δηλαδή αν εννόησα καλά… η γυναίκα να πληρώνει τον άνδρα ;
Μιλάω για περιπτώσεις όπου συμμαθητές τα φτιάχνουν με συμμαθητριες και αν η κοπέλα έχει πιο φραγκατους γονείς καθαρίζει αυτή για τα οικονομικά σε μια έξοδο τους.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.126
Κριτικές
63
Like
46.121
Πόντοι
9.297
Πάντα την έπεφτα κι ήμουν αγωνιστής. Μετά την σαπίλα του γυναικοκεντρισμού που έχει αγγίξει κρίσιμη μάζα πλέον, γαμάω πολύ λιγότερο όπως έχω δηλώσει. Πλέον τολμώ να πω ότι έχω να γαμήσω Ελληνίδα πάνω από 1,5 χρόνο. Ούτε πίπα δεν βγάζω. Αντίθετα με τις ξένες κάτι γίνεται (έστω με αγώνα) αλλά πέφτει το μανίκι. Το δηλώνω επισημα πλέον ότι ΕΓΩ είναι σχεδόν αδύνατον να βγάλω Ελληνίδα γκόμενα. Αφήνω ένα παράθυρο να τις έχω σιχαθεί τόσο τελευταία που να τα σκατωνω ο ίδιος αλλά παρατηρώ ότι οι ξένες (δεν μιλάω για ξεφτιλισμενες αλλά για νορμάλ) συμμετέχουν στο καμακι. Δεν μουτρωνουν, δεν ξυνιζουν, χαμογελούν κτλ. Και βέβαια δεν γαμάω κάργα αλλά νιώθω υπαρκτός. Με τις Ελληνίδες
Ο ΙΔΙΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ -ΕΓΩ- ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΑΚΡΗ. Νιώθω ότι γίνομαι κομπάρσος μαζί τους. Τελευταία την έπεσα σε μια όμορφη εύσωμη (όχι χοντρή) και μου είπε το απίστευτο στα ίσα ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΤΗΣ ΤΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΟΛΑ. Μετά από αυτό ακόμα κι αν μου καθόταν, θα με σιχαινόμουν αν ασχολιομουν. Είναι θέμα αρχής. Αυτά δεν λέγονται.
Θα βρει τον μαλ....έεε..τον χρηματοδότη της και αυτή.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.033
Πόντοι
2.356
Όλη μέρα στο κινητό είναι.
Ρε είναι φοβερό. Ακόμα κι οι σταφιδιασμένες δεν ξεκολλάνε από την οθόνη. Δείτε το κι εσείς. Δεν υπάρχει περιθώριο συζήτησης.
Αν τους πάρεις το κινητό θα πεθάνουν. Επίσης δεν βγαίνουν Σάββατα έξω συχνά όπως παλιά. Μπαίνουν σόσιαλ και μαλακίζονται για να προετοιμαστουν αλλιώς δεν βγαινουν. Αν ασχολούνταν έτσι στις πανελλήνιες θα ήταν όλες ιατροί. Η παραμικρή ελπίδα για κονέ είναι στις δουλειές. Μόλις σχολασουν φορούν ακουστικά η χαντς φρι η είναι στην οθόνη. Τίποτα! Και να σε κοιτάξουν είναι απλό παιχνίδι. Αν δεν σε ξέρουν από σόσιαλ, δεν υπάρχεις λέμε.
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
903
Like
1.835
Πόντοι
206
Μιλάω για περιπτώσεις όπου συμμαθητές τα φτιάχνουν με συμμαθητριες και αν η κοπέλα έχει πιο φραγκατους γονείς καθαρίζει αυτή για τα οικονομικά σε μια έξοδο τους.
Αυτά θα είναι καινούργια κόλπα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.126
Κριτικές
63
Like
46.121
Πόντοι
9.297
Αυτά θα είναι καινούργια κόλπα
Εμ..για αυτό δεν τα ξέρεις...είναι ψυχοπονιαρικα τα μικρά...αρκεί να σε ξέρουν.
Καμάκι στο ξεμπαρκο δεν περνάει σε αυτά...μόνο με συμμαθητές τους αυτά.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.033
Πόντοι
2.356
Επίσης ο μύθος με τους Πακιστανους, αράπηδες κτλ ισχύει αλλά όχι με την έννοια του γαμιά. Επιζητούν το εξωτικό ως πολιτική ορθότητα. Δηλαδή δεν γαμιούνται με τον τρόπο που νομίζουμε από έλξη αλλά επειδή είναι κουλ να νταραβερίζονται με μειονότητες η με κοινωνικές ομάδες βασανισμένων συζητώντας για κουλτούρες κτλ. Μιλήστε τους για αυτό το θέμα (αν σας απαντήσουν) και θα διαπιστώσετε δαιμονικη αφοσίωση. Ισχύει σε πολλες. Έχουν τερματίσει. Τέλος αν κοντραρετε αυτή τους την ιδεολογία θα μπουν στο σοσιαλ να σας κατηγορήσουν και θα σας λένε απολίτιστους κτλ όλες μαζί. Πολύ γελιο. Εν ολίγοις δεν έχεις δικαίωμα να πεις ότι δεν σε νοιαζει το θέμα. Τρως μπαν επί τόπου (εγώ το λέω συνέχεια πάντως αν πέφτω σε τέτοιες μέχρι να τους τρυπησω τα τύμπανα στα αυτιά, δικαίωμα μου είναι να μην με νοιάζει το θέμα). Θελουν να πεις αχ καλέ τι γλυκιά που είσαι και κατανοείς την πολυπολιτισμικότητα. Μόνο έτσι μιλάνε. ΕΓΩ αυτά δεν θα τα πω ποτέ. Δεν κατανοώ την πολυπολιτισμικότητα. Δεν με νοιαζουν τα προβλήματα των άλλων λαών κτλ. Να τα λύσουν μόνοι τους!!!
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
903
Like
1.835
Πόντοι
206
Εμ..για αυτό δεν τα ξέρεις...είναι ψυχοπονιαρικα τα μικρά...αρκεί να σε ξέρουν.
Καμάκι στο ξεμπαρκο δεν περνάει σε αυτά...μόνο με συμμαθητές τους αυτά.
δηλαδή το παιχνίδι ήρθε στο 50%-50% ?
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.033
Πόντοι
2.356
Κάντε ένα πείραμα. Ανοίξτε λογαριασμό στις εξομολογήσεις στο Facebook. Γράψτε μια ιστορία σας με γκόμενα. Έτσι κι αλλιώς κάτι θα έχετε να πείτε όλοι. Μπορείτε και ανώνυμα. Μόλις γίνει ανάρτηση (δεν γίνεται αμέσως) θα ξεκινήσουν σχολιασμό και μετά απο ώρες θα σας έχουν καταγαμήσει στα δηλητηριασμένα σχόλια. Προσοχή! Ότι κι αν γράψετε θα σας γαμήσουν. Αν μάλιστα γράψετε για πάχος κτλ γκόμενας θα σας λιώσουν στην πρέσα. Καταλαβαίνετε τι κόμπλεξ έχουν λοιπόν. Ακόμα κι αν γράψετε απλά και μόνο ότι χωρίσατε, θα σας βγάλουν παλιοπουστες, φαλοκρατες και συμφεροντολογους. Δέχονται μόνο ΠΡΙΓΚΗΠΕΣ!!! Δοκιμάστε το να κατουρηθειτε στο γέλιο.
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
903
Like
1.835
Πόντοι
206
Κάντε ένα πείραμα. Ανοίξτε λογαριασμό στις εξομολογήσεις στο Facebook. Γράψτε μια ιστορία σας με γκόμενα. Έτσι κι αλλιώς κάτι θα έχετε να πείτε όλοι. Μπορείτε και ανώνυμα. Μόλις γίνει ανάρτηση (δεν γίνεται αμέσως) θα ξεκινήσουν σχολιασμό και μετά απο ώρες θα σας έχουν καταγαμήσει στα δηλητηριασμένα σχόλια. Προσοχή! Ότι κι αν γράψετε θα σας γαμήσουν. Αν μάλιστα γράψετε για πάχος κτλ γκόμενας θα σας λιώσουν στην πρέσα. Καταλαβαίνετε τι κόμπλεξ έχουν λοιπόν. Ακόμα κι αν γράψετε απλά και μόνο ότι χωρίσατε, θα σας βγάλουν παλιοπουστες, φαλοκρατες και συμφεροντολογους. Δέχονται μόνο ΠΡΙΓΚΗΠΕΣ!!! Δοκιμάστε το να κατουρηθειτε στο γέλιο.
Τι είναι αυτές οι εξομολογήσεις ;
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.249
Like
1.599
Πόντοι
216
Και να σε κοιτάξουν είναι απλό παιχνίδι.
Καλό αυτό. Σημαίνει ότι ο ρομαντισμός δεν έχει χαθεί ακόμα!
Εγώ παίζω συνέχεια με τα μάτια όποτε δοθεί η ευκαιρία, και αν υπάρχει ανταπόκριση με το βλέμμα τότε αυτό με αναπτερώνει ηθικά και με κάνει να σκέφτομαι ότι το 'παιχνίδι' δεν έχει χαθεί ακόμα!
Δυστυχώς η κοινωνική νόρμα είναι τόσο δυνατή που πολλές φορές αν η γυναίκα έχει αισθήματα τότε κατά πάσα πιθανότητα θα τα καταπνίξει (ευτυχώς όχι πάντα βέβαια).
Τα μάτια είναι ο καθρέπτης της ψυχής!
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
903
Like
1.835
Πόντοι
206
Κάντε ένα πείραμα. Ανοίξτε λογαριασμό στις εξομολογήσεις στο Facebook. Γράψτε μια ιστορία σας με γκόμενα. Έτσι κι αλλιώς κάτι θα έχετε να πείτε όλοι. Μπορείτε και ανώνυμα. Μόλις γίνει ανάρτηση (δεν γίνεται αμέσως) θα ξεκινήσουν σχολιασμό και μετά απο ώρες θα σας έχουν καταγαμήσει στα δηλητηριασμένα σχόλια. Προσοχή! Ότι κι αν γράψετε θα σας γαμήσουν. Αν μάλιστα γράψετε για πάχος κτλ γκόμενας θα σας λιώσουν στην πρέσα. Καταλαβαίνετε τι κόμπλεξ έχουν λοιπόν. Ακόμα κι αν γράψετε απλά και μόνο ότι χωρίσατε, θα σας βγάλουν παλιοπουστες, φαλοκρατες και συμφεροντολογους. Δέχονται μόνο ΠΡΙΓΚΗΠΕΣ!!! Δοκιμάστε το να κατουρηθειτε στο γέλιο.
Γράψε ρε που είναι αυτό με τις εξομολογήσεις
Θέλω να τους γράψω…

Εχω παντρευτεί 3 φορές μέχρι τα 43 μου… είναι ΟΚ προς την σύνταξη να κοιτάξω για 4η με πολιτικό γάμο (μιας και μου τελείωσαν οι θρησκευτικοί) ή να την αλλάξω νωρίτερα αν μου γυρνάει λόγια ?
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.033
Πόντοι
2.356
Καλό αυτό. Σημαίνει ότι ο ρομαντισμός δεν έχει χαθεί ακόμα!
Εγώ παίζω συνέχεια με τα μάτια όποτε δοθεί η ευκαιρία, και αν υπάρχει ανταπόκριση με το βλέμμα τότε αυτό με αναπτερώνει ηθικά και με κάνει να σκέφτομαι ότι το 'παιχνίδι' δεν έχει χαθεί ακόμα!
Δυστυχώς η κοινωνική νόρμα είναι τόσο δυνατή που πολλές φορές αν η γυναίκα έχει αισθήματα τότε κατά πάσα πιθανότητα θα τα καταπνίξει (ευτυχώς όχι πάντα βέβαια).
Τα μάτια είναι ο καθρέπτης της ψυχής!
Εξαρτάται! Άλλο αυτό που λες και προάγει κάτι ευγενές κι άλλο η συντριπτική πλειοψηφία που απλώς σε προϊδεάζει να ασχοληθείς για να αντλήσει επιβεβαίωση.
 
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
517
Like
513
Πόντοι
86
Κάντε ένα πείραμα. Ανοίξτε λογαριασμό στις εξομολογήσεις στο Facebook. Γράψτε μια ιστορία σας με γκόμενα. Έτσι κι αλλιώς κάτι θα έχετε να πείτε όλοι. Μπορείτε και ανώνυμα. Μόλις γίνει ανάρτηση (δεν γίνεται αμέσως) θα ξεκινήσουν σχολιασμό και μετά απο ώρες θα σας έχουν καταγαμήσει στα δηλητηριασμένα σχόλια. Προσοχή! Ότι κι αν γράψετε θα σας γαμήσουν. Αν μάλιστα γράψετε για πάχος κτλ γκόμενας θα σας λιώσουν στην πρέσα. Καταλαβαίνετε τι κόμπλεξ έχουν λοιπόν. Ακόμα κι αν γράψετε απλά και μόνο ότι χωρίσατε, θα σας βγάλουν παλιοπουστες, φαλοκρατες και συμφεροντολογους. Δέχονται μόνο ΠΡΙΓΚΗΠΕΣ!!! Δοκιμάστε το να κατουρηθειτε στο γέλιο.
Και γιατί να χάνουμε τον χρόνο μας με τέτοια πειράματα; Αυτά είναι πλέον κοινός τόπος, θα πρέπει να είναι κάποιος πολύ άσχετος από την ζωή για να μην τα καταλαβαίνει. Γιατί σε καίει όμως να καταλάβουν σώνει και ντε αυτοί που δεν καταλαβαίνουν τον γυναικοκεντρισμό; Προχώρα εσύ μπροστά στη ζωή σου και άσε τους άλλους να κοιμούνται...
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.033
Πόντοι
2.356
Γράψε ρε που είναι αυτό με τις εξομολογήσεις
Θέλω να τους γράψω…

Εχω παντρευτεί 3 φορές μέχρι τα 43 μου… είναι ΟΚ προς την σύνταξη να κοιτάξω για 4η με πολιτικό γάμο (μιας και μου τελείωσαν οι θρησκευτικοί) ή να την αλλάξω νωρίτερα αν μου γυρνάει λόγια ?
Γράψε εξομολόγησεις Facebook στο γκουγκλ και θα σου βγάλει λινκ. Γίνε μέλος με κάλπικο προφίλ (γιατί αν τσακωθείς θα σε βρίζουν όπου βρουν και θα βάζουν και δικά τους) η μπες με κανονικό και κάνε ανώνυμη δημοσίευση. Κάθε λίγες μέρες ο αγάς του σάιτ εγκρίνει μαζικά κι αρχίζει το γλέντι. Αν μπεις έξυπνα όπως βλέπω με όμορφη διαπεραστική ειρωνεία θα σε μειώσουν ως ακάματη, άκυρο, ανεπρόκοπο , γκομενιαρη,κτλ. Θα σου πουν ότι δεν τις κράτησες γιατί δεν μπόρεσες, θα σου πουν ότι έχεις κάποιο κουσούρι, θα σε πουν ανασφαλη κτλ, αν έχεις φωτό θα σε σκίσουν και παίδαρος να είσαι, αν δεν έχεις θα σε βγάλουν ανασφαλη. Αν απαντάς συχνά στα σχόλια, θα στην πέσουν μαζικά. Μόλις τις απαξιώσεις θα ενωθούν και θα απαντούν η μία στην άλλη μήπως σε τσιτωσουν
η θα σε μπλοκάρουν να μην μπορείς να τους απαντάς κτλ αλλά να βλέπεις τι λένε. Αν το χοντρύνεις πολύ χέζονται. Εξαρτάται πως θα το χειριστείς για να τις κρατάς στην μέγγενη να γελάς. Μόνο μην βρίσεις πολύ άγρια, θέλει τρόπο, πιστεύω έχεις την εξυπνάδα να παιξεις για να μην φας μπαν διότι έτσι θα πρέπει να φτιάξεις άλλο προφίλ και είναι βαρετό. Παίζει να βρεις και καμιά να γίνει φάση. Έχει πολλές όπως και υποτακτικούς που θα σε λιανισουν για να αποσπασουν ένα λαικ από γκόμενες. Αν βρεις και μπεις μεσεντζερ καμία σχεδόν δεν θα σου μιλήσει ηχητικά αμέσως διότι έχουν κι αλλο προφίλ και δεν θέλουν να καρφωθούν η δεν ξέρουν ποιος είσαι και μήπως είσαι πρώην. Πιθανόν να έχουν και πελατακια. Πότε δεν ξέρεις όπως έχει γίνει το φατσιβιβλίο.Γενικως έμπαινε όμως και μεσεντζερ. Παίζουν πολλές που έχουν φάει πολύ γαμήσι και ψάχνουν ρομαντσαδα. Αυτές βρίζουν πολύ αλλά αν τους πεις καμία καλή κουβέντα, έγιναν αλλοιφη. Δες το σαν σκάκι και κυρίως σαν διασκέδαση. Εύχομαι τα καλύτερα. Κανονικά θα έπρεπε να μπαίναμε μαζικά εκεί μέσα να τις τσακιζαμε. Να γράφει ένας κάτι και μετά να τα κάνουμε λαμπογυαλο. :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom