Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.712
Πόντοι
216
Δεν υπάρχει γυναίκα που να μην βλέπει τον άνδρα σαν χορηγό ...
Μην φαντάζεστε καταστάσεις που δεν υπάρχουν πλεον

Και θα συμφωνήσω ότι οι γυναίκες γαμανε την ζωή που τους προσφέρεις έστω και αν είναι πολύ καλύτερη από την ζωη που εκαναν μέχρι τώρα

Πρέπει όλοι να δεχτούμε ότι το μουνι συνεχως θα πληθωριζεται στο μυαλό των γυναικών λόγω του γυναικοκεντρισμου ...

Και από την αλλη για τον ανδρα δεν αξίζει τίποτα όσο περνάει ο χρόνος

Η προσεγγιση είναι απλή ...

δες τον ευατο σου σαν μετοχη που αυξανει αξια ...
μην πουλησεις νωρις ... μην μένεις με καμία ...

Αδερφέ είναι ελάχιστες δεν αντιλέγω αλλά έχω υπάρξει με τέτοιες γυναίκες.

Μόνο 4 αλλά ναι έχω υπάρξει.

Μου θύμησες σκηνικό τώρα σε καφετέρια να μιλάμε δύο γκόμενες και να λέει η μια στην άλλη.

-Αχ τι καλόοοοοος, μου έδωσε την κάρτα του.

Και πετάγομαι εγώ από το δίπλα τραπέζι και να της φωνάζω.

-Αχ τι χορηγοοοοός....

Εντάξει μαλακές αίσχος.

Ποια η διαφορά του να πληρώνεις για να τη γαμησεις με ραντεβού ή να της δίνεις την κάρτα σου και να τραβάει σταθερά το μισθό σου;

Άρα θέτει τον εαυτό της στη θέση της πουτάνας που πληρώνεται για να ανοίξει τα πόδια.

Μην παρεξηγούνται λοιπόν όταν τις λέμε πουτάνες
 

j 1973

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2010
Μηνύματα
167
Like
259
Πόντοι
21
Παιδιά μην τα βλέπετε όλα μαύρα, τώρα από τον Μάιο που έχουν πιάσει οι ζεστες τις έχουν τρελάνει οι κάψες τους και έχουν λυσσάξει για πουτσα! λίγο θάρρος θρασος θέλει και ένα 5 η 6 τουλάχιστον καριόλακι θα σας κάτσει και θα περάσετε ζάχαρη το καλοκαίρι τουλάχιστον μην κολωνεται το πολύ να σας βάλουν διαγωγή κόσμια!:wink:
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.712
Πόντοι
216
Παιδιά μην τα βλέπετε όλα μαύρα, τώρα από τον Μάιο που έχουν πιάσει οι ζεστες τις έχουν τρελάνει οι κάψες τους και έχουν λυσσάξει για πουτσα! λίγο θάρρος θρασος θέλει και ένα 5 η 6 τουλάχιστον καριόλακι θα σας κάτσει και θα περάσετε ζάχαρη το καλοκαίρι τουλάχιστον μην κολωνεται το πολύ να σας βάλουν διαγωγή κόσμια!:wink:
Πριν τον κοβιντ παίζει. Πλέον με τίποτα. Άλλαξαν πάρα πολύ τα πράγματα.
Παίζουν πολύ μέσω εφαρμογών και λιγότερο live.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.126
Κριτικές
63
Like
46.121
Πόντοι
9.297
Αδερφέ είναι ελάχιστες δεν αντιλέγω αλλά έχω υπάρξει με τέτοιες γυναίκες.

Μόνο 4 αλλά ναι έχω υπάρξει.

Μου θύμησες σκηνικό τώρα σε καφετέρια να μιλάμε δύο γκόμενες και να λέει η μια στην άλλη.

-Αχ τι καλόοοοοος, μου έδωσε την κάρτα του.

Και πετάγομαι εγώ από το δίπλα τραπέζι και να της φωνάζω.

-Αχ τι χορηγοοοοός....

Εντάξει μαλακές αίσχος.

Ποια η διαφορά του να πληρώνεις για να τη γαμησεις με ραντεβού ή να της δίνεις την κάρτα σου και να τραβάει σταθερά το μισθό σου;

Άρα θέτει τον εαυτό της στη θέση της πουτάνας που πληρώνεται για να ανοίξει τα πόδια.

Μην παρεξηγούνται λοιπόν όταν τις λέμε πουτάνες
Ας το ξαναπώ...
ΠΑΝΤΑ πληρώνουμε όταν πρόκειται για γυναίκες.
Απλώς κάποιες τις πληρώνουμε με ρευστό και είναι αυτες που τις ενοικιάζουμε για λίγο.
Και είναι και αυτές που αγοράζονται με είδος.
Όλες εχουν την τιμή τους.
Τυχεροί αυτοί που βρίσκουν value for money σε οποιαδήποτε περίπτωση.
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.002
Like
1.020
Πόντοι
96
Παιδιά μην τα βλέπετε όλα μαύρα, τώρα από τον Μάιο που έχουν πιάσει οι ζεστες τις έχουν τρελάνει οι κάψες τους και έχουν λυσσάξει για πουτσα! λίγο θάρρος θρασος θέλει και ένα 5 η 6 τουλάχιστον καριόλακι θα σας κάτσει και θα περάσετε ζάχαρη το καλοκαίρι τουλάχιστον μην κολωνεται το πολύ να σας βάλουν διαγωγή κόσμια!:wink:
Που μένεις Τύπε και τα βλέπεις αυτά? Εδώ σε εμένα μάλλον αδιαφορία βλέπω από τις γκομενες
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.381
Like
3.710
Πόντοι
456
Αδερφέ είναι ελάχιστες δεν αντιλέγω αλλά έχω υπάρξει με τέτοιες γυναίκες.

Μόνο 4 αλλά ναι έχω υπάρξει.

Μου θύμησες σκηνικό τώρα σε καφετέρια να μιλάμε δύο γκόμενες και να λέει η μια στην άλλη.

-Αχ τι καλόοοοοος, μου έδωσε την κάρτα του.

Και πετάγομαι εγώ από το δίπλα τραπέζι και να της φωνάζω.

-Αχ τι χορηγοοοοός....

Εντάξει μαλακές αίσχος.

Ποια η διαφορά του να πληρώνεις για να τη γαμησεις με ραντεβού ή να της δίνεις την κάρτα σου και να τραβάει σταθερά το μισθό σου;

Άρα θέτει τον εαυτό της στη θέση της πουτάνας που πληρώνεται για να ανοίξει τα πόδια.

Μην παρεξηγούνται λοιπόν όταν τις λέμε πουτάνες
και ποια ηταν η αντιδραση τους μετα την ταπα που τους εριξες?
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.712
Πόντοι
216
Ας το ξαναπώ...
ΠΑΝΤΑ πληρώνουμε όταν πρόκειται για γυναίκες.
Απλώς κάποιες τις πληρώνουμε με ρευστό και είναι αυτες που τις ενοικιάζουμε για λίγο.
Και είναι και αυτές που αγοράζονται με είδος.
Όλες εχουν την τιμή τους.
Τυχεροί αυτοί που βρίσκουν value for money σε οποιαδήποτε περίπτωση.
Πολύ σπάνιο φίλε αλλά στα νιάτα μου 18-20 γκόμενες που έβγαινα με κέρναγαν κιόλας.
Γίνεται δεν είναι δυνατόν να ήμουν ο μοναδικός αλλά έχει ταιράστια διαφορά το να πληρώνεις έναν καφέ με το να κάνεις δωράκια και ταξιδάκια, όπου εκεί ξέρεις ξεκάθαρα ότι πηδάει η τσέπη σου.
Διαφωνώ ξεκάθαρα. Ο Σπαλιάρας πληρώνει;
και ποια ηταν η αντιδραση τους μετα την ταπα που τους εριξες?
Τίποτα φίλε απλά έκοψαν την κουβέντα και κοιτάχτηκαν λίγο μεταξύ τους γουρλώνοντας τα μάτια αλλά το έπιασαν μια χαρά και έκοψαν τα χαχα χιχι και τι καλόοος και μαλακίες.
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.381
Like
3.710
Πόντοι
456
Πολύ σπάνιο φίλε αλλά στα νιάτα μου 18-20 γκόμενες που έβγαινα με κέρναγαν κιόλας.
Γίνεται δεν είναι δυνατόν να ήμουν ο μοναδικός αλλά έχει ταιράστια διαφορά το να πληρώνεις έναν καφέ με το να κάνεις δωράκια και ταξιδάκια, όπου εκεί ξέρεις ξεκάθαρα ότι πηδάει η τσέπη σου.

Διαφωνώ ξεκάθαρα. Ο Σπαλιάρας πληρώνει;

Τίποτα φίλε απλά έκοψαν την κουβέντα και κοιτάχτηκαν λίγο μεταξύ τους γουρλώνοντας τα μάτια αλλά το έπιασαν μια χαρά και έκοψαν τα χαχα χιχι και τι καλόοος και μαλακίες.
αντρικα ξηγηθηκες ωραιος.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.126
Κριτικές
63
Like
46.121
Πόντοι
9.297
Πολύ σπάνιο φίλε αλλά στα νιάτα μου 18-20 γκόμενες που έβγαινα με κέρναγαν κιόλας.
Γίνεται δεν είναι δυνατόν να ήμουν ο μοναδικός αλλά έχει ταιράστια διαφορά το να πληρώνεις έναν καφέ με το να κάνεις δωράκια και ταξιδάκια, όπου εκεί ξέρεις ξεκάθαρα ότι πηδάει η τσέπη σου.

Διαφωνώ ξεκάθαρα. Ο Σπαλιάρας πληρώνει;

Τίποτα φίλε απλά έκοψαν την κουβέντα και κοιτάχτηκαν λίγο μεταξύ τους γουρλώνοντας τα μάτια αλλά το έπιασαν μια χαρά και έκοψαν τα χαχα χιχι και τι καλόοος και μαλακίες.
Λεφτά ΥΠΗΡΧΑΝ....Μην περιμένεις τέτοια πράγματα τώρα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.126
Κριτικές
63
Like
46.121
Πόντοι
9.297
Είστε πολύ λάθος και οι δυο είμαι σε λαική γειτονία δίπλα στο κέντρο!
Αν είναι εγώ να ξεπεσω σε γυφτολα'ι'κα πλεμπομπαζακια να μου λείπει...δικές σου όλες.
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
516
Like
988
Πόντοι
86
Παιδιά μην τα βλέπετε όλα μαύρα, τώρα από τον Μάιο που έχουν πιάσει οι ζεστες τις έχουν τρελάνει οι κάψες τους και έχουν λυσσάξει για πουτσα! λίγο θάρρος θρασος θέλει και ένα 5 η 6 τουλάχιστον καριόλακι θα σας κάτσει και θα περάσετε ζάχαρη το καλοκαίρι τουλάχιστον μην κολωνεται το πολύ να σας βάλουν διαγωγή κόσμια!:wink:
αυτες που βλεπεις εξω ετσι ντυμενες ειναι τιποτα κοπελιες του λυκειου και φοιτητριες, και πρεπει καποιος να ειναι το πολυ 23-24 και κανα φοιτητης ή μαθητης σχολειου για να τις μιλησεις, αμα καποιος ειναι απο 25 και πανω και μιλησεις σε αυτες το πιο πιθανον ειναι να σε πανε για σεξουαλικη παρενοχληση
οι ανω των 25 ελληνιδες ειναι οι πιο πολλες πλεον μπαζοχοντρες με ραγαδα και κυτταριτιδα και δεν ντυνονται προκλητικα λογω της σαπιλας τους
 
Τελευταία τροποποίηση:

j 1973

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2010
Μηνύματα
167
Like
259
Πόντοι
21
Αν είναι εγώ να ξεπεσω σε γυφτολα'ι'κα πλεμπομπαζακια να μου λείπει...δικές σου όλες.
Γιατί οι κλασατες δεν έχουν μουνι; και επειδή μπορούν να έχουν χρήματα δεν σημαίνει ότι δεν έχουν επίπεδο trash από ότι θυμάμαι στην Ελλάδα δεν υπάρχουν μεγάλες αριστροκατικες οικογένειες.
 

j 1973

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2010
Μηνύματα
167
Like
259
Πόντοι
21
αυτες που βλεπεις εξω ετσι ντυμενες ειναι τιποτα κοπελιες του λυκειου και φοιτητριες, και πρεπει καποιος να ειναι το πολυ 23-24 και κανα φοιτητης ή μαθητης σχολειου για να τις μιλησεις, αμα καποιος ειναι απο 25 και πανω και μιλησεις σε αυτες το πιο πιθανον ειναι να σε πανε για σεξουαλικη παρενοχληση
οι ανω των 25 ελληνιδες ειναι οι πιο πολλες πλεον μπαζοχοντρες με ραγαδα και κυτταριτιδα και δεν ντυνονται προκλητικα λογω της σαπιλας τους
Δεν είναι μόνο μπάζα οι πάνω από 25 όλες κάποιες προσέχουν τον εαυτό τους, και δεν εννοώ μόνο το ντύσιμο από τις μικρές αλλά πως σε κοιτάνε εάν είσαι λίγο εμφανίσιμος, δεν είπα ότι είναι πανεύκολο αλλά δεν είναι τόσο τραγικά όπως τα παρουσιάζουν μερικοί εδώ μέσα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.126
Κριτικές
63
Like
46.121
Πόντοι
9.297
Δεν είναι μόνο μπάζα οι πάνω από 25 όλες κάποιες προσέχουν τον εαυτό τους, και δεν εννοώ μόνο το ντύσιμο από τις μικρές αλλά πως σε κοιτάνε εάν είσαι λίγο εμφανίσιμος, δεν είπα ότι είναι πανεύκολο αλλά δεν είναι τόσο τραγικά όπως τα παρουσιάζουν μερικοί εδώ μέσα.
Aπλως ειμαστε σε όλα τα λάθος μερη,με γκόμενες με σπορτεξ που μόνο το κινητό τους κοιτάζουν....
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.002
Like
1.020
Πόντοι
96
τι εγινε πολη ησυχια επεσε ουτε σαμπ ουτε τζιμακος ελπιζω ναμην παθανε τιποτα,οχι τιποτα αλλο λεγενε ωραια πραματα για τις χαζοελλεινιδες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν είναι μόνο μπάζα οι πάνω από 25 όλες κάποιες προσέχουν τον εαυτό τους, και δεν εννοώ μόνο το ντύσιμο από τις μικρές αλλά πως σε κοιτάνε εάν είσαι λίγο εμφανίσιμος, δεν είπα ότι είναι πανεύκολο αλλά δεν είναι τόσο τραγικά όπως τα παρουσιάζουν μερικοί εδώ μέσα.
ειναι πολυ τραγικα,οχι απλα τραγικα
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.712
Πόντοι
216
Δεν είναι μόνο μπάζα οι πάνω από 25 όλες κάποιες προσέχουν τον εαυτό τους, και δεν εννοώ μόνο το ντύσιμο από τις μικρές αλλά πως σε κοιτάνε εάν είσαι λίγο εμφανίσιμος, δεν είπα ότι είναι πανεύκολο αλλά δεν είναι τόσο τραγικά όπως τα παρουσιάζουν μερικοί εδώ μέσα.

Αν πιστεύεις ότι δεν είναι όπως τα παρουσιάζουμε απλά πήγαινε σε μια παραλία και μιλά σε 50 γυναίκες και σε ένα bar σε άλλες 50.
Αυτό δηλαδή που παλιότερα αποκαλούσαμε one night stand με επιτυχία 1%.
Αν γαμήσεις και μπορείς να το αποδείξεις δεσμεύομαι εγώ εδώ δημοσίως ότι θα σου δώσω 200€ με PayPal, διαφορετικά ναι είναι όπως τα λέμε και χειρότερα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom