Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
εχω δει πολλες 20 χρονες που δεν εχουν γκομενους στυλ αργυρους, εχουν γκομενους κατι πατσαβουριδες και οτι ναναι, δεν χρειαζεται να γινεις πεφτουλας. τις βλεπω εγω τις μικρες ουτε πολυ μυαλο εχουν ουτε ζητανε και τρελα να εισαι φραγκατος. ενταξει εχουν πυροβολημενο εγκεφαλο, αλλα ενταξει ετσι εγιναν οι πιο πολλες, με το να καθεσαι μονος σου και να αφηνεις τα χρονια, μεχρι να γινεις 30, εκει ειναι που δεν θα βρισκεις τιποτα με την καμια,εκτος αν γινεις καποιος φραγκατος
Είμαι κλασσικό αρσενικό και καθόλου η πλεμπα που πάνε τι δε καταλαβαίνεις? Μια 20 Χρόνη δε θέλει τέτοιους,μεγαλύτερη απιχηση θα έχω στα 30 που και νέος είμαι και οι γυναίκες σε αυτή τη ηλικία θέλουν φυσιολογικούς,οι 20-25 θέλουν φλωρια,δε ταιριάζω με τις Ελληνίδες ρε με ειρωνεύονται επειδή είμαι ντροπαλος γιατί το παίζουν όλες ανώτερες λόγω της γυναικοκρατιας και του φεμινισμού που επικρατεί πλέον δε είναι καθόλου στα καλά τους οι 20-25 δυστιχως.Ασ μη βρω ποτέ τι να κάνουμε μόνο μπουρδέλα ζω σε λάθος εποχή ξεκάθαρα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και ντίβες ήταν ... γιατί το παρθένα αποκλείει το ντίβα ;;;

και μετανάστες είχε !!!!!!!


Χειρότερα από τώρα ήταν .
Συνήθως ναι οι παρθένες είναι πιο μαζεμένες πάντα ισχιε αυτό, μετανάστες δε είχε τότε 1980 και 1990,το 2000 τους έφερε ο καριόλης κακή του ώρα σαμαρας
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.381
Like
3.710
Πόντοι
456
Είμαι κλασσικό αρσενικό και καθόλου η πλεμπα που πάνε τι δε καταλαβαίνεις? Μια 20 Χρόνη δε θέλει τέτοιους,μεγαλύτερη απιχηση θα έχω στα 30 που και νέος είμαι και οι γυναίκες σε αυτή τη ηλικία θέλουν φυσιολογικούς,οι 20-25 θέλουν φλωρια,δε ταιριάζω με τις Ελληνίδες ρε με ειρωνεύονται επειδή είμαι ντροπαλος γιατί το παίζουν όλες ανώτερες λόγω της γυναικοκρατιας και του φεμινισμού που επικρατεί πλέον δε είναι καθόλου στα καλά τους οι 20-25 δυστιχως.Ασ μη βρω ποτέ τι να κάνουμε μόνο μπουρδέλα ζω σε λάθος εποχή ξεκάθαρα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Συνήθως ναι οι παρθένες είναι πιο μαζεμένες πάντα ισχιε αυτό, μετανάστες δε είχε τότε 1980 και 1990,το 2000 τους έφερε ο καριόλης κακή του ώρα σαμαρας
ειχε απλα λιγοτερους, σιγα σιγα ερχονταν αιγυπτιοι αλβανοι ανατολικοευρωπαιοι και πακιστανοι, μετα ειχαμε τους αφρικανους κλπ.
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
ειχε απλα λιγοτερους, σιγα σιγα ερχονταν αιγυπτιοι αλβανοι ανατολικοευρωπαιοι και πακιστανοι, μετα ειχαμε τους αφρικανους κλπ.
Οι Αφρικανοί δε βλάπτουν οι Πακιστανοί και οι Αλβανοί όμως είναι αλήτες στη τηλεόραση να ανοίξεις στις ειδήσεις ολο για Αλβανούς ακούγονται και πάρα πολύ λιγότερα για Πακιστανούς ακούγονται μερικά αλλά όχι σα των Αλβανών.
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.381
Like
3.710
Πόντοι
456
Οι Αφρικανοί δε βλάπτουν οι Πακιστανοί και οι Αλβανοί όμως είναι αλήτες στη τηλεόραση να ανοίξεις στις ειδήσεις ολο για Αλβανούς ακούγονται και πάρα πολύ λιγότερα για Πακιστανούς ακούγονται μερικά αλλά όχι σα των Αλβανών.
panτως για τις γκομενες που σε ενδιαφερει, οι πακιστανοι ειναι ανυπαρκτοι, αλβανοι και αφρικανοι τις αρεσουν απο οτι βλεπω
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
panτως για τις γκομενες που σε ενδιαφερει, οι πακιστανοι ειναι ανυπαρκτοι, αλβανοι και αφρικανοι τις αρεσουν απο οτι βλεπω
Δε με ενοχλούν γι'αυτό οι Πακιστανοί και οι Αλβανοί με ενοχλούν γιατί βλάπτουν τη χώρα μου κάνοντας όλο βιασμους,όπλα,παρανομίες,βία και καταστρέφουν τη χώρα μας έτσι.
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.381
Like
3.710
Πόντοι
456
Δε με ενοχλούν γι'αυτό οι Πακιστανοί και οι Αλβανοί με ενοχλούν γιατί βλάπτουν τη χώρα μου κάνοντας όλο βιασμους,όπλα,παρανομίες,βία και καταστρέφουν τη χώρα μας έτσι.
ναι εδώ και 1-2 δεκαετίες οι αλβανοι και γενικά οι ξενοι εχουν παρει την μαφια μαζι τους
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
ναι εδώ και 1-2 δεκαετίες οι αλβανοι και γενικά οι ξενοι εχουν παρει την μαφια μαζι τους
Το ξέρω εμένα αυτό με ενοχλει τις Ελληνίδες χεσμενες τις έχω ζώα είναι δε θα τις μάθω τώρα αλλά δε θέλω παρανομία και αλητεία από μετανάστες.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.643
Κριτικές
2
Like
19.676
Πόντοι
3.656
Το ξέρω εμένα αυτό με ενοχλει τις Ελληνίδες χεσμενες τις έχω ζώα είναι δε θα τις μάθω τώρα αλλά δε θέλω παρανομία και αλητεία από μετανάστες.
άσε τα πολιτικά και την απαισιοδοξία και κοίταξε να ξεπεράσεις τη ντροπαλότητα σου...
Κάνε καμιά γυμναστικούλα να φτιάξει το σώμα σου,
διέθεσε ένα150άρι να πάρεις ένα μπλουτζίν ,μπλουζάκια ,οπωσδήποτε ένα μαύρο,
αθλητικά παπουτσάκια όχι αυτά με τις χοντρές σόλες και αφού δουλεύεις βάλε γραμμάτια για μηχανή ,όχι παπάκι...να κυκλοφορείς τη γκόμενα..
Μια βόλτα Θησείο να κάνεις κάτι θα ψαρέψεις, ΟΛΕΣ γαμιούνται και ΕΥΚΟΛΑ , ένα πενταράκι εξαράκι θα το βγάλεις,..
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.126
Κριτικές
63
Like
46.121
Πόντοι
9.297
Ναι ρε σεις γκόμενα θα βρήκε δε εξηγείται αλλιώς αυτός ξημεροβραδιαζε στο μπου.Μακαρι να βρήκε γκόμενα και να είναι καλά και ευτυχισμένος ο άνθρωπος.
Μα να μας απορρίψει έτσι....μήπως ...παντρεύτηκε κατευθείαν....έστω με προξενιό!
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.430
Κριτικές
15
Like
20.531
Πόντοι
4.546
Μαλακες τα τίναξε π Γεωργίου ,αγνοείται ο @Sub-Zero ,μας αποχαιρέτισε και ο Φλωρινιωτης...πολλές απώλειες μαζεμένες...δεν αντέχεται αυτό!

Τυπε εντωμεταξυ ο Σαντ στο βασικο του προφιλ, αυτο που τον εκανε διασημο, ειχε αβαταρ τον Γεωργιου. Δε μπορει να ειναι συμπτωση...

1686084660634.png
Ελαφρύ το χώμα.... Τελικά, πρέπει ο Σαντ να ήταν ταυτοσημος με τον μακαρίτη. Μέγας μύστης, που να το ξέρουμε...
Τιτανας Δασκαλος :rockon::rockon::rockon:
Τύπε μου, ο Δασκαλος απογοητευθηκε από τα εγκόσμια και καλογερεψε.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.430
Κριτικές
15
Like
20.531
Πόντοι
4.546
Δασκαλε Ζεις εσυ μας οδηγεις:rockon::rockon::rockon:
Έπρεπε να βάλουμε μερικές καβλουλες να τηλεφωνούν στον Δάσκαλο όλη μέρα, και να του λένε προστυχολογα και πόσο πολύ λειώνει το νινί τους όταν τον σκέφτονται.
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.538
Like
11.719
Πόντοι
3.506
Δεν μιλάω για την life style χαβούζα της Αθήνας...εκεί μέσα ισχύει αυτό που λες.Μιλαω για περιφέρεια εγώ.
Ποιος τη κλανει τη περιφέρεια, τύπε. Το 60% του πληθυσμού της χώρας είναι στην Αθήνα και στα πέριξ. Αυτή είναι η νόρμα για να βγουν συμπεράσματα
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.002
Like
1.020
Πόντοι
96
Ναι είμαι! Αποφεύγω να το λέω σε κοπέλες γιατί τρομάζουν...
εχεις τιποτα κονε με καμια σατανιστρια..ωραια θα ηταν ε να μαζευεσαι σε νεκροταφεια ερημικα βραδακυ να πεφτει μπαλαμουτι σε ταφους,εγω ξερω μια κοπελα,35 αρα τωρα,που ηταν σατανιστρια στα νιατα της,φορουσε ολο μαυρα,γενιακ θλιμμενο βλεμμα,αλλα πιστευω οτι θελει πολυ φιλοσοφια για να εισαι ετσι..μ αρεσουν οι γκομενες με τετοιο στυλ
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.002
Like
1.020
Πόντοι
96
γενικα οι ελλεινιδες τωρα αρχεις ιουνη ειναι ηδη με γκομενο,ειμαστε ιουνιο μηνα,τωρα ειναι αργα να βρεις γκομενα ελλεινιδα,γιατι εχουν επενδυσει οτι θα πανε διακοπες με τον χορηγο,και δεν θα τον χωρισουν,αν δεν ειναι σιγουρες οτι θα βρουν νεο χορηγο για το καλοκαιρι(χορηγο,γιατι πουτσες βρισκουν ευκολα)
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.953
Κριτικές
5
Like
8.112
Πόντοι
2.306
ερασμίτισσες
αριστερίστριες -κινηματικές
αριστερίστριες -κουλτουριάρες
και τελος η κατηγορια της φασαίας γκόμενας που ζει μονο για τα πάρτυ του ΑΠΘ,αλλα εκει δεν καταδεχομαι να παω:2funny:

δεν γουσταρω να μυριζω χασισια και απλυσιά ,με κατι τετοιες πιο ευχάριστα θα πηγαινα σε κανενα καμπινγκ,επειδη εκει τουλαχιστον εχεις την θαλασσα στα ποδια σου :coffee:
..... οριακά για 2 μερες ομως,οχι παραπανω!
βεβαια, τα τελευταια χρονια τα live και οι DJs που εχουν παιξει στο ΑΠΘ δεν επαιξαν ουτε σε.. ιστορικους πολυχώρους της πολης!
........σημειο των καιρων.....:coffee:

oι ερασμιτισσες παντως βγαινουν σε πολυ συγκεκριμενα μπαρακια του Κεντρου,τα οποια αν σταμπαρει καποιος,θα παιζει καλη μπαλιτσα.
....και ασφαλως μακραν πιο..οικονομικη:dancing::dancing:
Προφανώς, αυτές οι τελευταίες, είναι αλλοδαπές, σωστά;
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.953
Κριτικές
5
Like
8.112
Πόντοι
2.306
εχεις τιποτα κονε με καμια σατανιστρια..ωραια θα ηταν ε να μαζευεσαι σε νεκροταφεια ερημικα βραδακυ να πεφτει μπαλαμουτι σε ταφους,εγω ξερω μια κοπελα,35 αρα τωρα,που ηταν σατανιστρια στα νιατα της,φορουσε ολο μαυρα,γενιακ θλιμμενο βλεμμα,αλλα πιστευω οτι θελει πολυ φιλοσοφια για να εισαι ετσι..μ αρεσουν οι γκομενες με τετοιο στυλ
Γένια και θλιμμένο βλέμμα;;;;
 

Homeworker

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2023
Μηνύματα
178
Like
989
Πόντοι
81
Το βρήκαμε αυτό φτάιει Τύπε, ότι οι όμορφες δεν έχουν γκομενους και δεν τρώνε πεσίματα, πουλιά στον αέρα πιανεις
Εσυ λεβέντη μου, αν απ όλο το σεντόνι που Βάλα, κατάλαβες αυτό, τότε κοιμάσαι όρθιος και πληρώνεις ξενοδοχείο.
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.249
Like
1.599
Πόντοι
216
μεγαλύτερη απιχηση θα έχω στα 30 που και νέος είμαι και οι γυναίκες σε αυτή τη ηλικία θέλουν φυσιολογικούς
Έτσι έλεγα κι εγώ στα 20, ότι θα έχω απήχηση στα 30 μου. Όταν πήγα 30 και δεν γινόταν τίποτα, είπα δεν πειράζει θα έχω στα 40 μου. Τώρα που πλησιάζω τα 40 και δεν βλέπω να γίνεται κάτι, το πήρα απόφαση - έρωτας μόνον επί πληρωμή!
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.712
Πόντοι
216
Είμαι κλασσικό αρσενικό και καθόλου η πλεμπα που πάνε τι δε καταλαβαίνεις? Μια 20 Χρόνη δε θέλει τέτοιους,μεγαλύτερη απιχηση θα έχω στα 30 που και νέος είμαι και οι γυναίκες σε αυτή τη ηλικία θέλουν φυσιολογικούς,οι 20-25 θέλουν φλωρια,δε ταιριάζω με τις Ελληνίδες ρε με ειρωνεύονται επειδή είμαι ντροπαλος γιατί το παίζουν όλες ανώτερες λόγω της γυναικοκρατιας και του φεμινισμού που επικρατεί πλέον δε είναι καθόλου στα καλά τους οι 20-25 δυστιχως.Ασ μη βρω ποτέ τι να κάνουμε μόνο μπουρδέλα ζω σε λάθος εποχή ξεκάθαρα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πολύ καλά τα λες όμως υπάρχει ένα τεράστιο αλλά.
Γιατί καταντήσαμε έτσι; Μήπως επειδή οι άντρες ανέχονται την κατάσταση;
Η γυναικοκεντρική κοινωνία έχει ευνουχίσει τα σύγχρονα αρσενικά.
Δεν τολμάς να κάνεις ένα πέσιμο.
Σας ρωτάω όσους διαβάζετε εδώ. Πόσοι νέοι έχουν σήμερα τρίχες; Τι τεστοστερόνη έχουν οι νέοι μας;
Αντιλαμβάνεστε ότι πλέον οι άντρες είναι γυναίκες με πούτσα;
Τα καμάκια της δεκαετίας του '80 '90 με τα σημερινά δεδομένα θα ήταν φυλακή.
Όσοι είστε νέοι εδώ μέσα πόσα καμάκια έχετε κάνει;
Πόσες φορές βγήκατε με φίλους ή μόνοι να μιλήσετε σε γυναίκες;
Πόσοι εδώ μέσα γεμίζετε με μηνύματα απελπισίας τα profile της μέσης ελλεηνιδας;
Εμένα μάγκες μου εσείς μου φταίτε όχι οι ελλεηνιδες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom