Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.299
Like
2.949
Πόντοι
456
ΑΝΤ1 εκπομπη Παπαδακη
Αλεξανδρα Χατζηγεωργιου, δημοσιογραφος απο Θεσσαλονικη
<Στη Θεσαλλονικη υπαρχουν 125 χιλιαδες γυναικες περισσοτερες απο τους αντρες.
Το βραδυ στα Καφε της πολης βλεπω ολο γυναικες μαζι να βγαινουν, χωρις να συνοδευονται απο αντρα.>

Τα εχει πει κι ο Δασκαλος ο Σαντ Μαν.

χμμμ μαλλον της ελειψε η ανεμελη, παρανομη πουτσα....και κρινει εξω απο τον χορό,ως παντρεμένη....:coffee:
τα ζαβα που πανε στα γραφικα καφε-μπαρ του Κεντρου κατω απο την Τσιμισκη δεν ψαχνονται για φλερτ,αλλα για να ανεβασουν stories στο ινσταγκραμ:tooth: αυτες ειναι η μειοψηφια της μειοψηφιας και ασφαλες exit-poll δεν μπορει να συναχθει.
οποιος γυπας σεβεται τον εαυτο του,απλα δεν ασχολειται μαζι τους.

η αληθεια ειναι οτι οι γυναικες της ηλικιας της δημοσιογραφου ψαχνονται περισσοτερο απο τις μικρες.
μαζι με τις τουριστριες , τις εναλλακτικες φοιτητριουλες και τις εργαζομενες που δεν βγαινουν για "καφε" καθημερινες,ειναι τα πιο "ευάλωτα" target groups:rockon:
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.381
Like
3.710
Πόντοι
456
Πολύ σωστά αναφέρεστε στο λάιφ στάιλ στα τελευταία ποστ. Αυτό καθόρισε τη στάση ζωής των Ελληνίδων (και πολλών Ελλήνων) τα τελευταία 35 χρόνια. Και η κύρια επιταγή του λάιφ στάιλ ήταν : "να περνάμε καλά και να μην υπολογίζουμε τίποτα".
μονο που αυτες περνανε μια χαρα και πολυ καλα. εμεις ειμαστε που εχουμε πεταξει ολα μας τα χρονια τραβωντας ανελεητα μαλακια για παρτη τους, χωρις να τις πηδαμε
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.299
Like
2.949
Πόντοι
456
"Εναλλακτικές φοιτητριούλες";

ερασμίτισσες
αριστερίστριες -κινηματικές
αριστερίστριες -κουλτουριάρες
και τελος η κατηγορια της φασαίας γκόμενας που ζει μονο για τα πάρτυ του ΑΠΘ,αλλα εκει δεν καταδεχομαι να παω:2funny:

δεν γουσταρω να μυριζω χασισια και απλυσιά ,με κατι τετοιες πιο ευχάριστα θα πηγαινα σε κανενα καμπινγκ,επειδη εκει τουλαχιστον εχεις την θαλασσα στα ποδια σου :coffee:
..... οριακά για 2 μερες ομως,οχι παραπανω!
βεβαια, τα τελευταια χρονια τα live και οι DJs που εχουν παιξει στο ΑΠΘ δεν επαιξαν ουτε σε.. ιστορικους πολυχώρους της πολης!
........σημειο των καιρων.....:coffee:

oι ερασμιτισσες παντως βγαινουν σε πολυ συγκεκριμενα μπαρακια του Κεντρου,τα οποια αν σταμπαρει καποιος,θα παιζει καλη μπαλιτσα.
....και ασφαλως μακραν πιο..οικονομικη:dancing::dancing:
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.299
Like
2.949
Πόντοι
456
Μαλακες τα τίναξε π Γεωργίου ,αγνοείται ο @Sub-Zero ,μας αποχαιρέτισε και ο Φλωρινιωτης...πολλές απώλειες μαζεμένες...δεν αντέχεται αυτό!


εγω παλι πιστευω πως ο @Sub-Zero βρηκε τον ερωτα της ζωης του:erection:

το κλασιμο που θα φαμε δεν θα εχει...προηγουμενο!!!:rockon::rockon::rockon:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.038
Like
18.427
Πόντοι
3.656
ερασμίτισσες
αριστερίστριες -κινηματικές
αριστερίστριες -κουλτουριάρες
και τελος η κατηγορια της φασαίας γκόμενας που ζει μονο για τα πάρτυ του ΑΠΘ,αλλα εκει δεν καταδεχομαι να παω:2funny:

δεν γουσταρω να μυριζω χασισια και απλυσιά ,με κατι τετοιες πιο ευχάριστα θα πηγαινα σε κανενα καμπινγκ,επειδη εκει τουλαχιστον εχεις την θαλασσα στα ποδια σου :coffee:
..... οριακά για 2 μερες ομως,οχι παραπανω!
βεβαια, τα τελευταια χρονια τα live και οι DJs που εχουν παιξει στο ΑΠΘ δεν επαιξαν ουτε σε.. ιστορικους πολυχώρους της πολης!
........σημειο των καιρων.....:coffee:

oι ερασμιτισσες παντως βγαινουν σε πολυ συγκεκριμενα μπαρακια του Κεντρου,τα οποια αν σταμπαρει καποιος,θα παιζει καλη μπαλιτσα.
....και ασφαλως μακραν πιο..οικονομικη:dancing::dancing:


Τύπε .... αν θες δολοφονικό συνδιασμό .... ταγάρια .... ξένες αντίστοιχες με καλύτερο dna όμως .... συν λεφτούδες προνομιούχων προαστείων ....
και ξένες μιλφογκιλφ .... μόνο αθήνα !

μοναστηράκι , ψυρρή , πλάκα θησείο !
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
Τον πούλο άμα είναι φεμινίστριες και δεν κάνουν δουλειές του σπιτιού. Δεν είπα αμέ να είναι δούλες αλλά να έχουν την έννοια του τι θα φάει αύριο η οικογένεια και να ασχολούνται με το σπίτι και βέβαια με τη βοήθεια του άντρα αφού πλέον έχουν αλλάξει οι εποχές και οι περισσότερες δουλεύουν. Όχι όμως σαν ενός φίλου που ξέρω που παίρνουν τηλέφωνο απτη δουλειά 12 η ώρα και λένε στον άντρα τους δε μαγειρεύεις τίποτα τι θα φάνε τα παιδιά και παράλληλα αφιερώνουν το χρόνο τους κάνοντας διαδικτυακές συνεδρίες στο you tube επί πληρωμή πώς να γίνεις influencer και life coacher. Οι γυναίκες αυτές ζουν εκτός πραγματικότητας και απλά παντρεύονται και κάνουν παιδιά για να δουν πως είναι και για να πάρουν τη χαρά του να γίνεις μάνα (χωρίς όμως τις δυσκολίες που αυτό εμπεριέχει) και αφήνουν τα παιδιά στον άντρα και στη μάνα τους στην ουσία να τα μεγαλώσουν. Γι'αυτό προσέξτε όσοι είστε ανύπαντροι μια γυναίκα πριν την παντρευτείτε να επιβεβαιώσετε ότι είναι για σπίτι, το έχει, όπως και για να αναθρέψει παιδιά. Μην την πατήσετε όπως την πατάνε πολλοί που δε βλέπουν τα σημάδια, όσο κραυγαλέα και να είναι, είτε επειδή είναι φουλ ερωτευμένοι είτε επειδή τους κάνει απίστευτο γαμησι. Αυτά έρχονται σε δεύτερη μοίρα όταν καλείσαι στα πλαίσια της οικογένειας να παλεύεις κάθε μέρα και να προσπαθείς και να συμμετεχεις
Εγώ πρώτου όχι μόνο παντρευτώ μια αλλά κάνω και μια σχέση αν πριν από μένα έχει παει είτε έστω για ξεπετα είτε έστω για σχέση με τύπους στο στιλ σα του Αργυρου ή του τρανου και να ξέρει να μαγειρεύει θα της πω άντε στα τσακιδια μακριά από γκόμενες που πάνε με τέτοιους φλώρους.Θελω σε όλη της τη ζωή να πηγαίνει είτε για ξεπετα η σχέση με ανθρώπους του στιλ μου αν όχι απλά Τσαο και στα τσακιδια.
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
εγω παλι πιστευω πως ο @Sub-Zero βρηκε τον ερωτα της ζωης του:erection:

το κλασιμο που θα φαμε δεν θα εχει...προηγουμενο!!!:rockon::rockon::rockon:
Ναι ρε σεις γκόμενα θα βρήκε δε εξηγείται αλλιώς αυτός ξημεροβραδιαζε στο μπου.Μακαρι να βρήκε γκόμενα και να είναι καλά και ευτυχισμένος ο άνθρωπος.
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.793
Like
751
Πόντοι
96
ΑΝΤ1 εκπομπη Παπαδακη
Αλεξανδρα Χατζηγεωργιου, δημοσιογραφος απο Θεσσαλονικη
<Στη Θεσαλλονικη υπαρχουν 125 χιλιαδες γυναικες περισσοτερες απο τους αντρες.
Το βραδυ στα Καφε της πολης βλεπω ολο γυναικες μαζι να βγαινουν, χωρις να συνοδευονται απο αντρα.>

Τα εχει πει κι ο Δασκαλος ο Σαντ Μαν.
Τιτανας Δασκαλος :rockon::rockon::rockon:
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
Ένα αρχίδι τσίμπαγες στο δρόμο .
Τότε καταρχήν είχε πολλές παρθένες στα 18-20-22.
Γιατί τώρα δε τσιμπάς ένα αρχιδι αν μιλησεις στο δρόμο?Ότι και να μου πεις τη καλύτερη εποχή ήσουν νέος ούτε μετανάστες ειχατε τότε ούτε τίποτα,τώρα έχουμε γεμίσει αλβανους και Πακιστανούς που σκοτώνουν,κάνουν παρανομίες,βλάπτουν τη χώρα μας και δε ξέρω εγώ τι άλλο.Επισης οι γκόμενες τότε ήταν καλές και όχι οι διάολοι που είναι τώρα που είναι φεμινίστριες,μαλακισμένες,ειρωνικές,επίσης έχουμε γεμισει γκέι και λεσβίες τότε ακόμα και να υπήρχαν πουστηδες δε εκδηλωνοτουσαν όχι η κατάντια τώρα που φασωνονται έξω και νομίζουν ότι είναι και φυσιολογικοί.επισης και οι μη λεσβίες πάνε όλο με φλωρουμπες σα το τρανό και τον Αργυρό τότε δε υπήρχαν τέτοιες φλωρουμπες υπήρχαν μόνο άντρες και οι γυναίκες πήγαιναν με άντρες κανονικούς όχι φλώρους.
 
  • Like
Αντιδράσεις: j 1973

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.038
Like
18.427
Πόντοι
3.656
Γιατί τώρα δε τσιμπάς ένα αρχιδι αν μιλησεις στο δρόμο?Ότι και να μου πεις τη καλύτερη εποχή ήσουν νέος ούτε μετανάστες ειχατε τότε ούτε τίποτα,τώρα έχουμε γεμίσει αλβανους και Πακιστανούς που σκοτώνουν,κάνουν παρανομίες,βλάπτουν τη χώρα μας και δε ξέρω εγώ τι άλλο.Επισης οι γκόμενες τότε ήταν καλές και όχι οι διάολοι που είναι τώρα που είναι φεμινίστριες,μαλακισμένες,ειρωνικές,επίσης έχουμε γεμισει γκέι και λεσβίες τότε ακόμα και να υπήρχαν πουστηδες δε εκδηλωνοτουσαν όχι η κατάντια τώρα που φασωνονται έξω και νομίζουν ότι είναι και φυσιολογικοί.επισης και οι μη λεσβίες πάνε όλο με φλωρουμπες σα το τρανό και τον Αργυρό τότε δε υπήρχαν τέτοιες φλωρουμπες υπήρχαν μόνο άντρες και οι γυναίκες πήγαιναν με άντρες κανονικούς όχι φλώρους.


Τότε γούσταραν .... πορτιέρηδες και μπαρμαν και ξαπλωστράδες ...............


και η νύχτα κόστιζε πολλά.

Δεν παραπονιέμαι . Και τότε γάμαγα νέος και τώρα γαμάω μεσήλικας.

Δεν δέχομαι την κλαψούρα και το μηδενισμό .

Αν δεν γαμάς, βλέπεις τι κάνουν όσοι γαμάνε και τι μπορείς να μιμηθείς.
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
Τότε γούσταραν .... πορτιέρηδες και μπαρμαν και ξαπλωστράδες ...............


και η νύχτα κόστιζε πολλά.

Δεν παραπονιέμαι . Και τότε γάμαγα νέος και τώρα γαμάω μεσήλικας.

Δεν δέχομαι την κλαψούρα και το μηδενισμό .

Αν δεν γαμάς, βλέπεις τι κάνουν όσοι γαμάνε και τι μπορείς να μιμηθείς.
Σιγά μη μιμηθω φλωρουμπες όπως αργυρος και τρανος για να γαμησω,καλύτερα μπουρδέλα μόνο,εγώ είμαι άντρας αρσενικός και όχι φλωρουμπα σα και εκείνους.Να μιμιθω δλδ φλωρους για να γαμησω ξενερωτες ανοργασμικες ντίβες?ούτε για αστείο μαν Καντο εσύ αν θες.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.038
Like
18.427
Πόντοι
3.656
Σιγά μη μιμηθω φλωρουμπες όπως αργυρος και τρανος για να γαμησω,καλύτερα μπουρδέλα μόνο,εγώ είμαι άντρας αρσενικός και όχι φλωρουμπα σα και εκείνους.Να μιμιθω δλδ φλωρους για να γαμησω ξενερωτες ανοργασμικες ντίβες?ούτε για αστείο μαν Καντο εσύ αν θες.


Οπότε γουστάρεις εκεί που είσαι ; Μείνε εκεί .

Κανένας δεν χαλιέται .
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
Οπότε γουστάρεις εκεί που είσαι ; Μείνε εκεί .

Κανένας δεν χαλιέται .
Ακριβώς αλλά όχι να λες ότι τώρα είναι καλύτερα τα πράγματα από τότε γιατί μου σηκώνεται η τρίχα χρυσες εποχές ζούσατε τότε.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.038
Like
18.427
Πόντοι
3.656
Ακριβώς αλλά όχι να λες ότι τώρα είναι καλύτερα τα πράγματα από τότε γιατί μου σηκώνεται η τρίχα χρυσες εποχές ζούσατε τότε.


Καλά. Εσύ που ήσουν αγέννητος τα ξέρεις καλύτερα ..........
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
Καλά. Εσύ που ήσουν αγέννητος τα ξέρεις καλύτερα ..........
Δε τα ξέρω καλύτερα αλλα και μόνος σου το είπες ήταν παρθένες και όχι ντίβες τότε και φεμινίστριες όπως τώρα,μόνο και μόνο που δε ειχατε μετανάστες τοτε,μόνο και μόνο που τότε δε υπήρχαν φλωρουμπες σα το αργυρό και το καγκουροτρανο και οι γκόμενες τότε πήγαιναν με φυσιολογικούς μου αρκεί αυτό.Και όχι δε θέλαν τότε τους μπάρμαν και τους πορτιερηδες αφού οι περισσότερες ήταν παρθένες αποκλείεται να θέλαν τέτοιους.
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
516
Like
988
Πόντοι
86
Δε τα ξέρω καλύτερα αλλα και μόνος σου το είπες ήταν παρθένες και όχι ντίβες τότε και φεμινίστριες όπως τώρα,μόνο και μόνο που δε ειχατε μετανάστες τοτε,μόνο και μόνο που τότε δε υπήρχαν φλωρουμπες σα το αργυρό και το καγκουροτρανο και οι γκόμενες τότε πήγαιναν με φυσιολογικούς μου αρκεί αυτό.Και όχι δε θέλαν τότε τους μπάρμαν και τους πορτιερηδες αφού οι περισσότερες ήταν παρθένες αποκλείεται να θέλαν τέτοιους.
σε βλεπω εδω και ασχολεισαι και γραφεις σχεδον ολη μερα, πηγαινε εξω τωρα που ειναι καλοκαιρακι, νεο παιδι εισαι , βλεπω πολλες νεαρες να βολταρουν τωρα που ειναι καλοκαιρι,ενταξει μπορεις να γνωρισεις και καμια 20 χρονη αφου εισαι 24. αμα ησουν καποιος τριανταρης και πανω θα ηταν πιο δυσκολα τα πραγματα, μια 20 χρονη αμα σε γνωριζει και της κανεις παραπανω κεφι και γκομενο να εχει τον παρατησε αμεσως, μια τριανταρα ολο και καποια σοβαρη γνωριμια θα εχει ή παντρεμενη θα ειναι
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
σε βλεπω εδω και ασχολεισαι και γραφεις σχεδον ολη μερα, πηγαινε εξω τωρα που ειναι καλοκαιρακι, νεο παιδι εισαι , βλεπω πολλες νεαρες να βολταρουν τωρα που ειναι καλοκαιρι,ενταξει μπορεις να γνωρισεις και καμια 20 χρονη αφου εισαι 24. αμα ησουν καποιος τριανταρης και πανω θα ηταν πιο δυσκολα τα πραγματα, μια 20 χρονη αμα σε γνωριζει και της κανεις παραπανω κεφι και γκομενο να εχει τον παρατησε αμεσως, μια τριανταρα ολο και καποια σοβαρη γνωριμια θα εχει ή παντρεμενη θα ειναι
Μπα δε προσεγγίζω θα φάω χιλοπιτα έτσι και αλλιώς,δε είμαι στα γούστα των Ελληνίδων τι να κάνουμε οι νεαρές τώρα στη ηλικία μου θέλουν στιλ αργύρου ή φλωροτρανου εγώ τέτοιος δε είμαι και ούτε θα γίνω και πότε,ζω σε λάθος εποχή γαμησετα.Δε έχω ελπίδα δυστιχως αυτές στη ηλικία μου είναι γτπ
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
516
Like
988
Πόντοι
86
Μπα δε προσεγγίζω θα φάω χιλοπιτα έτσι και αλλιώς,δε είμαι στα γούστα των Ελληνίδων τι να κάνουμε οι νεαρές τώρα στη ηλικία μου θέλουν στιλ αργύρου ή φλωροτρανου εγώ τέτοιος δε είμαι και ούτε θα γίνω και πότε,ζω σε λάθος εποχή γαμησετα.
εχω δει πολλες 20 χρονες που δεν εχουν γκομενους στυλ αργυρους, εχουν γκομενους κατι πατσαβουριδες και οτι ναναι, δεν χρειαζεται να γινεις πεφτουλας. τις βλεπω εγω τις μικρες ουτε πολυ μυαλο εχουν ουτε ζητανε και τρελα να εισαι φραγκατος. ενταξει εχουν πυροβολημενο εγκεφαλο, αλλα ενταξει ετσι εγιναν οι πιο πολλες, με το να καθεσαι μονος σου και να αφηνεις τα χρονια, μεχρι να γινεις 30, εκει ειναι που δεν θα βρισκεις τιποτα με την καμια,εκτος αν γινεις καποιος φραγκατος
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.038
Like
18.427
Πόντοι
3.656
Δε τα ξέρω καλύτερα αλλα και μόνος σου το είπες ήταν παρθένες και όχι ντίβες τότε και φεμινίστριες όπως τώρα,μόνο και μόνο που δε ειχατε μετανάστες τοτε
Και ντίβες ήταν ... γιατί το παρθένα αποκλείει το ντίβα ;;;

και μετανάστες είχε !!!!!!!


Χειρότερα από τώρα ήταν .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom