Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.126
Κριτικές
63
Like
46.121
Πόντοι
9.297
Συγνώμη τύπε μου, αλλά δεν άντεξα...
Λυπάμαι αλλά νομίζω ότι ήταν πολύ αισιόδοξες οι προηγούμενες τοποθετήσεις ...μακάρι να έβγαλε καμμία οχταδα με μπόνους στο ΚΙΝΟ να πήγε σε κάνα νησί να βγάλει γούστα το παιδί....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.126
Κριτικές
63
Like
46.121
Πόντοι
9.297
Πέταξε τα ράσα, άφησε μούσια, χτύπησε τατουάζ και έγινε μπάρμαν... ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΚΥΚΛΟΣ για γνωριμία μουνιών, δεν προλαβαίνει να κατουρήσει!
Μακάρι...αλλά εγώ ανησυχώ.
@Sub-Zero ...φανερώσου ρεεεεεεεεε!!!
(φωνάζω όπως στο στοιχηματικο νημα!)
 

Julyman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2023
Μηνύματα
128
Κριτικές
3
Like
443
Πόντοι
301
Οι γυναίκες σήμερα τα έχουν μπερδεμένα στο κεφάλι τους. Νομίζουν ότι επειδη μπορούν να βρουν όποιον άντρα θέλουν για να τις γαμησει, μπορούν να βρουν με την ίδια ευκολία άντρα να τις παντρευτεί. Οι άντρες κιουριες μου ναι, θα κάνουν τα πάντα για να γαμησουν, αλλά δεν είναι μαλακες. Δε θα πάνε να παντρευτούν ακατάλληλες ψωλες που ξέρουν μόνο να γαμηθουν και δεν ξέρουν να βράσουν ένα αυγό η να κρατήσουν καθαρό ένα σπίτι καί κάθε δεύτερη μέρα σου λένε τι θα παραγγείλουμε. Αυτές τις τελευταίες τους δίνουνε μια κλωτσιά και έξω απτην πόρτα. Τις προάλλες για να το θέσουμε σε πραγματική βάση ο κρεοπώλης μου, μια χαρά νέο παιδί 30αρης μου είπε είναι με γκόμενα στο σπίτι πρώτη μέρα. Του λέει Γιάννη (τυχαιο το όνομα) πεινάω τι θα φάμε. Ορίστε κούκλα μου της λέει και της ανοίγει το ψυγείο με 14 διαφορετικά ήδη κρέατος μέσα. Απάντηση: Ε μωρέ τώρα που να μαγειρεύουμε δεν παίρνουμε κάνα σουβλάκι απέξω; Οκ να πάρουμε της λέει και την άλλη μέρα τον έψαχνε στο τηλέφωνο. Καλά τα λαϊκ στο ινστα, το να δείξουμε τι κωλαρα έχουμε και τα γούστα, όταν η δουλειά φτάνει στην πραγματική ζωή όμως τότε φαίνεται για ποιο λόγο πλέον τις περισσότερες γυναίκες δεν μπορείς να τις πάρεις στα σοβαρά.
Ακριβώς. Τόσες εκεί έξω δεν ξέρουν ούτε τα βασικά να κάνουν για να κρατήσουν ένα σπίτι και το παίζουν και κάποιες. Αν τους πεις και τίποτα θα σου απαντήσουν με περήφανα ότι είναι φεμινίστριες και δεν κάνουν δουλειές του σπιτιού.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.126
Κριτικές
63
Like
46.121
Πόντοι
9.297
Ακριβώς. Τόσες εκεί έξω δεν ξέρουν ούτε τα βασικά να κάνουν για να κρατήσουν ένα σπίτι και το παίζουν και κάποιες. Αν τους πεις και τίποτα θα σου απαντήσουν με περήφανα ότι είναι φεμινίστριες και δεν κάνουν δουλειές του σπιτιού.
Για αυτό αν θέλετε γυναίκες για γάμο ΜΑΚΡΥΑ από καριεριστριες και μεγαλοαστες.
 

Julyman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2023
Μηνύματα
128
Κριτικές
3
Like
443
Πόντοι
301
Για αυτό αν θέλετε γυναίκες για γάμο ΜΑΚΡΥΑ από καριεριστριες και μεγαλοαστες.
Το εξοργιστικό είναι ότι και γυναίκες που δεν θα τις έλεγες καριερίστριες ή μεγαλοαστές δεν έχουν καμία διάθεση να υιοθετήσουν μια πιο παραδοσιακή συμπεριφορά. Άντε λες αν η άλλη έχει φιλοδοξίες ή μεγάλη περιουσία πάει στο διάολο ας πάρει οικιακή βοηθό ή ας τα κάνει και ο άντρας κάποια πράγματα στο σπίτι. Αλλά πλεόν και οι άεργες ή χαμηλόμισθες στο παίζουν δήθεν φεμισνίστριες και το μόνο που τις νοιάζει είναι η καλοπέραση που εννοείται θα πρέπει να τους την προσφέρει ο επίδοξος γκόμενός τους.
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
Σε λιγο μονο με προικα θα τις παιρνουν ΚΑΙ ΑΝ

Βασικα τι να την κανει ο προκομμενος μια γυναικα αχρηστη που μονο να βαφεται, να ζηταει και να γκρινιαζει ξερει;

Εδω επαιρναν προικα οι παλιοι για να παντρευτουνε γυναικες αξιες, νοικοκυρες και προκομμενες, σημερα κανονικα θα επρεπε να διδονται τριπλασιες προικες σε σχεση με παλιοτερα, λογω...ελλειψης προσοντων. Για να μην πω δεκαπλασιες...
Δε είναι μόνο ότι βάφονται ή ζητάνε και γκρινιάζουν είναι και ότι πάνε με φλώρους πλέον καγκουρες και κλαρινογαμπρους,παλιά ζηταγαν προίκα για γυναίκες σοβαρές,κλασικές ούτε βαψιματα ούτε μαλακίες και θέλαν μόνο τους άντρες όχι τους φλώρους.Αν τότε ζηταγαν λίγη προίκα που οι γυναίκες ήταν σωστές σε όλα τους τώρα πρέπει να ζητάνε άπειρη προίκα για να τις πάρουν οι φυσιολογικοί τόσο σκατα που έχουν γίνει οι γκομενες.Που εγώ που είμαι φυσιολογικός να με παρακαλαγε μια τέτοια μαλακισμενη που όλο βάφεται,ζηταει,πάει με φλωρουμπες και γκρινιάζει και να μου έδινε και προικα δε θα τη έπαιρνα γιατί δε θέλω να βάλω το πέος μου στη ίδια τρύπα που το βαζαν καγκουρες και κλαρινογαμπροι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.002
Like
1.020
Πόντοι
96
Αυτό με τα μούσια και τα τατουάζ που έλεγε ο σαμπ είναι αλήθεια και εγώ σήμερα είδα 2 με γκόμενες, και οι 2 με μούσια και τα του ητανε,τώρα σίγουρα θα παίζανε και φράγκαπαμπα από πισω, αφού ο ένας είχε αμαξάκι καινούριο μερσεντες μικρό, άρα για να έχει 30χιλαιρικα για αμάξι έχει σίγουρα τα δεκαπλάσια στη τραπεζα
 

Aristippos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
381
Like
420
Πόντοι
21
Αυτό με τα μούσια και τα τατουάζ που έλεγε ο σαμπ είναι αλήθεια και εγώ σήμερα είδα 2 με γκόμενες, και οι 2 με μούσια και τα του ητανε,τώρα σίγουρα θα παίζανε και φράγκαπαμπα από πισω, αφού ο ένας είχε αμαξάκι καινούριο μερσεντες μικρό, άρα για να έχει 30χιλαιρικα για αμάξι έχει σίγουρα τα δεκαπλάσια στη τραπεζα
Μπορείς να γίνεις λίγο πιο σαφής; Οι γκόμενες είχαν τα μούσια ; Κι ο φραγκαπαμπα είναι ο Νιγηριανός Σέντερ μπακ που κοιτάζει ο Γιοβάνοβιτς;
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
Αυτό με τα μούσια και τα τατουάζ που έλεγε ο σαμπ είναι αλήθεια και εγώ σήμερα είδα 2 με γκόμενες, και οι 2 με μούσια και τα του ητανε,τώρα σίγουρα θα παίζανε και φράγκαπαμπα από πισω, αφού ο ένας είχε αμαξάκι καινούριο μερσεντες μικρό, άρα για να έχει 30χιλαιρικα για αμάξι έχει σίγουρα τα δεκαπλάσια στη τραπεζα
Οι Ελληνίδες θέλουν να κάθονται και να τους τα ακουμπάει άλλος έχουν αυτή τη νοοτροπία άμα βρουν φραγκατο πάνε όπως και να είναι αυτός ακόμα και ξενερωτος με μούσια και τατουάζ ξέρω όλοι αυτοί είναι κακασχημοι και απαίσιοι αλλά πάνε οι Ελληνίδες άμα έχουν κάποια λεφτά.
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
Οι γυναίκες σήμερα τα έχουν μπερδεμένα στο κεφάλι τους. Νομίζουν ότι επειδη μπορούν να βρουν όποιον άντρα θέλουν για να τις γαμησει, μπορούν να βρουν με την ίδια ευκολία άντρα να τις παντρευτεί. Οι άντρες κιουριες μου ναι, θα κάνουν τα πάντα για να γαμησουν, αλλά δεν είναι μαλακες. Δε θα πάνε να παντρευτούν ακατάλληλες ψωλες που ξέρουν μόνο να γαμηθουν και δεν ξέρουν να βράσουν ένα αυγό η να κρατήσουν καθαρό ένα σπίτι καί κάθε δεύτερη μέρα σου λένε τι θα παραγγείλουμε. Αυτές τις τελευταίες τους δίνουνε μια κλωτσιά και έξω απτην πόρτα. Τις προάλλες για να το θέσουμε σε πραγματική βάση ο κρεοπώλης μου, μια χαρά νέο παιδί 30αρης μου είπε είναι με γκόμενα στο σπίτι πρώτη μέρα. Του λέει Γιάννη (τυχαιο το όνομα) πεινάω τι θα φάμε. Ορίστε κούκλα μου της λέει και της ανοίγει το ψυγείο με 14 διαφορετικά ήδη κρέατος μέσα. Απάντηση: Ε μωρέ τώρα που να μαγειρεύουμε δεν παίρνουμε κάνα σουβλάκι απέξω; Οκ να πάρουμε της λέει και την άλλη μέρα τον έψαχνε στο τηλέφωνο. Καλά τα λαϊκ στο ινστα, το να δείξουμε τι κωλαρα έχουμε και τα γούστα, όταν η δουλειά φτάνει στην πραγματική ζωή όμως τότε φαίνεται για ποιο λόγο πλέον τις περισσότερες γυναίκες δεν μπορείς να τις πάρεις στα σοβαρά.
Μακάρι να ήταν μόνο το ότι δε ξέρουν να μαγειρεύουν,εγώ ας πούμε δε θα δεχομουν να πάω με μια που πριν από μένα τα είχε ή γαμιοταν με κλαρινογαμπρους η καγκουρες,δε θα ρίξω εγώ έτσι τον εαυτό μου,θέλω η γυναίκα που θα παντρευτώ να μη έχει πάει ποτέ με φλωρο στιλ αργυρου ή στιλ καγκουρας όπως πχ τρανός κλπ.Βλεπω έξω αρκετές είναι μαζί με καραφλωρους όπως τον Αργυρό ή το τρανό μακριά από αυτές τις γαμιολες.Μια που για μένα έχει πάει έστω και με μια απο τις 2 κατηγορίες ούτε καλημέρα όχι να τη παντρευτώ.Γενικα δε θα μπορουσα να ερωτευτω μια ντίβα ποτε,δε θα παντρευομουν μια τέτοια, θέλω εναλλακτική και απλή κοπέλα και κυρίως να ηθελε αντρες στη δική μου κατηγορία από πάντα.
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
516
Like
988
Πόντοι
86
ητανε μια γκομενιτσα ψιλοκαλουτσικη στο γυμναστηριο γυρω στο 1.63, κανονικο σωμα και νορμαλ φατσα, ενταξει δεν της εδωσα και πολυ σημασια, υστερα πεφτω στο προφιλ της στο ινστα και βλεπω την ακολουθουν 40 χιλιαδες και ειχε παει σε ριαλιτι, καλα στις φωτο της γινεται ο κακος χαμος απο λιγουρια πεφτουλες που την εκθειαζουν λες και βγηκε σταρ ελλας.
πραγματικα πως γινεται καποιος να γνωρισει μια κοπελα νορμαλ εμφανισης, απο την στιγμη που αυτη θα εχει ινστα και θα γινεται εκει ο κακος χαμος απο τον καθε λιγουρη απελπισμενο μπετοβλακα που νομιζει οτι θα του κατσει μια νεαρη κοπελα καλης εμφανισης αμα της γραψει εχεις κορμαρα ,
απο εκει ξεκιναει ολη η μαλακια να την ψωνισει η αλλη , ενω ειναι κανονικης εμφανισης κοπελα, παει και ανεβαζει φωτο με φιλτρα και ποζες που την κολακευουν και υστερα πιστευει οτι ειναι το απολυτο μοντελο εξαιτιας των τοσων θετικων σχολιων απο τα σοσιαλ, και οταν βγει εξω στον πραγματικο κοσμο και γνωρισει καποιον αντρα με την αντιστοιχη εμφανισης της θα τον απορριψει αμεσως, και ο αλλος ειτε κανα μοντελο θα πρεπει να ειναι, ειτε λεφτας, ειτε famous ,ειτε τερμα αγαπουλης μουνοδουλος για να του δωσει λιγη σημασια
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.002
Like
1.020
Πόντοι
96
Οι Ελληνίδες θέλουν να κάθονται και να τους τα ακουμπάει άλλος έχουν αυτή τη νοοτροπία άμα βρουν φραγκατο πάνε όπως και να είναι αυτός ακόμα και ξενερωτος με μούσια και τατουάζ ξέρω όλοι αυτοί είναι κακασχημοι και απαίσιοι αλλά πάνε οι Ελληνίδες άμα έχουν κάποια λεφτά.
καλα για τα λεφτα τα κανουν ολα οι ελλεινιδες,ενω πχ οι ξενες εχουν και λιγο ρομαντισμο μεσα τους,οι ελλεινιδες ειναι στεγνα gold diggers,ουτε οι ρωσιδες τετοιο χαλι
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
καλα για τα λεφτα τα κανουν ολα οι ελλεινιδες,ενω πχ οι ξενες εχουν και λιγο ρομαντισμο μεσα τους,οι ελλεινιδες ειναι στεγνα gold diggers,ουτε οι ρωσιδες τετοιο χαλι
Συμφωνώ σε ολα
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
ητανε μια γκομενιτσα ψιλοκαλουτσικη στο γυμναστηριο γυρω στο 1.63, κανονικο σωμα και νορμαλ φατσα, ενταξει δεν της εδωσα και πολυ σημασια, υστερα πεφτω στο προφιλ της στο ινστα και βλεπω την ακολουθουν 40 χιλιαδες και ειχε παει σε ριαλιτι, καλα στις φωτο της γινεται ο κακος χαμος απο λιγουρια πεφτουλες που την εκθειαζουν λες και βγηκε σταρ ελλας.
πραγματικα πως γινεται καποιος να γνωρισει μια κοπελα νορμαλ εμφανισης, απο την στιγμη που αυτη θα εχει ινστα και θα γινεται εκει ο κακος χαμος απο τον καθε λιγουρη απελπισμενο μπετοβλακα που νομιζει οτι θα του κατσει μια νεαρη κοπελα καλης εμφανισης αμα της γραψει εχεις κορμαρα ,
απο εκει ξεκιναει ολη η μαλακια να την ψωνισει η αλλη , ενω ειναι κανονικης εμφανισης κοπελα, παει και ανεβαζει φωτο με φιλτρα και ποζες που την κολακευουν και υστερα πιστευει οτι ειναι το απολυτο μοντελο εξαιτιας των τοσων θετικων σχολιων απο τα σοσιαλ, και οταν βγει εξω στον πραγματικο κοσμο και γνωρισει καποιον αντρα με την αντιστοιχη εμφανισης της θα τον απορριψει αμεσως, και ο αλλος ειτε κανα μοντελο θα πρεπει να ειναι, ειτε λεφτας, ειτε famous ,ειτε τερμα αγαπουλης μουνοδουλος για να του δωσει λιγη σημασια
Ναι ρε τη έχουν ψωνίσει,εμείς οι άντρες τη γαμησαμε δε πρόκειται να σταυρώσουμε καμία ποτέ με τα μυαλά τους εγώ δε θέλω και πολλά χοντρή να μη είναι και όλα τα άλλα τα θεωρώ οκ αλλά ακόμα και αυτές ψώνια θα είναι εδώ είναι ψώνια και οι χοντρές.
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.002
Like
1.020
Πόντοι
96
εγω βλεπω εξω οτι οι ελλεινιδες τον εχουνε βρει ηδη τον γκομενο-χορηγο για το καλοκαιρι,ακομα και τα μπαζα εχουν
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.033
Πόντοι
2.356
Δε συμφωνώ ότι αυτή η κατάσταση παγιώθηκε και τέλος. Η γυναικοκεντρικη φάση αυτή θα κάνει τον κύκλο της. Ένας φίλος παντρεμένος με παιδιά παίζει με 40αρα νυχτοβια με μαγαζί. Ξέρει ότι είναι παντρεμένος με παιδιά και του λέει χώρισε να με παντρευτείς, θέλω να κάνω παιδί, δεν υπάρχουν άντρες έξω κλπ. Από τέτοιες κουβέντες βλέπεις τις αλήθειες που ισχύουν έξω αφού πλέον ακόμα και στη νύχτα οι άντρες λιγοστεύουν, άλλοι παντρεύονται, άλλοι το γυρνάνε στο πουστριλικι. Σε λίγα χρόνια οι γυναίκες θα επιστρέψουν στους άντρες που είναι για σπίτι τους προσγειωμένους, θα τους ψαχνουν και δε θα μπορούν να τους βρουν
Τα ελάχιστα δείγματα γραφής δεν αποτελούν υποσχετικές για το μέλλον. Δεν μπορούμε να γνωρίζουμε αν η 40αρα βλέπει τον φίλο σου ως οκ
ή απλά ανταγωνιστικά επειδή ειναι καπαρωμένος κτλ. Πιστεύω ότι οι γυναίκες ενδέχεται να προσαρμοστούν στην τέχνη του λόγου για να μας πείσουν. Δηλαδή να τα λένε όλα ωραία σε λίγα χρόνια αλλά απλώς να παίζουν θέατρο. Όπως και να χει, θα δούμε.
 

Trikavalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
1.685
Like
1.093
Πόντοι
216
Εν τω μεταξύ,είδατε τί θέμα έπεσε σήμερα στην Έκθεση;

Βια κατά των γυναικών και φεμινισμός :confused:

Δεν υπάρχει καμια ελπις πλέον αν είσαι άντρας
Μόνο το όνομα του Andrew Tate που δεν έβαλαν οι μαλάκες….κάποιοι εκεί στο υπουργείο παραπαιδείας βλέπουν πολύ BBC και έχουν παρα-μορφωθεί!

Η απάντηση στο θέμα τους της έκθεσης θα ήταν τόσο απλή αν δεν βαθμολογούνταν,του τύπου:

Δεν γαμιέστε λέω γω;
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.069
Like
6.779
Πόντοι
1.056
Για αυτό αν θέλετε γυναίκες για γάμο ΜΑΚΡΥΑ από καριεριστριες και μεγαλοαστες.
Τι καριεριστρες ρε μαν, και αυτο μια ηλιθια μοδα ειναι που ξεκινησε απο την αμερικη! Το ποσοστα που μια γυναικα κανει κατι μονη της και το εξελισει ειναι μηδαμινο. Η γυναικα δεν ειναι φτιαγμενη γιαυτα!

Οποια γυναικα φενεται οτι εχει δημιουργισει κατι, ειναι ειτε απο τον αντρα της ειτε απο χορηγο..
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.002
Like
1.020
Πόντοι
96
Τι καριεριστρες ρε μαν, και αυτο μια ηλιθια μοδα ειναι που ξεκινησε απο την αμερικη! Το ποσοστα που μια γυναικα κανει κατι μονη της και το εξελισει ειναι μηδαμινο. Η γυναικα δεν ειναι φτιαγμενη γιαυτα!

Οποια γυναικα φενεται οτι εχει δημιουργισει κατι, ειναι ειτε απο τον αντρα της ειτε απο χορηγο..
στην ελλαδα ειδικα,ολες λεφτα απο γκομενο εχουν,αλλα και παρ πολλες ελλεινιδες παιρνουν χαρτζηλικι απο το μπαμπα,επισης ο μπαμπας τους αγορασει αμαξι,τους πληρωνει βενζινη,ασφαλειες,ζωη και κοτα οι ελλεινιδες!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom