Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.126
Κριτικές
63
Like
46.121
Πόντοι
9.297
Είναι καθαρά θέμα επένδυσης,έτσι σκέφτονται.
Ξέρουν ότι με το σπαθί τους δεν θα τη βγάλουν,π.χ γνώσεις πτυχία προυπηρεσιες ξενες γλώσσες κλπ οι περισσότερες προϋπηρεσία έχουν στο ινστα το τικ τοκ κλπ.
Οπότε πουλάνε ομορφιά για να τσεπωσουν έναν ο οποίος θα τις εξασφαλίσει μελλοντικά.
Έχει χαθεί το συναίσθημα έρωτες κλπ και όλα πάνε στο τι διαθέτω και τι δίνει ο άλλος. Επίσης αν βρεθεί όλο το πακέτο ακόμα καλύτερα όπως νέος ωραιος με λεφτά καλή δουλειά διάσημος....
Λειτουργούν σαν πράγματα που τίθενται προς πώληση σε πλειοδοτικό διαγωνισμό.
Κατά βάθος θέλουν χρηματοδότη όχι μόνο για τις ίδιες αλλά και για τα παιδιά τους.
Για αυτό καμμία άνω των 25 δεν ψάχνει για σεξ ...ψάχνουν για καλύτερες προοπτικές για τις ίδιες αλλά και για τα παιδιά τους.Το σεξ είναι απλώς ένα αναγκαίο κακό για αυτές και ένας τρόπος για να πουν "ευχαριστώ" στον χρηματοδότη.
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.002
Like
1.020
Πόντοι
96
Δασκαλος σχολης οδηγων. Μια ωρα παρεα με την κορασιδα, οι δυο σας στο αυτοκινητο. Μπορεις να φανταστεις πιο ιδανικο περιβαλλον για πεσιμο στον πλανητη;

Περσοναλ τρεινερ. Μια ωρα με αμεση προσωπικη επαφη.

Κομμωτης. Μιση ωρα χαιδεμα των μαλλιων της με μπολικο κουτσομπολιο

Μπαρμαν. 2.5 τη νυχτα, Πεμπτη βραδυ βγηκε να ξεσκασει με τη φιλη της η οποια εφυγε νωρις και ειπε να μεινει μονη να πιει ενα ποτο ακομα μιλωντας μαζι σου.

Μασερ. Δε νομιζω να χρειαζεται επεξηγηση

Υδραυλικος. Εχουν γραφτει ταινιες ολοκληρες

Και πολλα-πολλα αλλα επαγγελματα...
Δηλαδή γαμαει ο υδραυλικός? Η ο κομμωτής ο γκούλας? Από όλα αυτά που γράφεις,μονο μπάρμαν γαμαει
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.002
Like
1.020
Πόντοι
96
Αυτό ακριβώς θέλει...είναι συνειδητοποιημένος,τι τον πέρασες;
Στην Ελλάδα δεν έχεις κίνητρο να δουλέψεις, αντε πες θα πας για δουλειά να βγάζεις 800 το μηνα, ενας σχετικά καλός μισθός για Ελλάδα, θες 509 ευρώ για ένα υπόγειο σε μέτρια περιοχή, βάλε ρεύμα, βάλε θέρμανση, δεν μένει τίποτα, και επίσης δεν έχει κίνητρο για δουλειά,γιατι δεν βρίσκεις γκόμενες, αν έβρισκαν εύκολα γκόμενες από δουλειά, πιστεύω όλοι θα πηγαίναμε να δουλέψουμε, αλλά δυστυχώς δεν βρίσκεις ούτε από δουλειά, καλά άμα είσαι και μεσα σε ψωλαρια γαμησε τα
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.033
Πόντοι
2.356
Παλιότερα πίστευα ότι όσο μεγαλώνουμε, δυσκολεύει το πράγμα με τις πατσαβούρες. Τελικά η κατάσταση χειροτερεύει για όλες τις ηλικίες εξαιτίας των πατσαβούρων όπως κατάντησαν. Θα έχω να θυμάμαι ότι βρήκα 2-3 γυναίκες της προκοπής να έχω την χαρά να πω ότι πέρασα καλά ανάμεσα σε πολλες που ασχολήθηκα και κάποιες που απλά γάμησα κι έφυγα η με σούταραν. Τώρα πια σήμερα και για όσο πάει, η ουσία είναι να διατηρείται όσο μπορεί πιο οκ ο άνδρας σε πακέτο και να ρίχνει κάνα γαμήσι μέσω εμπειρίας αλλά και προσπάθειας. Κάτι άλλο σε διάρκεια δεν υπάρχει. Όλοι οι παντρεμένοι που ξέρω είναι δυστυχισμένοι. Αυτοί που θα παντρευτούν, θα περάσουν ακόμα χειρότερα με απειροελάχιστες εξαιρέσεις κι αυτές αναφερόμενες απλά
για το τυπικό του θέματος ως πιθανότητες. Όλα αυτά σε μια αρρωστημένη κατάσταση γυναικοκεντρισμού. Δεν θα υπάρξει λύση ούτε και επιστροφή στην κανονικότητα. Αυτό ήταν. Κάποια πράγματα στην ζωή τα βλέπουμε αλλιώς κι αναθεωρούμε. Αυτό όμως δυστυχώς ανήκει στα πάγια.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.033
Πόντοι
2.356
Δηλαδή γαμαει ο υδραυλικός? Η ο κομμωτής ο γκούλας? Από όλα αυτά που γράφεις,μονο μπάρμαν γαμαει
Το να γαμήσει κάποιος αφορά ευθύς εξαρχής πεδίο δράσης. Όσο μεγαλύτερο πεδίο δράσης έχει κάποιος, τόσο περισσότερες πιθανότητες αποκτά. Αυτό εννοεί ο Τζωρτζ.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.126
Κριτικές
63
Like
46.121
Πόντοι
9.297
Στην Ελλάδα δεν έχεις κίνητρο να δουλέψεις, αντε πες θα πας για δουλειά να βγάζεις 800 το μηνα, ενας σχετικά καλός μισθός για Ελλάδα, θες 509 ευρώ για ένα υπόγειο σε μέτρια περιοχή, βάλε ρεύμα, βάλε θέρμανση, δεν μένει τίποτα, και επίσης δεν έχει κίνητρο για δουλειά,γιατι δεν βρίσκεις γκόμενες, αν έβρισκαν εύκολα γκόμενες από δουλειά, πιστεύω όλοι θα πηγαίναμε να δουλέψουμε, αλλά δυστυχώς δεν βρίσκεις ούτε από δουλειά, καλά άμα είσαι και μεσα σε ψωλαρια γαμησε τα
Το κίνητρο είναι να μην ζητάς χαρτζηλικι από τους γονείς και τους λοιπούς συγγενείς σου για να πας στα ιδρύματα μας η για να πιεις έναν καφέ.
Για τους πιο πολλούς είναι αρκετό...εσύ θέλεις κάνα χιλιάρικο βασικό μισθό η μήπως θέλεις 1.400€ όπως ζητάει ...το Κ.Κ.Ε.;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.126
Κριτικές
63
Like
46.121
Πόντοι
9.297
Στην Ελλάδα δεν έχεις κίνητρο να δουλέψεις, αντε πες θα πας για δουλειά να βγάζεις 800 το μηνα, ενας σχετικά καλός μισθός για Ελλάδα, θες 509 ευρώ για ένα υπόγειο σε μέτρια περιοχή, βάλε ρεύμα, βάλε θέρμανση, δεν μένει τίποτα, και επίσης δεν έχει κίνητρο για δουλειά,γιατι δεν βρίσκεις γκόμενες, αν έβρισκαν εύκολα γκόμενες από δουλειά, πιστεύω όλοι θα πηγαίναμε να δουλέψουμε, αλλά δυστυχώς δεν βρίσκεις ούτε από δουλειά, καλά άμα είσαι και μεσα σε ψωλαρια γαμησε τα
Για αυτό πολλοί μένουν με τους γονείς τους και όλα τα λεφτά μένουν στο σπίτι.
Αν μετακομίσεις από Αθήνα η Θεσσαλονίκη θα βγαίνεις με λιγότερα από 800€...αν περιμενεις πάνω από 600€ πρώτο μισθό χωρίς να είσαι πτυχιούχος ( όχι ότι με πτυχίο θα έχει διαφορά ...) θα μείνεις άνεργος όλη σου την ζωή...για εκεί σε κόβω.
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.229
Κριτικές
16
Like
14.959
Πόντοι
3.246
Το κίνητρο είναι να μην ζητάς χαρτζηλικι από τους γονείς και τους λοιπούς συγγενείς σου για να πας στα ιδρύματα μας η για να πιεις έναν καφέ.
Για τους πιο πολλούς είναι αρκετό...εσύ θέλεις κάνα χιλιάρικο βασικό μισθό η μήπως θέλεις 1.400€ όπως ζητάει ...το Κ.Κ.Ε.;
αυτό είναι το πρόβλημα φίλε μου, οτι ΘΕΩΡΟΥΝ οτι τους είναι αρκετό... να πίνουμε έναν καφέ , να κάνουμε και 2-3 επισκέψεις το μήνα στα τσαρδιά και να λέμε και ευχαριστώ!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.126
Κριτικές
63
Like
46.121
Πόντοι
9.297
αυτό είναι το πρόβλημα φίλε μου, οτι ΘΕΩΡΟΥΝ οτι τους είναι αρκετό... να πίνουμε έναν καφέ , να κάνουμε και 2-3 επισκέψεις το μήνα στα τσαρδιά και να λέμε και ευχαριστώ!
Δυστυχώς τα λεφτά έρχονται σταδιακά και ξεκινάς από χαμηλά.
Τουλάχιστον ο ιδ.τομεας έχει ακόμα τα δώρα.Στο Δημόσιο έχουν κοπεί εδώ και πάνω από δέκα χρόνια.
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.229
Κριτικές
16
Like
14.959
Πόντοι
3.246
Δυστυχώς τα λεφτά έρχονται σταδιακά και ξεκινάς από χαμηλά.
Τουλάχιστον ο ιδ.τομεας έχει ακόμα τα δώρα.Στο Δημόσιο έχουν κοπεί εδώ και πάνω από δέκα χρόνια.
το δημόσιο έχει ακόμα επιδοματάκια και "υπερωρίες" που ο ιδιωτικός τομέας δεν έχει, οπότε εκεί τουλάχιστον ξεπερνάς το χιλιάρικο
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.126
Κριτικές
63
Like
46.121
Πόντοι
9.297
το δημόσιο έχει ακόμα επιδοματάκια και "υπερωρίες" που ο ιδιωτικός τομέας δεν έχει, οπότε εκεί τουλάχιστον ξεπερνάς το χιλιάρικο
Ανάλογα την υπηρεσία και σίγουρα μας για τις καλές,προμνημονιακες μέρες.
Κάποτε με έστειλε ένας φίλος και πρώην συναγωνιστής ( νυν παντρεμένος και παντοφλοπληκτος) ένα βιδεο με επιδόματα του Δημοσίου ...χτυπούσα το κεφάλι μου στον τοίχο!!!!
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
1
Like
5.846
Πόντοι
2.356
Εγώ ειμαι 23 στα 24 πόσες ευκαιρίες νομίζεις είχα?άντε 1-2 το μετάνιωσα και στις 1-2 γιατί μάλλον με ήθελαν αλλά τις έχασα επειδή ντράπηκα όχι επειδή ήμουν δύσκολος και δε μου άρεσαν όπως ο Σαντ,εγώ είμαι εύκολος.
εχεις μεινει ομως στο αν!!! αν εμπλεκες λοιπον και εβλεπες τι σημαινει ελλεηνιδα τοτε δε θα ησουν μετανιωμενος σημερα αλλα αποφασισμενος!

σε καθε περιπτωση θα ειχες προχωρησει παρακατω και μπροστα στη ζωη σου...

οποτε την επομενη φορα κατσε και λουσου τα για να μην εχεις αφησει αμφιβολιες και "αν ειχε η γιαγια μου ροδακια"
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.712
Πόντοι
216

Αυτόν τον μύστη τον έχει παρακολουθήσει κανένας;
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.793
Like
751
Πόντοι
96
συμφωνω ο σαμπ εχει και στανταρ δε ειναι ευκολος εγω ας πουμε ειμαι 23 στα 24 και δε εχω πολλα στανταρ μονο χοντρη να μην ειναι,φατσα δε με νοιαζει οπως και να ναι ειμαι πανευκολος αρα πιστευω καποια στιγμη στα 30? στα 35? θα βρω,τωρα δε εχω βρει κατι αλλα θα βρω δε θα καταντησω σαμπ με τιποτα.
βαζεις τον Δασκαλο στην ιδια θεση με σενα μαθητουδι?:rockon::rockon::rockon:
 

Julyman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2023
Μηνύματα
128
Κριτικές
3
Like
443
Πόντοι
301
Προσωπικά θεωρώ ότι το πιο σημαντικό για να μην εξαρτάσαι από την πρώτη Ελλεηνιδα που θα σου κάτσει είναι να γνωρίζεις εύκολα γυναίκες, πράγμα που για τον μέσο άντρα είναι πάρα πολύ δύσκολο. Ειδικά μόλις τελειώσεις με σχολείο/σπουδές και αρχίσεις να δουλεύεις, αν δεν έχεις από πριν φτιάξει έναν κύκλο που να έχει γυναίκες, εξαρτάσαι σχεδόν εξολοκλήρου από το εργασιακό περιβάλλον. Υπάρχουν σίγουρα επαγγέλματα που σου ανοίγουν πεδίο να γνωρίσεις γυναίκες, αλλά μόνο αν είσαι επιτυχημένος ή έστω εμφανίσιμος θα σε θέλουν. Άλλο να είσαι μπάρμαν σε γνωστό μαγαζί και να φαίνεσαι πετυχημένος στον τομέα σου και άλλο σε κανένα συνοικιακό καφέ - μπαρ. Σίγουρα και στο δεύτερο γνωρίζεις, ειδικά σε σχέση με άλλα επαγγέλματα, αλλά δεν είναι ότι θα βρίσκεις και άλλη γκόμενα κάθε μέρα.
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.002
Like
1.020
Πόντοι
96
Το κίνητρο είναι να μην ζητάς χαρτζηλικι από τους γονείς και τους λοιπούς συγγενείς σου για να πας στα ιδρύματα μας η για να πιεις έναν καφέ.
Για τους πιο πολλούς είναι αρκετό...εσύ θέλεις κάνα χιλιάρικο βασικό μισθό η μήπως θέλεις 1.400€ όπως ζητάει ...το Κ.Κ.Ε.;
δηλαδη ποσο πρεπει να ειναι ο βασικος μισθος,με τετοιο ρεκορ αναπτυξης που εχει η ελλαδα,οπως καθε μερα μας λενε τα καναλια και η νεα δημοκρατια?τουλαχιστον 1400 και λιγα ειναι,με τετοια αναπτυξη
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.002
Like
1.020
Πόντοι
96
Για αυτό πολλοί μένουν με τους γονείς τους και όλα τα λεφτά μένουν στο σπίτι.
Αν μετακομίσεις από Αθήνα η Θεσσαλονίκη θα βγαίνεις με λιγότερα από 800€...αν περιμενεις πάνω από 600€ πρώτο μισθό χωρίς να είσαι πτυχιούχος ( όχι ότι με πτυχίο θα έχει διαφορά ...) θα μείνεις άνεργος όλη σου την ζωή...για εκεί σε κόβω.
δηλαδη να δουλευουμε 8 ωρα για λιγοτερα απο 600?μετα δεν θα βρισκουν τα δεξια αφεντικα δουλειες,θα φερνουν αραπαδες,και θα φωναζουν οι ακροδεξιοι οτι οι ξενοι μα ςκλεβουν την πατριδα μας
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
εχεις μεινει ομως στο αν!!! αν εμπλεκες λοιπον και εβλεπες τι σημαινει ελλεηνιδα τοτε δε θα ησουν μετανιωμενος σημερα αλλα αποφασισμενος!

σε καθε περιπτωση θα ειχες προχωρησει παρακατω και μπροστα στη ζωη σου...

οποτε την επομενη φορα κατσε και λουσου τα για να μην εχεις αφησει αμφιβολιες και "αν ειχε η γιαγια μου ροδακια"
Εντάξει ντράπηκα και στις 2 μη με κρεμάσεις κιόλας δε είναι όλοι γαμαουα με αυτοπεποίθηση κατάλαβε το επιτέλους.
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
1
Like
5.846
Πόντοι
2.356
Εντάξει ντράπηκα και στις 2 μη με κρεμάσεις κιόλας δε είναι όλοι γαμαουα με αυτοπεποίθηση κατάλαβε το επιτέλους.
δεν ειπε κανενας να εισαι γαμαουα ειπε οτι αν ησουν γαμαουα παλι θα το ειχες μετανιωσει με τα ελληνικα φρουτα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom