Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.712
Πόντοι
216
εγω παντως γριες δε γαμαω,και ναι,η γυναικα μετα τα 40 γρια ειναι,αμα τα φτιαξω με 40αρα θα το κανω με 2 ορους,να εχει ωραιο σωμα,και δευτερον να με χαρτζιλικωνει γιατι ζω μονο με το κεα100 ευρω κας,100 ευρω καρτα,να ειναι καλα ο τσιπρας που το εκανε,αλλα πλεον δεν φτανουν για τιποτα πλεον,κανονικα αφου ανεβηκαν οι μισθοι,πρεπει να ανεβει και το κεα,αμα ειναι να βρω γρια,πρεπει να με δινει λεφτα,ισοτητα δεν εχουμε,μονο οι ελλεινιδες θα τρωνε λεφτα?
Πρώτα απ'όλα με το ΚΕΑ δεν ζεις, απλά καθυστερείς το να πεθάνεις.

Δεύτερον δεν σε προβληματίζει ότι η κοινωνία στην οποία ζεις δεν μπορεί να σου διασφαλίσει ούτε τα βασικά και σε νοιάζει αν θα είναι γριά αυτή που θα γαμήσεις;

Τα 200 ευρώ το μήνα είναι 2 σουβλάκια τη μέρα. Αν θες να επιβιώσεις τουλάχιστον γάμα όχι 40αρα αλλά και 65άρα αν σου δώσει κάνα δωράκι.
 

Ντουνταράς

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.786
Κριτικές
11
Like
5.690
Πόντοι
1.346
η βρομιάρα η Καμινέρο είναι αυτή;; που ζητούσε 500άρια και τώρα ξέπεσε στις τσάμπα τσόντες;;
Δεν ξέρω τύπε, λαγωνικό ξέκωλων δεν είμαι, υπάρχουν αξιόλογα στελέχη εδώ μέσα για να αποφανθούν. Άλλο πράγμα τα σκορ (δες το επόμενο σχόλιο παραδίπλα στο κατεξοχήν θέμα)....

Πρώτα απ'όλα με το ΚΕΑ δεν ζεις, απλά καθυστερείς το να πεθάνεις.
Υπάρχει και η λύση της ζητιανιάς στο μετρό :confused::confused::confused: εδώ ειδικός είναι ο @enduro όπα είναι και Κυριακή τώρα :2funny::2funny::2funny:
 
Τελευταία τροποποίηση:

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
516
Like
988
Πόντοι
86
ητανε στη σταση του λεωφορειου μια νορμαλ εμφανισης ελληνιδα με τον γκομενο της νορμαλ εμφανισης και αυτος, αυτη καπου 20 , αυτος καπου 24, η τυπισα περιμενε το λεωφορειο και κοιταγε στην τηλεματικη το αναποδο δρομολογιο του λεωφορειου και ελεγε στον γκομενο της, μα πως γινεται να περασε πριν 1 λεπτο απο εδω και να μην το πηραμε, εδω ειμασταν στην σταση, ο γκομενος της και αυτος στην κοσμαρα του, του εδειχνε το κινητο με τα δρομολογια και της ελεγε εχεις δικιο,
πραγματικα θα πρεπει να εισαι στοκος και ηλιθιος για να γνωρισεις νεαρη ελληνιδα και να πας με τα νερα της,
ο τυπος ολο κοπλιμεντα φροου φρου και αγαπες ητανε, και της κραταγε την τσαντα της στον ωμο του για να μην κουραστει η γκομενα.
και σε μικρες ηλικιες πλεον παπαρας, γλυπτης και μουνοδουλος πρεπει να γινεις και να την πεφτεις σε πολλες, και οποια σε διαλεξει θα γινεις μετα το κατοικιδιο της για να την εχεις.
αφου και οι νεαροι παπαρες γιναν, σιγα μην παει να γαμησει καποιος απο αυτους σε μπουρδελα, πας σε ενα μπουρδελο ,και κατι αλλοδαπους και γερους βλεπεις, ελαχιστοι νεαροι ελληνες να πανε
 
Τελευταία τροποποίηση:

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.712
Πόντοι
216
ητανε στη σταση του λεωφορειου μια νορμαλ εμφανισης ελληνιδα με τον γκομενο της νορμαλ εμφανισης και αυτος, αυτη καπου 20 , αυτος καπου 24, η τυπισα περιμενε το λεωφορειο και κοιταγε στην τηλεματικη το αναποδο δρομολογιο του λεωφορειου και ελεγε στον γκομενο της, μα πως γινεται να περασε πριν 1 λεπτο απο εδω και να μην το πηραμε, εδω ειμασταν στην σταση, ο γκομενος της και αυτος στην κοσμαρα του, του εδειχνε το κινητο με τα δρομολογια και της ελεγε εχεις δικιο,
πραγματικα θα πρεπει να εισαι στοκος και ηλιθιος για να γνωρισεις νεαρη ελληνιδα και να πας με τα νερα της,
ο τυπος ολο κοπλιμεντα φροου φρου και αγαπες ητανε, και της κραταγε την τσαντα της στον ωμο του για να μην κουραστει η γκομενα.
και σε μικρες ηλικιες πλεον παπαρας, γλυπτης και μουνοδουλος πρεπει να γινεις και να την πεφτεις σε πολλες, και οποια σε διαλεξει θα γινεις μετα το κατοικιδιο της για να την εχεις.
αφου και οι νεαροι παπαρες γιναν, σιγα μην παει να γαμησει καποιος απο αυτους σε μπουρδελα, πας σε ενα μπουρδελο ,και κατι αλλοδαπους και γερους βλεπεις, ελαχιστοι νεαροι ελληνες να πανε

Αυτά που περιγράφεις είναι τα παιδάκια της σφαλιάρας
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.033
Πόντοι
2.356
Όντως αυτό με τα σπορτέξ είναι επιεικώς γελοίο. Το παίζουν σπορτσγούμεν παρόλο που...

ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟ ΟΤΙ ΟΙ ΤΥΠΙΣΣΕΣ ΑΠΟΦΕΥΓΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΥΛΙΟΜΕΝΕΣ ΕΝΟΣ ΜΟΛΙΣ ΟΡΟΦΟΥ ΜΠΑΙΝΟΝΤΑΣ ΣΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ Η ΑΝΕΒΟΚΑΤΕΒΑΙΝΟΥΝ ΣΕ ΟΡΟΦΟΥΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΝ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΠΑΤΗΣΟΥΝ!!! :2funny:

Και μου θέλουν και 10 (επώνυμα) ζευγάρια.

Ξερνάω...

:vomit:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.033
Πόντοι
2.356
Καταλήγουμε πάλι στα ίδια. Για γαμήσι είναι μέχρι να σου σπάσουν τ αρχίδια οπότε δεν μπορείς η δεν θες να τις ξαναγαμήσεις!!! :thumbsup:
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
516
Like
988
Πόντοι
86
μπορει να βρηκε γκομενα χαχα
οταν καποιος μεινει μπακουρη και περασει τα 40, εεε τοτε ειναι τρελα δυσκολο να βρει μια καλη γκομενα αμα εχει και ο αλλος θεσει καποια καλα στανταρ, εκτος αν βρει κανα γκολουμ της κακιας ωρας για να μην μεινει στο ραφι και του λενε οι συγγενεις δεν παντρευτηκες
καποιος νεαρος εχει καλυτερες ευκαιριες, και μια νεαρη να γνωρισει με γκομενο , οταν ειναι καποια σε νεαρη ηλικια μπορει πιο ευκολα να χωρισει τον αλλον και να παρει καποιον αλλο, ουτε διαζυγια θα χρειαστει ουτε παιδια εχει με τον αλλον
τωρα παει καποιος σε μια καινουργια δουλεια γραφειου 40 χρονων . αμα εχει εκει καποιες 25χρονων ειναι καπως δυσκολο να τις γνωρισει λογω διαφορας ηλικιας, αρα θα πρεπει να βρει απο 30 μεχρι 40, το θεμα ειναι οτι σε τετοιες ηλικιες οποια ειναι καλη ειτε παντρεμενη με παιδια ειναι ειτε αραββωνιασμενη, αρα και να σε γνωρισει εσενα και να της κανεις κλικ παραπανω απο αυτον που εχει ,ειναι καπως δυσκολο να παρατησει την ζωη της και να ξεκινησει απο την αρχη με καποιον αλλον
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
οταν καποιος μεινει μπακουρη και περασει τα 40, εεε τοτε ειναι τρελα δυσκολο να βρει μια καλη γκομενα αμα εχει και ο αλλος θεσει καποια καλα στανταρ, εκτος αν βρει κανα γκολουμ της κακιας ωρας για να μην μεινει στο ραφι και του λενε οι συγγενεις δεν παντρευτηκες
καποιος νεαρος εχει καλυτερες ευκαιριες, και μια νεαρη να γνωρισει με γκομενο , οταν ειναι καποια σε νεαρη ηλικια μπορει πιο ευκολα να χωρισει τον αλλον και να παρει καποιον αλλο, ουτε διαζυγια θα χρειαστει ουτε παιδια εχει με τον αλλον
τωρα παει καποιος σε μια καινουργια δουλεια γραφειου 40 χρονων . αμα εχει εκει καποιες 25χρονων ειναι καπως δυσκολο να τις γνωρισει λογω διαφορας ηλικιας, αρα θα πρεπει να βρει απο 30 μεχρι 40, το θεμα ειναι οτι σε τετοιες ηλικιες οποια ειναι καλη ειτε παντρεμενη με παιδια ειναι ειτε αραββωνιασμενη, αρα και να σε γνωρισει εσενα και να της κανεις κλικ παραπανω απο αυτον που εχει ,ειναι καπως δυσκολο να παρατησει την ζωη της και να ξεκινησει απο την αρχη με καποιον αλλον
συμφωνω ο σαμπ εχει και στανταρ δε ειναι ευκολος εγω ας πουμε ειμαι 23 στα 24 και δε εχω πολλα στανταρ μονο χοντρη να μην ειναι,φατσα δε με νοιαζει οπως και να ναι ειμαι πανευκολος αρα πιστευω καποια στιγμη στα 30? στα 35? θα βρω,τωρα δε εχω βρει κατι αλλα θα βρω δε θα καταντησω σαμπ με τιποτα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
516
Like
988
Πόντοι
86
συμφωνω ο σαμπ εχει και στανταρ δε ειναι ευκολος εγω ας πουμε ειμαι 23 στα 24 και δε εχω πολλα στανταρ μονο χοντρη να μην ειναι,φατσα δε με νοιαζει οπως και να ναι ειμαι πανευκολος αρα πιστευω καποια στιγμη θα βρω τωρα δε εχω βρει κατι αλλα θα βρω δε θα καταντησω σαμπ με τιποτα.
εσυ αμα την πεφτεις σε ινστα και σε παρεες, ολο και κατι θα βρεις, λογω αυτων που εγραψα πριν,
αν ειναι καποιος 40 αρης να την πεφτει σε ινστα και στον δρομο σε 20 χρονες, εε δεν θα βρει ουτε σε 1 εκατομμυρια χρονια
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
εσυ αμα την πεφτεις σε ινστα και σε παρεες, ολο και κατι θα βρεις, λογω αυτων που εγραψα πριν,
αν ειναι καποιος 40 αρης να την πεφτει σε ινστα και στον δρομο σε 20 χρονες, εε δεν θα βρει ουτε σε 1 εκατομμυρια χρονια
ναι αλλα αμα θελει μια 40αρα και οχι ωραια καθολου βρισκει δε τιθεται θεμα αλλα ο σαντ εχει απειρες απαιτησεις,θελει λεπτη με ωραια φατσα.
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
516
Like
988
Πόντοι
86
ναι αλλα αμα θελει μια 40αρα και οχι ωραια καθολου βρισκει δε τιθεται θεμα αλλα ο σαντ εχει απειρες απαιτησεις,θελει λεπτη με ωραια φατσα.
και ποιο το νοημα να βρεις 40αρα μπαζο, να την βλεπεις και να σκιαζεσαι, καλυτερα μονος σου
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
και ποιο το νοημα να βρεις 40αρα μπαζο, να την βλεπεις και να σκιαζεσαι, καλυτερα μονος σου
μπα δε ειναι ωραιο μονος σου,καλο ειναι να εχεις ενα μουνι και ας ειναι μπαζο καλυτερα να μη στη κοιτανε κιολας οταν θα βγαινετε εξω και να μη εχει γαμηθει με εναν στολο να εχει γαμηθει με 1-3 το πολυ στη ζωη της.Αρκει να μη ειναι χοντρη σε ολα τα αλλα ειμαι οκ.
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
516
Like
988
Πόντοι
86
μπα δε ειναι ωραιο μονος σου,καλο ειναι να εχεις ενα μουνι και ας ειναι μπαζο καλυτερα να μη στη κοιτανε κιολας οταν θα βγαινετε εξω και να μη εχει γαμηθει με εναν στολο να εχει γαμηθει με 1-3 το πολυ στη ζωη της.Αρκει να μη ειναι χοντρη σε ολα τα αλλα ειμαι οκ.
καπως δυσκολο να μην ειναι χοντρη και να ειναι και μονη της , ολο καποιον θα βρισκει που την παρακαλαει, ειδικα με την λιγουριαση που διακατεχει πλεον τους πιο πολλους σε αυτο τον τοπο
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
καπως δυσκολο να μην ειναι χοντρη και να ειναι και μονη της , ολο καποιον θα βρισκει που την παρακαλαει, ειδικα με την λιγουριαση που διακατεχει πλεον τους πιο πολλους σε αυτο τον τοπο
αν ειναι στη μουρη σα κωλος δλδ το πολυ 5/10 και ειναι λεπτη και στιλ καθολου σεξυ αλλα παρθενοπε μια χαρα γινεται
 

Bratan2022

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2022
Μηνύματα
278
Like
883
Πόντοι
81
Συζήτηση προχθές στο διπλανό τραπέζι από αυτό που πίναμε καφέ με κολλητό. Δύο γκόμενες, η μια ωραίο μουνι βαμμένο τέρμα 10 η ώρα το πρωί σαν να πήγαινε στα μπουζούκια (χωρίς βάψιμο θα ήταν απλά ένα 5αρακι ξερό) ,η άλλη ψιλό γεματουλα απλά βλεποταν. Τη συζήτηση μονοπωλούσε στο 99% η πρώτη και η άλλη αρκουταν στο να λέει ΜΜΜ ναι και να κουνάει το κεφάλι συμφωνοντας σε όλα. Αφού λοιπόν η πρώτη έχει δει ότι καθομαστε κολλητά και τα ακούμε όλα ξεκινάει λέγοντας εγώ τον άντρα θέλω να τον θαυμάζω, να είναι ωραίος να έχει αυτοπεποίθηση να πηγαίνει τα γυμναστήρια του, να είναι ψηλός αλλά και να μη κρέμεται από πάνω μου για όλα. Να είναι άντρας ρε παιδί μου, όχι σαν το Γιώργο που έχω τώρα που είναι μισή μερίδα και έχει τα κομπλεξικα του, ζηλεύει ότι κι αν κάνω, όταν ανεβάζω φωτό στο ινσταη όταν πάω γυμναστήριο κ όταν κυκλοφορώ έξω και με κοιτάζουν. Η συζήτηση συνεχίστηκε στο ίδιο μοτίβο και κάποια στιγμή φύγαμε. Το συμπέρασμα είναι ότι οι γυναίκες τα θέλουν όλα από έναν άντρα, όλα τα παραπάνω, χωρίς όμως να προσφέρουν τίποτα. Και αυτό το θεωρούν δεδομένο ότι έχουν τόσο μεγάλη αξία που τους αξίζει να τα έχουν όλα σε έναν άντρα μόνο και μόνο επειδή είναι γυναίκες και έχουν μια τρύπα παραπάνω που βγαίνει το τζίνι από μέσα. Αυτό που δεν ξέρουν είναι ότι ο άντρας που θα πάει με τέτοιες γυναίκες θα πάει για να γαμησει και μόνο, δε θα μπορέσει ποτέ να τις πάρει στα σοβαρά, γιατί δεν είναι σοβαρές. Το δυσάρεστο είναι ότι η πλειοψηφία των γυναικων πλέον τείνει να γίνει έτσι. Σε λίγο θα ψάχνουμε γυναίκα που να έχει σοβαρότητα πάνω της με τα κυάλια. Οι άντρες λοιπόν κατ'εμε θα πρέπει αυτές τις γκόμενες να τους δίνουν ότι ακριβώς αξίζουν, ένα γαμησι και τίποτε άλλο. Και αφού τις γαμησουν να τους λένε στα μουτρα ότι πήρα ότι είχες να μου δώσεις, αυτό το ένα δύο τρία πέντε γαμησια και φεύγω γιατί δεν έχω να πάρω κάτι άλλο. Μήπως και μαζευτεί το πράγμα γτ οι γκόμενες έχουν πάρει αξία απτά λαϊκ που έχουν στο instagram και ψάχνουν χορηγούς νομίζοντας ότι μπορούν να γαμησουν τον κόσμο όλο. Μη παρακαλάτε καμμία ψωλα μάγκες καλύτερα ένα τίμιο 20ρικο στα μαγαζιά παρά σκυλάκι της κάθε μιας προσπαθώντας να βγάλεις άκρη με τα ψυχολογικά τους. Σε αυτούς που παντρεύτηκαν τέτοιες περαστικά και υπομονή.
 

Bratan2022

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2022
Μηνύματα
278
Like
883
Πόντοι
81
Επίσης αυτό που έχει δείξει η εμπειρια είναι ότι οι περισσότερες θέλουν να αρπάξουν ότι πουτσα τους γυαλίσει μέχρι τα 30 -35 και μετά να βρουν τον τέλειο άντρα να παντρευτούμε γιατί χτυπάει το βιολογικό τους ρολόι. Οπότε πάλι μην πιστεύετε σε έρωτες και κουραφεξαλα. Όποια γυναίκα κ αν ρωτήσεις θα σου πει όποιον άντρα ήθελα τον είχα με τους άντρες όμως δεν ισχύει το ίδιο, το αντίθετο θα λεγα. Παίζουν από θέση ισχύος και ο μόνος τρόπος να αλλάξει αυτό είναι να το αλλάξουμε εμείς οι άντρες, σε πρώτη φάση μη δίνοντας αξία εκεί που δεν υπαρχει
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
516
Like
988
Πόντοι
86
Επίσης αυτό που έχει δείξει η εμπειρια είναι ότι οι περισσότερες θέλουν να αρπάξουν ότι πουτσα τους γυαλίσει μέχρι τα 30 -35 και μετά να βρουν τον τέλειο άντρα να παντρευτούμε γιατί χτυπάει το βιολογικό τους ρολόι. Οπότε πάλι μην πιστεύετε σε έρωτες και κουραφεξαλα. Όποια γυναίκα κ αν ρωτήσεις θα σου πει όποιον άντρα ήθελα τον είχα με τους άντρες όμως δεν ισχύει το ίδιο, το αντίθετο θα λεγα. Παίζουν από θέση ισχύος και ο μόνος τρόπος να αλλάξει αυτό είναι να το αλλάξουμε εμείς οι άντρες, σε πρώτη φάση μη δίνοντας αξία εκεί που δεν υπαρχει
ωραια τα γραφεις, αλλα εκει εξω η κατασταση εχει χειροτερεψει κατα πολυ τα τελευταια 4 χρονια, η λιγουριαση εχει βαρεσει κοκκινο, βλεπεις κατι παιδια 21 χρονων μια χαρα εμφανισιακα να παρακαλανε το καθε μπαζο στο ινστα, να τρωνε ακυρα απο ενα σωρο γνωστες τους γκομενες απο παρεες, και στο τελος με τα χιλια ζορια να βρισκουν μια, που θα την εχουν σαν βασιλισσα γιατι αν την χασουν την πουτσισαν και ξανα απο την αρχη να βρουν με πολυ κοπο.
για πιο μεγαλες ηλικιες εκει ειναι το απολυτο γαμησετα, αν δεν εχεις καλη δουλεια δικο σου σπιτι αμαξι, η αλλη μονο αν ειναι κανα μπαζο θα γυρισει να σε κοιταξει. και τωρα με την οικονομικη κριση ειναι πιο δυσκολο να εισαι οικονομικα ανεξαρτητος,
εγω παντως βλεπω οτι ναναι ζευγαρια πλεον στο δρομο, κατι μουνακια καλες τριανταρες με πατσαβουριδες και κατι ωραιους τριανταρηδες με μπαζολες, η αλλη μετα τα τριαντα δεν την ενδιαφερει και τοσο η εμφανιση, την ενδιαφερει η αποκατασταση της να την αραξει ηρεμα χωρις αγχος
 

Bratan2022

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2022
Μηνύματα
278
Like
883
Πόντοι
81
ωραια τα γραφεις, αλλα εκει εξω η κατασταση εχει χειροτερεψει κατα πολυ τα τελευταια 4 χρονια, η λιγουριαση εχει βαρεσει κοκκινο, βλεπεις κατι παιδια 21 χρονων μια χαρα εμφανισιακα να παρακαλανε το καθε μπαζο στο ινστα, να τρωνε ακυρα απο ενα σωρο γνωστες τους γκομενες απο παρεες, και στο τελος με τα χιλια ζορια να βρισκουν μια, που θα την εχουν σαν βασιλισσα γιατι αν την χασουν την πουτσισαν και ξανα απο την αρχη να βρουν με πολυ κοπο.
για πιο μεγαλες ηλικιες εκει ειναι το απολυτο γαμησετα, αν δεν εχεις καλη δουλεια δικο σου σπιτι αμαξι, η αλλη μονο αν ειναι κανα μπαζο θα γυρισει να σε κοιταξει. και τωρα με την οικονομικη κριση ειναι πιο δυσκολο να εισαι οικονομικα ανεξαρτητος,
εγω παντως βλεπω οτι ναναι ζευγαρια πλεον στο δρομο, κατι μουνακια καλες τριανταρες με πατσαβουριδες και κατι ωραιους τριανταρηδες με μπαζολες, η αλλη μετα τα τριαντα δεν την ενδιαφερει και τοσο η εμφανιση, την ενδιαφερει η αποκατασταση της να την αραξει ηρεμα χωρις αγχος
Συμφωνώ έχει χειροτερέψει η κατάσταση απλά εγώ και λόγω ηλικίας πλεον40 και παντρεμένος έχω βγει απτό κουρμπετι και απτό κυνήγι και δεν έχω άμεση επαφή με το πόσο χάλια είναι. Και μόνο πο τρόπος πεσιματος που ακούω απτους πιτσιρικάδες που πλέον πάνε να μιλήσουν με μια γκόμενα και της ζητάνε το ινστακραμ και φεύγουν μου φαίνεται τραγικό. Έχεις τη γκόμενα μπροστά σου και αντί να της την πέσεις στην ψύχρα της ζητάς το ινστα για ποιο λόγο; Η δεν ξέρεις και εσύ και αυτή να στήσετε μια κουβέντα (παίζει πολύ αυτό στις μέρες μας) η αυτή κάνει τη δουλειά της μαζεύοντας λάικ για το χορηγό και συ( ο οποίος εσύ σε τρίτο πρόσωπο μιλαω) μαζεύοντας δουλειά για το χειρογλυκανο σπίτι. Έτσι δε γίνεται δουλειά. Πιο τίμιο είναι να κάνεις συνδρομή στο τιντερ και να πληρώνεις για να γαμησεις μια μετρια στις 500 γκόμενες που θα κάνεις λαϊκ.
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.002
Like
1.020
Πόντοι
96
Πρώτα απ'όλα με το ΚΕΑ δεν ζεις, απλά καθυστερείς το να πεθάνεις.

Δεύτερον δεν σε προβληματίζει ότι η κοινωνία στην οποία ζεις δεν μπορεί να σου διασφαλίσει ούτε τα βασικά και σε νοιάζει αν θα είναι γριά αυτή που θα γαμήσεις;

Τα 200 ευρώ το μήνα είναι 2 σουβλάκια τη μέρα. Αν θες να επιβιώσεις τουλάχιστον γάμα όχι 40αρα αλλά και 65άρα αν σου δώσει κάνα δωράκι.
εχεις παει στο περαμα να δεις φτωχεια,οχι,γιατι εσεις οι δεξιοι,ειστε στον κσομο σας,μεχρι και στην ανω λγυφαδα εχει φτωχους σε παραγκες,η στο πανοραμα της κηφισιας,και πολυς κοζμος εχει αναγκη τα 200 ευρω του κεα,που το εκανε ο συριζα αυτο,μην ξεχναμε,αλλα εγω δεν δουλευω,δε δινω μια σε φορους για το μητσοτακη και τα λαμογια τους φιλους του
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom