Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (0 μέλη και 39 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.242
Κριτικές
81
Like
8.014
Πόντοι
7.865
Γυρνάμε πίσω απο τα ίδια θέματα μονιμως.Η ελλεϊνίδα είναι ο πάτος του βαρελιού και όσο περνάνε οι γενιές είναι όλο και χειρότερες σε κάθε στάδιο.Ανοικοκύρευτες,πλέον απο τις πιο χοντρές στην ευρώπη,άσχημες,κακότροπες,αμόρφωτες,κουτοπόνηρες και δήθεν σε όλα τους,όμως ο εγωισμός,η υπέρμετρη αυτοπεποίθη και οι εξωφρενικές απαιτήσεις που είναι αυξανόμενες,καλά κρατουν.Και που καταλήγουν οι περισσότερες;Με κανέναν Πάκη,γύφτο ή εν γένει λούμπεν τελειωμένο που είτε γαμήσει σκουπιδοντενεκέ είτε αυτές το βλέπει ίδιο.Εκείνες όμως το βλέπουν σαν κατόρθωμα,γιατί έτσι. Δεν υπάρχει κανένα προτέρημα πια για να μπορέσουν να δείξουν ή κάποιο προσόν,παρα μόνο ότι χειρότερο έχει να προσφέρει ο ντουνιας.Αναρωτιούνται,δε, πως οι νεότεροι Έλληνες που έφυγαν για εργασία αλλού παντρέυτηκαν ντόπιες εκεί που πήγαν και δεν προτίμησαν κάποια πεταμένη σαν και δαύτες.... Έλα ντέ...; Πήγα στο Στρασβούργο για να δώ έναν φίλο μου που ακόμα εργάζεται εκεί πριν κανα μήνα περίπου και όσους Έλληνες είδα εκεί ηταν με ξένες, όχι απαραίτητα Γαλλίδες, ιδίως οι νεότεροι.Τα ίδια και στις Βρυξέλλες όπου ζεί ο γιός μου πλέον και πήγα και είδα και εγώ αντίστοιχα.Οι ελληνίδες εχουν μπλέξει κατα πλειοψηφία με μαροκάνους,αράπηδες και λοιπούς παρακμιακούς,γιατί είναι ξινιόλες απο πάντα (ακομα και απο τα 70s που σπούδαζα και εγώ εις την αλλοδαπήν) και απλα ξέπεφταν με σκουπίδια σαν και εκείνες.Οι πιο πολλές τρώνε ξυλο,αλλά μουγκα για φεμινισμούς και παπαριές (θα πέσει μαχαίρωμα και σάπισμα αν ξεκινήσουν αυτα στα μουσλίμια),άλλες αν είναι καλές εμφανισιακά θα βγουν στο κλαρί να τα πάνε πίσω στον νταβά και άλλες θα κάνουν 2 δουλειές για να τους ταίζουν.Εδώ το παίζουν ιστορία και παπαριές καμαρωτές.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.815
Like
17.855
Πόντοι
3.656
Γυρνάμε πίσω απο τα ίδια θέματα μονιμως.Η ελλεϊνίδα είναι ο πάτος του βαρελιού και όσο περνάνε οι γενιές είναι όλο και χειρότερες σε κάθε στάδιο.Ανοικοκύρευτες,πλέον απο τις πιο χοντρές στην ευρώπη,άσχημες,κακότροπες,αμόρφωτες,κουτοπόνηρες και δήθεν σε όλα τους,όμως ο εγωισμός,η υπέρμετρη αυτοπεποίθη και οι εξωφρενικές απαιτήσεις που είναι αυξανόμενες,καλά κρατουν.Και που καταλήγουν οι περισσότερες;Με κανέναν Πάκη,γύφτο ή εν γένει λούμπεν τελειωμένο που είτε γαμήσει σκουπιδοντενεκέ είτε αυτές το βλέπει ίδιο.Εκείνες όμως το βλέπουν σαν κατόρθωμα,γιατί έτσι. Δεν υπάρχει κανένα προτέρημα πια για να μπορέσουν να δείξουν ή κάποιο προσόν,παρα μόνο ότι χειρότερο έχει να προσφέρει ο ντουνιας.Αναρωτιούνται,δε, πως οι νεότεροι Έλληνες που έφυγαν για εργασία αλλού παντρέυτηκαν ντόπιες εκεί που πήγαν και δεν προτίμησαν κάποια πεταμένη σαν και δαύτες.... Έλα ντέ...; Πήγα στο Στρασβούργο για να δώ έναν φίλο μου που ακόμα εργάζεται εκεί πριν κανα μήνα περίπου και όσους Έλληνες είδα εκεί ηταν με ξένες, όχι απαραίτητα Γαλλίδες, ιδίως οι νεότεροι.Τα ίδια και στις Βρυξέλλες όπου ζεί ο γιός μου πλέον και πήγα και είδα και εγώ αντίστοιχα.Οι ελληνίδες εχουν μπλέξει κατα πλειοψηφία με μαροκάνους,αράπηδες και λοιπούς παρακμιακούς,γιατί είναι ξινιόλες απο πάντα (ακομα και απο τα 70s που σπούδαζα και εγώ εις την αλλοδαπήν) και απλα ξέπεφταν με σκουπίδια σαν και εκείνες.Οι πιο πολλές τρώνε ξυλο,αλλά μουγκα για φεμινισμούς και παπαριές (θα πέσει μαχαίρωμα και σάπισμα αν ξεκινήσουν αυτα στα μουσλίμια),άλλες αν είναι καλές εμφανισιακά θα βγουν στο κλαρί να τα πάνε πίσω στον νταβά και άλλες θα κάνουν 2 δουλειές για να τους ταίζουν.Εδώ το παίζουν ιστορία και παπαριές καμαρωτές.

Στο εξωτερικό η αξία των ελλεεινίδων πέφτει στα σκουπίδια.Οπότε εκεί αναγκαστικά γίνονται εύκολες γιατί δεν τις γαμάνε ούτε...οι Αχμεντ.

Όχι ότι και οι Έλληνες στο εξωτερικό γαμάνε,οι πιο πολλοί ή κουβαλάνε μια ελλεεινίδα μαζί τους ή γαμάνε ότι φτύνουν οι ντόπιοι.
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
434
Πόντοι
21
δουλευεις καπου τυππε,γιαιτ το να πας μοσχα μονο φτηνο δεν εινα,εγω θα σου λεγα να χασεις κανα κιλο και βουε στο πατσα,αφου εισαι και 20αρης,τα 20χρονα πιπινια πεφτουν πιο ευκολα..
σπουδαζω δε δουλευω,πιο παλια δουλευα εννοειται τωρα δε εχω βρει κατι,αα καλα ουτε καν δε παιζει αυτο που λες να χασω κιλο,εχω δει κατι τυπους χοντρους που εχουν γκομενες ελληνιδες,αλλα αυτοι οι τυποι δε ειναι κλασσικοι και χαμηλων τονων σα εμενα αλλα ειναι αλητεια με αυτοπεποιθηση και ετσι.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.815
Like
17.855
Πόντοι
3.656
Βλέπεις 35αρες-40αρες ειδικά στην επαρχία κι έχουν το ίδιο σκατοτουπέ που είχαν παλιά.Ενώ 20αρες-25αρες,πιο εμφανίσιμες,πιο προσγειωμένες,ρίχνουν και ματιές,καμία σχέση με τις άλλες που δεν καταδέχονται ούτε βλέμμα να ρίξουν σε κανέναν.
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Όχι ότι και οι Έλληνες στο εξωτερικό γαμάνε,οι πιο πολλοί ή κουβαλάνε μια ελλεεινίδα μαζί τους ή γαμάνε ότι φτύνουν οι ντόπιοι.

ισχυει!!! εχω εναν τετοιο μαλακα που ειναι 7 χρονια στη Γερμανια και εκανε σχεση με μπαζο Ελληνιδα

παντρευονται το προσεχες ...καλοκαιρι:tooth::tooth::tooth: απο τωρα προσπαθω να σκαρφιστω τη...δικαιολογια της απουσιας μου!
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
μονο που αυτος δεν την κουβαλησε,αλλα τη γνωρισε εκει :uglystupid::jerking:
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
434
Πόντοι
21
Βλέπεις 35αρες-40αρες ειδικά στην επαρχία κι έχουν το ίδιο σκατοτουπέ που είχαν παλιά.Ενώ 20αρες-25αρες,πιο εμφανίσιμες,πιο προσγειωμένες,ρίχνουν και ματιές,καμία σχέση με τις άλλες που δεν καταδέχονται ούτε βλέμμα να ρίξουν σε κανέναν.
20-25αρες προσγειωμενες?αυτες ειναι οι μεγαλυτερες ντιβες,αντιθετα οι 35-40 λογω ηλικιας εχουν αποβαλει το τουπε και το να ειναι ντιβες γενικοτερα,δε ξερεις τιποτα απο τις ελληνιδες,αστα να πανε εισαι σαντ.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.360
Κριτικές
18
Like
20.283
Πόντοι
4.546
20-25αρες προσγειωμενες?αυτες ειναι οι μεγαλυτερες ντιβες,αντιθετα οι 35-40 λογω ηλικιας εχουν αποβαλει το τουπε και το να ειναι ντιβες γενικοτερα,δε ξερεις τιποτα απο τις ελληνιδες,αστα να πανε εισαι σαντ.
Μολις απαξιωσες τον Δάσκαλο.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.815
Like
17.855
Πόντοι
3.656
20-25αρες προσγειωμενες?αυτες ειναι οι μεγαλυτερες ντιβες,αντιθετα οι 35-40 λογω ηλικιας εχουν αποβαλει το τουπε και το να ειναι ντιβες γενικοτερα,δε ξερεις τιποτα απο τις ελληνιδες,αστα να πανε εισαι σαντ.

Καλά,όταν θα φτάσεις 35-40...και θα λες 'τί μαλακίες έλεγα στα 20-25'...τότε θα καταλάβεις.Αλλά θα'ναι αργά
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
434
Πόντοι
21
Καλά,όταν θα φτάσεις 35-40...και θα λες 'τί μαλακίες έλεγα στα 20-25'...τότε θα καταλάβεις.Αλλά θα'ναι αργά
δε σε καταλαβαινω,δε μπορεις να καταλαβεις οτι η γυναικα στα 35-40 ωριμαζει και δε ειναι σε φαση να κανει τη ντιβα οπως τη εκανε στα 20?ειναι λογικο οτι οι 20αρες ειναι οι ανωριμες της υποθεσης και οι αμυαλες αρα αυτες εχουν και τη μεγαλυτερη πιθανοτητα να ειναι ντιβες,οι 35-40 φιλοσοφουν τη ζωη και λενε σημερα ειμαστε αυριο δε ειμαστε αρα δε με παιρνει να κανω τη ξινοντιβα.
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
Σαμπ μπες VK κι αμα δε βρεις αξιολογο υλικο, κερναω εισοδο σε στριπ της επιλογης σου.

ΚΑΙ σκ, οχι μονο καθημερινες με το 10ευρω, δεν ημεθα τσιγγουναραιοι
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.815
Like
17.855
Πόντοι
3.656
δε σε καταλαβαινω,δε μπορεις να καταλαβεις οτι η γυναικα στα 35-40 ωριμαζει και δε ειναι σε φαση να κανει τη ντιβα οπως τη εκανε στα 20?ειναι λογικο οτι οι 20αρες ειναι οι ανωριμες της υποθεσης και οι αμυαλες αρα αυτες εχουν και τη μεγαλυτερη πιθανοτητα να ειναι ντιβες,οι 35-40 φιλοσοφουν τη ζωη και λενε σημερα ειμαστε αυριο δε ειμαστε αρα δε με παιρνει να κανω τη ξινοντιβα.

Ότι πεις φίλε :jerking:

Συνέχισε τα playstation με τα μπακούρια...και άσε τους άλλους να παίρνουν τις ντίβες παρτούζα :fuck2::pipa2:
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
Kαλα και τι να την κανετε ρε τυποι μια γυναικα μετα τα 40,τελειωμενη θα ειναι με χιλια ψυχολογικα,φρεσκο κρεατακι θελουμε.Οσο για τις 18αρες,γαμιουνται,αλλα και αυτες με φιλους τους,απο οτι βλεπω εγω
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
Γυρνάμε πίσω απο τα ίδια θέματα μονιμως.Η ελλεϊνίδα είναι ο πάτος του βαρελιού και όσο περνάνε οι γενιές είναι όλο και χειρότερες σε κάθε στάδιο.Ανοικοκύρευτες,πλέον απο τις πιο χοντρές στην ευρώπη,άσχημες,κακότροπες,αμόρφωτες,κουτοπόνηρες και δήθεν σε όλα τους,όμως ο εγωισμός,η υπέρμετρη αυτοπεποίθη και οι εξωφρενικές απαιτήσεις που είναι αυξανόμενες,καλά κρατουν.Και που καταλήγουν οι περισσότερες;Με κανέναν Πάκη,γύφτο ή εν γένει λούμπεν τελειωμένο που είτε γαμήσει σκουπιδοντενεκέ είτε αυτές το βλέπει ίδιο.Εκείνες όμως το βλέπουν σαν κατόρθωμα,γιατί έτσι. Δεν υπάρχει κανένα προτέρημα πια για να μπορέσουν να δείξουν ή κάποιο προσόν,παρα μόνο ότι χειρότερο έχει να προσφέρει ο ντουνιας.Αναρωτιούνται,δε, πως οι νεότεροι Έλληνες που έφυγαν για εργασία αλλού παντρέυτηκαν ντόπιες εκεί που πήγαν και δεν προτίμησαν κάποια πεταμένη σαν και δαύτες.... Έλα ντέ...; Πήγα στο Στρασβούργο για να δώ έναν φίλο μου που ακόμα εργάζεται εκεί πριν κανα μήνα περίπου και όσους Έλληνες είδα εκεί ηταν με ξένες, όχι απαραίτητα Γαλλίδες, ιδίως οι νεότεροι.Τα ίδια και στις Βρυξέλλες όπου ζεί ο γιός μου πλέον και πήγα και είδα και εγώ αντίστοιχα.Οι ελληνίδες εχουν μπλέξει κατα πλειοψηφία με μαροκάνους,αράπηδες και λοιπούς παρακμιακούς,γιατί είναι ξινιόλες απο πάντα (ακομα και απο τα 70s που σπούδαζα και εγώ εις την αλλοδαπήν) και απλα ξέπεφταν με σκουπίδια σαν και εκείνες.Οι πιο πολλές τρώνε ξυλο,αλλά μουγκα για φεμινισμούς και παπαριές (θα πέσει μαχαίρωμα και σάπισμα αν ξεκινήσουν αυτα στα μουσλίμια),άλλες αν είναι καλές εμφανισιακά θα βγουν στο κλαρί να τα πάνε πίσω στον νταβά και άλλες θα κάνουν 2 δουλειές για να τους ταίζουν.Εδώ το παίζουν ιστορία και παπαριές καμαρωτές.
οσα λες ειναι η απολυτη αληθεια
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
20-25αρες προσγειωμενες?αυτες ειναι οι μεγαλυτερες ντιβες,αντιθετα οι 35-40 λογω ηλικιας εχουν αποβαλει το τουπε και το να ειναι ντιβες γενικοτερα,δε ξερεις τιποτα απο τις ελληνιδες,αστα να πανε εισαι σαντ.
ρε τυπε στα 20 η αλλη γαμιεται με εναν αεργομαυριδερο με μουσια απο το καματερο που εχει παπακι,στα 30 και στα 35 κατι τετοιο ειναι ανεκδοτο,εκτος και αν ειναι καμια εντελως τελειωμενη,οσο μεγαλωνεις,τοσο πιο δυσκολο ειναι να βρεις γκομενα
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.815
Like
17.855
Πόντοι
3.656
ρε τυπε στα 20 η αλλη γαμιεται με εναν αεργομαυριδερο με μουσια απο το καματερο που εχει παπακι,στα 30 και στα 35 κατι τετοιο ειναι ανεκδοτο,εκτος και αν ειναι καμια εντελως τελειωμενη,οσο μεγαλωνεις,τοσο πιο δυσκολο ειναι να βρεις γκομενα

Αυτά του λέμε...αλλά στου κουφού την πόρτα
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
434
Πόντοι
21
ρε τυπε στα 20 η αλλη γαμιεται με εναν αεργομαυριδερο με μουσια απο το καματερο που εχει παπακι,στα 30 και στα 35 κατι τετοιο ειναι ανεκδοτο,εκτος και αν ειναι καμια εντελως τελειωμενη,οσο μεγαλωνεις,τοσο πιο δυσκολο ειναι να βρεις γκομενα
εδω εχεις ενα μεγαλο δικιο,μια 20-25 μπορει να μη τη νοιαζει αν δουλευει ο αλλος ή οχι ενω η 30-35 δε παει με ανεργο αλλα οπως και να εχει οι 20-25 ειναι ντιβες,οι 30-35 οχι,οι 20-25 θελουν τους μαλακες ενω οι 30-35 τους φυσιολογικους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom