Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
434
Πόντοι
21

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
434
Πόντοι
21
μάζεψε χρήματα και οργάνωσε ένα ταξιδάκι 2 εβδομάδων στην Αγία Πετρούπολη, θα πάθεις πλάκα με την ομορφιά των γυναικών εκεί και πόσο προσιτές και εύκολες είναι. Σίγουρα θα βγάλεις γκόμενα, το δύσκολο μόνο θα είναι ότι δεν θα μπορείς εύκολα να την φέρεις εδώ στην Ελλάδα λόγο των κυρώσεων της ΕΕ προς την Ρωσία.

Τις υπόλοιπες λεπτομέρειες για το ταξίδι θα σου τις γράψω σε ΠΜ αύριο γιατί θα πέσω για ύπνο τώρα
θα το οργανωσω,θα προσπαθησω τουλαχιστον
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
434
Πόντοι
21
Αυτός το πολύ πολύ μέχρι την Πετρούπολη να πάει,αλλά χωρίς το Αγία μπροστά :2funny:
ναι μιλησε τωρα ο μαγκας,εγω αν μαζεψω λεφτα θα παω και θα περασω και καλα,εσυ και αγια πετρουπολη να πας παλι δε θα γαμησεις με τα κουσουρια που εχεις,εσυ και αφρικη και ασια να πας που ειναι πανευκολες εκει οι γκομενες παλι δε θα γαμησεις,ουτε εσκιμοες δε σου καθονται εσενα.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.815
Like
17.855
Πόντοι
3.656
ναι μιλησε τωρα ο μαγκας,εγω αν μαζεψω λεφτα θα παω και θα περασω και καλα,εσυ και αγια πετρουπολη να πας παλι δε θα γαμησεις με τα κουσουρια που εχεις,εσυ και αφρικη και ασια να πας που ειναι πανευκολες εκει οι γκομενες παλι δε θα γαμησεις,ουτε εσκιμοες δε σου καθονται εσενα.

θα το οργανωσω,θα προσπαθησω τουλαχιστον


Ναι τύπε,να το οργανώσεις.Μάζευε το χαρτζιλίκι σου κανα 5 χρόνια,και μπορεί να βγάλεις τα αεροπορικά :2funny:
 

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.386
Like
4.584
Πόντοι
456

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.527
Κριτικές
62
Like
45.236
Πόντοι
9.297
Παρένθεση: είναι άδικο κατά την γνώμη μου, να υπάρχουν επίθετα που απευθύνονται σε ελλεηνιδες, αλλά είναι αρσενικού τύπου. Ο Μπαμπινιωτης ακούει;

Θα έπρεπε να είναι: "παλιοτομαρισες ".
"Μαλακω" ή "μαλακισμενη ". Βλέπεις δίποδο με μουνι στα σκέλια και λένε ή μια στην άλλη "μαλακα ". Τι μαλακα, βρε μαλακω - μαλακισμενη;
Το χειρότερο δεν είναι να το λένε ανεγκεφαλες στην εφηβική ηλικία αλλά γυναίκες στα 40+...άρα η σαπιλα καταλήγει στα πιτσιρίκια και δεν ξεκινάει από εκεί.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.687
Like
17.807
Πόντοι
3.656
Καλησπερα 40αρα, ειμαι ο Αλεξανδρος.


Πες όμως ότι έχεις σούργελο 18ετίας ....

Μην σε νομίζει για κανά μπρούκλη δεξιό !!!!!!

29dbad132c1c66dfa5c2e5c442e30024.jpg
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
434
Πόντοι
21
Ναι τύπε,να το οργανώσεις.Μάζευε το χαρτζιλίκι σου κανα 5 χρόνια,και μπορεί να βγάλεις τα αεροπορικά :2funny:
σιγα μη μαζεψω μονο απο χαρτζηλικι και δε σε παιρνει να με ειρωνευτεις εσυ ο τελειως αχρηστος σε ολα σου και στα επαγγελματικα και στα γκομενικα.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.360
Κριτικές
18
Like
20.283
Πόντοι
4.546
Το χειρότερο δεν είναι να το λένε ανεγκεφαλες στην εφηβική ηλικία αλλά γυναίκες στα 40+...άρα η σαπιλα καταλήγει στα πιτσιρίκια και δεν ξεκινάει από εκεί.
Από μικρό με νευρίαζε αφάνταστα να ακούω γυναίκες να λένε η μία την άλλη "μαλάκα", και να βρίζουν σαν καθάρματα για να το παίξουν αντράκια, έχοντας μουνάκια.

Τουλάχιστον, ίσως να νευρίαζα λιγότερο αν αλληλοβρίζονταν με το "μαλάκω" ή "μαλακισμένη", χαχαχα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.527
Κριτικές
62
Like
45.236
Πόντοι
9.297
και τις Ρωσίδες της αρέσει ο πούτσος και όταν τις φλερτάρει κάποιος ανταποκρίνονται και κάνουν σεξ χωρίς μα και μου. Εσύ μας λες και πολλές ακόμη Ελληνίδες ότι θέλετε πούτσο και σεξ, αλλά όταν σας την πέφτει κάποιος τον απορρίπτεται και προτιμάτε να γυρίσετε πάλι μόνες σπίτι και να κλαίτε την μοίρα σας γιατί μείνατε πάλι αγάμητες και εμείς με την σειρά μας θα πάμε να πληρώσουμε μια ιερόδουλη για να ικανοποιήσουμε την βιολογική μας ανάγκη μιας και εσείς το παίζετε βαριά πεπόνια. Απάντησε μου ειλικρινά αυτό θεωρείται υγιές? Εσείς να γυρνάτε στο σπίτι σας μόνες χωρίς σεξ για ακόμη φορά και εμείς να γαμάμε πουτάνες?
Εμείς τουλάχιστον έχουμε επαγγελματική λύση ...η Έλληνιδα όμως μενει αγαμητη και ιδίως αν δεν έχει λεφτά για να τα φάει σε ρούχα και κοσμήματα και καλλυντικά είναι έτοιμη για ψυχοφαρμακα γιατί σπανιότατα θα κάτσει σε κάποιον χωρίς να εξαργυρώσει το σεξ με εισιτήριο κοινωνικής και οικονομικής ανόδου.
 

40ara

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
72
Like
121
Πόντοι
0
Πες μας λιγο για το background σου..
Τι θέλεις να μάθεις ακριβώς;
Ηρθε εδω μεσα για να βρει επενδυτη;
και δεν απανταει;
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΚΤΟΣ !
Πες μου μόνο που εβγαλες το συμπέρασμα από όσα είπα ότι αναζητώ επενδυτή;

Υ.Γ. τι φάση με τους Αλέξανδρους;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Knoper

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.527
Κριτικές
62
Like
45.236
Πόντοι
9.297
σιγα μη μαζεψω μονο απο χαρτζηλικι και δε σε παιρνει να με ειρωνευτεις εσυ ο τελειως αχρηστος σε ολα σου και στα επαγγελματικα και στα γκομενικα.
Ειρήνη υμίν!!!!!
:priest::priest::priest::priest:
Έβγαλα και τον παππουλη να βοηθήσει μην εκτραχυνθει η καταστασις έτι περαιτέρω....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.527
Κριτικές
62
Like
45.236
Πόντοι
9.297
Από μικρό με νευρίαζε αφάνταστα να ακούω γυναίκες να λένε η μία την άλλη "μαλάκα", και να βρίζουν σαν καθάρματα για να το παίξουν αντράκια, έχοντας μουνάκια.

Τουλάχιστον, ίσως να νευρίαζα λιγότερο αν αλληλοβρίζονταν με το "μαλάκω" ή "μαλακισμένη", χαχαχα.
Έχεις απόλυτο δίκιο ,συμφωνώ μαζί σου ...φρικαρα πρόσφατα όταν άκουσα μια 40+ να απευθύνεται στην σχεδόν συνομιλικη συνομιλιτρια της με την λέξη με τα τρια ΑΛΦΑ!!!!!!:angry::ak::uzi::hammer::cussing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom