Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (0 μέλη και 34 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 573 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.953

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.232
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
ακριβως αυτο,νομιζει ο σαμπ οτι οι νεοι γαμανε,απορω με το μυαλο του,αν πηδαγαν οι νεοι δε θα εβλεπα καθε φορα στις μπουρδελοτσαρκες μου και απο μια παρεα νεων καγκουρες.
μεγα λαθος, εδω ειμασταν νεοι και λεγαμε αντε να μεγαλωσουμε να βρουμε καλες δουλειες να πηδαμε. Ολη την ωρα ποκερ παιζαμε το βραδυ, καμια τσοντα, κανα ματσακι τηλεοραση, και οταν βγαιναμε κλαμπ, γυρναγαμε με την ουρα στα σκελια
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.232
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
.
Επειδή χωρίσαμε πρόσφατα σου παραθέτω τι είχα γράψει σε άλλο νήμα:
το θυμαμαι αυτο, το ειχα διαβασει. Κριμα που χωρισατε, χαιρομαι πολυ οταν ελληνες βρισκουν ρωσιδα, ή τελοσπαντων αλλοδαπη, μακρια απο το αποστημα των βρωμοελληνιδων.
Γιατι χωρισατε, αν θες λες φυσικα. Ελπιζω παντως να τα ξαναβρειτε, πραγματικα
 

jimis23

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2023
Μηνύματα
74
Like
83
Πόντοι
0
μεγα λαθος, εδω ειμασταν νεοι και λεγαμε αντε να μεγαλωσουμε να βρουμε καλες δουλειες να πηδαμε. Ολη την ωρα ποκερ παιζαμε το βραδυ, καμια τσοντα, κανα ματσακι τηλεοραση, και οταν βγαιναμε κλαμπ, γυρναγαμε με την ουρα στα σκελια
αμα δε γαμαγατε νεοι τοτε τελος,σιγα μη γαμανε τωρα νεοι στη εποχης του δυτικου τροπου σκεψης και φεμινισμου,ξεχνα το,ο σαμπ ειναι εκνευριστικος γιατι τα λεει με μια συγουρια λες και ξερει,τα λεει με μια ξυνιλα που δειχνει ποσο εχει κακοπερασει στο γκομενικο τομεα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μια χαρά γαμάνε,εσύ κοιμήσου
ναι αγορι μου κοιμαμαι εγω εσυ τα ξερεις ολα,παντογνωστη μου εσυ,εε ρε πριξας που εισαι ομως,δε ακους τη αποψη τους αλλου με τιποτα και προσπαθεις να επιβαλεις τη δικη σου.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.565
Like
17.685
Πόντοι
3.656
Δε μ'ενδιαφέρει τί κάνουν οι άλλοι,εγώ κερνάω 1ο ραντεβού και 2ο αν μου αρέσει πολύ η γκόμενα.Αν δε μου κάτσει,τη διαολοστέλνω.


Ρε τρόμπα ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ; Και δεν γαμάς ; Εκεί είναι το θέμα σου ;

ή ότι τελευταία φορά βγήκες με γκόμενα, στο σχολείο , για να δείτε σινεμά το ΙΝΤΙΑΝΑ ΤΖΟΟΥΝ ΚΑΙ Η ΧΑΜΕΝΗ ΚΙΒΩΤΟΣ
μαζί με 20 συμμαθητές από το λύκειο
και δεν σε πίπωσε η μουνάρα του σχολείου ... οπότε πληγώθηκες και δεν έπαιξες ποτέ ξανά ;;;;;;

Με πόσες βγήκες το 2022 ; Βγήκες με καμία ; Και κέρασες ; ΚΑΙ ΕΚΑΝΕΣ ΚΙΝΗΣΗ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ;;;

Μας έχεις πει καμιά τέτοια ιστορία ; Που ; Πως την έχασα εγώ ;;;;;;


Όλο μας λες ότι γαμάνε στην πρώτη λυκείου, στην τρίτη του επαλ , οι πρωτοετείς, οι εράσμους,
όσοι έχουν μούσι αρχιμανδρίτη , όσοι φοράνε κόκκινο κατουρημένο κάπρι , όσοι έχουν μισή ίντσα γράσσο στο μικρό νύχι ,
όσοι φοράνε την παραδοσιακή παντόφλα στρατού κτλ .

ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΠΟΤΕ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΙΑ ... ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ;;;

Έπιασες ... νεφραμιά σε ραντεβού και σου είπε το μουνέτο ΠΟΛΥ ΑΠΛΩΝΕΣΑΙ ,ΜΑΖΕΨΟΥ ;;;

ή πας και τρώς σούσι ή κλαμπ σάντουϊτς και μετά λες ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ;;
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.309
Like
16.751
Πόντοι
3.556

jimis23

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2023
Μηνύματα
74
Like
83
Πόντοι
0
Ρε τρόμπα ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ; Και δεν γαμάς ; Εκεί είναι το θέμα σου ;

ή ότι τελευταία φορά βγήκες με γκόμενα, στο σχολείο , για να δείτε σινεμά το ΙΝΤΙΑΝΑ ΤΖΟΟΥΝ ΚΑΙ Η ΧΑΜΕΝΗ ΚΙΒΩΤΟΣ
μαζί με 20 συμμαθητές από το λύκειο
και δεν σε πίπωσε η μουνάρα του σχολείου ... οπότε πληγώθηκες και δεν έπαιξες ποτέ ξανά ;;;;;;

Με πόσες βγήκες το 2022 ; Βγήκες με καμία ; Και κέρασες ; ΚΑΙ ΕΚΑΝΕΣ ΚΙΝΗΣΗ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ;;;

Μας έχεις πει καμιά τέτοια ιστορία ; Που ; Πως την έχασα εγώ ;;;;;;


Όλο μας λες ότι γαμάνε στην πρώτη λυκείου, στην τρίτη του επαλ , οι πρωτοετείς, οι εράσμους,
όσοι έχουν μούσι αρχιμανδρίτη , όσοι φοράνε κόκκινο κατουρημένο κάπρι , όσοι έχουν μισή ίντσα γράσσο στο μικρό νύχι ,
όσοι φοράνε την παραδοσιακή παντόφλα στρατού κτλ .

ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΠΟΤΕ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΙΑ ... ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ;;;

Έπιασες ... νεφραμιά σε ραντεβού και σου είπε το μουνέτο ΠΟΛΥ ΑΠΛΩΝΕΣΑΙ ,ΜΑΖΕΨΟΥ ;;;

ή πας και τρώς σούσι ή κλαμπ σάντουϊτς και μετά λες ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ;;
ο σαμπ ειναι προβληματικη περιπτωση χαχα και η επιστημη σηκωνει τα χερια ψηλα,μας λεει οτι γαμανε οι νεοι και οταν αυτος ηταν νεος δε εκανε τιποτα και θα παρακαλαγε κιολας να ειναι και νεος για να γαμαει χαχα,βγαλε ακρη.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.565
Like
17.685
Πόντοι
3.656
ο σαμπ ειναι προβληματικη περιπτωση χαχα και η επιστημη σηκωνει τα χερια ψηλα,μας λεει οτι γαμανε οι νεοι και οταν αυτος ηταν νεος δε εκανε τιποτα και θα παρακαλαγε κιολας να ειναι και νεος για να γαμαει χαχα,βγαλε ακρη.


Νέοι σήμερα. Γαμάνε λίγο περισσότερο γκόμενες, σε σχέση με πριν 25 χρόνια. Περισσότερες τον παίρνουν νωρίτερα. Λογικό . Τότε έπαιρνες τηλέφωνο σπίτι τη γκόμενα, το σήκωνε ο μπαμπάς με φωνή σαντέ και καρέλια σκέτο και είχες υπόψη ότι είχε τσακίρικο μάτι σαν του ανέστη βλάχου. Περισσότερες τον παίρνουν σήμερα.

Από την άλλη νέοι και πουτάνες σήμερα ... δεν ξέρω. Είναι πιο χαλαρό να πάει πιτσιρικάς σε μπουρδέλο . Δεν είναι τόσο ψαρωτικός ο φόβος του aids. Από την άλλη, αν μαθευτεί στην παρέα, το έχουν πιο περιθωριακό , όχι τόσο μαγκιά. Λεφτά σε πιτσιρικάδες για ακριβές, είναι πιο σπάνια, λόγω κρίσης. Από την άλλη υπάρχουν και τσιμπουκογαμησοτζάδικα, που παλιά δεν έπαιζαν .
Σήμερα, πιο εύκολες γνωριμίες με γκόμενες εκτός γειτονιάς, σχολείου, σχολής , πλατείας , γηπέδου.

Δεν χρειάζεσαι για να γνωρίζεις άσχετες γκόμενες να γίνεις σερβιτόρος σαν το barock , ούτε να μπεις σε καμιά κωλοομάδα. Γνωρίσεις άσχετες ιντερνετικά .

Συνολικά είναι καλύτερα. Αλλά και τώρα υπάρχουν πολλοί αγάμητοι , όπως και παλιά , υπήρχαν πολλοί που γάμαγαν . Τα ποσοστά, ναι έχουν αλλάξει.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
μεγα λαθος, εδω ειμασταν νεοι και λεγαμε αντε να μεγαλωσουμε να βρουμε καλες δουλειες να πηδαμε. Ολη την ωρα ποκερ παιζαμε το βραδυ, καμια τσοντα, κανα ματσακι τηλεοραση, και οταν βγαιναμε κλαμπ, γυρναγαμε με την ουρα στα σκελια

Κι άλλο μέγα λάθος,όσο είσαι νέος,με στύση απ'το πρωι μέχρι το βράδυ,χωρίς άγχος,χωρίς τίποτα και μέσα στα μουνιά...βιάζεσαι να μεγαλώσεις

Μετά μεγαλώνεις,ψάχνεις δουλειά,σε πλακώνουν άγχη και διαπιστώνεις ότι δεν υπάρχουν και μουνιά γύρω σου

Ένα πράγμα που μετανιώνω κι εγώ είναι που νέος έφαγα χρόνο σε παρόμοιες μαλακίες,με ψωλοπαρέες και δεν χωνόμουν παραπάνω σε γκόμενες τότε που είχα και τις ευκαιρίες.Τώρα ούτε για πλάκα δεν υπάρχουν αυτές οι ευκαιρίες
 

jimis23

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2023
Μηνύματα
74
Like
83
Πόντοι
0
Κι άλλο μέγα λάθος,όσο είσαι νέος,με στύση απ'το πρωι μέχρι το βράδυ,χωρίς άγχος,χωρίς τίποτα και μέσα στα μουνιά...βιάζεσαι να μεγαλώσεις

Μετά μεγαλώνεις,ψάχνεις δουλειά,σε πλακώνουν άγχη και διαπιστώνεις ότι δεν υπάρχουν και μουνιά γύρω σου

Ένα πράγμα που μετανιώνω κι εγώ είναι που νέος έφαγα χρόνο σε παρόμοιες μαλακίες,με ψωλοπαρέες και δεν χωνόμουν παραπάνω σε γκόμενες τότε που είχα και τις ευκαιρίες.Τώρα ούτε για πλάκα δεν υπάρχουν αυτές οι ευκαιρίες
βασικα ευκαιριες να γαμησεις δε ειχες ποτε μη λεμε μαλακιες εσυ και 20χρονων να εισαι και 45 και 60 δε θα γαμησεις ποτε,εισαι τετοιος οποτε μη παρακαλας να εισαι νεος γιατι παλι δε θα γαμαγες.
 

jimis23

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2023
Μηνύματα
74
Like
83
Πόντοι
0
Νέοι σήμερα. Γαμάνε λίγο περισσότερο γκόμενες, σε σχέση με πριν 25 χρόνια. Περισσότερες τον παίρνουν νωρίτερα. Λογικό . Τότε έπαιρνες τηλέφωνο σπίτι τη γκόμενα, το σήκωνε ο μπαμπάς με φωνή σαντέ και καρέλια σκέτο και είχες υπόψη ότι είχε τσακίρικο μάτι σαν του ανέστη βλάχου. Περισσότερες τον παίρνουν σήμερα.

Από την άλλη νέοι και πουτάνες σήμερα ... δεν ξέρω. Είναι πιο χαλαρό να πάει πιτσιρικάς σε μπουρδέλο . Δεν είναι τόσο ψαρωτικός ο φόβος του aids. Από την άλλη, αν μαθευτεί στην παρέα, το έχουν πιο περιθωριακό , όχι τόσο μαγκιά. Λεφτά σε πιτσιρικάδες για ακριβές, είναι πιο σπάνια, λόγω κρίσης. Από την άλλη υπάρχουν και τσιμπουκογαμησοτζάδικα, που παλιά δεν έπαιζαν .
Σήμερα, πιο εύκολες γνωριμίες με γκόμενες εκτός γειτονιάς, σχολείου, σχολής , πλατείας , γηπέδου.

Δεν χρειάζεσαι για να γνωρίζεις άσχετες γκόμενες να γίνεις σερβιτόρος σαν το barock , ούτε να μπεις σε καμιά κωλοομάδα. Γνωρίσεις άσχετες ιντερνετικά .

Συνολικά είναι καλύτερα. Αλλά και τώρα υπάρχουν πολλοί αγάμητοι , όπως και παλιά , υπήρχαν πολλοί που γάμαγαν . Τα ποσοστά, ναι έχουν αλλάξει.
συμφωνω εν μερη αλλα και τωρα υπαρχουν πολλοι νεοι αγαμητοι,τοτε μπορει το σεξ να ηταν ταμπου αλλα δε υπηρχε ο δυτικομοντερνος τροπος σκεψης,ο φεμινισμος και οι γκομενες 18-25 τοτε μπορει το σεξ να ηταν κατι το ανηθικο αλλα πηγαιναν με φυσιολογικους οχι με αδερφαρες οπως πανε τωρα,τωρα λογω τεχνολογιας(που διατυμπανιζει το φεμινισμο,τη φλωρια των γυμνασμενων,των κλαρινογαμπρων φραγκατων με τα πουκαμισα ειναι δυσκολο ενας φυσιολογικος νεος να βρει γκομενα),οι 35αρες μονο πανε με τους αντρες τους φυσιολογικους(λογω παλαιοτερων χρονων,δε μεγαλωσαν με τον δυτικομοντερνο τροπο σκεψης).
 
Τελευταία τροποποίηση:

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.565
Like
17.685
Πόντοι
3.656
συμφωνω εν μερη αλλα και τωρα υπαρχουν πολλοι νεοι αγαμητοι,τοτε μπορει το σεξ να ηταν ταμπου αλλα δε υπηρχε ο δυτικομοντερνος τροπος σκεψης,ο φεμινισμος και οι γκομενες 18-25 τοτε μπορει το σεξ να ηταν κατι το ανηθικο αλλα πηγαιναν με φυσιολογικους οχι με αδερφαρες οπως πανε τωρα,τωρα λογω τεχνολογιας(που διατυμπανιζει το φεμινισμο,τη φλωρια των γυμνασμενων,των κλαρινογαμπρων φραγκατων με τα πουκαμισα ειναι δυσκολο ενας φυσιολογικος νεος να βρει γκομενα),οι 35αρες μονο πανε με τους αντρες τους φυσιολογικους(λογω παλαιοτερων χρονων,δε μεγαλωσαν με τον δυτικομοντερνο τροπο σκεψης).


Ρε αρχηγέ .... δεν μου μιλάω για το 1950 .... ούτε για την εποχή κινήματος Γαργαλίδη/Λεοναρδόπουλου (1923) ...
Αυτά που λες εσύ ... ίσως αφορούν την εποχή που μοίραρχος της χωροφυλακής στην αθήνα
ήταν ο μπαραϊκτάρης (1893) ....

Φυσιολογικοί και συνηθισμένοι ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΕΡΙΖΗΤΗΤΟΙ ......
ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΓΑΜΑΓΑΝ ΕΥΚΟΛΑ .......

Ο δυτικό μοντέρνος τρόπος σκέψης ήταν πιο έντονος ........ υπήρχε πολύ περισσότερο χρήμα
και ξοδεύονταν περισσότερο σε ντύσιμΑ και εφφέ, γιατί σημερινές δαπάνες όπως ενφια , τέλη κυκλοφορίας ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑΝ
δαπάνες όπως η ΔΕΗ ήταν ψίχουλα .... η βενζίνη ήταν σε τιμή κάτουρου .......
καφετέριες ήταν γεμάτες κάθε μέρα μέχρι τις .... 02.30 .... και μπαράκια μέχρι χαράματα .........


Τότε .... ο τυχάρπαστος .... δεν γνώριζε γκόμενα εκτός σχολείου και γειτονιάς εύκολα. Ούτε κινητά δεν είχαν !


Αν οι αγάμητοι είναι σήμερα 30% τότε χαλαρά θα ήταν 60% .
Και αν οι γκόμενες που τον παίρνουν συχνά και από νωρίς σήμερα είναι 40% τότε βαριά να ήταν 15% .

Σε σπασικλέ σχολές αρχές 90s ; Χαλαρά παρθένες το 60% . Οι βλαχάρες έρχονταν καβατζωμένες από χωριάταρους της πόλης τους.
Φορτωμένες με δαχτυλίδια , περίμεναν να γυρίσουν διακοπές στο μαλάκα , να ξοδέψει καβάτζα 4μηνου για την πάρτη τους.
 

jimis23

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2023
Μηνύματα
74
Like
83
Πόντοι
0
Ρε αρχηγέ .... δεν μου μιλάω για το 1950 .... ούτε για την εποχή κινήματος Γαργαλίδη/Λεοναρδόπουλου (1923) ...
Αυτά που λες εσύ ... ίσως αφορούν την εποχή που μοίραρχος της χωροφυλακής στην αθήνα
ήταν ο μπαραϊκτάρης (1893) ....

Φυσιολογικοί και συνηθισμένοι ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΕΡΙΖΗΤΗΤΟΙ ......
ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΓΑΜΑΓΑΝ ΕΥΚΟΛΑ .......

Ο δυτικό μοντέρνος τρόπος σκέψης ήταν πιο έντονος ........ υπήρχε πολύ περισσότερο χρήμα
και ξοδεύονταν περισσότερο σε ντύσιμΑ και εφφέ, γιατί σημερινές δαπάνες όπως ενφια , τέλη κυκλοφορίας ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑΝ
δαπάνες όπως η ΔΕΗ ήταν ψίχουλα .... η βενζίνη ήταν σε τιμή κάτουρου .......
καφετέριες ήταν γεμάτες κάθε μέρα μέχρι τις .... 02.30 .... και μπαράκια μέχρι χαράματα .........


Τότε .... ο τυχάρπαστος .... δεν γνώριζε γκόμενα εκτός σχολείου και γειτονιάς εύκολα. Ούτε κινητά δεν είχαν !


Αν οι αγάμητοι είναι σήμερα 30% τότε χαλαρά θα ήταν 60% .
Και αν οι γκόμενες που τον παίρνουν συχνά και από νωρίς σήμερα είναι 40% τότε βαριά να ήταν 15% .

Σε σπασικλέ σχολές αρχές 90s ; Χαλαρά παρθένες το 60% . Οι βλαχάρες έρχονταν καβατζωμένες από χωριάταρους της πόλης τους.
Φορτωμένες με δαχτυλίδια , περίμεναν να γυρίσουν διακοπές στο μαλάκα , να ξοδέψει καβάτζα 4μηνου για την πάρτη τους.
μπορει και να εχεις δικιο ο συνιθισμενος να μη γαμαγε ευκολα ποτε και παντα να ηταν στα πανω τους στο φλερτ οι ασυνιθιστοι αυτοι οι γαμαω και δερνω,οι εντυπωσιακοι,εγω ειμαι απλος και φυσιολογικος δε εχω σχεση με αυτους και ουτε θα εχω,συμφωνω σε αυτα που λες στο μονο που δε συμφωνω ειναι οτι τωρα οι αγαμητοι αντρες ειναι το 30%,δε ειναι το το 30 αλλα ειναι το 50% αλλα οκ,επισης αν τοτε οι παρθενες ηταν το 60 τοις εκατο τωρα ειναι το 10 αλλα το θεμα ειναι οτι το 90 τοις εκατο που το εχει κανει,το εχει κανει με τους λιγους και οχι με τους πολλους οι πιο πολλοι δεν...τουλαχιστον το 50 τοις εκατο αγαμητοι .
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.565
Like
17.685
Πόντοι
3.656
αλλα οκ,επισης αν τοτε οι παρθενες ηταν το 60 τοις εκατο τωρα ειναι το 10 αλλα το θεμα ειναι οτι το 90 τοις εκατο που το εχει κανει,το εχει κανει με τους λιγους και οχι με τους πολλους οι πιο πολλοι δεν...τουλαχιστον το 50 τοις εκατο αγαμητοι .
Και τότε κάποιοι είχαν ζήτηση . Και ήταν λιγότεροι και ανήκαν σε μικρότερες ομάδες.Γιατί τότε ήταν τα κωλοπεριοδικά lifestyle
(η κρίση τα έστειλε στο διάολο , μαζί με επιχειρηματίες της νύχτας .... ) .

Και το καμάκι είναι πιο αποδεκτό . Τότε και λόγω μεγάλων ξενυχτάδικων ... και να κατάφερνες να κάνεις καμάκι μέσα στα κωλομάγαζά τους
μπορεί να έτρωγες ξύλο από 5 μαζί , το αμάξι σου να έφευγε με τις ζάντες .... και πολλά άλλα ......
Τώρα είναι όλα πιο άνετα.

Ότι οι αγάμητοι είναι πιο χαζεμένοι τώρα, ίσως παίζει .Κάτι κινητά και κονσόλες, τους έχουν χαζέψει . Και δεν έχουν πρόσβαση σε οχήματα.
Βλέπεις 25ρηδες και 30ρηδες , που δεν έχουν καν δίπλωμα. Το 1995, θα ήταν αδιανόητο .


Αλλά πάλι .... αν ο άλλος .... ωραίος δεν είναι ... χρήμα δεν έχει .... μπράτσα δεν έκανε .... παίζει σαν μαμούχαλο όλη μέσα κονσόλα και βλέπει τικ τοκ
δεν βγαίνει .... δεν μιλάει ........... ΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ;;; Να πάει κάποια να κάτσει στο καβλί του μόνη της ;;;;;;

Μού έλεγε 50ρης για το γιό του .... πήγε το μουνέτο σπίτι του ........ οι δυό τους ..........
και .... την κοίταγε όλο το βράδυ .......... γιατί ... δεν έχει εμπειρία !!!!!!!! και δεν ήξερε τι πρέπει να κάνει λέει !!!!!!!!




ρε πούστη τι είναι το φάσωμα ;; φόρμουλα 1 ; θέλει εκπαίδευση να ξεκινήσεις από καρτ ... μικρότερα κτλ ;;;
πτήση είναι ;;; ξεκινάς από ελικοφόρα ... μετά εκπαίδευση για τζετ .... και σιγά σιγά στο Α400 ;;;;

θέλουν φροντιστήρια για να πιάσουν έναν κώλο ;;;;;; να διαβάσουν manual ;;;;
για να χώσουν τη γλώσσα τους μέχρι τους .... βρόγχους της γκόμενας, πρέπει να τους δείξει κάποιος ;;;;;;;


τι είναι ετούτοι ρε ;;;
που τους βρήκαμε ;;;;
 

jimis23

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2023
Μηνύματα
74
Like
83
Πόντοι
0
Και τότε κάποιοι είχαν ζήτηση . Και ήταν λιγότεροι και ανήκαν σε μικρότερες ομάδες.Γιατί τότε ήταν τα κωλοπεριοδικά lifestyle
(η κρίση τα έστειλε στο διάολο , μαζί με επιχειρηματίες της νύχτας .... ) .

Και το καμάκι είναι πιο αποδεκτό . Τότε και λόγω μεγάλων ξενυχτάδικων ... και να κατάφερνες να κάνεις καμάκι μέσα στα κωλομάγαζά τους
μπορεί να έτρωγες ξύλο από 5 μαζί , το αμάξι σου να έφευγε με τις ζάντες .... και πολλά άλλα ......
Τώρα είναι όλα πιο άνετα.

Ότι οι αγάμητοι είναι πιο χαζεμένοι τώρα, ίσως παίζει .Κάτι κινητά και κονσόλες, τους έχουν χαζέψει . Και δεν έχουν πρόσβαση σε οχήματα.
Βλέπεις 25ρηδες και 30ρηδες , που δεν έχουν καν δίπλωμα. Το 1995, θα ήταν αδιανόητο .


Αλλά πάλι .... αν ο άλλος .... ωραίος δεν είναι ... χρήμα δεν έχει .... μπράτσα δεν έκανε .... παίζει σαν μαμούχαλο όλη μέσα κονσόλα και βλέπει τικ τοκ
δεν βγαίνει .... δεν μιλάει ........... ΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ;;; Να πάει κάποια να κάτσει στο καβλί του μόνη της ;;;;;;

Μού έλεγε 50ρης για το γιό του .... πήγε το μουνέτο σπίτι του ........ οι δυό τους ..........
και .... την κοίταγε όλο το βράδυ .......... γιατί ... δεν έχει εμπειρία !!!!!!!! και δεν ήξερε τι πρέπει να κάνει λέει !!!!!!!!




ρε πούστη τι είναι το φάσωμα ;; φόρμουλα 1 ; θέλει εκπαίδευση να ξεκινήσεις από καρτ ... μικρότερα κτλ ;;;
πτήση είναι ;;; ξεκινάς από ελικοφόρα ... μετά εκπαίδευση για τζετ .... και σιγά σιγά στο Α400 ;;;;

θέλουν φροντιστήρια για να πιάσουν έναν κώλο ;;;;;; να διαβάσουν manual ;;;;
για να χώσουν τη γλώσσα τους μέχρι τους .... βρόγχους της γκόμενας, πρέπει να τους δείξει κάποιος ;;;;;;;


τι είναι ετούτοι ρε ;;;
που τους βρήκαμε ;;;;
αμα ο γιος του δε εχει τη παραμικρη εμπειρια ειναι λογικο οτι θα κολωσει να κανει το παραμικρο,αν πηγαινε σε πουτανες πολλες φορες,θα ειχε το θαρος να κανει τα παντα μαζι της αλλα αμα ειναι παρθενος τι θες να κανει?και που τη κοιταζε πολυ ειναι,εγω να ειμαι ειλικρινης,μιλησα σε καποιες εφαγα χ και το εχω παρατησει το καμακι και παω μονο σε μπουρδελα,εφαγα καποιες χιλοπιτες και καταλαβα οτι ειναι δυσκολο να βρω,οποτε παω σε σεξεργατριες.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.565
Like
17.685
Πόντοι
3.656
Αν είσαι 23 , άκου μια συμβουλή από έναν παλιό . Για να καταλάβεις πόσο παλιός, είχα φυλαγμένη μέχρι πρόσφατα, κάρτα από γραφείο με βίζιτες του 1999 . Και το 1999 παλιός πουτανιάρης ήμουν ήδη.

Κόψε τις μαλακίες ... ΕΦΑΓΑ ΧΥΛΟΠΙΤΕΣ ΑΠΟ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ ........ πούτσες μπλε .......

Είναι η συνταγή και η βιογραφία του τιτανικού αυτές οι μαλακίες.Θα παίζεις πάντα με γκόμενες. Δεν χρειάζεται στρατηγική. Πας για να φας.Αν σου πουν , όχι , πας στην επόμενη . Δεν σταματάς ποτέ. ΔΕΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΟΤΕ ΤΙΣ ΗΤΤΕΣ. ΚΟΙΤΑΣ ΜΟΝΟ ΤΙΣ ΝΙΚΕΣ.Ήττες, δεν έχουν αυτοί που δεν είχαν ποτέ καμία νίκη. Τα μηδενικά. Οι αγάμητοι .

Κλασική φωτογραφία η παρακάτω.

description_image_marianne-faithfull.jpg



Δεξιά ... ο Μικ Τζάγκερ. Όπως ... φαίνεται ... εκείνο το βράδυ πήρε ένα αρχίδι . Συμβαίνει σε όλους.
Τη γκόμενα την έφαγε ο ... αριστερά ! Τυχαίνει και ήταν ο Αλαίν Ντελόν !
Τι να κάνουμε. Έτσι είναι η ζωή.

Το έριξε στην κλαψούρα ;
Σταμάτησε να ασχολείται ;;;
Γάμησε χωρίς αύριο για 3000 ζωές.
Ακόμη γαμάει .

Τον Ντελόν τον σκέπασε το χώμα.

Όσο ήμαστε όρθιοι και τον έχουμε σκληρό , γαμάμε.
Η φιλοσοφία για τους φιλόσοφους, η κλαψούρα και οι προσευχές για καλόγριες και θρήσκους,
τα ευχολόγια για πολιτικάντηδες.
ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΚΟΙΤΑΝΕ ΝΑ ΓΑΜΗΣΟΥΝ ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ .


ΤΕΛΟΣ
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.794
Like
743
Πόντοι
96
Κι άλλο μέγα λάθος,όσο είσαι νέος,με στύση απ'το πρωι μέχρι το βράδυ,χωρίς άγχος,χωρίς τίποτα και μέσα στα μουνιά...βιάζεσαι να μεγαλώσεις

Μετά μεγαλώνεις,ψάχνεις δουλειά,σε πλακώνουν άγχη και διαπιστώνεις ότι δεν υπάρχουν και μουνιά γύρω σου

Ένα πράγμα που μετανιώνω κι εγώ είναι που νέος έφαγα χρόνο σε παρόμοιες μαλακίες,με ψωλοπαρέες και δεν χωνόμουν παραπάνω σε γκόμενες τότε που είχα και τις ευκαιρίες.Τώρα ούτε για πλάκα δεν υπάρχουν αυτές οι ευκαιρίες
αλλη μια γιγαντιαια κοινωνιολογικη αναλυση του Τεραστιου:rockon::rockon::rockon:
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.940
Κριτικές
5
Like
8.016
Πόντοι
2.306
Καλά κάποιοι δε την παλεύετε καθόλου απ τη μια κράζετε τους «σχεσάκηδες» κι απ την άλλη ψάχνετε σχολείο για τα παιδιά και γειτονιά να μεγαλώσουν. Βρείτε πρώτα γυναίκα και μετά παίρνετε τηλέφωνο αυτό τον ξάδερφο στο ΓΕΕΘΑ για τη θητεία του γιοκα.
ΣΕ ΠΡΟΣΚΥΝΩ ΑΝΘΡΩΠΕ ΜΟΥ
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.794
Like
743
Πόντοι
96
μπορει και να εχεις δικιο ο συνιθισμενος να μη γαμαγε ευκολα ποτε και παντα να ηταν στα πανω τους στο φλερτ οι ασυνιθιστοι αυτοι οι γαμαω και δερνω,οι εντυπωσιακοι,εγω ειμαι απλος και φυσιολογικος δε εχω σχεση με αυτους και ουτε θα εχω,συμφωνω σε αυτα που λες στο μονο που δε συμφωνω ειναι οτι τωρα οι αγαμητοι αντρες ειναι το 30%,δε ειναι το το 30 αλλα ειναι το 50% αλλα οκ,επισης αν τοτε οι παρθενες ηταν το 60 τοις εκατο τωρα ειναι το 10 αλλα το θεμα ειναι οτι το 90 τοις εκατο που το εχει κανει,το εχει κανει με τους λιγους και οχι με τους πολλους οι πιο πολλοι δεν...τουλαχιστον το 50 τοις εκατο αγαμητοι .
καλως ορισες στον γυναικοκενττρικο καζινοκαπιταλισμο νεε μου:rockon::rockon::rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom