Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 573 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.953

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.253
Κριτικές
62
Like
44.896
Πόντοι
9.297
Τα μίλφ θέλουν μπράτσα και άντρα να μιλάει στα ίσια και να μην είναι λιγούρης.....
Εννοείται να είσαι και προσεγμένος και καθαρός.
Σκέτο το ντύσιμο δεν πας πουθενά....
Το ντύσιμο είναι μια εικόνα....δεν πείθει για σοβαρός ο μουσατος καγκουρας με τις βερμούδες.
 

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
793
Like
2.314
Πόντοι
446
π άντρας είναι στο μυαλό και όχι στα μπρατσα

Τα μπράτσα , αλληγορικά λέγεται , και είναι και τρόπος του λέγειν .Αλλά και διαφορετικά να ειπωθεί , αυτό δεν σημαίνει ότι πρέπει ο άλλος να είναι σαν ντουλάπα και σφιχτης .

Στο φινάλε όπως γουστάρουμε εμείς , το να έχει μια γυναίκα ωραίο σώμα , το να προσέχει τον εαυτό της κτλ , έτσι και εκείνες έχουν κάθε δικαίωμα , να γουστάρουν το ίδιο σε έναν άνδρα .
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.253
Κριτικές
62
Like
44.896
Πόντοι
9.297
Τα μπράτσα , αλληγορικά λέγεται , και είναι και τρόπος του λέγειν .Αλλά και διαφορετικά να ειπωθεί , αυτό δεν σημαίνει ότι πρέπει ο άλλος να είναι σαν ντουλάπα και σφιχτης .

Στο φινάλε όπως γουστάρουμε εμείς , το να έχει μια γυναίκα ωραίο σώμα , το να προσέχει τον εαυτό της κτλ , έτσι και εκείνες έχουν κάθε δικαίωμα , να γουστάρουν το ίδιο σε έναν άνδρα .
Αν δεν ερωτευθούν την τσέπη του θα μείνουν μόνο στο μάτι.....
 

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
793
Like
2.314
Πόντοι
446
Σε ποιο χωριό μένεις είπαμε;

Έλα ρε συ τώρα με το ποίημα του χωρίου κάθε λίγο και λιγάκι εδώ μέσα . Λες και στην Αθήνα πχ δεν υπάρχει γειτονιά , δεν υπάρχουν στέκια , δεν υπάρχουν κοινωνικοί και επαγγελματικοί κύκλοι , που αρκετοί γνωρίζουν διάφορους και τους γνωρίζουν και εκείνοι και πάει λέγοντας .

Έκτος και εάν κάποιος είναι τελείως αντικοινωνικός
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.093
Κριτικές
8
Like
32.190
Πόντοι
6.536
Τα μπράτσα , αλληγορικά λέγεται , και είναι και τρόπος του λέγειν .Αλλά και διαφορετικά να ειπωθεί , αυτό δεν σημαίνει ότι πρέπει ο άλλος να είναι σαν ντουλάπα και σφιχτης .

Στο φινάλε όπως γουστάρουμε εμείς , το να έχει μια γυναίκα ωραίο σώμα , το να προσέχει τον εαυτό της κτλ , έτσι και εκείνες έχουν κάθε δικαίωμα , να γουστάρουν το ίδιο σε έναν άνδρα .
Κοίτα στα μίλφ μετράει πολύ να είσαι άνετος.
Να δείχνεις ότι δεν είσαι κομπλεξικός.
Αν έχεις και εμφάνιση-σώμα(δεν λέω να είσαι ο Σπαλιάρας ή ο Παρθένης) τότε στα δίνουν όλα.
Φυσιολογικό μου φαίνεται όλο αυτό.
Όπως και εμείς με ένα ωραίο κορμάκι θα φτιαχτούμε.
Αν είναι και νορμάλ στο μυαλό τι άλλο να θές?
Τελειότητα....
 
  • Like
Αντιδράσεις: iliasl

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.093
Κριτικές
8
Like
32.190
Πόντοι
6.536
Οποίος κερνάει γκομενα είναι βλάκας ισότητα δεν θέλουν μισά μισα
Σκωτσέζος ή Γιαννιώτης είσαι?

Happy We Did It GIF by Storyful





:confused:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.253
Κριτικές
62
Like
44.896
Πόντοι
9.297
Έλα ρε συ τώρα με το ποίημα του χωρίου κάθε λίγο και λιγάκι εδώ μέσα . Λες και στην Αθήνα πχ δεν υπάρχει γειτονιά , δεν υπάρχουν στέκια , δεν υπάρχουν κοινωνικοί και επαγγελματικοί κύκλοι , που αρκετοί γνωρίζουν διάφορους και τους γνωρίζουν και εκείνοι και πάει λέγοντας .

Έκτος και εάν κάποιος είναι τελείως αντικοινωνικός
Οι μεγάλες κοινωνίες χωρίζονται σε μικρότερες που τείνουν να λειτουργούν ακριβώς όπως οι κοινωνίες ενός χωριού για να νιώθουν πιο "ασφαλείς"....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Οποίος κερνάει γκομενα είναι βλάκας ισότητα δεν θέλουν μισά μισα
Στην Βόρεια Ευρώπη μπορεί να περνάει ....εδώ δεν νομίζω.
 

FAT BASTARD

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
433
Like
810
Πόντοι
81
Σωστό είναι αυτό που λες και δεν θα διαφωνήσω , και σαφώς και χρειάζεται και κάποιο μέτρο κτλ .Εκτός όμως από αυτές τις περιπτώσεις , υπάρχουν και άλλες πολλές οπού η μιζέρια σπάει όλα τα κοντέρ .Και η μιζέρια δεν παλεύεται με την καμία .

Το πιο μετρημένη ζωή και ειδικά στην εποχή μας είναι πολύ σχετικό . Για άλλον είναι αυτό που είπες και συμφωνώ , αλλά για άλλον είναι το μεροδούλι μεροφάι , και με στερήσεις βασικών αναγκών κτλ . Η και κάποιος πχ μπορεί να την έχει δει και ασκητής η ότι άλλο παρόμοιο για να χρυσώσει το χάπι , η και να είναι αναίσθητος και ανισόρροπος Η γυναίκα του και τα παιδιά του όμως δεν είναι υποχρεωμένοι να την δουν και με το ζόρι την όλη κατάσταση , όπως την βλέπει εκείνος .
Γενικά θα συμφωνήσω με τα όσα είπες,αν και έχω ορισμένες αντιρρήσεις. Θα διαφωνήσω όμως με αυτό που είπες για την γυναίκα. Οταν παντρευεσαι γνωρίζεις από πριν με ποίον θα περάσεις την υπόλοιπη σου ζωή και κάτω από ποιες συνθήκες. Ή τουλάχιστον έχεις ζυγίσει κάποια πράγματα. Αν είναι να πηγαίνεις σε ένα γάμο στα τυφλά, τότε ο Θεός μαζί σου. Για τα παιδιά ισχύει το όπως θα τα μάθεις. Αν και οι προσλαμβανουσες είναι πάρα πολλές πλέον.
 

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
793
Like
2.314
Πόντοι
446
Οι μεγάλες κοινωνίες χωρίζονται σε μικρότερες που τείνουν να λειτουργούν ακριβώς όπως οι κοινωνίες ενός χωριού για να νιώθουν πιο "ασφαλείς"....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Στην Βόρεια Ευρώπη μπορεί να περνάει ....εδώ δεν νομίζω.

Θα μιλήσουμε λιγάκι σοβαρά τώρα , η θα λέμε διάφορες θεωρίες του τύπου κοσμοπολιταν σελίδα 256 , ο κοινωνιολόγος της μανταμ φιγκαρο σας απαντά και διάφορα άλλα κουφά
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.253
Κριτικές
62
Like
44.896
Πόντοι
9.297
Θα μιλήσουμε λιγάκι σοβαρά τώρα , η θα λέμε διάφορες θεωρίες του τύπου κοσμοπολιταν σελίδα 256 , ο κοινωνιολόγος της μανταμ φιγκαρο σας άπαντα και διάφορα άλλα κουφά
Πώς εξηγείς ότι οι "ξυπνιες" και "προχωρημένες" άστρα και μεγαλοαστες ψωνίζουν μόνο από τον κύκλο τους είτε αυτός είναι διαδικτυακός είτε είναι το άμεσο περιβάλλον τους;
Πόσες από αυτές είναι δεκτικές σε καμάκι από αγνώστους;Θα είναι μια στις δεκαπέντε;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.253
Κριτικές
62
Like
44.896
Πόντοι
9.297
Ολλανδία τα μοιράζονται μισά μισά όσο και hot να είναι το κοριτσι
Εδώ μια καλή λύση είναι "σήμερα εγώ,την άλλη φορά εσυ"...το μισά μισά μάλλον δεν είναι πολύ καλή λύση εδώ.
 

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
793
Like
2.314
Πόντοι
446
Πώς εξηγείς ότι οι "ξυπνιες" και "προχωρημένες" άστρα και μεγαλοαστες ψωνίζουν μόνο από τον κύκλο τους είτε αυτός είναι διαδικτυακός είτε είναι το άμεσο περιβάλλον τους;
Πόσες από αυτές είναι δεκτικές σε καμάκι από αγνώστους;Θα είναι μια στις δεκαπέντε;

Τι να σου εξηγήσω εγώ δηλαδή ? Δικά σου είναι αυτά τα πορίσματα δεν είναι δικά μου . Εσύ να τα εξηγήσεις αφού θεωρείς ότι πρόκειται για την υπέρτατη αλήθεια .

Εγώ ούτε τις γνωρίζω όλες αυτές στο σύνολο τους ,ούτε τις γνωρίζω μια μια ξεχωριστά και προσωπικά ,ούτε γνωρίζω το με το ποιον εχουν γαμηθεί η όχι .
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.253
Κριτικές
62
Like
44.896
Πόντοι
9.297
Και αυτό καλό είναι αλλά να πληρώνει και αυτή όχι να κάνει την παπια
H μέση ελλεεινιδα θα κάνει την πάπια μια που είναι κότα ...εξαίρεση όσες έχουν μεγαλώσει έξω .
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.253
Κριτικές
62
Like
44.896
Πόντοι
9.297
Καλά, κοίτα μην πας μαζί του τσάρκα στα σπιτάκια της πόλης σας και βγαίνουν όλα τα κορίτσια στα μπαλκόνια και του λένε "γεια σου, Μητσάρα!" και του πετάνε το στρινγκ τους....
Ξαφνικά θυμήθηκα τον τύπο από τους Δέκα Μικτούς Μήτσους που ήταν με τις κόκκινες μπιτζαμουλες...το ...μυρμηγκακι!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μικρούς εννοούσα....
 

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
793
Like
2.314
Πόντοι
446
Γενικά θα συμφωνήσω με τα όσα είπες,αν και έχω ορισμένες αντιρρήσεις. Θα διαφωνήσω όμως με αυτό που είπες για την γυναίκα. Οταν παντρευεσαι γνωρίζεις από πριν με ποίον θα περάσεις την υπόλοιπη σου ζωή και κάτω από ποιες συνθήκες. Ή τουλάχιστον έχεις ζυγίσει κάποια πράγματα. Αν είναι να πηγαίνεις σε ένα γάμο στα τυφλά, τότε ο Θεός μαζί σου. Για τα παιδιά ισχύει το όπως θα τα μάθεις. Αν και οι προσλαμβανουσες είναι πάρα πολλές πλέον.

Βασικά ναι , Υποτίθεται ότι γνωρίζει το με ποιον θα περάσει την υπόλοιπη ζωή της , ότι γνωρίζει κάτω και από ποιες συνθήκες κτλ κτλ κτλ και αυτό είναι και το λογικό , και είναι και πολύ βασικό .

Δυστυχώς όμως , και εκ του αποτελέσματος πάντα , σε πάρα πολλές των περιπτώσεων , τελικά νόμιζε ότι γνώριζε , της είχε πουλήσει ο άλλος φύκια για μεταξωτές κορδέλες , και άνθρακες ο θησαυρός

Και το ίδιο συμβαίνει και αντίστροφα , πχ με άνδρες που άλλα νόμιζαν , και υποτίθεται ότι γνώριζαν , και άλλα τους βρήκαν μετά από τα αποκαλυπτήρια .
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216
Τί να τρέχει πια μ' αυτές τις ελληνίδες? Να εδώ η μία το φάντασμα έφτιαχνε καφέ στο σπίτι της και η άλλη έχει κρεμάσει cd στα αυτιά.... :idiot:

 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.207
Κριτικές
18
Like
19.986
Πόντοι
4.546
Μου έχουν κάνει κατά καιρούς και προξενιά με διάφορες .Μου έλεγαν πολύ καλή κοπέλα αυτή και κάτι τέτοια . Αλλά ήταν φτωχές , μέτριες στην εμφάνιση η μπάζα , ήταν άνεργες , η με έναν μισθό της πλάκας κτλ , δεν μπορούσαν να μου κάνουν ούτε ένα δώρο , ούτε αμάξι είχαν ούτε τίποτα , και όλο μέσα στην γκρίνια ήταν , και στην κλάψα , και έλεγαν ότι οι άνδρες δεν θέλουν τις σωστές κοπέλες, και ότι θέλουν μόνο τις πουτάνες , τις προίκες κτλ

Τι να έκανα μαζί τους ? Και φτώχεια , και να μην με καυλώνουν , και γκρίνια και μιζέρια για το τόσο θύματα είναι κτλ , ε όχι ρε φίλε Και τώρα με βρίζουν επειδή δεν πήγα μαζί τους
Τύπε μου, δεν νομίζεις ότι είναι ΣΚΡΟΦΕΣ και ΤΣΟΥΛΕΣ όσες ΔΕΝ:
επιλέγουν για άντρα των παιδιών τους, ένα τύπο άνεργο ή άεργο, που βγάζει δεν βγάζει 500€ μηνιαίως, και που περιμένει τον Κούλη και την γιαγιά να τους στείλουν καμιά πίτα ή να τσοντάρουν κανένα επίδομα να φάνε κάνενα λάντσιον μιτ με κόκα κόλα;
Που κάνουν μπάνιο κάθε τέσσερις ημέρες για οικονομία;
Που μένουν ΑΚΟΜΑ στα βαθιά 40+++ με τους δικούς τους γιατί είναι αδύνατον να ζήσουν μόνοι τους;;;;
Που τους φταίει η άτιμη κενωνία και τα κοινωνικά δίκτυα με τους φόλοουερς;
 
  • Like
Αντιδράσεις: iliasl

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
793
Like
2.314
Πόντοι
446
Τύπε μου, δεν νομίζεις ότι είναι ΣΚΡΟΦΕΣ και ΤΣΟΥΛΕΣ όσες ΔΕΝ:
επιλέγουν για άντρα των παιδιών τους, ένα τύπο άνεργο ή άεργο, που βγάζει δεν βγάζει 500€ μηνιαίως, και που περιμένει τον Κούλη και την γιαγιά να τους στείλουν καμιά πίτα ή να τσοντάρουν κανένα επίδομα να φάνε κάνενα λάντσιον μιτ με κόκα κόλα;
Που κάνουν μπάνιο κάθε τέσσερις ημέρες για οικονομία;
Που μένουν ΑΚΟΜΑ στα βαθιά 40+++ με τους δικούς τους γιατί είναι αδύνατον να ζήσουν μόνοι τους;;;;
Που τους φταίει η άτιμη κενωνία και τα κοινωνικά δίκτυα με τους φόλοουερς;

Αυτό ακριβώς Όταν εγώ πχ είμαι άνεργος , η ακόμη χειρότερα άεργος , η είμαι με 500ευρω τον μήνα [ για όσο είμαι ] και ενώ δεν μπορώ να συντηρήσω ούτε καν τον εαυτό μου κτλ , θεωρώ ότι όποια δεν με επιλεγεί για γαμβρό και για πατέρα των παιδιών της , κτλ . είναι τσούλα , σκρόφα , και χίλια δυο άλλα κτλ η θεωρώ ότι είναι όλα αυτά λόγο του ότι θέλει κάποιον για να ανοίξει σπίτι , και όχι εμένα για να μπορώ να γαμάω κάποιαν κτλ

αυτό βασικά σημαίνει , ότι στην καλύτερη περίπτωση , είμαι το απόλυτο σαικο

Σε καμιά περίπτωση όμως δεν κατακρίνω [ όπως και σέβομαι ] αυτόν που δεν έχει χρήματα , αυτόν είναι άνεργος κτλ , η ακόμη και άστεγος , εφόσον δεν υποστηρίζει τα παραπάνω .

Τώρα για όσους , και για όσες , φταίνε οι πάντες και τα πάντα εκτός από τους ίδιους κτλ δεν βγαίνει άκρη .
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom